Voortaan twee Boerenpartij-fracties Kamervoorzitter Van Thiel hakte lastige knoop door „Helden en heldinnen vermoeid" SCHADELOOSSTELLING VAN KAMERLEDEN WORDT VEERTIG MILLE V. T zingendedol£Qnen!!r in het dolfinarium Harderwijk VERENIGDE TOERISTENBEDRUVEN N.V. Lief, maar Abernathy Politie greep in bij blote show Prins opende nieuw TNO-compl ex in Delft Schip gezonken op de Waal OVERSTEKEND EENDENGEZIN OORZAAK VAN ONGELUK Acht maanden eis voor toelaten van ontucht Luns geattendeerd op lot papoea's Scholier bij oefenen onder tractor Weduwe wint procedure van raadslid over winst verkoop boerderij Noord-Viëtnam zegt 3000 vliegtuigen te hebben neergeschoten Pastoor handelde in narcotica Brit gearresteerd in China Bezwaarschrift drie apothekers inzake dodelijke infuusvloeistof afgewezen elke tijd is tijd voor VAN NELLE thee KAMER OP RECES Verschillen erkend Merkwaardig slot Mantel uitvegen WANGEDRAG DAGTAAK Stuur noodrantsoenen naar Biafra In Laag-Soeren Boulevard-Harderwijk- Tel. 03410-2569 AFTERNOON BUILTJES DEN HAAG De voorzitter van de Tweede Kamer, mr. F. J. F. M. van Thiel, gaat voortaan uit van twee zelfstandige groepen Boeren in de Kamer. Hij zal spreken van een „boerenpartij-groep-Koekoek" en een „boerenpartij- groep-Harmsen". Mr. Van Thiel verklaarde dat gisteren bij het begin van de middagvergadering. Noch de groep-Koekoek, noch de groep Harmsen had daarna nog behoefte om op de moeilijkheden in de fractie door te gaan. DEN HAAG „De helden en hel dinnen zijn vermoeid", zo begon de voorzitter van de Tweede Kamer, mr. J. J. F. M. van Thiel, gister avond zijn korte toespraak vóór het reces van de Kamer. Hij wees erop, dat een reces en een vakantie twee afzonderlijk zaken zijn. „Er wordt ook tijdens dit reces op het Binnen hof hard gewerkt", aldus voorzitter Van Thiel. Als voorbeeld noemde mr. Van Thiel de vergadering van de Com missie werkwijze van de Kamer, die dinsdag wordt gehouden. Dan zal worden bekeken hoe de begrotingen in de herfst zullen worden behan deld. De voorzitter zei, dat zich twee nieuwe groepen in de Kamer heb ben „genesteld": de ene (de radi calen) door uittreden, de andere (de groep-Harmsen) door splitsing. Het getal dertien, dat wij nu aan fracties hebben bereikt, kan mis schien aanleiding zijn om zich nog eens te bezinnen op alles wat onze democratie betreft", zei mr. Van Thiel. Hij wees ook nog op de bezoeken van Kamercommissies aan Limburg, Tilburg en het noorden van het land. „Men kan niet meer zeggen, dat al les vanuit Den Haag wordt gere geld". MAASTRICHT De Maastichtse po litie heeft de kunst-galerij „Cooc" ge sloten en vier bekeuringen uitgedeeld. De politie kwam in actie toen in de .Levende objecten sjoo" van de Am sterdammer Hans Frisch twee naakte meisjes optraden. Zij maakten zich al dansend geheel vrij van hun doorzich tige plastic omhulsels en wikkelden zich daarna weer dansend in serpenti nes. De „sjoo" was een omlijsting van de opening van een tentoonstelling van schilderijen en gouaches van Jon Mar ten. Ook die exposant kreeg met de Amsterdammer en de eigenaren van de galerij, K. Baerwaldt en B. Lommen een bekeuring wegens aantasting van de openbare eerbaarheid. De overtreders beroepen zich erop dat de voorstelling een strikt besloten karakter had. Er waren ongeveer hon derd mensen die aan hun uitnodiging gehoor hadden gegeven. DELFT Prins Bernhard heeft gis termiddag het nieuwe TNO-complex in de Zuidpolder van Delft officieel ge opend. In het nieuwe complex, waar aan meer dan tien jaar lang is gewerkt en waarvan de kosten 128,5 miljoen gulden bedroegen, zijn o.a. onderge bracht: het centrale laboratorium, het houtinstituut, het instituut voor gezond heidstechniek en verpakkingen, het kunststoffen- en rubberinstituut, de stichting Instituut voor textielreiniging, het