Wijziging in bouw-c.a.o. vond nog geen genade Aan metaal-c.a.o. wordt al druk gesleuteld f Aristo I I 'n veilig idee Rumoerige eerste mei STIJGENDE OMZET BIJ NED. DAGBLADUNIE PRISMA B.t.w. zal leven in 1969 iets duurder maken dan verwacht Vooru f1.000,- of f10.000,- en voor u meer belangstelling voor hun auto dan voor hun vrouw de bank waar ook zich thuis voelt Overleg verdaagd tot volgende week Zeist krijgt nieuwe burgemeester radiaalbancfen Drie Duitse jets voor de Rijks luchtvaartschool Arts ontzette hospita van woedende vrouw Besnoeiing in V.S. overheidsuitgaven Bruna wint geding tegen supermarkt Friese veegeleider op grensstation geëlektrocuteerd Prinses Irene naar Madrid vertrokken Employé maakte sier met goede geld van de haas Resolutie inzake non-prol iferatie Caravanbedrijf afgebrand Vrijages in het bedrijfsleven99 N.V.V. helpt bi] huizenaankoop Brandende lager stagneerde treinverkeer Nederlander eet thuis met de feestdagen Jongelui op stap met 36 mille DQOR DE RUIT OUD PROBLEEM om op wyers te bouwen en tintelnS Bij uw slijter f 10,60 per hele MISLUKT GROISINGE1S prisma7 bijou MINISTER DE BLOCK IS VAN MENING: AARDGAS Kom. Laten we die grijze gevel eens opfleuren. Zó moeilijk is dat niet. Want planten en bloemen geven een vrolijk, fris en fleurig balkon. Een paar bakken... 4 DONDERDAG 2 MEI 1968 DEN HAAG Werknemers en werkgevers in de bouwnijverheid zijn het gisteren niet eens kunnen worden over de wijzigingen in de c.a.o. Met die ver anderingen moet de bouw minister Roolvink tegemoet komen, die de c.a.o. op enkele punten heeft afgewezen. Volgende week wordt het overleg hervat. De afgelopen dagen is de achterban van werknemers en werkgevers geraad pleegd over de mogelijke wijzigingen, die de delegaties van beide partijen hadden opgesteld. Die houden onder meer in dat de gevraagde werktijdverkor ting van een half uur per 1 november wordt teruggebracht tot een kwartier per dag ingaande op 1 juni. Aan de c.a.o. voor de metaalnijver heid wordt al hard gewerkt. De drie metaalbonden willen een driejarig con tract afsluiten. Hierin zullen niet de loonsverhogingen het belangrijkste punt zijn, maar zaken, die in de toe komst de positie van de werknemer nauw raken. Het nu lopende contract eindigt op 1 november. De bonden willen nog voor de vakantie hun voorstellen bij de werkgevers indienen. In het gehele DEN HAAG Bij KB is met ingang van 16 mei benoemd tot burgemeester van Zeist mr. dr. A. A. H. Stolk, met toekenning van gelijktijdig eervol ont slag als burgemeester van Tiel. De heer Stolk, die 54 jaar is, is sinds 1 april 1957 burgemeester van Tiel. Hij is Ne derlands hervormd en lid van de PvdA. Eveneens met ingang van 16 mei is benoemd tot burgemeester van Millin- gen aan de Rijn de heer E. A. A. v. Gils te Zwolle. De heer Van Gils, die 42 jaar is, is hoofdcommies ter gemeentesecre tarie van Zwolle. Hij is rooms-katholiek en lid van de KVP. ADVERTENTIE U kent ze wel. Meer belangstelling voor hun auto dan voor hun vrouw. Weten alles van wegligging en vei lig rijden - en zijn bereid er uren over te praten. Ja, praten! Want als Ze aan nieuwe banden toe zijn, dan doet die wegligging er plotseling riet meer toe. "Geef maar wat" zeggen ze. Gek is dat. Dat er automobilisten zijn'die alles van auto's afweten maar niet weten op wat voor ban den ze rijden. Zouden het dan toch de betere automobilisten zijn die met name naar Cinturato radiaal- banden van Pirelli vragen? CINTURATO (voor de man die van BANDEN weet) EELDE De Rijksluchtvaartschool In Eelde krijgt de beschikking over drie nieuwe, zeer moderne opleidings vliegtuigen. Zij zijn van het type HFB 320 Hansa Jets dat is ontworpen door ae HamDurger Flugzeugbau die de toe stellen ook zal bouwen. Het eerste vliegtuig zal'tegen het