Loopbaan op het spel R. Kennedy kandidaat eet 'n appel! GRATIS STERC0C0S CATALOGUS George Brown heeft „wat" spijt van zijn besluit WEL POLITIECHAR GESMAAR GEEN WA TERKANON NODIG Betogingen pro (in Den Haag) en contra V.S. (in Amsterdam) KVP droeg nieuwe kandidaten voor Radikaal wil ie een stuk kaas* uit het vuistje snoep verstandig: Auto over de kop na rukwind kleuter dood Klan-lid krijgt levenslang PnPirnn wortlt u op t v- gepresenteerd. Illlbll Ufl Stuur een briefkaart aan: Ontploffingen in Parijs Politie van Guyana blijft in het omstreden gebied Zes auto's vol... Onrust in Djakarta Dinsdag opening van A.N.W.B.-kantoor in „Het Dorp" ILLUSIES NIET GEWOON HINDERPALEN RISICO DE VRIJGEVIGSTE MAN VAN NEDERLAND Stercocos, Postbus 68, Amsterdam. Vietnam REIZIGERS KONDEN PONDEN EN DOLLARS HAAST NIET KWIJT CHARGES „GESLAAGD" AANGEHOUDEN i t MAANDAG 18 MAART 1968 WASHINGTON Senator Robert Kennedy (42) heeft zaterdag officieel zijn politieke loopbaan op het spel gezet. In de democratische vergaderzaal van het Senaatsgebouw in Washington maakte hij bekend dat hij zal meedingen naar de democratische kandidatuur voor het presidentschap. Hij zal zich laten in schrijven voor de voorverkiezingen in Oregon (28 mei), Californië (2 juni) en Zuid-Dakota (4 juni). ADVERTENTIE Kennedy zei dat hij zich niet kan didaat stelde om iemand te bestrijden maar om een nieuw beleid te verdedi gen. „Ik stel me kandidaat, omdat het nu onmiskenbaar duidelijk is dat de ramp zalige politiek die op het ogenblk ge voerd wordt alleen maar veranderd kan worden door de mannen te ver vangen die haar maken". Kennedy betoogde dat de Ameri kaanse regering over de realiteit van de jongste gebeurtenissen in Viëtnam was heengestapt met illusies. Hij voeg de er aan toe, dat het rapport over de rassenonlusten van vorige jaar groten deels was genegeerd en dat aan de goudcrisis, de crises in de steden en in de ghetto's veel te weinig en veel te laat aandacht was besteed. Aan het einde van zijn verklaring, zei Kennedy: „Mijn besluit is niet ge nomen uit persoonlijke animositeit of gebrek aan eerbied voor president Johnson. Hij heeft president Kennedy met de uiterste loyaliteit gediend en is buitengewoon vriendeljk voor mij en mijn familieleden geweest in de moei lijke maanden na de gebeurtenissen van november 1963, maar dit zijn geen gewone tijden en dit is geen gewone verkiezing". Zijn beslissing had hij genomen, zo ze Kennedy op grond van de „diep gaande meningsverschillen over het antwoord op de vraag wat er moet ge beuren". Kennedy legde zijn verklaring af in dezelfde zaal waar zijn broer John in januari 1960 had bekendgemaakt, dat hij aan de verkiezingen om het presi dentschap zou deelnemen. Robert Ken nedy begint zijn campagne echter on der geheel andere omstandigheden dan zijn broer indertijd. Hij heeft drie gro te hinderpalen te overwinnen: hij probeert de huidige president de voet dwars te zetten; hij is een stap achter op een ande re democratische tegenstander van Johnson, senator McCarthy, die de vorige week bij de voorverkiezin gen in New Hampshire uitstekend voor de dag kwam en niet van plan is zijn kandidatuur in te trekken; de eerste peilingen wijzen op een krachtige tegenstand van vele de mocratische leiders, die een breuk in de partij vrezen, waardoor het presi dentschap in november aan een repu blikeinse kandidaat zou kunnen toeval len. De eerste reactie van president Johnson op de bekendmaking van Ro bert Kennedy was: „Er zijn dagen, waarop men risico's moet nemen. De één speculeert in goud en de ander op voorverkiezingen". LEIDEN Een dode de vierjari ge Nico Pape uit Leiden en zeven gewonden waren gisteren te betreuren b!J een verkeersongeluk