Veenendaals dagblad Totaal aantal Nederlanders zonder werk in juni met 3000 tot 94.000 gestegen Buiten „Nuttig gesprek" in Parijs Veel belangstelling van jongeren in Uppsala Verolme beslist meteen na horen van eisen Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Man gevonden niet ingeslagen schedel WINDHOOS JE TROK OVER TWENTE NASSER BIJ GRAF VAN GAGARIN Ned. gezin in Frankrijk omgekomen t Blaiberg gaat weer vooruit Aandacht voor arme landen Bij „veldslag" in café vele gewonden Frankrijk nam voor 10de maal atoomproef Huis voor vijfde maal door een auto geramd Eemmeer eiste slachtoffer Schot in het gezicht met alarmpistoool WARMER Bloeiende boom Overleg Oe Thant met bestandsdelegaties VERDACHTE WORDT VASTGEHOUDEN REGERINGSSTEUN VOOR MAMMOETDOK SCHIPBREUK MEDISCHE FACULTEIT IN PARIJS ONTRUIMD NEGERIN KANDIDAAT V.S.-PRESÏDENTSCHAP OVATIES VERWANT Bur. voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef. 08385—10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.), Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C. Waiboer DE VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert, losse mm-prijs 17 cent. Kleine annonces „Vraag en Aanbod" op di., do. en za. 1-10 woorden 1,50. ieder woord meer 15 cent. MAANDAG 8 JULI I968 - 42e JAARGANG no. I58 NOG STEEDS MEER WERKLOZEN DEN HAAG De werkloosheid is ook in juni blijven stijgen. Als de invloe den van het seizoen op de arbeidsmarkt buiten beschouwing worden gelaten, dan blijken er 3000 werklozen bij te zijn gekomen. Het totaal aantal mensen zonder werk steeg daarmee tot 94.000. TTit het huiskamerraam hebben we net het gezicht op de bloeiende linden, die als bermbomen langs de weg staan. In geen periode van het jaar bekoren ze zo als nu, door het zacht-gouden behang van de honderd duizenden bloempjes in kleine bij schermen, al zou ik de chromaat herfsttooi evenmin willen missen. Kijkende naar de voorbijgangers zou ik niet zeggen, dat ze door de hoogtij der linden geïmponeerd wor den; wellicht ruiken ze eerder de nee- targeur, die de bloesem ontstroomt en die veel insekten aantrekt. Imkers zien gaarne dat de linde rijk bloeitze kunnen later de vrij donkere, groene kleur van de honing grijs bij kristallisatie gemakkelijk her kennen van het produkt, dat hei, kool zaad of moerasandijvie leverden. Minder plezierig is de honingdauw, die zich op het lover als vernis afzet. Na enkele dagen van droogte kleurt het blad erdoor zwart en de bijenman met ondervinding weet dat de honing er een bijsmaak van hars door krijgt. Wie verder kijkt dan zijn neus lang is, zorgt voor het aanplanten van ver schillende soorten met gespreide bloei. Ouderwetse buitenmensen verzamelen nog wel lindebloesem als zweetdrij vend middel (in de apotheek „Flores Tilliae"). Ettelijke lindebomen zijn vermaard geworden, vooral in Duitsland. Doch ook de Zweedse van Jonsboda Linde gard was tot ver over de grenzen be kend, want hij droeg de namen van drie grote Zweedse geleerden, o.w. Linnaeus en genoot bekendheid als bedevaartsplaats. Stierf een hunner, dan ging er een grote tak dezer linde dood, zodat er ten slotte nog de dode stam de herinnering aan de grote zo nen bewaarde. 8-7-'68 A. B. WIGMAN PARIJS Oe Thant. de secretaris generaal van de Uno, heeft zaterdag in Parijs gesproken met de hoofden van de Noordviëtnamese en de Amerikaan se delegatie die besprekingen voeren over een bestand. „Het waren nuttige besprekingen", zei de secretaris-gene raal na terugkeer in Genève. De Noordviëtnamezen hebben Oe Thant erop gewezen, dat de besprekin gen geen stap verder komen zolang de Amerikanen blijven eisen, dat stopzet ting van de bombardementen hunner zijds moet worden beantwoord door een soortgelijk gebaar van de zijde van de Noordviëtnamezen. Wat de Amerikanen hebben bespro ken met Oe Thant is niet bekend. Na