Opslagloods door brand verwoest V.V.V. kan terugzien op geslaagd seizoen Bloesem trok ruim 75.000 toeristen naar het Rivierengebied Veiling Septer Tiel Strafcommissie wees protest van Panters af VIERING KONINGINNEDAG EN NAT. HERDENKINGSAVOND OOK LEERSUM FEEST OP KONINGINNEDAG Leersumse dames tegenbezoek aan brachten Romsey Gastvrij onthaal MIST Ds. Langbroek viert koperen ambtsjubileum Bliksem sloeg in Pony-dieven actief in de Betuwe Veel excursies in 1968 ROUTES WAREN „IN" Knoppen ontluiken nu drie maal sneller dan normaal Kinderspelen Hoorntje in t n VZC-heren weer contra 2e-klasser in bekercompetitie u uw Vergadering van „Petrus Datheer" Zaterdag MAC- oriënteringsrit Drie korpsen in een uitvoering VEEL MEER INFORMATIES DAN IN 1966 Zangavond in Lunteren dogblad DE VALLEI? 10550 11079 BURGERLIJKE STAND LEERSUM Waterpolo DINSDAG 23 APRIL 1968 Bel: tot 17.80 uur van 17.80— 19.30 uur Zaterdags 16.30—17.30 uur. VEENENDAAL De SGP Studie Vereniging „Petrus Datheen" verga dert morgen, woensdag 24 april. Tij dens de vergadering zal het SGP-ge- meenteraaidslid G. van de Berg een le zing houden met als onderwerp „De we reld waarin wij leven". De vergade ring zal worden gehouden in de consis torie der Gerformeerde Gemeente in Nederland aan de Fluitsersstraat en begint om 19.30 uur. VEENENDAAL De chr. geref. predikant ds. C. Langbroek zal op 30 april zijn 127s-jarig ambtsjubileum vie ren. Ds. Langbroek werd op 20 oktober 1927 in IJmuiden geboren. In 1955 werd hij theologisch kandidaat en op 30 ok tober 1955 werd hij in zijn eerste ge meente Nieuwe Pekela bevestigd. De ze gemeente diende hij tot 1961 en ge durende de jaren in Nieuwe Pekela verbleef hij reeds een jaar in militaire dienst. Op 6 augustus 1961 verwisselde hij Nieuwe Pekela voor Veenendaal. Ook gedurende de jaren in Veenendaal werd hem door de kerkeraad toestem ming verleend een jaar in* dienst te gaan na een verzoek daartoe van de deputaten voor de geestelijke verzor ging onder de militairen. Een nieuw verzoek van deze deputaten de geeste lijke verzorging van de militairen in het revalidatie-centrum Aardenburg te Doorn op zich te nemen, werd door hem aanvaard, waarna hij op 1 juni als lang-verbander in militaire dienst ging. Ds. Langbroek bleef iri Veenendaal wo nen en bleef opu verzoek van de kerke raad naast zijn werk onder de militai ren ook nog veel werk verrichten in zijn oude gemeente. Bijzondere belangstelling heeft deze chr. geref. predikant altijd gehad voor het werk van „Philadelphia" en vele malen verzorgde hij zowel in Veenen daal als elders in het land kerkdien sten voor geestelijk gestoorden. Boven dien is hij voorzitter van de stichting dagverblijven voor gehandicapten. De kerkeraad van de chr. geref. Be- thelkerk heeft gemeend, ook al is ds. Langbroek dan officieel geen predikant meer van de Bethelkerk, dit jubileum niet ongemerkt te mogen laten voor bijgaan en gaat de jubilerende predi kant op donderdag 2 mei in het jeugd- gebouw bij de kerk een receptie aan bieden. KESTEREN Een felle brand heeft gisteravond een grote opslagloods van de landbouwer P. Lodder aan de Ambtseweg te Kesteren voor een groot gedeel te in de as gelegd. De brand ontstond tijdens een hevige onweersbui tengevolge van blikseminslag. De schade wordt voorlopig geraamd op ruim f 10.000, Naar alle waarschijnlijkheid is de bliksem op het lichtnet van de boerde rij geslagen. „Alle lampen vlogen plot seling uit", vertelde de heer Lodder, die toen nog geen brand vermoedde. Na enkele ogenblikken rook de land bouwer echter een brandlucht. Toen hij buiten ging kijken stond de grote loods in lichterlaaie. De vrijwillige brandweer