fijnste nollandse VIEUX GRAND F0CKINK WIM KOOPMAN VERSPEELDE TITEL EN RETOUR MEXICO Janssen mogelijk met Anquetil en Aimar in één ploeg Okker ontmoet niet Roemeen Tiriac maar Zuidafrikaan Maud Westzaner lansen ondervond veel verzet van Loevesijn f 11® NATIONALE SPR1NTTI fel. per hele liter Stormvogel vijfde in eindklassement Jan Hajer niet op dreef tegen Buding OK super- oktaanbenzine elke liter cènfen voordeliger!!! Tank dus bij: Sullivans zetten zegereeks voort Niet hoog genoeg Irnn ia Ir De erkende slijter heeft 'm NIEUWE TOURFORMULE Alle andere Nederlanders uitgeschakeld Hoog genoteerd in de handige kneep fles Een produkt van Schimmelpenninck VRIJDAG 26 JULI 1968 De Westzaner Jan Jansen, die ama teurkampioen sprint werd na een overwinning op Lijn Loevesijn. TRAVEMüNDE Het Amerikaanse Jacht Ondine is donderdagmorgen als eerste van de drieëndertig deelnemers aan de Transatlantische zeilrace yan de Bermuda-eilanden naar Travemünde de haven van laatstgenoemde stad bin nengelopen. Slechts enkele honderden vakantiegangers begroetten in een mie zerige regen het snelste schip van- de ze regatta. Het officiële cömité van ontvangst, dat het schip nog niet zo snel had verwacht, was nog niet gear riveerd. Het 24,5 meter lange jacht heeft de laatste mijlen dan ook in een bijzonder hoog tempo afgelegd, aange zien het woensdagmorgen nog pas bij Skagen in het noorden Jutland was ge signaleerd. De Ondine, die evenals de andere 32 deelnemende jachten op 3 ju li van de Bermuda-eilanden vertrok, had 22 dagen voor de 3500 mijl (6300 km) lange oversteek nodig. Een half uur na de Ondine kwam het Nederlandse schip Stormvogel de haven van Travemünde binnen. Het jacht van Cornelis Bruynzeel heeft praktisch de gehele race in eerste positie gelegen. Het werd echter noordelijk van Schot land door de Ondine gepasseerd. Het Nederlandse schip maakte na de Ondi ne de tweede snelste tijd, maar komt na de omrekeningsprocedure (de Storm vogel is het grootste jacht in de wed strijd) pas op de voorlopige vijfde plaats. De Italiaanse boot Stella Polare is eerste. Cees Stam werd na zijn kampioens- rit met de handdoek opgevangen door wereldkampioen Piet de Wit. HAARLEM De Sullivans hebben donderdagavond door een overwinning van 4-0 op de Nederlandse Antillen hun vijfde overwinning in de Haarlemse honkbalweek behaald. Werner B. Gob- ben liet de Antillianen niet verder dan het tweede honk komen en had ruim voldoende steun van Homerunhitters Rich Uhlmann (zijn vierde van het toernooi) en Reg Benedict (zijn vijfde homerun), die bovendien samen het derde punt voor hun rekening namen. Carl Angelo zette in de laatste twee innings de Antillianen voor nul aan kant. Voor de Antillen wierp Sam Ja cobs zeven innings lang een goede wed strijd met de werpcijfers 9-2-7. Hij werd aanvankelijk door het veld in de steek gelaten, dat veel fouten maakte, maar later enige schitterende reddin gen verrichtte. De mooiste kwam op naam van rechts- velder Wilfred de Caster. AMSTERDAM Nog heeft de West zaner Jan Jansen de nationale sprintti- tel bij de amateurs veroverd, maar het jonge talent Lejjn Loevesjjn is nu bjjna zijn gelijke concurrent. De piepjonge Amsterdammer (negentien) bewees dat gisteravond in het Olympisch Stadion op de eerste dag van de strijd om de na tionale baantitels. De aan beide handen geblesseerde Loevesijn zondag in Aarhus en gistermorgen gevallen dwong zijn ri vaal in de twee finalerittem tot uiterste krachtsexplosies. Zo ontstond een ener verende eindstrijd in .het sfeervolle sta dion, tot opwinding van de ongeveer 20.000 toeschouwers, van wie