Engeland wil vredesleger naar Nigerië sturen (S OM YL EXTRA) V.S.-minister van Justitie bepleit afschaffing van doodstraf Hitte joeg weg de lucht in MODERNE BOUW IN BULGARIJE Tijdbom op spoorbaan Moord op Duitse majoor in Brazilië een raadsel Couve genoemd als opvolger van Pompidou Vooru marken peseta's en lires en voor u Hulp aan Lagos en Biafra Franse export toch nog optimistisch Frankrijk wil staalinvoer beperken de bank waar ook zich thuis voelt GUNTER: GEEN SFEER IN KABINET Nog een dagboek van Guevara Blaiberg gaat neer iets vooruit Kardinaal Breiman overleden Minister op de vuist met parlementslid Liberalisering Europese pers Treinramp eiste dode minder Weer veroordelingen in Rhodesië Corruptieschandaal in New York Transplantatie in Houston Communisten actief HET WEER IN EEROPA Liefde sterker dan apartheid SPIONAGECHANTAGEROOF? TE DIEPGAAND LID MILDER *-> re re OOSTFRONT Zonderzorg op reis! De NMB zorgt voor uw buitenlands geld. Voor uw bagageverze kering. Snel en accuraat. Even snel is de NMB met alle diensten. Hebt u al het gratis NMB/PS Pakket? Het pakket met de Persoon lijke Service van de NMB. Vraag 't aan. Een briefkaart naar postbus 853 - Amster dam is voldoende. WOENSDAG 3 JULI 1968 LONDEN Engeland heeft gisteren financiële hulp beloofd voor de noodlijden de gebieden van Nigeria en voor de hongerlijdende bevolking van Biafra dat nog ■teeds oorlog voert met de federale regering van dat land. LONDEN De Britse ex-minister Ray Gunter, die het afgelopen weekein de uit het kabinet van Labour-premier Harold Wilson is getreden, heeft in een radio-vraaggesprek gezegd, dat er geen werkelijke kameraadschappelijke sfeer onder de leden van het kabinet-Wilson heerst. De 58-jarige Gunter trad zondag af als minister van Energie-voorziening, na Wilson in een kort schrijven mee gedeeld te hebben, dat hij niet langer deel wenste uit te maken van zijn rege ring. In 't radio-interview zegt Gunter ech ter ook niet van mening te zijn, dat hij onder welke andere leider ook aange bleven zou zijn. „Ik geloof niet. dat on der een andere leider de moeilijkheden van het land overwonnen zullen wor den", aldus Gunter. De voormalige minister zegt. dat hij niet gelukkig was met de verdeeldheid tussen het kabinet en het Engelse volk, niet gelukkig in het kabinet en niet ge lukkig, dat er geen ware kameraad schap was aan de top. Gunter zegt, dat hij de vrijheid wilde hebben om rustig na te denken over de toekomst van de Labour-partij, die naar zijn oordeel in „heel groot gevaar" komt. Gunter, die uit de vakbeweging af komstig is, wijt het verval van de La bour-partij aan een grote kloof tussen 't gewone vol ken de partij-intelectuelen die 'n academische opleiding hebben ge nóten. Deze intellectuelen zijn volgens Gunter weliswaar zeer integer en zeer bekwaam, „maar zij hebben niet dat wat hen in staat zou stellen het gewone volk te begrijpen." En juist „deze mensen, de traditionele, historische aanhangers, vallen ons in groten getale af. Zij den ken niet langer aan ons als aan „onze partij", zo zei Gunter. LA PAZ (Bolivia) De Amerikaan se firma Stein and Day uit New York heeft de rechten gekregen voor het uit brengen van een boek gebaseerd op wat het Boliviaanse leger als „het éch te dagboek" van Ernesto „Che" Gue vara beschouwt. Generaal Juan J. Torres, de chef staf van het Boliviaanse leger, heeft gezegd, dat het boek zal worden ge schreven door Daniel Ejamee, een Amerikaan die volgens hem gespeciali seerd was in anti-communistische boe ken. Het boek zal ook gebaseerd zijn op ander materiaal, dat de Boliviaanse strijdkrachten buitmaakten, toen zij de guerrilla-eenheid van Guevara over vielen. Torres gaf toe dat het mogelijk was dat fotokopieën van enkele bladen van het dagboek van Guevara door Cas- troisten uit Bolivia waren gesmokkeld. PARIJS De Franse exporteurs sijn