verf instituut, de afdeling industrië le contacten en algemene diensten. ADVERTENTIE In zijn verklaring sprak Kamervoor zitter mr. Van Thiel van „een diep gaand verschil van mening binnen de fractie van de Boerenpartij en ook een diepgaande tegenstelling in de per soonlijke sfeer." Aan de Kamervoorzitter is opge dragen om met het oog op het toeken nen van de hogere schadeloosstelling voor fractievoorzitters vast te stellen wie voorzitter van de fractie is en hoe veel leden een fractie telt Hij moet dus ook beslissen of een groep leden al dan niet als een fractie moet wor den beschouwd, ongeacht of die groep zich fractie dan wel groep noemt. Volgens mr. Van Tiel moet een Ka mervoorzitter daarbij als norm nemen de verschillen in principiële en pro grammatische uitgangspunten. Beide delen van de fractie van de Boeren partij hebben dergelijke verschillen erkend. Mr. Van Tiel kreeg de indruk dat de twee groepen hetzelfde doel nastreven. Toch meende hij het bestaan van twee zelfstandige groepen te moeten erken nen, „omdat ook maar de geringste mogelijkheid tot samenwerking tussen beide groepen ontbreekt". De voorzitter van de Tweede Kamer wilde het „al dan niet aanwezig zijn van het lidmaatschap van een partij" niet beoordelen. In geen enkele wet of reglement is een aanknopingspunt te vinden voor het standpunt dat voor het lidmaatschap van de Kamer of voor dat van een fractie, het lidmaatschap van een bepaalde politieke partij voor waarde is, aldus mr. Van Tiel. Hij erkende voorlopig de heren Koe koek en Harmsen als fractievoorzitters van de twee. groepen. De heren Koekoek en Van de Brake kregen andere zitplaatsen in de ver gaderzaal aangewezen en de fractie kamers die oorspronkelijk aan de frac tie- van de Boerenpartij waren toege wezen op Binnenhof 4, werden over beide groepen verdeeld. Over het toewijzen van de maximum spreektijden waarover de Kamer telkens een besluit neemt zei mr. Van Thiel: „ik zal in de toekomst voorstellen de totale spreektijd die aan een fractie van zeven leden naar bil lijkheid wordt toegewezen over beide groepen te verdelen". Er zat nog een merkwaardig slot aan de verklaring van de heer Van Thiel. „De heer Koekoek heeft tegen over mij verklaard dat hij inzake even tuele bemiddelingspogingen van mijn kant niet zou hebben gezegd: dat mag hij trouwens van de KVP niet". Met het oog op de ernst van de zaak zei de heer Van Thiel hoor en wederhoor te hebben toegepast Het was hem ge bleken dat de journalist die de heer Koekoek dat in zijn krant liet zeggen twee getuigen had die de uitdrukking konden bevestigen. Mr. Van Thiel meende het daarbij te moeten laten. Mr. v. Thiel had eerst twee bin nengekomen brieven voorgelezen. De ene brief kwam van de heer Koekoek, die meedeelde dat zijn Boerenfractie nog maar uit vijf leden bestond omdat de heren mr. Kronenburg en Van de Brake waren geroyeerd. De andere brief was afkomstig van de secretaris van de fractie, de afge scheiden mr. Kronenburg. De Breda se advocaat liet weten dat de heer Harmsen de nieuwe fractievoorzitter was, maar dat er geen sprake is van een splitsing in de Boerenpartij. Mr. Kronenburg schreef ook dat de meer derheid van de fractie zich aan het re glement van de Boerenpartij voor de Tweede Kamer wil houden. Vlak voor de middagvergadering kre gen de vier afgescheiden boeren nog bezoek van $en aantal staten- en ge meenteraadsleden van de Boerenpartij uit Zuid-Holland. Zij kwamen de heren Kronenburg en Harmsen de mantel uitvegen. „Ze hadden nauwelijks tijd voor een debat. Ze moesten naar de Kamer. Ze gedragen zich als een kat die rare sprongen maakt, maar die ten slotte op zijn rug in de greppel terecht komt en daar voorgoed blijft liggen", zei het Statenlid W. T. v.d. Berg uit Meerkerk. „Koekoek is nog altijd de leider. Hij