van Keste ren was snel ter plaatse, maar de blus- singswerkzaamheden werden ernstig be moeilijkt, omdat in de directe omge ving van de boerderij geen brandput ten aanwezig zijn. Toch wisten de Kes- terense spuitgasten een belangrijk deel van de opslagloods voor de vlammen te behoeden. Het water werd verkre gen uit de op aanzienlijke afstand ge legen Oude Rijn en een sloot. Een van de brandweerlieden raakte tijdens het bedwingen van het vuur licht gewond. De auto van de comman dant werd beschadigd door de brand weerwagen, die veel hinder ondervond van het talrijk toegestroomde publiek. De vele auto's veroorzaókten op de smalle Ambtseweg een enorme chaos. ARNHEM Er heerst ongerustheid in kringen van Betuwse ponyliefheb bers. Op ongeveer overeenkomstige wij ze zijn de laatste veertien dagen zeker tien stamboekpony's verdwenen. In de Betuwe groeit de overtuiging dat er een bende aan het werk is, die met grote kennis van zaken haar buit weet te se lecteren. Uit de verhalen van de verschillende gedupeerde eigenaars blijkt dat enkele malen een vrachtwagentje is gesigna leerd tem tijde van de diefstal. De ben de heeft steeds makkelijk bereikbare weilanden langs min of meer grote we gen gekozen. In Appeltern raakte de veerbaas Wil lem Savelkouls twee pony's kwijt. De vice-voorzitter van een der landelijk vermaarde ponyclubs uit Eist, de heer H. Hoefnagels, heeft door de bende zijn kostbaarste dier, een zeldzame vari ëteit Welshpony die zeker 2500 gulden waard is, moeten missen. Ook in Elden, Rijswijk en Vianen deden de dieven een feilloze keus uit de daar grazende pony's; steeds moesten de dieren met stamboek het ontgelden. Bij de heer Hoefnagels, die met de andere gedupeerden vreest dat de po ny's naar Duitsland zijn verdwenen, werd de omheining met een draadtang doorgeknipt. Een drietal ponyeigenaars reisde na de diefstallen een groot aan tal veemarkten af om hun dieren te zoeken. Voor dag en dauw stonden ze al bij de losplaatsen om niets te mis- succes. De rijkspolitierecherche in Nij megen verwacht in tegenstelling tot de Betuwse ponybezitters dat de bende de dieren enige tijd op een afgelegen wei laat grazen alsvorens ze in Nederland te verhandelen. De politie heeft inmiddels al het oog laten vallen op enkele mogelijke ver dachten, die nauwkeurig in de gaten worden gehouden. RHENEN - Gisteravond kwam de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer In restaurant „De Koningstafel" in jaarlijkse algemene ledenvergadering bijeen onder voorzitterschap van de heer A. J. Bovenschen. De vereniging kon terug zien op een bijzonder geslaagd jaar, mede dank zij het verantwoorde beleid van penningmeester D. A. van Thuyl, die zelfs van een batig saldo gewag kon maken. KESTEREN Ruim 75.000 toeristen hebben tijdens het afgelopen zomerse weekeinde de bloeiende Betuwe bezocht. Onder hen bevond zich een groot aantal buitenlanders, die van de bloesem in het Rivierengebied kwamen genie ten. Voor het volgende weekeinde verwacht de VVV nog meer bezoekers, om dat dan ook de appelbomen in bloei zullen staan. Als het abnormaal warme weer blijft voortduren, is de kans echter groot, dat de bloesem nog voor het einde van deze week voor een belangrijk deel zal zijn verdwenen. VEENENDAAL Op zaterdag 27 april organiseert de Motor en Auto Club „Veenendaal" weer een oriënte- ringsrit. De rit zal meetellen voor de PCC afdeling Utrecht. Men kan ook deelnemen zonder mee 'te doen aan de PCC. Voor de minder geroutineerde deelnemers aan de oriënteringsrit is er een B-klasse met aparte prijzen. De startplaats van de rit is hotel „La Montagne" aan de Kerkewijk. De eer ste deelnemer zal