Kantongerecht Wageningen Auto was niet slecht, zei verdachte, maar de sloper gaf slechts twee tientjes Kalvermesters namen het niet zo nauw met anti-bioticawet Oplichter at dominee bij Verdere groei van bedrijfsleven in o.a. Veenendaal verwacht Kasteelvleugel dicht voor „Ons Genoegen" WfiM9ddn weheen? Kamer van Koophandel in jaarverslag over 1967 Muziek op straat omdat ander inbrak RIJKSWEG MET TELEFOON Kijkgeld Broers Boos Zacht Werkgelegenheid handhaafde zich op een redelijk peil Kosten Per plaats Preases Zweers vindt motief erg absurd MIST Bekendmaking Raad vergadert op 19 augustus u uw 10550 11079 ZATERDAG 13 JULI 1968 WAGENINGEN De auto, die bouwkundig tekenaar H. F. uit Arnhem een jaar geleden voor f 1000,had ge kocht, was niet eens zo slecht, vond hij zelf. Elke maand liet hij het karretje doorsmeren en nog niet zo lang gele den had hij er nog voor een bedrag van f 250,nieuwe onderdelen in laten zetten. Desondanks had een sloper er niet meer dan twee tientjes voor willen geven. Een merk waardige zaak, vond kantonrechter mr. A. C. van den Brand, die een tegen F. opgemaakt proces-verbaal citeer de, waarin over de toestand van de auto heel wat minder prettige details stonden vermeld. Vier gladde banden, een doorgeroest chassis en een defecte claxon, die dientenge volge een knetterend geluid produceerde. De Arnhemmervwas in Bennekom aangehouden. Hij gaf toe, dat een van de banden glad was geweest, maar wat de rest van de gebreken betreft, liep het allemaal niet zo'n vaart, vond hij. Waarom rijdt iemand in een dergelijk vehikel dat maar twee tientjes waard is gebleken? Dat vroeg de kantonrech ter zich in de allereerste plaats af. Ver dachte F. zei dat hij op weg was geweest naar Ede waar hij een sollicitatiebe- zoek wild afleggen. Hij was werk loos en nog steeds was het hem niet ge lukt opnieuw aan de slag té gaan. „Ik rij al zestien jaar en heb nog nooit een bekeuring gehad", zei hij nog maar de kantonrechter vond dat dit niets af deed van hèt feit van de on deugdelijke auto. De officier van Justitie mr. J. J. van Oostveen, herinnerde verdachte er aan dat er pas geleden nog vier doden in 't verkeer waren gevallen vanwege 't rij den met gladde banden. „Hier moet 'n hoge boete volgen", vond hij. Hij zei ook rekening te willen houden met de omstandigheden van de verdachte. De eis luidde tenslotte een totale boete van 150,-. De kantonrechter stelde de boete op f 25,-, maar voegde aan de straf een ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van twee maanden toe. De Wageningse fabrieksarbeider H. W. R. had vijf maanden lang naar de televisie gekeken zonder dat hij kijkgeld had betaald. Hij beriep zich op zijn financiële omstandigheden; geruime tijd was hij werkloos geweest „Nu werk ik weer", zei hij, „en nu zal ik het wel betalen Kunt u bewijzen dat u werkloos ge weest bent?" vroeg de kantonrechter hem. De verdachte voelde uitgebreid de zakken van zijn colbert na en kwam tenslotte tot de conclusie, dat hij dat ter plaatse niet kon. „Ik heb thuis wel 'n ontslagbewijs liggen", zei hij. „U woont in Wageningen, ga het dan maar even halen", verzocht de kantonrechter hem. R. keerde een half uur later terug en toonde het gevraagde formulier. Hij beloofde nogmaals dat hij in het ver volg wel aan zijn verplichtingen zou voldoen. Het vonnis luidde f 25,- boete. De gebroeders J. A. van D. en J. B. van D., resp. uit Wageningen en Op- heusden stonden terecht omdat ze de wet op de anti-biotica hadden overtre den. Op hun bedrijf, een kalvermeste- rij, waren verboden preparaten aange troffen. Er was ook proces-verbaal op gemaakt tegen hun broer J. van D., die evenwel niet voor de rechter verscheen. Broer-J. A. voerde namens het twee tal