VUILAFVAI It h UT TNG NIEUWE STIJL IS NOG NIET OVERAL BEKEND A. de Kievid: „Steun van ambtenaren" Twee emmers voor f 25,- per jaar Zakeiiyuil moet nu in containers MUTATIES OP KOMST IN DVSA BESTUUR Jeugdzwemmen neemt op rooster van grote bad belangrijke plaats in „Raadslidmaatschap is me niet tegengevallen 99 Voorlichting Zakenvuil Oud-gemeente- secretaris Wj botsing gewond Oud-wethouder K. de Bonte (84) overleden Bromfietsers in frontale botsing V oorr angsf out op kruispunt Geslaagd VEILING KESTEREN Gemotiveerd Duurder BURGERLIJKE STAND AMER0NGEN Dan helpt Snel, doeltreffend, betrouwbaar! WOENSDAG 17 jULI 1963 VEENENDAAL Het blijkt dat velen nog niet weten dat de nieuwe regeling voor de huisvuilafhaaldienst in feite een prijsverlaging met zich mee gebracht heeft. Als men vroeger namelijk meer dan I (uniforme) emmer wilde gebrui ken, moest voor elke emmer f 25,per jaar aan reinigingsrechten worden betaald. Nu kan iedereen twee emmers gebruiken voor een reinigingsrecht van in totaal f 25,per jaar, evenveel dus als voor één emmer. Wel moet de twee de emmer worden gekocht van de gemeente voor de prijs van f 9,50. Meer dan twee vuilnisemmers kan niemand krijgen. Bij een groter vuilaanbod moet ge bruik gemaakt worden van een container. Met ingang van 1 juli zijn de niéuwe regels voor het afhalen van huisvuil van kracht geworden. De voornaamste verandering was, dat de emmers niet langer eigendom zijn van de gemeente, maar van de gebruikers. Iedereen heeft de bij hem ingebruik zijnde emmer ge schonken gekregen. Bij een verhuizing moet men dus in tegenstelling tot vroe ger de emmers meenemen. Een ander belangrijke verandering die door het publiek meer „gevoeld" wordt is de beperking van de afhaal van groot vuil op woensdag. Het werd (in Veenendaal langzamerhand de ge woonte, dat er langs veel straten, voor al de winkelstraten, op woensdag ber gen vuil opgetast werden in kartonnen dozen. De wagens van de reinigings dienst werden zo hoog mogelijk opge tast, maar nog was het de laatste tijd vrijwel onmogelijk dat grote vuilaan bod op tijd naar de Emmikhuizerberg te brengen. In verband met die overvloed aan groot vuil is bepaald, dat er per per ceel niet meer dan één pakket vuil mag worden meegegeven. Dit pak mag niet zwaarder zijn dan 12 kg en niet groter dan 50x50x100 cm. Het schijnt, getuige de grote stapels vuil die er nog steeds langs de weg staan op woensdag, nog niet alge meen bekend, dat er een beperking is ingevoerd. De mannen van de gemeen telijke reinigingsdienst nemen echter niet meer dan het ene toegestane pak ket mee. Wel is er een mogelijkheid incidenteel meer vuil te laten afhalen door de gemeentelijke dienst, maar dan moet men een afspraakje maken op het gemeentehuis. Die speciale* rit die daarvoor nodig is moet betaald worden, ni is door de wethouder toegezegd, dat er enkele malen per jaar voorname- Tijdens de raadsvergadering van 6 ju- lijk in de schoonmaaktijd de mo gelijkheid bestaat oude meubels en der gelijke mee te geven. Als de mogelijk heid open is, zal het gemeentebestuur dat tijdig door een publikatie laten we ten. kosten die de gemeente moet maken om het vuil in de gemeente af te voe ren. Daarop moest tót nu toe jaarlijks ruim f 95.000,- worden toegelegd. De zaken zullen dus de werkelijke kosten voor het verwerken van hun vuil moe ten betalen. Men gaat voor een con tainer van 500 liter f 24,50 voor een van 750 liter f 31,75 en voor een van 1000 li ter f 39,- per maan betalen, indien men de container eenmaal per week laat le digen. Bij tweemaal in de week leeg maken worden die bedragen resp. f 39,- f 53,50 en f 68,- per maand. De heer Spitman van Spitman Reini gingsdienst toonde zich tamelijk tevre den over