afloop van het gesprek zei de Ameri kaanse onderhandelaar Harriman: „Wij zijn altijd erg blij wanneer hij zich met deze zaken bemoeit, omdat de Uno er op een goede dag een rol in zou kun nen spelen. Nu nog niet natuurlijk". In Viëtnam zelf hebben gisteren zwa re Amerikaanse bommenwerpers bom bardementen uitgevoerd op doelen dicht bij de Zuidviëtnamese hoofdstad Sai gon, die nog steeds het doelwit is van aanvallen van de Viët-Cong. De Ame rikaanse opperbevelhebber in Viët nam, generaal Abrams, heeft nu zo veel troepen rondom Saigon geconcentreerd dat de vijand de hoofdstad niet meer met raketten bestookt. „Maar ik kan niet garanderen dat de bombardemen ten voorbij zijn", zei hij gisteren. KAAPSTAD De echtgenote van Blaiberg heeft van prof. Barnard tele fonisch bericht ontvangen dat haar man goed vooruit gaat. In een commu niqué van het ziekenhuis werd meege deeld, dat na toediening van het anti- lymphocitenserum de toestand van Blaiberg aanmerkelijk is verbetérd. Van een tweede harttransplantatie bij de patiënt, die tegen een lever- en een longcomplicatie vecht, schijnt geen sprake meer te zijn. Blaiberg leeft nu zes maanden en zes dagen met een tweede hart. Met ingang van 1 oktober gaat de Machinale Steenfabriek NV te Oostrum (Fr) sluiten. Voor de 25 personeelsle den is een afvloeiingsregeling getrof fen. De fabriek, die over drie jaar het honderdjarig bestaan zou hebben ge vierd, had een produktie van zeven mil joen bakstenen per jaar. Het maandelijks overzicht van het ministerie van Sociale Zaken en Volks gezondheid geeft aan, dat in juni 4000 werklozen weer aan de slag konden gaan. De vraag naar personeel liep ook belangrijk op. Ër kwamen 10.000 aan vragen bij, waardoor het totaal op 60.000 kwam. Bijzonder groot was de vraag naar jongens in de leeftijd van 14 tot en met 18 jaar. Die maakten veer tien procent van het totaal uit. Vooor de oudere werklozen blijkt het steeds moeilijker weer aan de slag te komen. Ook komen er voortdurend meer mensen terecht in de groep van de langdurige werklozen. In juni wa ren er bijna 23.000 mannen drie maan den of langer werkloos. Limburg blijft nog steeds als eer ste op de ranglijst van de provincies met hoge werkloosheid staan. Van de mannelijke beroepsbevolking was 3,9 pet zonder werk. In Drente en Gronin gen, waar de werkloosheid ook nog al tijd op een hoog peil ligt, waren de per centages 2,7 en 2,5. ROTTERDAM In de woning van de alleenwonende H. V. (38) aan de Hooglandstraat in Rotterdam is gister ochtend de 55-jarige Rotterdamse ha venarbeider D. Labrie met ingeslagen schedel gevonden. Het slachtoffer leef de nog, maar was niet meer in slaat iets over de op hem gepleegde aanslag mee te delen. In het ziekenhuis Dijkzigt in Rotterdam wordt alles in het werk gesteld om het- leven van de beer La- brie te redden. Zijn toestand is zorg wekkend. De bewoner van het huis, de heer V., heeft de politie meegedeeld dat hij za terdagavond met zijn vriend Labrie op stap was geweest. Zij zouden in gezel schap zijn geweest van een derde man van wie de heer V. geen naam of an dere bijzonderheden kent. Deze onbekende was na de rondgang langs verschillende cafés, volgens de heer V. mee naar huis gegaan De heer Labrie en de onbekende zouden in de voorkamer zijn gaan slapen De heer V. verklaarde aan de politie dat hij gisterochtend omstreeks tien uur uit zijn roes was ontwaakt. Hij vond toen zijn vriend Labrie met inge slagen schedel in de voorkamer. De on bekende logé was verdwenen. De heer V. zei dat hij 's nachts niets had gehoord. De politie vindt 't een on waarschijnlijk verhaal en heeft V. in verzekerde bewaring gesteld, op ver denking van de aanslag. Voorzover de politie heeft kunnen na gaan is de heer Labrie niet beroofd. Ook waren er in huis geen sporen van een vechtpartij te vinden. Niets