het woord. De verboden stoffen had den ze ten dele van de veearts betrok ken en ook van de fabriek die de kal- vervoeding levert. De middelen werden gebruikt als er zieke kalveren waren en dat gebeurde om de haverklap, want de veestapel van de gebroeders omvatte wel vierhonderd dieren» De officier voerde aan, dat door het gebruik van de anti-biotica de volksge zondheid in gevaar wordt gebracht. «Het gif komt ongecontroleerd in het vlees". Hij eiste een geldboete van f 70,- van elk van de drie verdachten en onttrek king aan het verkeer van de in beslag genomen preparaten. Verdachte J. A. van D. zei zich daar niet mee te kunnen verenigen. „We we ten nooit wat er in die spullen zit die we van de veearts krijgen. Het gaat ons er om dat de zieke kalveren beter wor den..." „Ja, repliceerde de officier. VEENENDAAL „Ik heb in de ge vangenis gezeten en de dominee daar vertelde, dat ik altijd bij elke predi kant om hulp kon aankloppen," zo on geveer luidde het verhaal dat de Vee- nendaalse predikant ds. Y. dezer da gen te horen kreeg. Het hart van de dominee was spoedig ontroerd en de man kreeg een uitstekende maaltijd voorgezet. Op de vraag om geldelijke ondersteuning ging de dominee echter niet in. Toen de „gast" verdwenen was, mis te mevrouw Y. een portemonnee uit haar jaszak. In die beurs had een be drag van ongeveer f 20,- gezeten. Vrijwel gelijk met de aangifte van diefstal door de dominee, kwamen er op het politiebureau berichten binnen, over een andere vorm van oplichting, waarbij een man onbedrukte kwitan ties aanbood, waarop hij zelf de naam van een zaak schreef. Hij bood deze aan, in de hoop dat mén argeloos ge noeg was direct te betalen. De midden standers wier naam hij misbruikte wa ren onkundig van zijn optreden. De politie vermoedt, dat de oplichter van de dominee en van de huisvrou wen dezelfde is. Zij waarschuwt voor een man van ongeveer 25 tot 30 jaar oud, met een lengte van 1.70 meter, tenger postuur en krullende haren. „het gaat erom dat u ze ongecontroleerd gebruikt". Waarop Van D. weer zei dat het een onmogelijkheid was om de vee arts steeds te waarschuwen als de mid delen werden toegediend. „Dan zou je de veearts elke dag moeten laten ko men. Dat is ondoenlijk". De rechter achtte het raadzaam de betreffende, uit Apeldoorn afkomstige veearts, als getuige-deskundige te laten horen. De zaak werd dus aangehouden. Mevr. C. N. D.-K. uit Veenendaal had zich boos gemaakt, omdat ze vond dat ze niet terecht in Wageningen was be keurd. Ze had haar auto op de Markt geparkeerd, terwijl dat niet mocht. „Maar", zei ze nu tot de kantonrech ter, „de borden zijn daar niet duidelijk te zien en als de witte strepen vuil zijn, zie je die ook niet. Ze voerde aan dat de situatie ter plaatse nu verbeterd was. „Ik ben er even wezen kijken.En voorts be weerde ze dat de politie zelf ook had verklaard dat er inderdaad over een zekere misleiding gesproken kon wor den. Dat geloofde de kantonrechter ove rigens niet. Hij vond het wel flink dat de Veenendaalse mevrouw de moeite had genomen naar het kantongerecht te komen terwijl het maar om een bekeu ring van een tientje ging. De officier wilde het opnieuw b\j dat tientje laten. De rechter maakte er in zijn vonnis f 5,- van en mevrouw D. K. verliet kennelijk tevreden de zaal. De kruising van de Kolkakkerweg en de Schaapsweg in Ede was de vertegen woordiger H. B. K. uit IJsselstein nood lottig geworden. Hij was er met zijn auto tegen een op de Schaapsweg (voor- rangsweg) rijdende auto gebotst en er was een flinke materiële schade ont staan. De aanrijding was absoluut geen gévolg van te hard of roekeloos rijden, zei de vertegenwoordiger haastig, die in korte tijd tweemaal was geverbaliseerd vanwege het