GISTEREN GEEN VORDERINGEN Partijen gaven hun verlanglijst door Opleving in België een eigen huis binnen uw bereik Over de grenzen f Het werkt Spel begint pas Mundi Victor Belgisch koninklijk paar vluchtte voor betogers 7ei/ent*mM RIJKSPOSTSPAARBANK BOUWFONDS NEDERLANDSE GEMEENTEN Orkaan teistert Iowa Amerikaan beroofd Prinses zag schoolvriendin Messerschmidts en Heinkels nog eens boven Londen ,Mars der Armen' naar climax Gallup houdt het op Humphrey De sigaar die uw vader op zondag rookte. Nu voor u, elke dag. Stap uit Ae grij*e 17.90 -19.90 22.90-24.90 Belgrado steunt Praag Gotthardtunnel CONCESSIES De Rijkspostspaarbank en het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten brengen samen Snel en voordelig sparen In veel gevallen krijgt u een hypotheek van 90% Een volledig "pakket" bouw-voordelen voor u Er ligt een uitvoerige brochure voor u klaar j COUPON Aan Rijkspostspaarbank, Afd. Publiciteit, ZAKELIJKER shirt DONDERDAG 16 MEI 1968 BRUSSEL De Belgische centrale raad voor het bedrijfsleven verklaart in zijn jongste maandoverzicht, dat er verscheidene aanwijzingen zijn voor een consolidatie van de opleving der conjunctuur. Er is b.v. 'n versnelling van 't groei tempo van de industriële produktie, van het verbruik van elektriciteit en van de in- en uitvoer. De expansie van de industriële be drijvigheid steunt vooralsnog vooral op de bw*enlandse vraag en overheidsin vesteringen. De volledige werkloosheid neemt slechts langzaam af, het aantal volle dig werklozen ligt nog duidelijk hoger dan een jaar geleden, maar het ver schil wordt van maand tot maand klei ner. De toenemende vraag naar krediet van overheid en bedrijfsleven en ook sommige externe factoren, in het bij zonder de Amerikaanse politiek van duur geld, heeft begin mei geleid tot een zekere verkrapping van de Belgi sche financiële markt. De economische opleving zou derhalve tot stand kunnen komen zonder een werkelijke ontspan ning van de rentevoet op lange ter mijn, waardoor moeilijkheden kunnen rijzen voor ondernemingen die voor de noodzaak van herstructurering staan, aldus het overzicht. DES MOINES Orkaanwinden heb ben woensdag het centrum van Char les City en Oelwein in noordwest-Iowa geteisterd en grote schade aangericht. Ongeveer 20 personen zijn gewond in Charles City, en de telefoonverbindin gen werden verbroken. Men verwacht dat het aantal gewon den nog zal stijgen. In Oelwein zijn on geveer 50 personen in het ziekenhuis opgenomen. PARIJS Tastbare vooruitgang is er gisteren niet gemaakt in de vredeson derhandelingen tussen Amerika en Noord-Vietnam. Wel kan men zeggen, dat tijdens deze vergadering, die bijna drie uut duurde, het gesprek pas goed op gang is gekomen. De partijen hebben elkaar een verlanglijstje overhandigd, waaruit gekozen kan worden, als men zich plotseling gedrongen zou voelen concessies te doen. Deze zijn bepaald niet te verwachten op de volgende bijeenkomst, die op ver zoek van Noord-Viëtnam pas zaterdagochtend oni half elf zal worden ge houden. In dit tweede gesprek begint de tac tiek zich af te tekenen, die de delega ties van plan zijn te volgen. De Ame rikanen stellen zich op het standpunt, dat men een spons moet halen over het verleden en dat men samen moet gaan bouwen aan de toekomst. Noord-Viëtnam, dat deze conferentie in de eerste plaats wil gebruiken voor eigen propagandistische doeleinden, wenst dat juist het verleden de toe komst van deze besprekingen zal bepa len. Met andere woorden: het wenst in de ogen van de gehele wereld Ame rika veroordeeld te zien als agressor. Wanneer dat eenmaal gebeurd is, zal men weieens verder zien. Daarom houdt het zich voorlopig bot en star vast aan zijn imperatieve eis van een onvoorwaardelijk en definitief stopzetten van de bombardementen en van elke andere oorlogshandeling tegen Noord-Viëtnam, voordat