Sensationele nederlaag van Roozenburg en Okrogelnik m WA m\ b m a m 5 II m m m m dan anders andere Nederland was veel sterker dan Roemenië maar doelpuntte niet fnfu Georg Kessler ditmaa bijzonder tevreden WF Nederlandse renners vrsloegen België Holst snelste in ronde van Midden-Nederland Renners voor de Belgische Tourploeg Drievoudige aanval op werelduurrecord Italië na loting in Europa Cup-finaie OM DE NATIONALE DAMTITEL a a Rf 8® s a Hf L Hf ÉB Bf a s 8 a a s s a sl constante kwaliteit Strijd eindigde zo als ze was begonnen: 0-0 ALTIJD PRIJP Prikkel Ontdekking JONGE Nog onaangenamer Veel tijd Drie gelukkige winnaars in de grote Mobil Altijd Prijs Aktie Nog tien-duizenden guldens te winnen GENEVER WYNAND FOCKINK fdQina 13 DONDERDAG 6 JUNI 1968 APELDOORN „Ik voelde wel dat het lekker ging, maar van winst heb ik nooit durven dromen". Dat waren de eerste woorden van de Noordhollander Jan de Boer, nadat hij voor een sensationele wending in de nationale damstrijd had gezorgd door niemand minder dan oud wereldkampioen Piet Roozenburg te verslaan. De Haaks bergenaar zakte af naar de derde plaats en de Friese meester Pieter Bergsma heeft alleen de leiding. Hij maak te namelijk geen fout tegen Cees Varkevisser, die op een andere manier van zijn remisereeks dacht af te komen. De Bennekommer Geert van Dijk won in fraaie stijl en kwam op de tweede plaats, omdat ook de Limburger Ferdie Okrogelnik faalde. Tenslotte benutte de Leidse student Evert Bronstring zijn kans niet om naast Roozenburg te komen, want tegen Jan Bom moest de meest bekritiseerde speler met remise genoegen nemen. Verrassingen genoeg dus in de achtste ronde. In deze meer dan merkwaardige titelstrijd is het nu zelfs voor insiders moeilijk te voorspellen, welke speler za terdag als kampioen gehuldigd wordt. Het min of meer falen van Piet Roozen burg brengt velen in verlegenheid, om dat bij afwezigheid van de jeugd hij toch als een grote favoriet startte. Maar drie ronden voor het einde heeft hij een achterstand van twee punten op Berg sma en gezien het nog af te werken pro gramma heeft hij het zwaarder dan Bergsma of Van Dijk. Ongetwijfeld is vandaag de stand van zaken een stuk duidelijker geworden, omdat de vier toch als de grote favoriet startte. Maar G. van Dijk 2 3 4 46 47 48 A. Schotanus 49 SO UTRECHT De Nederlandse baan- ploeg heeft woensdagavond in het Utrechtse stadion „Galgewaard" Bel gië met 76 verslagen na een extra tandemrit. Jansen en Loevesijn be heersten de sprint. Zij wonnen beiden zowel van Goens als van Van Lancker. In de individuele achtervolging over vier kilometer was Crapez te sterk voor De Bruin. Koopman versloeg in de een kilometer tijdrit Baertman. De ploeg achtervolging leverde een Belgische overwinning op. De Nederlandse ploeg startte met drie man, omdat Balk ge blesseerd was. Tabak en Van de Ruit vielen door pech af, waardoor Nieuw- kamp alleen de vier kilometer moest voltooien. Jansen-Loevesijn en Van Lancker-Goens wonnen ieder een tan demrit, waardoor de eindstand op 66 kwam. Een zege van Jansen-Loevesijn in de extra tandemrit bracht Nederland de winst. UTRECHT De Ronde van Midden- Nederland, een grote stad-tot-stad wed strijd over 180 km met start en finish in het stadion Galgenwaard te Utrecht, is woensdag gewonnen door de 23-jarige Amsterdammer Daan Holst. De grote slag viel na 70 km. Bij een premie-sprint in Eist sprongen Corne- llssen, Leferink, Rentmeester en Voogd weg. Vijf km verder vonden De Koning, Hoogerheide en Holst aanslui ting. Daarmee had zich aan de kop zo veel kwaliteit verzameld, dat het voor de achtervolgers een verloren zaak was. De voorsprong van de vluchters groeide tot drie minuten. Aan de finish waren daar nog een min 19 sec. van over ten