EWV triomfeerde in rumoerige degradatiestrijd: 0-1 Amateurvoetbal in cijfers STV-Climax won in Emmercompascuum Gelderse dammers eisten wisselbeker op: 113-87 RHC-junioren grepen titel Door verlies bij 't Harde is kampioenschap van Lunteren op losse schroeven komen te staan EVV verloor op het nippertje Duel Helmond Sport- Wageningen was bikkelhard Blokkeer Nederlands volleybalkampioen NSYS met vijf invallers gelijk tegen Langbroek Ede I verloor van Onder Ons II1-6 Winnende doelpunt viel in laatste minuut Opheusden opnieuw hekkesluiter Uitstekende klassering van Veenendaals trio Massadamkamp Gelderland-Utrecht Afdeling Utrecht Struikelblok Kansloos Kansloos Handbal Slordig Eigen goal Blunder Korfbal Gelijkmaker Dramatisch Pagina I I MAANDAG 8 APRIL 1968 Opheusden is doorgebroken, maar de snelle rechtsbuiten schiet naast na zijn fraaie solo. 4e klasse F-Oost: OpheusdenEWV 0—1. Driel (kampioen) 17-82 Arnhemia 18-24 Oosterbeek 18-16 Hert. Hendr. 17-21 Eendracht 17-19 Excelsior Z. 17-18 Oost. Boys 17-16 AVW RVW EWV Opheusden 17-12 17-12 17-10 18-10 4e klasse H-West: UtrechtEMS 1—3; JSV—De Meern 0—2. Candia '66 (kampioen) 20-82 Fortitudo 19-21 SVF 20-18 Zw. Vooruit 19-21 JSV 18-16 EMS 20-21 Utrecht 19-16 Vreeswijk 19-20 KDS 19-14 De Meern 19-20 Midiandia 19-13 Veenendaal 19-18 le klasse B: DWSV—Roda '46 2—2; VSKSoesterberg uitgesteld; Brede- rodesDe Meeuwen 00. Sticht se Boys (kampioen) 18-83 DWSV 18-25 DVSA 18-15 Patria 16-21 Hoogland 17-12 Utr. Boys 17-21 De Meeuwen 16-10 Brederodes 18-19 Soesterberg 17- 9 Roda '46 17-16 VSK 16- 7 2e klasse B: St. Maarten—DSO (U.) Scherpenzeel 16-24 St. Maarten 17-22 DSO (U) 16-20 Maluku M. 16-19 Barneveld 16-17 Olympia '25 Oranje-Wit DVSU Houten RK Unitas 3e klasse Rivierwijk. RUC SVMM HDS B: Dorestad—SVMM 17-30 Faja Lobi 17-24 18-20 16-14 Dorestad Ar es En Avant 17-15 15-14 17-11 16-10 16-10 3—0. 16-14 16-14 16-13 16- 1 OPHEUSDEN Het duel tussen de degradatiekandidaten in de vierde klasse F-Oost, de voetbalvereniging Opheusden en het Eeck en Wielse EWV, is gis teren in Opheusden geëindigd in een 01 overwinning voor de gasten, die nu de laatste plaats hebben overgedaan aan Opheusden. De ploegen hebben nu beide tien punten verzameld, doch Opheusden heeft een wedstrijd meer gespeeld. Opheusden krijgt het nog zeer zwaar om aan het degradatiespook te ontsnappen, daar het nog twee wedstrijden moet spelen tegen de sterkste opponenten in deze afdeling, namelijk Driel (thuis) en Hertog Hendrik (uit). EWV moet nog aantreden tegen TVW en RVW (thuis) en Oosterbeekse Boys (uit). De match in Opheusden is een zeer rommelig duel geworden, waarin zich vooral buiten de lijnen vele onvriendelijkheden hebben voorgedaan. HELMOND In een bikkelhard duel is Wageningen tegen Helmond Sport niet verder gekomen dan een punten verdeling (1-1). De vele overtredingen noopten de scheidsrechter tot een waar fluitconcert en van een fraaie wed strijd kan dan ook nauwelijks gespro ken worden. Dielissen ontbrak nog en werd ook nu weer vervangen door Jan Drost. Wageningen stelde zich verdedigend op en probeerde met enkele snelle uit vallen verwarring te stichten voor het doel van Helmond Sport. Het waren voornamelijk Roelofs en Broecks die doelman Hendriks wat werk wisten te bezorgen. De verdediging van Wageningen sloot uitstekend en keeper Quint be hoefde slechts enkele keren in actie te komen bij voortzetten van Van Berlo. De aanvallen van Wageningen waren veel gevaarlijker en een hard schot van Roelofs kon door Hendriks maar ternauwernood tot corner worden ver werkt. Uit een pass van aanvoerder Van de Weerd schoot Henk Janssen ra kelings over. Kort voor rust nam Joop van Viegen een hoekschop op links en via de han den van doelman Hendriks