Tamboer-majoor voor de vrede Honderdduizenden volgden ds. King op laatste gang door Atlanta Tsjechen gaan voortaan eigen vrije weg Rassendiscriminatie in Engeland aangepakt Centraal comité Moskou plotseling bijeen GRAPILLOM EEG biedt Amerika economische hulp Q Parij se haven vol lag „super REUMATISCHE- EN SPIERPIJNEN Bronzen kist op muilezelkar ISRAëL WIL CONTRA- TERREUR Hand van Bonn gegrepen Ds. King herdacht in Amsterdam y> Angst voor acties in Praag EEN GOED GASTHEER SCHENKT OOK Fransen verwateren aanbod Sf'-' *MET*LEKKER VEEL KIP TER KE KENNISMAKING VAN W NU 1,39 (300 GRAM) Geef ze met de zweep Verbannen Polen uitgenodigd VRIJHEID DUITSERS TAMBOER ROUWENDEN Onmiddellijke verlichting van WOENSDAG 10 APRIL 1968 Bij de uitvaart van dr. Martin Luther King onderhoudt mevrouw Jacqueline Ken nedy zich met een van de rouwende negervrouwen, nadat zij het huis van me vrouw King heeft verlaten, aan wie zij haar medeleven heeft betuigd. PRAAG De nieuwe Tsjechische leiders hebben er vandaag op gewezen, dat zij een onafhankelijke koers op het gebied van de buitenlandse politiek zullen gaan volgen, gelijk aan die van Roemenië en mogelijk met het aanknopen van diplomatieke betrekkingen met West-Duitsland. In een actieprogramma van de communistische party wordt de nadruk gelegd op de noodzaak een „individuele houding" aan te nemen ten opzichte van wereld vraagstukken „en de krachten van het realisme in West-Duitsland te steunen". Het 24.000 woorden tellende document, handelend over politieke en economi sche tekortkomingen waarvoor het re gime het geneesmiddel zoekt door her vormingen en liberalisatie, werd gepu- bliseerd enkele uren nadat de regering in Bonn Tsjecho-Slowakije door een no ta aan het Kremlin had laten weten, dat het bereid is te onderhandelen over het ongeldig verklaren van het pact van München van Hitier uit 1938. De verwijzingen naar de Tsjechoslo- waaks-Westduitse betrekkingen vervat in het actieprogramma, konden niet be schouwd worden als een rechtstreeks antwoord op het voorstel van Bonn, maar weerspiegelden niettemin de wens om de betrekkingen te normaliseren. Het Tsjechoslowaakse ministerie van Buitenlandse Zaken had geen onmidde- lijk commentaar op de Westduitse no ta. Goed ingelichte zegslieden verklaar den dat een dergelijk commentaar niet spoedig verwacht kan worden, zeker niet tijdens het stadium van inleidende gedachtenwLsselingen. Maar een zegsman heeft privé ver klaard. dat I iet aanbod een eerste con crete stap is naar het scheppen van een klimaat dat gunstig is voor de betrek kingen tussen twee buurlanden. Terwijl volledige samenwerking met de Sovjet-Unie en andere communisti sche bondgenoten wordt toegezegd, wordt in het programma de nadruk ge legd op de principes van „nationale soevereiniteit, onafhankelijkheid en ge lijkheid", en wordt op de regering een beroep gedaan „een actievere rol te AMSTERDAM Ongeveer duizend mensen, onder wie veel niet-blanken, herdachten gisteravond de vermoorde Amerikaanse negerleider dominee Martin Luther King in een stille tocht die van het Nassauplein naar het hart van Amsterdam, de Dam, voerde. Daar werden aan de voet van het Nationale Monument een krans en veel bloemen gelegd. In de tocht werden foto's van de gisteren begraven ds. King meegedragen. In de stampvolle grote zaal van Krasnapolsky er waren daar nog meer mensen dan onderweg kregen daarna kreten als „CIA-moordenaars" en „USA-moordenaars" aangeheven door jongelui die zich op de Dam bij de grote schare hadden gevoegd, niet veel kans. Vele malen klonk het We shall overcome. Ook in de Eerste en Tweede Kamer Is ds. King gisteren herdacht. spelen in de internationale ontwikke- kelingen". Een dergelijke fraseologie, die tot drie maanden geleden met gehoord werd, toen de oude garde onder Anto- nin Novotny, ten val gebracht werd, toont