Werksituatie Utrecht steekt gunstig af bij de landelijke cijfers Bejaarde dodelijk gewond Huisraad in regen te Renswoudc Paraatheid van brandweer te Amerongen in opspraak MIER BRAND MELDEN Wieier - amateurwedstrijd in Scherpenzeel Rapport Kamer van Koophandel In Veenendaal relatief veel werklozen Ezelruil Alarmeringssysteem voldoet niet aan eisen KMK present op herdenking Cijfers Waarschuwing Herkeuring van maten en gewichten AGENDA Voorlichting Woningnood MARKTEN BRANDENDEPROBLEMEN KOMEN IN RAAD Vaart Verandering Mevr. Pater: „'fc Eet liever droog stuk roggebrood dan vragen om bijstand aan de gemeente Historie Zekerheid Op Koninginnedag: A.J.v.LIENDEN AANNEMER BURGERLIJKE STAND AMERONGEN WOENSDAG 24 APRIL 1968 VEENENDAAL De economische commissie van de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Utrecht heeft zich beraden over een aantal op haar ter- rein liggende onderwerpen. Aan de hand van de gegevens over de situatie op de arbeidsmarkt eind maart 1968 kwam de commissie tot de conclusie, dat de si tuatie in de provincie Utrecht gunstig afsteekt, vergeleken bij de rest van Ne derland. Verhoudingsgewijs heeft men in de provincie Utrecht het laagste aantal werklozen. Het aantal openstaande aanvragen om personeel is verhou dingsgewijs alleen in de provincies N.- en Z-.Holland hoger. Wel is de com missie van mening, dat de voorlichting over het bedrijfsleven en de mogelijk heden tot vestiging van nieuwe bedrijven geïntensiveerd moet woi-den, wil deze gunstige situatie ook in de toekomst blijven bestaan. De Kamer gaat donder dag over het rapport praten. Binnen de provincie Utrecht is de si tuatie op de arbeidsmarkt in de stad Utrecht het meest verontrustend, om dat daar 19 promille van de mannelij ke beroepsbevolking zonder werk is. Voor het hele rayon van het G.A.K. in Utrecht is dit cijfer 17. Direct daarop volgt het rayon Veenendaal, met een werkloosheidspromillage van 13. Voor de gemeente Veenendaal zelf zelfs 14. Gezien tegenover het landelijke promil lage van 31 komen de slechtste cijfers in de provincie Utrecht er echter nog gunstig af. Het promillage van 13 voor het Rayon Veenendaal betekent in concreto, dat er op 31 maart 164 mannelijke arbeiders werkloos waren. Hier tegenover ston den slechts 156 aanvragen om arbeiders. In de gemeente Veenendaal waren op die datum 85 werklozen, waar tegen over 99 aanvragen stonden. Bij de vrouwelijke beroepsbevolking ligt de situatie in Veenendaal en omge ving veel gunstiger. Tegenover 84 vrouwen, die in het rayon werkloos waren stonden 178 aan vragen open. Voor de gemeente Veenen daal z\jn die cijfers respectievelijk 13 werklozen en 138 aanvragen. De cijfers over de aantallen werklo zen in de provincie Utrecht zouden eni ge reden tot verontrusting kunnen ge ven, aldus het rapport. Hoewel de ge registreerde arbeidsreserve in maart met 268 daalde, n.l. van 2658 tot 2390, ateeg de voor seizoen gecorrigeerde re serve van 2100 tot 2300. Absoluut steeg de vraag naar mannelijke arbeiders met 50, waarvan 21 voor de metaal en 27 voor kantoorpersoneel, tot 2571, maar de gecorrigeerde vraag bleef gelijk op 2900. Onder de bedrijfstakken met de mees te werklozen neemt in de provincie Utrecht de metaal de eerste plaats in met 349 mannen, waar tegenover echter een vraag staat van 953. Direct daarop volgt de bouw met 291 werklozen en een aanvraag voor slechts 310 man. Er uit springt ook het aantal