Leerlingen demonstreerden voor behoud streekschool r Gallinova 1968 te houden van 6 tot 9 november Magnolia-maj orettes gaan zich presenteren Onderwijsrel in Rhenen Onrust bij de ouders Musketiers deelde winst met GVVV EEN VERKEERSGIDS MET VERTRAGING ERKEERS GIDS Voor f1400 gestolen bij inbraak in Lienden Belofte W. Snijders won bromfietsrally MIST u uw D'66 bespreekt gemeentepolitiek Spreekuur van burgemeester gaat niet door Oni tuinbouwlioeh Vergadering pluimveevereniging Barneveld en Omstreken Geen spreekuur directeur muziekschool D. van Dijk neemt afscheid van gas- en waterleiding bedrijf EXPOSITIE BETAAL PER KWARTAAL 10550 11079 UITNODIGINGEN WOENSDAG 19 JUNI 1968 ADVERTENTIE tiHHiHmHnHiiininimiinniHnmiMmmHiiiiiiHinnniiiiniiHmMiiiiiHimiiimiiiiniiiinmmHimiHiimiiiiimHiiiimiiiiniiHinHmiiiiMumMiimiiiMimiilMiiMiiiiiiiiiiiniürimiiiuiniBlllli RHENEN Gisteravond demon streerden leerlingen van de streek school voor de middenstand tegen het besluit van de minister van Onder wijs en Wetenschappen om deze school geen doorgang te laten vinden onder de Mammoetwet. In de Muntstraat, voor de ingang van „De Munt", ston den de kinderen met spandoeken en leuzen. De demonstrerende kinderen reikten pamfletten uit, voorzien van vele handtekeningen, met op de ach terkant een kreet om de school te be houden. Bij informatie bleek, dat in „De Munt" de ouders van de leerlingen bijeen kwamen met de oudercommissie om over de jongste problemen van ge dachten te wisselen. De feitelijke aanleiding tot deze de monstratie was 'n schrijven van burge meester en wethouders, in drie toonaar den gesteld en gericht tot drie catego- riën van ouders. Het was de bedoeling, dat gisteravond ten gemeentehuize door de wethouder van onderwijs mr. J. Deen, tekst en uitleg zou worden gege ven over de nieuwste ontwikkelingen met betrekking tot de streekschool voor de middenstand, namelijk dat de minis ter van onderwijs afwijzend had be- bschikt op het verzoek van 't Rhenen- se gemeentebestuur om officieel per 1 augustus van dit jaar de streekschool voor de middenstand te legaliseren. Het was de bedoeling dat eerst de ouders zouden opdraven van de leer lingen, die met ingang van het nieuwe schooljaar deze onderwijsinstelling zou den gaan bezoeken, daarna de ouders van de leerlingen van de huidige eerste klas en tenslotte de ouders van de tweede en derde klas. De oudercommissie van de school nam dit niet. De voorzitster, mevrouw A. v. d. Kroon, zei gisteravond: „We hebben alles gealarmeerd, om die drie bijeenkomsten ten gemeentehuize te tor pederen. Daar zou niets uitgekomen zijn. Daarom besloten we als oudercommis sie diezelfde avond gezamenlijk bijeen te komen in „De Munt". Talrijke ouders begrepen direct waar het om ging. Zij hebben er een halve dag voor opgeofferd om de mensen te bezoeken en op te wekken naar „De Munt" te komen. Daarmee hadden we groot succes, want er is maar één moe der bij de wethouder van onderwijs ge weest. Mr. Deen wist dat tevoren, want inmiddels had hij een hernieuwd schrij- van uit laten gaan, waarin hij ver klaarde in de zaal „De Munt" aanwe zig te zijn, om daar in verenigde verga dering inlichtingen te verstrekken. Daar waren niet alleen talrijke ouders aan wezig, maar ook verschillende leden van het curatorium van de school, de heren H. Griffioen (tevens lid van de gemeen teraad) en D. J. Bovenschen (tevens bestuurslid van de Kamer van Koop handel namens de Rhenense Midden stands Centrale)". Mede door het betoog van het hoofd der school, de heer D. van Zuilekom, werd de wethouder van onderwijs zwaar onder druk gezet, zelfs zo, dat hij geen enkel wederwoord had, behalve dan dat hij volledig achter deze school staat. Op een vraag uit de vergadering, waarop het besluit van de komende raadsvergadering eventueel zou kunnen vastlopen met betrekking tot de nieu we vorm van de onderhavige