Bezorgdheid in NAVO pdringen Russen in Middellandse Zee over o De directiestaf in uw ransel? evoluon Treinverkeer werd in Engeland chaos Johnson wil registratie van alle wapens in V.S. AMRO-LENING PRISMA7 Ministerconferentie in Reykjavik J A Moord op hond Êl VOUWFIETS. LUISTER NAAR HILVERSUM 3 M\ FELIX DUBBELBLIK VOOR DE POES, MET ZONNIG LIVIT Treinbotsing in Zwitserland VROUW VERMIST (als u in 24 maanden zou aflossen). Werelddiaconaat wil werkloze Arabieren helpen Springer verkocht aan anderen BOS - Hoofdstraat 91 - VEENENDAAL - Tel 1. 1 EXPLOSIE OP TANKER Huidverzorging- Rode Kruis wil burgers helpen in Biafra Hulp voor Biafra Nederland kan meer verminkte kinderen uit Vietnam helpen Britten door muiters vastgezet Zeventig doden in Argentinië Paus veroordeelt alle geweld LUNS RUSK eindhoven elke dag 's morgens 10 en ±11 uuren'smiddags±3uur Poesje mauw, poesje mauw, ik heb Felix dub... .dubbel... Welke zin zegt moeder niet? Ondergrondse Als U op korte termijn 2.500,nodig hebt, maar niet weet waar U die zo gauw vandaan moet halen, hebben wij een voor stel: leen ze van de AMRO Bank. U be taalt ons terug in bijvoorbeeld 24 maan delijkse termijnen van ƒ118,37. Rekent U nu even mee: 24 X ƒ118,37 2.840,88. In die twee jaar betaalt U dus 340,88 aan financieringskosten, waarin begrepen rente alsmede vergoeding voor administratiekosten en overlijdensrisico. Dat is gemiddeld iets meer dan 14 gulden in de maand. Waarom komt U niet eens langs bij de Amsterdam-Rotterdam Bank in Uw buurt? (Bellen of schrijven kan natuurlijk ook). Dan vertellen wij U alles over de bedragen die U kunt lenen en het aantal termijnen waarin U kunt terugbetalen. Over de gemakkelijke manier van terug betalen. Over het feit dat bij overlijden het nog niet terugbetaalde gedeelte van de AMRO-Lening wordt kwijtgescholden. Voordat we het vergeten: de AMRO- Lening-folder ligt voor U klaar. EEN SERVICE VAN DE AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK Spoedberaad Jonge Belg wilde massamoord plegen China bouwt voor Pakistan wapenfabriek PRISMA herenliorloge 1) sterk waterdicht horloge met moderne sportband en luxe étui - shockproof - onbreekbare veer edelchroom met stalen bodem 69.- idem met kalender 79.- P RIS M A dameshorloge 2) sportief model - incabloc shockproof - onbreekbare veer edeldoublé 69.- s. 0034 VISCONSERVEN ALTIJD HANDIG! (EN LEKKER] DINSDAG 25 JUNI 1968 ADVERTENTIE REYKJAVIK De vraagstukken van mogelijke wederzijdse vermindering van troepen in Midden-Europa en het wederzijds afstand doen van het ge bruik van geweld tussen de leden van de NAVO en van het Pact van War schau behoorden tot de belangrijkste punten die maandag op de eerste dag van bijeenkomst van de NAVO-ministerraad in Reykjavik zijn besproken. De Westduitse minister van Buiten landse Zaken, Willy Brandt, herhaalde dat de regering in Bonn bereid is tot gesprekken met Oost-Duitsland. Maat regelen tegen Oost-Berlijn, in verband met de door Oost-Duitsland genomen maatregelen voor het verkeer tussen West-Duitsland en West-Berlijn, dienen volgens hem, geen onnodige escalatie teweeg te brengen. Brandt zei te me nen dat de Westduitse Bondsrepubliek en de Duitse Democratische Republiek zich zouden moeten verplichten „op lossing van het nationale vraagstuk slechts met vreedzame middelen na te streven". Bij verklaringen betreffende het af stand doen van geweld zou Oost-Duits land echter niet „als soevereine staat in de zin van het volkenrecht" kunnen worden beschouwd. Dergelijke verklarin gen met de landen van het Warschau pact zouden als uitgangspunt voor „uit gebalanceerde troepenverminderingen in Oost en West" moeten worden be nut. De Amerikaanse minister van Bui tenlandse Zaken, Dean Rusk, zei dat de NAVO bij het zoeken naar duurzame vrede de communistische wereld altijd voor