Minister Beernink tegen „mythe omtrent de B.V.D." ten strijde PARADE Toch was 007 er ook bij Belangrij ke concentratie in kousenindustrie PA pakt „Omzichtig, betrouwbaar en met respect voor individu" Nu 6 doden na ongeluk op te smalle Moerdijk brug Luns wellicht naar Israël Laat uw salaris RIJDT NUCHTER,DRINK.. GRAP1LLON IN VERGADERING VAN TWEEDE-KAMERCOMMISSIE: VIEUX Jongetje verdronken oliej] P en dela arsbus j e ramt auto: aclit gewonden Nog geen lagere prijzen Engelse herdacht geketend halve eeuw stemrecht Busreizen duurder N.Z.II. en N.B.M. 3 7z procent rente duizend gulden krediet betaalcheques. Algemene Bank Nederland Hans van Z. wordt ook verhoord door Belgische en Duitse justitie E' Jawel. Zestienhonderd vel. Zestienhonderd keer com fort, luxe, zachtheid, hygiëne uit een vierrolpak, en dat is heel wat meer dan in bijna alle andere vierrolpakken. Van Edet nota bene... Kijk. Zo'n leeg kokertje zaait nu geen paniek meer in het kleine kamertje. Al thans na de aanschaf van een Edet - altijd - papier - in- huis-pak niet meer. Een rus tig idee is dat. En nog voor delig ook. Het Edet vierrol pak kost alles bij elkaar maar f 1.75. In groen of geel of rose. Als U een rustig gebruiker bent en vier rollen ineens te veel van het goede vindt, ligt de Edet King Size wel licht wat beter voor U. Vijf honderd vel voor 55 cent. Zacht en hééééél veel papier. „HUISWERK" Rente over uw inkomen? rente-girorekening Wegens ivegvallen invoerrechten AANDELEN DONDERDAG 28 MAART 1968 ADVERTENTIE f 1.75 aa zachtheid "uit Zweden 1600 1600 vel ineens Edet 4 DEN HAAG In het Tweede-Kamerdebat over de BVD is minister mr. H. K. J. Beernink (Binnenlandse Zaken) gisteren ten strijde getrokken tegen de kwalijke mythe, die deze veiligheidsdienst omhult. De Kamer heeft van haar kant geprobeerd wat meer opening te brengen in de geheimzinningheid van het werk. Aan de hand van voorstellen, die de Tweede-Kamercommissie voor de BVD begin noveriiber had ingediend, heeft dit debat wel enkele re sultaten opgeleverd. Do meerderheid wil dat deze BVD- commissie bestaande uit de voorzit ters van de zes grote fracties het recht van enquête krijgt, zodat zij ge tuigen kan verplichten om voor haar te verschijnen. Minister Beernink heeft daar geen bezwaar tegen gemaakt. Hij zei slechts nieuwsgierig te zijn hoe de Kamer er zelf over denkt. De vergadering van gis teren was namelijk een debat in de commissie van binnenlandse zaken, waarop later nog een Kadervergade ring zal volgen. De liberaal H. Wiegel bracht het en quêterecht ter sprake en hij kreeg daar voor mete§n bijval van de twee groot ste fracties: van de socialist drs. H. M. Franssen en de KVP-er F. A. A. M. Fiévez. De BVD-commissie zou volgens de afgevaardigde Wiegel bij het onder zoeken van eventuele klachten over de BVD dan kunnen optreden als een soort adviserende ombudsman op dit gebied. De minister liet het bij de opmer king, dat het nuttig zou zijn spoedig het oordeel van de Kamer te weten. Meer houvast gaf mr. Beernink met zijn toezegging, dat kandidaten voor overheidsfuncties over wie de BVD rap port heeft uitgebracht, het recht krijgen zich daartegen te verweren. Voor drs. Franssen, die dit aanhangig maakte, was deze belofte voldoende reden om hierover geen motie in te dienen. Ook de afgevaardigde Diévez vroeg om de grootst mogelijke waarborgen bij het zogenaamde antecedentenonderzoek. MINDER VAAK De minister legde uit dat zo'n onder zoek tegenwoordig bij veel minder func ties wordt gevraagd dan vroeger het geval was en dat het heus niet meer voorkomst als er een maatschappelijk werkster moet worden aangesteld, zoals de BVD-commissie in haar verslag had vermeld. Het gebeurt uitsluitend als het strikt noodzakelijk is. Voor het verweer moet nog wel een methode worden ge