heeft in de Boerenpartij de grootste aanhang", vulde hij aan. In het gebouw van de Tweede Ka mer zwierf gisteren ook het vroegere Tweede-Kamerlid voor de Boerenpar tij de heer P. Voogd. Hij kwam wel meer, zei hij, om een kop koffie te drinken. Met de Boerenpartij „de een is nog slechter dan de ander" wil de hij niets meer te maken hebben. HAAFTEN Op de Waal, ter hoog te van Haaften, is gisteravond het Ne derlandse motorvrachtschip „Diedy" gezonken. De opvarenden konden aan boord van een sleepboot worden geno men. Het schip, dat stroomafwaarts voer, was geladen met kolen. Het meet 832 ton en is eigendom van J. Smit te Bolnes. Op de plaats w«ar de boot is gezon ken. zijn door rijkswaterstaat bakens uitgezet.-De oorzaak was een bui, ge paard met windkracht 8 a 9, waardoor de „Diedy" dwars op het water kwam te liggen en water schepte. DEN HAAG De verhoging van de vergoedingen voor Tweede-Kamerleden is erdoor. In de laatste vergadering voor de zomervakantie van de Kamer is giste ren het voorstel van minister Beernink (Binnenlandse Zaken) om tegen 1969 de schadeloosstelling te verhogen tot veertig mille, zij het dan met aftrek van bij verdienste, goedgekeurd. Intussen geldt voor dit jaar een vergoeding van 25 mille wat een verhoging van vijfduizend gulden in vergelijking met de bestaande be dragen betekent. Het is er pas na urenlange debatten van gekomen, zoals altijd het geval is geweest als de Kamerleden over hun eigen inkomsten moesten beslissen. Dat is nu meteen de wereld uitgeholpen. Voortaan zullen de vergoedingen van de Kamerleden de gemiddelde loonstij ging in het bedrijfsleven net als bij de ambtenaren op de voet volgen. Slechts een enkele belangrijke ver andering is er in aangebracht, namelijk dat er niet meteen het volgend jaar een aanpassing aan die loonstijging zal komen. Een andere verandering was dat een Kamerlid dat wegens wange drag misdragingen heet dat in de ambtelijke taal geschorst zou wor den, voortaan wordt doorbetaald. De bijverdienste en de daalrmee sa menhangende nevenfuncties van volks vertegenwoordigers bleken aanleiding voor de socialisten en D'66 om de oude kwestie van de onverenigbaarheid van functies weer te berde te brengen. Vol gens de P.vdA moest de regering nu maar nagaan wat er kan worden ge daan aan het samenvallen van salaris sen, wachtgelden en pensioenen. De Kamer verwees evenwel deze zaak naar de behandeling van het wetsont werp op de zogenaamde politieke pen sioenen, dat minister Beernink onlangs heeft ingediend. Een voorstel uit dezelfde hoek om de openbaarmaking van alle openbare particuliere functies voor Kamerleden verplicht te stellen, haalde evenmin een meerderheid. Een voorstel van onverenigbare functies werd met grote D'66 tot uitbreiding van het aantal meerderheid verworpen. De nieuwe regeling zal volgens mi nister Beernink zeker geen beroepspo litici kweken, maar aan de andere kant wordt het Kamerlidmaatschap nu wel als een volledige dagtaak aangemerkt. Hij deed de toezegging dat hij uitbrei ding van de sociale voorzieningen, zoals een invaliditeitsverzekering voor Ka merleden, in studie zal nemen. De pen sioenen zijn volgens hem in deskun dige handen. DEN 'HAAG De Tweede-Kamerle den Franssen èn Ruygers (beiden PvdA) hebben in schriftelijke vragen aan minister Luns gevraagd naar de bereidheid van de rebering om verho ging van het toegezegde bedrag voor hulpverlening aan Biafra, althans wan neer de nood in dat land zich nog ver der zal toespitsen. De beide Kamerleden vragen minis ter Luns in overleg te treden met mini- ter Den Toom (Defensie) inzake de ver strekking van noodransoenen. Zij wij zen er op, dat het militaire apparaat toch over een grote hoeveelheid nood rantsoenen beschikt, die van tijd tot tijd vernieuwd moeten worden. DUBBELDAM Een