opzichte van Daan Holst en Frits Hoogerheide, die 4 km voor Utrecht de overige zes van zich afschud den. In het stadion won Holst van kop af. De uitslag: 1. Daan Holst (Amster dam) 4.04.17; 2. Frits Hoogerheide (Os- sendrecht) z.t.; 3. Rink Cornelisse (Am sterdam) op 17 sec.; 4. Cees Rentmees ter (Overzande) z.t.; 5. Arnold Voogd (Scherpenzeel) z.t.; 6. Gerrit Leferink (Haaksbergen) z.t.; 7. Matthys de Ko ning (Scherpenzeel) z.t.; 8. Matje Ger- rits (Oploo) op 1.19; 9. Joop Zoetemelk (Rijwetering) z.t.; 10. M. Bakker (Am sterdam) z.t. BRUSSEL Nadat Eddy Merckx de Belgische wielerbond te verstaan had gegeven, dat hij zich niet beschikbaar stelde voor de Ronde van Frankrijk, die van 28 juni tot 21 juli wordt gehouden, hebben de ploeggenoten van de wereld kampioen, Martin van den Bossche, Jos Spruyt, Roger Swerts en Victor van Schil eveneens medegedeeld, dat zij wegens verplichtingen aan het extra- sportieve merk (Faema) waarvoor zij rijden, niet in de Tour de France zul len meerijden. Van de zestien reeds eerder geselecteerde renners bleven er dus twaalf over: Jos Huysmans, Her man van Springel, Daniel van Rijcke- ghem, Rik van Looy, Ward Seis, Fer- di Bracke, Remi van Vreckom, Willy Planckaert. Aan dit dozijn heeft de Belgische wielerbond nu nog acht renners toege voegd: Willy in't Ven, Georges Vanden- berghe, Frans Brands, Ward Weckx, Marcel Maes, Jean Monteyne, Eric Le- man en Eric de Vlaeminck. Deze twintig renners zullen pas vol gende week in twee ploegen worden in gedeeld. Ploegleiders Frans Colls en Briek Schotte zullen de ploegen indelen volgens de wensen van de extra-spor tieve groeperingen en de betrokken ren ners. als de gebaarde Limburger Okrogelnik tot winst is gekomen, telt ook hij nog ten volle mee. Geert van Dijk en Schotanus stelden elkaar gisteren in een klassieke partij op de proef. Het positionele gevecht, waarop bijna alle aandacht was gericht, leverde de Fries de meeste moeilijkhe den op en toen hij op de 28-ste zet niet de allersterkste voortzetting koos die overigens ook groot positioneel nadeel zou hebben opgeleverd maakte Geert van Dijk op fraaie wijze dam. Dat ge beurde in de volgende stand: Zwart (Van Dijk) 15 schijven op: 3, 6, 8, 11, 13/ 20, 23/25; Wit (Schotanus) 15 schijven op: 26/28, 32/40, 42, 43, 45. (Zie diagram). Na de uitruil 24—29 (33X24) 20X29 was Schotanus gedwon gen tot de „Coupe de la Bom- be" door 27—21 (16X27) 32X12 (23X41) 12X23 (19X28) 34X32 (4146) 4237. De dam was nu wel opgesloten, maar de Ben nekommer maakte in het eind spel geen fout. Hoewel de Fries de dam tegen twee schijven af nam, kreeg hij geen enkele kans op herstel. Bergsma ontwikkelde tegen Varkevisser aanvankelijk voor al zijn lange vleugel om in het middenspel in een klassieke stand terecht te komen. De Katwijker kon met moeite zijn verdediging organiseren en was uiteindelijk niet bestand tegen de grote druk op zijn stelling. De Friese meester die in Apeldoorn zonder twijfel zijn grote vorm heeft gevonden en Fortuna als bondgenote heeft veroverde op fraaie wij- Vrouwe geëngageerd ze een schijf en toen Varkevisser dacht deze te kunnen terugwinnen, werd hij verrast door een combinatie. Piet Roozenburg werd nog onaange namer verrast door de Noordhollander Jan de Boer. De Westfries, die zich nog maar al te goed herinnerde, dat hij twee jaar geleden door de Haaksbergenaar werd verslagen en in dat zelfde toer nooi door onervarenheid nog meer pun ten verspeelde, kwam dit keer goed door de opening heen. Via klassieke wegen kwam hij op de lange vleugel wel in de verdrukking, maar een uitruil van Roo zenburg gaf hem gelegenheid los te komen. Verschillende combinatiemoge lijkheden werden dpor beiden onder kend, maar de uitstekende verdediging van De Boer