rolde de bal in het Helmondse doel (0-1). Na de hervatting kwam de score al spoedig in evenwicht. Van Berlo werkte de bal handig langs keeper Quint (1-1). Een gevaarlijke kopbal van Krekels wist de Wageningse goalie vervolgens fraai te stoppen. In de 25ste minuut schoot Roelofs hard in maar op het be slissende moment kon Van Wissen er nog tussenkomen en wegwerken. Hoewel er aan beide kanten nog ver schillende doelrijpe kansen ontstonden werd er niet meer gedoelpunt DEN HAAG Het Haagse Blokkeer is zaterdagmiddag voor de vierde ach tereenvolgende maal Nederlands volley balkampioen ggeworden. De Hagenaars versloegen in hun laat ste competitiewedstrijd de enige con current het Amsterdamse AMVJ, met 3-2. De setstanden waren: 15-9, 12-15, 15-6, 11-15, 15-8. Het is de eerste maal in de geschie denis dat Blokkeer kampioen is gewor den, zonder 'n wedstrijd te hebben ver loren. De grensrechter van E.WV, die niet altijd volgens de regels vlagde, werd onophoudelijk lastig gevallen door het verhit geraakte publiek en er werd zelfs met flessen gegooid. Ook de voetbal lers uit Eek en Wiel werden slachtof fer van de onsportiviteiten van de toe schouwers. Opheusden starte met windvoordeel, doch de thuisclub kon dit niet uitbui ten doordat de bijna legendarische schotloosheid zich weer eens deed gel den. Alleen Van Eldik loste enkele ka nonskogels, maar de EWV-goalie was in uitstekende vorm. Na de hervatting werden de Eek en Wielse gasten de betere formatie. De defensie van Opheusden was echter het grote struikelblok voor de voorwaart- sen, die steeds weer het onderspit dol ven tegen de sterk spelende verdedi gers van Opheusden. Arends kwam vrij voor het EWV-doel maar hij schoot over. In de 65e minuut werd het enige doel punt gescoord. Van Vliet buitte een misverstand tussen keeper Van Eldik en spil Barten uit door de bal bliksem snel in het net te deponeren (0—1). Fel ging de thuisclub nu in de aan val, maar in de frontlinie ging men te overhaast te werk om succes te kunnen hebben. Bovendien verdedigde EWV zich stug en de ploeg liet zich niet meer verrassen. Bijzonder teleurgesteld verliet het pu bliek het veld. Verdere uitslagen: Opheusden 2 - Tra janus 140; Opheusden 3 - Dode waard 4 41; Dodewaard c - Opheusden c 00 en Uchta-pupillen - Opheusden-pu- pillen 70. EMMERCOMPASCUUM Het is STV-Climax gelukt om uit de wedstrijd tegen Olympia in Emmercompascuum twee kostbare wintpunten over te hou den. Aanvankelijk leek het een gemakkelijke zege voor de Veenendalers te worden, maar doordat Vos niet in vorm was en niet tot winst wist te komen, moest de laatste partij de beslissing brengen (46). Nu ook het omstreden punt van verleden week tegen Phoenix officieel is toegekend, staan de Veenen dalers er uitstekend voor om een plaats te bereiken die recht geeft op promotie. In de eerste set moest Vos aantreden tegen Th. Abeln de sterkste van de twee broers die in Olympia spelen. Dit werd een zeer spannende partij die door de Drentse speler met het kleinst mogelij ke verschil in z'n voordeel werd beslist (21-18 20-22 en 21-19). Daarna had v Wely met A. Abeln niet de geringste moeite (12-21 en 8-21) waarop Vermeer tegen routenier Ritsema z'n team aan een 2-1 voorsprong hielp (tweemaal 14- 21). Ook in het dubbelspel wist de Veen- endaalse combinatie Vermeer-v. Wely, zij het nogal benauwd, te zegevieren (21-23 en 20-22). Hierna stelde Vos ern stig teleur door in 2 games van A. Abeln te verliezen (21-18 en 21-17). Tegen Th. Abeln hoefde Vermeer niet eens alle registers van z'n kunnen open te stellen om met tweemaal 15-21 te winnen. In de daar op volgende wedstrijd tussen Rit sema en v. Wely had laatstgenoemde z'n tegenstander blijkbaar belangrijk onderschat. De