optimistisch gestemd ook al zijn zij door stakingen in een netelige posi tie gekomen. Zij zijn niet beducht voor de prijsstijgingen die in Frankrijk zul len optreden. De exporteurs verwach ten uit de moeilijkheden te zullen ra ken door het oplopen van de prijzen in het buitenland. Deze conclusie valt te trekken uit een publikatie van het Franse natio nale centrum voor de buitenlandse handel. Daarin worden de resultaten weergegeven van een bijeenkomst van de leiders van Franse onderne mingen, gespecialiseerd in de export. Geschat wordt dat de prijzen in Frankrijk dit jaar met vier tot zeven procent zullen oplopen. De verhoging van de vervoerprijzen zal op deze prijsstijgingen inwerken. Maar ook in andere landen, zo wordt geconstateerd, zijn prijsstijgingen merkbaar. In Nederland en België zijn de ver hogingen matig maar volgens de Fran se exporteurs staat in Engeland een veel sterkere prijsstijging voor de deur als gevolg van de sociale onrust. Ook in Amerika constateren zij krachtig op lopen van de prijzen van consumptie artikelen. Duitsland kan van al deze moeilijkheden en prijsstijgingen profi teren. Meer dan de prijsverhogingen vre zen de Franse exporteurs de gevolgen van het geschokte vertrouwen in de economie van Frankrijk. Het schijnt dat op verschillende plaatsen in de we reld fabrikanten vooral uit Japan zich hebben aangediend om de Fran se contracten die door de moeilijkhe den niet konden worden nagekomen, over te nemen. KAAPSTAD Gisteren was het zes maanden geleden dat de Zuidafrikaanse tandarts Philip Blaiberg een nieuw hart kreeg. Op 2 januari kreeg hij in het ziekenhuis Groote Schuur in Kaapstad het hart van de niet-blanke Clive Haupt. Op 16 maart werd Blaiberg uit het zie kenhuis ontslagen, om thuis verder te herstellen. Op 10 juni lieten de artsen echter weten dat hij een leveraandoe ning had. Hij wordt hiervoor in het ziekenhuis behandeld Blijkens het jongste bulle tin gaat hij nog steeds vooruit. De hulp van Engeland bedraagt maximaal een kwart miljoen pond, zo maakte de Britse regering gisteren bekend. Die komt bij de twintigduizend pond die Engeland al aan het Rode Kruis heeft gegeven voor hulp in Ni geria. Verder heeft de Britse regering zich bereid verklaard een bataljon troepen ter beschikking te stellen voor een vredesleger •■-n het Gemenebest in Ni geria. Dat evenwel pas na het van kracht worcit.i van een wapenstilstand en wanneer zowel de regering in La gos als die van Biafra erom vragen. Van een wapenstilstand kan voorlo pig geen sprake zijn omdat er geen overleg aan de gang is tussen de strij dende partijen in Nigeria. Intussen vertrok gisteren het Neder landse vrachtschip Mitropa uit Londen met een lading van duizend ton ge droogde melk met een hoog proteïnege halte naar Afrika. Het schip is ge charterd door de organisatie Oxfam, die een hulpactie voor de hongerlijden de bevolking van Biafra is begonnen. Hoe deze melk Biafra zal bereiken is nog niet te bezien. Minister van Staat voor het Gemene best Lord Shepherd verklaarde in het Hogerhuis, dat er een bataljon troepen zal worden gestuurd op voorwaarde dat de andere gemenebestelanden er mee akkoord gaan op gepaste wijze aan het contingent bij te dragen, en vooropgesteld dat de beide partijen in de Nigeriaanse burgeroorlog om een buitenlandse troepenmacht verzoeken. BRUSSEL Frankrijk heeft de EEG gevraagd, de maandelijkse invoer van staalprodukten te mogen beperken tot het peil van 1967 plus zeven procent, al dus wordt in welingelichte kringen in Brussel vernomen. De EEG-commissie moet advies uit brengen over het verzoek. De beslis sing is bindend. Indien het verzoek wordt ingewilligd, dan zal de beper king toch altijd slechts van tijdelijke aard mogen zijn, aldus deze bronnen. Frankrijk kan naar believen de invoer uit niet-EEG landen beperken. Het Franse verzoek zal