legde de lange vleugel van de oud-wereldkampioen lam. Ofschoon hij veel tijd had gebruikt en de laatste zes zetten binnen de halve minuut moest doen, hield hij het hoofd koel. Ook in deze fase verspeelde De Boer niets van zijn voordeel. De Haaksberge naar kwam nog wel dichtbij dam, maar de vangstelling was reeds klaar en te recht gaf hij op de 56-ste zet op. Okrogelnik en Van der Sluis schuw den de strijd evenmin. In een zeer inte ressante en combinatierijke partij richt te de aandacht van beide spelers zich voornamelijk op de lange vleugel. De Amsterdammer maakte in het midden spel door een dubbele uitruil de stand iets beweeglijker, maar onmiddellijk schiep Okrogelnik nieuw complicaties. Het kosttte de Limburger echter ver schrikkelijk veel tijd, waardoor hij de laatste 16 zetten met de vlag op vallen moest doen. Wim van der Sluis nam in deze fase van de strijd een 3 om 2-com- binatie, waardoor beiden op dam kwa men, maar de Amsterdammer won ver volgens nog twee stukken. Wat Okrogel nik daarna ook probeerde, Van der Sluis gaf geen krimp en schakelde daarmee voorlopig weer een favoriet voor de titel uit. De Zeeuwse kampioen Jan Blom en bondssecretaris Ad Ivens streden in hun onderlinge partij om de laatste plaats te ontlopen. Blom had nog een revanche te goed voor de nederlaag in de rayon wedstrijd en in 'n klassieke partij kreeg hij een steeds voordeliger stand. Het be zorgde-de Hagenaar veel moeilijke mo menten. Hij kwam in grote tijdnood, maar had juist in die fase meer aan dacht voor de klok, die hij herhaaldelijk in zijn handen nam. Toen iedereen zich verbaasd afvroeg waarom Blom een damcombinatie niet nam, bleek later dat deze niet meer dan remise zou opleve ren. Nu won de Zeeuw wel n& de tijd noodfase zeer correct. Bom en Brons tring zochten hun heil ook al langs klas siek betreden paden, waarin de Leide- naar telkens naar verwikkelingen zocht. De IJsselsteiner kwam natuurlijk weer in tijdnood, maar hield desondanks de stand in evenwicht. Een remise-aanbod van hem werd door Bronstring afgesla gen, terwijl even later Bom eenzelfde bod van de Leidenaar afwees. Men zag echter tijdig het nutteloze van verder spelen in en besloot tenslotte toch de punten te delen. Het programma voor de koplopers in de laatste twee ronden luidt: Bergsma tegen Ivens en De Boer; Van Dijk tegen Okrogelnik en Bom; Roozenburg tegen Van der Sluis en Varkevisser; Brons tring tegen Blom en Schotanus, terwijl Okrogelnik nog Van Dijk en Ivens ont moet. Vrijdag begint men om 11 uur en zaterdag (de laatste ronde) om 10 uur. De uitslagen van de achtste ronde: BlomIvens 20; RoozenburgDe Boer 02; BomBronstring 11; Okrogel nik—Van der Sluis 0—2; Bergsma—Var kevisser 20; SchotanusVan Dijk 02. De stand: 1. Bergsma 12 pnt.; 2. Van Dijk 11 pnt.; 3. Roozenburg 10 pnt.; 4/5. Bronstring en Okrogelnik 9 pnt.; 6. Van der Sluis 8 pnt.; 7/9. De Boer, Bom en Varkevisser 7 pnt.; 10/11. Blom en Scho tanus 6 pnt.; 12. Ivens 4 pnt. ADVERTENTIE caballero Toneelspeler en TV-acteur Wil van Seist .25 STUKS f 1.50 EEN LAURENS PRORUKT BOEKAREST Voetbalpubliek is wreed. Zoals het Ne derlands elftal door zijn eigen kijkers is belachelijk ge maakt in de wedstrijd tegen Schotland, zo werden de Roe meense voetballers woensdag uitgefloten en uitgelachen door twintigduizend Roemenen. Maar dezelfde toeschou wers stonden het Nederland elftal op te wachten bij de uitgang en iedere man, die uit de kleedkamers kwam, kreeg een warm applaus. Het Nederlands twalftal weer mocht Pahlplatz het laatste gedeelte van de strijd meemaken verdiende dat applaus" De ploeg heeft goed gevoetbald, ook al werd er opnieuw niet gescoord. In vier wedstrijden is dit voorjaar geen doelpunt gemaakt. Maar in Boekarest stortd geen ploeg, die