de uitbreiding van zijn zaken in Veenendaal; „We hadden eigenlijk op een stormloop gerekend, toen de ge meente plotseling niet meer gratis al het zakenvuil weghaalde. Die storm is uitgebleven, maar gezien onze ervarin gen in andere plaatsen blijkt de be langstelling goed." De heer Spitman heeft containerdien sten in Nijmegen en de gehele gemeen te Renkum. In Renkum startte de dienst ongeveer anderhalf jaar geleden. Nu zijn daar 160 containers geplaatst. Irf Nijmegen begon men drie jaar geleden met 17 containers, nu zijn het er bij na 600.. „We verwachten dat er in Vee nendaal voorlopig ongeveer 150 con tainers nodig zullen zijn. Binnen een jaar hebben we dat aantal waarschijn lijk wel bereikt," aldus de heer Spit man, die wel eens geprobeerd heeft zijn bedrijf via advertenties aan de man te brengen, maar daar weinig heil meer in ziet: „Ik moet het hebben van mijn klanten, die hun ervaringen met een container aan anderen doorgeven. Er zijn namelijk voordelen aan dit systeem, die men slechts in de praktijk kan ondervinden." Interessant is, dat er in Veenendaal tot nu toe slechts weinig vraag is naar de container met 750 liter inhoud. Er zijn momenteel in Veenendaal ruim 20 geplaatst, merendeels 500 liter-contai ners. Momenteel zijn er nog 25 aan vragen, zodat binnen enkele weken Vee nendaal ongeveer 45 containers van Spitman rijk is. Het gemeentehuis heeft na 1 juli aan vragen gekregen voor een tweede em mer. Exacte cijfers over de vraag, die we graag net zoals in het verhaal de over de containers als illustratie zouden willen toevoegen, waren niet te krijgen. En ambtenaar vertelde dat de aanvragen volgens verwachting waren, maar voor een exact cijfer verwees hij naar een collega. Deze zei: „Dat durf ik niet te vertellen, ik weet niet of ik dat zeggen mag. Mijn chef is met vakan tie en zonder zijn toestemming durf ik niets te vertellen." Een reactie, die VEENENDAAL Eiermarkt. Aan voer ca. 48.000 stuks. Prijzen voor gro te eieren van f 10,- tot f 11,- en voor kleine van f 6,- tot f 9,-, alles per 100 stuks. Handel matig. AMERONGEN Geboren: Jan, z.v. C. J. van Gent en A. Pol; Arie Gijze, z.v. J. Aantjes en A. W. Hogendoorn. Ingekomen: G. van de Vlierd, Eind- seweg 6 van Scherpenzeel; W. E. van Barneveld, Koenestraat 16 van Veenen daal; L. J. Goudikade, Koenestraat 59 van Rhenen; T. van Boord, Overstraat 39 van Leersum; A. G. W. Berendsen Kersweg 41 van Rhenen; P. F. van de Pol, Zandvoort 24 van Arnhem; B. M. Blankestijn, Pr. Bernhardlaan 3 van Veenendaal; W. M. R. Dorrestijn, Ame- ronger Wetering 22 van Leersum; H. Harskamp, Koenestraat 59 van Utrecht; J. H. Harskamp-Scholten, Koenestraat 59 van Utrecht; C. M. de Winter, de Postmeester 1 van Utrecht. Vertrokken: A. van Nieuwamerongen Pr. Bernhardlaan 34 naar Gorkum; C. van Hardeveld, Schoolweg 5 naar Vee nendaal; D. F. Ariesen. Kon. Wilhelmi- naweg 58 naar Veenendaal, G. Keiman Kersweg 27 naar Rotterdam. Voor de zakenmensen, die aan twee emmers en één (betrekkelijk klein) pakket niet voldoende hebben is een geheel andere regeling getroffen dan men tot nu toe in Veenendaal gewend was. Het gemeentebestuur heeft met „Spitman Reinigingsdienst" in Ooster beek een afspraak gemaakt, dat deze dienst voor het vervoer van grotere hoeveelheden vuil zal zorgen. Daarvoor moeten de zakenlieden met deze firma een overeenkomst afsluiten voor de huur van een container. Hun vuilnisem mer komt dan buitenspel en reinigings rechten behoeven er, althans aan de ge meente, niet meer betaald te worden. Wel moet er voor het gebruik van de container betaald worden. De kosten van een container liggen op het eerste gezicht vrij hoog, maar ze zijn berekend naar de werkelijke De containers die ten dienste staan