men over iets anders kan spreken. Op de bespreking van gisteren heeft de Viëtnamese delegatieleider Xuan Thuy na een fel requisitoir waarin hij de Amerikanen nog net geen leuge naars noemde, het volgende standpunt ingenomen: 1) Amerika heeft Noord-Viëtnam aan- AMSTERDAM Een 38-jarige Ame rikaanse fotojournalist, Herbert Hugo, uit Chicago zijn gisternacht in Amster dam door twee mannen de tanden uit de mond geslagen en van honderdvijf tig gulden beroofd. ADVERTENTIE Op een speciale "bouwfonds-rekening" bij de Rijkspostspaarbank spaart u met-kleine bedragen (f 50,- minimum) per maand. De regelmaat van dit sparen en de voor deze spaarvorm hoge rente van 5% brengen het benodigde geld snel bijeen. Dat betekent slechts 10% eigen geld. Zo komt uw eigen huis snel dichterbij. De aflossing en de rente liggen vaak maar weinig hoger dan wat u anders aan huur zou betalen. Voor jonge mensen is er bovendien een extra voordelige betalingsregeling met nog lagere maandelijkse termijnen! Het Bouwfonds garandeert - en dat is zeer belangrijk voor u - de kwaliteit van zijn huizen zwart op wit. Het informeert en adviseert u strikt eerlijk en objectief. Het helpt u bij uw plannen en het con troleert uw bouwwerk. In veel gevallen heeft u als "bouwfonds- spaarder" bovendien voorrang. Als u onderstaande coupon invult en verzendt aan de Rijkspost spaarbank, Afd. Publiciteit, Amsterdam, krijgt u een brochure met alie gegevens. U kunt ook een briefkaart met uw naam en adres sturen. Doe het vandaag nog! Amsterdam. Zend mij vrijblijvend de gratis brochure "Ik koop een huis" en het Reglement Bouwfondsrekeningen. d.v. l naam: adres: tel. no.: woonplaats: prov.: datum: bandtekening:I gevallen en Noord-Viëtnam is niet Zuid- Viëtnam binnengedrongen. Als Ameri ka de gedemilitariseerde zone weer in ere wil herstellen, zoals het op de eer ste bespreking heeft voorgesteld, hoeft het zijn troepen slechts terug te trek ken. Maar omdat het aanvaller is, moet het alle bombardementen en andere oorlogshandelingen tegen Noord-Viët nam eerst staken, voordat men verder kan praten. 2) Noord-Viëtnam heeft reeds 'n con cessie gedaan door deze besprekingen in Parijs te aanvaarden, hoewel de bombardementen nog altijd niet gestopt zijn. Het is dus nu aan Amerika om een concessie te doen. De Amerikaanse delegatieleider Ave- rell Harriman was veel zakelijker en duidelijker. Hij zei, dat hij vijf punten had gevonden waarover zij het samen eens zouden kunnen worden, zonder al te veel moeite: 1) Een neutraal Zuid-Viëtnam, indien Zuid-Viëtnam zelf dat zou willen. 2) Amerika gaat ermee akkoord in dien de toekomstige vrede wordt geba seerd op de overeenkomsten van Genè- ve van 1954 en 1962. 3) Amerika vindt het goed als Noord en Zuid-Viëtnam hun zaken zelf willen regelen zonder buitenlandse inmenging. 4) Vereniging van de beide staten Viëtnam op vreedzame wijze door mid del van vrije verkiezingen. 5) Amerika is bereid om de militai re maatregelen waarin de overeen komst van Genève voorziet nauwgezet te respecteren. Noord-Viëtnam heeft de verklaring van de Amerikaanse onderhandelaar W. Averell Harriman bij de openings besprekingen in Parijs „weerlegd" en herhaald, dat een einde van de Ameri kaanse bombardementen op doelen in Noord-Viëtnam „de eerste en meest dringende noodzaak" is voor vrede in Viëtnam. Radio-Hanoi deelde mee dat de ver klaring van Harriman „louter laster was, met het doel wit zwart te maken, de agressiemisdaden van de V.S. in Viëtnam te verhullen en op te treden tegen de internationale veroordeling". De uitzending was in het Engels en het Japans. Prinses Beatrix en prins Claus heb ben gisteren in Lonctén in het Sa voy Hotel aangezeten aan het diner van de Anglo-Nederlandse sociëteit. Op de foto prinses Beatrix in gesprek met haar schoolvriendin mevr. Coventry (L). Rechts de president