moet gaan. De Verenigde Staten waren echter zeer verontrust door de jongste gebeurtenissen in Berlijn. De NAVO moet daarom 'n volledige solida riteit tonen. Secretaris-generaal Manlio Brosio wees er op, dat elk lid van de orga nisatie zich in 1969 kan terugtrekken met inachtneming van een opzegter mijn van een jaar. Hij was te vreden over verklaringen van IJsland en Noorwegen dat deze landen ook na 1969 lid zullen blijven. De Belgische minister van Buiten landse Zaken, Pierre Harmei, pleitte voor voortzetting van de ontspannings- politiek. Men moet zich echter hoeden voor illusies. Diegenen in het Oosten die eveneens een dergelijke politiek be pleiten doen dat uit andere motieven. Zij zijn uit op een verzwakking van de westelijke solidariteit. Daar het ge bruik van geweld echter is uitgesloten, blijft slechts de dialoog over. Minister Rusk wees er nog op, dat de politiek van ontspanning niet alleen in Berlijn, maar ook in het Midden- Oosten, Latijns-Amerika, Zuidoost-Azië en Korea zou moeten worden tot stand gebracht Het is van belang dat ook de zuidflank van de NAVO aan de Mid dellandse Zee, beveiligd is. De Italiaanse staatssecretaris van Buitenlandse Zaken, Giuseppe Lupis, zei dat het evenwicht aan de zuidflank in gevaar verkeert. De Nederlandse minister van Buiten landse Zaken, mr. J. M. A. H. Luns, wees er evenals zijn Amerikaanse col lega Rusk op, dat men niet tot eenzij dige vermindering van de troepensterk te zou moeten besluiten. Bijna alle ministers uitten hun be zorgdheid over de harder geworden houding van de Sovjet-Unie en over het opdringen van landse Zee Moskou in de Middel- Minister Luns deelde mee in juli een bezoek aan Tel Aviv te zullen brengen. Hu vroeg de NAVO-bondgenoten ertoe bij te dragen, het grote wantrouwen tussen Israël en de Arabische landen te doen verdwijnen. Bijzonder bezorgd toonde minister Luns zich over het op dringen van de Sovjet-Unie in het ge bied van de Middellandse Zee. Hij sprak van een „dreiging". De Sovjet- Unie toont opnieuw, aldus minister Luns, met de ontspanning slechts zo ver te willen gaan, als het er kansen voor de communistische expansie in ziet. De spanning tussen Turkije en Grie kenland. na de confrontatie over Cy prus, blijkt aanzienlijk te zijn afgeno men. Zowel de Turkse minister van Buitenlandse Zaken als zijn Griekse ambtgenoot legde er maandag in de vergadering de nadruk op, dat er spra ke is van een „grote mate van be grip" en dat getracht wordt de nog be staande problemen op te lossen. Beiden uitten hun ernstige bezorgdheid over de Russische vlootbewegingen in de Middellandse Zee. De Amerikaanse minister van Bui tenlandse Zaken Dean Rusk zal mor gen niet langer dan vier uur en twin tig minuten in West-Duitsland zijn op terugreis van de NAVO-conferentie in IJsland naar de Verenigde Staten. Dit bevestigt dat de komst van Rusk naar West-Duitsland slechts gezien moet worden als een symbool van de Amerikaanse steun aan het standpunt dat de Westduitse regering ten aanzien van de laatste ontwikkelingen in Berlijn inneemt. Rusk en de Westduitse minis ter van Buitenlandse Zaken Willy Brandt hebben in IJsland de Berlijnse kwestie reeds besproken. Zij zullen uit Reykjavik samen naar Bonn vliegen. Kanselier Kiesinger zou volgens wel ingelichte kringen er prijs op stellen, Rusk persoonlijk van zijn standpunt op de hoogte te brengen. SION Bij een treinbotsing bij het Zwitserse plaatsje Sion zijn gisteren dertien mensen om het leven gekomen, en honderd gewond, van wie zeventien ernstig. Alle slachtoffers zijn Zwitsers. De 2 treinen, een personen- en 'n goe derentrein, kwamen met elkaar in bot sing op een enkel spoor met een snel heid van ongeveer negentig kilometer per uur. De passagierstrein vervoerde driehonderd leden van een boerenbond. Onoplettendheid van een van de