Engelse leger wordt nog verder ingekrompen r BRAAT! VERSTOPPING? In Engeland 8 doden door hevig noodweer ^vakantie? lekkere broodjes onderweg... PUNTJES en BOLLEN Philips leent honderd miljoen in Eurodollars j WERKCOMITÉ VOOR SCHEPEN IN SlIEZKANAAE KEUKENS? Handelscijfers vielen mee voor Engeland zingende dolfijnen in het dolfinarium Harderwijk VERENIGDE TOERISTENBEDRIjVEN N.V. si I'S MINISTER HEALY HEFT NEGEN EENHEDEN OP Proces door verborgen luidspreker ongeldig Bergbeklimmer op sandalen maakt dodelijke val Wellicht hoge functie voor Albert Schnez N0URILAX GROTE RAVAGE DOOR ORKAAN Auto door water meegesleurd Gebit bevestigt identiteit van Lily Snel GEZONDE GROEI HET WEER ES EUROPA AMBTENAREN VOORLIEFDE ONGELDIG Vliegvelden In een boom Neem 'ASPRO' mee Onder water Gunstige tendens Goede voorspelling Op lang zicht Boulevard - Harderwijk - Iel. 03410-2569 Besloten Aflossing Minder kans op bonus VRIJDAG 12 JULI 1968 (Van onze correspondent) T ONDEN Dat Engeland geen wereldmacht meer is maar slechts een ge- wone Europese mogendheid, werd gisteren nog eens onderstreept in een aanvullend witboek over de Britse defensie. Daarin werden de plannen onthuld voor de verdere aftakeling van de Britse militaire macht, gevolg van de be zuinigingen waartoe de socialistische regering zich gedwongen ziet. Van gONN. onze correspondent Het naïeve plezier van een rechtbankpresident in technische foefjes heeft in Mainz een abrupt einde gemaakt aan een oorlogsmisdadigerspro- ces, dat jaren werk en zeshon derdduizend mark aan staatsgel den heeft gekost. Omdat de president, dr. Max van de Sand, in strijd met de voorschriften een luidspreker in zijn werkkamer had laten aan sluiten op de rechtzaal, is 't pro ces, na veel juridisch geharre war ongeldig verklaard. Heel het rechtsgeding zal nu van voren af aan moeten begin nen, voor een andere rechtbank. Eén van de twee beklaagden heeft nu als gevolg daarvan de kans aan berechting te ontko men, omdat hij intussen ziek is geworden. Twee vroegere Duitse bestuurs ambtenaren in het bezette Polen, Leopold Windisch (55) en Rudolf Werner (61) waren beschuldigd van medeplichtigheid aan de se lectie van ruim 12.800 Joden en zigeuners voor massa-executies in Polen. Drie jaar had 't voor onderzoek geduurd. In het pro ces, dat al liep sinds oktober vo rig jaar en bijna was afgesloten, waren 73 getuigen gehoord, van wie velen uit Israël, Canada, Zuid-Afrika en Australië naar West-Duitsland waren gekomen. Windisch de voornaamste ver dachte, kwam op de eerste zit tingdag de rechtzaal binnen met de arm opgeheven voor de Hitler groet en verklaarde uitdagend: „Hier voor u staat een overtuigd nationaal-socialist!" Toen de aan klacht wegens massamoord werd voorgelezen, zei hy: „Ik wens naar het toilet te gaan totdat dit stuk propaganda achter de rug is". President Van de Sand die overigens niet de voorzitter is van de strafkamer die de zaak behandelt wilde een luidspre ker in zijn werkkamer hebben om nu en dan het proces te kun nen volgen. Van de Sand, een al gemeen geacht jurist, heeft een „voorliefde voor technische din gen", zoals hij zelf zegt. Toen hij voor zijn luidspreker niet de vereiste toestemming van het ministerie van Justitie in Bonn kreeg, kon hij het toch niet laten om een afgedankte oude luidspreker op zijn kamer te zet ten en een draadje te laten leg gen naar het geluidsprekersys- teem in de rechtzaal. De verdedigers betoogden daar op, dat alle rechters bij de Main- zer rechtbank wel eens „bevoor oordeeld" konden zijn o.m. om dat via de extra luidspreker ver trouwelijke gesprekken tussen de verdachten en hun advocaten tij dens de proces-pauzes konden zijn uitgelekt. Aanvankelijk zette de recht bank de verdedigers schaakmat met juridische argumenten, maar