in Leidsehen- dam. Twee gewonden verkeren in le vensgevaar. De vader van het jongetje was vermoedelijk door een rukwind de macht over het stuur van zijn auto kwijtgeraakt. De auto sloeg over de kop en kwam in een sloot terecht. Het jongetje raakte daarbij onder de wa gen. NIJKERK Gisternacht kwam on der Nijkerk een auto in een sluiskolk terecht. De twintigjarige J. Jansen uit Harderwijk verdronk. De auto was in Nunspeet gestolen. De wagen was door een afsluitboom voor een ophaalbrug gereden, tegen de opgehaalde brug ge botst en naar beneden gestort. WANROY In Wanroy is de dertig jarige A. A. Scheepers uit Heerlen za terdagnacht verongelukt. Hem was op een voorrangsweg geen voorrang ver leend. De auto werd geramd door een vrachtauto en brak daarna doormid den. ADVERTENTIE HATTIESBURG Een lid van de Ku Klux Klan, de 32-jarige Cecil Victor Sessum, is te Hattiesburg, in de Ameri kaanse staat Mississippi, tot levenslan ge gevangenisstraf veroordeeld, nadat een geheel uit blanken bestaande jury hem schuldig had bevonden aan moord op de negerleider Vernon Dahmer. De uitspraak van de jury vormt een uniek feit in de geschiedenis van Mississippi. ADVERTENTIE komt aan uw deór. Een team in rood en geel geklede herendoorkruist heel Ne derland. In dorp en stad, huis en flat bellen ze aan. Antwoordt u juist op een makkelijk vraagje, dan wint u al 15 gulden. Toont u bovendien een pak Spie Span dan bent u direct 25 gulden rijker. Laat u niet verrassen, haal nieuwe Spie Span in huis voor uw grote schoon maak, en u hebt een werkelijke kans op 25 harde guldens. PARIJS Ontploffingen hebben van morgen vroeg de gevels beschadigd van twee Amerikaanse banken en een kantoor van een Amerikaanse lucht vaartmaatschappij, aldus deelt de poli tie mee. Er vielen geen gewonden. De eerste ontploffing had plaats bij the Chase Manhattan Bank en de.twee de bij de Bank of America. Beide ban ken liggen niet ver van de Place Ven- dóme. De derde ontploffing had plaats bij 't kantoor van Trans-World Airlines, in de Rue Scribe vlak bij de Opéra. Bij alle drie de ontploffingen gingen de ruiten er aan. Deskundigen van het politielaborato- rium proberen de aard van de explosie ven vast te stellen. Het is niet bekend wie het deed. GEORGETOWN In Georgetown is zondag vernomen dat de Guyanese re gering een verzoek van Nederland en Suriname zal verwerpen om de Guya nese politiemannen uit het omstreden trekken. Sir Lionel Luckhoo, de in Londen ge vestigde ambassadeur van Guyana in Nederland, heeft instructies ontvangen het verzoek af te wijzen, zo zei men. De autoriteiten in Georgetown heb ben er op gewezen dat het zou lijken alsof zij het recht van Suriname hy drografische onderzoekingen-te verrich ten zouden erkennen als zij op het ver zoek zouden ingaan. LONDEN De nieuwe Britse minis ter van Buitenlandse Zaken Michael Stewart, is de eerste dag zijn nieuwe functie begonnen met een scherpe te- rechtwyziging aan het adres van zyn voorganger, George Brown. Hij zei te menen dat Brown gelijk had met zijn kritiek op de wijze waarop de regering haar beleid voerde. Intussen heeft Brown aan verslagge vers vanochtend toegegeven, dat hij wat spijt had over zijn ontslag temid den van de meest ernstige monetaire crisise sedert bijna 40 jaar. George Brown heeft zich gistermor gen voor het eerst sinds zijn aftreden in het openbaar vertoond en verklaard, dat er geen sprake is van enig persoon lijke vijandschap tussen hem en pre mier Harold Wilson. „Het is mogelijk, fel met elkaar te twisten en goede vrienden te blijven", zei hij tot journalisten, die zich ophiel den bij de deur van de ambtswoning van de minister van Buitenlandse Za ken in Carlton Gardens. Het is bekend, dat