be stuurders is oorzaak van de ramp. ADVERTENTIE Hebt u wel eens met die gedachte gespeeld Toets nu, in het Evoluon. die droom aan de werkelijkheid staande aan het hoofd van het hier als spel uitgevoerde bedrijf. Veel van zulke interessante en vernuftige zaken maken een bezoek aan het Evoluon tot een belevenis. Voor iedereen! Toegang fl- dagelijks 10-18 uur zondags 13-18 uur Ruim parkeerterrein Gerieflijk restaurant. In 1966 gesticht door Philips. DOORN In Doorn wordt sinds 15 juni de 30-jarige Maartje Klop vermist, die daar verbleef in het tehuis voor zwakzinnigen. Signalement: lang 1.55 m, tenger postuur, zwart geverfd glad haar; kleding: kort wit lederen jack, rose jurk met blauw band afge zet, groene ribfluwelen schoenen. Kle ding gemerkt met M. Klop. Zij is in het bezit van een bruine lederen schou dertas. Felix dubbelblik I Felix dubbelblik voor de poes. Helemaal nieuwe samen-' stelling. Vol vers vlees en heerlijkej vis. En met Livit. Dat wondere Livit, dat poes zo gezond houdt I Felix in voordelig dubbel blik. Tijdelijk ook nog 10 ct. goedkoper. Alle Felix en Bonzo bevat Livit I Moeder zegt hiernaast een zin meer dan u op de radio hoort. Luister dus goed naar Hilversum 3 en hoor welke zin dat is. Schrijf die op een briefkaart met 'n 2-regelig rijmpje over Felix en stuur uw inzending naar Felix-Bonzo Etten (N. Br.) Elke week pracht vouwfiets uitgeloofd. Voor de beste inzending. Prijswin naars ontvangen persoonlijk be richt. De eerste vouwfiets is gewonnen door LIESBETH VAN DEN BROEK, Kleine Zundertweg 34, Zundert De tweede vouwfiets is gewonnen door FAM. J. VAN DIJK, Burg. Tellegenstraat 60 hs, Amsterdam-Zuid De derde vouwfiets is gewonnen door ANS FLINK, Dierenselaan 3, Den Haag. LONDEN Honderdduizenden Engelsen zyn gisteren te laat gekomen op hun werk door een langzaam-aan-actie van de ruim 230.000 spoorwegarbeiders. Vooral in en rondom Londen veroorzaakte de actie van de spoorwegmensen, be doeld om loonsverhogingen te verkrijgen, chaotische toestanden. Honderdduizen den forensen kwamen 's morgens te laat op hun werk en 's avonds met uren vertraging weer thuis. De toestand op de autowegen rondom Londen en andere belangrijke Engelse steden was niet minder chaotisch. Vele Britten waren met het oog op de actie bij de spoorwegen met de auto op weg gegaan wat tot opstoppingen en ook weer tot vertraging aanleiding gaf. Kans op enige verbetering van de toestand werd zelfs erger, want in de loop van de dag besloot ook de bond van locomotiefmachinisten 35.000 man met de actie mee te doen. De machinisten begonnen afgelopen nacht om twaalf uur aan een langzaam-aan- actie. Het zuiden van Engeland werd het zwaarst getroffen. Slechts 340 van de 570 treinen die tijden de spitsuren in dit gebied rijden werden gisteren gebruikt. Op sommige perrons stonden de passa giers vijf rijen dik te wachten op een trein die misschien helemaal niet zou komen. Kwam er wel een dan reden de reizigers als sardines in een blik ge perst naar hun werk. De chaos trof ook de Londense onder grondse waar vertragingen voorkwa men van meer dan een half uur. Een van de vele vertragingen die zich voordeden was merkwaardig ge noeg geen gevolg van de langzaam-aan- actie. De trein van Swansea (Wales) naar Londen liep zeventien minuten achter op het tijdschema doordat de wachtende reizigers op een bepaald punt tot op de rails stonden. Bezuiden de rivier de Mersey vielen alle treinen naar Liverpool uit Normaal vervoeren die per uur een dikke tien duizend mensen. De treinen reden niet WASHINGTON President John son heeft maandag in een speciale boodschap aan het Amerikaanse Con gres voorgesteld, de registratie van elk wapen in de Verenigde Staten verplicht te stellen. Johnson wil dat het bezit van wapentuig voortaan afhankelijk wordt van een vergunning. ADVERTENTIE