toen de kwestie veel ruchtbaar heid kreeg, legde ze deze zelf voor aan een onafhankelijke ka mer van rechter-plaatsvervan- gers. Deze beslisten dat heel het proces ongeldig was. BONN Op vakantie in Oostenrijk waagde de 17-jarige Hans-Ullrich K. uit Schwelm (Ruhrgebied) zich aan 'n beklimming van de uiterst gevaarlijke Seekarspitze bij de Achensee. De steile wand van de 2000 meter hoge berg geldt als even gevaarlijk als de beruchte noordwand van de Eiger in Zwitserland. De jonge Duitser droeg alleen sanda len aan de voeten. Hij was niet bevei ligd door een touw en had geen enkele ervaring als bergbeklimmer. Honderd vijftig meter klauterde hij -omhoog te gen de wand, waar de ruwe rots een helling heeft van ongeveer zeventig graden. Zegevierend wuifde hij naar verbouwereerde toeristen beneden. Even later stortte hij in de diepte. Hij was meteen dood. Over een periode van vijf jaar zul len 75.000 militairen en 80.000 mannen en vrouwen van het burgerpersoneel van de strijdkrachten afvloeien. Deze bezuinigingen maken echter een be langrijke versterking mogelijk van het Britse aandeel in de Noordatlantische Verdragsorganisatie. Engeland draagt daar 21.000 man meer aan bij een verhoging van ruim 40 pet., zo zei de minister van Defensie, Healy. Samen met o.a. Nederland onder zoekt Engeland nu of er mogelijkhe den zijn voor de bouw van een nieuwe straaljager voor de periode die begint in het midden van de jaren zeventig. Dan hebben alle betrokken landen (Ne derland, Engeland, België, Canada, Italië) een nieuw gevechtsvliegtuig nodig. In veel gevallen gebruiken deze landen nu de Starfighter. Er zijn al besprekingen aan de gang met deze vijf landen over de hoedanig heden die een opvolger van de Star fighter moet hebben. Tegelijk bekijkt men de financiële en industriële kanten van deze zaak. De laatste bezuinigingsmaatregel van het ingrijpende programma van minis ter Healy houden onder meer de ophef fing in van negen belangrijke leger eenheden. Daar zijn beroemde regi menten bij, zoals dat van de Schotse Argyll and Sutherland Highlanders. De ze opheffing komt bij die van zeven tien eenheden die een jaar geleden al werd aangekondigd. Het belangrijkst blijft natuurlijk de al eerder aangekondigde volledige te rugtrekking van alle Britse strijdkrach ten uit het Verre Oosten, dat wil zeg gen Singapore en de Maleise federatie en uit het gebied langs de Perzische Golf. Die zal tegen 1971 zijn voltooid. Alleen in Hongkong blijft er dan nog een Brits garnizoen. Dat wordt na de ontruiming van Singapore nog versterkt. Daarenboven is er gisteren bekend gemaakt dat er in Engeland zelf twin tig vliegvelden van de RAF worden gesloten, de helft van de inrichtingen langs de kust van de marineluchtvaart dienst en enkele kleine depots van de marine, onder meer in Harwich en Do ver. Dit jaar nog wordt de getalssterk te van de staf van het ministerie van Defensie verminderd met vijf procent. De NAVO krijgt nu onder meer de beschikking over een sterke mobiele Britse strijdmacht, die in Engeland zelf wordt geconcentreerd en die on der meer zal omvatten: een brigade parachutisten, een divisie van de land macht, gevechtsvliegtuigen, twee com mandoschepen en een aantal andere oorlogsschepen. ADVERTENTIE TE KUST EN TE KEUR IN ONZE SHOWROOM: KAYERSDIJK 97 APELDOORN - TEL. 05760-31970 OOK'S ZATERDAGS GEOPEND VAN 9 TOT 12 UUR BONN De nieuwe chef van het Westduitse leger wordt naar alle waar schijnlijkheid luitenant-generaal Albert Schnez (56), de officier die vorig jaar afzag van de post als NAVO-bevelheb- ber Midden-Europa in het Zuidlimburg se dorp Brunssum, nadat in Nederland bedenkingen waren gerezen tegen zijn verleden. Schnez staat op de nominatie luite nant-generaal Moll, die dit najaar ge