daar starten om 14.31 uur. Men kan zich laten inschrij ven vanaf 14.00 uur. Als reglement zal het KNMV 1968 worden toegepast. Men kan de rit rijden per auto, motor of bromfiets. Veilbericht van de Tielse veiling Septer van maandag 22 april 1968. Opgave naar klasse mm Appelen x Golden Delicious k.l x Golden Delicious k.2 x Jonathan k.2 Laxtons Superb k.l Laxtons Superb k.2 x Goudreinette k.l x Goudreinette k.2 Lombarts Calville k.2 Kroet per 100 kg fl. 7,0( Fabrieksfruit blank fl. 10,00. Peren: Conference k.2 St. Remy Kasaardbeien per doosje 200 gram Groenten: Prei 2027, 1219; radijs per bosje 1618; Uien 15—17; witlof 94—97, 76—80; Spinazie 1532; kassla per 100 krop fl. 10,-, 17,-, 5.-, 8,-; Stoofsla 2225; kasandijvie 1829. Bloemen: Afrikanen per .stuk 11—13; chrysanten per stuk 3638; violen per stuk 911. x is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. 75/opw 70/75 65/70 60/65 55/60 1 2 48—55 44—56 41—44 34—36 43—53 42—48 31—43 27—33 32—42 26—36 18—32 16—24 61—66 48—53 42—50 45—54 41—52 32—49 20—28 26—34 23—33 13—29 22—43 21—25 24—34 rood fl. 7,40. 101—103 80—85 118—120 Volgens deskundigen ontluiken de knoppen drie maal sneller dan gewoon lijk, zodat van de gebruikelijke drie bloesem-zondagen er ternauwernood twee zullen resteren. De stichting WV Gelders Rivierenge bied is over het bezoek tijdens het af gelopen weekeinde bijzonder tevreden. Vooral op de veerponten werd een enorme drukte geconstateerd. Het In- gense veer zette zondag ongeveer 1500 voertuigen over en het Ochtense veer zelfs 3000. De Noord-Zuidverbinding van Rhenen via Kesteren naar Ochten kreeg eveneens veel verkeer të verwer ken. Op het Waldeck Pyrmontplein hield de politie een oogje in het zeil. Ook op andere plaatsen in de Betuwe waren speciale verkeersmaatregelen genomen, maar tot opstoppingen kwam het nergens. Het was opmerkelijk, dat de drukte dit jaar verspreid was door het gehele Rivierengebied. Een en ander wordt toegeschreven aan de vier bloesemrou tes, die de VVV had uitgezet. Van de routes werd intensief gebruik gemaakt, met name van die in de West-Betuwe van Kesteren tot Culemborg. LEERSUM. Geboren: Rudolf, z. v. H. N. Loef en D. Penraad; te Utrecht: Tanja Aafke Frieda, d. v. R. B. M. Kraal en M. A. Wesselius. Gehuwd: W. v. Bruggen, 20 jaar (Scherpenzeel? en H. J. Vrogten, 21 jaar. Ondertrouwd: R. Bijkerk, 24 jr, en H. Seijers, 20 jr; J. J. Beekhuis, 21 jr en M. J. C. Takkebos, 22 jr. Vertrokken: Fam. M. Groot, naar Ede; Mw. C. C. Janse-Stoot naar Ame- rongen; Mw. T. Winzmann-Holleman, naar Bergen op Zoom; dhr. P. A. Schuilenburg, naar Maurik; dhr. M. G. van Raaij, naar Soest; mej. E. H. Hogendoorn, naar Amersfoort; mw. M. H. Bakker-van de Water, naar Ede; mw. C. L. van Heel-Beusker, naar Oss; fam. D. M. Wolff, naar Ned. Antillen; mej. W. M. Minderhoud. naar 's-Gra- venhage. VEENENDAAL Op Koninginnedag zullen kinderspelen worden georgani seerd in complex 't Hoorntje. Deze spelen worden gehouden voor kinderen in de leeftijd van 6 t/m 12 jaar. De spelen bestaan uit: zaklopen van 6 t/m 8 jaar, rolschaatsen van 9 en 10 jaar. Ringsteken van 11 en 12 jaar, ter wijl aan een straattekenwedstrijd door kinderen van alle leeftijden kan worden deelgenomen. Kinderen, wonende in het gebied, in gesloten door Kerkewijk, Nieuweweg, Randweg en Stationssingel kunnen zich voor deze spelen opgeven op zaterdag 27 april in de speeltuin. (Dahliastraat). LEERSUM Op donderdag 25 april zal in de zaal van hotel „Het Centrum" een uitvoering worden gegeven door drie muziekverenigingen. Aan deze avond zullen meewerken hej fanfarekorps „Excelsior" uit Cothen, de harmonie E.M.M. uit Leersum en de