hij woedend was, omdat hij buiten een groep ministers was gesloten die vrijdag op advies van president Johnson de Engelse markt van ongemunt goud en andere financiële markten hebben gesloten, om een einde te maken aan de enorme toe neming van goud-aankopen. Hij schreef Wilson in zijn ontslag brief, dat hij verontrust was over de wijze waarop deze regering wordt ge leid en de manier, waarop wij tot be slissingen komen". Wilson heeft in zijn antwoord ver klaard, dat pogingen om Brown te vin den „op een kritiek ogenblik" hadden gefaald. Toen hem werd gevraagd waar hij was, toen Wilson probeerde hem te be reiken, zei Brown, dat hij het Lagerhuis of de ambtswoning in Carlton Gardens nooit had verlaten. „Ik denk, dat iemand niet goed ge noeg heeft gekeken", liet hij hierop vol gen. „Ik ben de hele avond niet van de telefoon weggeweest". Brown, die door zijn aftreden automa tisch ook de functie van plaatsvervan gend premier heeft verloren wilde niets zeggen over zijn politieke toe komst. Ook wilde hij niet zeggen, of hij voor nemens was, af te treden als plaatsver vangend leider van de Labour partij. Het aftreden van Brown heeft een te rugslag gehad op alle niveaux van het Britse politieke leven. Edward Heath, de leider van de conservatieve opposi tie, noemde het „Een gebeurtenis van groot politiek belang", en liet hierop volgen: „Deze ernstige, breuk tussen de beide voornaamste leiders van de La bour partij bewijst, dat de regering voor onze ogen uiteen valt". „Dat minister Brown is afgetreden betreur ik. Ik had een heel goede per soonlijke verhouding met hem en ik heb betrekkelijk weinig collega's gehad met wie ik zo volkomen vrij en vertrouwe lijk kon preken. Daarbij was zijn in stelling tegenover Europa er een die de Nederlandse regering zeer aanspreekt. Anderzijds moet ik direct zeggen dat ik ook met zy nopvolger, de heer Stewart al vaak in een prettige verhouding heb samengewerkt". Zo reageerde minister Luns gister middag bij zijn terugkeer van een vijf daags officieel bezoek aan Zuid-Slavië op het aftreden van zijn Britse ambt genoot. Uit een gemeenschappelijk commu niqué blijkt dat Nederland en Zuid-Sla vië het erover eens zijn dat het voort duren van de oorlog in Viëtnam onvoor ziene gevolgen voor de wereldvrede kan hebben. Minister Luns en de Zuidslavi- sche minister van Buitenlandse Zaken, Nikezic, leggen in het communiqué de nadruk op de noodzaak van een politie ke oplossing van het probleem-Viët nam, in de geest van de Geneefse ak koorden van 1954 en in overeenstem ming met het recht van zelfbeschikking van het Viëtnemse volk. Minister Luns heeft volledig begrip getoond voor de pogingen van Zuid-Sla vië de economische betrekkingen met de landen van de EEG te versterken. „Zuid-Slavië is het onschuldige slacht offer geworden van het niet toelaten van Engeland tot de EEG. Van onze kant is duidelijk gemaakt dat bespre kingen, waarvoor het mandaat al bijna klaar was, voortgang moet vinden. Dit onderwerp zal op de volgende minister- vergadering van de EEG op 5 auril wor den behandeld", zo liet minister Luns weten. DEN HAAG Driehonderd tot vierhonderd demon stranten vóór Amerika, enige honderden tegenstanders van de oorlog In Viëtnam, byna tweehonderd politie mannen en talrijke Hagenaars hebben zaterdagmiddag voor een uiterst drukke Haagse binnenstad gezorgd. De pro-Amerikanen, veel bejaarden en allen sympathi santen met het comité Nederland Vr(j, liepen via Ma lieveld, plein 1813 en Alexanderstraat naar de Ameri kaanse ambassade aan het Lange Voorhout. De spandoeken met .Amerika wint voor Europa op alle fronten" en „Peace, but not at any price" („Vrede, maar niet tegen elke prijs") gaven hun mening voldoen de