Albert Heijn bouwt in Veenendaal zijn grootste super-markt Winkelcentrum „Tuinstraat"! bevolking horen" waarschijnlijk overdekt Mil BELANGSTELLING VAN DE VEENENDAALSE MIDDENSTAND Enig bij Veiling Septer Tiel Jeugdcentrum aanbesteed VEEL SHAKESPEARE OP ARNHEMSE ZOMERSPELEN „Voor grote plannen Graaf Adriaan overleden Twee clubs uit betaald voetbal in Veenendaal Drs. A. G. W. Schapenk de nieuwe wethouder van Leersum let op de toekomst Raad treedt nog tè veel in details e vertraging bouw van DVSA-kantine Studie Touwtrekken om publiek Verkeers maatregel Uitbreiding werkplaats Uitbreiding Ulo-school Prijzen Fase Profijt Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking DONDERDAG 8 AUGUSTUS 1968 I 0000000000000000000**00*0*********************************»************************, 1 1 #1 ui- VEENENDAAL Het is zeer waarschijnlijk, dat het toekomstige winkelcentrum „Tuinstraat" in Veenendaal geheel owèrdekt zal worden. De ondernemer mr. J. Wilde- boer uit Hilversum spreekt de geruchten hierover niet tegen, maar wil ze ook niet bevestigen. Tijdens een vraag gesprek toonde hij zich wel een enthousiast voorstander van overdekte winkelcentra in het algemeen. In zijn laatste week als burgemeester van Veenendaal zal mr. dr. J. Hazenberg de maquette onthullen van het toe komstige winkelcentrum. Daarna zal men binnen afzien bare tijd beginnen met de bouw van de eerste fase van het winkelcentrum. In het najaar van 1969 zal de eerste oplevering plaats vinden. Als eerste wordt dan opgeleverd de grootste supermarkt van Albert Heijn in Nederland. Boven djeze mak komt een groot restaurant. Vervolgens zal de bouw van het winkelcentrum in verdere fases worden voortgezet, steeds na overleg met de be langhebbende zakenlieden. Tot 15 augustus aanstaande hebben plaatselijke middenstanders, die hun zaak in het winkelcentrum willen vestigen voorrang boven gegadig den van elders. Tot nu toe hebben vijfentwintig Veenen- daalse winkeliers zich opgegeven als deelnemer aan het nieuwe centrum. In totaal zullen ongeveer zeventig zaken worden ondergebracht. Momenteel is inen bezig de mogelijkheden te onderzoeken ook een kleine bioscoop in het centrum te vestigen. Deze plannen verkeren echter nog in een dusdanig beginsta dium, dat hierover nog geen enkele verdere mededeling gedaan kan worden. De Hilversumse ondernemer mr. Wil- deboer, die met de plannen voor het winkelcentrum gekomen is, vertelt hoe de ideeën zijn ontstaan: „Hiervoor moeten we ongeveer zeven jaar terug gaan. Albert Heyn gaf mij toen - op dracht te zorgen voor een grotere vestiging in Veenendaal. Dit bedrijf zag grote kansen in Veenendaal". De heer Wildeboer is toen gaan praten met het gemeentebestuur. Men zag steeds meer mogelijkheden, tot onge veer een jaar geleden de uiteindelijke plannen voor het winkelcentrum „Tuin straat" vaste vormen begonnen aan te nemen. Men schakelde toen de stedebouw- kundige Van Emden uit Delft in en kwam toen tot het plan, waarvan bin nenkort de maquette door burgemees ter Hazenberg zal worden onthuld. Het grootste pand in het winkelcen trum zal de supermarkt van Albert Heyn zijn. Deze zaak zal worden ge bouwd op het terrein aan de Sandt- brinckstraat, waar vorige week nog de traditionele bijenmarkt werd gehouden. Met een oppervlakte van 2000 m2 wordt dit de grootste supermarkt van Albert Heyn in Nederland. Naast deze zaak worden tien dagwinkels gebouwd. „Zo krijgen we geen lange, saaie super markt-etalage langs de Sandtbrinck- straat, maar een aantal gezellige kleinere etalages", licht de heer Wil deboer toe. Er is enorm veel belangstelling voor deze dagwinkels. „Welke speciaalzaak wil niet graag pal naast zo'n grote su permarkt van Albert Heyn staan?" Hieruit bloeit voort, dat er een goede belangstelling bestaat voor het gehele AMERONGEN Er is enige vertra ging ontstaan in de bouw van de kan tine van DVSA. Hoewel door het ge meentebestuur de vereiste bouwvergun ning is verleend heeft het bestuur be richt ontvangen van de Nederlandse Sport-Federatie, waar een verzoek om subsidie uit de toto-gelden is ingediend, dat met de bouw van de kantine niet eerder mag worden begonnen dan na dat het plan door de sporttechnische commissie van de N.S.F. is goedgekeurd. Gaat men toch bouwen dan verspeelt de vereniging een eventuele subsidie. Dit is jammer doch verwacht wordt, dat een gunstig advies binnen afzienbare tijd binnen zal zijn. Als de verenigings mensen dan gezamenlijk de schouders eronder zetten staat de kantine binnen één twee maanden. winkelcentrum. Want vrijwel elke za kenman wil zijn zaak daar hebben, waar veel winkelend publiek komt. Bovendien heeft de heer Wildeboer de prijzen