overeenkomst met de houding van Roemenië dat uiteindelijk ook de be trekkingen met West-Duitsland norma liseerde. In bet document, opgesteld door par tijleider Alexander Dubcek en andere vooraanstaande progressieven, wordt de koers uitgestippeld van „socialistische democratisering" waarin de volgende vrijheden opgenoemd worden die ge waarborgd worden door een nieuwe nationale grondwet: Vrijheid van voorlichting waaronder „feitelijke preliminaire censuur" uitge sloten zal zijn, terwijl de regering de bevoegdheid zal hebben „om versprei ding van bepaalde inlichtingen te ver bieden". De burgers moeten het recht hebben vrijelijk naar het buitenland te reizen en te gaan wonen in Westelijke landen „zonder ongegrond geplaatst te worden in de positie van emigranten". Er zal spoedig een wetsontwerp inge- dien worden b(j de nationale vergade ring dat voorziet in het verstrekken van paspoorten ongeacht politieke hou ding. De enige uitzondering wordt ge maakt voor misdadigers. Het programma is vaag met betrek king tot het recht van politieke oppo sitie. De nieuwe regering wil jaarlijkse loonsverhogingen van 2,5 3 pet. in voeren en aan het eind van het jaar de werkweek tot vijf dagen beperken. Het regeringsprogramma vraagt om maatregelen om de Tsjechische Kroon converteerbaar te maken en westelijk kapitaal aan te trekken. De inmidde- lijke investeringsbehoeften worden op een miljard dollar geschat. Bij het bepalen van de rechten van de ethnische minderheden is voor het eerst in het document de Duitse min derheid opgenomen. Verklaard wordt, dat de twee grote nationale groepen, de Tsjechen en de Slowaken, hun betrek kingen moeten grondvesten op grond wettelijke waarborgen, terwijl de sta tus van andere nationaliteiten verbe terd moet worden in het belang van de nationale eenheid. De Slowaken, die een derde deel van de bevolking van 15 miljoen mensen vertegenwoordigen, eisen meer autono me rechten en een groter aandeel in de economische ontwikkeling. ATLANTA De man die doodge schoten werd na een 13-jarige kruis tocht voor rassengelijkheid, is gisteren ter ruste gelegd in 'n graf dat als op schrift draagt: „Ds. Martin Luther King jr. 1929-1968. „Eindelijk vrij, eindelijk vrij, dank zij God almachtig, ben ik eindelijk vrij". Tijdens zijn leven liep hij voorop, maar dinsdag volgde zijn stoffelijk overschot achter in de stoet en werd het vooraf gegaan en gevolgd door duizenden, toen het zijn laatste tocht maakte naar 't vreedzame, groene heuvelland waar in de South View begraafplaats Hgt. De bronzen kist was geplaatst op een oude boerenkar die door twee muil ezels werd getrokken zoals de overle dene had gewild. Het was heet, zoals hij het ook heeft gekend op veel van zjjn marsdagen. De menigte was gro ter dan op de meeste van zijn marsen naar schatting 150.000. Duizenden gingen van de Baptisten Ebenezer Kerk, naar het Morehouse College voor een herdenkingsdienst voordat de uitvaart in de kerk was geëindigd. Zij trokken langs het ka- pitool van Georgia waar de vlag half stok wapperde. Gouverneur Lester Maddox, die eerder had gezegd „dat zijn plaats op zijn bureau was", had de dienst niet bijgewoond. De mensen trokken in ongelijke rijen over de zes rijbanen op. De trottoirs stonden vol en politie verzocht de men sen het hoofd te ontbloten bij nadering van de stoet. Sommigen waren in werk kleding, anderen in hun zondagskle ren. Er waren kloosterzusters, geeste lijken, politici, artiesten, nieuwsgierigen jong en oud en zij zongen. Zij zongen de liederen die hij zo dik wijl met hen gezongen had en natuurlijk ook het lijflied van de beweging en zo veel anderen „We shall overcome". Ve len veranderden de tekst een beetje. In plaats van het gebruikelijke „We shall overcome some day" werd er gezongen „we shall overcome today". Een vrouw in de stoet duwde een kin