vonden. Overigens beloofde mr. Beernink ook opgave te doen van de groepen van ambtelijke functies, waarvoor zo'ri on derzoek vereist blijft. Publikatie van de afzonderlijke functies is volgens hem een ondoenlijke zaak. Ook komt er een regeling voor het onderzoek aan de universiteiten, waar over de pacifist drs. H. Wiebenga was begonnen en dat ook de andere woord- voerderrs wel bezigheid. Er is nu een voorlopige afspraak dat de rector-mag- nificus of iemand die hij daarvoor aan wijst, aan de BVD inlichtingen ver strekt over studieresultaten en voorop leiding van studenten. Volgens de mi nister gaat 't hier om aanknopingspun ten bij een eventueel te vervullen func tie. Hij noemde het gerucht als zouden studenten als bijverdienste voor de BVD werken, ronduit nonsens, dit in antwoord op een vraag van mej. mr. A. M. Goudsmit (D'66). Deze waarborgen ter bescherming van de persoonlijke vrijheid van de bur ger bij het onderzoek naar staatsge vaarlijke activiteiten, brachten de mi nister tot de toezegging dat de regering „in vergaande mate" zal tegemoetko men aan de wensen van de Kamer. Ook dit beschouwde hij als een methode tec bestrijding van de mythe rondom de BVD. Wel moest echter liet veiligheids systeem kunnerj blijven werken, omdat er ook op het gebied van de spionage zich zo het nodige in ons land afspeelt. De BVD houdt echter niemand aan, dat doet de politie. De BVD verschaft slechts inlichtingen en heeft geen oor deel over wat er wel of niet moet ge beuren. Aan de andere kant is contra spionage specialistenwerk, zodat liet DEN IIAAG In het St. Ignatiuszie- ke n hu is in Breda is gisteren de achttien jarige Carla Verhagen uit Roosendaal overleden. Zij was ernstig gewond ge raakt bij het ongeluk, dat dinsdag op de Moerdijkbrug gebeurde. Zij is daar mee het zesde slachtoffer, dat dit onge luk met de dood heeft bekocht. Van de *es verongelukten is één meisje ver moedelijk over de brugleuning geslagen en verdronken. De Moerdijkbrug is nog onlangs bij een onderzoek van Verkeer en Water staat te smal bevonden. Een verbete ring van de verkeerssituatie ligt niet in het verschiet. Op de brug geldt een in- haalverbod voor vrachtwagens. De strook voor dit vrachtvervoer is iets breder dan gebruikelijk, waardoor de inhaalstrook voor het overige verkeer vrij smal is. Het Rijk doet wat het kan aan de voor 't moderne verkeer niet langer geschikt te bruggen. Soms leent de constructie van de brug zich voor uitbouw aan de buitenkant. De brug over de Lek i bij Vianen is daarvan een voorbeeld. In andere gevallen wordt wel besloten een tweede brug naast de oude te bouwen. In Zwolle wordt zo'n tweede brug als tegemoetkoming aan het verkeer ge bouwd. niet aan de politie kan worden overge laten, zoals drs. Wiebenga wilde. Volgens mr. Beernink, doet de BVD zijn werk omzichtig, met respect voor de individu en met inschakeling van betrouwbare mensen. Deze dienst neemt ook geen opdrachten van het bui tenland aan, geeft aan Griekenland geen inlichtingen over acties tegen het bewind van Papadopoulos en stelt geen onderzoek in naar mensen, die voor een vrij Angola ijveren. Dienstweigering is op zichzelf geen reden om te worden geregistreerd. Mr. Beernink beloofde wat dit betreft na te gaan hoe het zat met inlichtingen, die de Rotterdamse politie ongevraagd had verstrekt over een onderwijzer, een ge val dat de socialist C. Laban hem had voorgelegd. Voor het bedrijfsleven is er volgens de minister een „redelijk beveiligings systeem", waarbij het voornamelijk gaat om defensieorders. Hij bleek echter niets af te weten van wat er gaan de is met het veelbespro ken Kistemakersproject, een goedko pe Nederlandse methode voor de verrij king van uranium, dat de D'66'er A. de Goede ter sprake bracht. Hij vroeg of deze belangen op de