school, antwoordde de heer Deen: „Het aantal nieuwe leerlingen". Ter vergadering bleek en dat gaf mr. Deen toe dat dit aantal voldoen de is, ondanks het feit dat er geen op roep was geplaatst om nieuwe leerlin gen aan te melden. De wethouder be loofde, dat het gemeentebestuur als nog een dergelijke oproep zal plaatsen, evenwel na de raadsvergadering van ADVERTENTIE 1 of 13 belletjes Wie is beweeglijker dan de vrouw des huizes Zij holt in haar huis van kamer naar keuken, van boven naar beneden, van voor naar ach ter £n omgekeerd, tientallen keren per dag. En dan die bel Verminder althans dat gedraaf naar de voordeur. Betaal uw abon nementsgeld op het dagblad De Vallei voortaan per kwartaal in plaats van per week of maand. En als u een giro-rekening Miebt, machtig ons dan het abonnements geld 11,55 per kwartaal) daar van automatisch af te schrijven. Een desbetreffend machtigingsfor mulier zenden wij u op aanvraag gaarne toe. Maak het u zelf gemakkelijk RHENEN De door de stichting „Jeugdzorgwerk" georganiseerde brom fietsrally is gewonnen door Wim Snij ders uit Rhenen met 8 strafpunten. De tweede prijs was voor W. de Leeuw uit Rhenen met 17 strafpunten. Op de der de plaats eindigde A. van Thuyl met 18 strafpunten en vierde werd A. Bo venschen uit Veenendaal met 50 straf punten. H. E. v.d. Linden uit Lienden kreeg de poedelprijs. Zijn strafpunten bleken ontelbaar. De VW-Rhenen had voor fraaie prijzen gezorgd. dagblad DE VALLEI? Bel: f tot 17.30 wét van 1730— 19.30 uur Zaterdags 16.30—17.30 uur. LEERSUM De werkgroep gemeen tepolitiek van de afdeling „Utrechtse Heuvelrug" van D'66 komt op maan dagavond 24 juni bijeen ten huize van dr. H. Bienfait, Scherpenzeelseweg 66 te Leersum. Het onderwerp van bespreking is het concept basis-gemeenteprogramma van D'66. De bijeenkomst is wederom ook voor belangstellende niet-leden toegan kelijk. RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat hij verhinderd is op 28 juni, 5 en 12 juli 1968 verhinderd is spreekuur te houden. Rhenen, 5 juni 1968. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. komende disdag. Talrijke aanwezigen betitelden deze handelswijze, als zijnde „mosterd na de maaltijd". In de bewuste raadsvergadering komt de zaak opnieuw aan de orde, waaraan de afwijzing van de minister van onder wijs ten grondslag ligt. „Nu de kaarten zo liggen", aldus me vrouw v. d. Kroon, „dat er ondanks het feit dat er geen oproep is geplaatst voor aanmelding van nieuwe leerlingen dit aantal voldoende is om de school in haar huidige vorm te handhaven, kan ik mij niet vootstellen dat de raad er niet achter zal gaan staan om tot het uiter ste te vechten voor het behoud van de ze school, die haar bestaansrecht al lang heeft bewezen en waaraan ook in de toekomst méér dan ooit grote behoefte zal blijven bestaan, niet alleen voor Rhenen maar ook voor de omgeving". De heer Aarden, één van de ouders: „Wanneer én de oudercommissie én de ouders ervan overtuigd zijn, dat hun kinderen op deze school een juiste plaats g RHENEN iemand is onmis- haar" is een onhoudbare stelling ge- 1 bleken. De onmisbare man werkt na- melijk op de Rhenense gemeentese- 1 cretarie, afdeling Bevolking. Het bevreemdde onze redactie vo- rige week geen opgave van de bur- gerlijke stand gekregen te hebben. 1 Bij een telefonische informatie bleek dat ook deze week geen opgave ge- daan zal worden. Motief: De man die het altijd behandelt is met va- i kantie en we hebben nog geen ver- f vanger kunnen vinden". 