wees op de aanwezigheid van een derde man in het huis. De Rotterdamse recherche heeft in tussen een uitgebreide jacht geopend op een 34-jarige Marokkaan, die mogelijk de dader is van de moord die vrijdag avond in de Rotterdamse Vletstraat ge pleegd werd op de 24-jarige Marok kaan M. Ben Ahmed. Er zijn sterke aan wijzingen, dat de gezochte man de Marokkaan om het leven heeft ge bracht. De man, waarvoor de politie be langstelling heeft, is de in Maubeuge (Frankrijk) geboren Bouchaib Ben Mo hammed Hafsi (34). UPPSALA De vierde assemblee van de Wereldraad van Kerken in Uppsala, begint nu goed op gang te komen. Er zit veel leven in de assemblee door de zeer kleurige schakering van de honderden afgevaardigden uit vrijwel alle landen van de wereld en door de aanwezigheid van een groot aantal jongeren, niet alleen officiële jeugdgedelegeerden, maar ook veel Zweedse jongeren, die van hun belangstelling, en vaak radicale denkbeelden, bl(jk geven buiten de vergaderzalen. Het afgelopen weekend is in het bij- Z' STEIN In allerijl moest zondag avond laat extra versterking van de rijkspolitie naar de Zuidlimburgse ge meente Stein gezonden worden, omdat in een plaatselijk café een ware veld slag was ontstaan. Tientallen Ambonese jongelui waren naar dit café, annex danszaal geko men, omdat daar een Ambonees dans- orkest optrad. Op een gegeven moment ontstond er onenigheid tussen een Am bonese bezoeker en een kelner. Dit werd aanleiding tot een grootscheepse vechtpartij, waarbij het meubilair kort en klein geslagen werd, grote materië le schade werd aangericht en tiental len personen werden gewond. Het café werd ruim een uur bele gerd, totdat de rijkspolitie van Stein verscheen, die in allerijl versterking had gekregen van manschappen van de omliggende groepen. Een der vechters bazen werd aangehouden en opgesloten. De rest had tijdig de benen genomen voordat de rijkspolitie ter plaatse ver scheen. Het oostelijk deel van Twente is zaterdag getroffen door een korte windhoos, gepaard gaande met on weer. In Beuningen bij Denekamp werden honderd bomen ontworteld. Zes kassen van jen kwekerij werden in elkaar gedrukt (zie foto). Zes boer derijen verloren hun dakpannen; twee andere werden beschadigd door om vallende bomen. PARIJS De ontploffing van een kernwapen van middelbare sterkte, die Frankrijk zondagavond boven de laghne van Moeroeroa tot stand heeft gebracht, is de eerste van een nieuwe serie en de tiende die de Fransen in totaal hebben veroorzaakt. De proef is in hoofdzaak genomen voor het testen van meet- en waarnemingsinstrumen ten die bij de volgende proeven zullen worden gebruikt. Er komen nog twee of drie ontplof fingen van geringere sterkte, die be doeld zijn voor het controleren van de werking van reeds beproefde atoomwa pens. Later komt dan een tweede se rie, waarin de eerste atoomkop voor raketten zal worden beproefd. Met de ze raketten moet de Franse atoomon derzeeër „Le Redoutable" worden uit gerust. De sterkte van deze bommen is ongeveer 500 kiloton, 30 maal die van Hirosjima. Tenslotte zal dan, ver moedelijk in oktober, de eerste Franse waterstofbom tot ontploffing komen, met een sterkte van ongeveer duizend kiloton. Er zouden drie soorten zijn ontwikkeld, waarvan er waarschijnlijk slechts een zal worden beproefd, om dat de landen rond de Stille Zuidzee bezorgd zijn over het hervatten van de proeven. Japan, Nieuw Zeeland en Pe ru hebben er tegen geprotesteerd. In Frankrijk zelf is de MCAA, de bewe ging tegen atoomwapens, het er niet mee eens omdat de proeven „een zwa re last op de nationale begroting vor men". ZOETERWOUDE Voor de vijfde keer in vijf jaar tijds en voor de twee de maal in een week is f.yi auto uit de bocht en tegen het huis van de we duwe J. A. Ammerlaan-Winters (70) in Zoeterwoude gevlogen. De schade die