werklozen mannelijke kantoorpersoneel, nl. 219. Hier tegenover staan slechts 217 aan vragen. De werkgelegenheid voor vrouwen is over het geheel genomen veel gunstiger. In de sector kleding bijvoorbeeld wa ren slechts 3 vrouwen als werkloos ge registreerd, maar werd er om 178 vrou wen gevraagd. De totale verhouding in de provincie Utrecht voor de vrouwen verhoudt zich ongeveer als 1 werkloze op 3 openstaande aanvragen. Bij de mannen ligt die verhouding 1 op ruim 1. In de gemeente Veenendaal worden ruim tienmaal zoveel vrouwen gevraagd als er werkloos zijn. Hoewel de economische commissie geen reden heeft om erg pessimistisch ten zijn over de werkgelegenheid in de provincie, heft ze toch een waarschu- AMERONGEN B. en W. vatn Amerongen brengen ter openbare ken nis, dat dit jaar voor de herkeuring van maten en gewichten en meetwerk tuigen zitting zal worden gehouden in de hal van het Dorpshuis alhier, op woensdag, 8 mei a.s. van 10.00-12.00 uur en van 13.00-15.00 uur. Voor bijzon derheden worden belanghebbenden verwezen naar de uitvoerige publikaties. op de gemeentelijke aanplakborden. Heden, woensdag VEENENDAAL Raadhuis, 1921 uur: Laatste avond tentoonstelling „Uit hart en handen". Consistorie Ger. Gem., Fluitersstraat: Bijeenkomst S.G.P.-studievereniging „Petrus Datheen". OVERBERG Christelijke School, 19.30 uur: Vergade ring Christelijke Plattelandsvrouwen- bond. BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal, 19.30 uur: „Agent 3-S-3, paspoort naar de hel". Morgen, donderdag VEENENDAAL NVVH, 8.30 uur: Vertrek voor wande ling en koffiemorgen bij het Uddeler- meer. O.C.B.-gebouw, 20 uur: Jaarvergadering Rode Kruis. BIOSCOOP %,uxor Theater Veenendaal, 19.30 uur: „Je leeft maar 2 keer". wende vinger op. In de omgeving van de stad Utrecht ziet de commissie een daling van het aantal arbeidsplaatsen, vooral tengevolge van de daling, die plaats vond in de metaalsector. Boven dien acht zij het van groot belang er op te wijzen dat er een verschuiving in de werkgelegenheid plaatsvindt. „De zich voltrekkende en zich zeker voortzettende wijziging van het werkge- legenheidspatroon, doet voorts de vraag rijzen of niet gevreesd moet worden, dat wij een overigens voldoende aan bod van arbeidsmogelijkheden, vraag en aanbod in sommige sectoren in een meer en meer onevenwichtige verhou ding tot elkaar zullen komen te staan (tekort aan personeel in de ene sector en overschotten in andere beroepsgroe pen), indien niet wordt gezorgd, dat het onderwijs, beroepenvoorlichting en be roepskeuze zoveel mogelijk worden af gestemd op de toekomstige behoeften van het bedrijfsleven, wat opleiding en vorming van de arbeidskrachten betreft, ten de aandacht hebben", zo schrijft de Ook de omscholingsmogelijkheden moe commissie in haar verslag. Over de voorlichting over de provin cie Utrecht is de Economische Commis sie van de Kamer kennelijk niet geheel tevreden. Men ziet nog kansen tot een verbetering, als men schrijft: „De com missie meent, dat het op zichzelf wel goed is, ook voor het bedrijfsleven al hier, dat Utrecht in den lande een be hoorlijke image heeft. Een hierop ge richte voorlichting, welke ook bekend heid geeft aan belangrijke aan de gang zijnde ontwikkelingen, zou dus zeker van belang kunnen zijn. Propaganda voor bedrijfsvestigingen, moet echter meer gericht zijn en heeft tot voorwaarde, dat er ook be drijfsterreinen, bedrijfsgebouwen en