worden be handeld door de raad van ministers de komende vergadering van 1518 juli. De Belgische export zal waarschijn lijk het hardst getroffen worden door de beperkende maatregelen. België heeft in het afgelopen jaar de uitvoer naar Frankrijk aanzienlijk zien toene men. Van de totale Franse import van iets meer dan vijf miljoen ton, komt 4.48 ton uit EEG-landen, ongeveer 400.000 ton per maand. De cijfers van de Franse invoer uit de EEG-landen over 1967 waren: West-Duitsland 1.966.000 ton. Italië 240.000 ton. Nederland 147.000 ton. België/Luxemburg 2.128.000 ton. ADVERTENTIE s Eén spuitbus voor alle kamers.Gfotebus:f 3.95. hele grote bus:f 5.30.^ WASHINGTON —De Amerikaanse minister van Justitie, Ramsey Clark, heeft gepleit voor algehele afschaffing van de doodstraf in de VS en zegt, dat er bij het toepassen van deze straf rassendiscriminatie is gepleegd. Minister Clark heeft voor een sub commissie van de Amerikaanse Senaat gezegd, dat het de armen en de zwak ken, de onwetenden en de gehaten zijn, die werden terechtgesteld. Sinds men in de VS, in 1930, begonnen is met het „bijhouden" van het aantal gevallen van toepassing van de doodstraf, aldus minister Clark, zijn er 2066 negers te gen 1751 blanken terechtgesteld, hoe wel de negers slechte een achtste deel van de Amerikaanse bevolking uitma ken. De 455 wegens verkrachting te- rechtgestelden, zijn 405 negers. Volgens Clark, heeft de geschiedenis aangetoond, dat de doodstraf onrecht vaardig is opgelegd en dat onschuldi- gen door de staat zijn gedood. Angst voor vergissingen had ertoe geleid, dat terechtstellingen veel te lang werden uitgesteld. Als voorbeeld voor het laatste geeft PHILADELPHIA Francis kardi naal Brennan, sinds 15 januari prefect van de Romeinse congregatie van de sacrartienten, is dinsdag op 74-jarige leeftijd in Philadelphia overleden. Kardinaal Brennan werd op 7 mei 1894 te Shenandoah in de Amerikaanse staat Pensylvania geboren. Hij werd in 1920 tot priester gewijd en heeft 19 jaar lang deel uitgemaakt van de Rota, het in Rome gevestigde Hof van Appèl van de r.k. kerk, voor kerkelijke za ken. de Amerikaanse minister, dat van de 435 mensen, die thans op de uitvoering van de doodstraf wachten en wier leeftijd varieert van 16 tot 68 jaar, de helft bijna 2 Va jaar op de uitvoering van het vonnis heeft gewacht. NAIROBI In Matsjakos, een plaats op 65 km ten zuidoosten van Nairobi, de hoofdstad van Kenia, zijn een minis ter en een parlementslid op de vuist geweest. Minister van Huisvesting Paul N'Gei was maandag met een aantal aanhan gers naar het plaatselijke hoofdkwar tier van de Kanu, de in Kenia aan het bewind zijnde Afrikaanse Nationale Unie, naar Matsjakos gegaan om daar het kantoor over te nemen, daar hij volgens zijn zeggen een week geleden tot voorzitter van de plaatselijke partij- afdeling was benoemd. Het parlements lid William Maloe, dat beweert nog steeds voorzitter van de afdeling te zijn, wilde de zaken niet overdragen aan de minister. Na een woordenwisseling gingen bei de mannen voor het kantoor op de vuist. Maloe kreeg assistentie van een onderminister en enkele parlemetsle- den. Volgens in Nairobi verschijnende kranten zou het slecht met minister N'Gei zijn afgelopen als de politie niet tussenbeide was gekomen. De provinciale autoriteiten hebben na de vechtpartij het plaatselijke par tijbureau gesloten en alle politieke bij eenkomsten in de provincie verboden. MBABANA Volgens de senaat van het voormalige Britse protectoraat Swaziland Abam Botswara. komen elk weekeinde talrijke Zuidafri kaanse jonge blanken de grens over om Swazi-negervrouwen het hof te maken. In Swaziland, ten noordoos ten van Zuid-Afrika gelegen, zijn an ders dan in het land van de apart heid, intieme relaties tussen perso nen van verschillend ras niet verbo den. De senaat wil echter aan de liefdes