PARTNERS IN DE E.E.G. Samenwerking met Staflex opent voor VSW perspectieven Verzadiging markt is nog niet in zicht mui* „Hondeneigenaar denkt vaak: Ik de hond, jij de str Oplichter opereerde in priesterkleding Dit zegt de A.P. V. NIEUWE LOKALEN VOOR JULIANASCHOOL EDERVEEN Autodieven namen tas met geld mee Instructiebad bij slecht weer geopend A. Visee won brom li ets rally G. van de Lustgraaf wordt I leraar technisch onderwijs Piet de Zwarte slaagde voor sportleraar Kindercircus 't Kraaienest in Veenendaal VVV fiets- en wandeltochten Artiestenpalet in Amerongen Geen jeugdkapel DE HEER C. DE KLEUVER MEENT: „Ik heb minder tegen honden dan tegen hun baas" Veiling Kesteren Oud-leerling Talmaschool j Voorlichting over studie is te gering Zo vlogen de duiven MIST u uw n 10550 11079 Pagina 3 WOENSDAG 10 JULI 1968 De heer S. Morgan, voorzitter van de raad van bestuur van Staflex. VEENENDAAL Sinds de op dat moment nogal omstreden verkoop van een belangrijk pakket aandelen Koninklijke VSW aan Staflex Internatio nal Ltd. in Engeland, heeft de laatstgenoemde maatschappij 'n meerderheidsbe lang in het Veenendaalse bedrijf. De nauwe samenwerking, die daarvan het ge volg is „opent ruime perspectieven", zo staat er te lezen in het hoofdartikel van „Triangelklanken", het personeelsorgaan van de KVSW dat dezer dagen ver scheen. Die samenwerking is volgens hetzelfde artikel speciaal gericht op de EEG, waar de KVSW met Staflex samenwerkt op het gebied van produktie en marketing. Het grootste artikel van Staflex, plakbare tussenvoering, werd ove rigens reeds lang in Veenendaal vervaardigd. Dat gebeurde tijdens de „oude" samenwerking, toen de KVSW en Staflex de gezamenlijke dochter „Staflex Ne derland n.v." beheerden. 1 Ongeveer 17 jaar geleden werd door Staflex de plakbare tussenvoering uitge vonden. De onderneming heeft interna tionale activiteiten altijd beschouwd als een integrerend deel van haar zaken, hetgeen blijkt uit het feit, dat circa 70 pet van haar winsten gemaakt worden in het buitenland. VEENENDAAL De héér J. van D. deed aangifte bij de politie, dat in de nacht van maandag op dinsdag zijn auto verdwenen was. Hij had hem om ongeveer kwart over tien in de avond afgesloten geparkeerd op de G. Dou- straat, maar de volgende morgen was de wagen verdwenen. De auto is in de loop van de dinsdag in de omgeving van Ede teruggevon den. Een tas die in de auto had gestaan was verdwenen. In de tas zat o.m. een geldbedrag van ongeveer f 400,- voor f 75,- aan Italiaanse benzinebonnen, een „groene kaart" en een kampkaart. RHENEN De Rhenenaar Piet de Zwarte slaagde voor het rijksdiploma sportleider op het Cios te Overveen met specialisatie zwemmen, waaronder waterpolo, kunstzwemmen en schoon- springen, met als nevenspecialisatie hockey. Gedurende de maand juli werkt hij in natuurbad Ouwehand als bad meester en vervolgens een week als sportmasseur van AZPC op de Neder landse kampioenschappen in Utrecht. Daarna fungeert hij een week als spel leider in het KNZB-kamp te Ellecom en tenslotte gaat hij enkele dagen met AZPC naar een groot internationaal toernooi in Horgen in Zwitserland. De Zwarte heeft inmiddels vijf wed- •trijden in AZPC gespeeld en hij ver keert in uitstekende conditie. Binnen kort hoopt deze oud Forellen-speler een hernieuwde uitnodiging te krijgen voor het trainingskamp van het nationaal ze vental. VEENENDAAL Wie zich nog het succesvolle optreden van vorig jaar herinnert van het befaamde kindercir cus 't Kraaiennest, zal blij zijn te lezen dat er donderdag 11 juli weer een voor stelling zal zijn. De Haagse jeugdgroep heeft het hele jaar gestudeerd op een geheel nieuw programma. Vorig