voor f.118,37 in de maand in zijn boodschap de bevolking op Johnson sprak van „het recht van bescherming". De voorstellen van de president gaan verder dan de aangekondigde maatrege len ter controle van het wapenbezit in de Verenigde Staten. Het Witte Huis heeft bekendgemaakt, dat de voorstellen van de president ge volgd zullen worden door gespecifi ceerde wetsvoorstellen. Johnson zegt in zijn boodschap, dat het Amerikaanse volk te lang de maat regelen die hij nu voorstelt heeft ont beerd. „De prijs van ons niets doen ge durende tientallen jaren, bezwaart ons geweten", zegt de president. „Huizen en straten in heel het land, die opgeschrikt zijn door schoten, zal de tragedie van zinneloos moorden be spaard worden. Wij zullen nooit kunnen meten hoe groot het geweld is dat niet tot uitbar sting komt. Maar de geschiedenis leert ons, dat Amerika een veiliger land zal zijn indien wij nu handelend optreden eens en voorgoed en de bescher ming waar maken waar het volk recht op heeft." Het registratie- en vergunningenstel sel dat Johnson voorstelt, is een ver volg op zijn eerdere voorstellen aan het Congres de wapenverkoop tussen de staten aan bepaalde controle-maatrege len te onderwerpen. Johnson heeft nu opnieuw erop aan gedrongen ook de tussenstaatse verkoop van geweren en jachtgeweren te ver bieden. De presidentiële voorstellen vallen in een periode waarin de publieke opinie zich sterk keert tegen de ongebreidelde wapenverkoop, een en ander als gevolg van de moord op senator Robert F, Kennedy. UTRECHT Het werelddiaconaat van de Gereformeerde Kerken van Ne derland gaat in Israël deelnemen aan werkverschaffing aar werkloze Arabie ren. Het project, opgesteld in samen werking met de Israëlische regering en met het vluchtelingen-comité van de Raad van kerken in het Midden-Oosten, omvat de aanleg van wegen in drie dorpen. Het werelddiaconaat betaalt de materialen; de Israëlische regering de lonen van ongeveer 150 arbeiders. De werkloosheid ondier de Arabieren is zeer groot. Tienduizenden gezinnen hebben geen inkomen. Bij de wegen aanleg zullen vooral kostwinners en jon geren te werk worden gesteld. In totaal heeft het werelddiaconaat opnieuw twee ton uitgetrokken voor hulp in het Mid den-Oosten. omdat de bezetting van een groot aan tal spoorwegovergangen er niet was. De Engelse premier, Harold Wilson, heeft gisteren in een spoedbijeenkomst met zijn kabinet de toestand bij de spoorwegen besproken. Volgens rege ringswoordvoerders was Wilson niet van plan tussenbeide te komen in het loongeschil. In het Lagerhuis deed de Britse on derminister van verkeer, Neil Carmi- chael, gisteren opnieuw een beroep op de spoorwegvakbonden om terug te ke ren naar de conferentietafel. Hij deed evenwel zelf geen concessies. BRUSSEL Een 26-jarige man heeft te St.-Katefljne Waver bfl Mechelen zijn 68-jarige moeder en een 5-jarig neefje doodgeschoten naar hij verklaarde om hen het leed te besparen van een massamoord die hij wilde gaan plegen. De man. die geestelijk onevenwich tig is, verklaarde na zijn arrestatie, dat hij vrijdag te Mechelen een ge weer met vijftig patronen had gekocht om zich „op de wereld te wreken". Hij was van plan zaterdag naar de Mechelse markt te gaan om zoveel mogelijk mensen om te brengen. Voor af wilde hij echter zijn moeder en neefje doden om hen de schade en het verdriet van zijn daad te besparen. Thuisgekomen schoot hij eerst zijn moeder dood, en vervolgens het neefje dat in bed lag. Hij was toen zo over stuur dat hij naar de politie liep om zich aan te geven. De man, die ongehuwd is, is inder tijd wegens geestesstoornissen afge keurd voor de militaire dienst. Het geld om het geweer en de patronen te kopen had hij van zijn moeder gesto len. HAMBURG De verkoop van Sprin gers geïllustreerde weekbladen Jas min", Eltern", „Twen" en „Bravo" aan de uitgeverij „Grunner und Jahr" is op het laatste ogenblik niet door ge gaan. De bladen zijn gisteren verkocht aan de in Berlijn en Stuttgart gevestigde on derneming „Weitpert". De woordvoer der van Grunner und Jahr, die de ver koop had bekend gemaakt, zei dat hij verkeerde inlichtingen had ontvangen van zijn eigen maatschappij. RAWALPINDI Communistisch China helpt bij de bouw van een wa penfabriek in Oost-Pakistan. Dit heeft de Pakistaanse minister van Defensie, vice-admiraal Afzaloer Chan, gisteren bekendgemaakt in ant woord op een motie van de oppositie in de Pakistaanse nationale vergadering. Daarin was gesteld dat de Pakistaanse regering er niet in is geslaagd om Oost- Pakistan een eigen defensie te geven. ADVERTENTIE V BERGEN OP ZOOM De politie van Bergen op Zoom zoekt naar een man, de zich op ergerlijke wijze van zijn hond heeft ontdaan. Bewoners van huizen aan een afgele gen weg in de stad hadden de man met een brommer zien lopen die aan de hand een herdershond meevoer de. Bij de spoorlijn had de man zijn hond de kreek ingejaagd, kennelijk met de bedoeling hem te verdrinken. Het dier zwom echter naar de over kant en beklom de spoordijk. De bewoners zagen de man daarop zijn hond langdurig afranselen, zo dat de herder versuft op de rails bleef liggen. Toen kort daarna een trein aankwam, die de man nog met signalen alarmeerde, werd de hond overreden. De man draaide toen rus tig een sigaret, stapte op zijn brom mer en reed weg, voordat iemand hem had kunnen tegenhouden. STOCKHOLM In de Oostzee werd gisteren de Noorse tanker Texaco Bo gota getroffen door een ontploffing, waarna een hevige brand uitbrak. Een van de 39 opvarenden wordt vermist. Het ongeluk gebeurde ten oosten van het eiland Oeland. De Westduitse kustvaarder Ruthensand haalde 37 be manningsleden van boord. Kapitein Owe Granlund werd door een helikop ter van zijn schip geplukt. De gezagvoerder is later met enkele van zijn mensen teruggegaan naar de tanker die een draagvermogen heeft van achttienduizend ton. Het gelukte hun toen het vuur onder controle te krijgen. Twee Zweedse sleepboten brachten daarna de Texaco Bogota naar een vei lige ankerplaats, enkele mijlen uit de kust van Oeland. Een gedeelte van het schip is opengescheurd. ADVERTENTIE zacht-zuiver-gezond PUROL en PUROL-poeder GENÈVE Het internationale Ro de Kruis heeft voorgesteld een „corri dor" door het door de federale Nige- riaanse troepen gecontroleerde gebied van Biafra in te stellen, om de Bia- fraanse burgerbevolking die zo zeer te lijden heeft van de oorlog, te kunnen helpen. De federale regering in Lagos heeft al in principe haar instemming met dit voorstel betuigd, zo zei men van de zijde van het Rode Kruis. Het antwoord van de Biafraanse au toriteiten is nog niet in Genève ontvan gen. De ligging van deze „corridor" zou moeten afhangen van de situatie aan het front DEN HAAG De minister van Bui tenlandse Zaken overlegt met zijn col lega's zonder portefeuille voor ontwik kelingshulp en van landbouw en visse rij om uit de bestaande voedselhulp programma's een bedrag van 285.000 gulden beschikbaar te stellen voor Biafra. Dit heeft minister Luns meegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid G. J. N. M. Ruygers (P.v.d.A.), di o.m. had geïn formeerd of met de bijdrage aan het Rode Kruis van 15.000 gulden de grens van maximale hulp was bereikt. DEN HAAG Het is mogelijk een groter aantal ernstig gewonde Viëtna- mese kinderen in Nederlandse zieken huizen op te nemen dan de 19 die thans hulp ontvangen van de vereni ging voor plastische chirurgie. Indien sprake is van ernstige ver minking die in Viëtnam niet voldoende kan worden behandeld, er financiële waarborgen zijn en het kind na herstel wordt teruggezonden, kan een aantal ernstig gewonde kinderen in