Titel voor hts'ers is nu ui'gent Verjonging in Wereldraad Kansje Recordaantal bezoekers Kröller-Müller-museum PROEFNEMING MET NOODLUIK Nigeria zal vliegtuigen met voedsel neerhalen LEONE VRAAGT STEUN VAN HET PARLEMENT Honderdduizendste bij „Henri Moore" Dr. VISSER HOOFD IN UPPSALA Aanval N.K.V. op directie confectie- atelier Interim-kabinet in Italië Kloof tussen generaties Levenslang voor drie oud-SS'ers Bauer onthulde verblijfplaats van Eichmann Jongeling door naturisten uitgenodigd Hongersnood in Biafra Brand bij mijn „Maurits" V.S.-soldaten doodgestoken VRAGEN REACTIE NIRIA van mening: BEGRIP STUDENT VERDRONKEN BIJ ZWEMPARTIJ OM WEDDENSCHAP Zwager Westmoreland in Vietnam gedood Winstuitkering personeel Pagina 5 ZATERDAG 6 JULI 1968 „JEUGD TWIJFELT AAN OECUMENE" TPPSALA De vooruitgang naar oecumene van de christelijke kerken is gisteren te Uppsala in twijfel getrokken door dr. Visser 't Hooft, een van de pioniers van dé Wereldraad van Kerken. Hij sprak op een der eerste zittingen van de Wereldraad de ongeveer 800 afgevaardigden toe over het thema „De algemene toewijding aan het oecumenisch streven". Gisteren was het de eerste werkdag van de algemene vergadering van de We reldraad van Kerken, die donderdag is geopend. Dr. Willem A. Visser 't Hooft sprak over de betrekkingen tussen de kerken en de crisis van de betrekkingen tus sen de generaties. Hij verklaarde dat op een moment, dat de oecumenische beweging wellicht dicht genaderd is tot een „verrassend grote oogst, zij meer dan ooit tevoren in twijfel getrokken wordt". „Op dit moment trekken velen binnen en buiten de kerken, en in het bijzon der veel jongeren, de waarde en het be lang van de oecumenische beweging in twijfel en keren zij zich daarvan af met een gevoel van teleurstelling", zei dr. Visser 't Hooft. „De kloof tussen de generaties" is ook in Uppsala reeds op niet mis te verstane wijze naar voren gekomen. Spreker somde een aantal netelige vragen op die aan de orde worden ge steld: 1. „Hoe kunnen de kerken met overtuiging spreken van radicale ver nieuwing als zij zelf niet radicaal ver nieuwd zijn? 2. De wereld heeft een grondige door breking van de traditionele structuren van node, maar zijn de kerken er zelf niet een voorbeeld van dat traditionele structuren zich tegen hervorming ver zetten?" Een vraag van dien aard werd don derdag door jonge demonstranten op de tQppen van de kathedraal van Uppsala gesteld voor het begin van de plechtige openingszitting. 3. „De wereld moet een verantwoor delijke samenleving worden, maar le ven de kerken zelf als verantwoorde lijke organisaties, waarin onderlinge so lidariteit wordt betracht en de verant woordelijkheid door alle leden wordt ge deeld? 4. „De wereld heeft effectieve een heid nodig, maar is de huidige oecume nische relatie tussen de kerken niet slechts een flauwe afspiegeling van de eenheid die tussen de kerken zou moe ten bestaan?" Een ander vraagstuk waar de oecu menische beweging in onze dagen voor staat, zei dr. Visser 't Hooft, is of de VISSER 'T HOOFT klare taal DEN HAAG „Het is op 1 juli urgent geworden, dat er een wettelijke re geling komt van de ingenieurstitel voor afgestudeerden van de hogere technische scholen (hts'en), vooral met het oog op de verhoudingen in de Europese economische gemeen schap." Dit is minister dr. G. H. Veringa van Onderwjjs en Wetenschappen nog eens onder het oog gebracht door het NIRIA, het Nederlands instituut van registeringenieurs en afgestudeerden van hts'en. Per 1 juli van dit jaar is het recht van vrije vestiging en de vrije uitoefening van het beroep van kracht geworden in de EEG-landen. De EEG heeft richtlijnen uitgewerkt om dit recht te kunnen effectueren. Daarin wordt uitsluitend rekening ge houden met wat wettelijk over het onderwijs in de lidstaat is vastge legd. Vooral de hts'ers, die bedrijfs- contacten