eind van dit \aar worden geleverd. De H.F.B. 320 komt in de plaats van de toestellen van het type Beechcraft. Dit schroefvliegtuig is al vele -jaren in gebruik. Het Westduitse toestel is een klein type passagiersvliegtuig met twee straalmotoren. Het kan worden gele verd in uitvoeringen voor zeven tot elf passagiers. De H.F.B. 320 biedt voor de leerlin gen van de Rijksluchtvaartschool een betere overgang naar de moderne vliegtuigen van de luchtvaartmaat schappijen dan de Beechcraft met zui germotoren. land worden deze maand vergaderin gen gehouden, waarin de algemene op zet van de nieuwe c.a.o. moet worden besproken. De bonden leggen in het ontwerp- contract de nadruk op: meer „inspraak" van de werkne mer; de erkenning van het „bedrijven- werk" (het opereren van een bond binnen een bedrijf); het recht om mensen, die een ver dere opleiding, een her- of een bij scholing krijgen, hun inkomen te laten behouden. De bonden zullen nog niet zeggen, welk percentage loonsverhoging ze wil len vragen. Het is wel de bedoeling dat er weer een mogelijkheid komt voor „bijsturing", het aanpassen van de lo nen als de kosten van levensonder houd met een bepaald percentage zijn gestegen. De c.a.o. zal op 1 november „rond" moeten zijn, maar de loonsverhogingen kunnen pas op 1 januari ingaan. Het zal nog niet mogelijk zijn om een gezamenlijk contract af te sluiten voor de gehele bedrijfstak. Daarom den ken de bonden aan drie c.a.o.'s: Voor de beambten, de handarbeiders en de bedrijven, die willen overgaan tot een gezamenlijk contract voor hoofd- en handarbeiders. Een verdere verkorting van de werktijd zal ook worden voorgesteld, evenals een minimum vakantietoeslag ALKMAAR Een Turkse vrouw, de 33-jarige N. I. S. heeft gisterochtend in Alkmaar driemaal geprobeerd de 41-jarige kamerverhuurster mevrouw G. Kleijn te doden. Twee keer trachtte zij haar slachtoffer te wurgen eto één keer probeerde zij mevrouw Kleijn van haar zeven meter hoog gelegen bal kon naar omlaag te duwen. Een in de buurt wonende arts, de heer G. Hooi veld, wist de kamerverhuurster uit de handen van de woedende Tukse te red den. De Turkse was gisterochtend in de eengezinswoning, waarin zij op de twee de etage woont, naar beneden geko men om voor één van haar kinderen om een aspirientje te vragen. Toen de kamerverhuurster belangstellend in formeerde wat het kind mankeerde, draaide de Turkse vrouw zich plotse ling om. Zij proberde een touw om de hals van mevrouw Kleijn te gooi en, om haar op die manier te wurgen. Mevrouw Kleijn rende het balkon op, waarop de Turkse haar van de balus trade trachtte te duwen. De kinderen van de Turkse mengden zich toen ook in het gevecht, maar op dat ogen blik verscheen dokter Hooiveld, die de kamerverhuurster ontzette en mee naar huis nam. Daar kwam zij net wat op -verhaal, toen de Turkse dwars door een ruit naar binnen storm de. Ook deze keer wist men erger te voorkomen en werd de politie gewaar schuwd. De vrouw is opgesloten. Waarom zij de kamerverhuurster aanviel, is nog niet bekend. WASHINGTON De uitgavencom- missie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft gisteren voorge steld de overheidsuitgaven van de Ver enigde Staten met 22 miljard dol lar te besnoeien in een poging een einde te maken aan de impasse rond om het voorstel van president Johnson voor een belastingverhoging van 10 pet. Naar verluidt zijn de besnoeiingen dinsdagavond op het Witte Huis uitge werkt tijdens een conferentie tussen president Johnson en leiders van het congres. Afgevaardigde George Mahon, voor zitter van de uitgavencommissie, zei dat het bedrag van 22 miljard dollar bestaat uit een bezuiniging van vier miljard dollar op de begroting van pre sident Johnson voor fiscaal 1969 en voorts uit besnoeiingen ter