derwagen. Anderen droegen paraplu's tegen de felle zon. Veel vrouwen had den hun schoenen uitgetrokken en man nen hadden hun jasjes over de schou ders geslagen. Voor de wagen, toen deze het terrein van het Morehouse College bereikte, lie pen ds. Ralph Abernathy die King op gevolgd is als voorzitter van de Souther- Christian Leadership (SCLC) en ande ren dignitarissen. Voorin de stoet werd een kruis van witte bloemen meegedragen, gevolgd door drie vlaggen: die van de VS, van de VN, en van de SCLC. Mevr. King en de rest van de familie voegden zich bij de stoet toen deze bij Morehouse kwam. Bij haar waren ds. Martin Luther King sr., haar twee dochters beiden in het wit en haar twee zoons. Zij wist zich te beheersen ook toen zij op de band haar echtgenoot hoorde zeggen: „Als ik sterf, wil ik dat u kunt zeggen, dat ik geprobeerd heb lief te hebben en de mensheid te dienen... Als u wilt zeggen dat ik een tamboer-ma joor was, zeg dan dat ik een tamboer majoor voor de rechtvaardigheid was. Zeg dat ik een tamboer-majoor voor de vrede was." Het waren woorden uit een van zijn laatste preken, waarin hij gewaagde van de onvermijdelijkheid van zijn eigen dood. De woorden op de graftombe zijn evenals die van „We shall overcome" ontleend aan een oud slavenlied. King had dezelfde woorden gebruikt om in 1963 bij de mars naar Washington op de trappen van het Lincoln-gedenkteken zijn weerklankvindehde rede te beslui ten. De begraafplaats waar hij rust, werd in 1886 aangelegd door negers die wei gerden er genoegen mee te nemen dat hun doden achteraf op de gemeentelijke begraafplaats werden ter ruste gelegd. Aan het eind van de dienst in de kerk boog vice-precident Hubert H. Hum phrey, die president Johnson bij de begrafenis vertegenwoordigde, zich naar voren om mrs. King zijn deelneming te betuigen. De eerste-hulpposten langs de route hebben honderden mensen behan deld die last hadden van het hete druk kende weer met een temperatuur van 27 graden. Bij de uitvaartdienst zong Mahalia Jackson de hymne „Precious Lord take my hand". Ds. King had gevraagd dat de hymne gezongen zou worden op een dienst welke vastgesteld was voor de avond dat hij werd vermoord. Miss Jackson huilde toen zij zong: „When my life is almost gone, hear my cry, hear my call..." Mevrouw Lorec Bailey (55) de vrouw van de eigenaar van het motel waar dr. Martin Luther Ki)»g jr. vermoord werd, is dinsdag overleden. Donderdag avond na de moord kreeg zij een hart aanval. Zij werd bewusteloos in haar kamers in het motel aangetroffen. Gouverneur Nelson A. Rockefeller van New York, burgemeester John V. Lindsay, kerkelijke leiders en andere openbare autoriteiten uit New York Ci ty, bevonden zich onder de rouwenden tijdens de begrafenis. De heer en mevrouw Rockefeller, en de heer en mevrouw Lindsay bevonden Zoals de overledene had gewenst trok een „mule train", een kar met muil ezels, de kist met het stoffelijk overschot van de uit rassenwaan vermoorde ds. Martin Luther King. Dit symboliseert de armoede van de Amerikaanse neger (bo ven). Hiernaast een roerende opname van de 5-jarige Bernice, het dochtertje van dr. King, dat tijdens de uitvaart dicht tegen haar moeder aankroop en later in slaap viel. O zich onder 100 hoogwaardigheidsbekle ders die per vliegtuig naar Atlanta geko men waren. Onder hen die de gouver neur vergezelden bevonden zich Teren ce J. Cooke, de pas benoemde katho lieke aartsbisschop van New York, do minee Horace W. Donegan, bisschop van de Protestantse episcopale kerk kerk van New York, aartsbisschop Iako- vo, primaat van de Grieks-Orthodoxe kerk in Noord- en Zuid-Amerika, rabijn Harold Gordon, directeur van de raad van rabbijnen van New York en vele geestelijken. Verder: Roy Jenkins, de Britse mi nister van Financiën en Charles Ken- jatta, leider van de mau mau in Har lem, een