aan de „veel vuil producenten". AMERONGEN Op maandag 19 augustus zal in het Dorpshuis de jaar lijkse algemene ledenvergadering van de voetbalvereniging DVSA worden ge houden. Behalve de gebruikelijke jaarversla gen zullen de volgende punten aan de orde komen. Benoeming kascontrolecommissie; benoeming toto-commissaris; benoe ming bestuur en voorstel contributie verhoging. Van bestuurszijde kan worden mede gedeeld, dat de heren J. Wolters en P. H. van Malsen zich niet meer herkies baar stellen. Het betreft de functie van voorzitter en penningmeester. Namen van kandidaten, gesteund door de handtekeningen van teninste 5 leden kunnen, onder vermelding van de te vervullen functie tot en met 5 augus tus a.s. worden ingediend bij het se cretariaat Nassaulaan 12. Door het bedanken van enkele toto ophalers is het noodzakelijk, dat de vereniging een zestal personen erbij krijgt voor het wekelijks ophalen van het toto-formulier. Personen, die de vereniging behulpzaam willen zijn wordt verzocht zich op te geven bij de toto-commissaris Overstraat 19. Er begint thans schot te komen in de realisering van het oprichten van een eigen clubhuis op het sportpark De Burgwal. Door het gemeentebestuur werd juist vorige week de vereiste bouwvergun ning verleend. Na de vakantie van de bouwvakkers zal een aanvang kunnen worden gemaakt. Getracht zal worden nog dit jaar het zo noodzakelijke club huis te kunnen openen. Ook het einde van de loterij begint te naderen. Vermoedelijk zal in september a.s. de trekking van de hoofdprijzen kunnen geschieden, te weten een auto, een bankstel, een bromfiets en een ra dio. Er zijn nog loten verkrijgbaar aan het adres Nassaulaan 12. bij de dienst gemeentewerken overigens niet abnormaal is daar tobt men meer met het begrip voorlichting VEENENDAAL De oud-gemeente secretaris, de heer D. Blankespoor werd dinsdagmiddag aan het hoofd ge wond, toen hij op de Kerkewijk werd aangereden door een auto. De automobilist R. S. uit Ochten, wil de vanuit de Raadhuisstraat rechtsaf de Kerkewijk oprijden. Hij gaf enkele auto's voorrang, maar draaide de weg op, net toen de heer Blankespoor op zijn fiets naderde. De politie bracht de heer Blankespoor naar een arts, die de hoofdwonden behandelde en hem naar zijn woning bracht. AMERONGEN In een Utrechts zie kenhuis overleed dezer dagen op 84-jari ge leeftijd nog vrij onverwacht de heer K. de Bonte. De heer De Bonte kwam in Amerongen wonen op 28 oktober 1926 waar hij benoemd was tot hoofd van de school met de Bijbel, aldaar. Buiten het werk als hoofd der school verricht te de heer De Bonte nog verschillende functies. Van I juli 1927 tot 1 juli 1956 was hij voorzitter van de Christelijke vereni ging tot Wijkverpleging te Amerongen en te Leersum. Onder zijn voorzitter schap kwam in Leersum 'n nieuw wijk- gebouw tot stand. Tot voor kort vervul de de heer De Bonte nog de functie van waarnemend voorzitter. De overledene werd in de dertiger jaren voorzitter van de CH-kiesvereniging te Ameron gen. Voor de CHU nam hij in novem ber 1945 zitting in de noodraad en werd in deze eerste vergadering tot wethou der gekozen. In de eerste vergadering van de definitieve raad op 23 augustus 1946 werd hij wederom tot wethouder gekozen en door het college van bur gemeester en wethouders aangewezen tot loco-burgemeester, welke functie hij heeft bekleed tot 1962. De heer De Bon te heeft in zijn loopbaan als gemeente raadslid steeds een nuttig initiatief ge toond en is steeds met grote toewijding en tact opgetreden. Als ambtenaar van de burgerlijke stand heeft hij enige hon derden paartjes in de echt verbonden. Ook is de heer De Bonte nog een vijf tal jaren werkzaam geweest als lid van de woningadviescommissie. Gedurende