dankbaar mocht zijn met het gelijke spel. In tegendeel. De beloning voor de flitsende aanvallen uit het eerste half uur van de tweede helft bleef, deels door dom me pech Van der Kuylen raakte zowel de lat als de paal achterwege. Het was natuurlijk niet alleen onfortuin, dat het nationale elftal van de winst afhield. Er is een aantal kansen ver kondigd, waar iedere coach grijze haren van zou moeten krijgen. Klijnjan, Israël, Van der Kuylen en Pahlplatz hebben ieder de mogelijkheid gehad om het doelpunt te maken, dat zonder twijfel de overwinning bij de beste ploeg (de Nederlandse) zou hebben gebracht. Het is overigens op het droge veld met een stroeve bal een merkwaardi ge wedstrijd geweest. Op onbegrijpelij ke wijze was er soms balverlies en dat maakte het spelbeeld grillig, vooral in de eerste helft, toen Nederland het me rendeel van de fouten maakte. Belang rijker echter is, dat de ploeg groeit naar een betere vorm. Opvallend was, dat de afwezigheid van de Ajacieden op nieuw een enorme stimulans bleek voor ADVERTENTIE Wsws&k J. L. Schaefer Vnercfoort f. 1.000,- R.A. Bol Badhoevedorp f.1.000,- D. Scheffers Wageningen f. 100 bent er nü nog niet bij? Tank bij Mobil. Morgen kunt U de gelukkige zijn. de werklust en het enthousiasme. Met uitzondering van Hanegem, die in loop snelheid zowel als slagvaardigheid te kort schoot, heeft de ploeg met een driftige inzet gespeeld, die de Roemeen se toeschouwers zo bewonderden. In dit opzicht stak Nederland met kop en schouders uit boven de Roemenen, die slechts zelden tempo in hun acties kon den leggen. Dit was natuurlijk ook een verdienste van de Nederlanders, die de technisch goede Roemenen geen mo ment vrijheid van handelen gaven. Een verloren bal bleek een prikkel om onmiddellijk alles op alles te zetten om hem te heroveren. -Een foute pass van een ploeggenoot kreeg steeds tij dig de noodzakelijke correctie. Het was geen uitzondering, dat Rensenbrink (weer een zeer sterke linksbuiten), Klijnjan en Van der Kuylen de verde diging hielpen. Het was ook normaal, dat Romeijn en Israël mee naar voren gingen. Van dit tweetal heeft vooral Romeijn voor treffelijk gespeeld, beter in ieder geval dan zijn collega Warnas, die de aan valslust van de blonde Rotterdammer miste. In het centrum van de verdediging braken Eijkenbroek en Israël de korte Roemeense combinaties en individuele pogingen vrijwel steeds tijdig af. Bij vlagen werd de druk, waaronder in de eerste helft werd gespeeld, voelbaar voor Jan van Beveren, die echter at tent en zelfverzekerd de kleine plooi tjes glad streek. naar voren en daardoor groeide de druk op de Roemeense: achterhoede. De eer ste kans liet Hanegem in het droge gras liggen, maar in de zesde minuut sple ten een dribbel van Israël en een kor te combinatie daarna met Van der Kuylen de Roemeense verdediging open. Israel kwam vrij voor doel. schoot echter tegen Coman op en Klijn jan miste de terugspringende bal. Van der Kuylen, die de grillen van de moeilijk onder controle te krijgen bal steeds beter doorkreeg, vuurde in de tiende minuut vol op de paal. Jan sen en Veenstra dwongen Coman tot moeilijke reddingen. Nederland had de volledi gin handen en dat veranderde derde niet nadat Pahlplhtz na ruim 'n kwartier de plaats van Klijnjan innam. Na 'n solo van Hanegem voltooide Van der Kuylen een goede actie met een ziedend schot, dat op de lat eindigde. Pahlplatz liet een gave kans onge bruikt, Hanegem speelde Van der Kuy len vrij, maar van de Eindhovense voet vloog de bal vlak langs het doel. Het mocht gewoon niet. Dat kleine vleugje geluk, dat ieder schot moet vergezellen bleef afwezig. Er kwam in het laatste kwartier een reactie. En toen werd het met name in de laatste zes minuten, Doelman Jan van