jaar trok deze voorstelling op het terrein van de ijsbaan aan de Dijkstraat meer dan 800 bezoekers. Voor de kinderen wordt dit weer een middag met veel plezier. Dank zij de zeer lage entree prijs (35 ct.) kan ieder kind er van pro fiteren. De show begint 's middags om 3 uur, ook dit jaar weer op het terrein van de ijsbaan. VEENENDAAL Telkens weer blijkt er bij de vreemdelingen, die in Veenendaal of omgeving met vakantie zijn behoefte te bestaan aan enkele duidelijke beschrijvingen van fiets- en/ of wandeltochten. Het bestuur van de VVV heeft nu door een deskundige een aantal tochten laten samenstellen. Voor een luttel be drag koopt men nu op het inlichtingen kantoor in de Hoofdstraat 3 fiets- en 3 wandeltochten. De beschrijvingen zijn zeer duidelijk en leiden U langs de mooiste gedeelten van onze plaats. De tochten zijn zo gepland, dat men resp. 1, lVs of 2 uur onderweg is. De VVV voldoet hiermee aan de wens van zeer velen. VEENENDAAL Eiermarkt: Aan voer ca. 52.000 stuks. Prijzen voor grote eieren f 10,- tot f 11,- en voor kleine f 7,- tot f 9,-, alles per 100 stuks. Han del: matig. Dit succesvolle handelspatroon heeft ertoe geleid dat aan Staflex onlangs de Queen's Award to Industry is toegekend vanwege haar exportprestaties. De on derscheiding wordt in het UK toege kend aan firma's, die een veelbeteke nende bijdrage geleverd hebben aan de expansie van de Britse export of aan de ontwikkeling van nieuwe industriële methoden. De geschiedenis van de onderneming gaat terug tot 1951 toen mr. Sydney Morgan, een belangrijk man in de da meskledingindustrie, het idee uitwerkte om plakbare tussenvoeringen te gebrui ken in textielmetrages. In samenwer king met mr. Harold Rose, een indus trieel chemicus, ontwikkelde hij de eer ste Staflex plakbare produkten. Sinds die tijd is Staflex een open N.V. met wereldomvattende belangen en de plak bare tussenvoeringen werden een stan- daardprodukt in de kledingindustrie. De huidige Staflex International Ltd. is een Britse open N.V., die genoteerd staat op de Londense beurs. Het pionierswerk, verricht door Sta flex, heeft ertoe geleid, dat het gebruik van plakbare binnenvoeringen overal in de wereld werd toegepast in de kleding industrie. Vooral op het gebied van he renmode zorgden de geheel plakbare technieken voor de voorzijde van kos tuums voor een omwenteling in fabri- cage-methoden. Op dit moment zijn er twee van de drie confectie-kostuums in het UK ge heel beplakt met Staflex produkten. Staflex International Ltd. omvat nu een overkledingsindustrie in Edmonton en de onderneming heeft een afdeling voor techniek en produktontwikkeling evenals een harsfabricerend bedrijf in de buurt van Waltham Cross. Verder heeft de onderneming uitge breide mogelijkheden tot diepgaande research en produktontwikkeling in en bij Londen. Dura-Bac (Londen) Ltd., een toeleve ringsbedrijf, dat ceintuurs en ceintuur onderdelen vervaardigt, is eveneens ge situeerd in Londen. Staflex drijft handel in 38 landen en op de voornaamste markten heeft zij geheel eigen verkooporganisaties. In Holland is dit de Staflex Verkoopmaat schappij NV in Amstelveen. Staflex be weegt zich ook op moeilijke markten zoals de USSR, waar zij de afgelopen 5 jaar telkenmale een jaarcontract heeft verkregen, terwijl zij ook uitgebreide pogingen doet op andere Oosteuropese markten. Gelicenseerde bedrijven ver vaardigen Staflex produkten in Japan, Zuid-Afrika en Australië, terwijl de markt in de USA bediend wordt door een Staflex geassocieerde maatschappij. De onderneming onderzoekt voortdu rend nieuwe technieken en materialen: in feite is 20 pet van de arbeidskrachten van de onderneming betrokken