pensioneerd wordt, op te volgen als in specteur van de Westduitse landmacht. Aan Schnez is in een oorlogsboek on der meer verweten, dat hij een over tuigd nazi zou zijn geweest. Ook zou hij hebben toegelaten dat in 1944 zijn commandant, de toenmalige kolonel Höffner, werd aangebracht wegens uit latingen tegen het nazibewind. Het be ruchte „Volksgerichtshof" zou daarop een vooronderzoek tegen Höffner zijn begonnen. Toen Schnez vorig jaar in aanmer king kwam voor de hoogste post op het NAVO-hoofdkwartier in Brunssum, stelde Nederland officieel een onderzoek in naar zijn verleden. Dat onderzoek zou ongunstig zijn uitgevallen. Voordat de Nederlandse bevindingen werden ge publiceerd, hield Schnez echter de eer aan zichzelf en bedankte voor de be noeming. Het ministerie van Defensie in Bonn handhaafde zijn standpunt, dat de be schuldigingen tegen Schnez onjuist wa ren. Aan de vooravond van Schnez' pro motie tot chef van het Westduitse le ger, heeft een commissie van het mi nisterie in Bonn opnieuw de officieren ondervraagd, die in de oorlogsjaren nauw met Schnez hadden te maken. Deze commissie is van oordeel, dat van de beschuldigingen weinig over blijft. ADVERTENTIE bestaan? Nourypharma >ine p: in Oi ss maakt ze: *ÜK «Hf, mm*tk wm mmm* m ADVERTENTIE De streek Pforzheim in de Westduitse deelstaat Baden-Württemberg is ge troffen door een orkaan. Twee mensen zijn hierbij om het leven gekomen en ruim honderd gewond. De schade is bijzonder groot. (Van onze correspondent) LONDEN Een zwaar noodweer heeft in het zuidwesten van Engeland aan ten minste acht mensen het leven gekost. Er zijn honderden daklozen. Vele wegen en spoorlijnen zijn versperd en grote gebieden staan onder water. De havenstad Bristol was urenlang geheel van de wereld afgesloten. Kleinere steden en dorpen waren dat gisteravond nog steeds. Op tal van plaatsen in het zuidwesten in de Midlands was het gevaar gister avond nog niet geweken. Het peil van de Avon steeg in een uur zestig centi meter en in angstige spanning wachtte men af wat de Severn zou doen. In de buurt van Bristol kwamen drie mensen om het leven toen hun auto door het water werd meegesleurd. Een vierde inzittende kon nog net op tijd uit de wagen springen. Hij zat vijf uur in een boom voordat men hem kon red den. De stad Bath in het zuidwesten kreeg ADVERTENTIE Plotselinge hoofdpijn Opkomende verkoudheid? Laat uw vakantie niet bederven -en. 2ASPRO* U&tïtsnetideeb fitf een hoeveelheid regen van achttien centimeter in dertien uur te verwer ken. Alleen al in Devon en Somerset, ook het zuidwesten, zijn zeven belang rijke bruggen door het water wegge spoeld. Zij vormen schakels in het wegennet naar de drukste toeristengebieden van Zuidwest-Engeland waar in deze tijd van het jaar vrijwel dagelijks kilome ters lange verkeersstremmingen voor komen. Voor de komende dagen ver wacht men daar dan ook het ergste. Bijna geheel oostelijk Devon staat on der water. Er is in een aantal plaatsen gebrek aan drinkwater. Telefoondraden zijn in een groot gebied naar beneden gewaaid. Het gewas op de landerijen van veel boeren is volkomen platgesla gen. Militairen zijn in Zuidwest-Engeland ingeschakeld bij het reddingswerk. In de stad Sidmouth in Devon kwam het tot heftige tonelen tussen slachtoffers van de overstromingen en vakantiegan gers die er rondreden om naar de chaos te kijken. Sommige toeristen kregen een emmer water over zich heen. Kam peerders en mensen in caravans heb ben overigens ook veel narigheid on dervonden. Ook in West-Duitsland heeft de storm huisgehouden. In Pforzheim, aan de rand van het Zwartewoud kwamen twee mensen om toen het dak van hun huis werd gerukt. Duizend huizen in de ze stad werden zwaar beschadigd. Binnenkort is de benoeming te ver wachten