Beveren had giste ren een belangrijk aandeel in het feit, dat zijn doel voor doorboring werd behoed. toch nog even spannend voor Neder land. Het enige foutje van Van Beve ren, gevolgd door een kopbal van Du- mitriu, gaf Roemenië een door de paal verbrijzelde illusie. En daarna moest de vermoeide Nederlandse ploeg in de tropisch warme zomeravond nog alles geven om de gelijke stand vast te hou den. Dat lukte dank zij de „grote" mannen in het centrum van de verde diging, Eykenbroek en Israel en dank zij Jan van Beveren. IMOLA Drie renners de Frans man Jacques Antquetil, de Deen Ole Ritter en de Belgische wereldkampioen Eddy Merckx zullen eind oktober op de Olympische wielerbaan van Rome pogingen ondernemen om het wereld- urrecord scherper te stellen. De orga nisator van het evenement, Pino Villa, is nog in onderhandeling met een vier de kandidaat, nl. de Italiaan Felice Gi- mondi. Het record staat op naam van de Belg Ferdinand Bracke. Deze reed op 30 oktober van het vorige jaar op dezelfde baan in één uur 48 km 93 m. NAPELS Italië en Rusland hebben woensdagavond bij de wedstrijd voor de halve finales van het toernooi om 't Europese kampioenschap voor landen teams in Napels gedurende 120 minuten geen kans gezien een doelpunt te scoren. Na de normale speeltijd stond het 0-0 en ook de verlenging met tweemaal 15 minuten bracht daarin geen verande ring. Het lot moest uiteindelijk beslis sen en het besliste in het voordeel van Italië. De wijze, waarop zij werden uitge schakeld, was voor de Russen moeilijk te verwerken. „Nu speelden we enkele dagen na de 3-0 nederlaag tegen Tsje- cho-Slowakije eindelijk weer eens een goede partij voetbal en verloren we op zo'n manier", zuchtte international Chesternew, die tot de beste spelers be hoorde. Het blanco resultaat was in geen en kel opzicht een graadmeter voor de krachtsverhouding. Het Russische elftal domineerde een groot gedeelte van de wedstrijd. Feitelijk vanaf het moment, dat de Italianen hun ster-speler Gian ni Rivera tijdelijk buiten de lijnen za gen verdwijnen. Rivera keerde later te rug, maar was niet meer van veel nut. Het duurde tot de 31e minuut eer de Italianen voor het eerst het Russische doel onder vuur namen. Voor het overi ge zagen de 80.000 toeschouwers. 't San Paolo-stadion was niet geheel uit- verkozht een reeks Russische aanval len, die echter door de Italiaanse de fensie bekwaam werden onderbroken. Het meest boeiend waren de tweege vechten Afonin- Rivera en Kaplicnik - Mazzola, waarbij de verdedigers meest al in de meerderheid bleven. Het mees te gevaar van Italiaanse zijde kwam van de vleugel Prati-Domenghini en bij de Russeq van linksbuiten Jewrjoe- shichin. In de verlenging kregen diverse spelers kansen. Drie minuten voor tijd trof Domenghini de paal. Enkele minu ten later konden de „Tifosi" toch jui chen. Aanvoerder Fachetti had de goede zijde gekozen van het geldstuk, dat de Duitse scheidsrechter Kurt Tschenscher opwierp. ADVERTENTIE "V Meest interessante lectuur zijn de voorwaarden van W.A.- of AII-Risks-verzekering Al 40 jaar lang zijn de voor waarden op elke polis van De Auto Onderlinge onze meest geliefde lectuur. We genieten met volle teugen als we artikel V, sub B, lid 3 weer iets kunnen verbeteren. Het resultaat van deze aparte „hobby"? Polis-voorwaarden die zo ruim mogelijk zijn bij^de gunstigste premietarieven. En daardoor: vele, zeer véle tienduizenden polishouders over heel Nederland. Een aantal dat nog dagelijks sterk groeit. Vanwaar die groei? Wie weet voelt de moderne mens zich aangetrokken door ons uitgangspunt: een degelijk bedrijf móet vandaag de dag wel progressief zijn. Want alleen de moderne, efficiënte verzekeringmaatschappij kan ouderwets dienstbetoon