van de sociëteit Lord lnchyra. DOVER Een formatie van zestien Messerschmidts en vier Heinkels, ge camoufleerd en met de Duitse emble men uit het Derde Rijk, heeft woensdag de donkere dagen van 1940 doen herle ven bij de oudere inwoners van de En gelse kustplaats Dover. De toestellen cirkelden boven de haven en de stad en volgden daarop de kustlijn, precies zoals in de zomerdagen van 1940. Alleen de bommen ontbraken. De manoeuvre werd uitgevoerd ten behoeve van de film „Battle of Britain", waarvoor al eerder opnamen zijn gemaakt ip. ,Loq- den. Vele Londenaren klaagden toen over de explosies en zoeklichten die hen tijdens nachtelijke opnamen uit de slaap hielden. WASHINGTON -- Leiders van de mars der armen" hebben gisteren in Washington de toestand van Amerika's minst bedeelden opnieuw besproken met een aantal leden van het congres. Na afloop van het overleg deelde de republikeinse senator, Jacob K. Javits, mee dat de eisen die de leiders van de mars stelden, de regering wel eens dertig miljard dollar zouden kunnen gaan kosten. Hij verwachtte dat er in het Congres heel wat verzet zou ont staan. Inmiddels timmerden ruim driehon derd marslopers voor het standbeeld van Abraham Lincoln in Washington aan hun ..wederopstandingsstad USA" een aantal huisjes van triplex en plas tic. De „stad" was bijna voor een der de deel gereed. Komend weekeinde moet ze helemaal klaar zijn, want dan ver wacht men in de Amerikaanse hoofd stad drieduizend arme blanken en ne gers die nu nog in karavanen optrekken naar Washington* Maandag zal men beginnen met een reeks demonstraties die tot doel hebben de armen in Amerika geld en werk te verschaffen. Senator Javits zei gisteren: „Deze meest welvarende gemeenschap ter wereld kan niet langer toestaan dat een derde van de bevolking als arm wordt geklassificeerd". PRINCETOWN Vice-President Hubert H. Humphrey geniet de steun van de gemiddelde democratische kie zer, aldus heeft de Gallup Pollsdirec teur, George Gallup bekend gemaakt. Humphrey kan rekenen op 50 procent, tegen 31 procent voor Robert Kennedy en 19 procent voor McCarthy. Eerdere Gallup-Pools begin mei ga ven Humphrey 31 procent, Kennedy 35 en McCarthy 23. TJet zou moeilijk zijn om een toeval- liger en ondoeltreffender stelsel te bedenken dan dat waarmee" de Ver. Staten hun kandidaten voor het presidentschap benoemen. Maar ook zou het moeilijk zijn om een stelsel te bedenken, dat beter ge schikt is voor de nationale politieke stemming welke er in het huidige verkiezingsjaar heerst. In een tijd van nationale onzekerheid, weifeling tussen oorlog en vrede, van het zoeken naar antwoorden op ra ciale, stedelijke en economische pro blemen, houdt het stelsel de politieke situatie in beweging. Het heeft gouverneur Nelson A. Rocke feller van New York binnen een maand nadat hij zich uit de wed loop terugtrok, een volledige en of ficiële kandidaat voor de republi keinse nominatie doen worden en in staat gesteld op zijn minst een psy chologische overwinning in Massa chusetts te behalen. Het heeft sena- mm Yf/'at bezielt een man die niet hoeft rond te komen van zijn AOW, die op zijn 76e jaar de zwaarste taak van zijn leven op zich neemt? Deze man is de Amerikaanse miljonair Averell Harriman, de zeer lange, zeer schrandere, uiterst taaie am bassadeur in buitengewone dienst, die leider is van de delegatie van 24 mannen en vrouwen, die in Pa rijs onderhandelt met Noord-Viët nam. Ziet men deze gebruinde Ameri kaan met zijn atletische gestalte, zijn bijna grijze haar en de donkere kringen onder zijn ogen, zich uit z'n auto ontvouwen, dan denkt men on willekeurig: Man, ga toch naar huis met je kleinkinderen spelen. Averell Harriman heeft heel ande re plannen: „Ik hoop dat mijn vrouw Marie ook naar Parijs komt" zei hij. Deze gewiekste diplomaat, befaamd om zijn taaiheid, vervat in