Cursus mechanisatie biedt veel perspectief Man gedood onder trein Beveiliging bleef uit Bevolking moet deelnemen aan de welzijnsbehartiging Dag van de vrouw Concours Kesteren afgelast Zondagsdiensten Land- en tuinbouwschool in Resteren wordt uitgebreid Feestelijke uitreiking diploma's .Tollekamjv* zag toneel van NBM Minister Klompé bij installatie Wat doet Stichting W elzijnsbevordering j Rampdag Geslaagden WILSON GLENHJ voor betere heren-en kinderkleding Evenwicht Centraal Defecte trein 70 minuten vertraagd iSÉillll&Éftiili WAGENINGEN-RENKUM-VEENENDAAL RESTEREN - Op de onbewaakte spoorwegovergang in de Markstraat te Resteren is gisteravond de 61-jarige heer A. Hermsen uit Opheusden met zijn bromfiets onder een trein gereden en verongelukt. Het ongeluk gebeurde om kwart over zeven toen de trein Geldermalsen-Arnhem de overgang passeerde. 99 99 BURGERLIJKE STAND EDE VRIJDAG 26 APRIL 1968 f g. xC- KESTEREN De lagere land- en tuinbouwschool in de gemeente Kesteren wordt met ingang van het nieuwe cursusjaar uitgebreid met een afdeling „me chanisatie". In verband hiermee zullen de vaklokalen worden uitgebreid en zal een kostbaar instrumentarium worden aangeschaft, zoals lascabines, motoren, tractoren en andere werktuigen, die betrekking hebben op de land- en tuin bouw. De cursus „mechanisatie" is de derde tak van onderwijs op de school in Kesteren. Een en ander deelde de directeur, de heer W. Schepers, gistermid dag mee tijdens een feestelijke bijeenkomst in de aula van de school, ter gele genheid van de diploma-uitreiking aan 32 leerlingen. De heer Schepers wees in zijn toespraak op de vele mogelijkheden, die de nieuwe Mammoetwet ook het land- en tuinbouwonderwijs biedt. Het onderwijs op de land- en tuin bouwschool moet niet worden gezien als een gespecialiseerde opleiding, maar als «en voorbereiding op een groot aan tal beroepen in en om de land- en tuin bouw en de levensmiddelenindustrie. Op deze scholen wordt de grondslag gelegd, waarop in de praktijk van het beroep de verdere vaktechnische ont wikkeling en de ontplooiing van de per soonlijkheid kan steunen. Deze grond slag is algemeen, omdat de leerling na het verlaten van de school nog vele mogelijkheden heeft in de keuze van zijn verdere opleiding of zijn werk. Het spreekt vanzelf, dat het land- en tuinbouwonderwijs een goede voorberei ding is voor hen, die als ondernemer of medewerker in loondienst op de land en tuinbouwbedrijven en de levensmid delenindustrie gaan werken. Maar landbouw is meer dan alleen het voortbrengen van produkten en om vat dus meer dan de boerderij en het tuinbouwbedrijf. Landbouw begint als het ware voor het bedrijf in de toe levering van hetgeen voor de landbouw- produktie nodig is (bijvoorbeeld de kunstmest- en zaadhandel, handel in trekkers en werktuigen en de landbouw- mechanisatiebedrijven). Landbouw zet zich voort na de boerderij in de bewa ring, de bewerking, de verwerking en de distributie van land- en tuinbouw- produkten. Het onderwijs is daarom ook een goede voorbereiding voor tal van functies buiten het eigenlijke land en tuinbouwbedrijf". In zijn openingswoord herdacht de heer Schepers de 17-jarige leerling Jan Veens uit Ileteren, die vorig jaar no vember plotseling was overleden. „Het was voor onze school een rampdag", aldus de directeur, die wijleb Jan Veens een prettige mede-scholier noem de. Aangezien de burgemeester van Kes teren, de heer D. J. Pott, was verhin derd de diploma's uit te reiken, werd dit gedaan door de heer Schepers. Met een toepasselijk woord voor iedere ge slaagde overhandigde hij de fel begeer de certificaten. Van de 33 examen-kan didaten behoefde dit jaar slechts één te worden afgewezen. Dirk Hendriks van Warbij was bij de afdeling landbouw als beste geslaagd. Hij