weer. Een vierjarig jongetje droeg op de schouders van zijn vader het bord „Ik wil geen communistje zijn". DEN IIAAG Het partijbestuur van de KVP heeft dit weekeinde nieuwe kandidaten voorgedragen voor het da gelijks bestuur, het partijbestuur en de partijraad. Ook nu wordt mr. A. P. M. M. van der Stee uit Arnhem voorgedragen als voorzitter van het dagelijks bestuur. De Commissie van wijze mannen had hem eveneens aanbevolen. Voor het vice-voorzitterschap worden aanbevolen: mejuffrouw G. S. H. M. Kok uit Hoens- broek, Th. Laan uit Hem (Noord-Hol land) en drs. H. A. E. Eisen uit Wasse naar. Als penningmeester wordt voorge dragen mr. J. G. A. Janssen uit Eind hoven. Dit gezelschap moet worden aange vuld met de volgende leden: F. G. van der Gun, Utrecht, A. J. Hermes uit Beverwijk, ir. J. L. Th. Siepman uit Vught, ds. H. H. Veringa uit Heer len en de voorzitter van de Centrale Jongerengroep. De heren Laan, Jans sen en Van der Gun behoren tot de ra dicalen in de partij. Zaterdag heeft het partijbestuur in Baarn overleg over de voordracht ge pleegd. De verkiezing zal worden ge houden in de bestuursraad van de KVP, zaterdag 30 maart in Utrecht. Voor het partijbestuur van de KVP zijn voorgedragen: Mr. P. J. M. Aalberse, Den Haag: drs. M. J. J. van Amersfoort, Veldhoven; L. A. M. de Bakker, Empel; mevrouw H. M. J. Beijaert-Drost, Utrecht; mevrouw E. Born-Luyckx, Emmeloord; H. ten Brink, Utrecht; mr. T. Brouwer, Wasse naar; S. Th. van Bijsterveld, Voorburg; drs. A. L. J. Coenen, Badhoevedorp; J. A. Copray, Amsterdam; mr. J. A. U. M. V. Grenvenstein, Tefvuren (België); W. P. Lelieveld Utrecht; mejuffrouw L. Kokshoorn, Utrecht; drs. H. F. Neefs, Den Haag; mr. Th. E. E. van Schaik, Maarsen; mr. J. Seelen, Maastricht; F. W. M. Smeltzer, Eindhoven; drs. C. A. Verkade, Den Haag; mevrouw A. M. van der Werf-Terpstra, Leuvenum; P. H. van Zeil, Utrecht; mevrouw J. Stok man-van der Kallen, Breda. Voor de partijraad zijn voorgedragen; Dr. A. J. H. Bartels, Lage Mierde; P. Beugels, Amsterdam; prof. dr. H. W. J. Bosman, Tilburg; mevrouw J. Brennink- meijer-Rutten, Nijmegen; prof. mr. F. F. X. Cerutti, Nijmegen; mr. F. Cijns, Brussel; mr. L. C. M. Elsenburg, Am sterdam; dr. K. J. Hahn, Rome; P. Heemskerk, Amstelveen; B. Hermsen. Emmen; drs. J. P. de Hey, Den Haag; dr. W. L. G. S. Hoefnagels, Breda; I drs. G. J. M. Horbach, Schalkhaar; R. M. Kierkels, Sittard; J. Kortink, Rijs wijk; prof. dr. F. W. J. Kirellaars, Til burg; J. J. Loerakker, Haarlem; B. F. F. van der Meer, Pijnacker; A. J. Nooy Roelofsarendsveen; dr. ir. Ong. Tsjin Gie, Eindhoven, mr. W. Philippart, Ven- lo; mejuffrouw M. F. Puijenbroek, Til burg; mr. drs. L. M. A. van Rooy, Wassenaar; drs. F. Slooff, Den Haag; prof. mr. W. L. Snijder, Den Haag; mr. J. A. van der Steen, Haarlem; J. Titu- laer, Heerlen; mr. W. Verberne, Brussel; W. Vergeer, Utrecht; mejuffrouw mr. M. H. Walhain, Den Haag. AMSTERDAM Zesmaal moest de Amsterdamse politie afgelopen week einde met een bestelwagen af en aan rijden om uit een souterain gestolen waar weg te slepen. De voorraad be stond uit grote hoeveelheden textiel, speelgoed, levensmiddelen en snoep goed. De buit was vergaard door de 37- jarige H. van H. en de 27-jarige J. van E. Ze werkten bij een inkoopcombina tie waar ze controlewerk deden. De voorraad was vele tienduizenden gul dens waard. DJAKARTA Indonesische troepen hebben vanmorgen in Djakarta een ge weersalvo gelost om studenten te waar schuwen die een mars hielden uit pro test tegen wat door hen genoemd wordt een inbreuk op de democratie. 