een heel groot deel moet zijn gekomen om Tour winnaar Jan Janssen te zien huldigen. Teleurgesteld constateerde Olympisch kandidaat Klaas Balk, dat hij niet hoog genoeg had gereikt op de sprint. De Ne derlandse titelhouder op de één kilome ter tijdrit en op het punt van pure snel heid nauwelijks te kloppen, ontbreekt het aan voldoende tactisch inzicht. Een treffend voorbeeld: in zijn eerste rit om de derde plaats scheen hij in slaap ge sukkeld, toen Koopman uit de finale geweerd door Loevesijn demarreer de. Balk achterhaalde de Rotterdam mer niettemin en won met banddikte. „Veel verder was ik gekomen", zei Balk terecht, „als ik wat meer op de baan had getraind". Olympische afvaar diging kan hij nog verdienen als hij volgende week de tijdrit wint. Door 't uitkomen in wegwedstrijden heeft hij zich dit seizoen voorbereid op dit baan- nummer. In de eindstrijd achtervolging starten volgende week donderdag Fedor den Hertog en Frans van de Ruit. Zij be reikten gisteren deze finale zonder voor indrukwekkende tijden te zorgen. Be letsel daarvoor was de vrij krachtige wind. Kanshebber Van de Ruit had in de vroege middaguren enig opzien ge baard door zich via een povere serie (5.23.9 over de 4 km) nog juist te plaat sen voor de kwartfinales. Hierin corri geerde hij na zijn zadelstand te heb ben veranderd zichzelf door Gerrie Bruin, als snelste doorgedrongen tot de laatste acht (5.14.1), royaal te verslaan: 5.16.0. De Amsterdammer zorgde des avonds in de halve finale, zegevierend over Hoekstra, met 5.06.3 voor de snel ste tijd van de dag. Fedor den Hertog had in de halve eindstrijd aan 5.11,3 voldoende om Joop Zoetemelk te kloppen. Cees Stam uit Wijde Wormer, gretig leerling van stayer coach Adri Zwarte- poorte die Jaap Oudkerk en Piet de Wit de weg wees naar wereldtitels, vero verde de kampioenstrui bij de ama teurstayers. In het veld van acht renners over meesterde hij na 26 van de zestig mi nuten de vooruitgesnelde titelhouder 1966, Dries Helsloot. Schijnbaar moeite loos ijlde hijvervolgens achter gang maker Koch naar het Nederlands kam pioenschap. WYNAND FOCKINK ANNO 1679 AMSTERDAM Er was niemand om wielrenner Wim Koopman (21) te troosten toen hij gisteren tegen het einde van de middag snikkend naar zijn kleedkamer slenterde. Een eenza me figuur verwerkte de klap, die hij wellicht niet meer te boven zal komen. Kort tevoren had hij verliezend in de halve finales der amateursprinters waarin de wonderlijk veelzijdige Am sterdammer Leqn Loevesyn (19) triomfeerde niet alleen zijn nationa le titel verspeeld. Oók uitzending naar de Olympische Spelen van Mexico, waarop h(j een jaar geleden nog rei kende, was vrijwel tot de onmogelijk heden gaan behoren. Daarom slenterde Wim Koopman snikkend naar de kleed ruimten. Een jaar geleden gold Wim Koop man, vertederd aangeduid als „Koop mannetje" door de nationale baan- coach, als troetelkind van Jan Derk^ sen. Oorzaken: nationale sprinttitel, tweede in de tijdrit over één kilome ter, uitblinker als schijnbaar onaf scheidelijk koppelgenoot van zekere Mexicoganger Jan Jansen op de tan dem. Derksen, drie keer winnaar van een wereldtitel op de sprint zag veel in Koopman. Héél veel. Méér zelfs dan in de gespecialiseerde sprinter Jansen, wiens moreel aan de kwetsbare kant mag worden genoemd. Koopman, de kleine Rotterdammer, keek in een zon nige toekomst. En toen kwam de mar telgang, die gisteren leidde naar een dieptepunt. Na de nationaie kampioen schappen van vorig jaar werden er sporen van wekaminen gesignaleerd in zijn urine resultaat dopingonder zoek. Derksen was verbijsterd. „Ik zou