woningen beschikbaar zijn, hetgeen naar de mening van de commissie thans nauwelijks in feite het geval is, al wordt aan de verbetering van de situatie op deze punten gewerkt". Ook de woningnood heeft de aandacht gehad van de commissie. Ze komt tot de conclusie, dat deze zich nog hoofd zakelijk manifesteert in de sector van de lagere inkomensgroepen. ,,De nieuw bouwwoningen, ook in de woningwet- bouw vergen in het algemeen huren, welke de financiële draagkracht van de ze bevolkingsgroep te boven gaan. De ze woningzoekenden zullen in het alge meen geholpen moeten worden met wo ningen uit de oudere voorraad, hetgeen een doorstroming van de woonbevolking noodzakelijk doet zijn. Om deze door stroming te bevorderen zullen de nieuw bouwwoningen qua wooncomfort en si tuering aantrekkelijk moeten zijn bij redelijke prijzen". RHENEN Ongeveer tien jaar ge leden schonk een Nederlandse missie arts, werkzaam in de binnenlanden van Afrika, een fonge chimpansee aan Ouwehands Dierenpark. „Plato" woont nog steeds in het mens- apenhuis en is intussen een volwassen chimpanseevrouw geworden. Toen de schenking destijds een feit was, werd door de missie-arts bedon gen, dat wanneer hij zich nog eens definitief in Nederland zou vestigen, hij graag als tegenprestatie van de heer Ouwehand een ezel zou ontvan gen. Dezer dagen kwam dan einde lijk bericht, dat de arts zich in Amers foort had gevestigd en dat hij voor zijn uitgestrekte grasveld de destijds beloofde „maaimachine" nodig had. De directie van Ouwehands Dieren park begreep onmiddellijk waar het om ging. En zo krijgt de missie-arts de hem tien jaar geleden beloofde ezel VEENENDAAL De 73-jarige heer A. van de Poel, bewoner van het be jaardencentrum „De Engelenburg", werd gistermorgen op slag gedood, toen hij op de Kerkewijk door een auto werd overreden. De auto werd bestuurd door de heer B. W. uit Veenendaal. De heer Van de Poel werd reeds enige tijd door een specialist behandeld we gens duizelingen. Het vermoeden is, dat hij toen hij op het trottoir voor het be jaardencentrum stond te wachten op een gelegenheid om over te steken, plotseling een duizeling gekregen heeft. Hij kwam bij zijn val vlak voor de auto van de heer W. terecht, die hem niet meer kon ontwijken. VEENENDAAL Eiermarkt: Aan voer ca. 54.000 stuks. Prijzen voor gro te f 13,- tot f 14,- en kleine f 10,- tot f 12,-,, alles per 100 stuks. Handel ma tig. RENSWOUDE „Mijn man en ik leven nu nog van ons kleine boerderij tje, maar als we een gemeentewoning aanvaarden moeten we al onze midde len van bestaan opgeven en vervallen we aan de liefdadigheid. Ik eet liever een droog stuk roggebrood dan dat ik een beroep doe op de Bijstandswet. Het zal misschien wel ouderwets klin ken, maar we hebben nog nooit onze hand opgehouden en zo lang we maar half onze kost kunnen verdienen gaan we niet naar het gemeentehuis om bij stand". Nogal sterk geëmotioneerd en met tra nen in de ogen is dit het relaas, dat mevrouw Pater vertelt, terwijl haar schoonzoon en diens dochten de meest waardevolle stukken uit haar woning aan de Dorpsstr. te Renswoude naar de overburen brengen. Het echtpaar Pa ter moet op gerechtelijk bevel de wo ning verlaten, waar de heer des huizes maar liefst 60 jaar heeft gewoond. Het bevel tot ontruiming is de climax van jarenlang geprocedeer tussen de familie Pater en de huiseigenaar, de heer H. van de Vendel, die naast het omstre den pand een