OPLOSSING NABIJ? Politieke situatie in Kesteren leidde tot een geheim overleg Fracties streven naar akkoord zonder SGP r> Raad mei al in nieuwe zaal? Kesterense school verdedigt de titel Jan Sandbrink boekte enige „Amersfoorf'-overwinning Yeenendaals bevrijding (2) HOOP EN WANHOOP De Punt" organiseert kinderfeest Weer overwinningen van koplopers Kampioensteam van Candia '66 contra Zweedse ploeg VEILING RESTEREN Feest voor iedereen Geen spelen wel tractatie Niet 16 maar 27 Soldaat in jeep ramde luxe auto O.C.B. besluit winterseizoen MIST u uw Bekendmaking „Fanfare" vraagt prijzen voor grote bazaar 10e Paasschoolvoetbaltoernooi Rhenen Paaskaartavond van Musketiers Competitie Midden-Nederland Bethelkerk beroept ds. B. van Smeden jr. MARKTEN Gunstig Bel: 10550 11079 Schoolvoef ba Itoerncoi volgens een authentiek dagboek over de oorlogshandelingen in april en mei 1945 BURGERLIJKE STAND KESTEREN DONDERDAG II APRIL 1968 KESTEREN/OPHEUSDEN De moeilijkheden in de gemeenteraad van Res teren hebben dezer dagen geleid tot het eerste geheime overleg tussen de frac ties van de PvdA, de Boerenpartij en Gemeentebelangen en de fracties van de ARP en de Christelijke Arbeiders Partij. De SGP heeft niet aan het overleg deelgenomen, maar de kiesvereniging van deze partij is reeds enkele malen voor bespreking van de situatie bijeen geweest. Volgens inlichtingen is zelfs 't hoofd bestuur van de SGP in de kwestie gemoeid. Tijdens de laatste raadsvergadering besloten de vertegenwoordigers van PvdA, Boeren Partij en Gemeentebe langen niet langer aan het besturen van de gemeente deel te nemen, nadat een motie van wantrouwen tegen de SGP-wethouder. de heer J. van Eek, was verworpen. De raadsleden van de drie groeperingen verlieten kort na de aanvang van de vergadering de raad zaal en namen plaats op de publieke tribune. Het motief voor de motie van wan trouwen was het feit, dat de wethouder herhaaldelijk eerder genomen beslissin gen pleegt te herroepen. De AR (J. den Hartog) en de Chris telijke Arbeiders Partij (wethouder J. van Appeldoorn) stemden tijdens de bewuste vergadering tegen de motie. Volgens betrouwbare bron hebben beide fracties thans het initiatief genomen tot overleg met de drie „stakende" groe peringen. Een en ander zou mogelijk kunnen betekenen, dat opnieuw een mo tie van wantrouwen tegen wethouder Van Eek wordt ingediend, die zal wor den gesteund door AR en Chr. Arb. Partij. Het lijkt aannemelijk dat de mo tie dan zal worden ingediend door laatstgenoemde fracties, omdat PvdA, Boerenpartij en Gemeentebelangen de ze daad reeds hebben gesteld. Het eerste overleg tussen de vijf fracties droeg een oriënterend karak ter, zodat nog geen onmiddellijke over- VEENENDAAL Het bestuur van de wijkgemeenschap „De Punt" gaat samen met de feestcommissie, die is samengesteld uit een aantal bewoners van deze Veenendaalse wijkgemeen schap, op 30 april een feest organise ren voor de kinderen uit het Jan Roeckplantsoen, Schrijverspark en de Valleistraat. De feestelijkheden zullen worden ge opend met het oplaten van ballonnen en het zingen van een feestlied. Daarna zijn er tekenwedstrijden, een autoped race, zaklopen, touwtrekken, was op hangen en een troofrace met vlaggetjes. De wedstrijden zullen worden gehouden ln het Jan Roeckplantsoen, dat voor de ze gelegenheid speciaal zal worden af gezet. In verband met de voorbereiding van deze feestelijkheden verzoekt het be stuur om een schriftelijke opgave van de kinderen die aan deze feestmiddag zullen deelnemen. Verzocht wordt om