van mr. W. F. Zeylstra, laat stelijk ambassadeur in Kinshasa, tot ambassadeur in Australië. Mr. Zeyl stra, die in 1968 tot ambassadeur in het toenmalige Leopoldville werd be noemd, heeft posten bekleed in Stock holm, Frankfort, Bonn, Buenos Aires, Djakarta en Quito. LONDEN Na alle sombere ver wachtingen van de laatste dagen zijn de handelscijfers van Engeland over juni buitengewoon meegevallen. Zo zelfs, dat het pond sterling er gisteren een krachtige stoot opwaarts door kreeg. Het belangrijkste van de nieuwe cij fers die gisteren werden gepubliceerd was dit: De invoer daalde met 39 mil joen pond tot 609 miljoen, dat is de be langrijkste daling van dit jaar. De uit voer ging ten opzichte van mei met 10 miljoen pond omhoog tot 508 miljoen, het beste resultaat sihds februari. Het tekort op de balans van goederen en diensten daalde door dit alles van 86 miljoen pond in mei tot 50 miljoen pond in juni. De koersstijging van het pond van gisteren was een rechtstreeks gevolg van de gunstige tendens die er is in zake de Britse invoer. Het hoge peil daarvan gaf de laatste tijd veel reden tot bezorgdheid. Gekoppeld aan de be langrijke steun die het pond sterling in het begin van deze week kreeg, dank zij het nieuwe internationale steunfonds ziet de economische toestand van En geland er nu heel wat beter uit dan nog maar zeer kort geleden. Juni is over 't algemeen geen beste maand voor de Britse handel met het buitenland. Desondanks is er een stap in de goede richting gedaan. Maar alle deskundigen wijzen erop dat er nog heel wat moet gebeuren wil de toestand wer kelijk gezond worden. Dat blijkt ook wel uit het feit, dat er nog steeds een tekort is op de handelsbalans. De minister van Financiën Jenkins heeft altijd volgehouden dat in de twee de helft van dit jaar de economische verbeteringen zichtbaar zouden worden Als gevolg van de devaluatie van het pond sterling. De resultaten van vori ge maand wijzen erop dat zijn voorspel- 'ing uitkomt. Het gaat er nu maar om dat deze verbetering zich doorzet in de domende maanden. De Britse regering hoopt dan ook dat er in het begin van 1969 voor het eerst een overschot zal zijn op de handels balans. ROERMOND Het staat nu officieel vast, dat het maandag in een bos aan de voet van de Lappenberg in Boukoul gevonden dode meisje de zestienjarige Lili Snel uit het Belgische grensge- hucht Klein-Ternaaien is. Aan de hand van een onderzoek van het gebit door een Maastrichtse tandarts kon het al dagenlange vermoeden definitief wor den bevestigd. Het vermoeden te doen te hebben met de sinds 28 oktober van het vorige jaar spoorloos verdwenen Lili Snel was al enkele dagen zo sterk dat het onder zoek zich uitsluitend op haar raadsel achtige bijna negen maanden lan ge afwezigheid toespitste. A MSTERDAM Philips gaat op de Europese kapitaalmarkt een lening opnemen van honderd miljoen dollar 360 miljoen gulden. Dit is de grootste industriële lening die ooit van Nederland uit op de markt voor der gelijke leningen in zg. Eurodollars is verschenen. De uitgifte geschiedt in de vorm van vijftienjarige in gewone aandelen Philips verwisselbare obligaties tegen een koers van 100 procent Zoals bij derge lijke internationale leningen gebruikelijk is, worden enkele belangrijke gege vens, zoals de rentevoet en de koers, waartegen de obligaties in aandelen kunnen worden verwisseld, na de sluiting van de inschrijving en kort voor de toewijzing van de obligaties bekendgemaakt. Met de verwisseling in aandelen kan van 1 januari 1969 af worden begonnen. Daarbij wordt de dollar op f 3,60 gesteld. De inschrijving op deze stukken, die elk duizend dollar groot zijn, staat van heden af open tot en met 22 juli. Aan deelhouders krijgen geen recht van voorkeur; het is een geheel