„Geen oneerlijkheid bij examen sleutelcursus" Eerste vruchtboom staat al in bloei Portier in hart en nieren De heer S. van Dijk nam na 152 jaar afscheid van VSW VAN DER KOLK VEENENDAAL N.V. Gouden S.G.P. komt hij een Trekking loterij „Oranje Wit" PRIMEUR VOOR RESTEREN Inbraak in kerk siiSSi JAN VAN SCHÜPPEN „Ik fietste soms van Opbeusden naar Lunteren BURGERLIJKE STAND MIST WILSON STAND VEEMARKT UTRECHT MARKTEN Openstelling postkantoor Goede Vrijdag AGENDA Verkeersmaatregel Luxor Theater Kwajongens MARKTEN u uw P. Ellens bij uitreiking diploma's RHENEN Permanent FORD-show in showroom EDE VEENENDAAL dagblad DE VALLEI? B$l: 10550 11079 Pagina 3 Eigen karakter ■Ir RHENEN Gisteravond werd aan achtendertig van dc eenenveertig cursisten, die deelnamen aan het examen „Verkeersslcutel" van het verbond voor Veilig Verkeer afdeling Rhenen, het diploma uitgereikt. Dit prachtige resultaat werd bereikt na zes cursus-avonden, die werden geleid door de heren J. Hörst, P. El lens en D. Reinekcr. De dames Verbeek en Damen, en de heer Klootwijk slaag den cum laude. Ook een opmerkelijke prestatie leverde de Italiaan Maregrande, die ondanks de taalbarrière eveneens een diploma wist te bemachtigen. Afdelingsvoorzitter Wijnands sprak in hotel „Het Wapen van Rhenen" de geslaagden toe. De cursus „Verkeers- sleutel" had betrekking op de nieuwe verkeersregels. Spreker hoopte, dat al le geslaagden het geleerde in de prak tijk zullen toepassen. Grote waardering had de heer Wijnands voor de docen ten, die overladen werden met geschen ken. Een bewijs, dat de avonden in de afgelopen zes weken goed in de smaak zijn gevallen. Uit naam der docenten sprak wacht meester eerste klas van de rijkspolitie VEENENDAAL De kiesvereni ging van de SGP komt dinsdag 9 april in jaarvergadering bijeen. Tijdens deze jaarvergadering zal het 50-jarig be staan van partij en kiesvereniging wor den herdacht. De lieer D. Ariesen, die 50 jaar lang de SGP-kiesvereniging trouw is gebleven zal over die halve eeuw partijgeschiedenis een overzicht geven. De bijeenkomst vindt plaats in de consistorie van de kerk der gerefor meerde gemeente in Nederland aan de Fluitersstraat. Geboren: Jeannette Eveline Adriana, d.v. A. C. van Beveren en T. van de Weerthof Veenendaal; Raymond Hen- drikus, z.v. A. v. d. Poppe en J. H. G. van Nijendaal Amerongen; Barbara, d. v. J. F. J. M. Terlingen en M. M. J. Matthijsen Veenendaal; Cornelis, z.v. G. N. van Dam en D. van den Ooster kamp; Nanette Corine, d.v. H. J. Quax en C. A. van de Kerke; Cornelia Geur- dina, d.v. C. van Schoneveld en C. G. Swagers; Jacob, z.v. J. W. ter Haar en C. G. van Ommeren; Willemijntje, d.v. H. van der Burg en C. J. Budding; Hen- drika Berendina Jakoba, d.v. J. J. van Nieuwamerongen en J. M. W. Jansen, Veenendaal; Gosewina Gerdina Johan na, d.v. A. J. van Erven en J. A. Schuit Eist; Evert, z.v. L. J. van Dijken en W. C. A". Snijders. Ondertrouwd: A. Bovenschen en M. E. Opperman. Getrouwd: G. A. de Bruin en G. A. Keijman; G. van der Garde en E. A. B. Huijdink; C. W. van Rijn en M. L. Berkhouwer; J. Breek veldt en A. Looij- en. Overleden: Cornelia Bakker, 61 jr., e. v. L. van