1 Meegedeeld werddat die onver- vangbare man vólgende week weer terug is. We hopen dat hij voldoende krachten verzameld heeft om zijn taak weer op zich te kunnen nemen. We rekenen er op, dat hij met in- gang van volgende week weer even 1 prompt als altijd de opgaven van de 1 burgerlijke stand zal toesturen we weten namelijk dat het voor veel van onze lezers een gewaardeerde ru- I briek is. 1 tllVltllUflIHttllllllll hebben gevonden, dan twijfelen we er niet aan, of het college van burge meester en wethouders én de gehele raad zullen hier achter gaan staan en alles in het werk stellen om deze school te redden. ELST Gisteravond speelden Mus ketiers en GVW Veenendaal pas te gen elkaar in 't Musketiers-nederlaag- toernooi, omdat de Veenendalers voor dien in de bekerstrijd gewikkeld wa ren. Het werd een enigszins matte wedstrijd, die de supporters der ~beide teams niet tot enthousiasme kon bren gen. Hoewel de Elstenaren met 3 in vallers speelden waren zij toch wel de gelijke van GVVV. Opvallendste speler in deze ontmoeting was de Musketiers-rechtsbuiten K. Henzen. Met de kansen sprongen beide aanvals- linies slordig om. Voor de rust kwa men de Elstenaren 2 3 keer alleen voor de GW V-goalie, na de rust kwam de GVVV middenvoor Schreu- der 3 maal oog in oog met. keeper Kranenburg. In de eerste helft ont spon zich een gelijkopgaande strijd, waarin vooral de Elstenaren doelrijpe kansen kregen. Achtereenvolgens kwamen Heikamp en Versteeg al leen voor de keeper, maar zij faalden. In de 41ste minuut gebeurde het toch. Bij een vrije» trap ketste de bal aff op de GVW-defensie, werd wederom in geschoten en stuitte toen voor de voe ten van Kees Henzen, die enorm hard inschoot: 1-0. Van lange duur was de vreugde echter niet, want even later wercf de GVW-middenvoor Schreuder een niet te missen kans geboden: 1-1. Deze gelijke stand werd tevens de ruststand. Na hervatting ongeveer hetzelfde spelbeeld. Er vielen echter geen doelpunten meer. We zijn bijna weer aan de langste dag gekomen en op dit punt kijken we nog eens terug naar de plek waar de eerste lentebloemen de nieuwe lente aankondigden. Hun plaats is nu door andere bloemen in genomen; met de lente verdwenen ook de lentebloeyyien. Een ander ge slacht speelt nu de door haar begon nen ról voort en we voelen, dat we reeds een aanzienlijke afstand ach ter de rug hebben. Toch is 't geen dode maatstaf waarvan we de af stand aflezen, neen, het is een onop houdelijke afwisseling van nieuw le ven, waarin -de tijdaanwijzing tussen duizenden vormen verscholen ligt. Toch verlangen wij steeds naar een vast punt in de ondeelbare tijd, en 't kost ons weinig moeite het te vinden: een oud volksgebruik zal dat aanwijzen. Was niet bij velen de St. Jansdag (2!t juni) een bloemen feest, een dag waarop velen de graven van hun ge liefde doden met bloemen sierden f Welnu, St. Jan zij ons een vriend in nood, in de genotvolle nood, waarin het ons, te midden van de ons over stelpende heerlijkheden der Natuur, anders niet gemakkelijk zou vallen, een goed rustpunt te vinden. Nu wij een bepaald tijdstip als aan vangspunt gekozen hebben, en ons op dit standpuyit plaatsen, ontdekken we eerst, dat we tot nu toe veel over 't hoofd zagen, juist omdat het als on der onze ogen ontstond. Overal om ons heen zien we een weelderige planten groei, niet meer naast elkaar, maar op en over elkaar heen groeiend. De Doorn, waarvan 't sneeuwwitte voor jaarskleed onze bewondering had, is nu in de vólste zin van hét woord een lastdrager geworden, want nog slechts hier en daar is een tak met zijn nog groene vruchtjes vrij zichtbaar, daar de meeste grotendeels door de sten gels en bladeren der windende en klim mende planten, die bij hem hulp en steun zochten, bedekt zijn. De heesterachtige zoom van 't bos werd ondoordringbaar door de Braam struiken en wilde rozen, die in brede bochten tot elkaar overhangen. De aarde met haar sierlijkst gewaad te tooien was Flora's doel en daarmee kwam ze juist gereed. Zelfs dat, wat anders de blik onaangenaam treft, heeft Moeder Natuur thans met e- ven, met groen en blogmen opgesierd. De natuur heeft aan bepaalde planten de last opgedragen om oude schuttin gen en puinhopen door een fris groen kleed grotendeels voor