Nederlandse gevangenen in Griekenland kopen zich vrij Rotterdam schakelt duivenvanger in Krediet voor uw onder neming en voor u Theater Carré met sloop bedreigd NS laten voor Radicalen sneltrein stoppen in Harderwijk FIFAX Straaljagers botsten: toch veilig geland BetermetBoter Straffen voor „vlaggenincident" sterk verlaagd Narcotiseur Mia Versluis wordt niet vervolgd de bank waar ook zich thuis voelt PARADE KNSM schiet zeelui afkoopsommen voor Op Zestienhoven gestrande Surinamers kunnen nu terug Papierfabriek sluit: tachtig ontslagen Door sanering sluiting tien zuivelfabrieken in Noorden TV-camera's beveiligen rijksweg „B0UW-CA0 DOOR REGERINGS PARTIJEN NIET ONPARTIJDIG BEHANDELD" Congres 27 april in Dronten In Den Haag geen metro nodig UIEN GOEDKOOP [O DRIE KLACHTEN CONFORM DE EIS NIET EENS SCHULDBEKENTENIS GESCHROKKEN GOEDE PRIJS TE WEINIG Gratis verkrijgbaar: Verstopt MOEILIJKHEDEN GEEN TOESTEMMING pakt Bijna Pasen. Het is voorjaar! Feestelijke bloemen overal, in kleurige bossen. Nu volop te koop. Neem zo'n feestelijk Paasboeket mee! Gewone doperwtjes en een klontje gewone, echte boter: niet gewoon meer. lekker, lekker DONDERDAG II APRIL 1968 Vader zal zich beklagen bij gerechtshof ARNHEM De Ënschedese ver koopleider W. J. B. Versluis zal bij het gerechtshof in Arnhem zijn beklag doen over het besluit van de Almelose oficier van justitie mr. C. H. Nuis om geen strafvervolging in te stellen in de zaak-Mia Versluis. De nu 23-jarige Mia Versluis werd op 14 april 1966 in het Ënschedese zieken huis Ziekenzorg aan haar beide hielen geopereerd. Zij is nog steeds niet ont waakt uit de narcose, die haar toen werd toegediend. Zij ligt in het streek ziekenhuis in Bennekom. De heer Versluis diende naar aanlei ding van fouten die zijns inziens bij de narcose waren gemaakt, drie klachten in bij de Almelose justitie: een tegen de narcotiseur. een tegen de chirurg die Mia Versluis had behandeld en een te gen de directie van het ziekenhuis, om dat verouderde narcose-apparatuur zou rijn gebruikt. Ook diende hij bij het regionale colle ge voor het medisch tuchtrecht in Zwol le een klacht in tegen de narcotiseur. Die werd in eerste instantie in Zwolle tot een boete van duizend gulden ver oordeeld, omdat hij de medische stand had benadeeld. De inspecteur van de volksgezondheid in Zwolle ging echter tegen dit vonnis in hoger beroep, omdat hij de straf te licht vond. Hij had de narcotiseur ver oordeeld willen zien tot ontzegging van de bevoegdheid om de geneeskunde uit te oefenen voor een periode van een half jaar. De procureur-generaal bij het ge rechtshof in Arnhem, mr. J. P. Hustinx, ging met die eis mee tijdens een zitting van het hof in een speciale kamer voor het mfdisch tuchtrecht op 7 maart. De heer Versluis mocht die besloten zitting, dank iij ingrijpen van staatssecreta ris Kruisinga (volksgezondheid) bijwo nen. Hem werd echter het vonnis, dat op 28 maart werd gewezen, onthouden, omdat de bestaande Wet op het medisch tuchtrecht openbaarheid niet toelaat. De heer Versluis heeft het vonnis gis teren wel te horen gekregen. Tijdens een bijeenkomst in het gebouw van het Arnhemse gerechtshof vertelde mr. J. P. Hustinx hem, dat het vonnis tegen de narcotiseur conform de eis was ge weest. Het vonnis was gebaseerd op de overweging, dat de narcotiseur „het vertrouwen in de stand der geneeskun digen heeft ondermijnd". Óver schuld of nalatigheid tijdens de narcose werd niet gerept. Hierdoor ziet de Almelose officier van justitie, mr. Nuis, zich de kans ontnomen strafrech telijk tegen de narcotiseur, de chirurg en het Ënschedese ziekenhuis op te tre den. Hij ziet onvoldoende verband tus sen het toedienen van de narcose en het bewusteloos raken van Mia Versluis; althans hij acht het bewijs daarvoor niet