Doornik, Veenendaal; Wille- mina Frederika ten Boske, 84 jr., e.v. B. Drost. P. Ellens. Hij was blij met het bereikte resultaat en maakte meteen van de ge legenheid gebruik de vinger te leggtn op roddel rond het gehouden examen. Iemand heeft beweerd dat van tevo ren de vragen, die op het examen zou den worden gesteld, bekend gemaakt waren aan verschillende cursisten. De heer Ellens weerlegde dit met het be wijs, dat pas op de avond van het exa men de vragen bekend werden, zodat niemand van de docenten of de exami natoren er van tevoren over heeft kun nen spreken tegenover derden. Hij vond het bijzonder vervelend dat over deze volkomen eerlijke zaak was ge roddeld en hij wees die roddel dan ook ten stelligste van de hand. De heer J. Hörst reikte de diploma's uit. Hij noemde het resultaat fantas tisch, temeer daar het landelijk gezien de toets van alle kritiek glansrijk kon doorstaan. Hij was in het bijzonder de heren Ellens en Reineker van de rijks politie zeer erkentelijk voor het resul taat dat zij met lesgeven hadden ge boekt. De namen van de geslaagden waren: Dames: Hage, Wijnands, Hartman, Veenhof, Straten van Nes, Adams, Drost, Vermeulen, Damen, Adams-van Gelderen, Rense, Jansen, v. d. Ham men, van Eist, Reinshagen, Verbeek en Reinshagen. Heren: v. d. Kraats, Platte, Mare grande, v. d. Hammen. Kuipers, Sie mens, Nap, Van Eist, Van Ingen, Jan sen, Wagensveld, Veenhof, Van Setten en Klootwijk. Naast het diploma, voorzien van foto, kregen de geslaagden een draaginsigne in de vorm van een sleuteltje. Tot besluit deelde de heer Wijnands nog mede, dat van 1 oktober tot 31 mei een cursus „pech onderweg" wordt georganiseerd, waarvoor getracht zal worden de beschiking te krijgen over de NBM-garage. Op de voorgrond zittend van links naar rechts: mevrouw Verbeek, de heer Mare grande, de heer Klootwijk en mevrouw Damen. Op de achtergrond de heren D. Remeker, J. Hörst en P. E Hens. ELST De trekking van de verloting van de voetbalvereniging „Oranje Wit" leverde de volgende prijswinnende num- rpers op: 177; 1938; 3322; 2739; 4449; 20; 878; 1271; 3049; 2547; 2852; 3739; 964; 4824; 2163; 4741; 3738; 3079; 587; 1656; 738; 1592; 92; 538; 1943; 3520; 3332; 473*1 762; 2032; 1832; 168: 105; 2627; 379; 3444; 66; 3982; 4844; 1620. De prijzen kunnen worden afgehaald bij de heer G. Kosters, Rijksstraatweg 193 te Eist. KESTEREN De eerste vruchtboom in de Betuwe staat in bloei. Het is 'n Engelse Kroos, 'n vroege pruimensoort, die nagenoeg is uitgestorven. De bloei ende vruchtboom staat in de luwte van de boerderij van de heer J. den Hartog in Kesteren en kondigt ondanks de nachtvorsten de komende bloesem periode aan. Volgens inlichtingen heeft Kesteren dit jaar de primeur wat betreft de eerste bloesem in ons land. Vele jaren achtereen werd deze lentebode het eerst waar genomen in de provincie Limburg. Haar het zich momenteel laat aanzien zal de bloesemperiode over ongeveer veertien dagen een hoogtepunt bereiken. Evenals voorgaande jaren zullen dan weer duizenden Nederlanders de Betuwe in al haar pracht komen bewonderen. ADVERTENTIE VEENENDAAL In de nacht van woensdag op donderdag hebben onbe kenden zich toegang verschaft