galanteriezaak drijft. Dinsdagmorgen waren de zes maan den verstreken, die door de rechter als uiterste termijn was gesteld waarbin nen de familie Pater een andere wo ning had moeten betrekken. Mevrouw Pater geeft toe, dat van gemeentewe ge al twee maal een andere woning is aangeboden. In het eerste geval was dat een woning van de familie Van de Brink aan de overkant, maar die had het huis al een half jaar eerder aan een landbouwer toegezegd die zijn boer derij ook moest venlaten. Nog betrekkelijk recent is het aanbod van de gemeente van een woningwet woning in aanbouw aan de Van Ree- deweg, die binnen een paar maanden voor bewoning gered is. „We hebben onze bezwaren aan de gemeente voor gelegd en gevraagd of er niet iets an ders voor ons was omdat we voor het voorzien in ons levensonderhoud zijn aangewezen op de mogelijkheid om wat kippen, geiten en ander kleinvee te houden. In de nieuwbouw aan de Van Reedeweg hebben we daar geen kans voor. Bovendien hebben deze huizen een open trap en aangezien ik jarenlang in valide ben geweest en ieder moment AMERONGEN In de raadsvergadering van Amerongen, die maandag 29 april wordt gehouden, komt tweemaal de brandweer van deze gemeente ter sprake. Ten eerste doet het college van burgemeester en wethouders de raad het verzoek de brandweer een krediet te verlenen om een zeer noodzakelijke verbetering van het alarmeringssysteem te kunnen verwezenlijken. Ten tweede heeft de com missie, die de begrotingen van 1968 heeft onderzocht een aantekening gemaakt bjj de post „Hulpverlening andere gemeenten bij brand". Met deze aantekening herinnert de commissie het college aan de suggestie bij de behandeling van de vorige begroting, dat de bewoners aan de Slaperdijk bjj brand hulp uit Veenen daal zouden mogen inroepen, dit in verband met de aanzienlijk snellere com municatie. Het college antwoordt op deze aan tekening, dat zolang een taak door de gemeente naar behoren kan worden vervul'd er bezwaar tegen is deze taak door een andere gemeente te laten uit voeren. „De Amerongse brandweer is heel goed in staat om aan de bewoners van de Slaperdijk hulp te verlenen", aldus burgemeester en wethouders van Amerongen De heer A. Hasselaar, voorzitter van Overberg's Belang en tevens lid van de commissie van Onderzoek Begrotingen 1968, is het met dit antwoord niet eens. Hij zal hier in de vergadering van maandag dan ook zeker op reageren. Gisteren zette hij zijn standpunt uiteen. „Uit de leden van de vereniging Over berg's Belang is de suggestie naar vo ren gekomen om de hulp van de Vee- nendaalse brandweer in te roepen, als er brand uitbreekt op de grens van Veenendaal en Amerongen", zei hij en volgens hem was deze suggestie zeker niet ongegrond. Veenendaal kan volgens hem nu eenmaal vlugger spuiten, omdat de afstand Veenendaal-Overberg korter is dan die van Amerongen-Overberg. „Pas nog was er een heidebrand in Overberg. Zowel de brandweer van Veenendaal als die van Amerongen was gealarmeerd. Maar die van Vee nendaal was eerder ter plaatse", licht de heer Hasselaar toe. Bij het uitbreken van brand is tijd Als bij de heer Van Lienden een brand wordt gemeld, moet hij naar het gemeentehuis om de sirene in werking te stellen. bijzonder kostbaar. De brandweer kan niet vroeg genoeg arriveren. En als de heer Hasselaar hierbij de panden aan de Slaperdijk in aanmerking neemt vindt hij het, met vele leden vam Over berg's Belang