te leveren. Met die visie is de raadsman van de heer Versluis, mr. Benno Stokvis, het niet'eens. „De officier is duidelijk op de stoel van de rechter gaan zitten", meent hij. „Het is onjuist", aldus de Amsterdam se strafpleiter, „dat geen strafrechtelij ke vervolging wordt ingesteld. Aan de heer Versluis is nu duidelijk het ver krijgen van zijn recht ontnomen". ROTTERDAM De Rijksluchtvaart dienst heeft goedgevonden dat onder verantwoordelijkheid van de Surinaam se Luchtvaartmaatschappij (SLM) de 22M OP DE Rotterdamse luchthaven Zestienhoven gestrande Surinaamse toeristen de terugreis naar Parimaribo maken. Het verlossende woord voor deze op lossing werd gisteravond gesproken. Toen was een lange dag van telexen en telegraferen, telefoneren en confe reren verstreken. Het resultaat was eindelijk dat een in Europa gehuurd vliegtuig de reis zou maken. Het was de bedoeling dat het toestel vanochtend zou vertrekken. De passagiers vertoefden tot zolang in het motel bij de Rotterdamse luchthaven. Toen de rijksluchtvaartpolitie om streeks half maart bij aaqkomst en dinsdag ook bij het vertrek van de Su rinamers had geconstateerd dat niet was voldaan aan alle voorwaarden voor gesloten-groepen vervoer, waar voor een sterk verlaagd tarief kan worden toegepast. Slechts een klein gedeelte van het ge zelschap was ten minste zes maanden lid van een reisvereniging wat het be langrijkste voorschrift is bij zulk een overeenkomst. De Noorse maatschappij Braatheus. die het gezelschap zou vliegen zag daarvan af uit angst voor Nederlandse tegenmaatregelen. ROTTERDAM De K.N.S.M. koopt de zes Nederlandse zeelieden die op Kreta gevangen zitten, vrij. De kans is groot dat de mannen een schuld bekentenis voor de afkoopsom zullen moeten tekenen. De straffen van de mannen oorspronkelijk zeven maanden cel wegens roof van een aantal Griekse vlaggen zi|n gisteren na de behandeling van hun zaak in hoger beroep drastisch verlaagd. AMSTERDAM Door de sluiting van de N.V. Papierwarenfabriek Nes- telrov-Trompenburg komen in Amster dam ongeveer tachtig werknemers op straat te staan. De fabriek is eigendom van de N.V. M. Caransa. De maatschappij kocht het bedrijf vorig jaar november. Het is nooit de bedoeling geweest dat het op die plaats in Amsterdam zou blij ven. Het zou daar nooit wiastgevend kunnen worden, aldus Caransa. Bij het Gewestelijk Arbeidsbureau is een ontslagvergunning aangevraagd. Met de (grafische) bonden is overeen stemming bereikt over de ontslagrege ling. Het bedrijf sluit op 1 juli, de ont slagen gaan op 15 juli in. ASSEN Tien zuivelfabrieken in Groningen en Drente gaan sluiten. De fabrieken zijn aangesloten bij de coöpe ratieve melkproduktenfabriek Domo- Bedum, die drastisch gaat saneren. De produktie en de afzet worden cen traal geregeld. Het personeel van de tien fabrieken die dicht moeten zal worden ondergebracht in andere bedrij ven van Domo. De directie van Domo wil ook de on derbezetting in de bedrijven gaan ophef fen. Hierdoor was het mogelijk geworden de mannen tegen een afkoopsom on- middelijk vrij te krijgen. Hun maat schappij de KNSM in Amsterdam heeft ogenblikkelijk maatregelen ge troffen voor de betaling van het vereis te bedrag. Hoeveel geld hiermee gemoeid zal zijn, stond nog niet vast maar volgens de rederij zal het om een bedrag tus sen de vijf- en de tienduizend gulden gaan. De drie officieren werden in hoger be roep veroordeeld tot twee maanden ge vangenisstraf. Het zijn tweede stuur man R. H. Nieuwland (25) uit Gor- kum, derde stuurman J. A. Bos (23) uit Hilversum en de radiotelegrafist J. van der Heyden (22) uit Utrecht. De 24-jarige hofmeester J. van der Velde uit Den Haag, kok A. Smak t24) uit Beekbergen en de matroos onder de gage S. Benjamin (22) uit Amster dam kregen nu zes