tot de Vredeskerk. Men kwam binnen door een zijdeur, die waarschijnlijk niet af gesloten was. In het gebouw werden enkele kasten doorzocht. Uit een busje is een gering bedrag meegenomen. ADVERTENTIE Sterke stof; brillante kleu ren; dessins met eigen karakterU vindt ze in 'n Wilson Glenny kostuum. Gesneden uit de veerkrachtigste kamgarens van de Cheviot Hills. Cor rect en comfortabel onder alle omstandigheden. sag suits that suit jj j - your personality 275,- exclusief bij herenkledingspecialisten HOOFDSTRAAT 90 - VEENENDAAL TELEFON 12163. 4 APRIL 1968 Totale aanvoer 4743 stuks. Runderen 1452; vette kalveren 143; graskalveren 69; nuchtere kalveren 1520; schapen 240; lammeren 90; varkens boven 100 kg 418: varkens beneden 100 kg 23; biggen 753; bokken en geiten 35. PRIJZEN (in guldens): melk- en kalfkoeien per stuk 1050-1400; kalf- vaarzen 925-1100; vare koeien 835-1025; pinken 725-900; stieren 775-1100; gras kalveren 390-590; nuchtere kalveren 40-62,50; fokkalveren 100-200; lamme ren 110-190; drachtige varkens 375- 475; lopers 85-110; biggen 65-74; bok ken en geiten 20-60. Vette koeien le kwal. per kg geslacht gewicht 4,40-4,70; 2e kwal. 4,25-4,35; 3e kwal. 3,85-4,25. Vette kalveren le kwal. per kg levend gewicht 3,60-3,70; 2e kwal. 3,40-3,60; 3e kwal. 3,05-3,40. Nuchtere kalveren per kg lev. gew. 1,40-1,80; zware vette varkens per kg lev. gew. 2,10-2,15; zouters per kg lev. gew. 2,20-2,25; slachtzeugen per kg lev. gew. 1,60-L63;< Jönge slachtzeugen per kg lev. gew. 1,65-1,75. OVERZICHT (resp. handel en prij zen): melk- en kalfkoeien rustig, prijs houdend; vette koeien idem; vare koei en willig, ruim prijsh.; vette kalveren idem; graskalveren redelijk, ruim prijsh.; nuchtere kalveren willig, prijsh.; uwtmtmummummmmumumummmumuuuuuuuuuuuu VEENENDAAL „Bezoekers ge lieven zich te melden bij de portier" staat dikwijls te lezen op een bord bij de ingang van een bedrijf. Dit verzoek wordt ook gericht aan de bezoekers van de Koninklijke Vee- nendaalse Spinnerij en Weverij in de Zandstraat. De vaste bezoekers van dit bedrijf kennen de portier daar al lang. Het is de heer S. van Dijk die al ruim 35 jaar portier is van de V.S.W. Zijn naam is bijna onverbrekelijk met het bedrijf ver bonden. Toen de heer Van Dijk twaalf jaar was trad hij er als leer ling-wever in dienst en vanmiddag nam hij als portier afscheid van het bedrijf. In die tijd zijn een zoon en een dochter van hem binnen de fa- briekspoorten geboren. Het is dan ook geen wonder, dat de heer Van Dijk ook' na zi.jtn afscheid nog gere geld op de terreinen van de VSW te zien zal zijn. Vanaf 15 oktober 1914 is de heer Van Dijk in dienst bij de VSW. Hij kent het bedrijf op zijn duimpje en was werkzaam in vele afdelingen van de fabriek. „Ik kwam er in de 'eerste wereldoorlog als leerliing- wever. In die oorlog werd de fa briek gedeeltelijk stop gezet. Toen heb ik gewerkt in de papierspinne rij. Er waren geen grondstoffen meer, dus werkte men met papier". Die tijd was heel wat anders dan de toestanden tegenwoordig. Dat wordt, duidelijk als de heer Van Dijk de werktijden noemt. „We begonnen 's morgens om zes uur en werkten lot negen uur. Dan hadden