behaalde voor de negen examen vakken» 76 punten, hetgeen gemiddeld bijna een 8.5 betekent. Bij de afdeling tuinbouw bleek Coos Vink de beste re sultaten te hebben behaald met 78,5 punten voor de negen vakken. Het ge middelde eindcijfer van Coos Vink is hierdoor ruim een 8,5. Na de uitreiking van de diploma's werd door verschillende aanwezigen het woord gevoerd. De voorzitter van de commissie van toezicht van de school en tevens hoofdbestuurslid van de Gel derse Maatschappij van Landbouw, de HHENEN In het bejaardencen trum De Tollenkamp gaf de perso neelsvereniging van de NBM gister avond een opvoering van het blijspel Drie meisjes gevraag^, dat eind maart werd gebracht voor een praktisch uit verkocht Junushoff in Wageningen. De bewoners van het centrum hebben vol op genoten en hartelijk gelachen om de vaak komische voorvallen in dit stuk. Het werd nog weer beter gespeeld dan de laatste keer. Ook nu weer was de regie in de vertrouwde handen van de heer G. J. Bovenschen. heer A. J. van Zoelen, merkte op: „Het is de taak van de geslaagden om het geleerde in de toekomst waar te maken. Het ligt echter op de weg van de ouders om de jeugd in staat te stellen de opgedane kennis in praktijk te brengen". Ir. J. G. Gerritsen dring er bij de geslaagde leerlingen op aan door te gaan met studeren. Hierbij richtte hij de aatidacht op de Middelbare Land en Tuinbouwscholen, waarvoor in de te we'g tNÊiangsteHing bestaat, „In de Achterhoek worden de Middel bare Land- en Tuinbouwscholen be zocht door ongeveer 250 leerlingen. Dit aantal bedraagt in de Betuwe slechts 50", aldus ir. Gerritsen, die dit eeh ernstige zaak vond. „De lagere land- en tuinbouwschool moet slechts een eerste stap betekenen. De toestand in de land- en tuinbouw is niet rooskleurig. Dit vindt onder an dere zijn oorzaak in de toenemende concurrentie vanuit het buitenland. Om de verslechterde toestand het hoofd te kunnen bieden, zal een nog beter pro- dukt moeten worden gekweekt. Dit moet voor de geslaagde leerlingen een reden zijn om de studie voort te zetten. Wij produceren tenslotte stoffen, die de mens niet kan missen", aldus besloot ir. Gerritsen. Een van de vele aanwezige ouders bedankte de heer Schepers en het on derwijzend personeel voor de zorg, die in de afgelopen vier jaar aan de leer lingen was besteed. Jan Moens en Ad Jansen bedankten namens de leerlingen en boden de school een schilderij en een planten bak aan. Ter opluistering van de feestelijke bijeenkomst vertoonde professor J. Moens een aantal kleurendia's over de land- en tuinbouw in Suriname. VOor de afdeling Landbouw slaag den: Cornelis van den Berg uit Ochten, Arie Nap uit Ingen, Gerrit Verwoert uit Kesteren, Gerrit van Kleef uit Kesteren, Rutger van Lutterveld uit Rijswijk, Willem van Brenk uit Keste ren, Gerrit van de Pol uit Herveld, Dirk Hendriks van Warbij uit Opheusden, Diederik Hendriks van Warbij uit Op heusden, Harmen Klompmaker uit Tiel, Wouter Hulleman uit Heteren, Cornelis Rijksen uit Achterberg, Evert van Beij- num uit Achterberg, Teunis de Jongh uit Kesteren, Jan Nicolaas Moens uit Rhenen en Jacob van Laar uit Achter berg. Voor de afdeling Tuinbouw slaagden: Coos Vink uit Lienden, Alexander van Schaïk uit Herveld, Peter van Leijen uit Andelst, Menso Thijssen uit Herveld, Jan van Ewijk uit Ingen, Hen drik C. van Blijderveen uit Ingen, Hen drik A. van Blijderveen uit Kesteren, Hartger Jansen uit Wageningen, Hen drik van Schaïk uit Lienden, Gerrit van Kleef uit Ochten, Pieter Leroy uit Dirk Hendriks van Warbij (links) en Coos Vink feliciteren elkaar met het behaalde succes. De geslaagden van de land- en tuin bouwschool in Kesteren met het on derwijzend personeel. Tiel, Klaas van de Wardt uit Opheusen Johannes Frentz uit Tiel, Cornelis de Kruiff uit