200 ma riniers en soldaten met de bajonet op het geweer versperden de studenten de weg naar het gebouw van het Volkscon gres, waar voorzitter Abdul Harris Na- sution 119 nieuwe congresleden, pas door president Suharto benoemd, de eed afnam. Het Volkscongres zal don derdag bijeenkomen om Suharto tot president met volledige bevoegdheden te benoemen en de verkiezingen maxi maal vijf jaar uit te stellen. Van de dui zenden studenten die spandoeken bij zich hadden waarop onder meer stond: „Democratie is geen zaak van wille keur", zou niemand gewond zijn ge raakt. Toen de stoet op de militairen stootte, die versterking hadden gekre gen van een tank en twee pantserwa gens, nam een groot aantal betogers de benen. Van de rond 500 die overbleven, traden er enkelen naar voren die de mi litairen uitdaagden op hen te schieten. In Den Haag AMSTERDAM De toeristen en de buitenlandse reizigers hebben het dit weekeinde niet gemakkelijk gehad. In ons land namen de Grenswisselkanto ren niet meer dan vijf pond sterling per persoon aan en niet meer dan vijftig dollar. In het zuiden van ons land accepteerden grootwinkelbedrijven nauwelijks meer Belgische en Franse francs. Hotels, restaurants en luchtvaart maatschappijen waren er weinig hap pig op buitenlands geld te accepteren. Vooral in Brussel is de toestand wat dat betreft slecht geweest. Omdat vrij dag al een aantal grote banken weiger den van hotels travelers cheques te verzilveren, hebben vele hotels betaling in buitenlands geld geweigerd. Voor zo ver luchtvaartmaatschappijen vreemd geld aanvaardden, berekenden zij een voor de klant ongunstige koers. In Rome legden wisselkantoren en hotels een zware beperking op het wis selen van vreemd geld. Eén groot ho tel aanvaardde dit nog wel, maar on der de voorwaarde dat een mogelijk tijdens het weekeinde optredend ongun stig koersverschil later kon worden ver rekend. ADVERTENTIE voedzaam gemakkelijk lekker De tegenstanders van het comité, niet meer dan tweehonderd, kwamen pas halverwege de tocht op dreef. In de Alexanderstraat moest de politie twee jongens oppikken, later op het Lange Voorhout gevolgd door nog vijf entwintig. Het waren allen hevig ge ëmotioneerde mensen tussen de veer tien en dertig jaar, die na het bevel van de politie niet wilden doorlopen, pam fletten met „Johnson moordenaar" ver spreidden of actief waren met rookbom- metjes, waarvan er tien zijn geworpen. Terwijl de Amerikaanse ambassa deur William R. Tyler in de hal van zijn belegerde veste een petitie in ont vangst nam van de heer S. Bloemhard en van mejuffrouw Nel den Duik uit Haarlem een bosje gekleurde tulpen in de handen gestopt kreeg, had de poli tie het druk op straat. Vele tientallen meters in de omtrek was de ambassade met dranghekken afgezet. Het Haagse waterkanon stond op een strategische plaats opgesteld. Een enkele maal moest het Lange Voor hout door charges worden vrijgemaakt. Jongelui werden aangehouden en pam fletten werden in beslag genomen. In de petitie van het comité werd „na mens het Nederlandse volk" grote ach ting betuigd voor president Johnson en werd aangedrongen op handhaving van de Amerikaanse troepen in Zuidoost- Azië. Ambassadeur Tyler zei over tuigd te zijn van de hechte vriend schapsbanden tussen Nederland en Amerika. Even daarvoor had een andere dele gatie van het comité een gelijkluidende petitie aangeboden op het ministerie van Buitenlandse Zaken op het Plein. Dat deed het bestuurslid J. H. J. Brend- gen onder de scherpe blikken van zijn mede-actiegenoten mevrouw S. de Hart en de heer A. F. Grossimlinghaus. C. W. Baron van Boetzelaer van Aspe- ren, chef directie voorlichting buiten- DEN HAAG De ANWB opent dins dag een nieuw kantoor in Het Dorp bij Arnhem. Twee in het dorp wonende gehandicapten zijn onder de zes men sen die het kantoor gaan bemannen. De ANWB had een deel van de