Leersumse accordeonver. „Crescendo". De nummers zullen worden toegelicht door mej. R. v. d. Broek uit Hilversum. Op het programma staan ondermeer twee concoursnummers van E.M.M. Secretaris H. de Rhoter bracht een uitvoerig jaarverslag uit, waarin haar voren kwam, dat de drukte in het in- formatiekaintoor opnieuw was toegeno men. Aan buitenlanders werden over 1966 in totaal 463 inlichtingen verstrekt. In 1967 bedroeg dat aantal 735. Aan Nederlanders werden in 1966, 7526 in lichtingen verstrekt. Over 1967 bedroeg het aafntal 10.118. Aan ingezetenen van Rhenen werden in 1966 3481 inlich tingen gegeven. Over 1967 waren het er 5233. Het afgelopen jaar heeft zich in fi nancieel opzicht doen kennen als een zeer voorspoedig jaar voor de plaatse lijke' WV. Ook de door de vereniging ontwikkel de activiteiten hebben zich in een stij gende belangstelling mogen verheugen. Het grootste deel daarvan, het zomer- programma, mag volledig geslaagd wor den genoemd. Alleen nachtelijke Rijn vaarten boeten aan belangstelling in. Voor 1968 zijn er daarom maar twee op het programma gezet. Vele evene menten hadden de aandacht in radio en pers. Vooral de door de heer Adri- aan P. de Kleuver geleide ronldwande- VEENENDAAL Dezer dagen is in Den Haag door de nationale straf- en protestcommissie van de NeVoBo de zaak BBSCPanters (dames) behan deld. Panters had geprotesteerd tegen diverse foutieve beslissingen van de scheidsrechter, welke hij maakte in een beslissend stadium van de wed strijd, die ging om de bezetting van de bovenste plaats. De scheidsrechter heeft zijn fouten in die strijd erkend en de wedstrijd hervat op een moment dat Panters in een gewonnen positie stond. Bij die hervatting stond Panters er zeer nade lig voor met het gevolg dat BBSC de set en de strijd won met 31. De na tionale straf- en protestcommissie heeft zich nu geheel achter de beslis sing van de arbiter geschaard en het protest van Panters daarmee afgewe zen. Hierdoor zijn de kampioensaspira ties van de Veenendaalse dames in één klap van de baan en heeft de com petitie voor hen een zeer onsmakelijk einde gekregen. Panters protesteerde destijds onmid dellijk na afloop van de wedstrijd. Zowel BBSC als vele insiders gaven toe dat de scheidsrechter vele fouten had gemaakt en het protest van Pan ters werd allerwegen een grote kans van „slagen" gegeven. De nationale straf- en protestcommissie besliste echter anders en beschermde daarmee weer eens de arbiter. Door deze beslissing zal er geen be slissingsduel me^r volgen en is BBSC kampioen van de overgangsklasse. De Panters-damesploeg eindigde op de 2e plaats, hetgeen al met al een fraaie prestatie van de zeer jonge ploeg is, die de competitie met gemengde ge voelens begon. LUNTEREN De Chr. Zang- en Oratorium Ver. „Sursum-Corda" ge combineerd met het Geref. Kerkkoor te Ede, organiseert op donderdag 25 april een zangavond in de „Maranatha- kerk" te Lunteren. Er zullen enkele koren uit het Orato rium „Elias" van Mendelssohn-Barthol- dy worden gezongen. Ds. H. P. Swets zal enkele episoden uit het leven van de profeet Elia aanstippen. Verder staan op het programma nog enkele kleinere werken. Mederwerking verleent de pianist Johan van Wijn gaarden. Het geheel staat onder leiding van de dirigent dhr. -J. Jansen te Wolf- heze. De toegang is vrij. lingen en fietstochten bleken bij het pu bliek zeer in trek te zijn. Door het gemeentebestuur werd de subsidie weer verhoogd van f 1500,- tot f 3500,-. Het programma voor 1968 is gereed en zal binnenkort in druk verschijnen. Er zijn ruim dertig excursies in opge nomen, omdat gebleken is dat de toe rist graag met zijn neus op het