toch wel bijzonder wen selijk dat de Veenendaalse brandweer in het grensgebied van Veenendaal- Amerongen te hulp geroepen mag wor den. Er zijn volgens hem nog geen moeilijkheden geweest, maar die kun nen nog komen. De heer Hasselaar ver zekert dan ook, dat hij de zaak zal doorzetten. lol 1 i Volgens de commandant van de brandweer van Amerongen. de heer A. J. van Lienden loopt het allemaal zo'n vaart nog niet. „We hebben de laatste twee branden in Overberg bin nen vijf minuten kunnen bereiken. Moet het soms nog vlugger?" vraagt hij zich met een zeker sarcasme af. Volgeins hem heeft men in Amerongen niets tegen de brandweer van Veenen daal. Maar Amerongen kan zelf zijn boontjes doppen, dus waarom zou men dan de hulp van anderen vragen? „Ik weet wel, dat het grensgebied in Over berg een moeilijk geval is. Wij noemen het 't „Drielandenpunt". Rhenen komt er namelijk ook wel eens bij te pas", aldus de heer Van Lienden. Hij vertelt dat Overberg vroeger een eigen afdeling van de brandweer had. „Maar ze hebben de onderdelen laten verslingeren. Een prachtige oude hand spuit hebben ze aan de voddenboer ver kocht en de uniformen hebben we ook nooit teruggezien." Men heeft toen de gemeente voorge steld, de afdeling op te heffen en dit is gebeurd. Nu zou het volgens de heer Van Lienden te veel geld kosten om de zaak weer opnieuw op te richten. „En nogmaals, het is helemaal niet no dig. We hadden een keer een brand in Overberg om middernacht. Toen we aankwamen zeiden de mensen „Zijn jullie er nu al?" Dat is toch wel een goed bewijs van onze paraatheid", meent hij. Wat de heer Van Lienden veel be langrijker vimdt is de vernieuwing vatn het alarmeringssysteem. Als hij hem namelijk een brandmelding binnen komt, moet hij naar het gemeentehuis gaan om de sirene in werking te stel len. „Overdag is dat nog te doen, maar 's avonds is het moeilijker, vooral als de conciërge van het gemeentehuis niet thuis is", zegt hij. Hiermee heeft men al eerder moeilijkheden ondervon den. D« heer Van Lienden vindt het maar A. J. van Lienden nog vlugger een primitieve zaak. „In vrijwel elke gemeente heeft de alarmcentrale naast het telefoontoestel een knop waarmee de sirene rechtstreeks in werking kan worden gesteld", beweert hij. In september 1966 heeft men bij de PTT al een dergelijke installatie aan gevraagd, maar volgens de heer Van Lienden heeft men hier nog steeds niets gehoord. „We hebben wel een prijsop gave gekregen. Er rs ook eens iemand van de PTT komen kijken. Die zei toen, dat hij niet begreep, dat we nog niets haidden gehoord omdat de spullen klaar lagen". In het raadsstuk van de raad van Amerongen, dat maandag ter sprake zal komen, staat dat de inspecteur voor het Brandweerwezen bij een brief van 5 september 1966 reeds adviseerde een aantal voorzieningen te treffen. Hierin werd tevens geadviseerd veran dering te brengen in de huidige situa tie, waarin voor telefonische brandmel ding verschillende nummers zijn opge geven. Krijgt men op het ene nummer geen gehoor, dan moet een ander num mer worden gedraaid. De oplossing die door de inspecteur werd voorgesteld, hield in dat voor brandmelding één alarmnummer wordt ingesteld. Onder dit nummer zijn dan in drie woningen telefoontoestellen ingeschakeld. Degene die het eerst opneemt krijgt de mel ding. Bij alle drie de meldingstelefoons wordt dan tevens de drukknop voor de sirene aangebracht. „Voor mij is het