geroutineerde Olympia - speler had weinig moeite met de looping-drive van de Veenendaler die dan ook roemloos ten onder ging (21-17 en 21-11). Zeer overtuigend won Vermeer daar na ook z'n derde partij met 13-21 en 9-21 gaf hij A. Abeln geen schijn van kans. Een zeker gelijk spel dus al voor STV- Climax met nog twee kansen om de vol le winst te grijpen. Dit gelukte echter niet aan Vos die ook tegen Ritsema het onderspit moest delven (21-16 en 21-15). Onder enorme spanning trad een gela den v. Wely aan voor de slotpartij te gen Olympia's sterkste speler Th. Abeln. In de eerste game wist de gastheer met 21-14 te zegevieren, maar gaandeweg kreeg v. Wely meer vat op z'n spel en in de tweede game was het voordeel duidelijk aan zijn kant met 9-21. Onder doodse stilte werd mot de beslissende game begonnen. Een sterk „loopende" Van Wely en een prachtig verdedigende Abeln gaven elkaar geen duimbreed toe. Het werd 15-17 voor v. Wely maar Abeln kwam terug op 19-17. Een alles op alles zettende v. Wely wist met 19-20 op set point te komen om met een zeer gewaagde smash de volle winst te grij pen. Hij werd door zijn dolgelukkige teamgenoten bijna verpletterd.... Andere uitslagen in deze afdeling Phoenix-Do- cos 3-7; JCV-Vriendenschaar 6-4. Vermeer leverde afgelopen week nog een prachtige prestatie door de acht- kamp hoofd overgangsklasse te winnen Op de tweede plaats eindigde Pinee v.d. Aa, terwijl Langehuizen beslag op de derde plaats legde. RHENEN In een van de grote res taurants v*an Oüwehands Dierenpark ■werd zaterdagmiddag de traditionele massadamkamp gehouden tussen de provincies Utrecht en Gelderland. Iedere provincie werd vertegenwoor digd door 100 dammers. De Geldersen, met ir. Van Dijk aan het eerste bord, bleken dit jaar ster ker te zijn dan de Utrechters en won nen met 11387. Het jeugd team van Utrecht bracht het er wel bijzonder slecht af door roem loos met 200 ten onder te gaan. De voorzitter van de Utrechtse dam- bond sprak een inleidend woord, waar in hij onder meer zei verheugd te zijn over het feit dat deze jaarlijkse wed strijd in Rhenen, precies op de grens van de beide provincies, kan plaatsvin den. Ook burgemeester jhr. mr. L. Bosch ridder van Rosenthal, die werd verge zeld door wethouder T. van Lienden, juichte het initiatief van de beide dam- bonden toe. „De overheid doet altijd nog veel te weinig aan vrijetijdsbeste ding, daarom is dit z'n welkome bij drage", aldus de burgemeester, die het gigantische toernooi opende met de eerste zet aan het bord van ir. Van ■Dijk (Gld) en F. Broier. Omstreeks zeven uur in de avond werd de laatste zet genoteerd, doch toen was al bekend, dat de Utrechters dit jaar een nederlaag hadden moeten incasseren. De beide jeugdtientallen LANGBROEK Met niet minder dan vijf invallers heeft NSVS zaterdag de strijd aangebonden met Langbroek.Het is een prettige en sportieve ontmoeting geworden, waarin NSVS voor rust en Langbroek in de tweede helft sterker was. Toeh bleek de NSVS-ploeg te veel ver zwakt door het te grote aantal inval lers. Vooral in de tweede helft vielen de Veenendalers sterk terug en z(j moes ten een 1-0 voorsprong uit handen ge ven. NSVS begon met aanvallend spel en Van Kesteren kreeg enkele goede sco ringskansen. Hij wist in tegenstelling tot wat van hem verwacht mag worden als topscorer, er geen gebruik van te maken. Wel deed dat na 20 minuten Van de Waal, die NSVS daarmee de leiding gaf (1-0). In de tweede helft werd Langbroek steeds sterker en de Veenendalers moes ten zich vrijwel uitsluitend tot verdedi gend spel beperken. Na 25 minuten zag Langbroek kans de stand in evenwicht te brengen maar verder liet NSVS het niet komen. Gezien het spel van beide ploegen was een puntenverdeling