natuur schoon en de bijzonderheden in en rond Rhenen wil worden gedrukt. Ook in 1968 zal Adriaan P. de Kleuver de ex cursies weer leiden. De bestuursleden H. de Rhoter (se cretaris) en J. Drost werden bij accla matie herkozen. In de vacature P. v. Londen werd de heer C. Mol gekozen. De samenwerking met de streek WV zuid-Veluwezoom en de Prov. Utr. Bond voor Vreemdelingen Verkeer bleek uit stekend te zijn. Teneinde de kas wat te verstevigen zal er van 12 t/m 20 juni eem Luna park worden gehouden met tweemaal vuurwerk. D. A. TUYL zuinig beheer AMERONGEN Voor de viering van de verjaardag van H.M. koningin Juliana op dinsdag 30 april, werd door de Oranjecommissie te Amerongen het navolgende feestprogramma vastgesteld. 8.00 uur: Vlaggen uit. 10.00 uur: Aubade schooljeugd voor het gemeentehuis. Eerst treden de kinderen van de openbare en christelijke kleuterscholen op. Zij vertrekken hierna naar hun scholen voor het in ontvangst nemen van de traktatie. Daarna zingen de leerlingen van de lagere scholen onder leiding van de heer E. Kuyt. De zang van de kinderen zal worden begeleid door de mu ziekvereniging Ons Genoegen. 10.30 uur: Optocht schooljeugd door het dorp.. De te volgen route Is als volgt: Overstraat, Donkerstraat, Van Reede Ginckellaan, Rijnstraat, Utrechtsestraatweg, Burg. Jhr. H. v.d. Boschstraat tot Buifenlust-Nederstraat weer terug naar de Hof waar de stoet zal worden ontbonden. 11.00 uur: Traktatie aan de kinderen in de scholen. 14.00 uur: Kinderspelen op het zwembadterrein. 20.0022.45 uur: Gezellige avond in het Dorpshuis met dansen en een Bingo-spel. De leden van de Oranjevereniging hebben vrij toegang op ver toon van hun lidmaatschapskaart en mogen één introducé meebrengen. Evenals vorige jaren, zullen op de Nationale Herdenkingsavond worden herdacht allen - burger dan wel militair - die sinds 10 mei 1940 waar of wanneer ook ter wereld in het belang van het Koninkrijk %zijn gevallen. Men wordt verzocht met de volgende regeling rekening te houden en hier aan mede te werken: Van des avonds 18 uur af tot zonsondergang zullen van alle openbare ge bouwen, particuliere woningen en vaartuigen de vlaggen halfstok worden gehangen. Te 19.40 zal iedereen kunnen deelnemen aan de „stille tocht". Deze vangt aan op de Hof voor het gemeentehuis en voert naar de graven der ge vallenen op de Nieuwe Algemene Begraafplaats. Van 19.45 af tot een minuut voor 20.00 zullen de kerkklokken luiden. Te 20.00 uur precies zal, nadat 30 seconden tevoren door middel van de brandweersirene dit tijdstip is aangekondigd, op de plaatsen der herden king, twee minuten van volkomen stilte in acht worden genomen. Men wordt verzocht deze stilte op alle plaatsen in acht te nemen. Het einde hiervan wordt aangegeven door een korte sirenestoot. Tijdens de stille tocht worden geen toespraken gehouden. De weg naar de graven wordt te voet in stilzwijgen zonder vlag of vaandel afgelegd. Op de begraafplaats bestaat voor elk der deelnemers gelegenheid tot het strooien van bloemen. Alleen de rechtstreekse nabestaanden der gevallenen kunnen een bijzondere plaats aan het hoofd van de stoet innemen. LEERSUM De Oranjevereniging heeft voor Koninginnedag op dinsdag 30 april een aantrekkelijk programma opgesteld. 's Morgens om 9 uur brengt de schooljeugd een aubade op de speel plaats van de Julianaschool aan de Schermlaan, met medewerking van de muziekver. EMM. Na de aubade, om ongeveer half tien, begint een optocht langs de volgende route: Schoolplein - Schermlaan - Putakker - Koningin Ju- lianalaan - Lomboklaan - Burgemees ter van de Boschlaan - Heuvelzoom - Wildbaan naar het sportterrein. Op het sportterrein zal de traktatie plaatsvin den, gevolgd door de kinderspelen. 