weken. Het avondje-uit van de zes opvaren den van het vrachtschip Eos komt de KNSM minstens op 20.000 gulden te staan. De rederij zegt: „Een schuldbe kentenis voor de afkoopsom zou zeker rechtvaardig zijn want wat ze hebben gedaan, was te enen male onjuist. Bo vendien heeft de maatschappij al ge noeg kosten gemaakt". De zeelieden hebben hun veroorde ling te wijten aan een spelletje vlagge- roof, dat zij samen met een aantal Amerikaanse militairen hebben gespeeld Dit bleek gisteren na aankomst van hun schip de Eos van de KNSM in Rotterdam uit een verklaring van kapitein Th. de Graaf uit Heolo. „De Amerikanen zijn alleen linker geweest dan onze mensen", meende hij. „Ik vermoed dat zij iets dergelijks vaker bij de hand hebben gehad. Zij hebben in ieder geval kans gezien de dans te ontspringen". Voor de Nederlanders werd de zaak er daardoor niet eenvoudiger op. „De ROTTERDAM Volgende week gaat een duivenvanger in opdracht van de gemeente Rotterdam proberen een ein- ADVERTENTIE de haar L W. J. Gragolre diraktaur kantoor Maastricht De NMB verleent bedrijfskrediet in vele variaties. Er zijn grote en kleine kredieten, kortlopende en op middellange termijn. Steeds wordt het krediet afgestemd op de behoeften van het bedrijf: maat werk dus. De specialisatie van de NMB op midden- en kleinbedrijf maakt het prettig overleggen met de bank. De NMB kent de problemen van de zelfstandige ondernemer en helpt u ze op te lossen. Zoals zij voor elke bankdienst een persoon lijke service biedt. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 235 vestigingen in Nederland de te maken aan de overlast van duiven in de binnenstad. Het gaat hier om 'n proef. De gemeentelijke Plantsoenendienst heeft de politie meegedeeld dat de dui venvanger wiens naam voorlopig ge heim wordt gehouden na Pasen in de stad aan het werk zal gaan. Alleen Fauna Beheer moet nog om toestem ming worden gevraagd. De man die voor de gemeente als duivenvanger gaat optreden, is een goe de bekende in kringen van postduiven- houders. Hij zal proberen de duizenden overtollige en verwilderde kerkduiven in de stad levend te vangen. De dieren zullen daarna worden geëxporteerd naar België en Frankrijk waar zij voor de slacht bestemd worden. DELFT De Rijksweg Den Haag Rotterdam zal in de toekomst geheel met televisie-camera's worden bevei ligd. Dit hebben Rijkswaterstaat en de politiekorpsen in Delft, Rotterdam en Rijswijk besloten. Ook op de toeleidingswegen zullen tele visie-camera's worden opgesteld die beelden van de verkeerssituatie naar de politiebureaus doorgeven. De apparatuur zal binnenkort ook worden geplaatst op het Kleinpolder- plein in Rotterdam en op het verkeers plein Ypenburg in Rijswijk. Er zullen bij de toeleidingswegen ook zogenaam de waarschuwingspalen worden neerge zet. Erop wordt een lichtbak gezet die het woord „file" laat zien wanneer zich ergens stagnatie voordoet. UTRECHT De bouw-cao is niet on partijdig behandeld door de regerings partijen in de Tweede Kamer. De cao is ondergeschikt gemaakt aan het par tij-politieke doel de zittende regering onder alle omstandigheden te steunen. Dit is de mening van de drie vakbon den in de bouwnijverheid, die gisteren een verklaring over het afwijzen van de cao hebben uitgegeven. Zij zeggen onder meer: „Deze parle mentaire vertoning, waarvan het re sultaat blijkbaar al van tevoren vast stond, kan in geen enkel opricht het ver trouwen versterken in de democratische instellingen in ons land". De bonden vinden dat de zelfstandigheid van de vakbeweging een deuk heeft gekregen. O Generaal J. G. M. van Nass, oud commandant van Mariniers is gisteren onderscheiden met het Franse Legioen van eer. De Franse ambassadeur heeft hem de versierselen van officier van het Legioen uitgereikt jongens