de jaren, dat hij in Amerongen verbleef was hij lid van diverse plaatselijke be sturen n.l. voorzitter van de commissie voor het jeugdverkeersexamen secre taris van de Stichting Verenigingsge bouw; plaatselijk contactman van de vereniging „Kon. Wilhelmina Fonds" en elk jaar behartigde hij met succes de collecte ten behoeve van de fonds voor de kankerbestrijding. Al met al is de overledene een algemeen geziene ge respecteerde figuur in de gemeenschap geweest. Dat zijn werk werd gewaar deerd mocht blijken op 31 augustus 1962 toen aan hem de Eremedaille, verbon den aan de orde van Oranje-Nassau, in goud, werd verleend. De begrafenis van de heer De Bonte vond hedenmiddag plaats op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats te Amerongen. VEENENDAAL Het is de Veenendaalse jeugd die, als straks het grote overdekte bad in gebruik wordt genomen, gaat „strijken" met de meeste uren. Dit is vanzelfsprekend als men alleen al let op het aantal uren, dat het bad beschikbaar is voor het schoolzwemmen. Maar daarnaast is toch óók in ruime mate gedacht aan andere vormen van zwemmen voor de jeugd. Iedere middag van half vier tot half zes kunnen ze vrij zwemmen in het grote bad. De abonnementsprijzen voor deze twee uur zijn bijzonder laag, in verge lijking tot de tarieven die gelden in an dere baden. Normaal betaalt men voor een dergelijk abonnement en dan vaak nog niet eens voor twee uur vrij zwemmen per dag minstens zes a ze ven gulden. Voor het Veenendaalse bad gaan de kinderabonnementen (tot 12 jaar) vijf gulden per maand kosten. Met het schoolzwemmen en de twee uur vrij- zwemmen per dag zijn de uren voor de jeugd nog niet op. Buiten schoolver band worden ook 's middags zwemles sen aan kinderen gegeven. De scholen hebben op nagenoeg alle werkdagen behalve op de woensdag middagen, waarop met ingang van het nieuwe schooljaar de meeste scholen in Veenendaal vrijaf zullen hebben het instructiebad en het grote bad of in ieder geval één van de beide baden ter beschikking. Het schoolzwemmen begint 's mor gens om tien voor half negen en gaat met een onderbreking voor de middag pauze door tot 's middags drie uur. AMERONGEN Op het fietspad langs de Kon. Wilhelminaweg gebeur de ter hoogte van hotel Het Rode Hert een ongeluk waardoor twee bromfiet sers naar het ziekenhuis moesten wor den vervoerd. De bromfietser R. N. uit Hilversum wilde op een gegeven moment een voor hem rijdende bromfietser inhalen. Juist bij deze inhaalmanoeuvre nader de uit tegenovergestelde richting de bromfietser v. S. uit Leersum. De beide bromfietsers reden frontaal tegen el kaar op. Door een ontboden arts werd eerste hulp verleend. De verwondingen bij de twee bromfietsers bleken echter zoda nig te zijn, dat overbrenging naar het Stads- en Academisch Ziekenhuis te Utrecht noodzakelijk was. Van de lagere scholen doen over het algemeen de vierde, vijfde en zesde klas mee. Daarnaast wordt van het bad gebruik gemaakt door het nijverheids onderwijs (technische school en huis houdschool) en het ulo, straks mavo ge heten. In het grote bad kunnen van half zes tot zeven uur de verenigingen met hun jeugd terecht, waarna weer twee uur vrij-zwemmen voor de oudere jeugd en volwassenen volgen .Vanaf 9 uur is de grote badzaal weer beschikbaar voor verenigingen, maar dan voor de seni oren. Bij voldoende animo is het grote bad in de vroege morgen van 7 tot 8 uur open voor „vrij-zwemmers". In het instructiebad worden in de avonduren voornamelijk zwemlessen gegeven, hoewel er waarschijnlijk ook nog wat uren zullen overschieten voor kleinere groepjes vrij-zwemmers. RENSWOUDE Dinsdagmorgen had er een aanrijding plaats tussen een volkswagen, bestuurd door de heer Van K. uit Renswoude