grootte van achttien miljard dollar op lopende en toekomstige toewijzingen. ADVERTENTIE voor de laagstbetaalden. Ook wordt uitbreiding van de ziektekostenvergoe ding bepleit voor hen, die boven de weistandsgrens vallen en dus niet ver plicht zijn verzekerd. Bovendien moet volgens de bonden de verlenging van de ziekengeldregeling weer worden in gevoerd. In de nieuwe c.a.o. wordt ook het oude probleem georganiseerden-on- georganiseerden weer aangesneden. De bonden willen aan de werkgevers vra gen om vijftig gulden aan een werk nemer te geven voor elk jaar dat hij lid van een bond is geweest. Het bedrag moet bij de pensionering worden uitbetaald. Bovendien zouden de ondernemers tien gulden per lid per jaar moeten betalen voor scholings- en ontwikkelingswerk. De bonden denken vervolgens aan een bepaling, die de werkgevers voor schrijft om drie maanden voordat ze wijzigingen onder het personeel willen invoeren, de ondernemingsraad hier van op de hoogte te stellen. Voor werk nemers die zijn ontslagen omdat een bedrijf failliet is gegaan, moet een fonds worden gesticht. De kosten hier van moeten de werkgevers dragen. Het is uiteraard niet uitgesloten, dat aan deze algemene bpzet voor de nieu we c.a.o.'s nog veranderingen worden aangebracht als gevolg van verlan gens, die op de ledenvergadering naar voren komen. Over de c.a.o. voor de ambachten in de landbouw is gisteren overeenstem ming bereikt. Het uurloon wordt met vijftien cent verhoogd. De pensioenpre mie gaat een gulden per week omhoog. ADVERTENTIE ^^GORDüNSTOFFB^^^^^^^i HAARLEM In de winkels in Haar lem en de IJmond van de n.v. Kijk- grijp zelfbedieningszaken mogen geen Zwarte Beertjes meer verkocht worden tegen een lagere prijs dan door de uit gever is vastgesteld. Dit heeft de presi dent van de Haarlemse rechtbank gis teren bepaald in het kort geding dat de uitgeverij A. W. Bruna en Zoon in Utrecht had aangespannen tegen de n.v. Kjjkgryp. In haar winkels zijn de Zwarte Beer tjes te koop voor 99 cent, hoewel de vastgestelde prijs ongeveer een rijks daalder is. Bij overtreding van de pre sidentiële uitspraak zal de n.v. een dwangsom van'vijfhonderd gulden moe ten betalen. ADVERTENTIE \\C^ GIEKERK De zestigjarige veege leider Andries van der Meer uit Gie- kerk is in het station van Luino aan de Italiaans-Zwitserse grens om het leven gekomen, toen hij een hoogspanningska bel raakte. SCHIPHOL Prinses Irene is gis termiddag van Schiphol naar Madrid vertrokken. Haar man, prins Carel Hu- go, was ruim vijf uur eerder vertrokken. Hij vloog via Parijs naar Madrid. Het prinselijk paar kwam vorige week vrijdag in ons land aan om o.a. een bezoek te brengen aan prins Mau- rits en om Koninginnedag bij te wonen. AMSTERDAM Slapend in een auto is gisternacht in Amsterdam de ne gentienjarige kantoorbediende H. C. van Z. gevonden. Hij was op 19 maart met bijna 37 mille van zijn baas ver dwenen. Hij is gearresteerd. De jongeman werkte bij een make laar in tabak en moest wel eens che ques innen. Op de bewuste dag had hij bi j een bank een cheque laten verzilve ren, die hij had voorzien van een valse handtekening van zijn werkgever. Op de cheque had hij een bedrag van 36.800 gulden ingevuld. Sindsdien was Van Z. spoorloos. (vervolg van pag. 1) De demonstratie, die gisteravond in Amsterdam werd gehouden tegen de re gering-De Jong, verliep wel rustig. Zij was georganiseerd door de P.v.d.A., P.S.P., Studentenvakbeweing, de Socia listische Jeugd en de Rode Jeugd. Er werden leuzen meegedragen als „Weg met Luns" en „Oranje boeven". Ook de portretten van Lenin, Marx en Mao waren te zien. Men trok van het Amstelveld naar de oude RAI. Na af loop werd er een fakkeloptocht gehou den naar de Dam. In de oude RAI bleek, dat de massa le viering van links eigenlijk