een gro te voorkomendheid en met een ech te, maar soms geveinsde doofheid, is niet van plan om hier spoedig weg te gaan. Vf/*el wil hij niet te lang in het pe perdure hotel Crillon blijven lo geren, niet vanwege de prijs, maar omdat hij toch wel wat meer privé- leven wil hebben dan daar mogelijk is met alles wat belangrijk is in Amerikaanse publiciteit, in datzelf de hotel. Alleen de National Broad casting Corporation heeft daar al 'n kamer of veertig. De New York Ti mes doet er maar weinig voor on der. Hotel Crillon staat in een hoek van de Place de la Concorde, met de ambassade er pal naast Daar weer naast is het gebouw van de Ameri kaanse voorlichtingsdienst, dat nu fungeert als perscentrum. Daar ge ven de Amerikanen telkens hun le zing van wat er is besproken met de Noordviëtnamezen. Onder het stovende licht van de schijnwerpers vertelt William J. Jor- den, lid van de Amerikaanse onder handelingsdelegatie, met vermoeide, monotone stem en zwaar transpire rend, wat hij wil over de besprekin gen. Het fonteintje met ijswater in de gang is een uitkomst in deze at mosfeer. De enorme vlag met de sterren en strepen van de Verenig de Staten achter het spreekgestoelte van de woordvoerder spreekt voor zichzelf. Uarriman zelf komt hier niet. Die wandelt wel geregeld de pers kamer binnen in Crillon, waar hij praatjes maakt met bekenden. Ook gaat hij 's avonds wel een blokje om na zijn lange gesprekken via 'n speciale witte telefoon met president Johnson. De gouverneur, zoals men hem noemt hij is gouverneur ge weest van de staat New York voert behalve de Amerikaanse vlag op zijn auto nog zijn persoonlijke, witte standaard met zwarte sterren rond het wapen der Verenigde Sta ten. Hij gaat geen enkele vraag van de journalisten uit de weg met 'n dood doener als: Geen commentaar. De ze oude rot in h,et vak der diploma tie is zich de waarde van de publi citeit terdege bewust. Averell Harriman heeft al een loopbaan achter de rug van 35 jaar: Hij heeft in 1962 ook al onderhan deld met mensen uit Indo-China; toen ging het om Laos. Hij heeft vaak met de Russen onderhandeld, o.m. over de kernwapenkwestie, hij heeft destijds het plan Marshall (voor hulpverlening aan het verwoes te Europa helpen verwezenlijken) hij heeft vier Amerikaanse presiden ten gediend, maar onder president Kennedy was hij de enige van wat toen werd beschouwd als de „oude garde", die in Kennedy's regerings ploeg werd opgenomen. Hoe oud Harriman is, bleek ons enkele jaren geleden tijdens de staatsbegrafenis van de Britse oor logsleider Sir Winston Churchill. Toen die voorbij was, schuifelde een lange, bejaarde man wat verloren de kathedraal van Sint Paul in Lon den uit. Dat was Averell Harriman, die tijdens de tweede wereldoorlog aanwezig was bij alle conferenties van president Roosevelt, premier Churchill en de Russische leider Stalin. IVfem noemt hem de „oude kroko- dil". Hij zit er namelijk, als de onderhandelingen wat lang duren nogal eens wat suffig, ineengedoken bij, ogenschijnlijk duttend. Dan in eens schuift hij naar voren en lan ceert een van zijn vindingrijke denk beelden die een vastgelopen discus sie maar al te vaak weer op gang brengen. Koel en voorkomend, maar vooral taai, vasthoudend en buitengewoon slim is deze lange Amerikaan, aan wie president Johnson het heeft toe vertrouwd naar een oplossing te zoe ken van het zo ingewikkelde vraag stuk Viëtnam. Een man met veel charme, dat bleek ook wel toen de leider van de Noordviëtnamese delegatie hem, ken nelijk van harte gemeend, de hand drukte bij het begin van de bespre kingen en zei dat hij zo blij was om Harriman, zo goed gezond, opnieuw te ontmoeten. Ze kenden elkaar nog van vroeger. IT en diplomaat ook die zich aller- minst geïntimiteerd voelt nu dit overleg in Parijs wordt gehou den, in een land dat de Verenigde Staten nu niet