van der meer meubelen Kom naar de unieke Pdasshow bij Van der Meer, de grootste meubelzaak van Europa. TweedePaasdagvanlOtotSuur. de grootste meubelzaak van Europa U bent van harte welkom bij dit fantastische festijn van bloomen, licht en kleur. Ja, vooral kleur, want dat is een heel belangrijke factor in het moderne interieur. Hóe be langrijk? Dat zult u kunnen zien als u een bezoek brengt aan de honderden modelkamers die excellente voorbeelden zijn van kleurrijk wonen in 1968. U zult op deze Paasshow alles vin den wat op meubelgebied maar mogelijk is, alle stijlen van de wereld (moderne en klassieke), alle verrassende kleuren combinaties. Praktische voordelen Natuurlijk mag u daarbij ook gerust heel nuchter den- t ken aan de praktische voordelen van het kopen in Europa's grootste meubelzaak. Aan de uiterst scherpe prijzen en de garantie van maar liefst 3 jaar op kwaliteit en afwerking. Aan de deskundigheid van de adviseurs die ook tijdens de Paasshow voor u klaar staan, en het vakmanschap van de mensen die de meubels plaatsen als ze met een van de 40 bestelwagens - stipt op tijd - zijn bezorgd. En aan de prettige zekerheid dat Van der Meer in Boskoop en Rucphen eigen fabrieken heeft en dus precies weet, aan welke eisen kwaliteitsmeubelen moeten voldoen. Sfeer en gezelligheid Komt u daarom op Paasmaandag zorgeloos genieten van de reeds zo bekende, gezellige Van der Meer sfeer die nu nog zoveel extra feestelijke tinten heeft. U zult overal de zon zien (zelfs als ze buiten met schijnt!) en bij mooi weer wordt 't een dübbel prettig uit stapje. Het zal voor u een belevenis zijn te ontdekken dat Van der Meer ook bij het combineren van kleur en kwali teit en goede smaak weer een paasbeste beurt maakt UTRECHT Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas ROTTERDAM Groothandelsgebouw, Weena 737 AMSTERDAM Stadhouderskade 74 (modern), Keizersgracht 590 (klassiek). DEN HAAG Winkelcentrum „Waldeck" einde Laan van Meerdervoort, RUCPHEN (N.B.) bij Roosendaal Sprundelsqveg 45 HEERLEN Spoorsingel 2,

De Vallei | 1968 | | pagina 16