plotseling over stekende moedereend met kroost heeft gisterochtend op rijksweg 16 bij Dub beldam een ongeluk veroorzaakt. Zes mensen werden gewond. Een bus je, dat niet tijdig genoeg stopte nadat zijn voorganger voor de eenden had geremd, botste er boven op. AMSTERDAM De officier van justitie bij de Amsterdamse recht bank heeft gisteren een gevangenis straf van acht maanden geëist, waarvan drie voorwaardelijk, tegen de 43-jarige boekhouder J. van de B. uit Amster dam. De man had in zijn éénkamer woning meerderjarige en ook minder jarige jongelui ontucht met elkaar la ten plegen. Ome Joop, zoals de jongelui hem noemden, heeft vroeger in het hervorm de jeugdwerk gezeten. Door moeilijk heden moest hij dat verlaten. Vorig jaar zomer had hij een paar provo achtige figuren tijdens de bouwvakva kantie aan werk geholpen en zo was zijn adres bij de jongelui bekend gewor den. Tien tot twaalf jongelui van twintig tot 22 jaar had hij voor twintig gulden per week in huis genomen. In zijn ka mer stonden een bed achter een gor dijn en een paar rustbanken. Later had hij een paar keer per week acht tot zestien jongens en meisjes gedurende enkele maanden ontvangen. Hij had toegelaten dat zij zich paarsgewijs ach ter het gordijn terugtrokken. „Wij konden daar alles doen wat we wilden. De omgang was zeer vrij", zo vertelde iemand. De minderjarige jon gens hadden vijf gulden voor consump ties betaald en soms 2,50 voor het meisje dat ze meebrachten. DEN HAAG Ir. 'R. Diks, hoofddi recteur der PTT, is ingaande 1 juli 1968 op zijn verzoek eervol ontslag verleend met dankbetuiging voor de. door hem aan den lande bewezen diensten. Achter de rug van freule Wttewaaü (c.h.) heeft zich gisteren in de Twee de Kamer een verschuiving in de Boe rengelederen voltrokken. Boer Koekoek en zijn nog overgebleven volgelin gen zitten nu broederlijk naast elkaar. Naast de heer Koekoek zijn geestverwan ten Verlaan (midden) en Nuyens (links). De heer Koekoek zit op de plaats van de heer Van den Brake die zijn toevlucht bij de groep-Harmsen heeft gezocht. ADVERTENTIE DEN HAAG De jongerenorganisatie van de stichting „Door de eeuwen trouw" heeft minister Luns, die zondag naar Indonesië reist, een open brief ge stuurd. Daarin spreekt zij haar diepe verontrusting uit over de gang van zaken op West-Irian en vraagt zij de minister voor de papoea's op te komen. In haar brief zegt de organisatie dat onschuldige papoea's worden geëxecuteerd, „met name zij die opkomen voor een vrije en onafhankelijke staat West- Papoea, waartoe zij volgens het verdrag van New York toch uitdrukkelijk recht hebben". SCHOONDIJKE De zestienjarige A. P. H. M. Lamers uit Breskens, leer ling van de middelbare landbouwschool te Oss, is gisteren tijdens een oefening met tractoren om het leven gekomen. Het ongeluk gebeurde te Schoondijke (Zeeland). De jongen raakte met zijn tractor in een sloot en kwam onder het voertuig terecht. ARNHEM De rechtbank te Arn hem heeft gisteren uitspraak gedaan in een civiele procedure, aangespan nen door de weduwe C. G. Brink horst-van Weel en te Dieren tegen de grootgrondbezitter mr. J. G. W. te Spankeren. De weduwe eiste van de heer W. een bedrag van f92.695, zijnde door speculatie verkregen overwinst op de in 1958 aan hem verkochte boerderij met gronden. De rechtbank wees de eis van de wedu we toe. In 1958 had de heer W., toeh raadslid van de gemeente Rheden, van haar de boerderij 't Schaar met schuren, bouw- en weiland te Laag-Soeren ge kocht voor f 70.000, met beding dat zij in de eventuele overwinst zou de len, indien de koper het onroerend goed binnen tien jaar zou doorverko pen. In februari 1967 verkocht hij 't Schaar met bijbehorende landerijen aan de gemeente Rheden voor de prijs van f 346.390. Hij had de weduwe wel op de hoogte gesteld van