Neder land worden toegelaten, aldus heeft de minister van justitie, prof. mr. C. H. F. Polak, meegedeeld in antwoord op vragen van de Tweede-Kamerleden mevrouw M. H. Singer- Dekker en drs. G. M. Nederhorst (beiden PvdA). Minister Polak merkte overigens op dat naar het oordeel van vele deskun digen en van deskundige op dit terrein werkzame organisaties, medische hulp die in Viëtnam zelf of nabijgelegen Aziatische staten wordt verleend doel treffender is. Men betwijfelt of ver pleging in Nederland steeds in het be lang van de kinderen zelf is, ook om dat na een langer verblijf in Neder land bij terugkeer in Viëtnam aanpas singsmoeilijkheden kunnen worden verwacht. DOVER Ruim een uur hebben muitende bemanningsleden van een Is raëlisch schip gisteren Britse ambte naren en Israëlische diplomaten ge vangen gehouden. Daarna mochten de gevangenen terugkeren naar de wal. Hun was geen haar gekrenkt door de mui ters, die waren gewapend met messen. De muiterij speelde zich af aan boord van het 5.955 ton metende Is raëlische schip Avocadocore dat voor Dover het anker had laten vallen. Elf bemanningsleden sloegen vorige week al aan het muiten omdat ze het niet eens waren met bepalingen van de Israëlische vakbond van zeelieden. De overige bemanningsleden volgden gewoon de bevelen van de kapitein op. Deze was gewapend met een geweer maar hij was niet bedreigd. De Britten en Israëliërs waren met een bootje naar de Avocadore gegaan nadat het schip het anker had uitge gooid. Toen ze aan boord kwamen haalden de muiters de loopplank in. Later op de avond vertrok de „Avo cadocore" uit de haven van Dover naar Bremerhaven. De muitende zee lieden zullen daar aan land worden ge zet. BUENOS AIRES De Argentijnse regering 'ïeeft gisteren een dag van rouw afgekondigd voor het gehele land. Dit gebeurde voor de meer dan zeventig menser die zondag na afloop van een voetbalwedstrijd bij paniek in het gedrang om het leven kwamen. Ten minste zestig mensen werden daarbij zwaar gewond. Naar de oorzaak van de paniek wordt nog gezocht. Verschillende oog getuigen verklaarden dat de menigte in paniek raakte toen supporters van een van de ploegen de wedstrijd eindigde in een gelijk spel met bran dende stukken papier gooiden. De politie onderzoekt of de dra al- deurtjes aan de uitgang van het Rio Plata stadion, voor het einde van de wedstrijd zijn verwijderd. Identificering werd bemoeilijkt door dat van veel slachtoffers de papieren weg waren geraakt. Radiostations riepen de hele dag bloeddonors op voor de gewonden. VATICAANSTAD. Paus Paulus heeft in een toespraak tot kardinalen verklaard, dat het illusoir is te menen, dat het geweld, zelfs als dit ingegeven is door oprecht verzet tegen het on recht, recht en rechtvaardigheid kan waarborgen. De ervaring, aldus de Paus, leert ons dat doorgaans het tegendeel waar is. Paus Paulus waarschuwde de gelo vigen tegen de bekoring te menen dat de „op stormachtige manier tot stand gekomen doorbreking van een onbe vredigende orde op zich een waarborg kan zijn voor een betere of goede orde als die doorbreking niet grondig is voorbereid". Over .zijn reis naar Zuid-Amerika zei de Paus, dat zijn aanwezigheid op het eucharistisch congres in Bogota een ga rantie is voor zijn grote belangstelling voor de problemen van de bevolking van Latijns-Amerika en in het bijzon der voor de problemen van de armen en behoeftigen. ADVERTENTIE Maak gebruik van het gemak dat visconserven bieden! Moderne fabrieken verwerken zee-verse vis tot de aller fijnste visconserven voor moderne mensen. Heerlijk, visconserven: voor salades, op het brood, voor hartige hapjes. Visconserven naturel, In tomatensaus of zoveel andere heerlijke sausen. Neem wat In voorraad voor thuls^ of op vakantie. Een reuze gemakj en... lekker! 131

De Vallei | 1968 | | pagina 7