mislukt is, want er waren zo weinig mensen, dat de handbalwedstrijden in het gebouw- gewoon door konden gaan, terwijl de po litici hun felle aanvallen naar rechts en vooral in de richting van De Telegraaf lanceerden. De CPN vierde overigens de Dag van de arbeid afzonderlijk in de nieuwe RAI. Alle sprekers wezen op de noodzaak één front te vormen tegen de opkemende machten van rechts. In de rumoerige zaal had men echter reeds de grootste moeite- de eenheid te bewaren. Enkele jeugdgroepen, bewa pend met boksbeugels en stokken dreig den herhaaldelijk slaags te raken. In Groningen kwam het 's avonds tot een treffen tussen linkse jongeren en politie. Een groep van ongeveer tach tig jongelui had zich om half acht voor het station verzameld. Er was geen vergunning voor een de monstratie gevraagd, en toen de wat on georganiseerde stoet zich in beweging zette, trad de politie ongeveer 25 man sterk op. Er werden rake klap pen uitgedeeld. Vijf jonge Groningers werden naar het bureau gebracht. DEN HAAG „Over de afgelopen maanden zijn wij tevreden. De omzet ten van advertenties en drukwerken stijgen. We hebben op het ogenblik werkelijk een volle bezetting en zelfs meer dan dat". Dit zei de directie van de Nederlandse Dagbladunie in de jaarvergadering. „Wij hebben zelfs delen van druk werkorders, die wij te veel hadden, aan het Telegraaf-concern gegeven, omdat wij deze anders niet hadden kunnen aannemen. Vooral de omzet van kleine adverteerders stijgt heel sterk. In het bijzonder is de groei zeer belangrijk bij 't Algemeen Dagblad, dat een top-advertentiebezetting heeft. Maar ook de andere bladen van het concern profiteren van het gunstige klimaat, waarin wij zijn gekomen. De rentabili teit is belangrijk verbeterd. We kunnen nu zeggen, dat de ontwikkeling van vo rig jaar een lelijke deuk heeft betekend ren. Op het gebied van 1 januari af voor vijftig procent en meer gezamenlijk geschiedt, zijn er al erg bemoedigende resultaten. Ge bleken is dat er op commercieel gebied zeer veel bereikbaar is. Dat geldt ook voor de belangrijke losse verkoop en de technische ontwikkeling. Deze zomer, zo deelde de directie mee, legt de PTT een lijn tussen Amsterdam en Rotter - da§n, waardoor bij een eventueel uitval- ADVERTENTIE 1) prachtige band met origineel écorce motief 159.- 2) verfijnd model,fraai bewerkte band 155.- 3) nouveauté met gesatineerde band en champagne-kleurige wijzerplaat 159.- DEN HAAG Het leven zal volgend jaar door de belasting op de toege voegde waarde (B.T.W.) iets duurder worden dan de door minister Witteveen (Financiën) geschatte één procent. Deze iets sterkere stijging wordt in de vol gende jaren echter teruggebracht tot een procent. Dit deelt minister De Block (Economische Zaken) aan de Eerste Kamer mee in de memorie van antwoord op z'n begroting. De minister wil overleg plegen met de werkgevers over de manier waarop het prijsbeleid in de overgangstijd van de B.T.W. moet worden gevoerd. Mr. De Block denkt niet in de eerste plaats aan wettelijke maatregelen, maar meer aan het geven van voorlichting over de methode waarop de prijzen moeten worden berekend. De regering voelt er niets voor, zo blijkt verder uit de memorie van ant woord, om de margarineprijs te verho gen, om de verkoop van boter te stimu leren. Dit zal alleen kunnen door mid del van een zware heffing, en dat*heeft te grote gevolgen voor de kosten van levensonderhoud. Bovendien zouden de ontwikkelingslanden die de grondstoffen voor margarine leveren, de dupe wor den van zo'n maatregel. Minister De Block voorspelt, dat de behoefte aan energie in 1975 nog slechts voor vijf procent door kolen zal worden gedekt. In zestig procent van die behoef te wordt dan voorzien door olie, en der tig procent door aardgas. In