met ondernemingen en overheidsinstanties in de EEG-landen moeten onderhouden of in deze lan den werken, dreigen in moeilijkheden te komen, aldus het NIRIA. Het merkt nog op, dat het verlenen van het recht om een ingenieurstitel te voeren nog allerminst betekent, dat daarmee het hoger technisch onder wijs in EEG-verband zijn juiste si tuering heeft verkregen. Het bestimr van het NIRIA verzoekt de minister de mogelijkheid te overwegen op de eerste plaats een wettelijke regeling van de ingenieursstitulatuur voor hts'ers tot stand te brengen. Dit kan door wijziging van de Wet op het Wetenschappelijk Onderwijs of door regeling buiten deze wet om. Zoals bekend is, heeft het NIRIA in no- vember 1966 de minister van Onder wijs en Wetenschappen ook over dit onderwerp een brief geschreven. Daarin werd onder meer opgemerkt dat aan soortgelijke opleidingen als de hts in ons land, in Duitsland, Bel gië, Luxemburg en Frankrijk de res pectieve titels „ingenieurs (grad)," „technisch ingenieur" „ingenieur- technicien" en „ingenieur" worden toegekend. Toen werd de minister voorgesteld voor de hts'ers de afkor ting „ing" voor de naam te plaatsen, waarmee het verschil in opleiding met de „ir" wordt aangeduid. OSNABRUCK Wegens moord op Jo den in Italië zijn gisteren in Osnabrück drie beklaagden tot levenslang veroor deeld, de 52-jarige Hans Röhwer, de 56-jarige Huns Krüger en de 55-jarige Herbert Schhelle. Twee anderen wer den wegens medeplichtigheid tot drie jaar veroordeeld. Allen zijn oud-SS-of- ficieren, die in september 1943 34 Joden hebben vermoord aan het Lago Maggio- re. beweging zo uitsluitend in handen van de kerken' moet zijn. „In zekere zin hebben wij om deze reactie gevraagd. Wij hebben in onze kerken en ook in de Wereldraad zo veel gepraat over vernieuwing en over de ware missie van de kerk, maar hebben zo weinig werkelijke vooruitgang ge maakt wat betreft de verwezenlijking van die vernieuwing en het uitvoeren van die zending, dat de reactie onver mijdelijk was", aldus dr. Visser 't Hooft. „De tijd is gekomen", verklaarde hij, „dat de kerken hun ogen openen." Hij riep hen op „niets minder dan een nieuw mensbeeld in de context van on ze huidige situatie te scheppen." „Geen duizend resoluties en geen dui zend zedepreken kunnen ons helpen als wij niet eerst in de theologie, in ons onderricht en in onze verkondiging de heldere bijbelse leer van de eenheid van de mensheid opnieuw ontdekken... Het moet duidelijk worden voor ieder een, dat lidmaten van een kerk die zich onttrekken aan hun verantwoorde lijkheid voor de behoeftigen in enig deel der wereld, even schuldig zijn aan ketterij als zij die een of ander geloofs punt ontkennen," vervolgde hij. „Het is moeilijk een algemene cri sis te begrijpen wanneer men er mid den in zit. Maar als jonge mensen in heel de wereld dringende vragen stel len over het uiteindelijke doel van het leven, dan moeten de kerken hun oren splitsen. Als wij iets te zeggen hebben over het uiteindelijke doel van het leven, over de ware roeping van de mens, dan is het nu de tijd om het te zeggen en het te zeggen in zulke klare, eenvoudige en directe taal, dat de jeugd misschien ook haar oren gaat spitsen", aldus dr. Visser 't Hooft. Een woordvoerder van de orthodoxe groeperingen in de wereldraad, de Roe meense metropoliet Nicolas Corneauu, heeft na de rede van Visser 't Hooft die met langdurig applaus werd be loond, gewezen op het grote belang van de orthodoxie voor de oecumene. Hij onderstreepte de grote orthodoxe leerstukken van „eenheid in verschei denheid, een harmonieuze samenwer king met de maatschappij en de groe peringen waarin wij leven." Als de kerken de orthodoxe beginse len volgen, met de maatschappij mee leven en zich hervormen, zullen zij geen verzet tegen vernieuwing ontwik kelen. De metropoliet wees op het voor beeld van