hadden bij hun aanhouding maar zes vlaggen op zak. Op de zitting kwam echter een aantal Grieken vertel len dat er niet minder dan 65 vlaggen waren verdwenen. Daar hadden mijn mensen geen verklaring voor". Kapitein De Graaf vestigde er de aan dacht op dat de mannen geen vlaggen van masten hadden neergehaald. ..Het waren vlaggetjes die aan de huizen hingen als versiering van de straten in Heraklion. De stad herdacht die bewus te dag de bevrijding van de Turken". „De openbare aanklager heeft een jaar gevangenisstraf geëist. De verdach ten werd duidelijk gemaakt dat zij hun excuses moesten aanbieden en toen zij dit hadden gedaan, gingen er vijf maan den af. Zelf ben ik voor de goede zaak drie dagen lang bezig geweest mijn verontschuldigingen aan te bieden bij alle mogelijke instanties", glimlachte kapitein De Graaf. Tijdens zijn uiteenzetting werd de ge zagvoerder van de Eos geflankeerd door de derde werktuigkundige P. de Brink uit Leimuiden en de handlanger J. J. Baas uit Avenhorn, die op het proces werden vrijgesproken. Zij zaten er wat stilletjes bij maar wilden wel kwijt dat ze van het vonnis waren geschrokken. „De verdediger had voor de zitting gezegd dat het met een sisser zou af lopen. Wij zouden alleen zijn opgepakt omdat we wat luidruchtig waren ge weest. Pas de volgende dag werd het duidelijk dat het de autoriteiten om de vlaggen ging en dat werd ons zwaar aangerekend". Na de kustreis zal de Eos opnieuw naar havens in de Middellandse Zee vertrekken. Voor deze reis staat Hera klion niet op het vaarplan. Zwolsman onderhandelt met hotelmij AMSTERDAM Een golf van verontwaardiging bracht gisteren kunstminnend Nederland in beweging toen bekend werd, dat er plannen bestaan Theater Carré aan de boorden van de Amstel voor de sloop te verkopen, zodat een luxe hotel zal kunnen verrijzen op de grond waai tachtig jaar glorierijke theater-geschiede nis werd geschreven. De Kuituurmaatschappij Serdadjadi (dochter van Zwoismans EMS), eigena res van Carré, is in vergevorderde on derhandelingen met (waarschijnlijk) een buitenlandse hotelmaatschappij. De meningen over de toekomst van het unieke en veelzijdige theater staan recht tegenover elkaar: „Het verdwijnen van Carré betekent een ramp", zo vatte de directeur van het theater, de heer Karei Wunnink, de gevoelens van de kunstwereld sa men. „Het kan ons niets schalen wat er na verkoop met het pand gebeurt. Ik zal er geen traan om laten als Amster dam dit theater zal verliezen. Het be langrijkste is dat we er een goede prijs voor krijgen", zei de heer Zwolsman tijdens een aandeelhoudersvergadering. „Wij zijn zeer geïnterresseerd in het voortbestaan van Carré als theater. Er is wel contact geweest met de ver kopers. maar men kan niet spreken van onderhandelingen", aldus de ge meente Amsterdam. Carré is het grootste theater van Amsterdam en hoewel het een oud ge bouw is, handhaaft het rich uitstekend in deze moderne tijd. Mu.^cals, one man shows, revues (Snip en Snap), toneel, jazz: voor vrijwel alles is Thea ter Carré geschikt gebleken. Eerder verloor Amsterdam, waar een groot zalentekort is. reeds het oude Centraal theater aan de Amstelstraat dat door de AMRO-bank werd gesloopt. De exploitatie van Carré levert winst op (126.000 gulden in het afgelopen jaar), maar de heer Zwolsman is van mening dat de winst te gering is in verhouding tot de investeringen. Hij ADVERTENTIE een rij'k verleden een luisterrijk heden U kunt dicht bij huis (tegen „huiselijke** prijzenI) genieten van een land dat véél te bieden heeft. Luisterrijke festivals bijv. zoals het muziekfestival te Chimay en te Stavelot De Egmontfeesten te Zottegem. Het Festival van Vlaanderen De eeuwfeesten In Geraardsbergen Tentoonstellingen in vele musea, enz.. Een belevenis apart zijn