en een Opel, be stuurd door de heer P. uit Hilver sum. Het ongeluk gebeurde, doordat de heer v. K., van vanaf de Barneveld- seweg de Dorpsstraat over wilde gaan om de Oude Holleweg in te rijden, de Opel, komende uit de richting Scher penzeel, te laat opmerkte. Beide wa gens liepen flinke schade op. Persoon lijk letsel deed zich niet voor. De ver keerspolitie, die juist passeerde, heeft de zaak in onderzoek. KESTEREN De heer C. Meijer uit Kesteren is bij het PBNA te Arnhem geslaagd voor het eerste examen van de cursus landmeetkunde. VEENENDAAL Gistermiddag werd mej. P. G. J. E. Hazenberg in het huwelijk verbonden met de Leidse student P. J. Bachs. Mej. Ha zenberg is een dochter van burge meester mr. dr. J. Hazenberg. Na de voltrekking van het burgerlijk huwelijk poseerde het bruidspaar in de trouwzaal. Op de foto v.l.n.r. de heer en me vrouw Hazenberg, het bruidspaar en de heer en mevrouw Bachs. ADVERTENT'E KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde pro- dukten waren gisteren als volgt: Rode bessen: El 2943 per doosje van 250 gram. Aanvoer 3.500 doosj er. I EI 60—153 per kg. Aanvoer ca. 8 ton. Kruisbessen: EI 2227 per doosje van 250 gram. Aan voer 1.500 doosjes. Frambozen: EI 3337 per doosje van 250 gram. I '2836 per doosje van 250 gram. Varikse zwarte: EI 108153; I 68115. Aanvoer 3 ton. Bastaard dikke: EI 99122; I 7599. Aanvoer 2 ton. Golden Delicious: EI 6065: 51; EI 65—70: 69; EI 70—75: 6279; EI 7580: 6783. Aanvoer 4 ton. Goudreinetten: EI 65—70: 56; EI 70—75: 64; EI 75—80: 76; EI 80—85: 71—75. Aanvoer 1 ton. Prijzen genoteerd in tenzij anders vermeld. centen per kg VEENENDAAL In september 1966 deed de heer A. de Kievid zijn intrede in de raad. Hij was samen met de heer H. Brouwer gekozen als afgevaardigde van de Boerenpartij. Tot begin van dit jaar vervulde de heer Brouwer het voorzitterschap van de frac tie, maar sinds diens afscheid heeft de heer De Kievid die func tie bekleed. De Veenendaalse fractie van de B.P. behoort tot de Boerenpartij-Harmsen. De Boerenpartij heeft in Veenendaal nooit voor „lachertjes" gezorgd, maar integendeel vaak een op bouwend aandeel in de discussie gehad. „Het raadslidmaatschap is me niet tegengevallen", vertelde de heer De Kievid. „Als je je werk behoor lijk-wilt doen is het natuurlijk wel moeilijk, maar je hebt een enorme steun aan de ambtenaren. Als je als raadslid iets weten wilt, zijn ze altijd bereid het helemaal uit te leggen. Vooral op de afdeling on derwijs, waar ik nogal eens mee te maken heb gehad, is het contact al tijd heel prettig". De heer De Kievid is geen man, die altijd ellenlange toespraken houdt. Hij vindt dat niet nodig, evenmin als hij het nodig vindt, dat er door zijn fractie over ieder onderwerp iets gezegd wordt: „Als je het er mee eens bent, dan hoef je dat niet te vertellen. Al leen als je tegen wilt stemmen of Het is voor de heer De Kievid moei lijk te bepalen of e rdoor de in breng van zijn fractie in die twee jaar beleidsveranderingen geko men zijn. „Er is ons indertijd toe gezegd, dat er meer openbare aan bestedingen zouden komen. Het on derhands aanbesteden zou zoveel mogelijk voorkomen worden en ik hoop, dat dat ook werkelijk ge beurt. Het is wel zo, dat de onder handse aanbestedingen sinds die tijd vrijwel altijd goed gemotiveerd voorgesteld werden. Dat is echter niet alleen e§n verdienste van de Boerenpartij, er zijn ook andere raadsleden, die er op aandringen, maar zowel door Brouwer als door mij is er herhaaldelijk op ge hamerd". De heer De Kievid heeft, naar hij zei, veel met onderwijs te maken. Hij is lid van de commissie voor onderwijs, sport en cultuur. Daar- kunnen komen, maar in Veenen daal zal dat wel moeilijk zijn". De andere opmerking