doelmatigste ma nier zijn beschermd en of de mensen die ermee' hebben te maken onder geheim houding staan. Mr. Beernink zei niet voldoende zekerheid te hebben om te kunnen bevestigen dat Economische Za ken dergelijke projecten op de meest ef ficiënte wijze beveiligt. Daarna diende de pacifist drs. Wie benga bij het scheiden van de markt, na alles wat er over de mythe van de BVD was gezegd, nog een motie in dat het lidmaatschap van een politieke partij, met name de PSP, geen verhin dering of belemmering mag zijn vpor een benoeming bij de overheid. Minister Beernink zei er alleen van dat hij de Kamer deze motie ten sterkste moest ontraden en drs. Franssen stelde maar voor om haar als huiswerk mee te ne men. Dat gebeurde. ADVERTENTIE 10.85 per liter De Zachte Hollandse KONJAK DEN HAAG De Israëlische minis ter van Buitenlandse Zaken, Abba Eban, heeft by zjjn besprekingen tijdens de af gelopen twee dagen met minister Luns in Den Haag een onverminderde sympa thie van ons land voor Israël geconsta teerd. „Om sympathie voor elkaar te hebben is het niet nodzakelijk dat men het steeds eens is", voegde hij er gis termiddag tijdens een persconferentie aan toe. Minisser Luns heeft tijdens de bespre kingen laten uitkomen, dat de regering bezorgd is over elke schending van 't staakt-het-vuren in 't Midden-Oosten. De hr. Eban beklemtoonde dat de actie van het Israëlische leger op Jordaans grondgebied tot doel had, het ontstaan van Guerrillaacties van de EL Fatah-or- ganisatie in Israël te voorkomen. Het voornaamste onderwerp van de gedachtenwisseling was geweest hoe vredes-onderhandelingen tussen Israël en de Arabische staten tot stand zou den kunnen komen. Israël hoopt dat de bemiddelaar van de Verenigde Naties, Jarring, nog krachtiger vredespogingen zal ondernemen. Minister Eban betoogde dat zijn re gering een oplossing van het conflict in het Midden-Oosten wil door onderhande lingen, waarbij over de vaststelling van de definitieve grenzen overeenstem ming moet worden bereikt. „Alleen door onderhandelingen kunnen wij vre de krijgen", ze ihij. Over de Israëlische aanvraag voor een associatieverdrag met de EEG zei hij, dat zijn land de aanvraag volledig handhaaft ondanks de afwijzing door de houding van Frankrijk in de minister raad van de EEG. Minister Eban heeft minister Luns uitgenodigd voor een bezoek aan Israël. De datum moet nog worden vastgesteld. De Israëlische minister vertrok vanoch tend naar Luxemburg. ROTTERDAM Tijdens het spelen is de twee en een halfjarige Erik van Enk gistermorgen in een singel bij de Móe^bijtuin in Rotterdam gevallen. Hij is in de ziekenauto overleden. De hoogste bazen van de B.V.D. zaten gistermiddag achter de rege ringstafel bij de commissievergadering in de Tweede Kamer over de Neder landse veiligheids- en inlichtingen diensten. Van links naar rechts mr. P. G. H. van Doeveren, de chef van het kabinet van de B.V.D., drs. A Kuipers, directeur van de Nederland se geheime dienst, dr. H. A. Günther, secretaris-generaal van binnenlandse zaken en minister mr. H. K. J. Beer nink. BERGEN OP ZOOM Acht mensen zijn gisteravond in Bergen op Zoom ge wond geraakt, toen een pendelbusjc met arbeiders uit Roosendaal zich in een stilstaande auto boorde. Geen van de gewonden verkeert in levensgevaar en enkele van hen konden na behande ling in het ziekenhuis naar huis worden gebracht. Het busje met bouwvakarbeiders na derde om ongeveer halv zeven een kruis punt, waar al een auto stond te wach ten, bestuurd door mevrouw Van Loon- Withagen uit Wouw. In plaats van de auto, die voorgesorteerd stond, rechts te passeren, reed het busje in volle vaart tegen de zijkant van de auto. DEN HAAG De olie-industrie kan er nog niet aan denken de prijsverho ging op de produkten ongedaan te ma ken of zelfs