de modelsteden 1968: Veurne, Lier, St. Hubert, Huy. Rust en ontspanning imposant natuurschoon zoals in het afwisselend lieflijke en woeste Ardennen-Maas gebied het strandvermaak aan de levendige kust kunst en cultuurleven meeslepende folklore mogelijkheid tot èlle sporten (van zweefvliegen tot vissen, van zeilen tot autorennen) .ja, België, is waarlijk véélzijdig. Brochures over het Ardennen-Maasgebied, de kuat, folklore, de kuststeden en de modelsteden. Folders en brochures over de diverse toeristische steden en streken van Belglè. Vraag inlichtingen bij een vertrouwd reisbureau of bij bet NATIONAAL BELGISCH VERKEERSBUREAU, Leidseplein 7, Amsterdam. Tel. 245959 (020) DEN HAAG De Nederlandse Spoorwegen zullen in afwijking van de dienstregeling ter wille van het eerste congres van de partij Radicalen op 27 april een sneltrein in Harderwijk laten stoppen. Het gaat om de trein uit Rotterdam en Den Haag naar het Noor den. Voorwaarde van de Spoorwegen is dat duidelijk moet blijken dat een groot aantal congresgangers om half elf in Harderwijk uit de trein zal stappen, bovendien zullen zij zo weinig mogelijk hinder moeten veroorzaken. Met bussen zullen de radicalen dan verder worden vervoerd naar Dronten, waar het con gres wordt gehouden. In Dronten zal ook een crèche wor den ingericht voor congressisten die niet alleen hun vrouw maar ook hun kinderen willen meenemen. Stel het ge val dat de leiders van Radicalen, drs. DEN HAAG Den Haag krijgt geen metro. Het is twijfelachtig of het ver keer in Den Haag zo druk wordt dat een metro noodzakelijk zal zijn. Dit staat in een nota over het open baar vervoer, die B. en W. van Den Haag aan de leden van de gemeente raad hebben gestuurd. Het college voelt wel veel voor het invoeren van vrije banen voor de trams. Hiermee is al een begin gemaakt. Uit de nota blijkt verder dat het aan tal passagiers van het openbaar ver voer in Den Haag niet meer daalt, maar de laatste maanden zelfs enigs zins is gestegen. ADVERTENTIE ELKE DROGIST HEEFT HET! Bogaers en drs. Aarden, hun kinderen meenemen, dan heeft de kosteloze crèche al twaalf klanten. Liesbeth List zal op het oprichtings congres in Oostelijk Flevoland optre den. Zij zal worden begeleid door het trio van Louis van Dijk. Op het reper toire van Liesbeth List staat ook de Bal lade van Mauthausen van de' Griekse kunstenaar Theodorakis. Sprekers op het congres zullen zijn drs. P. C. W. M. Bogaers, voorzitter van het voorlopig bestuur, en drs. J. M. Aarden, fractievoorzitter van de Groep-Aarden in de Tweede Kamer. D'66 zal in november een groot poli tiek congres houden. Het hoofdbestuur zegt in een brief aan de leden dat een dergelijk congres goed moet worden voorbereid. Het zal ook een aantal dui delijke uitspraken moeten opleveren. Het gaat naar de mening van het hoofdbestuur met name over de vol gende vragen: Wat zijn, anderhalf jaar na de op richting, de echte kenmerken van D'66 die de partij bijeenhouden? Wat is onze politieke gedragslijn bij komende landelijke en regiona le verkiezingen? In hoeverre zijn onze staatkundige denkbeelden voor ons van zulk een betekenis, dat politieke samenwer king met anderen slechts mogelijk is indien ook zij met deze denkbeel den instemmen? In Dordrecht is de plaatselijke afde ling van D'66 intussen bestuurloos ge worden. Het hele bestuur is afgetreden, nadat veertien leden van de afdeling protest hadden aangetekend tegen de verkiezing van de heer P. C. Pieters tot afdelingsvoorzitter. De moeilijkheden binnen de afdeling waren ontstaan nadat de vorige voor zitter, A. R. Roelvink, in het bestuur verslag had uitgebracht van een ge sprek dat hij met de burgemeester van Dordrecht zou hebben gehad. Later bleek dat zo'n gesprek nimmer was ge voerd. De heer Roelvink trad