overtreden van de maxi mum snelheid. „Ik zocht naar een straat en reed niet harder dan misschien twintig kilo meter. Ik heb even niet opgelet. De rechter achtte deze verklaring aan nemelijk omdat ook de andere auto mobilist die bij de aanrijding betrokken was, een dergelijke verklaring had afge legd. De officier eiste een geldboete van f70,- alsmede een voorwaardelijke ont zegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van twee maanden met een proef tijd van een jaar. Verdachte zei dat de aanrijding niet in verband kon worden gebracht met 't harde rijden, waarvoor hij al eerder was veroordeeld. „Ik rijd nooit te hard meer tegen woordig. Die aanrijding is een heel ander geval". De rechter vonniste met een geldboete van f75,-, nadat hij de verdachte nog had horen zeggen, dat 't ongeval toch al zo veel geld had gekost. VEENENDAAL „Er is een belang rijke verdere uitbreiding van het be drijfsleven te verwachten, vooral in Veenendaal, Mijdrecht en Wijk bij Duurstede". Dat staat te lezen in het jaarverslag over 1967 van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Utrecht. Het verslag geeft een over zicht van de activiteiten van de Kamer in het verslagjaar, waarbij dieper wordt ingegaan op de verschillende economi sche aspecten in het gebied van de Ka mer. De plaatsen in dat gebied worden in een apart hoofdstuk afzonderlijk on der de loep genomen. De werkgelegenheid heeft zich in de provincie Utrecht evenals in Noord- en Zuid-Holland op een redelijk peil ge handhaafd. Ook al moesten enkele be drijven hun activiteiten inkrimpen of staken, toch was het altijd mogelijk de werknemers vrij snel weer een passen de werkkring te bieden, indien zij vol doende vakbekwaam waren. „Een ge lukkige omstandigheid was voorts, dat de bouwactiviteiten in deze provincie zich hebben kunnen handhaven. De ar beidsreserve in deze provincie bestaat voor een belangrijk deel uit minder ge- schikten, die zeker thans moeilijk plaatsbaar zijn", zo merkt het rapport op. De Kamer heeft de volle aandacht voor de planologische ontwikkelingen in haar ressort. Ze probeert de belangen van de bij haar aangeslotenen zoveel mogelijk te behartigen in de diverse pla nologische en streekplancommissies, als voor het Eem- en Valleigpbied. De Kamer heeft een aantal wensen op verkeers- en vervoersgebied. Zo stelt men ondermeer in het verslag: „De NS-verbindingen stemmen over het al gemeen tot tevredenheid, evenals diver se autobusverbindingen, welke dit ge west doorkruisen. Andere daarentegen vragen om intensivering. De Veenen daalse industrie bijvoorbeeld is nog steeds genoodzaakt zelf voor personeels- vervoer op grote schaal te zorgen". In 1967 heeft de Kamer van Koophah- del gunstig geadviseerd over de plan nen, die de winkeliers in Veenendaal- Zuid hebben voor het instellen van een tweede markt. Die marktplannen zijn gemaakt voor een warenmarkt op het Dr. Slotemaker de Bruïneplein. Ook werd een positief advies uitgebracht om de VGLO-school te Rhenen om te zet ten in een school voor lager midden- standsonderwijs. De Kamer heeft trou wens ook steun verleend aan de aan vraag tot omzetting van de VGLO in Veenendaal in een school voor de mid denstand. Ondanks de steun van de Ka mer voor dat plan is het schoolgebouw van de VGLO in januari van dit jaar in gebruik genomen door de hervormde ULO. De Veenendaalse industrie vestigde de aandacht van de Kamer op de kosten die de waterzuiveringsinstallatie voor het bedrijfsleven zal meebrengen. De industrie rekende op zeer aanzienlijke aanslagen. De Kamer zal bevorderen, dat er een gesprek met Gedeputeerde Staten tot stand zal komen. Er is in het jaarverslag een uitvoe rig overzicht van de gang van zaken in het bedrijfsleven