Dodewaard, Gijsbert Arénds uit Opheusden en Albertus van Alfen uit Lienden. ADVERTENTIE In stij 1 met uw mi lieu Wilson Glenny kos tuums. Met uiterst prettige draageigenschappen. Ge sneden uit de veerkrachtig ste kamgarens van de Cheviot Hills. Geen ander kostuum is zo in stijl met de Man van vandaag. En met zijn milieu. suits that suit your personality II exclusief bij herenkledingspecialisten ZENTS kledingbedrijven n.v. De doktoren G. J. Jonker en J. Bud ding uit Opheusden waren beiden zeer snel ter plaatse, doch konden weinig hulp meer bieden. Kort na het tragi sche gebeuren overleed het slachtoffer aan zijn verwondingen. De heer Herm sen was gehuwd en vader van vier kin deren. De trein Geldermalsen - Arnhem had tengevolge van het ongeval ruim veer tig minuten vertraging. Er werden geen bussen ingezet voor het vervoer van de in de trein aanwezige reizigers. De spoorwegovergang staat in Kes teren als zeer gevaarlijk bekend. Het AR-raadslid, de heer J. den Hartog, die op enkele honderden meters vah de overweg woont, heeft in de gemeente raad reeds meermalen aangedrongen op het plaatsen van een beveiligings installatie. Tot nu toe heeft men hier kennelijk niet het hut van ingezien. Vooral tijdens de weekends, maar ook op werkdagen, wordt van de over weg druk gebruik gemaakt. UTRECHT „Ik heb met veel belangstelling de voorbereiding gèvolgd en ik ben onder de indruk gekomen van de zorgvuldigheid die daarbij h acht is ge nomen. Ik zou haast zeggen dat met deze voorbereiding een goed stuk opbouw werk is afgesloten. Want u heeft bereikt dat een aantal werksectoren de cul tuur, de volksgezondheid, het jeugdwerk, de recreatie, de sport, het maatschap pelijk werk die voorheen toch min of meer onafhankelijk van elkaar ope reerden, nu eendrachtig om de tafel gaan zitten". Zo sprak gistermiddag de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, mej. dr. M. A. M. Klompé, bij de installatie van de Provinciale Utrecht se Stichting voor Welzijnszorgbevordering, die in het Provinciehuis plaatsvond. De minister sprak haar vreugde uit over de totstandkoming van dit coör dinerende orgaan, en stelde dat de in zichten die hieraan ten grondslag lig-, gen nauw aansluiten bij de grondge dachten inzake integrale en systema tische welzijnsbehartiging die bij het departement van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk leven. „Ik meen dat een drietal aspecten voor de realisering van een modern welzijnsbe leid 'van bijzonder belang moeten wor den geacht. Allereerst denk ik daarbij aan de steeds sterker gevoelde nood zaak om de welzijnsbevordering van uit een bredere gezichtshoek te bena deren. Bij het beschouwen van de sociale en culturele ontwikkelingen in de sa menleving dringt het beeld zich op van een gevarieerd patroon van wel zijnsvoorzieningen. Zij vertonen meer en meer raakvlakken en vragen der halve een zodanige aanpak, dat een zorgvuldige onderlinge afstemming mogelijk wordt. Dit betekent met na me voor de organen, die zich thans in het verband van de nieuwe stich ting hebben gegroepeerd, dat zij hun eigen taken in goede onderlinge har monie moeten vervullen. Daarnaast zullen zij een gezamenlij ke verantwoordelijkheid moeten dra gen voor een aantal gemeenschappelij ke functies. Dit betekent echter niet. dat zij hun eigen verantwoordelijkheid voor het aan hun zorgen toevertrouw de terrein van welzijnsbehartiging zou den moeten prijsgeven. Het vinden van een goed evenwicht tussen de geza menlijke taken enerzijds en de tot de onderscheiden welzijnsterreinen beho rende specifieke taken anderzijds acht ik een van de belangrijkste opgaven waarvoor de nieuwe stichting zich ge steld ziet. Als tweede punt dat mij bijzonder ter harte gaat, wil ik noemen het deel nemen van de bevolking zelf aan