Drente, Friesland en Noord-Hol land zullen binnenkort acht concessies worden gegeven voor het winnen van aardgas. De voorwaarden zijn gelijk aan die van het continentale plat. Er wordt alleen geen bonus gevraagd, om dat de maatschappijen f 12,50 per hec tare aan de eigenaren van de grond moeten betalen. De bewindsman verwacht ten slotte, dat in de eerstkomende jaren alle elek trische centrales met aardgas zullen werken. Tot nu toe zijn zes centrales op een aardgasnet aangesloten. NEW YORK Twintig landen, waar bij de Sovjet-Unie en de Verenigde Sta ten, hebben gisteren een resolutie inge diend, waarin de algemene vergadering van de Verenigde Naties wordt ge vraagd het ontwerpverdrag tegen de verspreiding van kernwapens te onder schrijven. Het voorstel werd ingediend in de po litieke commissie en het verlangt van de Geneefse ontwapeningsconferentie de onderhandelingen om met spoed voort te zetten de kernbewapenings wedloop te beperken. Het ontwerpverdrag werd vorige maand door de Sovjet-Unie én de Ver enigde Staten in Genève ingediend. Het ontmoette verzet van India, Brazilië, Roemenië en een aantal Afrikaanse landen. STOPPELDIJK Woensdagavond is de in Stoppeldijk gelegen fabriek van de NV Caravanbedrijf Meyer te Axel, ge heel door brand verwoest. Van de 40 in dienst zijnde personeelsleden waren er nog tien aan het werk, toen zij om streeks kwart over acht plotseling een meters hoge steekvlam uit een elektri sche leidipg zagen komen. In de kortst mogelijke tijd stond het hele gebouw in lichter laaie. Het perso neel had nog de tijd om de alarminstal latie in werking te stellen en uit het ge bouw te vluchten. De brandweer van Stoppeldijk moest de assistentie van de brandweren uit Kloosterzande en Hulst inroepen. On danks de gezamenlijke inspanning kon niet worden voorkohïen, dat het hele ge bouw en een groot aantal caravans in vlammen opging. De oorzaak en ook de omvang van de schade zijn nog niet be kend. VLAGTWEDDE In Sellingen (ge meente Vlagtwedde) is dinsdagmiddag, tijdens afwezigheid van de bewoners, een boerderij geheel uitgebrand. Ze was eigendom van de landbouwer W. Tees en werd bewoond door de familie G. Al- ting: man, vrouw en één kind. De brandweer van Sellingen wist te voorko men, dat het vuur oversloeg op een na bijgelegen garagebedrijf. Van de inboe del van de familie Alting kon niets wor den gered. len van de belangrijke zetterij-compu ters in Rotterdam en Amsterdam er di rect een reserve-capaciteit is. „Wij zitten nu voor de bestelling van fotografiche zendinstallaties en uit breiding van de rotatie-capaciteit. Dit alles heeft een lange levertijd. De in vesteringen vorig jaar f 1,47 miljoen zullen dit jaar nog niet zo groot zijn, naar schatting f 4 mijoen, waarin de omloop van 't nieuwe kantoorpand van de NDU in Rotterdam zit. Dit bedrag kan uit afschrijvingen en ingehouden winst worden gefinancierd", aldus de directie. De eerste paal van het nieuwe pand De voordelen van de samenwerking ni Tn Unitel komen steeds meer naar vo- in Rotterdam zal vermoedelijk 24 ju- ied van de inkoop, die nl worden geslagen. De vergadering nam afscheid van de heer F. Baas, die- na bijna 33 jaar aan het bedrijf ver bonden te zijn geweest, om gezondheids redenen aftrad als directeur. De heer Baas, aan wie de gouden legpenning van de NRC werd uitgereikt, noemde in zijn afscheidswoord de NDU als een van de sterkste bedrijven in de krantenwe reld. ARNHEM Geen enkele onderne ming is er in Nederland, die niet conti nu aan het vrijen is. Dit zei mr. J. de Wilde, president-commissaris van de NV Verenigde Industrie- en Handel maatschappij Vihamij, op de gistermid dag in Arnhem gehouden aandeelhou dersvergadering der vennootschap, toen hem werd gevraagd of er ook plannen bestonden tot fusie. Bij