's Morgens worden de kinderspelen gehouden voor de kleuterscholen en de eerste klassertjes 's Middags weer kinderspelen voor de leerlingen van de hogere klassen. Na de kinderspelen is er een voetbalwedstrijd tussen een elf tal van de spelleiders en een schoolelf tal samengesteld uit spelers van de School met de Bijbel en de Juliana- LEERSUM Dinsdagnacht 9 april ver trokken de dames De Does en Holm met de nachtboot naar Harwich. Per trein reisden ze naar Londen en van daar naar Romsey. Reeds woensdagmiddag werden ze hier verwelkomd door miss Jackson, de loco-burgemeester van Romsey. Deze twee ondernemende dames hadden gehoor gegeven aan de uitnodiging van het gemeentebe stuur van Romsey een tegenbezoek aan Engeland te brengen. Vorig jaar gedurende het Leersumse corso zijn de Engelse gasten in Leersum op bezoek geweest. De dames De Does en Holm hebben in Romsey een bijzonder prettige pe riode gehad. Ze zijn enorm gastvrij ontvangen en de hartelijkheid van de mensen uit Romsey heeft veel in- druk op ze gemaakt. Een week lang heeft miss Jackson alle moeite gedaan om de Leersumse gasten het naar de zin te maken. Ge zien de enthousiaste verhalen waar mee de dames naar Leersum zijn te ruggekeerd, is miss Jackson hier volkomen in geslaagd. Naast het vele dat in het 8 000 inwo ners tellende stadje te bezichtigen was, heeft vooral de natuur in de omgeving grote indruk gemaakt. De pick-nick in New Forest, een enorm mooi natuurgebied in Zuid-Engeland was een van de hoogtepunten. Ook zijn ze veel in contact gekomen met de gezinnen in Romsey. „Gewone, fijne mensen, die enorm gastvrij zijn", aldus de ondernemende rezig- sters. De dames De Does en Holm zijn de eersten uit Leersum die een bezoek aan Romsey hebben gebracht. Ze kunnen iedereen, die plannen heeft een bezoek aan Romsey te brengen, dit aanraden. Ze zijn bereid alle in lichtingen hierover te verstrekken. Het ligt in de bedoeling in de zomer vakantie „een jongerenreis" te orga niseren. Voor Leersumse jongelui 'n ideale gelegenheid een fijne en goed kope vakantie te hebben. school. Om vier uur wordt een begin gemaakt met het ringrijden op de fiets voor dames en heren boven de 14 jaar. Om 5 uur is er ringrijden voor paren op de bromfiets. Leden behoe ven geen inschrijfgeld te betalen, 's Avonds om 8 uur wordt in hotel Damlust een Oranjebal gehouden met medewerking van de Con Brio's uit Doorn. VEENENDAAL De herenploeg van VZC komt vanavond in Leiden uit in een wedstrijd tegen Sleutelstad. Dit wordt de tweede strijd van VZC in de bekercompetitie. De eerste wedstrijd werd enkele weken geleden te Utrecht gewonnen van Wilskracht. VZC treft weer een 2e-klasser tegenover zich en de kans is groot dat de Veenendaler» ook ditmaal een gunstig resultaat be halen. Er is overigens weinig bekend van Sleutelstad. Het heeft vele jaren in de eerste klas van de bond geopereerd, maar speelt sinds enige tijd in de 2e klas. Ook VZC heeft zich verleden jaar in deze klasse gespeeld, zodat men kan spreken van vrijwel gelijke kansen. Gezien het elan en het huidige speltype moeten we de Veenendalers echter een zeer grote kans geven deze wedstrijd in de volle winst om te zetten. Een klein voordeel voor Sleutelstad is, dat het thuis opereert, maar dit zal VZC niet veel uitmaken, want het speelt in de wintermaanden altijd in vreemde baden. Wanneer de Veenendalers deze strijd in winst kunnen omzetten, dan komt het automatisch in de volgende ronde en daar wordt het ongetwijfeld zwaarder want dan komen de eerste klassers en hoofdklassers aan bod.

De Vallei | 1968 | | pagina 4