de welzijnsbehartiging. De laatste tijd wordt nogal eens de vrees uitgespro ken, dat door vergaande specialisatie en deskundigheid de medezeggenschap van de bevolking in het gedrang dreigt te komen. Zoals U weet sta ik zeer positief tegenover het streven om de leden der samenleving zoveel mogelijk te betrekken bij de bestemming van hun woon- en leefmilieu. De thans ge presenteerde opzet van de Utrechtse Provinciale Stichting biedt naar mijn mening deze goede mogelijkheden om een evenwichtig welzijnsbeleid, geba seerd op de gezamenlijke inzichten van de overheid en het particuliere initia tief in de provincie, tot ontwikkeling te brengen. Hierbij direct aansluitend wil ik ten slotte wijzen op het grote belang van een goede en gerichte voorlichting. Voorlichting niet alleen over plaats en taken van de nieuwe stichting, maar vooral ook over de betekenis van de veranderingen welke zich in de sa menleving voltrekken en de mogelijk heden om deze in een gezamenlijke krachtsinspanning in gunstige zin te beïnvloeden." De minister memoreerde dat de pro vincie Utrecht door haar centrale lig ging en de situering van de zich steeds sneller ontwikkelende Rand stad Holland een bijzondere positie inneemt. Hierdoor doen zich belang rijke structurele ontwikkelingen voor, waaraan in de nota „Oog op Utrechts Toekomst" al ruime aandacht werd besteed en waar reeds een visie werd gegeven op de structuur van de sa menleving in de ruimtelijke zin, zo als deze in de komende tientallen ja ren kan worden verwacht. Mej. dr. Klompé stelde nog eens dat er een groeiende behoefte bestaat aan duidelijke standpunten en richtlijnen op het terrein van het welzijnsbeleid en de maatschappelijke opbouw. De gedachten gaan dan ook uit naar een wettelijke regeling waarin organen van overleg en advies op de diverse territoriale niveaus een centrale plaats innemen. „Zolang een zodanige regeling niet tot stand is gekomen verleent de rijks overheid op basis van de huidige sub sidieregeling hagr financiële medewer king voor het aantrekken van een des kundige staf van medewerkers. Aange zien de dynamische ontwikkelingen in de maatschappij een soepele hantering vragen van de gestelde uitgangspunten, ben ik gaarne bereid dit initiatief ter bevordering van een geïntegreerde welzijnsbehartiging in de provincie Utrecht op constructieve wijze te on dersteunen. S' In het Provinciehuis te Utrecht is gisteren de Provinciale Utrechtse Stichting S voor Welzijnsbevordering officieel een feit geworden. Mej. dr. M. A. M. Klompé, minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk was er speciaal voor naar Utrecht gekomen om deze samenbundeling van krachten óp het gebied van de welzijnszorg officieel te installeren. De Stichting wil zich op provinciaal niveau gaan bezinnen op alle vraagstukken die samenhangen met de structuurveranderingen op technisch en economisch l gebied om vanuit een sociaal en cultureel gezichtspunt een bijdrage te gaan le- veren tot de bevordering van een evenwichtige maatschappelijke ontwikkeling J in de provincie Utrecht. De Stichting krijgt een onderzoekende, coördinerende en eventueel adviserende taak ten behoeve van een gerichte beleidsvorming. Aldus kunnen de werkzaamheden in de deelsectoren van cultuur, gezondheids- t zorg, jeugdservice, lichamelijke opvoeding en sport, recreatie en sociale dienst- i verlening optimaal op elkaar worden afgestemd. In overleg en samenwerking met de geschikte organen zal de Stichting zich kunnen richten op algemene taken als onderzoek, planning, documentatie en eventuele service-verlening, onder andere bij de totstandkoming van accom- modaties en activiteiten in zowel oude als nieuwe woon- en werkcentra. In het bestuur van de Stichting zijn vertegenwoordigd, de Stichting Culturele