Opnieuw andere eigenaar Verleden houdt „Centrum" Officiële programma van Stick to sticks" bekend School experimenteert met ruigkamperen EERSTE GELD IS BINNEN Y ereniging vrienden Lunterse Buurtbos officieel opgericht Nog weinig bekend over activiteiten v.v. Lunteren Opheusdense „Ordonnans" vloog weer NCRV houdt excursie naar Marsch Halve eeuw ABC-Rhenen KWF houdt collecte en ledenactie LEVENSWENS DE GROND INGETRAPT MIST u uw P arkeer verbod groenstroken Ontvreemde bromfietsen gevonden Bejaardentocht Renswoude op woensdag 12 juni HDS vergadert MARKTEN Geen spreekuur burgemeester Avondwandeling in Grebbestad Geen spreekuur 49 «- Suggesties Schud] assen voor uitstapje van bejaarden Pompen 10550 11079 Bekendmaking Geslaagd Jeugdraad werkt hard aan organisatie Lichtmachine nog onbekend Wandeltocht op Veluwe DINSDAG 14 MEI 1968 LEERSVM De heer Ch. P. G. Immikhuizen is pas ongeveer drie maanden eigenaar van hotel café restaurant „Centrum" in Leersum, maar nu overweegt hij al serieus om Leersum te gaan verlaten. De reden van deze vreemde situatie is: de erfelijke belasting van het „Cen trum". Voordat de heer Immikhui zen eigenaar van het „Centrum" werd, stond het café in Leersum al gemeen bekend als een gelegenheid waar drankorgiën en sexuitspattin- gen, vooral onder de jeugd, niet van de lucht waren. Er werden regelma tig politie-invallen in het café ge daan en een fatsoenlijke Leersum - mer waagde zich niet in de veel be sproken gelegenheid. De heer Immikhuizen heeft hier echter niets mee te maken. Toen hij eigenaar van het bedrijf werd was het met alle ontucht gedaan en werd het café-restaurant omgetoverd tot een respectabel horeca-bedrijf. Dit schijnt men in Leersum echter moei lijk te kunnen geloven. „Pas nog gaf de muziekvereniging „Crescendo" achter het café in de grote zaal een uitvoering. Toen de uitvoering afgelopen was, zag ik al le bezoekers langs mijn zaak lopen, de weg oversteken en bij mijn con current naar binnen gaan", vertelt de heer Immikhuizen. Hij kon dit vanzelfsprekend moeilijk verkroppen Men had een zaal van hem gehuurd. Hij had gezorgd, dat de zaak netjes aan kant was maar toen men zijn zaal niet langer nodig had ging men naar een concurrent om die de uit eindelijke financiële verdienste te gunnen. „Begrijp me goed, het kan ne niets schelen al verdient die man honderdduizend gulden. Maar ik kan niet begrijpen, dat ze wel m'n zaal huren en verder mijn zaak voorbij lopen". De café-houder vertelt er nog bij, dat hij voor die avond spe ciaal tachtig slaatjes had laten ma ken, maar dat hij er slechts 15 van verkocht. De rest kon hij weggooien. De heer Immikhuizen kan nog meer van dergelijke voorbeelden vertellen. Hij wijt ze vrijwel alle maal aan de erfelijke belasting van het café, waardoor de Leersummers een zekere drempelvrees voor het café hebben gekregen, terwijl het een heel gewoon, net bedrijf is gewor den. „Die beatjongens komen dik wijls vragen, of ze hun club weer mogen openen in de zaal achter mijn zaak. Maar ik begin er niet aan. Ik houd er niet van. Trouwens al zou ik eraan beginnen, dan zou het nog geen troep worden. Reken erop dat ik de zaak in de gaten hield", verze kert hij. .Even later schudt hij zijn hoofd, „maar als de zaken zo slecht gaan als nu, denk je er wel eens aan om die zaal toch maar weer aan die beatjongens te geven". De erfelijke belasting is overigens niet de enige reden, waarom het „Centrum" leeg blijft. Er is nog een facet, dat veoral de niet Leersum mers buiten de café-deuren houdt. Als men in de plaats niet bekend is, zal men het „Centrum" moeilijk voor een hotel, café of restaurant aanzien. Voor het bedrijf staan na melijk benzinepompen en aan het pand hangen grote lichtreclames met het merk van de benzine, die er getankt kan worden. Hierdoor wordt het café in negatieve zin gecamou fleerd en wordt het voor een woon huis bij een benzinestation aange zien. Daar komt nog bij, dat aan de westzijde van het pand twee ramen zitten, die het café nog meer het aanzien van een woonhuis geven. „Soms rijden de mensen de inrit in. Ze kijken dan door die ramen naar binnen, zien niemand zitten en rijden om het café heen om hun reis te ver volgen". 