avontuurtjes, die naar zijn oordeel een buitensporige omvang hebben aangenomen, een einde maken en heeft de regering gevraagd een wet uit te vaardigen, die relaties tussen Swazi-vrouwen en blanken die „spe ciaal daarvoor" uit Zuid-Afrika ko men, verbiedt. „De Times" van Swaziland. die de actie steunt, vraagt zich wel af, hoe de goeden van de kwaden te onderscheiden zijn. STRAATSBURG Het Europese par lement is in Straatsburg akkoord ge gaan met een door de Europese Com missie voorgestelde richtlijn inzake de vrijheid van vestiging en het vrij ver richten van diensten voor de werkzaam heden van de pers. Drie jaar geleden is deze zaak ook al in het parlement aan de orde geweest. Het besloot toen het uitbrengen van een advies uit te stellen, omdat er nogal wat bezwaren tegen de richtlijn bestonden. Een van die bezwaren kwam van Franse zijde. In dat land werd namelijk in 1944 een „ordonnance de presse" af gekondigd, krachtens welke alle eige naars, aandeelhouders, hele vennoten of anderen die financieel bij een publi- citeitsbedrijf in Frankrijk zijn betrok ken, de Franse nationaliteit moeten be zitten. Wórdt nu de richtlijn van kracht, dan betekent dat het einde van deze „ordonnance", omdat ze in strijd is met het beginsel dat onderdanen van ande re lid-staten niet anders dan de eigen onderdanen mogen worden behandeld. Omdat zulks in de juridische com missie van het parlement ook gebeurd is, bestaat nog de mogelijkheid dat de Fransen zich zullen beroepen op art. 56 van het EEG-verdrag, dat een mogelijk heid voor de staten open laat voor rege lingen die de openbare orde en veilig heid betreffen. De Belgische socialist Dehousse, die een rapport over deze materie had uit gebracht, trok in het debat echter de toepasselijkheid van dit art. 56 op publi- citeitsbedrijven sterk in twijfel. Dit te meer omdat de Italianen, die ook een regeling op grond van nationaliteit ken nen, al verklaard hebben die te willen afschaffen. HAARLEM De Haarlemse afdelin gen van de reclasserings-instellingen maakten gisteren een koel gebaar. De gedetineerden in de huizen van bewa ring en de strafgevangenis kregen een ijsje. Door de warmte zijn op de koning Boudewijn-autoweg ter hoogte van Has selt een aantal betonplaten meer dan 50 cm omhoog gekomen. De inzittenden van een auto die op dat moment over de platen reed kwamen er met de schrik af. Het chassis van hun auto brak echter finaal doormidden. BOLZANO. (Italië) Het Italiaanse le ger heeft dinsdagavond bekendge maakt, dat men een tijdbom heeft gevonden op een belangrijk spoor wegtraject. De bom werd onschade lijk gemaakt en een grote ramp kon zo worden voorkomen. De bom, die drie kilogram explosieven bevatte, was afgesteld op 11 uur, toen de exprestrein Hamburg-München- Rome het punt waar de bom lag zou passeren. Het helse apparaat werd gevonden door een militaire patrouille, die een rou tine-onderzoek verrichtte in dit grens gebied, waar dikwijls terroristische aanslagen voorkomen. Extremistische groeperingen eisen aan sluiting van het gebied bij Oostenrijk. De bom werd gevonden in een dichtbe volkt gebied bij Bronzolo op 10 km ten zuiden van Bolzano. PARIJS Geen enkele buitenlander bevindt zich onder de slachtoffers van de spoorwegramp bij Quincieux-tré- voux op 25 km ten noorden van Lyon. Maandagochtend ontspoorde hier een deel van de trein, die vakantiegangers van Parjjs via Lyon naar Marseille zou brengen. Hierbij verloren vijf van hen het leven. 