bij on derzoek- en ontwikkelingswerk. In de vroegere overeenkomst tussen KVSW en Staflex, een gezamenlijk be heerde onderneming (Staflex-Nederland Staflexfabriek te Edmonton. O N.V.) vervaardigde Staflex produkten ten behoeve van de Duitse, Nederland se en Belgische markt. Deze produkten werden vervolgens door Staflex-ver- kooporganisaties verkocht. Nu bedient Staflex-Nederland N.V., behalve Duits land en de Benelux, ook de belangrijke Franse en Italiaanse markten. In al deze landen stijgt de verkoop van Staflex produkten naar een hoge jaarstandaard en verzadiging van de markt is nog niet in zicht. VEENENDAAL Ten gerieve van de jeugd is het instructiebad bij slecht weer geopend. De openingstijden zijn 's morgens van 9 tot 12 en 's middags van 2 tot 4 uur. Tegen een tarief van een kwartje kan een uur worden ge zwommen. RHENEN Aan de bromfietsrally, georganiseerd door de stichting Jeugd- zorgwerk in Rhenen werd deelgenomen door negentien koppels. Elf koppels keerden terug aan de finish. De uitslag was als volgt: 1. A. Visee, 9 strafpnt.; 2. D. Baars 10 strafpnt.; 3. W .J. Baars, 17 strafpnt.; 4. J. G. Bo- venkamp, 18 strafpnt.; 5. H. C. v d Linden, Lienden, 41 strafpnt.; 6. H Ring, Rhenen, Poedelprijs met 148 straf- punten AMERONGEN Op verzoek van de afd Rotterdam van „Helpt elkander" brengt de in Utrecht gevestigde orga nisatie „Artiestenpalet" twee ontspan ningsavonden voor geestelijk gehandi capten in Amerongen op vrijdag 12 en dinsdag 16 juli, aanvang 8 uur. Belang- geloze medewerking verlenen op beide avonden het accordeonduo De Cavel- lo's en Haurini (eerste prijs kinder- goochelen Ned. Goochelcongres En schede 1968). Een en ander vindt plaats in „Onse Bliscap" aan de Berg weg. AMERONGEN Gedurende maand juli en de eerste twee weken van augus tus wordt geen jeugdkapel gehouden. VEENENDAAL „De eigenaars van honden gaan als ze de beesten uit laten van het standpunt uit: Ik de hond, jij de str...." Deze woorden kwamen uit de mond van de heer C. de Kleuver. Hoewel hfó geen hekel heeft aan honden, neemt hij het hun eigenaars kwalijk, dat deze de honden niet wennen hun behoefte te doen in eigen tuin, of op een terrein waar dat minder kwaad kan, dan in een tuin van een ander of op de trottoirs. Honden hun behoefte laten doen op het trottoir is overigens volgens de algemene politieverordening verboden. „Als de bewoner van nummer 90 in een straat een hond heeft, dan gaat hij die uitlaten. Het beest moet dan nooit voor het eigen huis erg nodig maar al tijd bijvoorbeeld bij nr. 125. Het ge volg is, dat er een vuile plek op het trottoir komt. Vaak is dat helemaal niet nodig, want er is op veel plaatsen BENNEKOM In priesterkleding, in mariniersuniform of in andere ver mommingen pleegde in het afgelopen jaar de 22-jarige kelner Jan D. uit Put ten diverse oplichtingen, o.a. in Am sterdam, Arnhem, Barneveld, Soest, Bennekom, Hilversum, IJsselstein en tal van andere plaatsen. Jan D. moest zich verantwoorden voor de Utrechtse rechtbank. Gezien de persoon van verdachte en vooral zijn uitlatingen, destijds gedaan tegen de officier van justitie, mr. G. W. van Meyenfeldt „als ik vrijkam, ga ik er weer mee door", waren voor officier en recht bank aanleiding na een korte behan deling de zaak te schorsen om de kel ner psychiatrisch te laten onderzoe ken. Veelheid De veelheid van oplichtingen had de officier samengevat in één geval, dat zich op 16 mei te Zeist afspeelde. In die tijd liep de kelner rond als priester. Dat was ingevolge een weddenschap met enige vriendenhij zou drie we ken zich voordoen als geestelijke. Daar toe had hij een pastoorshemd gekocht. Dat droeg hij onder zijn zwarte