bepaald erg welge zind is. Dit soort puur politieke over wegingen zijn de Amerikanen al te boven. Huin staat iets voor ogen dat nog ver is verwijderd en dat ver uit gaat boven de starre, stroeve ver houdingen en de strijd van nu: hoe geraken we uit dit moeras waarin we allemaal zijn vastgelopen? Met dat voor ogen kan Harriman het zich veroorloven om de ogen schijnlijk zo weinig tegemoetkomen de, botte en afwijzende tirades van. de Noordviëtnamezen gelaten aan te horen. Het spel is immers pas be gonnen. ADVERTENTIE Bolknak Trianon 35 ct. Voorradig bij de gespecialiseerde sigarenwinkelier ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■(«■■■■■■■■■■■■■■■■•■■■■■■■■■■■■■■■■•■■■■I DUBLIN (Ierland) Ierse studenten hebben gisteren in Trinity College met de politie gevochten en protesten ge schreeuwd tegen koning Boudewijh en koningin Fabiola. Een opdringende menigte studenten met spandoeken met opschriften zoals „Loemoemba en het negervolk ver moord door Belgische imperialisten", probeerde de koninklijke auto te om singelen, terwijl koning Boudewijn en konigin Fabiola snel in de bibliotheek van de universiteit vluchtten. Tientallen politieagenten schoven ADVERTENTIE Wie niet in z'n hemd en ach teraan wil staan, koopt nü Terlenka Young shirts. Dan treedt hij duidelijk en prominent op de voorgrond. Prijzen: zich er tussen en hielden de studenten tegen. De schermutseling duurde onge veer een kwartier. De koning en de koningin konden de bibliotheek niet door de hoofdingang verlaten en moesten door een tuito naar het huis van de deken van de universi teit lopen, terwijl de politie en de stu denten aan het vechten waren. De politie droeg enkele schoppende betogers weg, terwijl de menigte joel de „moordenaar" naar het konink lijk paar en „denk aan Roger Case- ment", een Ier die door de Britten op gehangen werd, omdat hij geprobeerd had een door de Duitsers gesteunde rebellie te ontketenen tijdens de eerste wereldoorlog. Het incident was het eerste dat een koninklijk bezoek verstoort. Grote delen van de Ierse bevolking hebben intense belangstelling voor Kongo, sedert Ierse troepen daar dien den in de politiemacht van de Verenig de Naties. Enkelen van hen werden ge dood. Nadat de koning en de koningin Tri nity College verlaten hadden, bleven ongeveer 50 studenten op straat leuzen schreeuwen en mengden zich tussen een menigte Dubliners die gekomen waren om de aankomst van het paar te zien. De leuzen werden echter van tijd tot tijd overstemd door het gejuich van de toeschouwers. Enkele mensen riepen „jullie hebben slechte manieren". Het officële programma werd onder wijl voortgezet alsof er niets was ge beurd. PRAAG De Tsjechoslowaakse li berale communistische leiders heb ben krachtige steun gekregen van de Zuidslavische minister van Buitenland se Zaken Marko Nikezic. Zuid-Slavië werd twintig jaar geleden het eerste communistische land dat zich onafhan kelijk verklaarde van de Sovjet-Unie. „In de ogen van het Zuidslavische volk en in politieke kringen heeft de Tsjechoslowaakse werkende klasse en de communistische partij veel gewicht en worden zij geëerbiedigd", verklaarde Nikezic op een internationale perscon ferentie. „Wij in Zuid-Slavië" twijfelen er niet aan, dat de werkende klasse van het Tsjechische en Slowaakse volk en de huidige leiders van de Tsjechoslowaak se communistische partij in staat zijn alle problemen te behandelen waarvoor zij geplaatst worden", zo zei hij. Nikezic was twee dagen eerder in Praag aangekomen voor besprekingen met zijn Tsjechoslowaakse ambtge noot Jiri Hajek. Hij zei dat ook ande re communistische landen de gevolgen van de liberalisatie in Tsjecho-Slowa kije zullen merken. „De wereld van vandaag is te klein dat een dergelijk belangrijk gebeuren geen weerklank kan vinden in andere landen. Dit is eens te meer het gevaar