de Roemeense kerk, die in de afgelopen twintig jaar zich heeft aangepast aan de sterk veranderde om standigheden in het land. TEL AVIV De Westduitse procureur- generaal dr. Fritz Bauer, die deze week in Frankfort is overleden, heeft in 1958 de Israëlische autoriteiten op de hoogte gebracht van het feit, dat Adolf Eich mann zich in Argentinië verborgen hield. Dit meldt het Israëlische blad „Maariv". Dank zij dr. Bauer heeft de Israëlische veiligheidsdienst de oorlogs misdadiger te pakken kunnen krijgen. Dit feit werd tijdens het leven van Bau er zorgvuldig geheim gehouden. Het was slechts bekend aan een zeer klein aantal functionarissen van de veilig heidsdienst, aldus „Maariv". DELFT Een zwempartij om een weddenschap van vijf gulden is gister nacht de 21-jarige student E. A. Kuffo uit Ghana noodlottig geworden. Met vier andere studenten dook hij omstreeks vier uur in het water van de Oostsin gel in Delft om de overkant te halen. De studenten, die min of meer onder invloed van sterke drank verkeerden, slaagden daar allemaal in en bleven daarna nog even rónd zwemmen, waar bij Kuffo onder hulpgeroep tweemaal onder water verdween. Aanvankelijk dacht men aan een grap, maar toen hij niet meer boven kwam, gingen de an dere studenten naar hem duiken. Een omwonende belde de politie op. Het dreggen naar het slachtoffer heeft nog geen resultaat gehad. /Ap initiatief van prof. dr. H. Berkhof uit Leiden heeft de assemblee van de Wereldraad van Kerken in Uppsala besloten enkele jeugdige gedelegeerden op strategische posten te benoe men.' De 25-jarige Gerald A. Mc Worter, professor in de sociolo gie in Amerika, werd benoemd tot lid van de belangrijke benoe mingscommissie, die de leden van het nieuwe centraal comité en van het presidium aan de ge delegeerde voordraagt. Gisteren werd ook een jeugdige gedele geerde in de commissie be noemd, die de organisatie van de Wereldraadbijeenkomst in Uppsala in handen heeft. Prof. Berkhof had aanvanke lijk voorgesteld om enkele jon geren uit de speciale jeugddele- gatie in deze commissies te be- g noemen, maar dat bleek volgens 2 de regels van de Wereldraad niet j mogelijk, waarna de assemblee 2 besloot twee zeer jeugdige leden J van de officiële delegaties te be- noemen. In Uppsala zal geen officiële delegatie van de Grieks-ortho- J doxe kerk aanwezig zijn. De 2 aartsbisschop van Athene had al besloten, dat de Griekse kerk 2 niet naar de assembleé zou gaan J wegens de kritische houding van 2 de Wereldraad ten opzichte van 2 het Griekse regime. Later zou de Griekse kerk weer wel verte- g genwoordigd zijn, maar gisteren J maakte een telegram uit Athene een eind aan alle onzekerheid, 2 De aartsbisschop uit Athene stuurde aan secretaris-generaal, dr. Blake, dat er geen delegatie J 2 van de Grieks-orthodoxe kerk j 2 komt, omdat hem uit verklarin- 2 gen van Zweedse kerkleiders in 2 de pers was duidelijk geworden, g J dat demonstraties in Zweden te- J gen het Griekse regime niet voor- 2 komen zouden kunnen worden. 2 Een van de zes presidenten J van de Wereldraad, dr. Ibiam 2 uit Biafra, is nog niet in Uppsala 2 verschenen. Dr. Ibiam staat j 2 bekend om zijn felle kri- 2 tiek tegen Nigeria wegens de 2 2 burgeroorlog die tussen Nigeria 2 en Biafra woedt. Hij heeft on- j j langs de christelijke kerken op- j 2 geroepen steun te geven aan de 2 Biafraanse zaak. Het was aan- vankelijk onzeker of hij door de 2 2 politieke verwikkelingen gelegen- heid zou kunnen vinden om naar jj J Uppsala te komen, maar nu 2 2 wordt hij morgen verwacht. In 2 Uppsala zal zowel Nigeria als 2 2 Biafra door aparte delegaties 2 zijn vertegenwoordigd. OTTERLO Gistermiddag kon het Kröller-Müllerniuseuin te Otterlo de honderdduizendste bezoeker van de Henry Moo re-tentoonstelling ver welkomen. Het was mevrouw A. de la Rie uit Vlaardingen, die met haar echt genoot, leraar