25 passagiers werden ernstig, 51 licht gewond. Volgens de Franse spoorwegen is het ongeluk veroorzaakt, doordat een wiel van een van de wagons van zijn as is gelopen. Het is voor de eerste maal in de geschiedenis van de Franse spoorwegen, dat dit gebeurt. De gewel dige druk, die dit losschietende wiel uitoefende, heeft de rails verbogen. Hierdoor zijn alle volgende wagons ontspoord. In Frankrijk werd vandaag bekend gemaakt dat er bij het treinongeluk slechts vjjf mensen om het leven zjjn gekomen en niet zes, zoals eerder werd bericht. De vergissing was veroorzaakt door de verminking van de lichamen. In de verschillende ziekenhuizen van het gebied zijn nog 48 gewonden, al len Fransen en Noordafrikanen. SALISBURY Negen Afrikaanse nationalistische guerrillastrijders die zich enige tijd geleden in het noorden van Rhodesië aan zuiveringstroepen hebben overgegeven, zijn door een rechtbank in Salisbury tot 20 jaar ge vangenisstraf veroordeeld. Zij riskeer den de doodstraf, maar de aanklager had de rechtbank verzocht „mild" te zijn. Er zullen nog 33 nationalisten op de zelfde beschuldigingen terecht moeten staan. NEW YORK Een „grand jury" in New York, heeft in verband met een corruptiezaak. 37 personen, onder wie negentien politiemannen en oud-politie mannen. in staat van beschuldiging ge steld. Het is een van de grootste schandalen in de geschiedenis van New York. Officier van justitie Frank Hogan vertelde dat politiemannen, personen uit de gokwereld en nachtclubeige naars samen een bende vormden, waarbij de politiemannen tegen steek penningen - een miljoen dollar per jaar - waarschuwden voor ophanden zijnde politie-operaties. De zaak is acht jaar in onderzoek geweest. RIO DE JANEIRO De moord, die dinsdag gepleegd werd op de 44-jarige Duitse majoor Eduard Tilo Otto Maximilian von Westernhagen, blyft een raadsel voor de Braziliaanse politie. De politie heeft bekendgemaakt dat er geen aanknopingspunten zjjn, behalve de uitspraken van ooggetuigen dat er drie man bij de moord betrokken waren. Nu de politie de mogelijkheid van roofmoord heeft uitgesloten, waren de kranten in Rio de Janeiro vol van speculaties dat de moord in verband zou kunnen staan met een onbekende internationale affaire. „De drie mannen, die op de kalme straat op hem stonden te wachten, vol trokken snel, wat een wraakneming schijnt te zijn op bevel van een inter nationale executiegroep", zo schreef de doorgaans betrouwbare krant „O Globo". Het blad voegde daaraan toe dat de moord misschien een wraakne ming is van een politieke groep of van een aantal mensen met economische belangen, waarmee Westernhagen uit eindelijk in verband gebracht zou kun nen worden. Volgens de getuigen droeg Westernha gen een aktentas, die door een van de moordenaars werd meegenomen. De man zou geroepen hebben: „Dit is hem", waarmee hij de aktentas bedoeld zou hebben. Zowel de politie als de Westduitse ambassade hebben echter dinsdag be kendgemaakt dat er tot dusverre geen aanknopingspunten waren. De gehele zaak blijft een volledig mysterie, zo vertelde de woordvoerder voor de Westduitse ambassade aan de verslaggevers. Hij voegde daaraan toe HOUSTON In het St. Lucas-zieken- huis te Houston, in de Amerikaanse staat Texas, is dinsdag opnieuw een harttransplantatie verricht. De toe stand van de patiënt, de 46-jarige George de Bord, wordt bevredigend ge noemd. Hij kreeg het hart van een 50- jarige man, die overleed aan de gevol gen van een hersenbloeding. De operatie werd ook ditmaal ver richt door dr. Denton Cooley, die al vier harttransplantaties op zijn naam had. Twee van de patiënten die hij eerder een ruilhart bezorgde, zijn nog in leven. Er zijn nu in totaal 24 hart transplantaties verricht. VARNA (Burgarije)Overzicht van de bouw van het nieuwe sportgebouw, dat gebruikt kan worden voor congres senconcerten en sportevenementen. De hal zal accommodatie bieden aan 5000 bezoekers. PARIJS Precies een maand, na dat hij een geheel nieuwe regering had samengesteld, heeft premier Pom pidou het Franse volk laten weten, dat het opnieuw een nieuwe regering tegemoet kan zien. Hij heeft hier zelfs aan toegevoegd, dat deze verandering verregaand zou zijn. Men acht het niet onmogelijk, dat president de Gaulle