belangrijkste dat men opschiet met het aanleggen van deze installatie", zegt de heer Van Lienden. De brandweer van Amerongen be schikt over prima materieel. Men be schikt momenteel over twee auto's en een nevelspuit. Vorig jaar deelde Ame rongen deze spuit nog met Leersum, maar daar heeft men inmiddels een eigen nevelspuit aangeschaft. De oude spuit is nu in het bezit van Amerongen. Men heeft er een nieuwe motor van 135 pk ingezet. weer kan instorten vinden we dat niet verantwoord", aldus mevr. Pater. Zij vertelt vervolgens van de voorge schiedenis toen haar man en de heer Van de Vendel samen een autohandel dreven. „Dat is inmiddels al ongeveer zeven a acht jaar geleden. Tegen de afspraak in heeft Van de Vendel niet al leen zijn huis maar ook,hët onzp ge kocht, aldus mevr. Pater. Vanaf dat moment trad er een verkoeling op tus sen de families Pater en Van de Ven del, die er uiteindelijk in resulteerde dan Van de Vendele aan zijn buren de huur opzegde. Huiseigenaar Van de Vendel wil er weinig woorden over vuil maken. „Al ongeveer acht jaar ontvang ik f 2,85 huur voor de woning en dat betekent, dat ik er circa een tientje in de week op moet toeleggen. De woning hiernaast heb ik nodig voor uitbreiding van mijn zaak en mijn eigen woongelegenheid. Ik be schik zelf maar over een kleine woon kamer en twee slaapkamers waar we met twee gezinnen (in totaal zes men sen) in moeten leven. Ik heb zelf de pest aan de huisuitzetting, maar het kan nu eenmaal niet anders", zegt de heer Van de Vendel. „Ik heb het nog goed met ze voor gehad", zo vervolgt hij, „want als ze vanmorgen noj? na* het gemeentehuis hadden gebeld da. zt de woning aan de Van Reedeweg zoudap aanvaarden was dit allemaal niet nodig geweest'-. „Juist op die zekerheid zit het vast", aldus de gemeentesecretaris de heer N. Van 't Wout, die namens het ge meentebestuur de familie Pater het advies heeft gegeven de inventaris zo lang er nog geen regeling getroffen is op te slaan op het gemeentelijke terreintje Overbosch. „Kors heb ik vanmorgen maar weg gestuurd", zegt mevrouw Pater, „om dat ik het niet verantwoord vond hem -ier te houden als ze de boel kwamen mtruimen. Hij had vanmorgen al zul te blauwe lippen en ik had de angst dat hij er in zou blijven". „Ik zou ook liever gehad hebben dat deze kwestie langs minnelijke weg was opgelost, maar de familie Pater heeft 'ang genoeg van tevoren maatregelen kunnen treffen om huisuitzetting te voorkomen", aldus de heer Van de Vendel. In Renswoude waar zoiets niet lang onder de mantel der onbekendheid blijft heeft ieder zo. een eigen mening over het ingrijpen van de overheid en over de voorgeschiedenis van de hele ■affaire. De huisuitzetting was dinsdag ian ook het gesprek van de dag. Ondertussen staat de inventaris van familie Pater te verregenen op Overbosch". RHENEN „Al vele jaren vond ik de militaire herdenking op de begraaf plaats een koude en stramme aangele genheid", aldus burgemeester mr. L. Bosch ridder van Rosenthal, die daar mee doelde op de herdenking die ieder jaar op de vierde mei 's ochtends om elf uur wordt gehouden. „Komende maand zal er een kleine wijziging in worden aangebracht, dank zij het contact dat ik heb gehad met een vertegenwoordiging van de genera le staf, die volledig begrip had voor mijn argumenten. De plaatselijke zang vereniging „Eben Haëzer" zal na de toe spraak van de hoofdraadsman H. J. J. Lips twee coupletten zingen