opgave van naam, voornaam, leeftijd •n geslacht. Als uiterste datum van op gave heeft het bestuur 24 april gesteld. eenstemming kon worden verwacht. Volgende week komen beide partijen opnieuw bij elkaar ora tot een serieuze beslissing te geraken. Gezien de tot standkoming van het eerste gesprek biedt het tweede overleg gunstige per spectieven. Binnen de SGP hebben de afgelopen dagen verschillende besprekingen plaatsgevonden. Een zegsman vertelde, dat drie afgevaardigden van het hoofd bestuur de plaatselijke kiesvereniging van advies hebben gediend. Wethouder J. van Eek zou zijn aangeraden zijn ze tel niet uit eigen vrije wil ter beschik king te stellen. Gedurende de periode na de laatste raadsvergadering is duidelijk geworden dat PvdA, Boeren Partij en Gemeen tebelangen de knuppel in het (politie ke) hoenderhok hebben geworpen, het geen grote veranderingen voor de na bije toekomst kan inhouden. De meer derheid van de bevolking lijkt zich ach ter de daad van de drie groeperingen te hebben gesteld. Alhoewel de gemeente Kesteren mo- KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde pro- dukten waren gisteren als volgt: Goudreinetten: EI 65—75: 23—26 EI 65—70: 20—25 EI 70—75: 25—27 EI 75—85: 28—35 EI 85—95: 33—40 Aanvoer 90 ton. Golden Delicious: EI 60—65: 30—37 EI 65—70: 40—46 EI 60—75: 46—55 EI 75—80: 46—57 EI 80—85: 47—60 Aanvoer 32 ton. Jonathans: EI 60—85: 28—30 EI 65—70: 36—37 EI 70—75: 39—43 EI 75-80: 35—40 Aanvoer 14 ton. Lombarts Calville: EII 60—70: 20—22 EII 70—80: 27—30 EII 80—90: 26—28 Aanvoer 10 ton. Conferences: EII 55—65: 95 Aanvoer 1 ton. EII 65—70: 19—20 EII 70—75: 21—25 EII 75—85: 25—28 EII 85—95: 28—32 EII 60-65: 26—30 EU 65—70: 35—40 EII 70-75: 40—44 EII 75—80: 42—46 EII 80-85: 43—45 EII 60-65: 20—26 EII 65—70: 28—32 EII 70—75: 31—35 EI 70-80: 33 EI 80—90: 31 EI 65—70: 110 Aardbeien: EI 246261 per doosje 200 gram EI 235239 per doosje 200 gram I+II 160202 per doosje 200 gram Aanvoer 1075 doosjes. Kievitseieren: 5560 per stuk; aanvoer 89 stuks. Prijzen genoteerd in céhten per kg ten zij anders vermeld. menteel nagenoeg onbestuurbaar is, bestaat dank zij bet gestarte over leg de kans voor een mogelijke op lossing van de moeilijkheden tijdens de volgende vergadering. Indien het over- egl tussen de vijf fracties niet tot over eenstemming leidt, wordt in Kesteren een kritieke situatie voorspeld. RHENEN t— Komende zondag- spreekt voor de jeugdkerk ln de chr. ulo op de Lijsterberg de heer H. Bolt over het onderwerp: „Feest voor ieder een". Aan dit Paasappèl wordt mede werking verleend door de „Tiroler Ka pel" van Ons Genoegen. Deze dienst vangt aar 's ochtends om half elf. RENSWOUDE Door een commu nicatiefout werd in het verslag van de vergadering van de Oranjevereniging te Renswoude een minder juiste voor stelling van zaken gegeven. De indruk werd gewekt dat er op Koniginnedag diverse festiviteiten georganiseerd zou den worden. Door een gebrek aan fi nanciën ziet de Oranjevereniging rich echter genoodzaakt de feestelijkheden te beperken tot een traktatie aan de schoolkinderen. RHENEN Niet 16 middenstanders hebben bijdragen geleverd aan de ge schenken voor de sportvereniging Can- dia '66, maar 27. Met deze mededeling hebben wij een eerder gemaakte foutie ve vermelding hersteld. VEENENDAAL Een militaire jeep, bestuurd door de dienstplichtig sol daat F. H. G. reed tegen een gepar keerd staande personenauto aan. Er ontstond wat blikschade. De botsing gebeurde toen de file waarin de heer G. meereed op deKer- kewijk na gestopt te zijn