mijn hand voor hem in het vuur dur ven steken". Koopman was verbitterd, zich tevergeefs om steun voor zijn theorie, waaruit zou moeten blijken dat hij onschuldig was. Nader onder zoek leverde de bekentenis op dat hij wel degelijk „een verdacht pilletjes" had geslikt, dat hem was aangereikt door een vertrouwde verzorger. „Ach teraf ontdekten we pas dat er verboden stoffen inzaten". Ook Jansen werd betrapt, maar be rustte toen zijn onschuld niet te bewij zen viel. Wim Koopman, de vechter die geneigd is de grenzen van redelijkheid uit het oog te verliezen, wenste er zich niet bij neer te leggen. Hij moest een tweede klap "incasseren toen het Neder lands Olympisch Comité vervolgens schielijk de uitnodiging introk om naar Mexico te reizen, waar voor-Olympi sche wedstrijden op het programma stonden. Door een conflict met Derk sen, uitvloeisel van deze ellende, ver speelde Koopman nog méér van zijn goodwillZijn uitzicht op de Olympi sche Spelen was intussen danig ver duisterd, het contact met Derksen was ook na de oplossing van het conflict veel minder hecht dan voorheen. Wim Koopman, hypernerveus, had zich gisteren willen revancheren. Hij had willen bewijzen alsnog thuis te ho ren in de Olympische equipe. Het werd voor de gespannen Rotterdammer een triest slot van hoge aspiraties. Hij zag ADVERTENTIE li* het aankomen toen hij in de eerste rit van de halve finales werd geklopt door Loevesijn. Koopman protesteer de, hij zou gehinderd zijn. De jury wuifde het protest terecht weg. In de tweede manche wachtte hem de knock-out. Loevesijn triomfeerde overtuigend. Wim Koopman kon geen verweer meer vinden, snikte hulpe loos en vond toen niemand meer om hem te troosten. Derksen bejubelde Loevesijn, het nieuwe talent. Koop man realiseerde zich de afschuwelijke afgang en klemde, met vertrokken ge zicht, de kaken op elkaar. Alléén via de tijdrit, volgende week, kan hij zich nog een plaatsje veroyeren in de Olympi sche formatie. Die kans is piepklein. Derksen oordeelde, toen Wim Koop man van het toneel was verdwenen: „Ik kan het tandem Jansen-Loevesijn onmogelijk uit elkaar halen. Zij zijn vrijwel niet te verslaan." Het schone lied van de Zilvervloot en het gescandeerde „Janssen, Janssen" moet tot ver in de omtrek van het Olym pisch Station te horen zijn geweest toen Jan Janssen Tourwinnaar 1968 in een open Mercedes de wielerbaan op reed. Majorettes en muziekkorpsen maakten van déze huldiging een com pleet spektakel. Janssen (in gele trui) met zijn vrouw Cora, dochtertje Karin en Geldermans werden tezamen met Den Hartog, Dol man en Beugels op het erepodium on der kransen en bloemen bedolven. Voor de Tourwinnaar was er zelfs een ge schenk van gedetineerden en bewakers van de strafgevangenis te Leeuwarden. Dr. P. van Dijk, voorzitter van de Ko ninklijke Nederlandse Wielren Unie, noemde het een buitengewone presta tie die Janssen had geleverd. „Op on ze eerstvolgende bestuursvergadering zal er een voorstel worden ingediend om u lid van verdienste van de KNWU te maken". Voor de huldiging hebben Jan Jans sen en zijn vrouw Cora een bezoek ge bracht aan mevrouw Geldermans, die in het Rodekruisziekenhuis te Bever wijk wordt verpleegd. De echtgenote van de ploegleider in de Tour de France moest tijdens de Ronde opgenomen worden na een auto ongeluk. Mary Chapot, lid van het Ameri kaanse Olympische team, heeft donderdag in Londen tijdens een inter nationaal concours-hippique de amazo newedstrijd om de „Queen Elizabeth II Cup" gewonnen. Mary Chapot reed op het paard „White Lightning". Als tweede eindig de de Britse Aneli Drummond Hay op „Merely" en derde werd haar landge note Althéa Roger Smith op „Havana Royal". PARIJS Twee recente plannenen al bijna gerealiseerd, hebben nu reeds grote moeilijkheden Pelforth-Lejeune-Sauvage heeft het geschapen rondom het deelnemen van Jan'Janssen aan de Ronde van Frank rijk 1969. Deze zijn: 1. Om een gulden, middenweg te vin den tussen de formulés van de landen- en merkenploegen wil de organisatie van de Tour het volgehd jaar nationa le of genationaliseerde fabrieksploe- gen aan de start brengen nu gisteren officieel tot het rijden met fabrieks- ploegen is besfoten. 2. Een fusie tussen de twee belang rijkste merkenploegen Pelforth-Lejeu ne-Sauvage en Bic-Geminiani zou in één ploeg drie recente Tourwinnaars samenbrengen: Janssen, Anquetil en Aimar. Het eerste heeft echter nog niet het stadium van een vastomlijnd plan be reikt, maar is nog slechts een spelen met de gedachte. Het tweede daaren tegen is al veel verder dan een plan HILVERSUM Op Okker na is Nederlands rol in de enkelspelen van het tennis toernooi in Hilversum uitgespeeld. Jan Hajer speuvelde aan het eind van een kille ochtend tegen de Westduitser Ingo Buding (6-2, 7-5), Maryke Jansen kon het niet redden tegen de degelijk spelende Zuidafrikaanse Pat Walkden (6-3, 6-4) en Trudy Groenman stond machteloos tegenover het gedecideerde spel van de slechts incidenteel glimlachende Australische Margaret Court: 6-1, 6-3. Het was min of meer een dag zonder Okker. Weliswaar maakte de Haarlemmer in de dubbelspelen de spieren wat los, maar aan het serieuzere werk in het en kelspel kwam hy niet toe. Het wachten was op de Tsjech Kukal, van wie men had verwacht, dat hy zich via de jonge Australiër Dent en de Japanner Koji Wata- nabe zou plaatsen voor de kwartfinales. Kukal arriveerde gisteren echter pas tegen de avond. Te laat naar de zin van de organisatie, die hem, voor wat het enkelspel betrof, onverbiddeiyk uit het schema schrapte. Dent of Watanabe wordt nu dus de volgende tegenstander van de wat ongeduldig geworden Okker. Want de drie andere halve finalisten zqn al bekend. Okker zal de sluwe Hongaar se tacticus Istvan Gulyas tegenover zich krqgen en de andere party gaat tussen de Zuidafrikaan Maud en de Tsjech Kodes. Okker, gistermiddag in een hagel wit trainingspak ontspannen rond wandelend op het terrein van Het Melkhuisje, nam met stijgende vreug de kennis van de resultaten in het he ren-enkelspel. Dat de Braziliaan Man- darino, die hem verleden jaar op Wimbledon uitschakelde twee match- punten verspeelde en was gestruikeld over de agressieve Tsjech Kodes, was mooi meegenomen en de ondergang van de Roemeen Tiriac tegen de ge nadeloos hard serverende Zuidafri kaan Maud was zonder meer goed nieuws. Tiriac, een soepel bewegende atleet met een melancholieke blik staat in het boekje van Okker hoog genoteerd. Van de drie partijen, die de Haarlem mer tegen hem heeft gespeeld, heeft Okker er twee verloren en het plaat singscomité had de Roemeen een plaats in de finale toebedacht. Nadat Tiriac 's morgens zijn afge broken partij tegen de Oostenrijker Pokorny vlot in winst had omgezet, werd hij echter geconfronteerd met Maüd. Diens service vormt al sinds woensdag één van de voornaamste zorgen van de kanshebbers in dit toer nooi. De Zuidafrikaan heeft een ont moedigende vastheid gedemonstreerd op dit punt en met grof geweld had hij zich een weg naar de kwartfinales ge baand. En ook Tiriac bleek niet in staat hem te stuiten. De eerste ser vice van Maud had net als voor de Nederlander Van Gelder en het Aus tralische talent Alexander op woens dag fatale gevolgen: 6-2, 