gegeven. Hieruit wor den slechts enkele citaten overgenomen, omdat te veel van wat de Kamer in haar jaarverslag schrijft in zo algeme ne termen gesteld is dat concrete aan wijzingen over het verloop van de situa tie in verschillende bedrijven onmoge lijk worden. „Van de zijde van de tri cotage-industrie en de gebreide goede ren kwamen berichten van teruglopen de binnenlandse geldomzetten, tegen prijzen, die slechts enkele procenten verschil vertoonden met het voorgaan de jaar. Zowel de binnen- als de bui tenlandse concurrentie was voelbaar, met name uit Duitsland, Frankrijk, Ita lië en Hongkong. De laatste twee lan den brachten goederen op de Nederland se markt tegen dumpprijzen", aldus het jaarverslag. Over de spinnerijen en weverijen zegt het verslag: „In deze sector vertoonden de binnenlandse omzetten een soms niet te verwaarlozen daling. De ver koopprijzen konden meestal gehand haafd worden. De voornaamste oorza ken van de genoemde teruggang zijn het con junctuurver loop en de concurren tie uit binnen- en buitenland, o.a. het Verre Oosten, de Oostblokbanden en en kele omliggende landen". Over die be drijven merkt het rapport verder nog op, dat er in 1967 weinig geïnvesteerd werd, maar dat dit in 1968 kan veran deren. In de sigarenindustrie was de trend van de binnenlandse geldomzet niet al tijd onverdeeld gunstig. Er zijn tekenen, die er op wijzen, dat men de grote si garen thans wat minder waardeert, dan voorheen het geval was. De sigaren wor den echter naar bijna alle landen geëx porteerd, wat een aanduiding is dat de Nederlandse sigaar in het buitenland nog steeds een goede naam heeft. In een alfabetische volgorde volgen hieronder enkele gegevens over de plaatsen in het gebied van de Kamer, die in ons verspreidingsgebied liggen. AMERONGEN De bevolking in Amerongen is met ruim 100 mensen toegenomen, tot een totaal van bijna 5500. Merkwaardig is, dat er op 31 de cember 1967 precies evenveel vrouwen als mannen in Amerongen woonden, na melijk van beiden 2734. Kwamen er in 1966 slechts 21 woningen gereed, in 1967 waren dat er 97, waarvan 42 woning wet- en 40 premiewoningen. Er waren op 31 december nog 13 woningen in aan bouw, alle in de vrije sector. In het verslagjaar stegen de lasten voor de be volking door een verhoging van de rei nigingsrechten van f 15,naar f 19,50. LEERSUM Op 31 december 1967 woonden er in Leersum 2274 mannen en 2328 vrouwen, wat een totale bevol kingsgroei van 93 personen betekent. Het aantal woningzoekenden in Leer sum stijgt regelmatig. In 1965 waren het er 75, in 1966, 80 en in 1967 was het gestegen tot zelfs 85. In dezelfde jaren kwamen resp. 46, 38 en 73 woningen ge reed. Eind 1967 waren er nog 13 vrije- sectorwoningen in aanbouw. In 1967 ste gen in Leersum bijna alle gemeentelij ke belastingen. RHENEN De bevolking steeg in Rhenen met 124 personen, zodat er op 31 december 7343 mannen en 7158 vrou wen woonden. Er kwamen in 1967 162 woningen gereed, tegen 74 in het jaar daarvoor. Eind van het jaar waren er ook nog 209 in aanbouw. VEENENDAAL In Veenendaal woonden op 31 december 1967 13.729 mannen en 13.680 vrouwen, een stijging ten opzichte van 1966 met ongeveer 650 personen. Het jaarverslag vermeldt, dat er in de Veenendaalse industrie on geveer 10.000 mensen werkzaam zijn. Het verslag over 1966 vermeldde een aantal van ongeveer 7.000, wat op een stijging in een jaar tijd van 3.000 ar beidsplaatsen zou neerkomen... M f i RENSWOUDE „Nu hebben we vijftien jaar gebruik gemaakt van het lokaal in het kasteel en zomaar plotseling staan we op straat", aldus de heer E. Zweers, voorzitter van de Renswoudse harmonie „Ons Genoegen". Enkele weken geleden kreeg de harmonie bericht, dat men het repetitie lokaal moest