4 y Inmiddels heeft de heer Immikhui zen stappen ondernomen om aan de voorgevel van zijn bedrijf het een en ander te veranderen. Zo zal bin nenkort een lichtbak van het benzi- nemerk verdwijnen om plaats te ma ken voor een lichtreclame van het „Centrum". Verder is er nog het probleem van de algehele vergunning. In het „Centrum" mag geen borrel wor den geschonken, alleen zwak alcoho lische dranken. Volgens de heer Im- Het echtpaar Immikhuizen overweegt om elders opnieuw te trachten hun levenswens te verwezenlijken en een goed lopende zaak op te bouwen. mikhuizen houdt ook dit veel mensen uit zijn bedrijf. Hij werk er dan ook hard aan om een algehele vergun ning te krijgen. Het kaïn echter nog wel even duren voor het zover is. De heer Immikhuizen werkt vrij wel zijn hele leven al in de horeca- sector. Hij was twaalf jaar kelner bij Krasnapolsky in Amsterdam, drie jaar bij de KLM en deed vier jaar lang seizoenwerk als kelner. Ook zijn vrouw kent het horeca-bedrijf van binnen en van buiten. Zij was lange tijd serveerster. Het was van beiden de grootste wens om eens een eigen bedrijf te kunnen leiden. Na jaren lang hard werken hadden xe het voor elkaar. Ze pachtten het „Centrum". Nu loopt de zaak echter niet en de verwezenlijking van de mooiste droom van het echtpaar schijnt de grond in te worden ge stampt.- De heer Immikhuizen wacht dit seizoen nog af. „Misschien wordt het nog beter als het exterieur wat veranderd is en er een borrel ge schonken mag worden. Maar ik zie het er niet van komen. Als het niet beter wordt, ga ik in september of oktober weg. Ik ben niet van plan hier financieel dood te gaan. Er komt nie mand in de zaak. Je gaat er moreel kapot aan. We zouden er mensenschauw van worden dagblad DE VALLEI Bal: tot 17 JO *«r v*n 17.30— 10.31) iur Zaterdags 16.3017.30 uur. 000*0000*000000010000» 1*00000000000000000000000000000000000* LEERSUM Burgemeester en wet houders van Leersum brengen ter openbare kennis, dat zij, ter uitvoering van artikel 28a van het Reglement van Politie, voor de groenstroken langs de Scherpenzeelseweg, tussen Rijksstraat weg en huize „Tamarinde", een par keerverbod hebben ingesteld. VEENENDAAL De beide Veenen- dalers P. van de B. en H. W. S. raakten zondagmiddag hun bromfietsen kwijt bij het sportpark Panhuis. Gisteren werden de beide vervoermiddelen door de politie in Driebergen gevonden. RENSWOUDE De jaarlijkse tocht voor de bejaarden uit Renswoude wordt dit jaar gehouden op woensdag 12 juni. Bejaarden, die aan het uitstapje willen deelnemen wordt verzocht zich voor 25 mei op te geven bij mevrouw Lans, Taets van Amerongenweg 42 in Rens woude. LEERSUM De voetbalvergadering van HDS die aanvankelijk was vastge steld op woensdag 15 mei is verscho ven naar vrijdag 17 mei. Dit is gebeurd in verband met de voetbalwedstrijd, die woensdag op de t.v. wordt uitge zonden. Op de agenda van de voetbalverga dering, die wordt gehouden in de zaal van Hotel 't Centrum staat o.a. verkie- en jeugdsecretaris. RHENEN De heren A. van Dijk, Joh. Elenbaas en R. van Gesink, allen leden van het korps vrijwillige brand weer-Achterberg, slaagden in Doorn voor het examen brandwacht le klasse. Vette kalvermarkt Barneveld. BARNEVELD, 13 mei 1968 Aan voer 519 stuks. Handel: redelijk. Prij zen: le kwal. 3.803.95; 2e kwal. 3.60 3.75; 3e kwal. 3.35—3.55. Pardenmarkt Utrecht UTRECHT, 13 mei 1968 Op de Utrechtse paardenmarkt zijn vandaag 478 dieren