Raad, de Provinciale Raad voor de Volksgezondheid voor de provincie Utrecht, de Provinciale jeugdraad, de Utrechtse Provinciale Sportraad, de Recreatieraad S provincie Utrecht en de Stichting gemeenschappelijk Instituut voor Sociale Dienstverlening. Ik stel mij voor om op den duur, wanneer de middelen dit toelaten, te komen tot een beter op de taken van de participerende raden afgestemde subsidiëring van hun werk". Aan het slot van haar rede bracht de minister dank aan mevrouw Telle- gen-Veldstra voor haar enthousiasme en stimulerende activiteiten die in zo belangrijke mate hebben bijge dragen aan de totstandkoming van dit overkoepelende orgaan. De burgemeester van Bunnik, de heer F. R. M. Meltzer, lid van het be stuur van de Stichting bracht de dank van de Stichting over aan de minister voor haar bereidwilligheid de installa tie te verrichten. De heer Meltzer sprak in een lyrisch gesteld openings woord over de Dag van de Vrouw. Ten eerste zorgde de vrouw in het dage lijks leven voor het welzijn van het ge zin, ten tweede is dit orgaan een onder deel van een ministerie waarbij een vrouw het bewind en ten derde was het een vrouw, die met haar enthousiasme er voor heeft gezorgd, dat de stichting tot stand kwam, namelijk mevrouw Tel- legen-Veldstra. .De Bunnikse burgemeester stelde dat er in de eerste plaats door de stichting een grote achterstand vanuit het verle den zal dienen te worden weggewerkt en dat er in de toekomst aan een ste vige sociale en culturele opbouw zal moeten worden gewerkt. KESTEREN De trein Geldermal sen - Arnhem, die om 23.15 uur op het station Kesteren/Rhenen dient te arri veren, had gisteravond ruim 70 minu ten vertraging. Een en ander vond zijn oorzaak in een defect aan het treinstel. OPHEUSDEN Gemeentehuis 19.30 uur: Raadsverga dering gem. Kesteren. BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal 19.30 uur: „Je leeft maar twee keer". Morgen, zaterdag VEENENDAAL Hotel „La Montagne" 14 uur: Oriënte- ringsrit MAC-Veenendaal. Gebouw C.N.V. ELST „Pniël" 20 uur: Familieavond EDERVEEN Marktgebouw 19.30 u.: Uitvoering fan farekorps „Irene". BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal 19.30 uur: „Je leeft maar twee keer". KESTEREN Het grote nationale muziekconcours, dat zaterdag 11 mei in de veilinghallen te Kesteren zou wor den georganiseerd door de plaatselijke muziekvereniging Fahfare, gaat niet door. Voor het concours bestaat te wei nig belangstelling. Tot nu toe hebben slechts vier muziekkorpsen voor het muzikale evenement ingeschreven. Dit aantal is volgens de organisatoren veel te laag. De bazaar van de Kesterense muziekvereniging, die eveneens in de veilinghallen wordt gehouden, gaat wel door. Deze vindt plaats op vrijdag 10 en zaterdag 11 meL Geboren: Helena, d.v. J. van Holland en D. Rozenboom; Miranda M. F., d.v. P. van Rikvoort en M. F. Misset; Ger rit, z;v. G. Willenburg en J. Vare kamp; Gerard P., z.v. G. Franken en J. van Beek; Jaap W., z.v. W. A. v. Deursen en H. S. van der Meer; Jo hannes H., z.v. A. van Veldhuizen en R. Roseboom; Wilhelmina F. A. d.v. A. Threels en C. de Graaf; Hendrik, z.v. A. Weigraven en H. Stunnenberg; Egbert, z.v. A. Mos en M. C. H. L. Spies; Karen J., d.v. W. de Jong en J. Janson; Helena J„. d.v. L. M H. Dijk stra en A. F. G. Vromen; Marcus A., z.v. W. A. J. M. Mattijssen en M. Dankbaar; Berend, z.v. B. Eshuis en L. Petter; Melkias D. E. A., z.v. J. S. Sopamena en J Sahetapy; Richard, z. v. G. M. de Nooij en A. M. Verwoert; Hendrika A., d.v. G. Heiwegen en T. Veldhuizen; Robert J. H., z.v. A. H. Reef en R. H. Krijgsman; Christiaan, z.v. G. van de Bovenkamp en J. W. Wenneker; Corine H., d. v. W. B. Schouten en C. W. Kraak; Michel A., z.v. P. A. Zirkzee en H. van Buuren; Mina J., d.v. M. J. P. van