het oog on zichtbaar te maken. Dat zijn de zo genaamde mest- en puinhoop gewas sen, waaronder de kleine Brandnetel (Urtica XJrens), een leger Melden (Atriplex), de dove Netel (Lamium album) met nog een aantal andere, meestal overschaduwd door de forse stengels der gewone Klissen (lappa minor), die de voornaamste zijn. Op puinhopen, in de schaduw van hagen en schuttingen, vinden we de stinken de Gouwe (chelidonium)waarin let terlijk alle delen met een donker geel, scherp melksap gevuld zijn. In de dierenwereld neemt de massa van individuen en vormen nog steeds toe en bereikt pas midden in de zomer het hoogste punt. Zeer veel insekten, tot nu toe grotendeels in 't verborge ne als larven of poppen levend, ko men gestadig in hun volkomen ont wikkelds toestand, en dus van vleu gels voorzien, voor. de dag, en vlie gen en snorren in bonte menigte tus sen planten en bloemen door. Hoe schoon is de natuur, hoe schoon zijn de bloemen en planten, hoe blij vlie gen de vogels door het luchtruim en doen hun blij gejubel weergalmen. En temidden van al dat schoons kunnen wij volop genieten, tenminste als men het maar zien wil. Zoeken en vinden, zien en waarnemen! Liefde is ondeel baar, doch kan duizenden malen wor den weggeschonken. Dit nu is ten op zichte van ae schone flora een dubbe le waarheid. Zij maakt ons tot wat we zijn, met al onze goede eigenschap pen, met al onze gebreken. E. J. GRIJSEN- RHENEN. ?5 EDE 't Is al langer dan twee jaar geleden dat de zakenlieden in Ede en omgeving bezocht werden door een vertegenwoordiger van de organisatie Verkeersoriëntatie in Amsterdam. Dit bureau deelde mee in Ede een verkeersgids te zullen uitgeven en vanzelfsprekend waren er advertenties nodig om de kosten van deze uitgave te kunnen dragen. Een aantal zakenmensen ging ak koord met de voorwaarden die door de Amsterdammer werden gesteld. Een van hen vertelde gisteren: ,,/k kwam met die man overeen, dat ik voor driehonderd gulden zou adverteren. Nadat ik het geld had betaald hoorde ik helemaal niets meer. Ik heb het bureau in Amster dam trachten te bellen. Via de in lichtingendienst kreeg ik een num mer, want het nummer dat mij was opgegeven klopte niet. Een juffrouw vertelde me dat de gids al op de pers lag. Dat is nu anderhalf jaar geleden AUtOWASSïN VRUt BENZINE '«*»*<- S bi), Edese Autowascentraie VERKEERSORIËMTATIE AMSTERDAM BARNEVELD Onder voorzitter schap van de heer M. L. H. Ploeger hield de pluimveevereniging „Barne veld en Omstreken" dinsdagavond haar voorjaarsvergadering in de zaal van café Vinkenborg te Barneveld. Zowel de penningmeester, de heer J. Muller als de secretaris mr. J. v. d. Linden gaven een overzicht van het afgelopen jaar, waarbij vanzelfspre kend de gehouden tentoonstelling „Gallinova" in 19(37 de hoofdmoot was. Hoewel de verwachtingen in het begin niet hoog gesteld waren, is de tentoon stelling zowel wat betreft het bezoek als de financiële zijde van de zaak zeer goed geslaagd. De financiën van de vereniging zijn zeer goed. Dat er in de vereniging heel wat omgaat mag blijken dat de inkom sten en de uitgaven post ruim f 100.000 bedroeg. Boeken en bescheiden waren in orde bevonden. De vereni^ng telt thans ruim 200 leden Zeer breedvoerig werd besproken de vermakelijkheidsbelasting, die aan de gemeente moet betaald worden en nog altijd meer dan f 3000 bedraagt. Ver schillende leden vonden dit voor het zakelijk gedeelte van de expositie niet billijk. Nu er een nieuwe verordening door de gemeente is vastgesteld zal het bestuur weer contact opnemen met het gemeentebestuur over deze zaak. De voorbereidingen voor Galjinova 1968 zijn reeds weer begonnen, doch bevinden zich volgens de secretaris nog in een beginstadium. Verschillende voorbereidingen zullen binnenkort met de sportafdeling van de vereniging be sproken worden. De tentoonstelling wordt gehouden van 6 tot en met 