aangevoerd. De prijzen wa ren: luxe paarden 12001625; werk paarden 12001600; 3-jarige paarden 9601200; 2-jarige paarden 700925; veulens 300625; hitten 700900; slacht- paarden 2,80—3,60 per kg gesl. gew.; jonge slachtpaarden 3,604,20 per kg gesl. gew. Handel: kalm. C7 OPHEUSDEN De Opheusdense dui- venvereniging „De Ordonnans" is met 't vliegseizoen begonnen. Inmiddels heb ben twee vluchten plaatsgevonden. Voor de vlucht vanaf Roosendaal waren niet minder dan 309 duiven meegegeven, die gelost werden om 6.30 uur. De eerste twee duiven, die in Opheus- den werden waargenomen, waren van T. Verwoert. De duiven hadden 7.52.11 uur nodig voor de. afstand, die 88 km bedroeg. Als laatste werd D. Ver woert geklasseerd. Zijn duif maakte een tijd van 8.20.24. De uitslag van deze vlucht was: 1, 2, 4, 8, 14 T. Verwoert; 3, 24 J. Roelof se; 5, 6, 9, 12, 19, 21 D. Lindner; 7. Gebr. Van Lijmeren 10, 16, 17; A. Aalbers (Zetten); 11 O. de Wit; 13 G. J. v. Holland; 15 Comb. Kerkstra en Schaap; 18, 23 A. v. d. Kolk; 20, 25 H. Prijs; 22. J. v. Neerbos, Kesteren. De vlucht vanaf Duffel telde 272 deel nemende duiven, die een afstand moes ten afleggen van ruim 120 km. Weer was het T. Verwoert, die als eerste een duif binnen kon melden in de tijd van 9.36.03 uur. De laatste prijsduif kwam in Opheusden binnen om 9.54.18 uur, van de combinatie Kerkstra en Schaap. De uitslag van deze vlucht luidt als volgt: 1, 4, 7 T. Verwoert; 2. J. v. Neer bos (Kesteren); 3, 25 H. Prijs; 5, 21 Comb. Kerkstra en Schaap; 6. J. Roelof- se; 8. D. Verwoert; 9, 11, 17 H. J. Cor- nelissen; 10, 15, O. de Wit; 12, 14. 19 D. Lindner; 13, 22, 24 Arends-Peters; 16 H. I J. Brukman; 18 B. v. Eek; 20 G. J. v. I Holland; 25 Gebr. Van IJmeren.. RHENEN De burgemeester van Rhenen is op vrijdag 24 mei 1968 ver hinderd spreekuur te houden. RHENEN Om een ieder in de ge legenheid te stellen kennis te maken met de tak van sport, die door een ie der beoefend kan worden, de wandel sport, organiseert de Sticht Gooise Wandelsport Bond (SGWB) een avond wandeltocht te Rhenen op vrijdag 17 mei 1968. Een ieder, die de leeftijd van 8 jaar heeft bereikt kan hiervoor inschrijven. De afstanden bedragen voor 8 jaar t.m. 11 jaar 6 km en voor 12 jaar en ouder 9 km. Na het volbrengen van de tocht ont vangt u een speciaal hiervoor vervaar digde medaille met draaglint. Als speciale prijs is een prachtige beker beschikbaar gesteld voor de grootste groep, samengesteld uit leden van een sport- of speeltuinvereniging. Het inschrijfgeld voor deelname aan de avondwandeltochten bedraagt f0,50 voor deelnemers van 8 t/m 11 jaar en f0,75 voor deelnemers van 12 jaar en ouder. De start vindt plaats om half zeven op het sportpark „CANDIA". Inschrijfadressen zijn: de heer Kra mer, Valleiweg 66 te Rhenen en de heer Hardeman, Stationsstraat 11 te Veenendaal. KESTEREN Onder leiding van de Veenendaalse veldbioloog Adriaan P. de Kleuver vindt aanstaande zaterdag een excursie plaats van de Nederland se Christelijke reisvereniging naar een van de mooiste gebieden van de Betu we, de Marschpolder. Op het program ma staat onder meer de bezichtiging van de watermolen en het dorp Lienden. Tot besluit van de excursie wordt een wandeling gehouden in het Ommerense bos. Aan de excursie kunnen zowel leden als niet-leden van de NCRV deelnemen. Een speciale bus vertrekt uit Ede over Bennekom, Wageningen en Rhenen naar Veenendaal. Het vertrek vanaf de Markt in Veenendaal is om 13 uur. De kosten voor de excursie bedragen vier gulden. Belangstellenden kunnen zich vooraf opgeven bij de heer C. van Gen- dringen, Jac. van Ruysdaelstraat 18 te Veenendaal. LEERSUM Wethouder K. J. de Vries zal geen spreekuur houden op donderdag 16 mei wegens familie-om standigheden. RHENEN De afdeling Rhenen van de Algemene Bedrijfsgroepen Centrale, afgekort „A.B.C.", bestaat vijftig jaar. Ter gelegenheid van dit heuglijke feit wordt zaterdag 18 mei 1968 van 3 tot 5 uur 's middags in het „Eigen Gebouw" een jubileumreceptie gegeven. gens Harry Dukker is dit programma nog nooit eerder vertoond. Hij werkt met diaprojectoren en filmcamera's. In de diaprojectoren plaatst hij vloei- en injectiedia's. Vloeidia's zijn van te vo ren met verf vervaardigde dia's. De verf gaat door de warmte van de lamp bewegen. Sterk vergroot geeft dit con tinu wisselende kleurenspel prachtige effecten. Injectiedia's geven een plotse linge explosie in vorm en kleur, omdat men tussen de diaglazen verf spuit. Een wand van de „Eierhal" wordt he lemaal bedekt met projectieschermen, naar de andere kanten projecteert men VEENENDAAL Het officiële programma van „Stick to sticks", het beat- festijn dat de financiële basis voor de Veenendaalse jeugdraad moet gaan vor men, is bekend. Topartiesten uit de Nederlandse popwereld zullen meewerken aan het feest, dat uiteindelijk door de Veenendaalse bevolking tot een succes moet worden gemaakt. Het programma is aantrekkelijk; evenals de opzet van de avond. Het is de eerste stap, die de jeugdraad (in oprichting) onderneemt om in Veenendaal wat te laten gebeuren. Het publiek zal nu moeten bewijzen of hieraan werkelijk behoefte is. Het programma begint op vrijdag 31 mei aanstaande om negen uur 's avonds met een optreden van de Veenendaalse band „As203", gevolgd door een optre den van de Utrechtse band „Full Hou se" van manager Jaap van de Klomp. De liedjeszanger Theo Snijders uit Am sterdam zet het programma voort met enkele voorbeelden van het puur Ne derlandse chanson. De avond bereikt vervolgens een cultureel hoogtepunt door een optreden van „The New Acous tic Swing Duo". Dit duo bestaat uit de gebroeders Peter en Han Bennink. Han Bennink wordt algemeen als de beste jazzdrummer van het ogenblik in Ne derland aanvaard. Vorig jaar won hij de „Wessel Ilcken"-prijs, de jaarlijkse Ne derlandse jazzprijs verbonden aan het Prins Bernhardfonds. Onlangs kon men van hem nog een televisie-portret zien. Zijn broer Peter Bennink was al eer der in Veenendaal te beluisteren. Hij speelde op tweede kerstdag dit jaar 's morgens in de Petrakerk tijdens een speciale kerkdienst. Na dit intermezzo van eigentijdse jazz is het woord aan de oude rhythm and blues-muziek. Bert Jansen uit Groningen zingt een aantal songs en be geleidt zichzelf op z'n mondaccordeon. Bert Jansen is het grootste talent in zijn genre in Nederland op het ogen blik, volgens een der organisatoren van „Stick to sticks" Mik Thoomes. Hij be reikt vreemde effecten op zijn instru ment en beheerst dit volkomen. De avond wordt besloten met een op treden van de overbekende beatgroep uit de hoofdstad „Dragon Fly". De beatorkesten worden alle omringd door beatgirls, bekend van de televisiepro gramma's „Waauw" en „Moef ga ga". Gedurende het gehele programma draait de nieuwe show van Harry Duk ker. Midden in de „Eierhal" staat zijn lichtmachine, die „The complete crazy light machine" projecteert op de wan den, het plafond en het publiek. Vol op de aanwezige ondergrond. Aan de organisatie van de produktie van de jeugdraad in oprichting „Stick to sticks" wordt hard gewerkt door de gehele jeugdraad, inclusief de hoofd-in- specteur van politie W. C. H. Dekker en de heer A. H. van Pijpen. Allen zijn zij enthousiast om ervoor te wer ken dat er in Veenendaal in de toe komst wat te doen zal zijn. De politie is overal van op de hoogte. Om de avond zoveel mogelijk volgens schema te laten verlopen maakte Mik Thoomes een situatie-schets van de Eierhal. Hij werkt samen met Hedda Buys avond aan avond aan de organisatie van „Stick to sticks", het gebeuren dat de stoot moet geven tot de ontwikkeling van een culturele recreatie voor