af, maar de veertien briefschrijvers waren het daar helemaal niet mee eens. deelde mede dat er contacten zijn met verschillende kandidaten, maar hij wil de geen nadere informaties geven om zijn onderhandelingspositie niet te ver zwakken. Hij wilde niet bevestigen dat de vraagprijs zes miljoen is. Inmiddels is komen vast te staan dat Caransa niet tot de adspirant-kopers behoort, zoals de geruchten wilden. Volgens de heer Wunnink is men al twee jaar bezig een geschikte koper te vinden. „Carré vervult wel degelijk een belangrijke functie in Amsterdam. Ik weet dat de gemeente het theater niet graag ziet verdwijnen. Volgens mij is de gemeente een van de kandi daatkopers. want men wil het gebouw behouden. Wie de andere kandidaten zijn, weet ik niet, want ik zit niet aan de onderhandelingstafel", aldus de heer Wunnink. Van de heer Zwolsman vernam hij dat de gemeente niet erg opschiet met haar pogingen het gebouw te ko pen. Dit zou kunnen aansluiten op de stelling dat het „verkoop-sloopbericht" alleen is gelanceerd door de eigenaren om de onderhandelingspositie te ver stevigen. Overigens laat de gemeente zich hier door niet onder druk zetten, want zij heeft laten weten zeker nooit toestem ming te geven voor de bouw van een hotel op deze plaats. Als plaatsvervangend wethouder voor kunstzaken heeft wethouder A. Verheij in een brief aan de eigenaars officieel medegedeeld dat het gemeen tebestuur geïnteresseerd is in het be houd van Carré. Daarna is er nog tele fonisch contact geweest, maar van „on derhandelingen" wil de gemeente niet spreken. Toen het Zwolsmanconcern in 1963 het theater verwierf, werd verklaard dat men het gebouw op dezelfde wijze zou blijven exploiteren onder leiding van de heer Wunnink. ADVERTENTIE De Zachte Hollandse KONJAK VOLKEL Vier minuten nadat twee Nederlandse Starfighters met el kaar In botsing waren gekomen, land den zij behouden op de luchtbasis Vol- kel in Noord-Brabant. Het met veel geluk afgelopen inci dent gebeurde dinsdagochtend om elf uur. Beide vliegtuigen hadden een na- vigatie-oefeninig naar Vlieland ge maakt. Tijdens de retourvlucht met goed weer bleek dat in een van de toe stellen de radio niet goed functioneer de. Dit vliegtuig, dat werd gevlogen door tweede luitenant B Klaare (25) uit Uden, ging toen van rijn positie naast de andere Starfighter schuin achter dit toestel vliegen. Tijdens de naderings procedure naar de thuishaven, toen de machines boven de Noordlimburgse ge meente Gennep waren, raakte zijn toe stel met de neus de staart van het an dere toestel. Het vliegtuig van luitenant Klaare verloor daarbij een stuk neusbekleding van ongeveer een vierkante meter. De stalen plaat kwam ergens in een wei land terecht. Het andere toestel dat werd bestuurd door eerste luitenant H. Jonkman (27), eveneens uit Uden, liep geen schalde op. Beide vliegers ondervonden geen moeite met het in de lucht houden van hun toestellen. Zij landden even later op de vliegbasis Volkel. Een technische commissie stelt een uitvoerig onderzoek in naar de gang van zaken bij dit merkwaardige inci dent. DEN HAAG In geen jaren rijn de uien zo goedkoop geweest als op dit mo ment. De vraag naar wat we vari de uienoogst van vorig jaar is overgeble ven, ligt laag. De prijzen lopen de laatste tijd steeds meer terug. In de koelhuizen zijn nog behoorlijke voorra den opgeslagen. ADVERTENTIE Dat brengt sfeer in huis. Juist met Pasen I 809 O UTRECHT Twee beroepsmilitai ren uit Doorn zijn in Utrecht na een anonieme tip aangehouden omdat zij uit een geparkeerde auto in Utrecht een fototoestel en een paar pakjes siga retten hadden gestolen. Bij hun arresta tie hadden zij de buit nog bij zich. Eén van de militairen had een geladen dienstpistool bij zich. ADVERTENTIE

De Vallei | 1968 | | pagina 7