Zeven „vette" jaren 0 In de loop der jaren heeft burge meester Hazenberg verschillende speeltuinen in Veenendaal geopend. De opening van „De Berm" in 1962 verrichtte de burgemeester op een autoped. S niet te onderschatten streek- Pagina 0 Bij sportwedstrijden was burgemees ter Hazenberg een graag geziene gast. Hij gaf er altijd een feestelijk tintje aan en al regende het dan pijpestelen, gewapend met paraplu, plastic regenjas en hoed hield hij altijd de stemming erin. i Niemand zal durven ont- J kennen, dai er tijdens de ambtsperiode van burgemees ter mr. dr. J. Hazenberg in Veenendaal veel is gebeurd. 5 Vele belaogrijke projecten J werden in die zeven jaar du- rende periode verwezenlijkt. De leefbaarheid werd aan- merkelijk verhoogd en Vee- 5 nendaal groeide in korte tijd uit van een dorp tot een be- langrijke gemeente met een 5 5 functie. Mr. dr. J. Hazenberg 5 5 heeft heel veel aan die ont- 5 wikkeling bijgedragen. Kort- 5 om, zijn ambtsperiode zal de J bevolking van Veenendaal 5 S steeds weer herinneren aan J j zeven „vette" jaren. Voor burgemeester Hazen berg betekenen de zeven ja- J 5 ren vooral een drukke perio- 5 de, waarin vrije tijd zich j I slechts zelden voordeed. Re- 5 gel matig verschenen foto's 5 van zijn werkzaamheden in J 5 de kranten. Openingen en 5 toespraken volgden elkaar op 5 5 met de regelmaat van de 5 klok. De enorme veelzijdig- 5 heid, die burgemeester Ha- 5 5 zenberg tijdens zijn ambtspe- 5 riode heeft getoond, maakt 't S moeilijk nog eens in een flits 5 een totaalbeeld van zijn 3 5 werkzaamheden te scheppen. 5 De foto's op deze pagina zijn 5 slechts een willekeurige greep uit de veelheid van officiële en minder officiële gebeurte- 5 nissen, waarbij mr. dr. J. Ha- 5 zenberg was betrokken. 0 Een van de belangrijke momenten uit de ambtsperiode van burgemeester Hazenberg in Veenendaal, de ingebruik- stelling van de waterleiding m het Ruis- seveen. 0 Een grote wens van burgemeester Hazenberg ging in vervuiling toen de commissaris van de koningin in de pro vincie Utrecht, mr. C. Th. E. graaf van Lynden Sandenburg, de officiële opening van het nieuwe raadhuis verrichtte. De commissaris stelde door middel van een druk op de knop het carillon van het raadhuis in werking. 0 De naam mr. dr. J. Hazenberg zal voor de toekomst altijd aan het nieuwe raadhuis verbonden blijven. 0 Enkdie ogenblikken voor de installa tie werd mr. dr. J. Hazenberg bij de gemeentegrens welkom geheten door loco-burgemeester Ant. de Ruiter. 0 Tijdens de ambtsperiode van burge meester Hazenberg in Veenendaal was zijn echtgenote bij verschillende of ficiële gebeurtenissen aan zijn zijde te vinden. Op de foto de heer en mevrouw Hazenberg tijdens een nieuwjaarr ecep- tie. 0 Op 2 juli 1961 deed burgemeester mr. dr. J. Hazenberg zijn intrede in Veenendaal. Tijdens de installatieplech tigheden werd de nieuwe burgemeester de ambtsketen omgehangen door loco burgemeester Ant. de Ruiter.

De Vallei | 1968 | | pagina 4