we een half uur schafttijd. Om half tien be gonnen we weer, om door te gaan tot half twee. We schaftten dan tot half drie en werkten daarna tot zes uur". Na de papierspinneri j was de heer Van Dijk werkzaam in het loodgie- tersbedrijf, waar men waterbakjes voor de spinnerij maakte. Vervol gens werd hij overgeplaatst naar de bandweverij. In die tijd had het be drijf een nieuwe portier nodig. „Ze vroegen m'n vader, die ook op de VSW werkte of ik daar wat voor zou voelen". De heer Van Dijk voelde daar inderdaad wat voor en werd portier. „Op 15 mei 1932", weet hij zich te herinneren. Deze verande ring van functie had tot gevolg üat hij moest verhuizen. „Ik kreeg een huis vlak naast de fabriek. Op die manier kon men mij meteen bereiken als er wat aan de hand was. Ik had een telefoon naast m'n bed staan. Als een van de twee nachtwakers hulp nodig had kon hij bellen". De heer Van Dijk werd overigens niet alleen gebeld als de nachtwakers zijn hulp nodig haid- den. Ook als er een ongeval in het bedrijf gebeurde, stond hij paraat. Hij was namelijk ook hoofdverband- meester. „Toen er nog geen Bedrajfs Ge neeskundige Dienst was, ging ik eerst op de fiets en later op de Solex ook alle zieken van de VSW af, om te controleren of ze wel echt ziek waren", vertelt de heer Van Dijk. Dit werk heeft hij ongeveer dertien jaar lang geidaan. „En dat naar was niet alleen in Veenendaal fietste soms van Opheusden Lunteren!" Als hoofdverbandmeester blijft de heer Van Dijk nog enige tijd aan de VSW verbonden. Twee maal per dag zal hij nog in de verbandkamer te vinden zijn. „Ze hebben nog nie mand gevonden, die deze taak wil waarnemen dus blijf ik het nog maar even doen", legt hij uit. De heer Van Dijk blijft nog even op de VSW werken. Zijn naam is er alom bekend. „Mijn grootvader, m'n vader en ik werkten er en mijn zoon is ook op de VSW", ver telt hij met een zekere trots. Hij kan moeilijk afscheid nemen. De „grote brand" ligt hem nog fris in het geheugen en ook andere gebeur tenissen. „Ach, ik heb hier zoveel meegemaakt. Het is gewoon teveel om op te noemen", besluit hij. VARKENSMARKT TE BARNEVELD Aanvoer 70 stuks, handel matig. Prij zen in guldens per stuk: biggen 65-72. Aanvoer ca. 1550 kievitseieren f 0,50 tot f 0,60 per stuk. ADVERTENTIE Kerkewijk 128 Veenendaal Telefoon (08385)I2244 Geboren: Emilius M., z.v. G. M. J. Ossewold en M. A. Th. Debets; Anna J., d.v. J. Balkema en N. Piek; Gerrit J. B., z.v. J. A. Spans en G. Struik; Johanna C. B., d.v. J H Koetsier en C J. Schuringa; Willem, z.v. W. van den Brink en M. Pol; Maarten, z.v. W. van Ree en N. Hoffmann; Thijs J. C., z.v. J. J. C. N. de Vries en M. A. C. Bult; Jannis. z.v. J. Groeneveld en J S. Hendrikse; Wilhelmina G J., d.v. W. W. van Beek en C. D. J. We vers; Aaltje G.. d.v. G. Kampert en W. Bouwman; Pieter, z.v. G. Postma en S. Haisma; Jan J., z.v. P. A. Kraak en A. M. de Jong; Reijer, z.v. G. J Schouten en G. B. Matser; Claudia D., d.v. K. D. Westhoven en A. W. Schuur man van Rouwendal; André A. M., z.v. A. M. van Mil en S. de Bie; Mar co F., z.v. F. R. Witteveen en H. Wou- da; Jacoba H. P., d.v. G. van Riessen en H E. Holleman; Theodor