extremistische negergroep. Stokeley Carmichael, leider van de „black power"-beweging, bevond zich ook onder de genodigden. Aanvankelijk had men hem de toegang tot de kerk ontzegd, maar toen de menigte begon te roepen „laat hem naar binnen", werd hij toegelaten tot de dienst. PARIJS De duizenden bewoners van de hoge flatgebouwen rondom de Sei- ne-haven van Genneviliers, een noor delijke voorstad van Parijs, hebben gisteren de gehele dag gepakt en ge zakt klaargestaan om te vertrekken. Zij werden bedreigd door een laag benzine van 150.000 liter, die op het water van de haven dreef, en die als het ware een tijdbom vormde. De geringste vonk zou al voldoende zijn geweest om een catastrofe te veroorzaken. Alle verkeer in en langs de haven werd stilgelegd en de elek triciteit in de stad afgesloten. De benzine was vrij gekomen doordat bij het vullen in de opslagplaats van een oliemaatschappij een van de tanks plotseling begon over te lopen. Voordat men dit in de gaten had, wa ren er al 150.000 liters super-benzine vermorst en in de haven gevloeid. De bezetting van zes brandweerkazer nes was nodig om het lek te stoppen. De benzinelaag. die allengs begon af te drijven in de richting van de Sei ne kon nog juist op het nippertje ge stopt worden met een drijvende dam. De gebouwen van alle oliemaat schappijen in de omgeving werden ontruimd. Gisteravond laat was een tanker bezig de benzine op te zuigen. LONDEN Vergaande maatregelen om rassendiscriminatie beter te kun nen bestrijden en strafbaar te stellen op een breed gebied zün gisteren in Engeland aangekondigd in een wetsontwerp van de Britse regering. Doel van dit wetsontwerp: te pro beren om uitbarstingen te voorko men, zoals zich nu in de Verenig de Staten voordoen. In eerste instantie blijft men in Engeland vertrouwen op overre dingskracht en verzoening om een eihde te maken aan de discrimina tie. Maar als dat niet genoeg is, dan zullen overtreders worden be recht door speciale rechtbanken. Die krijgen de bevoegdheid om beëindi ging van de discriminatie te gelas ten en om schadeloosstelling toe te wijzen aan de slachtoffers ervan. Daarvoor is geen maximumbedrag vastgesteld. Uit dit laatste blijkt, dat de Britse regering overtredingen van de wet op de rassendiscriminatie blijft be schouwen als civiele zaken, die dus niet vallen onder het strafrecht Maar men hoopt er discriminatie op grond van rassenvooroordeel mee te kunnen bestrijden op het gebied van de huisvesting, werkgelegenheid, le vering van goederen an dienstverle ning. zoals het verzekeringswezen, credietbedrijven en alles wat niet advertenties heeft te maken. Adver tenties met de woorden „geen kleur lingen" of „alleen voor Europea nen' 'zijn dus verboden. Verschillende instanties in de eerste plaats de Raad voor de be-regeling niet langer geoorloofd. trekkingen tussen de rassen wor den in het wetsontwerp aangewezen om zich in eerste instantie te be moeien met klachten. Wanneer de bemiddeling van deze instanties niet gelukt, dan kan men dus terecht bij de nieuwe rechtbanken voor rassen- zaken. Wanneer straks niet-blanke inwo ners van Engeland merken, dat zij geen woning of kamers kunnen hu ren of kopen, omdat men die niet wil toewijzen aan mensen met don kere huidskleur, zoals tegenwoordig vaak voorkomt, dan kunnen die hun beklag doen bij de speciale recht banken. Mensen die samenspannen om de straat waarin zij wonen „blank" te houden, vinden voortaan de bepa lingen van het wetsontwerp tegen zich. Alleen bij het aanwerven van huis personeel mag men blijven discri mineren, bij alle andere banen niet meer. Bedrijven krijgen wel de be voegdheid om te zorgen, dat er on der het personeel een redelijk even wicht is tussen blanken en niet-blan ken, mits dit in goed vertrouwen wordt tot stand gebracht. Discrimi natie im alle openbare gebouwen en