vrije in schrijving. De lening wordt overgeno men door een consortium van banken, gevormd door N. M. Rothschild and Sons in Londen, de Amro Bank en Pier- son, Heldring en Pierson. De inschrijving kan geschieden bij een groot aantal banken in Nederland en in het buitenland, waaronder naast de genoemde banken, de Algemene Bank Nederland, HBU, Mees and Hope en Fred. Philips in Zaltbommel. Beursnotering zal worden aange- vraagt in Amsterdam. Overwogen wordt ook notering op een of meer an dere Westeuropese beurzen aan te vragen. De gedachten gaan uit naar Zwitserland en Londen. De storting op de toegewezen obligaties moet op 13 augustus geschieden. De obligaties zullen op 30 juni 1983 tegen 100 procent worden afgelost. Ver vroegde aflossing is mogelijk van 30 juni 1971 af tegen 104 procent en daar na gedurende elk volgend jaar tegen een half procent per jaar afnemende koers. Voor 30 juni 1973 zal echter niet mogen worden afgelost. Een uitzondering wordt hiervoor gemaakt wanneer de slotkoers van de gewone aandelen Gemeenschappelijk Bezit Philips gedurende een bepaalde periode, voorafgaande aan de aankon diging van aflossing, tenminste 150 procent heeft bedragen van de dan geldende koers, waartegen de obliga ties in aandelen kunnen worden verwis seld. Philips, zo vernemen wij van deze zijde, heeft op het ogenblik niet direct het geld nodig. Wel bestaat al enige tijd de wens om de verhouding tussen eigen vermogen (aandelenkapitaal plus reserves) en vreemd vermogen (lenin gen en kortlopende schulden) te verbe teren. Door deze wijze van uitgifte, waarbij de obligaties t.z.t. kunnen wor den verwisseld iii aandelen, zal op den duur een verschuiving naar het eigen vermogen worden bereikt. Philips heeft nu op eigen initiatief tot deze uitgifte besloten om zich voor langere termijn in te dekken. Uiter aard zullen met de opbrengst kortlo pende schulden worden afgelost, maar ADVERTENTIE MMBSmi interessant voor ui heerlijk voor de kinderenl Dolfinarium demonstraties met zeeleeuwen en dolfijnen in één show 10.00 - 11.30 -13.00 -14.30 -16.00 en 17.30 uur. (op zondag niet om 10 uur). Speeltuin een van de grootste in Europa. Veluwestrand groot, schoon en ongevaarlijk; geen gevaarlijke stromingen. Rondvaart langs Oostelijk Flevoland en de nieuwste polder Zuidelijk Flevo land. Afvaart elk heel uur. SCHIPHOL De reders uit Oost en West van de vijftien zeeschepen die sinds vorig jaar juni geblokkeerd liggen in de Bittermeren (Suezka- naal) hebben een werkcomité ge vormd dat moet zien te bereiken, dat de schepen weer in de vaart komen. Vertegenwoordigers van de eigena ren van de schepen hebben gisteren in een conferentiekamer op Schiphol vergaderd. In de Bittermeren liggen schepen uit acht landen vast: Bulgarije, Tsjecho- Slowakije, Frankrijk, West-Duitsland Zweden, Polen, Verenigde Staten en Engeland. Op Schiphol besprak men de situatie waarin de schepen en hun bemanning (bij elkaar ong. twee honderd man) verkeren, en bezag men de mogelijkheden van verdere uitbreiding van de wederzijdse hulp tussen de schepen onderling, jrig jaar kort na de Arabisch-Is- raëlische oorlog waardoor het Suez- kanaal geblokkeerd raakte, kwamen vertegenwoordigers van de reders al bij elkaar. Zij kwamen toen tot een overeenkomst inzake hef gezamenlijk bevoorraden van de schepen. De vergadering van gisteren die ge organiseerd was door de Internationa le Kamer van Scheepvaart in Lon den was strikt besloten.. De voor zitter George Holt, directeur van de Ocean Steamship Company in Liver pool, wilde na afloop maar erg weinig zeggen. Het is bij de besprekingen alleen ge gaan om commerciële en praktische aspecten van de situatie en niet om de politieke vraagstukken die om een heropening van het kanaal hangen." Men wil zo