ditmaal, in de nacht van zaterdag op zondag, door 'n Mer cedes werd aangebracht was gering: wat losgeslagen stenen op de scheiding van de voor- en zijkant van het huis. Enkele scheuren in de voormuur her inneren nog aan de botsing van vorige week toen, ook in de nacht van zater dag op zondag, een Simca tegen het huis botste. „Moeder slaapt de laatste tijd aan de achterkant", vertelt een van haar getrouwde dochters, mevr. Q. J. Schra- der-Ammerlaan. „Twee jaar geleden, toen zij nog voor sliep, werd zij plotse ling met bed en al door de kamer ge slingerd. Een vrachtwagen was tegen het huis gevlogen. Zij lag midden in het puin. Ja, dat was de hardste klap". Mevrouw Ammerlaan woont met haar 25-jarige dochter Els al twaalfen- eenhalf jaar in het geplaagde huis, dat in een scherpe bocht van de Nieuwe Weg van Zoeterwoude naar Leiderdorp staat. Zij is volgens haar kinderen ze ker niet van plan om te verhuizen („Per slot van rekening zit zij er heel best"), maar wel hopen zij en haar fa- ilie dat de gevaarlijke bocht beter zal worden aangegeven dan tot nu toe het geval is. Na de grote klap van twee jaar ge leden werd het huis blauwgrijs ge verfd om meer op te vallen en kwamen er rode gevarendriehoekjes op de pui. De burgemeester van Zoeterwoude de heer J. A. Detmers, zei ons, dat hij met de wethouders gaat bekijken wat er nu gebeuren moet. Zijn gedachten gaan o.a. uit naar knipperlicht. DEN HAAG De heer C. Verolme zou vandaag van minister De Block (Econo mische Zaken) horen onder welke voorwaarden h(j regeringssteun kr\jgt voor z(jn mammoetdok op Rozenburg. De minister verwachtte van de heer Verolme onmid dellijk antwoord op de vraag of h\j met deze voorwaarden akkoord kon gaan. De directies van Wilton-Fijenoord en Rjjn-Schelde zouden dan te horen krjjgen hoe de definitieve beslissing is uitgevallen. Daarna zou de vaste commissie voor Eco nomische Zaken uit de Tweede Kamer worden ingelicht. President Nasser van Egypte, die een officieel bezoek brengt aan de Russiche hoofdstad, hier gefotografeerd bij het graf van 's werelds eerste astronaut Joeri Gagarin. x De minister is niet van plan met de twee groepen van werven nog eens vrij blijvend te praten over een eventuele herziening van zijn besluit. Mocht de heer Verolme niet met de voorwaarden var. minister De Block ak koord gaan dan krijgt hij de kredietga rantie niet. De kans is groot dat de heer Verolme in dit geval zijn bod op de aandelen NDSM intrekt. „Daartoe heeft de heer Verolme na tuurlijk het volste recht", zegt de NDSM. „Het is voor hem een persoon lijke zaak. Wij zouden het wel voorba rig vinden". Wanneer de NDSM niet in het con cern van Verolme opgaat, blijft de Amsterdamse werf normaal doorwer ken. „Het voortbestaan van ons bedrijf is niet in gevaar. Wij hebben vier op drachten voor mammoettankers, uit te voeren tegen prijzen die weliswaar op Japans niveau liggen maar die geen verlies opleveren. De reparatiewerf is nog nooit zo goed bezet geweest." Nu de plannen voor een gemeen schappelijk dokproject van de vier gro te scheepsbouwconcerns schipbreuk hebben geleden, springt een aantal pun ten in het oog: Van doeltreffend overleg tussen bei de partijen is nauwelijks sprake geweest. Het is bij uiterst gebrekkige contacten gebleven. 