gelegenheden is volgens de nieuwe MOSKOU Op een geheime plaats in Moskou is gisteren onverwachts een bijeenkomst begonnen van het voltallige Centrale Comité van de Russische com munistische partij. Over de duur van de bijeenkomst en de onderwerpen, die zullen worden be sproken was niets bekend. Het Russi sche persbureau Tass meldde alleen, dat de vergadering was begonnen. Naar men aanneemt zullen de 260 leden van het comité zeker spreken over de jong ste ontwikkelingen in Tsjechoslowakije en Viëtnam. Buitenlandse diplomatieke waarne mers achtten het evenmin uitgesloten, dat men beslissingen zal nemen over veranderingen in de communistische partij en in de ideologische afdelingen van de regering. Geruchten hierover de den al de ronde in december vorig jaar. Er gebeurde daarna echter niets. Met betrekking tot Tsjecho-Slowakije stelde de Sowjet-Unie zich tot nu toe kennelijk op het standpunt, dat ze zich niet zou mengen in de gebeurtenissen daar. Het is echter een publiek geheim, dat de Russische leiders de Tsjechoslo waakse campagne om meer vrijheid en onafhankelijkheid van Moskou met be zorgdheid gadeslaan. Zij vrezen, naar men aanneemt, dat de gebeurtenissen in Tsjechoslowakije uit de hand zullen lopen en dat ze ge lijksoortige ontwikkelingen tot gevolg zullen hebben in andere Oosteuropese landen. Leonid Breznjef, de Russische partij leider, waarschuwde hiertpgen in een toespraak, die hij op 29 maart hield. Hij riep toen op tot een ijzeren disci pline binnen de communistische partij. Opstandige intellectuelen wees hij er bij voorbaat op dat ze in moeilijkheden zouden komen wanneer ze zich zouden GEBR STEUR SCHIEDAM ADVERTFNT1E ROOD EN WIT ALCOHOLVRIJ DRUIVESAP LUXEMBURG De ministerraad van de Europese Gemeenschap heeft dinsdag in Luxemburg een akkoord bereikt over het beginsel van een een zijdige versnelling van de Kennedy- ronde, d.w.z. een versnelde verlaging van de douanetarieven, ten behoeve van de Verenigde Staten. De Franse delegatie onder leiding van de minister van Financiën Debré, heeft er echter op gestaan, dat deze tegemoetkoming van de gemeenschap, aan streng geformuleerde voorwaar den werd gebonden. De Nederlandse minister van Economische Zaken De Block, die met staatssecretaris De Koster de vergadering heeft bijge woond, toonde zich zeer teleurgesteld over deze Franse houding. De formu lering van de voorwaarden is onder Franse druk zo straf uitgevallen, zo verklaarde hij, dat nauwelijks nog van een vriendelijk gebaar van de Eprope- se Gemeenschap ten aanzien van de Verenigde Staten kan worden gespro ken. In de resolutie van de Europese mi nisterraad, waarmee de Europese Commissie nu in Genève zal gaan on derhandelen met de andere partners van de Kennedy-ronde, wordt per 1 januari 1969 een versnelde toepassing ADVERTENTIE kippejagout Dè verrassing voor de boterham, de rijst, de aardappels en de pasteitjes. Alle huis moeders en kipliefhebbers opgelet! Iglo heeft een verrukkelijk nieuwtje: pittige kipperagout uit de diepvries. Vol met de lekkerste stukjes kip en smakelijke ingrediënten. Haal gauw een pakje! van een 1/5 deel van de tariefverla ging en volgens de Kennedy-ronde aan de Verenigde Staten aangeboden en wordt tevens de mogelijkheid geop perd, dat de Amerikanen van hun kant op die datum een der afgespro ken tariefverlagingen met een jaar uitstellen. De bedoeling van de EEG is, dat de andere belangrijke partners in het GATT, zoals Groot-Brittannië, Japan, de Scandinavische landen en Canada, eveneens zo'n versnelling toe passen. De versnelling plus vertraging, waardoor voor enkele jaren ten gunste van de Verenigde Staten het evenwicht wordt verbroken bij de afbraak der douanetarieven, is bedoeld als een sti mulans voor de Amerikaanse export en men verwacht er een wezenlijke bij drage van voor het herstel van het evenwicht