J., z.v. P. J". L. M. van Amstel en N. Roelofs; Jacob, z.v. H. Maassen en A. Heij; Frederik, z.v. G. Mulder en B. van Beek; Jan J. J., z.v. W. van Zanten en J. van den Brandhof; Gerrit J.t z.v. G. Busser en J. Schreuder; Simo- ne. d.v. J. C. Vierbergen en G. Ooster man; Antony, z.v. A. van Peursem en J. H. van Hartert; Aris H., z.v. M. Roelofsen en H. van Egdcm; Corne lia M., d.v. W. van den Broek en M. J. Palmer; Gijsbert, z.v. Z. Hendrikse en D. van Wijk; Adolf N. J. G. R., z.v. A. N. Langhout en E. T. de Graaf; Arnoldus G.. z.v. B. C. H Spah en G M. R. Haselbekke; Marc, z.v. C. J. van Lohuizen en N. Grotjohan; Aartje, d.v. J. Hooijer en H. E. van den Brink}-' Maria. d.v. P. A. van Maaren en A. van Veelen; Johan H„ z.v. J. Hanegraaf en J. van Beek; Marjolijn, d.v. R. G. K. van de Steeg en L. J. H. Brand. Ondertrouwd: J. H. Beekhuizen en J. A. van Beek; J. R. Spierings en M. J. Versteeg; A. Bleijenberg en P. Veenhof; P. N. Zoutendijk en H. J. Sterk; G. van Veldhuisen en L. F. Griffioen; G. Vink en W. Hardeman; R. Tiemens en G. Lagerweij; A. Evers en E. van der Wekken; K. van der Poel en W. H. Brouwer. Getrouwd: M. Bijl en N. K. Jonker; J. H. van Harskamp en J. H. van der Weg; A. Zwahlen en G. Versteeg; A. W. J. van den Berg en G. W. Smid; \l. F. D. Brattinga en J. H. van Oor- spronk. Overleden: P. A. Hesseling, 79 jr.; D. Knoppers geh. gew. met W. Kramer 77 jr.; J. F. H. Bongenaar, 58 jr.; H. Kroesbergen, e/v N. Robbertsen. 73 jr.; L. Braafhart, 86 jr.; M. Mulder, 63 jr.; A. van Santen, e/v B. Hartman, 64 jr.; B. Garritsen, 34 jr.; J. Brui ning, 49 jr.; H. H. van Doeveren, 69 jr.; C. van de Bruinhorst, 76 jr.; M. Kuijt, e/v W. Berkhof, 63 jr. VEENENDAAL Geboren: Michel, z.v. M. A. van den Berg en B. L. Pa- pot; Jeannette Eveline, d.v. A. C. van Beren en T. van de Weerthof; Barbara, d.v. J. F. J. M. Terlingen en M. M. J. Matthijsen; Michael, z.v. C. Middelho ven en H. L. Kind; Hendrik Willem, z.v. W. van Holland en T. van Hunen; Adri- anus, z.v. J. van Manen en E. E. Brinkman; Wilhelmina Marina, d.v. G. Klaver en R. Wind; Johannes, z.v. J. van den Heuvel en J. E. Bos; Neeltje Monique, d.v. J. Versteeg en H. van de Haar; Anthonia, d.v. A. Haalboom en B. Heikamp; Anthonie Gerrit, z.v. K. J. van den Bos en C. Rebergen; Hendrik, z.v. J. A. van Wijk- en J. H. van Ginkel. Ondertrouwd: K. B. W. Bik en T. van Bruggen; M. W. van Tuil en M. de Haas; T. W. van de Haar en C. Lei dekker; A. Kalter en M. C. J. Slotboom; B. de Leeuw en W, van Viegen; A. Vink en H. Slotboom; J. van Laar en T. Schoonderbeek; G. J. Wildekamp en J. Budding. Getrouwd: A. J. Legra en J. A. A Versteeg; G. G. Schot en E. H. Harde man; I. J. Demoet en M. M. van Loen- hout. Overleden: Gerardus Anbeek, 74 jr, Brigetta Speets, 87 jaar, weduwe van B. Ensink. LUNTEREN Op Goede Vrijdag zal het Postkantoor te Lunteren na 15.00 uur gesloten zijn voor alle hande lingen. De buslichting en de verzen ding vinden normaal plaats. Voor de Telegraaf- en Telefoondienst, zal het kantoor tot 18.00 uur geopend zijn. De 2e bestelling zal niet worden uitgevoerd. BIOSCOOP Heden, vrijdag Luxor Theater Veenendaal: 19.30 uur: „De drie sergeanten van