9 november. De heer Muller gaf een overzicht van de tentoonstellingen met vermel ding van data, die in de directe omge ving binnen een straal van 25 km wor den gehouden. Daaruit bleek, dat een tentoonstelling in Apeldoorn op dezelf de datum als Gallinova wordt gehou den. Dit werd algemeen betreurd, maar aangezien dit buiten de 25 km zone ligt zal er weinig aan te doen zijn. EDE De heer Chr. B. Maaskant, directeur van de gemeentelijke mu ziekschool zal in de laatste week van juni en gedurende de hele maand ju li wegens vakantie geen spreekuur houden. nomen, rijst de vraag hoeveel waarde er aan deze uitgave moet worden ge hecht. Enkele voorbeelden ter illustratie De Edese zakenman heeft later nog van dit laatste, verscheidene keren gebeld en steeds „Daarom mensen, of U nu steeds kreeg hij weer een ander verhaal te voetganger bent of alleen maar zo nu horen. Gisteren is de gids dan einde- en dan eens als U toevallig niet ach- lijk verschenen, ruim anderhalf jaar ter het stuur zit, let toch opDe ra- na de datum die was toegezegd. dicaalste opbossing zou zijn; schrik- Commentaar van de adverteerderdraad langs alle voetpaden. Net als „Al met al is het me nog meegeval- voor de koeien. Dan werd U er af- len, want ik had erop gerekend, dat doende aan herinnerd, dat U de vei- het hele boekje nooit zou verschijnen, lige zone verliet en de gevaarlijke be- zo lang duurde hettrad. Maar dat gaat helaas niet. Doe Het hoofd van de Edese gemeente- niet als zo'n stomme koe politie commissaris H. C. P. van der En wat dacht U van het volgende Werff werd benaderd om een toepas- „In het winterhalfjaar laat de natuur selijk voorwoord te schrijven voor de vaak de grijze lappendaken vallen, uitgave. Hij deed dit en noemt het die wij mist noemen. In die mist rijden „een verheugend verschijnsel te mogen is geen onverdeeld genoegen. Het zicht constateren dat Verkeersoriëntatie wordt beperkt en de ruiten van de auto Amsterdam thans het initiatief heeft beslaan gauw. Wat doe je in nevel en genomen tot het huis aan huis ver- mist? De lampen aan spreiden van het nieuwe reglement Tenslotte nog dit; talloze malen her verkeersregels en verkeerstekens". innert de samensteller van de ver- Dat reglement is inmiddels al heel keersgids de lezer eraan goed uit te wat maanden oud. Dat is nog daaraan kijken. toe, evenals de ontevredenheid van de Daar zijn wij het uiteraard roerend adverteerders. mee eens. We zouden er alleen nog dit Maar als dan ook de inhoud van aan toe willen voegen. Dat uitkijken het. boekje van een niveau is waaruit geldt in de eerste plaats de adver- direct al blijkt dat de samenstellers teerders. ervan het niet zo nauw hebben ge- J- B. RESTEREN De laatste maanden zijn in de Midden-Betime verschillende inbraken gepleegd, die tot nu toe niet konden worden opgehelderd. Alhoewel het aantal inbraken niet hoger is dan in voorgaande perioden, is de omvang van de buit wel groter geworden. In verschillende gevallen bedraagt de waarde van het vermiste meer dan duizend gulden. Tijdens de afgelopen nacht nog werd in de gemeente Lienden voor ruim 1400 gulden aan geld, vleeswaren en rookartikelen uit een levensmiddelenzaal ont vreemd. Pas nu is bekend, dat enkele weken geleden bij de familie T. van L. in de Tielsestraat te Opheusden ruim duizend gulden, enkele gouden horloges en 'n zilveren horloge zijn gestolen. Van de daders ontbreekt tot nu toe nog ieder spoor. De rijkspolitie van de gemeente Lienden houdt zich thans intensief be zig met de opsporing van de daders, die tijdens de afgelopen nacht hebben ingebroken in het levensmiddelenbe- drijf van de heer J. Z. te Ommeren. Er is reeds vastgesteld, dat tenminste twee personen zich toegang tot de win-, kei hebben weten te verschaffen. De inbraak moet tussen vier uur en half vijf hebben plaatsgevonden. Omstreeks die tijd werd de eigenaar wakker, ver