van der - 'Young People Department* M - Moderne meubelen I Ingang Expositiezalen F - Modelflats E - Modelbungalow D - Lectuurhoek A - Hoofdingang B -Informatie 'H - Naar kinderspeelkamer 'C - Ontvangstruimte Tweemaal zo groot. Op 11 maart Ereburger. „Ik zou dat best eens willen zien, maar 't lijkt mij zo vermoeiend..." zegt u Dat is een vergissing. Natuurlijk hebt u wel een hele dag nodig om deze immense ruimte met smaakvol gerang schikte meubelen in alle stijlen van de wereld goed te bekijken, maar u kunt ook de helft „doen" en daarna nog eens terug komen. En wat u vooral niet mag vergeten is, van tijd tot tijd eens uit te rusten. Er zijn fauteuils en banken genoeg bij Van der Meer en niet één daarvan is voor ie Gezellig AlSvU daar zo rustig zit, kunt u pas goed zien, hoe gezellig en intiem elk hoekje van deze enorme meubelwereld is. En als u héél verstandig bent, kiest u een plekje uit, waar u het nuttige en het aan-, gename kunt verenigen. In een van de leeshoeken bijvoorbeeld, waar u uitge breide literatuur over woninginrichting aantreft Öf in de projectiezaal waar kleu rige en leerzame dia's worden vertoond met een op de band vastgelegde toelichting door de binnenhuisarchitect Ep Simons. Vrij, maar op uw wenken bedieno. Niet 1, maar 3 jaar garantie, om De grootste meubelzaak van Europa ook in üw buurt. Dezelfde UTRECHT (Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaasl de grootste meubelzaak van Europa DEN HAAG Winkelcentrum „Waldeck" einde Laan van Meerdervoort, HEERLEN Spoorsingel 2, RUCPHEN (N.BJ bij Roosendaal Sprundelseweg 45 1967 opende Van der Meer in Utrecht zijn gigantische meubelstad. Nu, nauwelijks 1 jaar later, is gebeurd wat niemand voor mogelijk had gehouden:. Van der Meer's Meubelstad is tweemaal zo groot geworden zodat het aantal interieurs thans 1200 bedraagt! mand anders gereserveerd. U bent ere burger van Meubelstad en dat moet ieder een weten. Wanneer u echter de voorkeur geeft, aan een persóónlijk gesprek met een deskundi ge, bedenk dan dat u in Meubelstad weliswaar vrij bent, maar dat u als ere burger ook op uw wenken bediend wordt. Er staat altijd een adviseur voor u klaar om u desgewenst goede raad te geven, maar ook om zich persoonlijk met de zorg voor uw eventuele aankoop te belasten. Hij ziet er op toe dat de meubelen op tijd met een van de 40 bestelwagens worden afgeleverd, dat ze vakkundig worden ge plaatst en dat u volkomen tevreden bent. er zeker van te zijn dat uw tevredenheid blijvend is, garandeert Van der Meer alle meubelen voor de tijd van 3 jaar! Dat is-niet gebruikelijk, maar Van der Meer heeft in Boskoop en Rucphen eigen fa brieken en kent dus precies de duurzame kwaliteit van elk meubel dat wordt af geleverd. Dat is het hele geheim! voordelen geniet u natuurlijk ook in de Van der Meer vestigingen te Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Heerlen en Ruc phen. Ook daar bent u in de grootste meubelzaak van Europa met haar enorme collectie en haar uiterst scherpe prijzen (ge volg van massaal en deskundig inkopen) en haar onnavolgbare service. U bent erebur ger van de Utrechtse Meubelstad, maar laat dat u niet weerhouden, eens een kijkje te gaan nemen in een andere Van der Meer vestiging die misschien dichter bij u in dg buurt ligt. U hebt er evenveel voorrechten en u zult er even voortreffelijk slagen. meer meubelen

De Vallei | 1968 | | pagina 11