wel de juiste weergave van de krachtsver houdingen. Het tweede elftal van NSVS speelde tegen Musketiers 3 en won met 1-4. Daarmee heeft NSVS 2 een grote troef in handen gekregen om k m-mde za terdag het kampioenschap te behalen. waren al enkele uren eerder klaar. Gel derland had Utrecht met 20-0 totaal kansloos gelaten. De eerste tientallen van Utrecht en Gelderland speelden aanvankelijk ge lijk op, maar ook in de bovenste bezet ting van dit toernooi werd Gelderland met 13-7 winnaar. De door burgemees ter Bosch beschikbaar gestelde wissel beker werd in triomf overgebracht naar de Gelderse hoofdstad, nadat Utrecht al vijfmaal kans had gezien de bokaal mee te nemen naar de Dom stad. Aan de eerste tien borden waren de uitslagen als volgt: Utrecht Gelder land: 1. F. Broier-Ir. G. E. van Dijk 1-1 2. H. v. Snippenburg-A. v. Aalten 1-1; 3. J. F. Moser-G. E. Hartman 1-1; 4. M. J. Rebergen-G. J. v. Drumpt 2-0; 5 A. Lekkerkerker-J. Luissen 0-2; 6. A. Bos Jr-H. Kleinrensink 0-2; 7. T. J. Vos-D. Kleinrensink 1-1; 8. A. Kooymans-H. Kemperman 0-2; 10. B. W. den Hartogh-E. Sciarone 0-2. RHENEN Het was voor de teams van de Rhenense handbalclub RHC die alle een thuiswedstrijd speelden een succesvolle zondag. Het junioren- jongensteam werd door een overwin ning kampioen. Tegen Achilles was de Rhenense ploeg een klassbeter en drukten dit ook duidelijk in doelpunten uit. Na een 5-1 ruststand won zij met 14-2. Het winninde team bestond uit: Wim Snijders, Willem van Buyte- ne, Alfons Bekker, Co Jansen, Henk van Walsum, Hans van de Yssel, Bep Baars, Jan Hoksbergen, Dick van Ingcn, Cees van Wely en Oeno Cuperi. Dat het herenteam in deze uitstekend spelende formatie volgend jaar serieuze kandi daten zal vinden ligt voor de hand. Het herenteam speede tegen Arma uit Zeist een gemakkelijke wedstrijd. Weliswaar liep de voor het eerst toege paste manverdediging aanvankelijk wat stroef, maar toen men dit systeem be ter onder de knie kreeg kwam Arma weinig meer aan de bal. De RHC-aan- val daarentegen kwam steeds beter op schot en was veel te snel voor de verde digers van Arma. Was de produktie in de eerste helft nog matig (rust 5-3). in de tweede helft drukte de RHC-ploeg haar overwicht duidelijk uit en won tenslotte met 147. De schutters wa ren Hans Kok, Jam van de Pol en Cees van de Pol, die elk 4x scoorden, terwijl Loek van de Oosterkamp voor 2 doel punten zorgde. Jet damesteam stelde wat teleur. Het had tegen Fortissimo een overwicht maar kon door slordig samenspel en zwak schieten slecht scoren. In de aan val moest het teveel van Wil Krechting komen, die goed op schot was e<n er met enkele prachtige doelpunten mede voor zorgde, dat uiteindelijk met 5-2 werd gewonnen. De beide adspirantenteams tenslotte konden niet voorkomen, dat de jongens en meisjes respectievelijk een 9-2 en 7-1 nederlaag leden. A.s. zaterdag speelt het .erste heren- team van RHC in het sterk bezette in ternationale zaalhandbaltoemooi, dat de HC „Anderlecht" jn Brussel orga- riseert 't HARDE Het kampioenschap van Lunteren is sinds zaterdag volledig op losse schroeven komen te staan. Deze klap werd de ploeg afgelopen zaterdag toegebracht door medegegadigde voor de titel, 't Harde. Circa 3000 toeschou wers waren getuige van het dramatische einde van deze wedstrijd. Lunteren had nl. aan een punt reeds genoeg om kampioen te worden. Tot een minuut voor het einde leek de „zaak" dan ook gezond, want toen was de stand nl. 22. In de laatste minuut slaagde 't Harde er echter in de zo belangrijke treffer te laten aantekenen. Frappant was dat doelman Overduin bij dit schot de bal nakeek in de veron derstelling dat deze naast zou gaan. Door deze overwinning van 't Harde kr\jgt het competitieverloop in