Vee nendaal. De situatie-schets van de „Eierhal" op 31 mei aanstaande. Midden in de zaal de lichttoren waarop de projectoren en film camera's van Hans Dukker worden ge plaatst. vrick.Te> vricks ■»nv*T!p eiBRH^L EDE Dank zij vijftig warme dekens, die beschikbaar werden gesteld door het garnizoen Ede, zijn tweeëntwintig leerlingen van de derde klas van de Juliana van Stolberg-ulo uit Leiden nog steeds vol goede moed aan het kam peren in de bossen van het landgoed de Renkumse Beek. Het scholierenkamp is een origineel experiment, dat echter bijna verstoord dreigde te worden door de koude, die de leerlingen 's nachts overviel. De militaire dekens hebben daar verandering in gebracht en de scholieren uit Leiden zijn inmiddels al vertrouwd geraakt met het primitieve kampleven dat een week zal duren. Op vele scholen voor voortgezet onder wijs wordt eens per jaar een werk week georganiseerd. Men stapt dan af van het normale lesrooster en legt LUNTEREN De eerste tientjes voor het Lunterse Buurtbos zijn binnen. Gisteravond werd de vereniging „Vrienden van het Luntersche Buurtbosch" officieel opgericht en werden de eerste leden ingeschreven. Voor de vergadering bestond een vrij goede belangstelling, maar het kan niet gezegd worden, dat er spijkers met koppen werden geslagen. Men beperkte zich in hoofdzaak tot een bespreking van de statuten en andere huishoudelijke zaken. De sfeer waarin vergaderd werd was rustig er waren hoegenaamd geen oppositie-geluiden te horen, dit in tegenstelling tot de vorige vergadering, waar met name de Stich ting Het Luntersche Buurtbos van verschillende kanten kritiek te slikken kreeg. De bevolking van Lunteren was via een gestencilde circulaire opgeroepen voor de vergadering. De uitnodiging vermeldde ten overvloede de slechte financiële positie waarin de stichting momenteel verkeerd. Het stichtingsbe stuur zag zich de laatste jaren gecon fronteerd met steeds hoger wordende kosten, waar een teruglopende op brengst van de houtverkopen tegenover stond. De circulaire repte niet van de finan ciële moeilijkheden die het gevolg wa ren van de verbouwing van de koepel. Dit kwam de stichting op een schuld van f 45.000,- te staan en het bedrag dat nodig is voor de jaarlijkse rente en af lossing kon de stichting zelf niet op brengen. De nieuwe vereniging, waar van de heer J. C. ten Ham voorzitter is werd in het leven geroepen om de hel pende hand te bieden. De vergadering gisteravond in hotel Floor werd in hoofdzaak gevuld met discussies rond de opzet van de vereni ging. Er waren enkele aanwezigen, die het wenselijk achtten dat de vereni ging inzage krijgt in de stichtingsacte van Het Luntersche Buurtbos. Voorzit ter Tep Ham vroeg zich af of dit wel noodzakelijk was. Hij legde uit dat het niet de bedoeling is dat de vereniging enige zeggenschap over de stichting zal krijgen. „We krijgen inzage in de boe ken en hebben voorts een adviserende stem", aldus de heer Ten Ham. Uit de zaal kwamen ook opmerkingen aangaande de vraag wie er in feite eigenaar van het bos is. Als de burgerij dit is, zo stelde een van de aanwezigen, zullen we er ook wat over te zeggen moeten hebben. De heer Ten Ham bevestigde het dat de inwo ners van Lunteren formeel de eigena ren van het bos zijn, dat wordt be heerd door de Stichting. Omtrent de te ontwikkelen activitei- teiten van de vrienden van het Buurt bos werd nog weinig bekend. Het bleef beperkt tot een aantal suggesties die door het bestuur werden geregistreerd. Wel zei de heer Ten Ham dat men de financiële actie waar het tenslotte allemaal om begonnen is, wil uitbrei den tot de inwoners van grote steden, die evenals de Lunteranen van de re creatieve functie var het bos profite- Voor een minimum bedrag van f 10,- per jaar kan men lid van de vereniging worden; voor f 5,- minimaal