kel- nerspak, waardoor iedereen hem voor een priester aanzag. Hij had trouwens zijn uiterlijk mee... In Zeist vroeg hij een taxichauffeur naar een goed kledingmagazijn. Zijn verhaal was, dat hij juist uit Afrika was teruggekeerd en dringend een re genjas nodig had. De chauffeur reed met zijn klant, mijnheer pastoor, naar zijn zuster. Die wist vast wel een goed adres. De zuster van de chauffeur noemde de zaak van de nv Koster en tevens belde zij die zaak op om mijn heer pastoor alvast aan te kondigen. De taxi kwam voor bij de nv Koster. Mijnheer pastoor werd ontvangen door de filiaalchef, de heer Pörtzgen, die hem behulpzaam was bij het uitzoeken, van een dure grijze regenjas en een bijbehorende zwarte shawl. Het Afri- ka-verhaal deed het ook in de zaak van Koster uitstekend. Niemand koesterde argwaan. Ook niet, toen de geestelijke vertelde geen geld op zak te hebben en wel per postwissel te zullen betalen. Vriendelijk buigend werd afscheid ge nomen van de eerwaarde klant, die met regenjas aan en shawl om de winkel verliet. „Wat vertelde u alzo over Afrika", informeerde de rechtbankpresident, mr. C. E. E. Fromberg. „Dat het er erg warm was", zei de kelner. „Klopt", zei de president, „het is er doorgaans warmer dan hier". Op de vraag of hij er echt als een priester uitzag, haalde de kelner bereidwillig een foto te voorschijn. „Kijkt u maar", sprak hij. „Zo liep ik erbij"! Spijt De kelner verklaarde „goed spijt" te hebben van zijn praktijken. „Ja", zei de president, „dat merken we. El ke dag nog komen verbalen binnen. Gisteren nog één uit Arnhem". De officier van justitie, mr. G. W. von Meyenfeldt, verklaarde dringend be hoefte te hebben aan een uitgebreid voorlichtingsrapport. „Toen hij bij me was", aldus de officier, „zei hij tegen me door te zullen gaan met zijn praktij ken als hij weer op vrije voeten zou zijn". De president verklaarde ook voor een psychiatrisch onderzoek te zijn. „Wilt u er mee zeggen", vroeg ver dachte, „dat ik abnormaal ben"? „Abnormaal is een groot woord", al dus mr. Fromberg, „dat wil ik van u helemaal niet zeggen. Maar er is iets bij u, dat bekeken moet worden". Na kort overleg tussen verdachte en zijn raadsman, mr. C. J. M. van Slag- maat, deelde laatstgenoemde mee, dat de kelner bijzonder opzag tegen zijn verblijf in het Huis van Bewaring, maar dat hij wel in één of andere kli niek wilde meewerken aan een psychia trisch onderzoek. Om te bekijken of hiertoe een mogelijkheid zou bestaan, werd besloten de zaak voor één week te schorsen. in Veenendaal voldoende ruimte. De heer De Kleuver woont aan de Wes tersingel. Daar is ruimte genoeg en naar zijn mening ook op de Bergweg, Kerkewijk, in de Engelenburg en veel andere delen van Veenendaal: „Hier hebben ze achtereenvolgens een troit- toir, een ventweg, een groenstrook, de randweg, en een groot open terrein. Meer dan voldoende ruimte, maar men blijft lekker dicht bij de huizen. Als ik 's zondags volgend goed Veenendaalse traditie bij mijn ouders ga koffiedrin ken, dan moet ik de hele weg de kin deren lopen waarschuwen: Kijk uit, trap er niet in!" Niet alleen dat de trottoirs bevuild worden, ook de tuinen van de niet-eige- naars van honden zijn niet veilig. „Kort geleden komt er een dame langs, met een kalf van een hond. Dat beest loopt bij mij het hek binnen en gaat midden op het gras zijn behoefte zitten doen. De dame bleef rustig staan wachten. Toen ik op het raam klopte, scheen ze eindelijk te beseffen, dat het niet hele maal welgevoeglijk was." „Heus ik ben een dierenliefhebber en ik heb niets tegen honden, maar laten hun eigenaars verstandig zijn. Die beesten weten niet beter, als hun baas iets toestaat, dan