9-7. „Maud heeft altijd een harde service gehad", sprak Okker desondanks op geruimd. „Maar ze lukken niet in alle partijen zo goed. In ieder geval speel ik liever tegen Maud dan tegen Ti riac". De Zuidafrikaan, die zijn laatste par tij tegen Okker in Durban won, ont moet echter eerst nog Kodes, een gre- tige speler met een prachtige back hand, die gisteren grote indruk maakte. Jan Hajer haalde in zijn partij tegen Buding op geen stukken na het niveau van de vorige dag. De Westduitser was verre van overtuigend in zijn spel later op de dag werd hij er overigens door Gulyas uitgeslagen maar Hajer heeft er niet van kunnen profiteren. De Eindhovenaar won in de eerste set niet één keer zijn eigen service en verover de zijn twee games op de service van zijn tegenstander: 6-2. Even zag het er naar uit, dat Hajer zich, zoals zo vaak, krachtig zou her stellen. Hij doorbrak in de eerste game van de tweede set de service van Bu ding om vervolgens op love door te sto ten naar een voorsprong van 2-0. Maar zijn soms imponerende service liet hem gistermorgen volkomen in de steek en in de sfeerloze ochtenduren slaagde de Eindhovenaar er niet in zich warm te draaien. De wat behoedzamer spelende Buding maakte op de trage baan net even iets minder fouten en dat leverde hem de overwinning op: 9-7. Ook in het damesenkelspel zijn de halve finalisten bekend. De Australi sche Judy Tegart moet kunnen afreke nen met Pat Walkden en de Zuidafri kaanse Annette du Plooy krijgt te ma ken met de Australische Margaret Court, die Trudy Groenman geen schijft van kans gaf. Herenenkelspel, tweede ronde: Saya (It.)—Breetzke (Z.-Afr.) 6-3, 6-4; Kodes (Tsj.)—Boerma (Ned.) 6-2, 6-1; Dent (Austr.) won zonder spelen van Kukai (Tsj.). Derde ronde: Tiriac (Roem.)Po- Korny (Oost.) 9-7, 6-2; Mandarino (Br.) —Saya (It.) 6-1, 6-1; Kodes (Tsj.)— Iseo Watanabe (Jap.) 6-1, 6-1; Buding (W.-Dld.)—Hajer (Ned.) 6-2, 7-5. Kwartfinales: Maud (Z.-Afr.)Tiriac (Roem.) 6-2, 9-7; Gulyas (Hong.) Buding (W.Dld.) 1-6, 6-4, 6-2; Kodes (Tsj.)—Mandarino (Braz.) 9-6, 3-6, 8-6. Damesenkelspel tweede ronde: Annette du Plooy (Z.-Afr.)Joanne Venturion (Fr.) 6-1, 6-0. Kwartfinales: Pat Walkden (Z.-Afr.) Marijke Jansen (Ned.) 6-3, 6-4; Judy Tegart (Austr.)Kota Schediwy (W. Dld.) 6-3, 6-2; Margaret Court (Austr.) Trudy Groenman (Ned.) 6-4, 6-3; An nette du Plooy (Z.-A.)J. Kodes (Tsjj) 6-2, 6-1. Herendubbelspel eerste ronde: Huizin- ga/Stradmeyer (Ned.)Thung/Lauten- schlager (Ned.) 6-4, 6-1; v. Min/Soeters (Ned.)Landsdorp/Rapange (Ned.) 3-6, 6-1, 6-4; Blaas/Welschen (Ned.)Ade- ma van Scheltema/Boerma (Ned.) 6-3, 6-3; Van Gelder/Rees (Ned./Z.A.) Nijeboer/Luyk (Ned.) 6-3, 11-9; Iseo en Keishiro Watanabe (Jap.)De Koning/ Rapange (Sur./Ned.) 6-0, 6-1; Hajer/ Schneider (Ned.)Hartog/Ehrlich (Ned.) 6-0. 6-0; Gorostiaga/Velly (Bol.) Carner/Pretorius (Z.-Afr.) 6-4, 6-2; Scholtz/Van Eijsden (Ned.):Seeg/ Breetzke (Z.-Afr.) 8-6, 6-2. Tweede ronde: Crealy/Giltinan (Austr.)Scholtz/Van Eijsden (Ned.) 9-7, 6-1; Mandarino/Okker (Braz./Ned.) -—Van Min/Soeters (Ned.) 6-2, 6-1; Maud/Tiriac Z. Af r./Roem.Huizinga /Stradmeyer (Ned.) 6-3, 6-0. Damesdubbelspel, eerste ronde: Maria Jose Aubet/Maria Guzman (Sp./Ecua- dor)Koos je de Jongh/Sue Petersen (Ned./Braz.) 6-2, 6-1; Judy Tegart/ Astrid Suurbeek (Austr./Ned.)mevr. Kodes/Noortje Blom (Tsj./Ned.) 6-1, 6-4;Kerry Harris/Lesley Hunt (Austr.) -Annemieke Bom/Dita IJspaard (Ned.) 6-2, 6-3; mevr. Court-Smith/Marijke Jansen (Austr./Ned.)Brenda Kirk/ Wendy Tomlinson (Z.-Afr.) 6-0, 6-2. Gemengd dubbelspel, eerste ronde: Ietie van Leeuwen/I. Watanabe (Ned./ Japmevr. Baars-Wienese/Gorinstio- ga (Ned./Bol.) 4-6, 6-1, 6-1; Wendy Tomlinson/Seegers (Z.