Pompidou zal vervangen door Maurice Couve de Murville, thans minister van Economie en Financiën. Dit alles heeft men geconcludeerd uit twee zinsneden, die Pompidou zich (opzettelijk) heeft laten ontvallen bij de begroting van de leden van de nieuwe Gaullistische Kamerfractie. Sprekende over de taken, die de Ka mer en de regering te wachten staan, voegde hij hieraan toe: „...welke ook de regering zal zijn, die de mijne op volgt'. Even later zei hij: „als ik aan het hoofd van die regering zou staan...". Hoewel algemeen werd verwacht, dat Pompidou na het bekendmaken van de verkiezingsuitslag het ontslag van zijn regering zou aanbieden - zo als dit te doen gebruikelijk is - reken de men erop, dat de Gaulle hem zou vragen met zijn onlangs gevormde ploeg aan te blijven. De toen aange brachte wijzigingen waren namelijk zo diepgaand, dat men moeilijk kon spreken van een tijdelijke regering, belast met het afwikkelen van de lo pende zaken. Zou Pompidou vervangen worden door een andere premier, dan zal op nieuw - en nu meer dan ooit tevoren - voedsel worden gegeven aan de ge ruchten, volgens welke president de Gaulle in oktober zal aftreden om plaats te maken voor Georges Pompi dou. Deze zou dan kunnen profiteren van de huidige, voor de Gaullisten zo uiterst gunstige, wind. Als het parlement bijeenkomt, zal de Gaullistische fractie één lid minder tellen, dan de verkiezingsuitslag ver meldde. De heer Capelle (Dordogne) heeft laten weten, dat hij niet bij de Gaullisten zal zetelen, maar bij de partijlozen. Twee zetels van de oppositie worden op het ogenblik nog bedreigd. De fede ralist Didier, die in Savoye de Gaullist Arrighi de Casanova verslagen heeft met één stem verschil, loopt kans om tot een herstemming te worden ge dwongen. Hetzelfde geldt voor de communist Houël, die de Gap zijn Gaullistische tegenstander met vijf stemmen ver sloeg. DJAKARTA Communistische strijdkrachten hebben zich meester ge maakt van een schier ondoordringbaar oerwoudgebied op Oost-Java. Zij heb ben van dit gebied een „ondoordring baar fort" gemaakt, aldus is dinsdag bekendgemaakt. Het bericht volgde op herhaalde waar schuwingen van militaire commandan ten dat de ondergrondse beweging op Oost-Java werkt aan een „comeback". a 3 f M |J u 1 •o c J <U re w X r— St fi X CL i E 'oh 22 «M C CS Ypenburg zw.bew. w 30 34 Eelde zw.bew. w 31 0 Twente geh.bew. w 31 0 Eindhoven hf.bew. wzw 33 55 Z.-Limburg aw.bew. wzw 34 2 Oslo onbew. windst. 26 0 Londen onbew. ozo 26 0 A'dam zw.bew. w 31 0 Parijs licht bew. w 29 0 Nice zw.bew. nno 32 0 Berlijn onbew. O 29 0 Genève geh.bew. nnw 30 4 Wenen onbew. nno 27 0 Athene half bew. w 28 0 Rome onbew. windst. 30 0 dat het lichaam van Von Westerhagen met een vliegtuig van de Lufthansa naar Frankfurt zal worden overge bracht. Westernhagen, die in 1942 bij de Wehrmacht kwam, heeft aan het oost front gevochten en maakte ook deel uit van de bezetting van Parijs. Volgens de getuigen was hy vlak bjj zjjn hui* in de dure buurt van de Jardin Bota- nico, toen een man acht schoten op hem afvuurde. De eerste drie schoten troffen hem in de rug en de andere vijf in andere de len van zijn lichaam, toen hij op het trottoir viel. Een ooggetuige van de moord zei dat de moordenaar de akten tas oppakte en wegrende. Volgens de politie waren de kogels afkomstig van een 7.65 mm pistool. Westernhagen is in januari in Brazi lië aangekomen, waar hij een cursus bijwoonde aan ^n militaire school. Op grond van een uitwisselingsprogram ma, zijn jaarlijks twee Brazilianen naar West-Duitsland gereisd voor der gelijke studies. Westernhagen laat een weduwe, de 26-jarige Gisèle, en twee dochtertjes, Caroline 8 en Caterine 5 achter. ADVERTENTIE me], Marlies Hek kantoor Roosendaal NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 235 vestigingen in Nederland

De Vallei | 1968 | | pagina 7