Bengalen". Morgen, zaterdag VEENENDAAL Pniëlkerk, 19.30 uur: Optreden Her vormd Gemengd Koor uit Ede, o.l.v. Henny Pomp. Sandbrinkstraat en Bruïneplein, 14 uur: Palmpaasoptocht. AMERONGEN Dorpshuis, 14.30 u.: Afscheid zr. Van de Bunt. BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal 19.30 uur: „De drie sergeanten van Bengalen". RHENEN Burgemeester en wet houders der gemeente Rhenen brengen ter openbare kennis, dat de raad dier gemeente in zijn openbare vergadering van 26 maart 1968 heeft besloten: a. het lage gedeelte van het Fred, v.d. Paltshof, voor zover gelegen tus sen de Koningstraat en het benzinesta tion van garage de Rhoter door plaat sing van bord 11 van bijlage II van het reglement verkeersregels en -tekens in beide richtingen te sluiten voor alle ver keer, behalve voetgangers, met dien vestande, dat deze sluiting slechts geldt op de dagen en tijden waarop op dit gedeelte van het Fred. v.d. Paltshof warenmarkt wordt gehouden; b. door plaatsing van bord 49 van bijlage II van genoemd reglement het parkeren op het onder a genoemde weg gedeelte te verbieden, eveneens gedu rende de dagen en tijden dat aldaar warenmarkt wordt gehouden. Bovengenoemde besluiten zijn in af schrift verzonden aan de hoofdingeni eur-directeur van de rijkswaterstaat in het arrondissement Utrecht, aan gede puteerde staten van Utrecht en aan de door de minister van verkeer en water staat aangewezen verenigingen die be hartiging van verkeersbelangen ten doel hebben. Rhenen, 2 april 1968. Burgem. en weth. voornoemd, De secretaris, W. C. Pieters. De burgemeester, L. Bosch v. Ro senthal. VEENENDAAL Tot en met zon dagmiddag aanstaande kunnen uit hun krachten gegroeide kwajongens in het Luxor Theater te Veenendaal genieten van de spannende avonturen film in ci nemascope en kleuren „De drie ser geanten van Bengalen". Een film waar in romantiek, massale afslachtingen en indrukwekkende natuuropname elkaar afwisselen. Verder biedt de rolprent nog wat humor en strategische listen. Dit alles tezamen vormt een uit de klui ten gewassen televisiefilm, een leuk stuk amusement zonder problemen en psychologische achtergronden. Het avontuur speelt in India. Drie on deugende sergeanten worden voor straf naar een afgelegen fort gestuurd om daar een bende rebellen op te rollen Na veel vechtpartijen en verraad ko men ze bij het fort aan. De bemanning van de gammele vesting wacht al we ken op versterking en aanvulling van de voorraad. Ze zijn aan muiterij toe, maar het kranig optreden van de drie helden brengt hen tot andere gedach ten. Met een geniale list lokken ze de stoute rebel in de val en verslaan ze de bende. De rebellenleider sterft een ge paste, minderwaardige en ietwat be lachelijke dood. Hij probeert de dap perste van de drie sergeanten, Frankie, (Richard Harrison) de genadeslag toe te brengen. Deze ontwijkt de slag echter, de leider verliest hierdoor zijn even wicht en stort regelrecht in de bajonet van een gesneuvelde soldaat. Een onderweg naar het fort, tussen de bedrijven door bevrijd meisje (Wan- disa Guida) is inmiddels verliefd ge worden op Frankie en trouwt met hem. Zo loopt alles gelukkig nog goed af. Naast