voorzichtig mogelijk verder. Die opdracht heeft ook het werkco mité dat gisteren werd gevormd. Het comité zal contact zoeken met de regeringen van de landen van de re ders. Ook zal het besprekingen pro beren op gang te brengen met de instantie die het Suezkanaal beheert. „Het is allemaal een uiterst delicate aangelegenheid", aldus George Holt. De reders lijden grote schade door de blokkade van het Suezkanaal. T~)e goede verwachtingen voor dit jaar, zoals die in het Jaar verslag van Philips over 1967 zijn uitgesproken, zijn in het eerste halfjaar 1968 ruimschoots verwe zenlijkt. Zulks ondanks de in vloed van de gebeurtenissen in Frankrijk. In het eerste kwar taal werd al een omzetstijging 9 procent geboekt f 2.082 nettowinst in die f 70 tot f 90 van miljoen. De periode steeg miljoen. Voor het gehele jaar wordt een s voortzetting van de gunstige ten dens verwacht. Ook voor de ko- mende jaren is de raad van be- stuur van Philips vol vertrouwen over de mogelijkheden van een gezonde groei en verbetering van de winstmarges. Zij baseert die verwachting op: 1. De sterke internationale op- r stelling van het concern, 2. de grote expansie op elektro- i nisch gebied, 3. nieuwe activiteiten zoala kleurentelevisie en computers, waarvan de ontwikkelingskosten al geheel zijn afgeschreven. 4. de sterke positie op de markt van bouwelementen, 5. de vruchten uit het kostbare onderzoekings- en ontwikkelings j werk, 6. voortzetting van verbetering van efficiency en verhoging van de produktiviteit en 7. de verbetering van de con- junctuur in Europa. TiiiitMtiiiMiMmiiMtiiMiifiimvntamdnmtinNffif daarnaast staan geen grote concrete plannen op stapel, die een dergelijke toevloed van kapitaal vereisen. Wel zal op langere termijn geld no dig zijn, zeker wanneer de markt voor computers gaat aanlopen. Voor de aan leg van voorraden van deze kostbare apparatuur alsmede voor de kleuren televisie sullen nog zeer belangrijke bij dragen nodig zijn. Philips komt met negen modellen computers op de markt in prijzen die variëren van f20.000 tot 1200.000 huur per maand. Er zijn al belangrijke or ders verkregen en toegezegd. Op het gebied van kantoormachines bestaat een nauwe samenwerking met de Duit se Siemag Feinmechanische Werke. Voor financiering van uitbreidingen dit jaar zijn nog altijd geen speciale maatregelen vereist. De liquiditeit van het concern is goed en men kan over ruime kredieten beschikken. De lening is duidelijk bedoeld voor later. Wanneer zij geheel in aandelen zal zijn omgezet zal het geplaatste aande lenkapitaal van Philips met slechts vijf procent stijgen. Dit houdt in dat deze kapitaalsvergroting geen daling van de winst per aandeel tot gevolg behoeft te hebben. Wel zal door deze uitgifte de kans op bonusuitkeringen in aandelen verminderen, al zal de agioreserve tz.t. toenemen. Q. a es es B s u 1 ■S E i g* is Den Helder h. bew. nw 18 0.1 Ypenburg zw.bew. nnw 18 0.1 Vlissingen zw.bew. zzw 18 4 Eelde half bew. w 21 16 De Bilt licht bew. w 19 4 Twente zw. bew. w 20 8 Eindhoven 1. bew. wzw 19 3 Zd.-Limb. onbew. zzw 19 1 Stockholm regen n 18 7 Oslo zw. bew. n 19 0.2 Kopenhagen regen nnw 13 21 Aberdeen zw. bew. zzo 14 0 Londen zw.bew. z 17 0.1 Amsterd. half bew. wnw 19 11 Brussel licht bew. zzw 17 4 Luxemb. geh. bew. wzw 19 4 Parijs onbew. windst. 19 1 Bordeaux onbew. windst. 23 0 Grenoble half bew. w 25 7 Nice licht bew. n 29 0 Berlijn regenbui w 26 5 Frankfort onbew. w 24 3 Mlinchen licht bew. wnw 24 10 Zürich onbew. nnw 23 7 Genève half bew. windst. 25 7 Locarno licht bew. no 27 7 Innsbruck 1. bew. O 21 12 Belgrado half bew. n 38 0 Athene onbew. windst. 27 0 Rome onbew. Z9 32 0 Barcelona half bew. zw 28 0 Madrid onbew. windst. 39 9 Mallorca onbew. ono 33 0

De Vallei | 1968 | | pagina 6