schaalvergro ting moeten we ons instellen op combi naties die gewenst zijn. aldus de heer De Wilde, die overigens „onstuimig' vrijen" van de hand wees. Desgevraagd gaf hij ook te kennen, dat de afdeling groothandel der Vihamij zich gunstig blijft ontwikkelen. De om zet in het eerste kwartaal van dit jaar ligt ongeveer 10 procent hóger dan een jaar geleden. Over de kostenontwikke ling valt echter nog weinig te zeggen, omdat ook de cao nog niet is afgeslo- Als de situatie zich op de zelfde wij ze blijft voortzetten, dan zullen, zo con cludeerde hij, de resultaten niet sterk afwijken, van het afgelopen boekjaar, waarover 10 procent dividend kon wor den uitgekeerd. Herkozen werd als commissaris mr. Ph. C. M. v. Campen, en gekozen als commissaris mr. F. B. S. Jacob uit Leersum, die in de plaats komt van dr. L. A. baron van Ittersum. ROTTERDAM Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen gaat hulp geven bij het kopen van een eigen huis. Leden die in Zuid-Holland wonen kunnen bij het districtsbestuur terecht om advies te vragen. Hiervoor werkt het NVV samen met de Stichting Eigen Woningbezit. UTRECHT Een bandend lager in het achterste deel van een olietrein is er vanmorgen de oorzaak van ge weest, dat de eerste reizigerstreinen van Gouda naar Rotterdam en van Rot terdam naar Gouda moesten worden opgeheven. Twee andere treinen kre gen resp. veertig en twintig minuten vertraging. De olietrein stond bij Rotterdam- Noord. Er is een diesellocomotief heen gestuurd om het achterste deel, waarin zich het brandende lager bevond, terug te slepen naar het goederenstation Rot terdam-Noord, waar de brand kon wor den geblust. ADVERTENTIE de heerJ.W.Hoogeveen beheerder bijkantoor Amstelveen Contant geld nodig voor privé-doel- einden? Neem een persoonlijke lening bij de NMB. Dat gaat prettig en snel. Aflossing in maximaal 36 maanden op gunstige voorwaarden. Bijvoorbeeld: 3.000,- in handen, be taling in 18 x ƒ183,15. Of: ƒ10.000,- in handen, betaling in 36 x 332,67. Loop eens binnen bij het dichtstbij zijnde NMB-kantoor. Men geeft u er graag alle inlichtingen over de per soonlijke lening. U zult zien, dat bij de NMB de persoonlijke lening samengaat met persoonlijke service. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK •235 vestigingen in Nederland AMSTERDAM Driekwart van de Nederlandse gezinnen gaat met Kerst mis en Nieuwjaar niet buitenshuis eten. Dit is gebleken uit een onderzoek naar de consumptie van kalkoen tijdens de winterfeestdagen. Dit onderzoek is ingesteld in opdracht van het voorlichtingsinstituut van de Amerikaanse pluimveeindustrie in Rot terdam door het Bureau voor marke ting, markt- en motievenonderzoek te Hilversum. Als er thuis gegeten wordt, wil de huisvrouw wel iets bijzonders op tafel zetten. Bij de thuis-eters wordt op eer ste kerstdag aan kip (28 pet.) de voor keur gegeven boven kalkoen (12 pet.), konijn (14 pet.), eend (2 pet.) of vlees (23 pet). De volgende dag wint het vlees het weer van de kip en eet 33 pet. weer vlees. Met Oudjaar kan wild en gevogelte niet eens meer wedijveren met vlees. Meer dan de helft (55 pet.) eet dan vlees. Na de feestdagen keren de huis vrouwen weer terug naar de vleesscho tel. ADVERTENTIE de hele zomer feest! mm HEERLEN. De achttienjarige Piet L. uit Heerlen is al bijna een week ver dwenen met 36000 gulden van zijn baas. Hij werkte pas vijf dagen bij het gara gebedrijf Canton Reiss toen hij het geld in handen kreeg. Grensposten en ook Interpol is verzocht naar hem en zijn een jaar jongere vriend J. C. uit te kijken. Piet L. moest vorige week vrijdag een tas met het geld naar de Middenstands- bank in Heerlen brengen. Het bedrijf heeft niet onmiddellijk de politie ge waarschuwd, toen de jongen wegbleef.

De Vallei | 1968 | | pagina 7