voor een rood licht weer ging rijden. G. had de wagen van de heer G. C. uit Veenen- daal niet gezien, zo verklaarde hij te genover de politie. VEENENDAAL De Veenendaalse bejaarden beleefden dinsdagmiddag veel plezier aan het optreden van me vrouw Van Benthem uit Heerde, die de middag verzorgde met leuke schetsjes in Overijsels dialect en de voordracht van een aantal gedichten o.a. van An nie M. G. Schmidt. De grote aandacht waarmee haar optreden werd gevolgd bewees wel dat de organisatoren hier mee weer in de roos geschoten hadden. Volgende week komt mej. Hoekendijk uit Heemstede spreken over het onder werp „Bij 't ouder worden", waarin zij aan de orde zal stellen hoe men op latere leeftijd nog iets van het leven kan maken door voor anderen iets te doen. Deze middag betekent tevens het emde van het seizoen. Dinsdagmiddag 7 mei is de laatste brei- en praatmid dag voor de dames. dagblad DE VALLEI? tot 17.30 uur van 17.30— 19.30 uur Zaterdags 16.3017.30 uur. VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken be kend dat alle gemeentelijke bureaus op vrijdag 12 april 1968 (Goede Vrijdag) gesloten zullen zijn. Veenendaal, 10 april 1968, Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, de secretaris, I. Hazenberg, H. van Manen. KESTEREN Zoals bekend organi seert de muziekvereniging „Fanfare" uit Kesteren op zaterdag 11 mei een nationaal muziekconcours in de vei linghallen. Tevens zal er op vrijdag 10 en zaterdag 11 mei een grote bazaar worden gehouden. Voor deze bazaar doet „Fanfare" een beroep op de bevolking van Kesteren om een prijs beschikbaar te stellen. De muziekvereniging heeft in het dorp huis-aan-huis een pamflet laten verspreiden. De prijzen worden door de leden op gehaald op 25, 26 en 27 april. VEENENDAAL De Juliana van Stolbergschool en Prinses Wlhelmina- school hebben hun leiderspositie in re spectievelijk poule A en B van het schoolvetbaltoernooi 1968 weer duide lijk versterkt. De Salvatorschool ging roemloos met 40 ten onder tegen de titelverdediger (Jul. van Stolberg), terwijl de Wilhel- minaschool Rijk van Gaasbeek versloeg met 10. De verdere uitslagen van de laatste wedstrijden zijn als volgt: Groen van Prinsterer Pr. Beatrix 40; Konin gin Juliana CNS 12; Dr. Hekster CNS 2 1—1; Rehoboth CNS 3 2—1; Patrimonium Beatrix 20; CNS 1 Groen van Prinsterer 0—1. RHENEN Het kampioensteam van Candia '66 speelt vanavond om zes uur een vriendschappelijke wedstrijd tegen des Zweedse 4e divisieclub Trönninge, die haar trainingskamp voor enkele we ken in ons land heeft opgeslagen Candia '66 komt vermoedelijk in zijn sterkste opstelling binnen de lijnen met in het doel: Kok; achter: Evers, Van Baal, Van Beek, Mol; midden: Krechting, Van Estrik; voor: Eibers, Ten Braak, Van de Pol en Van Vee nendaal. De Zweedse clubs, die in de afgelo pen weken in Veenendaal en omgeving een oefenduel hebben gespeeld, demon streerden vrijwel alle technisch spel en daar de Rhenenaren met dezelfde wa pens strijden, belooft het een aantrekke lijke wedstrijd te worden. RHENEN Op woensdag 17 april wordt op het Candia-compïex in Rhenen het tiende Paasschoolvoetbaltoernooi, dat wordt georganiseerd door de heer G. B. Runge, gehouden. Aan dit toernooi nenien tien scholen deel, een minder dan vorig jaar, omdat een school uit Achterberg dit jaar geen ploeg kon formeren. Teams van scholen uit Rhenen, Kesteren, Leersum en Eist binden *s morgens om half tien reeds de strijd aan, terwijl om kwart over vier de finales zijn ge pland. De winnaar van vorig jaar, de Openbare School