een ver koop, maar zonder in details te tre den. Hij bood haar f 8000 aan, waar van de weduwe f 5500 heeft geaccep teerd. Toen zij op de hoogte kwam van de werkelijke grootte van de ver koopsom, weigerde mr. W. het winst aandeel waarop zij meende recht te hebben, uit te betalen. Hij beriep zich op een tweede overeenkomst, waarbij zij niet meer dan f 8000 zou mogen eisen. De rechtbank overwoog in haar vonnis dat de heer W. heeft nagelaten eise res mede te delen welke de koopprijs was of om welke orde van grote het ging, ofschoon hij met draagwijdte van de transactie aan de gemeente Rheden toen op de hoogte moet zijn geweest. Hij heeft aan de eisen van goede trouw niet voldaan, concludeer de de rechtbank die daarop de twee de overeenkomst nietig verklaarde, Mevrouw Brinkhorst behoudt nu vol gens de eerste overeenkomst de aan spraken op haar deel van de over winst, zijnde f 98.195 minus f 5500. Mr. W. heeft dinsdag in de laatste raadszitting van Rheden afscheid ge* nomen als raadslid. Hij had bedankt omdat hij zijn maatschappelijke func tie niet in overeenstemming achtte met het raadslidmaatschap. ADVERTENTIE interessant voor u, heerlijk voor de kinderen! Dolfinarium demonstraties met zeeleeuwen en dolfijnen in één show 10.00 - 11.30 -13.00 -14.30 -16.00 en 17.30 uur. (op zondag niet om 10 uur). Speeltuin een van de grootste in Europa. Veluwestrand groot, schoon en ongevaarlijk; geen gevaarlijke stromingen. Rondvaart langs Oostelijk Flevoland en de nieuwste polder Zuidelijk Flevo land. Afvaart elk heel uur. PARIJS De persdienst van de Noordviëtnamëse delegatie naar het inleidend vredesoverleg in Parijs deel de vandaag mee, dat boven Noord- Viëtnam het 3000e Amerikaanse vlieg tuig is neergeschoten. Het "was een jachtbommenwerper die door de lucht afweer in de provincie Kwang Binh werd neergehaald. Van Amerikaanse zijde in Saigon werd meegedeeld, dat woensdag voor het eerst sedert februari boven Noord- Viëtnam een luchtgevecht plaats had waarbij een Mig-21 met raketten van een Amerikaans toestel werd neerge schoten. De Amerikaanse verliescijfers over vorige week bedroegen 299 doden en 1184 gewonden die in het hospitaal moesten worden opgenomen. Volgens de Amerikaanse mededelingen werden in die week ruim 1800 Noordviëtname- zen en Viët-Cong-soldaten gedood. ROME In Rome zijn zes mannen onder wie een 52-jarige pastoor van de Paulus-basiliek en de directeur van een farmaceutisch laboratorium aangehou den, wegens handel in verdovende mid> delen. De politie had de tip gekregen dat er op het plein bij de kerk grote hoeveelheden morfine en codeine te koop waren. Twee rechercheurs deden zich toen als kopers voor. LONDEN Het Britse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft bekend gemaakt dat de Brit P. M. Will, kapi tein van een koopvaardijschip, op 3 ju ni in de haven van Tangkoe bij Tient sin is gearresteerd. Men weet niet waarom Will is aangehouden. De Brit se zaakgelastigde in Peking probeert nadere inlichtingen te krijgen. De freule van de CHU Is zo aardig en sympathiek, dat je bij haar niet meteen aan politiek denkt. Maar ze zit midden in de politiek als waarnemend fractie»- voorzitster van haar Unie. In die kwa liteit verscheen zij in Brandpunts uit zending uit Nieuwspoort", aldus de Friese Koerier" (onafh.), die ver volgt: „Het ging over de belastingverla ging, die het kabinet-De Jong al vol gend jaar wil invoeren. Iedereen houdt natuurlijk van be lastingverlaging, zei de freule, maar we moeten daar toch wel mee op passen, want de staat moet een he leboel dingen doen en daar is veel geld voor nodig. Daarvan had de vriendelijke freu le een goed voorbeeld voorhanden: „Wij zijn net in het noorden op be zoek geweest en hebben daar een grote werkloosheid aangetroffen". Niemand zal de freule van