verlaten. Het lokaal lag in een, van de recht afgesloten, zij vleugel van het kasteel. Als motief voor het verbod nog langer van die ruimte gebruik te maken, werd gegeven: de inbraak van enkele weken ge leden. „Het is natuurlijk volkomen ab surd ons er uit te zetten, omdat er een inbraak geweest is, waar we part noch deel aan hebben. Je kunt vanuit die vleugel zelfs niet in de ruimtes komen waar is ingebroken," meent de heer Zweers. „De Taetsen denken dat ze nog in de jaren der tig leven. Je kunt toch niet zomaar een muziekkorps van de ene dag op de andere op straat zetten. Vroe ger was dat gewoon, wat toen de landheer zei moest gebeuren, maar dat is nu toch uit dé tijd." Uit de tijd of niet, de leden van „Ons Genoegen" mogen er niet meer in. Voorlopig heeft men on derdak gevonden in een zaal van de Boerenbond, maar dat duurt maar tot 1 oktober. „We verkeren in een noodsituatie, want het is niet waar schijnlijk, dat we na 1 oktober een andere zaal hebben. Rehoboth zit ook helemaal vol. Als men nu nog gezegd had, dat we met een half jaar of zo het kasteel uitmoesten, kon ik het billijken, maar nu..." De harmonie had toch waarschijn lijk de langste tijd in het kasteel ge repeteerd, want de plannen voor een eigen repetitielokaal waren reeds in een vergevorderd stadium: „We willen een eigen lokaal bou wen. Zo'n gebouw kunnen we bijna geheel met eigen leden zetten en als we een stuk grond kunnen krij-^ gen, dat groot genoeg is, kan het wat moois worden. We hebben al onderhandeld met de familie Taets van Amerongen, want we willen een stuk grond van ze kopen. Wij hebben al geld geboden, maar tot nu toe wil men geen vraagprijs noe men. Of het lukt weten we dan ook niet." Aankloppen bij de gemeente zal volgens de heer Zweers ook niet helpen. Als gemeenteraadslid weet hij dat de gemeente geen grond heeft, waarop een dergelijk ge bouwtje gezet kan worden: „De ge meente heeft nog niet eens grond om woningwetwoningen te bouwen," weet hij. Wel heeft hij reeds con tact gehad met de burgemeester, die alle steun beloofd heeft, „maar er zijn zoveel zaken, die urgent zijn: het voetbalterrein, de bouw van het gemeentehuis en dergelijke dingen. Ik geloof nooit dat wij ge makkelijk geholpen kunnen wor den." E. ZWEERS uit de tijd „Ons Genoegen" is een bloeiende muziekvereniging. Men heeft om streeks dertig werkende leden, twaalf leden voor de drumband en ook nog een dozijn leerlingen. „De muziek betekent wat in een klein dorp. Je kunt er hier niet buiten en het zou heel jammer zijn als we geen goed repetitielokaal meer kun nen vinden. Als je de vereniging op non-actief zet, gaat ze kapot," aldus de heer Zweers, die de familie Taets van Amerongen dankbaar is dat zijn vereniging 15 jaar dat lo kaal heeft mogen gebruiken, maar het onbillijk vindt op een dergelijke wijze op straat gezet te worden. rwmmrmwnwn EDE De ANWB maakt de laatste maanden haast met het aanleggen van telefooncellen langs de grote autowegen in Nederland. Langs de grote route van Utrecht naar Duitsland zijn er deze week weer enkele gereed gekomen, waardoor de automobilisten die de nieuwe parkeerplaatsen an nex picknickplekjes aandoen snel contact met de buitenwereld kunnen op nemen. De ervaringen met de nieuwe cellen, waarvan er enkele al een paar weken lang de route Amersfoort-Zwolle sieren, zijn zowel wat de Wegenwacht als wat de weggebruikers betreft zeer gunstig. De autoweg naar Duitsland heeft nu naast de al bestaande cel bij Utrecht telefoons bij Maarsbergen, de Buunderkamp en Duiven. Het aantal cellen langs de weg Amersfoort- Zwolle wordt in augustus al uitgebreid tot zeven. LEERSUM Het Hof, zaterdag 19.30 uur: „Groep 1850" voor beatclub „De Weerwolf". OVERBERG Dwarsweg, maandag 14 uur: Start middagwandeling naar Amerongse Berg o.l.v. A. P. de Kleuver. BIOSCOPEN Luxor theater, Veenendaal, zater dag 19.30 en zondag 15 uur: „Wat deed jij nou in de oorlog, pappie?" Zon- en maandag 19.30 uur: „Ma demoiselle". Bio, Rhenen, zaterdag 20 en zondag 14.30 uur: „Sex achter de rode lan taarn". Zondag 20 uur: „Invasie op Ambush bay". UTRECHT Zaterdag 13 juli: Nicolaïkerk, 19.30 uur: Orgel vesper. Muzevaltheater, 21 uur: Cabaret Hennie Oliemuller met „Dwars te gen de draad". 