uit Kesteren, ts ingedeeld in poule A, samen met de Chr. Ericaschool, Openbare Bantuinschool, Openbare Halschoo! en de Chr. Platanenlaanschool, alle uit Rhenen. RHENEN Ruim een week geleden maakten wij melding van de plannen om tussen het gemeentehuis en de voormalige ambtswoning „Bella Vista" een noodgebouw te plaatsen, waarin de nieuwe raadzaal zal worden onderge bracht, gecombineerd met trouwzaal, alsmede de afdeling bevolking en bur gerlijke stand. Gisteren was men zover dat de fundamenten konden worden ge legd en dat men kon beginnen met het plaatsen van de spanten. Vermoedelijk zal de gemeenteraad voor het eerst eind mei in de nieuwe lokaliteit verga deren. ELST De laatste avond die de ontspanningscommissie van voetbal vereniging Musketiers organiseert is een paaskaartbijeenkomst, die van avond om acht uur in het clubhuis, hotel „De Stuivenberg" wordt gehou den. Leden, toto-leden en donateurs met hun introducées kunnen op deze avond tegen een laag inschrijfgeld schud- en klaverjassen om aantrekkelijke prijzen. In poule B zijn ondergebracht: R.-K. St. Cuneraschool (Rhenen), Openbare Lijsterbergschool (Rhenen), Chr. School Achterbergsestraatweg (Rhenen), Open bare Rijnschool (Eist) en Openbare Ko ningin Julianaschool (Leersum). De wedstrijden duren tweemaal een kwartier, met uitzondering van de mat ches om de derde en vierde en eerste en tweede prijs. In deze wedstrijden wordt tweemaal tien minuten gespeeld. Het volledige programma zoals dat op de wedstrijddag wordt afgehandeld, luidt: 9.30—10.00: veld 1 veld 2 Bantuin-Halschool Lijsterberg-Ach- terb.str.weg 10.05—10.35: Platanenlaan-Kesteren Rijnschool-Leer- sum 10.40—11.10: Erica-Hal St. Cunera-Achterb.str.weg 11.15—11.45: Bantuin-Kesteren Lijsterberg-Leersum 11.50—12.20: Erica-Platanenlaan St. Cunera-Rijnsch. 1.15—1.45: Halschool-Kesteren Achterb-str.w.- Leersum 1.50—2.20: Erica-Bantuin St. Cunera-Lijsterberg 2.25—2.55: Halschool-Platanenlaan Achterb.str.w.- Rijnschool 3.00—3.30: Erica-Kesteren St. Cunera-Leersum 3.35—4.05: Bantuin-Platanenlaan Lijsterberg-Rijn- school VEENENDAAL Op het nieuwe twee kilometer lange tralningsparcours van de Utrechtse wielerclub „De Volharding" begonnen renners van diverse wielerver enigingen aan de gezamenlijke competitie Midden-Nederland. Een felle wind stond dwars over het open parcours, waardoor veel van de krachten van de ren ners werd gevergd, vooral wanneer men geen beschutting meer kon vinden ln het peloton. Het aantal uitvallers of uit de strijd genomen renners was dan ook groot. Jan Sandbrink zorgde voor de enige „Amersfoorf'-overwinning door bjj de ama teurs van een 5-mans kopgroep de spurt te winnen. Bü de nieuwelingen waren het twee koplopers, die hun achtervolgers op flinke achterstand zetten. In de amateurklasse (51 starters) werd een kopgroep van 5 renners ge vormd, die zoveel voorsprong kreeg, dat de meeste renners 1 ronde achter stand opliepen. Jan Sandbrink, die zeer actief was, wist via een mooie eind spurt op makkelijke wijze te winnen. Henk van Velzen (Scherpenzeel), die in de volggroep goed meedraaide, kreeg 1 ronde voor het einde een geweldige inzinking, waardoor hij niet bij de 12 puntenwinnaars geklasseerd werd. Bij de nieuwelingen liepen 2 renners Vanmorgen is er tot onze grote verbpzing niets te bespeuren. Stellig ver wachtten we verwoesting, in de nabije omgeving. We horen weer veel mi trailleurs. Als vanouds mogen we van 11-12 luchten. Er is druk verkeer wat granaten betreft. Getroffen zijn o.a. het huisje van Jan Schar, de wed