deze klasse nog een staartje. De wedstrijd 't HardeOlympia Is destijds, met nog dertien minuten te spelen gestaakt, bij een 21 stand in het voordeel van 't Harde. De regels vertellen, dat alleen indien dit in het belang van de eindstand is, de resterende tijd uitgespeeld zal worden. Deze kwestie is thans ook aan de orde en de wedstrijd zal dus uitge speeld moeten worden. Bij het begin van deze dertien minuten zal 't Harde van start mogen gaan met het nemen van een strafschop. Dit impliceert dat een over winning 't Harde bijna niet meer kan ontgaan. Het gevolg hiervan zal zijn, dat er om het kampioenschap in deze klasse een beslissingswedstrijd zal moeten wor den gespeeld tussen 't Harde en Lunteren. De ca. 1000 Lunterse supporters kon den al vrij snel juichen, want reeds na 15 minuten had Lunteren een 0-1 voor sprong. Kenmerkend voor het begin was het zenuwachtige spel. Dit was dan ook de oorzaak van het eerste doel punt. Bij een aanval van Lunteren on derschepte achterhoedespeler Struiken de bal en wilde deze terugspelen op zdjn doelman. Deze laatste was echter reeds zijn doel uitgekomen om in te grijpen. Het resultaat was dat de bal langs doelman Ten Cate tergend lang zaam in de lege doelmond verdween. De toestormende Gert Vis behoefde de bal zelfs niet eens meer aan te raken, 't Harde was duidelijk aangeslagen door dit doelpunt. Lunteren began steeds meer vat op het spel te krijgen. Uit een aanval, op gezet door Vis, was het Van Kooten (die in deze wedstrijd volledig uit de toon viel) die een fraaie schietkans kreeg. Hij speelde de bal weer terug in het doelgebied, waar niemand hem verwachtte en deze reële kans jammer lijk verloren ging. Schreurs was aan de andere zijde ongelukkig toen hij oog in oog kwam te staan met Overduin, hij schoot evenwel te onzuiver in. De gelijkmaker van 't Harde kwam in de 27 minuut, eveneens door een foutieve terugspeelbal. Van Holland zag op een bepaald moment geen an dere uitweg dain de bal terug te spelen op zijn doelman. Maar dat deed hij te zacht. Rechtsbuiten Palm had de situ atie goed doorzien en kon de te zacht gespeelde bal onderscheppen. Hij pas- EDE E.V.V. heeft zaterdagmiddag in de Bergansiuskazerae van B.B.S.C. uit Apeldoorn vefloren. E.V.V., dat dit maal in z(jn sterkste formatie binnen de lijnen trad, moest lijdelijk toezien dat de Apeldoorners op het nippertje de winst binnenhaalden: 23. In de eerste set nam E.V.V. direct een kleine voorsprong, die echter al spoedig weer door BBSC teniet gedaan werd. In de laatste fase van deze set gingen bei de teams gelijk op en de stand was toen 1111. Toen maakten de Apeldoorners zich los en beslisten deze eerste set in hun voordeel met 1115. De tweede set gaf het zelfde spelbeeld te zien. Bij EVV waren het De Goede en Sijbran- die, die bijzonder goed op dreef waren. De Edese aanvallen werden vaak moge lijk gemaakt door goede set-ups van de heer Homoet. Deze set leverde uitein delijk winst op voor EVV: 1511. In de derde set draaide EVV minder goed. De verdediging werd door de geweldige aanvallen van BBSC enigszins over speeld. Het werd dan ook winst voor de Apeldoorners (715). In de vierde set kwam EVV weer terug. Met een hard en gevarieerd aanvalspatroon zetten de Edenaren hun tegenstanders voor moei lijke problemen. Het was in deze set vooral Tooien, die diverse punten scoor de. EW won deze set, zodat de kan sen weer geheel openlagen. In de vijfde en beslissende set zetten de beide teams alle zeilen bij en gaven elkaar vrijwel geen haarbreed toe. Dit laatste kan wor den afgeleid uit het scoreverloop: 44, 77, 1111 en 15—15. In het spannen de eindgevecht kwam BBSC uiteinde lijk als overwinnaar uit de bus: 15—17. EDE Onder Ons 2 is er het afge lopen