0 Op een aanbod van Verolme arbi- tage te vragen voor de regeling van het gebruik van zijn dok is door de anderen niet gereageerd. Wanneer Verolme als enige een kre dietgarantie van de regering krijgt, staat dit volgens Wilton/Rijn- Schelde gelijk met concurrentieverval sing. Hoe de vier werven elkaar niet von den leest u elders in deze editie. NIJKERK In een van de diepe ga ten, die in het Eemmeer bij Nijkerk door het opspuiten van een dijk zijn ontstaan, is gistermiddag de 35-jarige S. Zuiderveld uit Wageningen bij het zwemmen verdronken. Ondanks de waarschuwing van een sportvisser, was hij er te water gegaan. PARIJS De Franse politie heeft in de afgelopen nacht de medische facul teit in Parijs, het laatste gebouw dat nog door studenten werd bezet, ont ruimd. De studenten boden geen ver zet. Er werden enkele arrestaties ver richt. De rode vlag werd van het ge bouw neergehaald. De nationale unie van Franse studen ten (UNEF) heeft zich gisteravond tot politieke partij verklaard aan het einde van het congres dat zij in Grenoble heeft gehouden. De voorlopige voorzitter, Jacques Sauvageot, zei op een persconferentie, dat de studenten in september, wanneer de examens worden afgenomen, de universiteiten opnieuw willen bezetten. „De strijd zal zeer hard zijn." zei hij. PARIJS Een rampzalige botsing in Noord-Frankrijk heeft zaterdagochtend het leven gekost aan het vief leden tellende gezin Wassink uit Amsterdam, hun huisvriend en drie Spanjaarden, die uit Duitsland naar huis terugkeer den. Vier andere Spanjaarden liggen zeer zwaar gewond in een ziekenhuis. De heer W. Wassink (53), die met z(jn 49-jarige vrouw, z(jn zoon Dirk (20) z(jn dochter Marjolein (14) en een vriend van de kinderen, Henk van Laar (18), op weg was naar een vakan tieplaats in het zuiden, haalde bij La Capelle-en-Thiérache, halverwege Mau beuge en Laon, een volkswagenbusje in. Hierin zaten zeven Spanjaarden. Op de door een fijne regen gladge- worden weg begon de heer Wassink in een onoverzichtelijke bocht boven dien voorzien van een doorgetrokken streep het busje in te halen. Tijdens die manoeuvre kwam van .de andere kant een Belgische truck met oplegger aan. De Belg probeerde nog ruimte te maken voor de Nederlander, die ech ter zo'n hoge snelheid had, dat hij de achteras met beide wielen onder de oplegger uitreed. Het busje kon deze ravage niet meer vermijden. Alle slachtoffers waren op slag dood. Het duurde enkele uren voordat men de zwaargewonde Spanjaarden uit de wrakken had bevrijd. In het verkeer in Nederland zijn dit weekeinde minstens 17 slachtoffers ge vallen. Daarover leest u elders in dit nummer meer. NEW YORK De Amerikaanse communistische partij heeft zondag aan het einde van een vierdaags con gres in New York de 38-jarige negerin Charlene Mitchell tot president-kandi daat gesteld. De 24-jarige Michael Za- garell, leider van de jeugdbeweging van de partij, is tot kandidaat voor het vice-presidentschap benoemd. De communistische partij in de V.S. heeft de afgelopen 28 jaar geen kandi daten voor het presidentschap gesteld; de laatste was Earl Browder in 1940. ZUNDERT Tijdens een ruzie in een café in Zundert, heeft de Roosen daler M. V. een alarmpistool afgescho ten in het gezicht van de twintigjarige C. de R. uit Sint Willebrord. V, een goede bekende van de politie, vluchtte daarop samen met een vriend in een auto. In Hoogerheide werd hij gisteren aangehouden. zonder besteed om de afgevaardigden, voordat zij zich deze week in de diver se werksecties gaan begeven, materi aal mee te geven over urgente wereld problemen. Dat gebeurde zaterdag in de vorm van toespraken over het vraag stuk van rijke en arme landen door de president van Zambia, Kenneth Kaun- da, en door de Engelse Lady Jackson, meer bekend als Barbara Ward, die professor is in de internationale econo mische ontwikkeling aan de Columbia- universiteit in New York, en als rooms- katholieke zitting heeft in de pauselijke commissie Justitia et Pax. Zondag spraken James Baldwin en Lord Cara- don over rassenvraagstukken. De president van Zambia, die met een uitgebreide stoet ministers uit dit Afrikaanse land in de assemblee arri veerde oogstte, vooral van de zijde van de jeugddelegatie, de ene ovatie na de andere. Kenneth Kaunda, die lid is van de verenigde kerk van Zambia, bepleitte hartstochtelijk een wereldomspannende actie tegen