Nederlands aan het gemeentelijk gymnasium, voor dit record zorgde. Nog nooit heeft een tijdelijke exposi tie in het Kröller Müller-museum de 100.000 gehaald. Zelfs de grote Vincent van Gogh-expositie in 1953 trok „slechts een kleine 80.000 bezoekers. De heer en mevrouw De la Rie waren vrijdagmid dag speciaal uit Vlaardingen naar het museum gekomen. Vorige week zater dag hadden zij dat ook gedaan, maar toen arriveerden zij na 4 uur en kwa men zij voor een gesloten beeldentuin te staan. Nu zorgden zij eerder in Otter lo te zijn en konden zij de expositie wel zien. De fraaie Henri Moore-catalogus was het presentje dat de adjunct direc trice van het museum mej. dra. E. Joosten aan het echtpaar aanbood. Me vrouw De la Rie kreeg bovendien een fraai bloemstuk. De expositie, die op 4 mei door Koningin^Tuliana werd geopend sluit zondag, maar komt 17 september terug in het museum Boymans van Beu- ningen te Rotterdam. FAYETTEVILLE (VS) In Fayette- ville is bericht ontvangen dat luitenant kolonel Frederick van Deusen, een zwa ger van generaal William Westmoreland in Viëtnam is gesneuveld. Van Deusen is een broer van mevrouw Westmore- land. ROTTERDAM De voorzitter van de Nederlandse Federatie van Naturisten verenigingen deelt mee aan het Twee de Kamerlid vqn het Gereformeerd Po litiek Verhond, de heer P. Jongeling, een brief te hebben gëzonden, waarin hij hem of een delegatie van zijn par tij uitnodigt een bezoek te brengen aan een der naturistenkampen. Hij deed dit naar aanleiding van vragen, die het Kamerlid aan de ministers van Justi tie en van Cultuur, Rëèreatie en Maat schappelijk Werk stelde over een VA- RA-TV-uitzending over naturistenkamr pen. Het Kamerlid achtte met deze uit zending de goede zeden geschaad en te vens de beslotenheid van deze kampen niet in acht genomen. De federatie noemt zich in deze brief een beweging, die niets anders voor staat dan een herintegratie van de na tuur in het menselijk leven. J Mevrouw De la Rie uit Vlaardin- 2 S gen met haar echtgenoot in gesprek 2 met de adjunct-directrice van het 2 2 Kröller Müller-museum, mej. dra. E. j Joosten (links op de foto). I LAGOS De federale regering van Nigeria heeft aangekondigd, dat haar luchtmacht alle vliegtuigen zal neer schieten die zonder uitdrukkelijke toe stemming haar luchtruim binnenkomen. Dt maatregel is ggricht tegen de hulp aan Biafra, waarheen hulporganisaties voedsel willen overvliegen voor de hon gerende bevolking. In Engeland z\jn plannen opgezet voor voedseldroppings in de meest be dreigde streken van Biafra. De autoriteiten van Lagos eisen dat alle voedselhulp gaat via neutrale we gen en het land binnenkomt op posten, die in het bezit zijn van de federale re gering. Maar Biafra wil voedsel, dat op die wijze verscheept wordt niet aan vaarden, o.a. omdat het vreest dat het vergiftigd kan zijn door de federalen. Dezer dagen wordt opgericht de stich ting Vluchtelingenhulp Biafra-conflict, welke stichting in de plaats lomt van het comité, dat eerder in de publiciteit is getreden. Zij stelt zich ten doel het bijeenbrengen van gelden voor de slacht offers van de strijd om Biafra. Deze gelden zullen door tussenkomst van de organisaties, die zich reeds met deze hulpverlening bezighouden, hun bestem ming krijgen. De stichting rekent op hen, die bewogen door de nood in Bia fra willen helpen en daarvoor nog geen andere mogelijkheid hebben gevonden. Bijdragen kunnen worden gestort op postrekening 400 ten name van de stich ting Vluchtelingenhulp Biafra-conflict te Utrecht en op de rekening van de stich ting bij de Crediet- en Effectenbank N.V. te Utrecht. Astronaut Walter Schirra, com mandant van de ApoUo-7, opent op de foto een noodluik van het ruimte vaartuig tijdens een ontsnappings oefening op Kaap Kennedy. Het be treft hier een nieuwe maatregel die is getroffen, nadat zeventien maanden