toe ristische voorlichting al aangepast aan de mogelijkheden die gehandicapten hebben om zich te ontspannen. Verder kregen mindervaliden reeds advies over de aankoop en keuring van auto's. Krijgt een gehandicapte onderweg mo- torpech, dan wordt hij gratis door de Wegenwacht geholpen. Het kantoor in Het Dorp Is bedoeld om al deze dienst verleningen nog te verruimen. land, nam het geschrift wegens afwe zigheid van minister Luns in ontvangst. Direct na afloop van de demonstratie (het bleef nog enige uren onrustig in de buurt van de Amerikaanse ambassade) noemde mr. W. Boers uit Overveen, voorzitter van het comité „Nederland vrij" de tocht door Den Haag bijzon der geslaagd. Zonder meer verklaarde hij dat de petitie was aangeboden namens het Ne derlandse volk dat sympathiek zou staan tegenover de doelstellingen van zijn comité. De tegenstanders van de oorlog in Viëtnam vond hij de moeite van het memoreren niet waard. Ook de politie was tevreden over de afloop. De aangehoudenen mochten gis teren naar huis, al dan niet voorzien van een proces-verbaal. De bewaking van alle Haagse ambassadegebouwen en panden van diplomatieke vertegen woordigingen, bij elkaar ongeveer twee honderd, behoefte nergens in te grijpen. De Amsterdamse politie heeft zater dagmiddag tijdens een demonstratie te gen de Amerikaanse politiek in Viët nam vier studenten en een timmerman aangehouden die de leuze „Johnson oorlogsmisdadiger" meedroegen. Zij kregen een proces-verbaal en werden naar huis gezonden. Ongeveer duizend mensen namen deel aan de demonstra tie, die was bedoeld als antwoord op de actie van het comité Nederland vrij in Den Haag. Tijdens de Amsterdamse optocht In Amsterdam dreigde even een incident toen een Franse automobilist tussen de demon stranten terechtkwam. Toen hij in moeilijkheden dreigde te komen, werd hij door de politie te paard ontzet. Hoe wel het roepen van de leuze „Johnson oorlogsmisdadiger" als een overtreding wordt beschouwd, ging de politie niet tot verspreiding over. Burgemeester Samkalden had de instructie gegeven dit niet te doen, zolang het niet strikt noodzakelijk zou zijn. Marcus Bakker, de leider van de communistische Tweede-Kamer-fractie, heeft zaterdag in Den Haag een foto tentoonstelling „over de Amerikaanse agressie" geopend. „Laten we wat te gen Luns doen", zei hij. „Hij is geen bevriend staatshoofd." „Luns onderhoudt betrekkingen met het moordenaarsregime van Ky in Viëtnam. Hij herhaalt woord voor woord wat ze in Amerika zeggen, zelfs als dit later wordt herroepen omdat het in flagrante strijd met de waarheid blijkt te zijn." AMERSFOORT De Arjos-raad is van mening dat het beraad in de groep van 18 over een samenwerkingsver band van Christenen, voorlopig niet dient te worden hervat. Deze uitspraak is vastgelegd in een resolutie van het hoofdbestuur der Antirevolutionaire jongerenorganisatie, die zaterdagmid dag op de in Amersfoort gehouden raadsvergadering werd aanvaard. ADVERTENTIE MAANDAG 18 MAART 1968 584ste STAATSLOTERIJ EERSTE KLASSE Prij zen van 5 zijn gevallen op nummers eindigende op 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 100 zijn gevallen op nummers eindigende op 200 zijn gevallen op nummers eindigende op f 400 zijn gevallen op nummers eindigende op 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van 5000 De prijs van 20.000 is gevallen op is gevallen op is gevallen op is gevallen op is gevallen op is gevallen op is gevallen op het nummer het nummer het nummer het nummer het nummer het nummer het nummer 5 361 240 184 61 I 6846 045690 095435*) 012092 034105*) 005853 088020 076681 Let wel Op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. t

De Vallei | 1968 | | pagina 5