verlenen. VERZEKERING-MAATSCHAPPIJ DE AUTO ONDERLINGE de beste bumper voor alles wat rijdt is een polis van De Auto Onderlinge! BOEKAREST Twee trainers twee stemmingen. Georg Kessler duidelijk te vreden, hoewel zijn ploeg in de derde achtereenvolgende interlandwedstrijd geen doelpunt had kunnen maken. Em merich Vogl, de Roemeense choach, in alle opzichten ontevreden. Vogl, een kleine, tengere man, die in de dertiger jaren bijna veertig keer voor de Roe meense ploeg speelde, vertelde: „Mijn elftal heeft veel te langzaam gespeeld. Nederland was in de tweede helft dui delijk sterker. Van de prestaties van de Nederlanders ben ik niet verrast, maar ik ben wel teleurgesteld over wat mijn jongens hebben gedaan. Wij zijn bezig met de opbouw van een jong elf tal. Dit was een verjongde ploeg, waarin ik mogelijkheden onderzocht. Dat onderzoek is vandaag zeer nega tief uitgevallen. Kessler was in een beste stemming, Hij zei: „Het elftal heeft aangetoond, dat het goed is om veel wedstrijden te spelen. Je ziet de ploeg in ieder duel groeien. Dat bete kent overigens niet, dat ik helemaal te vreden ben. Wij hebben kansen genoeg De kracht van het Nederlands elftal lag echter behalve bij linksbuiten Ren senbrink en rechtsachter Romeijn ook op het middenveld, waar Veenstra een ontdekking bleek en Jansen duchtig af stopte en meehielp opbouwen aan de eigen acties. Voor rust was dat echter niet voldoende om de Roemenen uit de buurt van het Nederlandse strafschop gebied te houden. Na een moeilijk en in de eerste plaats verrassend vleugelschot van Romeijn, dat in de vierde minuut het doel net miste, kwamen de Roemenen dreigend naar voren. Maar het bleef bij een dreiging, spannend werd het zelden en benauwd eigenlijk nimmer. De drie mansvoorhoede van Nederland Ha negem speelde gewoonlijk als derde man op het middenveld kon ook geen vuist maken en daardoor bleken de vooruitzichten voor de meer aanvallen de Roemenen het gunstigste. Dat ver anderde nadat de soms wat prikkelend fluitende Turk Sener de spelers aan de tweede helft had laten beginnen. Veenstra en Jansen kwamen meer gehad en dat de doelpunten er niet zijn gekomen, is niet alleen maar pech. Als geheel echter heeft het elftal goed ge speeld. Wietze Veenstra was zijn plaats volledig waard. Ik had de Roemenen sterker geacht. Het blijkt echter een verdienste van Nederland, dat de Roemenen hun speel wijze niet hebben kunnen uitvoeren. Wij hebben hun speelruimte zo klein mogelijk willen houden en daarin zijn wij geslaagd. Wanneer Hanegem vol gend jaar in Feijenoord speelt, zal hij zich zonder twijfel aanpassen aan het noodzakelijk hogere tempo". Nieuweling Wietze Veenstra was niet ontevreden over zijn debuut: „In 't be gin heb ik weinig risico moeten nemen om wat te wennen. Later heb ik meer aanvallend gespeeld. Ik dacht, dat het allemaal wel was gelukt. De spelers wa ren tenslotte niet vreemd voor mij. Met veel van de jongens heb ik al in Jong Oranje gespeeld". Wim Jansen is een van die jongens. Hij vertelde: „Naörmate wij meer sa men spelen, gaat het beter. Je gaat aan elkaar wennen en dat is een groot winstpunt voor iedere ploeg". Willy van der Kuylen heeft woensdag waarschijnlijk zijn minst gelukkige wed strijd in het Nederlands elftal gespeeld. De donkere Helmonder zei dan ook: „Het ging gewoonweg niet. Vorige week heb ik geprobeerd bij alle kansen die ik kreeg de bal direct te schieten en toen miste ik het doel op centimeters. Vandaag heb ik geprobeerd de bal eerst onder controle te brengen en dan pas te schieten. En nu gingen ze weer net naast. Ik weet niet waaraan het ligt. Ik hoop alleen, dat het in de volgende wed strijden wel gaat". ADVERTENTIE klare taal in de handige kneepfles f 10,50 per Rter

De Vallei | 1968 | | pagina 13