de armoede en de onderont wikkeling in vele landen. De huidige situatie is, dat degenen die al veel heb ben, nog meer wordt gegeven, en dat van hen die gebrek lijken, nog meer wordt genomen om in feite de rijken te betalen, zo zei hij. Barbara Ward, die van de hele as semblee voortdurend applaus ontving, beklemtoonde dat economische hulp aan arme landen een z&ak is van bud gettering door de rijke landen, waar aan de laatsten bepaald niet bankroet behoeven te gaan. Kerken en indivi duele Christenen moeten bevorderen, dat een deel van de economische groei niet wordt gebruikt om het levenspeil van de ontwikkelde landen nog verder op te voeren, maar dat een deel wordt gebruikt voor economische ontwikke lingshulp. Begeleid door een flinke Zweedse po litiemacht arriveerde, zondagmiddag een verregende groep Zweedse jonge ren in Uppsala, die, uitgerust met bor den als „Griekenland vrij", „Niet pra ten maar doen" en „Christus is te re volutionair voor de kerk", b(j de assem blee van de Wereldraad hun protest mars afsloot. De groep, die later in de hal van de universiteit een teach-in or ganiseerde, bestond uit christen-jonge ren, die aan de secretaris-generaal dr. dat zij, als jongeren van de Zweedse kerk, hun bijdrage willen leveren voor een volledig deelnemen van kerken en individuele Christenen aan het werk voor vrede, sociale gerechtigheid en het recht van alle mensen op eten, onder wijs en werk. Een Nederlandse deelnemer ln de rooms-katholieke afvaardiging naar de Wereldraad, bisschop J. G. M. Wille- brands van het Vaticaanse secretari aat voor de eenheid, heeft in Uppsala verklaard, dat hij zich op sommige mo menten meer verwant voelt met chris tenen in andere kerken dan met som mige mensen uit zijn eigen rooms-ka tholieke kerk, als zij in hun benadering van de moderne wereld verder van hem verwijderd blijken te zijn dan an deren in niet-rooms-katholiekek kerken. „De rooms-katholieken beschouwen zichzelf niet meer als buitenstaanders die onverschillig staan tegenover de oecumenische beweging, maar als part ners die verbonden zijn in dezelfde vragen over eenheid", zo zei zaterdag in de assemblee de rooms-katholieke pater Roberto Tucci (S.J.) uit Rome, hoofdredacteur van het officiële Vati caanse weekblad „La Civilta Cattoli- ca". Pater Tucci behoort tot de offi ciële rooms-katholieke delegatie van waarnemers. Pater Tucci onderstreepte in zijn in leiding de krachtige bevestiging van het oecumenische streven, zoals deze in de uitspraken van het tweede Vati caanse Concilie tot uitdrukking zijn ge komen. Hij verklaarde dat de rooms- katholieke kerk voorgoed afstand heeft genomen van vroegere opvattingen, als zou oecumene alleen maar een terug keer naar Rome kunnen inhouden. Carson Blake een resolutie overhandig den. In éeze resolutie staat onder meer l^en langgerekte vore van lage lucht- druk strekt zich uit van het zee gebied ten westen van Portugal via Engeland tot boven Scandinavië. Op het westen van de Oceaan bevindt zich een hogedrukgebied. Tussen bei de systemen staat een koude noorde lijke stroming, maar bij ons wordt tussen genoemde lagedrukvore en een hogedrukgebied boven Zuidoost-Euro pa met een zuidwestelijke stroming vrij zachte lucht aangevoerd. In deze stroming trekken storingen afgewisseld door gebieden met lucht drukstijgingen over ons land, wat het weer een wisselend karakter geeft. Voor dinsdag kunnen we aanvankelijk droog weer verwachten met weinig wind en hogere temperaturen dan vandaag. Later op de dag is er een toenemende kans op meer bewolking en enkele regen- of onweersbuien, ten gevolge van volgende storingen af komstig uit Frankrijk, waarbij de wind dan een tendens krijgt naar ooste lijke richtingen te draaien. Morgen: Zon op: 04.31; onder: 20.59 Maan op: 21.22; onder 02.46

De Vallei | 1968 | | pagina 1