mag het, al zou de burgemeester ze het persoonlijk verbie den. Die eigenaars van die honden noe men zich dierenliefhebbers, maar zijn ze dat eigenlijk wel? Zij brengen vaak een ander er toe een hond te pijnigen. Ik kan me voorstellen, dat iemand even kwaad wordt en een hond een trap geeft. Dat keur ik natuurlijk niet goed, want de eigenaar van het beest heeft eigenlijk de schuld. Er wordt ook pe per gestrooid, zodat de hond gaat nie zen. Weer wordt de verkeerde getrof fen, want die hond weet niet beter, maar moet er wel onder lijden. Als iedereen verstandig was, dan zou men de honden leren hun behoefte langs 't trottoir te doen, in de goot dus. Daar zal er bijna nooit iemand in trappen en het valt ook veel minder op. De trot toirs blijven dan schoon", aldus de heer De Kleuver. KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde pro dukten waren gisteren als volgt: Aardbeien: EI 3155 per doosje a 250 gram; I 2935 per doosje a 250 gram; II. 1930 per doosje a 250 gram. Aan voer 9.000 doosjes. Rode bessen: 1 2032 per doosje a 250 gram. Aan voer 2.000 doosjes. 1 6876 per kg. Aanvoer ca. 15 ton. Zwarte bessen: I 215236 per kg. Aanvoer 3 ton. Kruisbessen: IE 2533 per doosje a 250 gram. Aan voer 3.000 doosjes. Meikersen: EI 145—162; I 120—151. Aanvoer 2 ton. Zwarte kersen: EI 111—150; I 60—100. Aanvoer 13 ton. Wqnkersen: EI 163—218; I 88—156. Aanvoer 2 ton. Golden Delicious: EI 65—70: 68; EI 70—75: 72—75; EI 75—80: 71; EI 80—85: 60. Aanvoer 5 ton. Prijzen genoteerd in centen per kg, ten zij anders is vermeld. VEENENDAAL In de Algeme ne Politieverordening Veenendaal 1962 staan een aantal artikelen, die op honden slaan. De twee belang rijkste in dit geval zijn art. 4° en art. 159. Artikel 40 bepaalt: „Het is verbo den op wegen honden onbeheerd los te laten lopen". (De politie, tekent hier bij aan, dat honden wel los mo gen lopen, maar dan altijd in het di recte bereik van de geleider. Dus niet 's morgens het hondje buiten de deur zetten en dan maar af wachten wat het diertje zal gaan doen).' In artikel 159 staat„Geleiders van honden zijn verplicht te zorgen dat voetpaden niet verontreinigd worden door uitwerpselen van deze dieren". VEENENDAAL Tot eind juni was de heer G. L. van de Lust graaf (24) een volbloed Veenenda ler. Op 27 juni trouwde hij echter met een Edes onderwijzeresje en verlegde daardoor tevens zijn woon plaats naar het Edese. Zijn geschie denis speelde zich af in Veenendaal want hij behoort tot de eerste leer lingen van de christelijke lagere technische school ,.De Talma school". Hij is ook de eerste, die het als oud-leerling van die school na veel avondstudie, tot leraar brengt. Met ingang van het nieuwe schooljaar wordt hij in Rotterdam als assistent-leraar geplaatst en over een jaar kan hij volledig bevoegd zijn. Het is een lang niet gemakkelijke periode geweest, die de heer Van de Lustgraaf heeft doorstaan. „Er wordt eigenlijk te weinig voorlich ting gegeven. Er wordt je nooit ver teld tijdens de opleidingen, wat je er mee kunt bereiken. Je moet het al lemaal zelf maar uitzoeken", zo ver telde de jonge leraar. Op de Talmaschool werd de heer Van de Lustgraaf opgeleid tot ma chine-bankwerker. Na zijn school tijd kwam bij bij Aug. Stenman, met een arbeidscontract volgens het leerlingenstelsel. Hij behaalde ach tereenvolgens de Bemetel-getuig- schriften machine-bankwerken, stempelmaken en van de meetcur- sus. Tegelijkertijd dat was een Bemetel-eis volgde hij op de Tal maschool de 2-jarige avondoplei ding VMTO. „Die avondcursus vroeg nogal wat tijd, zodat het stu deren voor de Bemetel nog wel eens stiekem in de „tijd van de baas" ge beurde. Het was toen nog niet zo, dat