op de Amerikaanse beta lingsbalans. BLANTYRE Ongehoorzame kin deren moeten er met de zweep van langs krijgen, heeft president Banda van Malawi zondagavond op een jeugdbijeenkomst gezegd. In andere landen worden de jongeren veel te veel verwend, met het gevolg dat zij alles eisen en er niets tegenover stel len. Van de „grillen" van de kinder psychologie is hij niet onder de in druk. In Malawi moet een kind geleerd worden respect voor zijn ouders te hebben. Als het niet wil luisteren, sla het dan. Het doet helemaal geen kwaad". Als kind kreeg hij zelf van zijn moeder met de zweep, omdat hij met zijn neef had gevochten. Banda zei dat hij daar geen nadelige gevolgen van heeft ondervonden. verzetten tegen het beleid van de par tij. Het Centrale Comité heeft 360 leden en bepaalt in grote lijnen het partijbe- leid. Het door 11 man gevormde polit bureau, het hoogste bestuurslichaam in de Sovjet-Unie, is maandag bijeen ge weest ter inleiding van de vergadering van het centrale partijcomité. ADVERTENTIE Doorstraaltverlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten Deumatlsche pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen i niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balRem. Onmiddellijk In de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard vau do pijn fzonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt! Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij d« hand hebt om zodra het nodig is de pijn t« verlichten. ALGESAL bi] alle apoth. en dro* PRAAG De faculteit voor wijsbegeer te van de Karei-universiteit in Praag heeft de „vervolgde" Poolse wijsgeren Bronislaf Baczko en Leszek Kolakofski uitgenodigd naar Praag te komen. Dit heeft de Tsjechoslowaakse wijsgeer Karei Kosik bekendgemaakt in een ar tikel in het blad „Literarni Listy". Kosik zegt, dat deze uitnodiging ten doel heeft de Poolse wijsgeren in staat te stellen vrijelijk hun socialistische, humanistische en progressieve denk beelden te ontwikkelen en te versprei den. Volgens Kosik zijn Baczko en Kola kofski bij het „erudiete Europa" bekend als grote humanistische en marxistische geesten. De wijsgerige vereniging van de Slo waakse academie van wetenschappen heeft een brief gezonden aan de rec tor van de Warschause universiteit, met het verzoek de redenen uiteen te zet ten voor het nemen van maatregelen tegen de hoogleraren Baczko, Kolakof ski, Stephen Morafski, Zygmund Bau- man, M. KorSzowiczbielinsa en de eco noom Wlodzimir Brus, zo meldt het tijd schrift „Kulturny Zivot". „Daar het om theoretische vraagstukken gaat, die een ideologie en politieke strekking hebben, is het dienstig, de omstandigheden te scheppen voor een vrije uitwisseling van meningen", zo wordt in de brief gezegd. TEL AVIV Generaal Bar Lev, stafchef van het Israëlische leger, heeft voor de radio verklaard, dat de Israë lische regering overweegt mijnen te la ten leggen in het grensgebied met Jordanië om de infiltratie van „terro risten" tegen te gaan. Ook wilde hij contra-terrein in Arabische landen. Twee Jordaniërs zijn gisteren om het leven gekomen en een werd zwaar ge wond toen ze met hun auto op een Is raëlische mijn reden. Dat maakte Ra dio-Amman gisteren bekend. Het onge luk gebeurde in de nabijheid van Ghor Al-Safi, ten zuiden van de Dode Zee. De spanning aan de Isralisch-Jor- daanse grens was gisteren onderwerp van gesprek tussen de Israëlische mi nister van Buitenlandse Zaken, Abba Eban, en de Amerikaanse ambassa deur in Israël, Woolworth Barbour. Barbour had verzocht om een onder houd met Eban. Hij zou bij Israël aan gedrongen hebben op matiging tegen over Arabische terroristen die van Jor daans gebied uit opereren. Deze week staken Israëlische mili tairen de Jordaanse grens over tijdens de achtervolging van Arabische terro- tisten.

De Vallei | 1968 | | pagina 9