per jaar donateur. het accent op de meer praktische vorming. Vaak gebeurt dat in de vorm van een aantal excursies. De directeur van de Juliana van Stol berg Ulo uit Leiden, de heer J. van Daatselaar, wilde het dit jaar eens anders doen. Hij lanceerde, naar Duits voorbeeld, het plan een week „ruig" te gaan kamperen met het doel zijn leerlingen liefde voor de na tuur te kweken en hun te laten ken nis maken met het leven in een kamp, waar men van enige accommo datie verstoken is. De dagen worden in het kamp, dat za terdag werd opgebouwd van eigen tenten, doorgebracht met wat de heer Van Daatselaar noemt „passende ar beid in de bossen". Zo zijn de leerlingen vele uren bezig met het vrijstellen van de dennebos- sen. Dat wil zeggen dat men nuttelo ze en schadelijke begroeiing rond de bomen gaat verwijderen. Er zijn daarnaast nog meer activitei ten, die voor de scholieren leerzaam zijn en die bovendien van betekenis zijn voor het onderhoud van het bos. 's Morgens om zeven uur begint de dag. Op dat tijdstip trekken twaalf jongens en de negen meisjes onder leiding van de heer en mevrouw Van Daatselaar het bos al in. De stem ming onder elkaar is bijzonder goed, aldus het schoolhoofd, die voorts waardering heeft voor de leveran- RHENEN De afdeling Rhenen van de Algemene Bedrijfsgroepen Centrale organisert vrijdag 24 mei om acht uur in het „Eigen Gebouw" en grote jubi- leum-schudjas-avond, waarvan de op brengst wordt bestemd voor het uit stapje van bejaarden en invaliden. Aan de wedstrijd zijn eetbare prijzen verbonden. Een eerste prijs van maar liefst tien pond karbonade. Drie prijzen van vijf pond karbonade, zes prijzen van drie pond karbonade, vijf kippen, vijf metworsten en vijf leverworsten, in totaal vijfentwintig prijzen, beschikbaar gesteld door slager A. van Dijk te Rhe nen. Uiteraard gaat het er bij de wed strijd om zoveel mogelijk geld in te za melen voor het genoemde liefdadige doel. De inleg bedraagt per persoon minstens f 2.-. Ook oudjes kunnen deel nemen. evenals invaliden. Zij kunnen inschrijven voor halve prijs. ciers uit Ede die hem op de afgele gen kampplaats elke dag komen be zoeken. Elke avond wordt er een groot kamp vuur ontstoken, wellicht het hoogte punt van de dag. Dit experiment met scholieren wordt met aandacht gevolgd door de ANWB, die overigens nauw bij de •organisatie betrokken is. AMERONGEN In Amerongen zal de komende weken een collecte en een ledenwerfactie worden gehouden voor het Koningin Wilhelmina Fonds, dat zich bezighoudt met de Kankerbestrij ding in ons land. Degenen, die meer willen doen dan de kankerbestrijding financieel steunen, kunnen zich bij de plaatselijke afdelig yan het KWF op geven als huisbezoeker of -bezoekster. Aan deze dames of heren wordt één uurtje vrije tijd gevraagd om onge veer 25 gezinnen in Amerongen te be zoeken voor een eventueel lidmaat bij het adres Nassaulaan 12. De kos ten, die aan het lidmaatschap zijn ver bonden bedragen f2,50 of hoger. LUNTEREN Door het behalen van het kampioenschap promoveert de voetbalvereniging Lunteren naar de 3e klas KNVB. Ter gelegenheid van dit heuglijke feit hopen het bestuur van de vereniging en de eerste-elftalspelers te recipiëren op donderdag 16 mei van 19.30-21.30 uur. De receptie wordt gehouden in ho tel „De Veluwe". dorpsstraat 69. EDE De afdeling Ede van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor tuinbouw en plantkunde, organi seert op woensdag 22 mei een wande ling op de Veluwe. De wandeltocht staat onder leiding van de heer J. van Voorst. De belangstellenden voor deze wandeling wordt verzocht om 19.00 uur aanwezig te zijn op de picknickplaats Westerrode. Deze bevindt zich op on geveer 1 kilometer voorbij de drie sprong. in de richting Otterlo. aan de rechterzijde van de weg.

De Vallei | 1968 | | pagina 4