v. Schalk, het huis van de wed. Schoenmaker, Albertl in de Zandstraat Boerschelandseschool en de V.S.Wbloemist van Ginkel en de Nieuwe- wegseschool. Circa 12 uur erg fel schieten, we duiken gauw bi) Klumpenaar in de kelder. Je zou er tureluurs van worden. De kelder is weer gemoderni seerd en we slapen er of het nooit anders geweest is. Bij Ant. de Ruiter komen veel Duitsers ondergoed vorderen. Ze zeggen dat het ondergoed ze van het lijf rot.... Het is een geluk dat er nog siga ren zijn en de fam. Klumpenaar op lekkere koffie trakteert. We hebben vanmiddag bij Klumpenaar gegeten. Toen we 's avonds tijdens een schiet- partijtje in de kelder zaten kwamen er twee Duitsers aan de deur. Na een tijd bonken komen de heren bin nen en vragen naar suiker. Klumpe naar werkt ze met een paar flessen kersen de deur uit. Om half elf weer fel schieten. WOENSDAG 25 APRIL. 's Ochtends om 5 uur vreselijk hard schieten, het is een gebonk en gefluit van jewelste. Toen we om 7 uur bij Klumpenaar in de tuin lie pen ontdekten we dat het huis van De Ruyter vanachter getroffen is. Bij de D. S. is ook wat geraakt We wachten nog steeds op de bevrijding. Om half elf gaan we even thuis kij ken. We worden door 2 SS-ers aan gehouden. Plotseling giert er een granaat over ons heen en valt bij Anna de Jong in de kamer op de grond. Nog meer granaten vallen er aan de overkant. Als het even stil is vliegen we de kelder in, de Duit sers achter ons aan; die heren zijn ook bang. Als we om elf uur het hoofd buiten de deur steken, zien we Duitse tanks door de straten rijden. Ze hebben geprobeerd een tegenaan val te doen op Renswoude en wor den nu door de Engelse artillerie ge volgd. Van de voormiddag hebben verschillende hulzen erg geleden, on der andere die van Jart Achterberg, Anna de Jong, Ant. de Ruyter, Stof fers, De Ruyter in 't Gelderland ook weer. Verder de Gortstraat, 't Lom bok, achter in de Zandstraat en Mo lenstraat en Kostverloren. Voor zo ver bekend zijn er thans 18 doden. Later horen we nog van treffers in: De Edelman, een blokje nieuw Am sterdam, kamp aan de Dijkstraat. Vanmiddag hebben we weer bij Klumpenaar gegeten. We zitten veel in de kelder en zijn knap geschrok ken. Om 9 uur worden we weer door harde klappen de kelder ingebokst. We zijn toen maar in de kelder ge bleven. DONDERDAG, 26 APRIL. Vandaag mogen we van 8-9 uur v.m. en van 5-6 uur n.m. buiten. Het is erg stil... We begrijpen niets van deze rare oorlog. We nemen het ge wisse voor het ongewisse en gaan bij Klumpenaar zitten. De rest blijft thuis. Om 6 uur eten we ons brood thuis. Plotseling breekt een fel ka nonvuur los. Een kruipt er onder 't bad, anderen onder de tafel. De weg durven we niet op. Ik zag een gra naat bij de Edelman inslaan, we ho ren scherven ketsen, brrr, wat ang stig. Na 25 minuten ondergedoken te zijn vluchten we in buurmans kel der. De fam. Klumpenaar zegt het nog nooit zo heet gehad te hebben. Als we na afloop van dit drama bui ten gaan kijken zien we de toren van de Julianakerk zonder uurwerk, die is flink beschadigd. De school van ds. Kok is ook geraakt. Enke le huizen in het Gelderland hebben ook schade opgelopen. In de Zand straat is ergens brand. Naar dat 't la waai was is het toch nog goed afge lopen. Als de Tommies nu maar gauw komen VRIJDAG, 27 APRIL. Vannacht rustig geweest. Allemaal goed geslapen. Als we op straat ko men zien we dat de Julianakerk zwaar beschadigd is. Het blijkt dat een Engelse tank vanaf de Vijgen dam, dus op korte afstand, z'n gra naten heeft afgeschoten. De