Ginkel en R. A. Eggen; Gerard, z.v. D. Over- eem en J. Hardeman; Grietje, d.v. H. Bakkenes en E. van Engelenhoven; Christiaan H., z.v. C. van. den Heuvel en G. van Dijk; Monique, d.v. P. de Goede en J. M. T. H. Janssen; Jacoba, d.v. H. H. Ploeg en J. van Veldhuizen; Cornelis J., z.v. A. L. M. van Wijk en A. M. Kroft; Paul S. J., z.v. W E L Zwartkruis en A. Kok; Teunis H., z. v. G. C. Berend en M. H. Geurts; Gerrit je, d.v. G. Top en M. D. van San ten; Hendrika G., d.v. A. W. van Harn en G. van de Bijl; Dominique, d.v. B. J. J. Overbeeke en C. J. van der Bree. Ondertrouwd: Henricus Flohr en Mar ja Smit; Gerrit E. W. O. van den Brink en Gerritje Hazeleger; Jan H. van Ravenszwaaij en Everdina J. Met horst; Cornelis G. van der Voort en Dirkje Hendriksen; Hendrik J. Lukkien en Gerritje van de Wakker; Albertus A. R. Viets en Geertruida J. Jacobsen; Hendrik Koot en Joke M. van Kooten; Hendrik Groeneveld en Hendrikje van den Brink; Cornelis van Hal en Johan na E. Meeuwig; Teunis Roseboom en Carla Houssart; Evert Timmers en Son ja van den Heuvel. Getrouwd: J. H. de Kruif en C. Roelof sen; G. van Veldhuizen en L. F. Griffioen; G. van Butselaar en J. H. v. Loo; R. Koerse en B. Gerritsen; A. Bleijenberg en P. Veenhof; D. Moesber gen en J. van de Lagemaat; M. van Weert en H. P. Severijn. Overleden: Derk van den Brand, 76 jr; H. Kamphuis geh. gew. m. D. Engelen, 81 jr; Gerrit J. van den Brink, 84 jr; Pieternella G. Kila geh. gew. met H. J. ten Duis, 82 jr; Dymphina M. J. A. Lucas geh. gew. m. H. C. Pijnenburg, 81 jr; Albert Aaldering, 79 jr; Gijsbertus C. Kreijne, 52 jr; Eklevina J. Sahute- ru geh. gew. m. Limawael, 66 jr; Jo hannes J. Minderhoud, 69 jr; Jan Wil lem van Dee, 81 jr; Theodora W. B. van Mild geh. gew. m. J. W. J. Kaf fer, 81 jr; Joseph A. Janssen, 69 jr; Hendrik van de Water, lmnd; Bessel G. Jansen, 68 jr. VEENENDAAL Zaterdag 27 april: G. J. Verschoor, J. G. Sandbrinkstraat 2, telef. 12529. Zondag 28 april: J. H. Kets, Hoofdstraat 26, telef. 10056. Dinsdag 30 april: W. Remme, Markt 19, telef. 12061. Apotheek: Zuiderapotheek, Dr. Slote- maker de Bruïneplein 7, telef. 10714. RHENEN Voor Rhenen neemt het aanstaande week-end waar: dr. Wijchers, Achter- bergsestraatweg, tel. 2328. AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en Van Om meren uit Eist worden het aanstaan de week-end waargenomen door: dr. S. M. van Ommeren, Rijksstraatweg 158, Eist, tel. 08377-217. SCHERPENZEEL Zaterdag 27 en zondag 28 april aan staande neemt voor Scherpenzeel waar: dr. H. Gerritsen, Stationsweg 10, Woudenberg, tel. 03498-1220. De dienst geldt van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur. Dinsdag 30, april a.s. neemt waar: dr. W. C. van Vulpen, Dorpsstraat 192, Woudenberg, tel. 03497-1220. RENSWOUDE Voor Ederveen, De Klomp en Renswou- de neemt het aanstaande week-end waar: dr. Tqr Velde in Renswoude, tel. 08387-450. KESTEREN Voor Ommeren, Lienden en Kesteren neemt het aanstaande week-end waar: dr. Van der Veen in Lienden, telef. 03443-220. OPHEUSDEN Voor Echteld, Ochteni Dodewaard en Opheusden neemt het aanstaande week-end waar: dr. Van Driel in Och ten, tel. 03444-220. WIJKVERPLEGING RHENEN Voor Eist en Rhenen neemt het aan staande week-end waar: zr. J. Slag ter, Nieuwe Veenendaalseweg 53, Rhe nen, tel. 08376-2381. KESTEREN Voor Echteld, Ochten en Kesteren neemt het aanstaande week-end waar: zr. C. de Jong, Groene Kruis, Ochten, tel. 03444-257. OPHEUSDEN Voor Dodewaard en Opheusden neemt het aanstaande week-end waar: zr. H. Budding in Dodewaard, tel. 08885- 218. TANDARTSEN VEENENDAAL/RHENEN Spoedgevallen, tel. 08385 - 12945. DIERENARTSEN EDERVEEN Voor Ederveen neemt het aanstaande week-end waar dr. Van Riessen, Dorpsstraat 18, Lunteren, tel. 08388- 2557.

De Vallei | 1968 | | pagina 3