te verminderen. Dit zegt de Nederlandse Aardolie Maatschap pij (Nam) naar aanleiding van de cri sis in het Midden-Oosten. Er worden per jaar naar schatting f 2Vï miljard extra kosten gemaakt om de olie toch naar Europa te krijgfen. De situatie is nu nauwelijks verbe terd, aldus de maatschappij. De voornaamste oliemaatschappijen hebben de laatste tijd zeer grote tan kers besteld die volbeladen het Suez- kanaal niet kunnen passeren. Die ont wikkeling is door de crisis versterkt, aldus de Nam. In totaal zijn ongeveer tweehonderd tankschepen met een ge middeld laadvermogen van 200.000 ton, in bestelling. LONDEN Het was gisteren precies een halve eeuw geleden dat de vrou wen in Engeland stemrecht kregen. Een mooie gelegenheid voor Roberta Lockhart, 27 jaar en moeder van twee jonge kindereh, om nog eens flink de aandacht te vestigen op de rechten van de vrouw in het hedendaagse Enge land. Daarmee is het maar treurig gesteld vindt zij. Dat is de reden dat ze zich zelf met een groot slot heeft vastge bonden aan het mededelingenbord voor het raadhuis van de plaats waar ze woont. Old Fetton bij Peterborough. Ze heeft het zes uur volgehouden. Acht jaar is mevrouw getrouwd met een sergeant van het Britse leger maar vorige maand gingen ze uit elkaar. Ge scheiden zijn ze nog niet maar ze woornt met haar kinderen bij haar ouders. Haar grief tegen de gemeente Old Fletton is dat ze geen gemeentewoning kan krijgen zolang ze niet officieel is gescheiden. ,.Ik word beschouwd als 2e rangs burger", zei Roberta Lock hart. „Ondanks de emancipatie hebben vrouwen nog niet dezelfde rechten als mannen", zei ze nog en toen ging ze lezen. Ze had een boek meegenomen geti teld: De vrouw in het parlement. Naast de vastgeketende mevrouw Lockhart stond een bord met de woorden: Twee derangs burger, geen scheiding, geen woning, geen status. Meevoelende buren brachten Roberta het Engelse nationale versterkingsmid del bij uitstek: een kop thee, terwijl ze met vrouwelijke voorbijgangers een praatje maakte. HAARLEM De Noord-Zuidholland se vervoermaatschappij verhoogt' op 1 april de tarieven. Ritten korter dan 16,7 km, worden een stuiver duurder. Voor de rest geldt een verhoging an een dubbëltje. Stijging van de kosten maak te de tariefsverhoging noodzakelijk, al dus de NZII. De tarieven bij de Nederlandse Buurtvervoer Maatschappij (N.B.M.) worden maandag ook gewijzigd. De en kele reizen gaan vijf cent omhoog en de retourtjes met vijf tot tien cent. De abonnementen voor het lokale vervoer worden 1,50 gulden duurder. ADVERTENTIE en andere periodieke inkomsten boeken op een bij de Algemene Bank Nederland. U krijgt dan over het constante saldo per halve maand èn zo u wilt tot en de beschikking over U bent welkom bij de Inlichtingen en folders bij onze kantoren LV staan in de Tweede Kamer vijftien microfoons gewoon, op de aan de balustrade van de stenografische dienst vastgemaakte tafels, waarachter de commissie voor binnenlandse zaken een openbare vergadering houdt. Er zijn geen verborgen camera's, de commissieleden hebben geen geheim» zendertjes in hun portefeuilles, er zijn geen verdovende pijltjes, er is geen die- venpoeder. Er mag zelfs open en bloot worden gefotografeerd en wij hebben toestemming om te schrijven wie er naast de secretaris-generaal van Bin nenlandse Zaken, dr. Günther, achter d» regeringstafel zit: De directeur van d» binnenlandse veiligheidsdienst, drs A. Kuiper en mr P. G. H. van Doeveren, chef van het kabinet van de BVD. Er wordt in het openbaar gepraat over het beleid van deze dienst en dat is iets bijzonders. Tot nu toe sprak al leen de Vaste Commissie voor de BVD bestaande uit de fractievoorzitter» van de vijf grote partijen plus, sind» kort., mr Van Mierlo van D'66 diep in het geheim over klachten