weekend in geslaagd tegen Ede I 'n 1-6 overwinning te behalen, waardoor I het tevens kampioen werd. Ede kreeg i het op eigen terrein zwaar te verduren. I Het ging met een man minder van start I wat voor Onder Ons een onverwachte meevaller betekende. Dit leverde al vrij snel een 0-2 voorsprong op voor de Oos- J terbekers. Ede kon ook niet voorkomen dat zij verder uitliepen naar een 0-4 voorsprong. Onder Ons gaf van haar zij de duidelijk te kermen dat het kampi oensaspiraties had en bracht dit dan ook duidelijk tot uitdrukking. De stand I was na een half uur in de tweede helft dan ook inmiddels opgelopen tot 0-6. De overwinning kon Onder Ons in ieder ge val niet meer ontgaan. Door de grote voorsprong verslapte het iets en zodoen de kwam Ede in de gelegenheid haar spel iets meer tot ontplooiing te bren gen. Het was uiteindelijk Rudi Angelink, die de bal ,na eerst op de paal gespeeld te hebben, weer in bezit kreeg en de j eer voor zijn teamgenoten redde 1-6. De kofbalvereniging Ede bood via haar be- stuur Onder Ons bloemen aan voor het behaalde kampioenschap in de tweede i klasse van de GKB. Voor Ede beteken de de nederlaag niet veel goeds. Het hangt thans alleen nog van Vada af of de Edenaren ai dan niet zullen degrade- I rep. seerde op zijn beurt Overduin en schoot hierna op onbegrijpelijker wijze voor een leeg doel alsnog tegen de paal. Zij teamgenoot Schreurs stond evenwel op de juiste plaats om de te- rugstuitende bal alsnog in het doel te laten verdwijnen 1-1. Hoewel Lunteren duidelijk sterker speelde slaagde 't Har de er zelfs in voor de rust nog de lei ding te nemen. Ongeveer 10 minuten voor de rust kreeg Palm een voorzet van Schreurs en passeerde spil Koudijs, waarna hij met een fraai schot doel man Overduin kansloos liet: 2-1. Lun teren was door deze achterstand geens zins uit het veld geslagen, en ging zijn aantal aanvallen sterk intensiveren. Kopduel in de uitermate spannende wedstrijd tussen Lunteren en 't Harde. Vlak voor rust kreeg Lunteren de kans de gelijkmaker te scoren. Een schot van Knevel werd gekeerd door doelman Ten Cate, de bal kwam op nieuw terecht bij Klomp, die voor open doel jammerlijk miste. Ook Vis was in deze periode niet succesvol. Eerst schoot hij rakelings over en later kopte hij net over. Na de rust probeerde Lunte ren het opnieuw. In de eerste tien mi nuten zagen de toeschouwers romme lig spel, doch hierna lukte het beter bij Lunteren. In het overgrote deel van de ze helft toonde het zich een klasse ster ker. 't Harde kwam nog sporadisch tot gevaarlijke aanvallen. De gelijkmaker en op dat moment tevens een bijzonder belangrijk doelpunt kwam op naam te staan van Piet Keus. Uit een strakke voorzet van Knevel nam hij de bal ineens op de schoen en schpot van ongeveer 20 meter onhoud baar in voor doelman Ten Cate 2-2. Gelijk een bom was de reactie op dit doelpunt. Zowel spelers sis supporters waren helemaal door het dolle heen. Wat dan ook niemand verwacht had gebeurde. Nadat Lunteren nog enkele fraaie kansen gemist had en het einde van de wedstrijd in zicht kwam, viel in de laatste minuut het winnende doel punt. De goed spelende rechtsbuite n Palm kreeg de bal aangegeven en passeerde hoewel zwaar gehinderd, linksachter van Haren. Hij rondde deze solo af met een schot van de hoek van het zestien metergebied. Het schot was beslist niet onhoudbaar, maar doelman Overduin dacht dat de bal naast zou gaan en keek hem na. Deze verdween echter in het doel. Teleurgesteld keerden de Lunterse supporters huiswaarts, met alsnog hun hoop gevestigd op de komen de beslissingswedstrijd. De strijd trok enorme publieke be langstelling en de vele toeschou wers hebben zich geen moment ver veeld.

De Vallei | 1968 | | pagina 11