AEG Feestelijk Bio-tex inter view-team ontmoet overal enthousiaste huisvrouwen die niet uitgepraat raken over Bio-tex. 840.-, en 860.- Bio-tex maakt wassen bijna overbodig. "Wat? Ik andere benzine nodig? Hoezo?" vraag V&ihcJk chocolade, Nu koopt u een wasautomaat van een betrouwbaar wereldmerk voor de prijs van een goedkoop merk liOton f 47.-, ƒ100.-, 265.-, (dat is een belangrijk voordeel van de LAVALUX S maar uw belangrijkste voor deel is dat er AEG op staat. Vele malen werd dan ook uitgekeerd, afhankelijk van de Bio-tex verpakking die zij in huis hadden. Misschien was u al lang van plan een nieuwe wasautomaat te kopen. Maar die goedkope merken vertrouwde u niet. Én die betrouwbare merken vond u te duur. Te duur? De Lavalux S maakt daar een eind aan I Dit is AEG-kwaliteit voor een voordelige prijs (f 798.-). Een volautomaat met alle „dure" pluspunten, zoals roestvrij stalen trommel, thermochrone besturing, elektrisch beveiligde deursluiting, volautomatische wasmiddel-inspoeling, elf programma's. Bovendien een nieuwe strakmoderne vormgeving. En de zekerheden en garanties die u alleen van een wereldmerk als AEG kunt verwachten. Niet voor niets zijn er al zoveel miljoenen AEG-enthousiasten. De voordelen zijn belangrijk. (Dat is iets wat geen enkele andere wasautomaat heeft.) AMSTERDAM Wekenlang blijft het interview-team kris kras door het land rijden en belt misschien bij u aan! Zorg dat u Bio-tex in voor raad hebt. Neem een koffer met gratis grammofoonplaat voor de kinderen! Mevr. Van Eijk- Veldhoen uit Hoek van Holland: jsymsstm INTERVIEW TEAM PA:,,:,:- ,^-c - /vZS V N-- x X. x. Iglo vissticks hebben iets wonderlijks, 't Is vis maar je ruikt het niet. Eerlijk waar! En ze hebben geen graatjes. En ze zijn zó klaar. Goudbruin. Knapperig. O ja, ze zijn verschrikkelijk lekker. En daar gaat het natuurlijk om! Pagina 6 DINSDAG 4 JUNI 1968 Ik zou echt niet weten wat ik moest beginnen zonder Bio-tex. Mijn man is vrachtwagen-chauf feur en zijn broeken zien er altijd vreselijk uit. Die krijg ik alleen schoon door ze een half uur te weken in Bio-tex. Het witte en bonte goed laat ik voorwassen in mijn wasmachine en dan is alles helemaal proper. Vader is vishandelaar. Moeder zet zijn man chester broeken altijd in de week met Bio-tex. Mijn broers "zijn banket bakker en hun sloofjes zitten altijd vol chocolade en jam. Na een half uur in een lauw Bio-tex sopje heb je een emmer cho coladewater en het goed is helemaal schoon. Voor ons is Bio-tex onmisbaar. :-..x x X Dat is een goeie vraag. Met een makkelijk antwoord: safety first. Niet iedere benzine geeft namelijk bescherming tegen motorstoring. Een goed merk super-benzine, zoals Boron, doet dat wel. Er zit een heel pakket beschermende bestanddelen in, zogenaamde „additives". Een additive om voortijdige ontsteking tegen te gaan, een additive om ijsvorming in uw carburateur te voorkomen (die kan zelfs hartje zomer nog bevriezen) een additive om uw tank voor verroesting te behoeden, een additive om vuil- aankoeking in de motor tegen te gaan, een anti-koolafzetting additive om uw kleppen en verbrandingskamers schoon te houden, kortom: additives voor alles en nog wat. Zodat je je afvraagt: „Is dat allemaal wel nodig?" Ja, uw auto heeft maar wat graag beschermingsbenzine," zoals men Boron wel noemt. Om storingvrij z'n werk te kunnen doen. Vooral in combinatie met een werkelijk goede olie. „Beschermings-olie", zogezegd, die wij verkopen onder de naam „Chevron Supreme". Hij is werkelijk uitstekend. De beste, vinden wij zelf. Of u 't daarmee eens kan zijn? De praktijk zal het leren. Zoals hij het al aan zovelen h :eft geleerd. heet nie t nietsbeschermingsbenzine Een product van Chevron Petroleum Maatschappij (Nederland) N.V. 1 LAVALUX-S Wie niet van vislucht houdt is dol op iglo vissticks

De Vallei | 1968 | | pagina 6