trucjes verdenken. Maar wat is het dan? Naïviteit? De CHU-fractie is inderdaad in het noorden geweest. Nadat de nota over het noorden in de Tweede Ka mer was behandeld. Toen was de werkloosheid er ook al. De CHU heeft in het debat niets gedaan om daar maatregelen tegen te nemen. Zij kwam zelfs niet eens terug op de wens van Unievoorzitter Tilanus om meer dan de helft van de BTW- miljoenen er aan te besteden. Dus... De zorg van de freule is lief. Maar goedkoop." „Dominee Ralph Abernathy, de op volger en geestelijke erfgenaam van dr. Martin Lther King, mag zich niet beklagen dat hij in Washington gearres teerd werd. Hij doet dat ook niet, want hij heeft inderdaad bewust die arresta tie uitgelokt. Hij heeft er om gevraagd. Misschien hadden de politie-autoriteiten verstandig gedaan niet op deze uitda ging van de negerleider in te gaan, maar men kan de agenten moeilijk ver wijten dat zü Abernathy in hechtenis hebben genomen". Aldus „De Tijd" (rk). Het blad vervolgt: Abernathy heeft met deze provo catie de aandacht ■willen vestigen op de ellende van de armste negers en blanken in Amerika. Eerder had hij een Mars der Armen naar Washing ton georganiseerd, waarna hij een Stad der Wederopstanding had laten bouwen; een kamp van hutten en tenten. Hij wilde druk uitoefenen op het Amerikaanse Congres, voor bete re sociale voorzieningen voor de minstbedeelde burgers. Maar hij kreeg nauwelijks gehoor en zo be sloot hij tot een demonstratie op het terrein rond het Congresgebouw, waar betogingen verboden zijn. Abernathy heeft het onmiddellijke doel bereikt, dat zijn actie en zijn streven nieuwe publiciteit kregen. Maar er zijn geen aanwijzingen dat het Congres voor zijn pressie zwicht en het probleem van de armoede nu werkelijk gaat aanpakken. Veront rustend is, dat de extremisten van Black Power nu zullen proberen het initiatief over te nemen. Zij zullen beweren dat de methode van de ge weldloosheid, zoals gepreekt door King en Abernathy, kennelijk geen effect heeft. Wanneer mensen als Stokeley Carmichael en Rap Brown munt proberen te slaan uit deze ont wikkeling mag Abenathy niet ver antwoordelijk gesteld worden. Als de mislukking van de Mars der Armen zou bijdragen tot een nieuwe hete zomer in Amerika, ligt de verantwoordelijkheid bij het Congres, dat de ernst van de binnen landse nood onderschat. Wijlen Ro bert Kennedy en zjjn broer Edward hebben vurig gepleit voor ingrijpen de maatregelen. In Amerika groeien de spanningen tussen arm en rijk die voor een groot deel samenvallen met de spanningen tussen zwart en blank. De Kennedy's, King en andere Ame rikanen met 'n visie op de toekomst hebben betoogd dat dit vraagstuk minstens zo belangrijk is als Viet nam. Als het Congres en de regering niet spoedig optreden om de ergste nood te lenigen, zouden nieuwe ge welddadige conflicten de ellende slechts vergroten en de oplossing nog meer bemoeilijken. ASSEN In raadkamer heeft de rechtbank van Assen besloten het be zwaarschrift van drie verdachten in de zaak van de niet-steriele infuusvloei stof, die twee jaar geleden vier levens heeft geëist in een Eindhovens zieken huis, niet ontvankelijk te verklaren. De raadsman van de drie bedrijfs leiders-apothekers van de farmaceuti sche fabriek Brocades-Stheeman in Meppel had aangevoerd, dat er in de zin van de wet geen bewijs zou zijn aan te voeren. De president van de As ser rechtbank vindt dat er voldoende bewijsmateriaal voorhanden ls. De officier van justitie acht bewe zen, dat E. A. H. J. v. P., K. G. P. en A. S. allen uit Meppel, de strenge voorschriften bij de vervaardiging van de infuusvloeistof niet hebben nage leefd. Nu de rechtbank het bezwaarschrift van de verdachten heeft afgewezen, kunnen zij binnen drie dagen in appèl gaan. ADVERTENTIE «r

De Vallei | 1968 | | pagina 9