geleden drie ruimtevaarders bij een brand in de cabine om het leven kwa men. De Apollo-7 zal volgens schema 20 september worden gelanceerd. De bemanning bestaat uit Walter Schirra. Donn Eisele en Walt Cunningham. GELEEN Voor naar voorlopige schatting ruim een half miljoen gulden schade werd vanmorgen aangericht bij een ernstige brand op het terrein van staatsmijn Maurits in Geleen. Door nog onopgehelderde oorzaak raakte een gro te loods in brand, waarin ruim driehon derd ton rubber van minderwaardige kwaliteit, agkomstig van het polychemie- bedrijf van de Staatsmijnen, en een gro te hoeveelheid pijpen van de „Pijp- Maatschappij" van de Staatsmijnen la gen opgeslagen. De brand werd geblust door twee brandweerkorpsen van de Staatsmijnen. Het gehele gebouw en de daarin opgeslagen materialen gingen verloren. HEERLEN Het samenwerkings orgaan van de NKV-bonden in Lim burg heeft zich achter de r.k. textiel- bond „St. Lambertus" geschaard voor wat betreft zijn aanval op de direc tie van de confectie-ateliers „Chas Ma cintosh" in Stein. Ook dit orgaan zal alles in het werk stellen om de door de bond gestelde eisen met betrekking tot winstuitkering aan het personeel ingewilligd te krijgen. Enkele weken geleden verspreidde „St.-Lambertus" ruim 2.000 pamflet ten onder het personeel van Chas Ma cintosh, waarin ze er op wees, dat on danks een netto-winst van het bedrijf van ruim 2V2 min gulden in 1967 het personeel geen enkele extra uitkering had ontvangen. Over .de jaren 1962 t/m '64 gaf de directie wel een uitke ring van drie procent. Op de vraag van de bond, waarom de winstuitke ring plotseling was stopgezet, ant woordde de directie toen dat ze geen uitkeringen meer zou doen zolang de ze niet wettelijk verplicht zou worden gesteld. „St.-Lambertus" zal nu op nieuw, samen met het samenwerkings orgaan van het NKV een onderhoud met de directie trachten te krijgen, waarbij dan alsnog zal worden gepro beerd een winstuitkering voor het per soneel los te krijgen. Afhankelijk van het resultaat van dit gesprek zal de bond al dan niet nieuwe acties gaan ondernemen. De bond weerlegde giste ren nogmaals de bewering van de di rectie als zou het personeel veel hoge re lonen ontvangen dan bij andere con fectiebedrijven. De voorzitter van „St.-Lambertus", de heer H. C. Huysmans, maakte be kend dat Chas Macintosh nog steeds met leeftijdsionen werkt, terwijl de meeste andere bedrijven hier aanzien lijk bovenuit komen. Chas Macintosh, dat nota bene het grootste confectie bedrijf van Nederland is, bevindt zich hierdoor dan ook in een onsympathieke uitzonderingspotie, zo meende hij. KARLSRUHE In Karlsruhe zijn bij een twist tussen zes blanke en zes zwarte Amerikaanse soldaten drie ne gers doodgestoken. De militairen be hoorden tot dezelfde eenheid. laatste jaren was men gewend vanuit Cairo haat- en griezelver tellingen te horen. Het mag dan waar zijn wat de Egyptische minister van Buitenlandse Zaken Mahmoed Riad gisteren in Kopenhagen zei, dat die campagne afkomstig was van de pro- paganda-organen en niet van de Ara bische leiders,' in feite was dit wat men in goed Nederlands „een flauw smoesje" noemt. Want dat de propaganda het ooit in zijn hoofd zou gehaald hebben om ook eens iets tegen de wil of bedoelingen van de Egyptische leiders te ventile ren, kan geen zinnig mens zich ooit verbeelden. De Egyptische leiders waren het er minstens in hunj hart honderd procent mee eens en lieten toe dat de groten deels analfabete massa met dit gif werd geïnfecteerd. Zij wilden maar al te graag, Israël vernietigen en zouden het ook vast gedaan hebben, mede onder de invloed van de oud- S.S.