aangaand» deze dienst. En de gebruikelijke mede deling was dan dat ons volk rustig kon slapen omdat, het goed werd be schermd. AMSTERDAM Met het doel te komen tot een lagere kostprijs en een bete re concurrentiepositie heeft, naar in een communiqué wordt meegedeeld, een belangrijke groepsvorming plaats gevonden in de Europese kousenin dustrie en -handel, waarby Nederlandse bedryven betrokken zijn. Aanleiding hiertoe is, dat per 1 juli 1968 de invoerrechten der zes landen van de EEG vol ledig wegvallen. De hierdoor noodzakelijke structurele aanpassingen dwingen ook de Europese kousenindustrie en -handel tot een bundeling van krachten. Tot de concentratie is thans besloten door NV Handelmaatschappij „Nur Die", -Rotterdam, Ipko NV Den Haag, Kousenfabriek gebr. Kool NV, Den Haag, Schulte und Dieckhoff, West- ADVERTENTIE WAAR STAAT EEN OLIFANT OP? Op het dressoir van tante, op een versierde kist in de piste en... Ja èn op de flessen heerlijkste oude of jonge jenever die men zich denken, drinken kan! UTRECHT Met dc terugkeer van Hans van Z. in Utrecht nadat hij gedu rende de afgelopen zes weken in Rot terdam, Amsterdam en in Arnhem is verhoord over vier nog onopgeloste moorden, is nog geen einde gekomen aan de reeks onderzoekingen naar eventuele verdere gewelddaden van deze jongeman. Hij heeft indertijd drie moorden en enkele roofovervallen be kend. Er zijn voorbereidingen getroffen om hem te verhoren over enkele onopge loste moorden vlak over de grens in België en Duitsland. Binnenkort zullen Belgische en Duitse onderzoekers van politie en justitie in Utrecht de gele genheid krijgen Hans van Z. vragen te stellen over enkele moorden en roof overvallen waarvan men de Utrechtse boekverkoper verdenkt. Duitsland en andere Europese kousenbe- drijven in verschillende landen o.a. Ita lië en Frankrijk. Hierbij is Schulde und Dieckhoff thans reeds, volgens het communiqué, de grootste kousenfabriek ter wereld. Onder deze Europese bedrij ven bevinden zich zowel handels- als in dustriële ondernemingen in de kousen en sokkensector. Om de Nederlandse belangen in de ze groepsvorming te effectueren, is het gehele aandelenpakket der NV Handel maatschappij „Nur Die", Rotterdam, tot nu toe in bezit van Schulte und Dieckhoff, overgenomen door de heer I. Kornmehl, directeur der Ipko NV en de heren Kool, directeuren der Kousenfa briek gebr. Kool NV. Door de aankoop der voormalige Philipsgebouwen in de Waldorpstraat te Den Haag en de ver plaatsing van NV „Nur Die" per 1 mei 1968 naar Den Haag, zal het ruimtege brek dezer handelmaatschappij volledig opgeheven zijn. Ook de Kousenfabriek gebr. Kool NV zal naar dit gebouw wor den overgebracht. De krachtige stijging van haar omzet ten dwong ook Ipko NV, „het grootste kousen importbedrijf in West-Europa", grotere bedrijfsruimten te zoeken. In de komende maanden verhuist deze NV naar het voormalige complex van de Standard Electric-Mij in de Lekstraat te Den Haag. De Nederlandse partners in deze nieuwe Europese kousengroepe ring zullen straks in staat zijn om de te verwachten zeer scherpe concurren tie uit binnen- en buitenland op de kousenmarkt tegemoet te treden, aldus het communiqué. Is er dan geen enkel vleugje geheim- zinnigheid in de Kamer? Natuurlijk wel. In een bankje achter zijn direc teur zit een wat James-Bondachtige fi guur, wiens naam ons zelfs niet door de voorlichtingsdienst van het ministe rie van Binnenlandse Zaken kon wor den genoemd. We zullen hem in dit ver haal dan maar 007 noemen. Toch zal hij niet de grote werker in de schaduw zijn, anders was hij wel meer verdekt opgesteld bij zijn collega's boven in de loge gaan zitten. Het is overigens een heerlijk dagje voor de PSP die bijna, volledig is opge komen. Drs Wiebenga begint al direct zijn aanval op de BVD die ,jzich met de democratie verhoudt als water en vuur". Ze is er niet voor de bescherming der democratie, zegt Widbenga, maar voor de verdediging van onze kapitalistisch» structuur. „Zelfs Den Uyl moet, gezieri zijn denkbeelden, al in het kaartsys teem zijn opgenomen." 