Richard Harrison en Wadisa Guida is in de film ook nog Hugo Ar den te zien. Een fraai stel spelers, dat zonder veel moeite van dit cliché-ver haal iets weet te maken. Voor op ont spanning beluste filmliefhebbers en mensen die een televisiefilm wel eens in 't groot willen zien is „De drie ser geanten van Bengalen" bijzonder aan te bevelen. Van een heel andere strekking is de film, die van zondagavond tot en met woensdag aanstaande in het Luxor Theater draait. In „Lokkend Haven kwartier" wordt de bezoeker een reeks beelden getoond die „open en eerlijk misstanden aan de kaak stelt". De film is dan nog „veel omstreden" ook. Dat laatste grenst het dichtst aan de waar heid, al strekt die waarheid dan niet in het voordeel van de film. Het is alle maal zonder meer sex en waarom moet dat nu verbloemd worden met een bij na wetenschappelijke ondertitel, die van de film een soort documentaire wil ma ken. Als sexfilm is dit Zweedse produkt zeker geslaagd .De liefhebbers zullen hiervan overtuigd zijn bij het horen van de namen Ann Savo, Ulla Varne en Rit- va Vespa, die de hoofdrollen vervullen op een inderdaad zeer „open" manier. Of het spel wel zo „eerlijk" is valt te betwijfelen. MARKTBERICHT BARNEVELD 4 APRIL 1968 Coöp. Veluwse Eierveiling Barneveld. Aanvoer 662.557 stuks, stemming rus tig. Prijzen in guldens per 100 stuks: eieren van 52-53 g 11.14-11,33; 57-58 g 13,20-13,30; 60-61 g 13,52-13,74; 64-65 g 13,94-14,51. tot 17.30 uur van 17.30— 19.30 uur Zaterdags 16.30—17.30 VEENENDAAL Zaterdag 6 april: W. Remme, Markt 10, tel. 12061 Zondag 7 april: J. Schilperoort, Kerke wijk 40, tel. 12134 Apotheek: Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 12123 AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en van Van Ommeren uit Eist worden het a.s. week-end waargenomen door dr. L. W. S. v. d. Burg, Leersum, tel. 03434-1388 RHENEN Voor Rhenen neemt het aanstaande weekend waar: Dr. Almekinders, He renstraat 59, tel. 2432. SCHERPENZEEL Voor Scherpenzeel neemt het aanstaan de weekend waar: Dr. W. C. van Vul pen, Dorpsstraat 192, tel. 034971220. De dienst geldt van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur. RENSWOUDE Voor E'veen, De Klomp en Renswoude neemt het aanstaande week-end waar: Dr. Rademaker in Ederveen, tel. 08387 —201. KESTEREN Voor Ommeren, Lienden en Kesteren neemt het aanstaande week-end waar: Dr. Van der Veen in Lienden, tel.: 03443—220. OPHEUSDEN Voor Echeld, Ochten, Dddewaard en Op heusden neemt het aanstaande week end waar: Dr. Van Driel in Ochten, tel. 03444—220. WIJKVERPLEGING KESTEREN Voor Echteld, Ochten en Kesteren neemt het aanstaande week-end waar: Zr. C. de Jong, Groene Kruis, Ochten, tel. 03444—257. OPHEUSDEN Voor Dodewaard en Opheusden neemt het aanstaande weekend waar: Zr. H. Budding in Dodewaard, tel. 08885- 218. RHENEN Voor Rhenen en Eist neemt het aan staande week-end waar: Zr. J. Slag ter, Nieuwe Veenendaalseweg 53 in Rhenen, tel. 08376—2381. VEENENDAAL/RHENEN Tandartsen Spoedgevallen, tel. 0838512945. EDERVEEN Dierenartsen Voor Ederveen neemt het aanstaand# week-end waar: Dr. Nutma, Hoofd weg 49A, Ederveen, tel. 08387457.

De Vallei | 1968 | | pagina 5