Veenen- dalers krijgen olie, kaas, bonen en krips (een soort Brinta) op de bon. ZATERDAG, 28 APRIL. Afgelopen nacht stil geweest. Van 8-9 uur erg druk in de winkel. De Buurtsteeg moet evacueren naar Ede. ZONDAG, 29 APRIL. Dit is nu de tweede zondag dat we niet naar de kerk kunnen gaan. Wat de oorlog betreft is het rustig, te rustig. Wat is er toch gaande? De wildste geruchten doen de ronde. Himmler zou capitulatie aangeboden hebben aan Amerika en Engeland. Deze landen nemen daar echter geen genoegen mee; ook aan Rus land moet hij capitulatie aanbieden. Hitier vecht nog in het laatste stuk je van Berlijn en zou daar de dood zoeken. Vanmorgen is over de zen der gezegd dat Hitier levensgevaar lijk gewond is. Vol spanning wach ten we af. MAANDAG, 30 APRIL. De verjaardag van Juliaantje be gint met goede berichten. Mussoli ni is door de Partisanen gevangen genomen en gefusilleerd. In Duits land wordt nog hard gevochten. Hier is het stil. Rotterdan, Leiden en Den Haag hebben vanuit 'de lucht voedsel ontvangen. DINSDAG. 1 mei. Van oorlog om Veenendaal verne men we niets. Het is nu 14 dagen dat we al in huis zitten. Wat verlan gen wij naar de vrijheid!... De ca pitulatie zou reeds aangebodeh zijn. Himmler heeft zich in verbinding gesteld met Graaf Bernadotte, van het Zweedse Rode Kruis, en deze zou het zaakje opknappen. Hitler is nu echt dood. WOENSDAG, 2 MEI. De oorlog gaat nog steeds op kou sevoetjes. Maar de Duitsers zijn ac tiever dan voorheen. Aan de Melm Buurtlaan en Boveneind hebben ze geschut neergezet. Ook zijn verse troepen aangekomen. Volgens berich ten van hedenochtend heeft Admi raal Dönitz gezegd, dat ze tegen het communisme zullen doorvechten. In middels wordt er nog braaf gevoch ten in Duitsland en het is bijna he lemaal bezet. De vredeshoop van de mensen is weer de bodem ingesla gen. De haven van Rotterdam is voor voedsel-transport opengesteld. (Een vreemde oorlog). weg van de grote groep (48) en met elke ronde werd het verschil groter al was er een sterke volggroep gevormd o.a. met Rolf Sas (Scherpenzeel). Daarach ter volgden groepjes renners, die uitein delijk ingelopen werden door de koplo pers J .van Veen werd winnaar, mett Lambo als 2e. Rolf Sas plaatste zich als 7e. „Amersfoort" was bij de A-adspiran- ten zeer goed vertegenwoordigd, toen 4 renders een voorsprong namen. Zowel Johan Ossendrijver als Wim Pater toon de zich strijdlustig, maar de kleine voorsprong werd bij de passage van de amateurs weer te niet gedaan. Een snel lere eindspurt van Peter van de Kant, bezorgde hem de zege. Ossendrijver werd 5e en Pater 4e. Uitslagen: Amateurs: 1. Jan Sand brink; 2. M. Spierenburg; 3. J. Vonk; 4. A. v. d. Tol; 5. P. van Schaik. Nieu welingen: 1. Van Veen 2. M. Lambo 3. G. van Leijenhorst 4. J. de Bruin 5. J. van Schaik 7. Rolf Sas. A-Adspi- ranten: 1. Peter van de Kant 2. P. Vlaanderen 3. Johan Ossendrijver 4. Wim Pater 5. J. Fressen.. B-Adspiran- ten: 1. J. Verhoeven 2. B. Pollikaan 3. J. Pindus. VEENENDAAL De Christelijke Gereformeerde Bethelkerk heeft In de vacature ds. C. Langbroek een beroep uitgebracht op ds. B. van Smeden jr. te Amsterdam. Geboren: Jerphaas, z.v. D. S. van de Wardt en D. Roelof sen; Hendrina W., d.v. C. Gerritsen en E. H. van Oort; Aalbert z.v. A. Fransen en A. M. Tijs- sen. Getrouwd: H. Huiberts (Veenendaal) en D. M. Vermeer. PLUIM VEEMARKT BARNEVELD Aanvoer ca. 11.000 stuks, handel kalm, prijzen in guldens per kg: slachtkippen licht 1.10—1.30: zwaar 1.35—1.50, «lacht- kuikens 1.651.75.

De Vallei | 1968 | | pagina 5