moedelijk door gestommel. Met de ge dachte dat de knecht het lawaai veroor zaakte is de heer Z. weer gaan slapen. Toen hij enige tijd daarna in zijn zaak EDE Op dinsdag 2 juli zullen de Magnolia-majorettes, een korps van twintig meisjes dat vorig jaar werd opgericht, zich voor het eerst gaan presenteren. Dat gebeurt in het Open luchttheater, waar de bezoekers naast de in splinternieuwe uniformen gesto ken majorettes ook het tamboer- en py- perkorps „Irene" en het signaalkorps HBS uit Wageningen in actie zullen kunnen zien. Ook het rolschaatsballet van Magnolia zal dan acte de pré- sence geven met een gevarieer de showdemonstratie. De majorettes van Magnolia hebben nu al diverse uitnodigingen gekregen om medewerking te verlenen aan fes tiviteiten, onder andere zelfs uit België en Frankrijk. Elk muziekkorps kan een beroep op hen doen, vertelde de directeur van Magnolia de heer J. B. van Schagen. In het majorette-peloton is voor vijfduizend gulden geïnvesteerd. Het aanschaffen van de uniformen eiste dit bedrag bijna geheel op. Men is dan ook van plan bij de gemeente aan te kloppen om financiële medewer king. De heer H. J. Kleynen is de instruc teur van de meisjes. Zijn echtgenote heeft de uniformen ontworpen' en ook gemaakt; het resultaat dat ze be reikte is zonder meer fraai te noemen. De heer Van Schagen zei ook nog dat de meisjes zich in de nabije toekomst gaan presenteren op rolschaatsen. kwam zag hij dat er inbrekers aan het werk waren geweest. De inbrekers zijn zo is bij een re constructie komen vast te staan be gonnen met een raam uit de garage te verwijderen. Ze zijn er door geklom men, maar kwamen toen voor een afgegrendelde deur. Met een koevoet hebben ze geprobeerd de deur te force ren, maar dit is niet gelukt. Een tweede poging om in de grote winkel te komen, lukte beter. Zij for ceerden een ruit in de buitenmuur van het magazijn. Toen men eenmaal in 't magazijn was, konden twee gegrendel de deuren van binnenuit worden ge opend, waardoor men in de winkel kwam. De winkelkassa met wisselgeld werd meegenomen naar het magazijn en daar leeg gemaakt. Uit twee geldtas sen, die in een keukenkast lagen, heeft men ook de inhoud meer dan f 100,- meegenomen en voorts uit de winkel sigaretten, sigaren en verpakte vlees waren uit de open diepvrieskast weg gehaald. In de woonkamer hebben de inbre kers tevergeefs naar geld gezocht. Kas ten en dressoirladen werden doorzocht. De dieven zijn vermoedelijk per auto geweest, want de heer Z. heeft, kort nadat hij meende, dat zijn knecht al aan het werk was, een auto horen weg rijden. De inbraak in Opheusden werd ge pleegd tijdens afwezigheid van de be woners, die eveneens vermoedelijk ge bruik hebben gemaakt van een auto. Zij verschaften zich door het stuk slaan van een ruit toegang tot de woning. Het huis werd doorzocht en de inbre kers zijn tenslotte Verdwenen met ruim duizend gulden en enkele horlo ges. Ook de rijkspolitie in Kesteren stelt een diepgaand onderzoek in. EDE Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, zal de heer D. van Dijk einde dezer maand de dienst bij het gas- en waterlei dingsbedrijf van de gemeente .beëindi gen. Ter gelgenheid van dit afscheid, zal op vrijdag 28 juni a.s. des namiddags om 4 uur in het Luthers Gemeente- centrum aan de Maanderweg te Ede een bijeenkomst worden belegd. BENNEKOM Even als vorig jaar gaat de tekengroep EXPé, (welke be staat uit leerlingen van de drie Mavo scholen te Bennekom en Ede), weer een tentoonstelling houden. Deze zal worden gehouden in de drie Mavo- scholen, en wel op de volgende data: In de school te Bennekom, Robert Kochlaan 2, op 19, 20 en 21 juni. Te Ede, in de school aan de Beukenlaan 4, op 22 en 24 juni. En tenslotte in de school aan de W. J. Bitterstraat 2 te Ede, op 25 en 26 juni, bij. alle van 's avonds 19.30 tot 21.00 uur. T

De Vallei | 1968 | | pagina 5