-Afr.mevrouw Blom/Lautenschlager (Ned.) 6-4, 7-5; Lesley Hunt/Aleander (Austr.)Dita IJspaard/Sangitan (Indon.) 6-0, 6-3; Marianne Brummer/Breetzke (Z.-Afr.) Noortje Blom/Van Gelder (Ned.) 10-12, 6-2, 6-2; mevr. Veentjer-Spruyt/ v. Eysen (Ned.)Brenda Kirk/Rees (Z.- Afr.) 6-3, 6-0. Het vliegtuig waarmee de Suri naamse kampioensvoetbalclub „Trans vaal", die een aantal wedstrijden in Nederland zal spelen, maar Nederland vertrok, moest kort na de start terug keren nadat gebleken was dat er een verstekeling aan boord was. Het vlieg tuig vertrok even later opnieuw. De verstekeling was toen echter in de hoe de van de Surinaamse luchthavenpoli- tie achtergelaten. al enige tijd moeilijk om zijn ploeg op de been te houden en zou feitelijk dit seizoen zonder meer uit de wielersport verdwijnen. De overwinning van Janssen heeft de directie van Pelforth voor de on mogelijkheid geplaatst om dit te doen. Daardoor namen de besprekingen tus sen Christian Darras van de groep Bic en Bonduel van het huis Pelforth over een uitwisseling van renners plot seling een andere wending. Christian Darras stelde voor de ge hele ploeg van Pelforth en bloc over te nemen en alles te rijden in de oran jekleur van Bic. Hiertoe schijnt al be sloten te zijn. Er blijven nog enkele kwesties te regelen over, zoals die van de ploegleiding, die vermoedelijk zal worden opgedragen aan het duo Lou- viot-De Muer, onder toezicht van Ge- miniani. Ook de keuze van de fietsen (Lejeune of Geminiani-Anquetil) is nog niet gedaan. En ook staat nog niet vast welke renners een contract zal worden aangeboden. Janssen, Guyot, Aimar, Grosskost, Novak en Samyn zijn hier vrijwel ze ker van. Wat Anquetil betreft, die staat minder vast. Indien hij zou stoppen met wielrennen, zoals hij gezegd heeft, is er geen enkel probleem. Wil hij ech ter blijven rijden, dan zou hij in te genstelling tot dit jaar aan grote wedstrijden moeten deelnemen. Hij wordt dan tegelijkertijd de partner en de concurrent van Janssen, als kop man, tenzij de Belg Eddie Marckx hem van deze plaats zou verdrijven. Want Geminiani stelt alles in het werk om de Belg uit zijn Italiaanse plpeg los te scheuren. In dat geval is het de vraag of het voor Janssen nog wel interessant is deel van deze ploeg te blijven uitma ken. Hij, de winnaar van de Tour, zou, wanneer hierop negatief geantwoord zou worden, dan geen wielerdak meer boven zijn hoofd hebben. Tenzij hij dit }n Nederland zou vin den. In dat geval is er voor hem en voor de organisatoren van de Tour geen bezwaar tegen het uitnodigen van nationale of genationaliseerde mer kenploegen. Onder nationale mer kenploegen verstaat men namelijk een ploeg renners van dezelfde nationa liteit, rijdende voor een merk uit eigen land. Wanneer deze ploeg echter voor een buitenlands merk rijdt, heet zij ge nationaliseerd. Zou deze formule voor het volgend jaar van kracht worden, dan is Jans sen, wil hij in de Tour starten, wel ge dwongen een Nederlandse ploegbaas te gaan zoeken, tenzij hij een buitenland se ploegbaas ervan zou kunnen over tuigen naast hem nog een groot aantal Nederlanders in diénst te nemen. Apeldoorn Apeldoorn Beekbergen Brummen Eerbeek Ernst Epe Ermelo Hoenderloo Hulshorst Klarenbeek Nunspeet Oene Rhenen Molenstraat 65 Stationsstraat 50 Tullekensmolenweg 92 Corten Oeverseweg 91 Stationsstraat 3 Coöperatieweg 2 Paasvuurweg 7 Telgterweg 288 Paalbergweg 14 Varelseweg 211 Klarenbeekseweg 99 Zoomweg 2 Keizerstraat 15-17 Vogelenzangweg 13-15 ADVERTENTIE

De Vallei | 1968 | | pagina 11