van „Dankt dankt nu allen God" en een twintigtal kinderen van het koor „De Roodborst jes" zal bloemen leggen op verschillen de oorlogsgraven en bij het monument terwijl de Koninklijke Militaire Kapel gewijde muziek speelt." In de plechtigheid komt voorshands geen verdere wijziging. Ongeveer het zelfde patroon van voorgaande jaren wordt aangehouden. De burgemeester vertrouwde ons tenslotte nog wel toe al contacten te hebben gelegd om voor volgende jaren de militaire herdenking verplaatst te krijgen naar de avonduren, opdat deze eventueel gecombineerd kan worde* met de stille omgang. Geboren: Denis Adriaan, z.v. H. Es- meijer en C. I. Strijijk. Overleden: Geertuida Jenneke van Dijk, e.v. Van den Sigtenhorst, 57 jr. Gevestigd: M. J. van Waveren, Ne- derstraat 21 van De Bilt; M. den Har- tog, Parallelweg 13 van Renswoude: B. de Haan, Kon. Julianalaan 17 van Den Helder; A. Bos, Pr. Bernhardlaan 46 van Oss; M. Keijzer-von Aesch, Neder- straat 6 van Amsterdam; A. van Berg- eijk, Kon. Julianalaan 19 van Hardinx- veld-Giessendam; A. H. M. Haaien, Pr. Bernhardlaan 14 van 's-Gravenhage. Vertrokken: C. M. Ploeg, Immink- straat 2 naar Veenendaal; M. A. A. P. van Gastel-Vroman, Pr. Irenelaan 113 naar Capelle a/d IJssel; H. van Baten burg, Pr. Irenelaan 14d naar Veenen daal. VEENENDAAL In Scherpenzeel wordt op Koninginnedag onder auspi ciën van de lokale Oranjevereniging weer een wieler-amateurwedstrijd ge houden, waaraan bekende renners deelnemen. In voorgaande jaren bestond er een grote belangstelling voor dit steervoHe wie» lerevenement en de organisatoren zijn ook dit jaar weer optimistisch wat be treft het aantal toeschouwers. Vijf Scherpenzelers komen in deze wedstrijd aan de start om voor eigen publiek een zo hoog mogelijke klassering te bewerk stelligen. Het parcours Glashorst-Prinses Marijkelaan-Margrietlaan-Industrielaan heeft een lengte van plusminus 1700 meter en moet vijftig keer worden af gelegd. Start en finish zijn op de Glas horst. De wedstrijd begint om 14.00 uur. De volgende amateurs hebben inge schreven voor deze ronde: Albers, C„ Kortenhoef; Alingh, J., Bunnik; Bakker, A., Soest; Bakekr, P. J. G„ Kortenhoef; Beek, v.d. J„ Bar- neveld; Broek, v.d. J., Soest; Brouwer. G„ Hoogland; Cardol, A. J„ Bilthoven; Damo, A„ Kortenhoef; Diepeveen, E„ Bilthoven; Dubbeldam, M., Hilversum; Eeckhout, v.d. P., Amsterdam; Eke- ren, van T„ Amersfoort; Haalboom, H., Doorn; Hillebrand, A., Leiden; H oei jen, van, B.. Amersfoort; Hooger- vorst, C„ Bunnik; Kingma, M. A. Hil versum; Kisner, P., Heikant; Koene, E„ Hilversum; Koning, de, M., Scher penzeel; Kotterer. W. Huizen; Lange, de E.. Soest; Lange, de, J. W„ Soest; Mantel, O., Oostwoud; Meijn, H. Am sterdam, Middelaar, van. W. Achter veld; Nieuwendijk, W. Nes a d Am- stel; Nijmegen, van K„ Bunnik; Oost hoek, M. C. Bergambacht; Prinssen, A. B. Laren; Renes, K. Nieuwpoort; Sandbrink J„ Amersfoort; Soeteman P., Baarn; Steur, N., Blokker; Tol, v.d. A., Westbroek; Valkenburg, T., Scher penzeel; Velzen. vah, H., Scherpen zeel; Vervloet, I)., A'foort; Vlastuin, J. Scherpenzeel; Vonk. J.. Nigtevecht; Voogt, A„ Scherpenzeel: Vos, C., Rot terdam; Vries de. M„ A'foort; Wassen- burg, L. G., Leiderdorp; Wildeman, A„ A'foort; Zeedijk, Th. A., Hilversum; Zeeuw. de. A. Opperdoes. (vetgedrukt de renners van Ren- en Toerclub „Amersfoort). MATTI DE KONING ook 30 april in de bloemen

De Vallei | 1968 | | pagina 3