daar we nu te maken hebben met een ontwikkeld land in het centrum van Europa". BOBBY KENNEDY het werkt, voor mij tor Eugene J. McCarthy in staat ge steld, om van een Don Quichot-ach- tige eenmanskruistocht, een campag ne op volledige schaal te maken en senator Robert F. Kennedy om te vermijden de eerste steen te werpen en zich daarna met vliegende vaan dels en slaande trom in de strijd te werpen. Het stelsel heeft niet alleen een hele reeks van ongelooflijke manoeuvres en tegenmanoeuvres op het politieke toneel mogelijk gemaakt, maar men kan zelfs beweren, dat het die heeft veroorzaakt. Tn elke redelijk goed georganiseer- de maatschappij mag worden ver wacht, dat kandidaten voor het hoog ste ambt op een uniforme en onver anderlijke wijze worden gekozen, maar de Amerikanen, met hun ta lent voor politieke improvisatie, heb ben daar nooit een poging toe ge daan. Sinds George Washington niet meer beschikbaar was voor een nieuwe ambtsperiode, heeft de natie met een variatie aan methoden voor het aanwijzen van presidentschapskandi daten geëxperimenteerd. Nadat zij in 1832 had gekozen voor de nationale partij conventie als de bes te manier om de definitieve keuze te doen, heeft zij voortdurend geprutst aan de methode om de gedelegeer den naar de conventies te kiezen en de kiezers een grote rol toe te ken nen in de procedure van de nomi natie. De hervormingsbeweging in het be- gin van de 20ste eeuw, welke de door de partijbonzen beheerste staats- conventies voor het aanwijzen van de gedelegeerden verving, door recht streekse voorverkiezingen leek enige tijd te leiden naar een in het gehele land toegepast stelsel, misschien zelfs naar rechtstreekse nationale voorver kiezingen, welke o.a. Woodrow Wilson bepleitte. In 1916 hielden 24 staten voorverkiezingen, maar verder kwam het niet. In 1964 lieten slechts 16 sta ten de kiezers meehelpen om de kan didaten aan te wijzen, en dit jaar zijn het er 13. De meeste staten gebruiken nog steeds conventies, sommige gebruiken zowel conventies als voorverkiezingen. Het is moeilijk om zelfs maar twee staten te vinden die gelijke procedures vol gen. Bovendien zijn de tijdstippen ver schillend. Er zijn staten die in maart beginnen en andere die tot kort voor de nationale conventies van augustus wachten. TTit is dan het Amerikaanse politieke leven voor een kandidaat en het kan niets anders of hij wordt door de vreemde logica ervan beïnvloed. Het was stellig de gelegenheid die de voorverkiezingen van New Hampshire en Wisconsin boden om althans een een voorlopige indruk te krijgen van de houding der kiezers ten opzichte van de Viëtnamese oorlog en presi dent Johnson, die McCarthy tot zijn optreden bracht Zijn succes haalde Kennedy er bij en dwong Johnson om zijn kaarten open te leggen, hoewel hij ze misschien liever nog enige tijd gedekt had willen houden. En het feit dat niet genoeg staten voor verkiezingen houden om een kandidaat een vaste greep op de benoeming te ge ven stelde Humphrey en Rockefeller in staat zo laat in actie te komen. Hoe dan ook, het werkt. Maar men kan er zeker van zijn dat er nog geen einde is gekomen aan het prutsen. Ondertussen is gebleken hoe goed se nator Kennedy van de verwarringen ge bruik gemaakt heeft om later in het strijdperk te treden. De keuze in de voorverkiezingen is niet beslissend maar er gaat een grote werfkracht van uit, die de mannen in de staten met partij- conventies zeer beinvloedt. De kans van Bobby stijgt voortdurend. BERN De Zwitserse regering heeft woensdag haar goedkeuring gegeven aan een plan om onder de St. Gotthard een verkeerstunnel aan te leggen. Deze doorgang met een lengte van ongeveer 16 km komt tussen Göschenen en Airo io. Hier loopt thans een spoorwegtun nel. De bouwkosten worden geraamd op 316 a 337 miljoen Zwitserse franken

De Vallei | 1968 | | pagina 9