007 luistert amper naar deze pacifist. Misschien zit Wiebenga zelf al in dat systeem; in ieder geval praat hij zo saai en zo zonder enige fantasie dat er nooit een goede spion uit hem kan groeien. Datzelfde geldt later voor d» communist Van 't Schip. Zijn partij heeft de boot gemist. Ze had Bakker moeten sturen om er eveneens een ple zierig dagje van te maken. Tfiljiebenga begint met meer dan een half uur te praten. Daarna stort hij zich met zijn partijgenoten zo vaak op de interruptiemicrofoon dat andere commissieleden nauwelijks aan bod kunnen komen. De ar Schakel krijgt zelfs ruzie met de pacifist Van der Spek. Schakel is vierkant voor de BVD. „Het Nederlandse volk en de mensen van de dienst zijn broodnuchteralleen zij laten zich hun grond niet door mol len ondergraven." Als Van der Spek even later geen antwoord op een inter ruptie krijgt, reageert hij: „U praat ze ker niet met mollen?" Schakel reageert fel: „Ik wil mijn parlementaire on schendbaarheid niet misbruiken door persoonlijk te worden." Eén keer is Wiebenga aanleiding tot een lachertje. Hij heeft het over een love-in tussen de BVD en D'66. „Een xvat?" vraagt de ongehuwde freule Wttewaal van Stoetwegen verschrikt. Even later in een kleine groep: „Ik dacht dat hij het over een leeuwin had. De man spreekt zo'n afschuwelijk En gels." 007 luistert de hele dag. Af en toe grijpt hij zijn pen. Hij trekt rimpels als de socialist drs Franssen zegt: „De BVD is een aan de democratie vreem de zaak." Je ziet 007 denken: „En dan ook nog een pacifist. Wacht maar man netje, als je ooit je parlementaire on schendbaarheid verliest." Nog dieper worden de rimpels bij d» opmerking van de liberaal Wiegel: „We moeten helaas we, met de BVD leven. Zijn nut hangt alleen af van d» effectiviteit, waarmee hij werkt." „Zelfs rebellen in deze partij, di» toch voorstander van de gevestigde or de is", moet de volgende notitie van 007 zijn geweest. n de commissie uit de Tweede Ka mer, die zich met de B.V.D. bezig houdt? Ze verveelf zich. Alleen mr. Toxopeus en drs. Schmelzer zitten een groot deel van de dag naast minister Beernink. Drs. Den Uyl zoekt het be scheiden tussen zijn fractiegenoten in d» Kamerbanken; mr. Biesheuvel en d» heer Mellema zie je amper en mr. Van Mierlo is niet eens gekomen. Die moet in Amsterdam een uitzending voor de te levisie voorbereiden. Op een goed mo ment zijn ze allemaal weg; naar een re ceptie van de Israëlische minister van buitenlandse zaken, Abba Eban. D» sherry zal hen meer opkikkeren dan d« debatten in de Kamer. Het is geen wonder. Ze weten natuur lijk veel meer dan minister Beernink vertelt. Goed, er wordt antivoord gege ven op vele vragen, maar de minister zegt eerlijk: „Ik moet soms globaal ant woorden, omdat de veiligheid van d» staat in het geding is". Heeft de commissievergadering dan geen zin gehad? Natuurlijk wel. Èr zijn bepaalde zaken iets duidelijker gewor den, er was mogelijkheid voor kritiek, en misschien draagt zo'n openbare be handeling ertoe bij dat we, zoals Wiegel zei, eindelijk eens los komen van de ro mantiek van de gleufhoeden en de regen jassen. Die regenjas kan helaas echter nog niet in de mottenzak. Minister Beernink onderstreepte dit toen hij zei: „Er speelt zich ook in Nederland op het terrein van de spionage het nodige af". Mis schien had hij het wat minder geheim zinnige kunnen zeggen, de gleufhoek wordt alweer van de kapstok gehaald! ADVERTENTIE GEBR. STEUR SCHIÊQAM ROOD EN Wil ALCOHOLVRIJ DRUIVESAP

De Vallei | 1968 | | pagina 5