van de heer Van Hall, dat de schoolbesturen slechts eenmaal per jaar aanvra gen volgens art. 72 van de lager onderwijswet zouden kunnen indie nen vindt bij de heer De Kievid veel weerklank: „Ik ben nu 23 jaar in dienst van een semi-over- heidsbedrijf. (Hij werkt bij „De Hoogstraat"). Daar heb ik ge leerd, dat je op tijd moet begro ten, die voor 1969 is nu reeds ge reed. Het Rijk moet weten waar het aan toe is en dat moet de ge meente ook» Iedere school zou elk jaar een begroting moeten indie nen, opdat de gemeente weet waar men aan toe is. Als de gemeente dat niet weet, dan is het wel eens mogelijk, dat bepaalde urgente voorzieningen niet getroffen kun nen worden, omdat het niet in de begroting past. Die begrotingen van het onderwijs zouden door de ambtenaren bekeken moeten wor- In een zevental artikelen zul len de fractievoorzitters in de Veenendaalse gemeenteraad hun mening over de huidige gemeen tepolitiek geven. De serie is op gezet ter gelegenheid van het feit, dat men momenteel op de helft van de normale zittingsperiode van de raad is. Temeer daar een nieuwe partij in 1966 zijn intrede deed en er nog andere verschui vingen waren, is het interessant de mening van de fracties over de afgelopen periode te horen en hun visie op de komende twee jaar te vernemen. In die visie speelt een onbekende mee: de nieuwe burgemeester, naar wiens naam men nog slechts gissen kan. aanmerkingen hebt moet je wel je mond open doen. Maar ik vind het ook niet nodig dit altijd in de openbare vergadering te doen, want als je in de commissie je standpunt uiteen gezet hebt, dan is dat voldoende. Ik heb er een ontzettende hekel aan, als men el lenlange toespraken gaat houden en tenslotte toch ja knikt, zoals nog wel eens voorkomt". door heeft hij ook een eigen visie op onderwijszaken. Het betoog van de heer C. G. van Hall (PvdA) dat enkele weken geleden in de krant stond over diens wensen op onderwijsgebied hééft mede daar door zijn aandacht getrokken. „Ik zal niet zeggen, dat de heer Van Hall helemaal ongelijk heeft. Het zou volgens mij mogelijk moeten zijn de protestantse scholen on der één bestuur te brengen, want het gaat in feite om samen-chris ten zijn. Als je de naastenliefde in de praktijk brengt, dan moet je tot een dergelijke samenwerking den op urgentie. Aan de hand er van kan er dan een planning ge maakt worden". Er zit de heer De Kievid wel iets hoog: „Ik heb pas eens aan een wethouder gevraagd hoe het moge lijk is, dat in Scherpenzeel nieuw eengezinswoningen met drie slaap kamers en centrale verwarming verhuurd worden voor f 27,80 per week, terwijl hier een flat op bijna f 40,- moest komen. Ik vraag me af waarom dat in Veenendaal niet kan, en ook voor de wethouder was het onbegrijpelijk. De grond- kosten kunnen namelijk nooit zo veel uitmaken, want de aanschaf prijs voor de gemeente mag dan wat lager liggen dan in Scherpen zeel; het bouwrijp maken zal evenveel kosten. De prijzen die hier betaald moeten worden, zijn eigenlijk te gek. Ik ken een arbei der, die f 136,- per week verdient. Die man is vorig jaar getrouwd en zit nu.in een flat, die f^ 36,- huur per week kost, waarbij dan nog enkele andere kosten komen. Dat vind ik eigenlijk niet verant woord. Een van mijn hoofdpun ten is, dat de welvaart nog steeds te slecht verdeeld is. Slechts 'n be perkt aantal mensen profiteert er van". Over de komende twee jaar zegt de heer De Kievid: „Ik heb er een hekel aan zelf in de toekomst te kijken. Ik wacht voorlopig de ko mende begroting af en aan dt hand daarvan kunnen we zien wat we voor de opbouw van Veenen daal kunnen doen", aldus de frac tie-voorzitter van de Boeren Par- tij-Harmsen, de heer A. de Kie vid.

De Vallei | 1968 | | pagina 5