24 uur: „Cabaret Duimelot". Vrijdag 19 juli: Muzevaltheater, 21 uur: Cabaret Hennie Oliemuller met „Dwars te gen de draad". Zaterdag 20 juli: Nicolaïkerk, 19.30 uur: Orgervesper. Janskerkhof, 10.30-12.30 uur (alleen bij goed weer): „Folk centrum Utrecht". Muzevaltheater, 15 uur: Kindervoor stelling. Poppenkast „Jan Klaassen en de betoverde patates frites" en goochelaar Pajoha. 21 uur: Cabaret Hennie Oliemuller met „Dwars te gen de draad". BIOSCOPEN. Voorstellingen werkdagen 14.30, 18.45 en 21 uur; zondagen 14.15, 16.30, 18.45 en 21 uur. Camera, Oude Gracht 156: „Het wonder van de liefde". Zaterdag 23.15 uur: „La ronde". City, Voorstraat 89: „De hel van Macao". Filmac. Vredenburg 29, dag. 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 uur: uitgebreid nieuws en „Sjors en Sjimmie op 't pirateneiland". Palace, Vredenburg 29, dag. 18.45 en 21 uur:„Decadentie 1-1000". Za terdag 23.30 uur: „Hombre". Scala, Potterstraat, dag. 14.15 en 20.00 uur: „The sound of music". Studio, Oude Gracht 154, voorst. 15 min. later. Ingmar Bergman retro spectief: zon „De avondmaalsgas- ten"; maan „De grote stilte"; dinsd. „Wat betreft de vrouwen", woensd. „Persona". Vreeburg, Vredenburg 8a: „The fa mily way". Zaterdag 23.15 uur: „Dracula, prins der duisternis". Olympia, Amsterdamsestraatweg 350, middagvoorst, allen op zon- en woensdag; t.e.m. zondag: „Chuka, de revolverhuurling", maan- t.e.m. woensdag: „De helden van Tele- mark". ARNHEM. Zaterdag 13 juli: Grote kerk, 19.30 uur: Orgelbespeling door Feike Asma. Werken van Jan Zwart, J. S. Bach, Max Reger en F. Asma. Zaterdag 20 juli: Grote kerk, 19.30 uur: Orgelbespe ling door Joh. van Bommele. Jo- han Alain-programma. BIOSCOPEN. Voorstellingen op zon- en werkda gen, 14.30, 18.45 en 21.00 uur. .Rembrandt, Velperplein: „Vakan- tieperrikelen met funeste gevolgen". Palace, Bakkerstraat: „Veel liefs uit Moskou". Saskia, Looierstraat, 14.30 en 19.30 uur: „Les enfants du paradis". Luxor, Willemsplein, 18.45 en 21.00 uur: „Ik een markies"; dag. 14.30 uur: „De zotte wereld van Laurel en Hardy". Zaterdag 23.30 uur: Lollipop, een meisje van 17"; zon dag 12 uur: „Lollipop, een meisje van 17"; zondag 12 uur: „Het lief deleven der dieren". Studio-A, Lange Wal, dag. 18.45 en 14.30 uur: „Sneeuwwitje en de ze ven dwergen". dagblad DE VALLEI Bel: tot 17.10 wur van 17.30— 10.30 uur Zaterdags 16.30—17.80 uur. VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken be kend, dat de wethouders C. N. van Kuijk en M. Bastmeijer van 15-25 ju li a.s. wegens vakantie geen spreekuur houden. In zeer spoedeisende gevallen nemen respectievelijk wethouder Ant. de Ruiter en wethouder R. Koppen berg waar. de secr. Van Manen, de burg. J. Hazenberg. VEENENDAAL Tijdens de raads vergadering van 25 juni jl. werd afge sproken dat de eerstvolgende vergade ring zou worden gehouden op 8 augus tus a.s. Inmiddels is gebleken, dat op die datum tenminste vier leden van de raad door vakantie afwezig zijn. In verband daarmede is nader besloten deze vergadering te verplaatsen naar maandag '19 augustus 1968, 19.30 uur. Op deze datum zullen waarschijnlijk alle of vrijwel alle leden in de gele genheid zijn de vergadering bij te wo nen.

De Vallei | 1968 | | pagina 3