-oorlogsmidadigers die in Cairo minstens een geestelijk tehuis von den, als het Israëlische leger niet nu een jaar geleden zo drastisch had in gegrepen. Toen kwamen uit Caïro alleen nog maar jammerklachten over die „slechte" Israëli die zo maar stuk ken land bezet hielden. Men vraagt zich nu af, of dit dan ook propaganda is geweest? TYe laatste dagen is echter plotseling de toon van de Egyptische staats lieden ineens veranderd. Men mag niet aannemen dat dit nu zo maar door verbeterd inzicht is ge komen. Daarvoor is de zang in de propaganda de laatste twintig jaar wel te eentoning geweest. Daarvoor werden de Arabische vluchtelingen toch niet zo lang als een kostbaar NASSER .och wat, propaganda. museumstuk opgepoetst en gekoes terd? Daarvoor is ook de actie van de EI Fatah terroristen te fel geweest. Natuurlijk is er van Israëlische zijde ook wel propaganda bedreven. Dat hoort bij het politieke spel. Maar een stelselmatig zaaien van haat is uit Jeruzalem toch niet gedaan. lVTu is ineens de lucht boven het Mid- den-Oosten zeer aan het opklaren. De oorzaak moet wel gevonden wor den in een stelselmatige druk van de zijde van de Ver. Staten en Enge land en de plotselinge wil van Rus land om vrede in het Midden-Oosten te stichten. Vooral de Russen, die Nasser volkomen in hun macht hebben in militair op zicht en de voortdurend slechtere economische toestand in Egypte, die reikhalzend doet uitzien naar econo mische hulp van het Westen, zullen hier als een factor van betekenis heb ben gewerkt. TJet is te hopen, dat men tot een al of niet opgelegde vrede kan komen, een vrede die de volkeren hard nodig hebben en die het begin moet zijn van een groeiende goede verstandhouding tussen de volkeren. Daarvan zouden en Israël en de Ara bische Staten en tenslotte de hele we reld profiteren. Wellicht dat dan ook de gezindheid van de Arabische propaganda drastisch verandert. ROME De christen-democratische premier Giovanni Leone heeft giste ren het nieuwe Italiaanse parlement gevraagd zijn vertrouwen te stellen in het dooT hem opgestelde programma. De regering-Leone is een minder heidsregering van uitsluitend christen-democraten. Het is de tweede maal binnen vijf jaar, dat de zestigjarige Leone het ver trouwen vraagt van het parlement voor een door hem gevormde regering. Het plan is dat zijn interim-kabinet de staatszaken behartigt gedurende de zomer maanden, waarna men in de komende herfst de verbroken coalitie van chris ten-democraten, socialisten en republikeinen weer hoopt te herstellen. Dit zal moeten gebeuren na het grote socialistische congres in oktober. Leone heeft het parlement een pro gramma voorgelegd, waarin de rege ring zegt de sociale en economische belangen van de natie naar beste kun nen te zullen behratigen in de beperkte periode, dat zij het bewind zal voeren. Volgende week begint het debat over het regeringsprogramma. Men ver wacht dat Leone met een uiterst klei ne meerderheid het parlement achter zich zal krijgen. De christen-democra ten bezetten 266 van de 630 zetels in de Kamer. Dit is voldoende om Leone een vertrouwensvotum te geven, als de republikeinen en socialisten zich van stemming onthouden. Men neemt aan dat zij dit zullen doen. De communisten en hun linkse poli tieke vrienden, alsmede de liberalen en de rechtse fascisten en monarchis ten beschikken tezamen slechts over 261 stemmen. Het waseen rumoerige vergadering en de rede van Leone werd herhaalde lijk onderbroken door geroep van link se parlementariërs. Leone ging echter rustig door met het uiteenzetten van het programma. Vijf jaar geleden, in de zomer van 1963, heeft Leone in vrij wel identieke omstandigheden een ver trouwensvotum gekregen voor de tben door hem gevormde interim-regering, die de staatszaken behartigde tot het aantreden van de coalitie-regering van christen democraten-socialisten en re publikeinen. Na de afgelopen verkiezingen heb ben de socialisten de coalitie verbro ken. Zij wijten hun verkiezingsne derlaag aan het samengaan met de christen-democraten.

De Vallei | 1968 | | pagina 5