men in werktijd naar school kon". Na de twee jaar „vakstudie" volg de de heer Van de Lustgraaf een cursus OBAO, algemene ontwikke ling voor het Nijverheidsonderwijs. De leraar in spe trok vervolgens vier jaar lang enkele avonden per week naar Utrecht voor een oplei ding van het Nederlands Genoot schap van Leerkrachten van het Nijverheidsonderwijs. Eerst een tweejarige basisopleiding, toen een gelijke periode vakkennis in de me taalsector. Het laatste jaar werd de avondstudie weer voor een dagcur sus verwisseld en op 28 juni, een dag na zijn trouwen, hoorde hij dat G. VAN DE LUSTGRAAF assistent-leraar zijn studie tot nu toe met goed ge volg was verlopen. De studie begint nu in ieder geval geldelijke vruchten af te werpen: naast twee dagen opleiding in Utrecht voor de pedagogie-akte, staat hij drie dagen voor de klas. Volgend jaar kan hij indien hij ook dan weer slaagt solliciteren als bevoegd leraar bij een lagere technische school. Of er direct werk voor hem zal zijn als leraar weet de heer Van de Lustgraaf niet. „De plaatsing op de school zal wel enige moeite kosten. Ook hierin merk je eigenlijk steeds weer een gebrek aan voor lichting: je weet nooit wat je met je studie kan bereiken en wat de mogelijkheden zijn, als je klaar bent. Of er behoefte is aan leraren blijft ook nog duister. Ik wacht maar af". Dat „afwachten" zal waarschijn lijk gaan gebeuren in Tiel. Zijn echtgenote heeft een benoeming als onderwijzeres in die plaats gekre gen en daar komt ook een huis vrij. Tiel ligt voor de heer Van de Lust graaf gunstig, want zijn studie speelt zich af in Utrecht, maar de school waar hij les gaat geven ligt in Rotterdam. Beide plaatsen zijn vanuit Tiel vrij gemakkelijk bereik baar. VEENENDAAL De uitslagen van de wedvlucht vanaf Roosendaal bij de p.v. „De Snelpost" uit Veenendaal wa ren als volgt: H. Spliethoff v.d. Burg 1, 16, 18, 34, 48, 79, 89, 104, 105; A. v. Asselt 2 ,14, 24, 33, 54, 56, 86, 100, 109; H. Heikamp 3, 30, 32, 78, 81, 84; E. Sukkel 4, 57, 60, 65, 67, 98, 102, 106; A. Merlyn, 5, 9, 12, 17, 29, 37, 50; R. v. Doorn 6, 46, 53; A. Leppers 7, 28, 35, 41; D. G. Schans 8, 22, 27, 36, 45, 87, 93, 95; C. v. Asselt 10, 13, 43, 71, 72, 75; G. J. v. Manen 11, 47; G. de Geit 15, 19, 55, 116; T. den Hartog 20, 23, 26, 38, 42; A. v. Doorn 21, 69, 114; J. v. Nw. Amerongen 25, 82, 99; N. v. Barneveld 31, 39. 44, 49; C. Donkelaar 40, 51, 52, 61; Th. Harmsen 58, 108; W. Ravenswaay 59, 74; J. Geerenstein 62, 64, 68, 94; H. J. de Man 63, 77; P. W. v. Zetten 66, 80, 83, 88, 91, 96, 110, 113; W. H. Roelofs 70, 90, 112; H. UI rich 73, 101; H. L. Spies 76, 85, 92, 103; E. Herwegen 97, 107, 111. dagblad DE VALLEI? Bel: tot 17.80 vm van 17.30 19.30 uur Zaterdags 16.30—17J0 uur EDERVEEN De Julianaschool in Ederveen zal aan het begin van het komende schooljaar nog niet kunnen beschikken over de beide noodlokalen, die momenteel in aanbouw zijn. De schoolleiding is van plan de derde en de vierde klas er straks in onder te brengen. De Ned. Herv. Julianaschool kent de huisvestingsproble men al geruime tijd. Er waren acht klassen waarvoor maar zes lokalen beschikbaar waren. De beide laagste klassen werden daarom tijdelijk ondergebracht in een bijgebouw van de Ned. Hervormde Kerk een verre van ideale situatie aangezien de banken verplaatst moesten worden als er 's avonds in het gebouw bijeenkomsten van kerkelijke en andere verenigingen plaatsvonden. De gevraagde medewer king van de gemeente bij de bouw van de beide lokalen liet aanvankelijk even op zich wachten, maar nadat deze vlot door de gemeenteraad was verleend werd er op korte termijn met de bouw begonnen.

De Vallei | 1968 | | pagina 3