voor de panden zo laag mo gelijk gehouden. „We hebben de prij zen samengesteld in overleg met het Centraal Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf. Op die manier hebben we middenprijzen gekregen. Zo krijgen we het grootste aantal aanvragers. Dan kunnen we selectief te werk gaan en de geschiktste bedrijven aantrekken", aldus de Hilversumse ondernemer. De prijzen zijn nog niet precies vast gesteld. Wel kon de heer Wildeboer vertellen, dat men voor een vierkante meter tussen de negentig en v|jfen- gentig gulden zal moeten betalen. De ze prijs geldt voor de begane grond. De prijzen voor de eerste verdieping liggen tussen de vijfenveertig en de vijftig gulden per vierkante meter. De prijzen, die de winkeliers in het nieuwe centrum zullen voeren, zullen niets hoger of lager liggen dan in elke andere winkel. „We kunnen wel een centrum met allemaal exclusieve zak ken maken, maar dan trekken we geen publiek" aldus de heer Wildeboer. Het juiste aantal zaken, dat in het nieuwe cent»um gevestigd zal worden is nog niet precies te zeggen. Dat hangt af van de grootte van de opper vlaktes die per zaak gebruikt zullen worden. Gemiddeld rekent men op on geveer zeventig zaken. Hiervan zijn nu al vijfentwintig zaken van Veenen- dalers. Omdat het geheel een Veenen- daalse aangelegenheid is hebben de plaatselijke middenstanders tot 15 augustus aanstaande voorrang boven alle andere gegadigden. „Dat wil niet zeggen, dat ze daarna worden uitge sloten", verduidelijkt de heer Wilde boer. Ook van de zijde van supermark ten is er een grote belangstelling. Voor al hier zal men selectief te werk gaan. „We kunnen er maar een paar in het centrum gebruiken". wel een typische wandelgang. Ik heb ze niet tegen. Het winkelcentrum wordt geruchten bevestig ik niet en ik spreek tra gewerkt Zelfs met overdekte plei- wel eerder met overdekte wlnkelcen- nen; dat was in Ettenleur aan de Rijksweg Breda - Roosendaal. Ik ben erg enthousiast over overdekte winkel centra" Behalve winkels komt er in het cen trum een groot restaurant, boven de zaak van Albert Heyn. Vanuit het res taurant zal men een prachtig uitzicht hebben op het raadhuis en het Raad huisplein. Er is ook gesproken over een bioscoop. Maar dit plan verkeert nog Welke zaken met name in het win kelcentrum „Tuinstraat" gevestigd zullen worden kan nog niet gezegd wor den. „Het geheel ligt nog teveel in de onderhandelingssfeer. Over een jaar of drie, vier zal men pas met de totale bouw gereed zijn. Het is nu dus moei lijk vast te stellen wie er nu wel en niet komen. Na elke fase wordt met de betrokken zakenlieden overleg ge pleegd", aldus de heer Wildeboer. Als de maquette eenmaal onthuld is, zal men waarschijnlijk spoedig bouwen beginnen. Het tijdstip van de eerste oplevering, die van de vestiging van Albert Heyn, ligt dan in het einde van 1969. In Veenendaal gaat het hard nekkige gerucht, dat het gehele cen- mentaar van de heer Wildeboer: „Die tram overdekt zal worden. Het coi 55/60 10—12 12—16 24—43 13—28 Opgave na klasse mm maat. Appelen 75/opw 70/75 65/70 60/65 Yellow Transparant k.l 2429 1421 x Yellow Transp. k.2 23—28 19—27 11—18 10—16 Stark Early k.l 32—35 x Stark Early k.2 24—38 23—32 21—22 Mantet k.l 59—63 47—51 36—40 21—29 Mantet k.2 35—54 40—49 32—36 14—16 James Grieve Fabrieksfruit per 100 kg f 8.10 Peren Noordholl. Suikerperen 2127 1220 x Kruideniers 1538 1218 Precose de Trevoux k.l 3942 3641 Bramen per doosje van 250 gram 4150 2631 Aardbeien per doosje van 250 gram 3545 1234 Rode bessen 40102, rode bessen per doosje van 250 gram 2538 1418. Pruimen: Eldikse blauwe 33—48 14—29 Early Laxton 2035 x Ontario 2659 1025 x Saarpruimen 32104 1043 Wijnpruimen 35119 1762 x Reine Claude d'Ouillin 2650 1328 Washington 3041 Meloenen per stuk 102122 Groenten: Andijvie 18—23. bloemkool per stuk 35—56 8—24, peulen 110—120, x prinsesse- bonen 55—120 20—45, sla per 100 krop f 6.00—9.00. groene komkommers per stuk 21—26 11—14. x snijbonen 50—110 40—49. savooiekool 26—28, uien 18—21, wor telen per bos 18—33, rode kool 16—18, spinazie 52—55. spitskool 15—20, tomaten per kistje van 6 kg export a f 3.804.00, export b f 3.803.90, export c 3.003.10. tomaten per kistje van 6 kg binnenland f 2.00—3.90 1.50—1.70, aardappel middel 12—17. x is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. in een beginstadium. Het is de heer Wildeboer nog niet eens bekend, hoe de normale gang van zaken in verband met een bioscoopvergunning verloopt. Gezien de belangstelling had het win kelcentrum best wat groter gepland kunnen worden. Mr. Wildeboer is ech ter van mening, dat men er goed aan gedaan heeft het centrum klein te hou den. „Beter een vol klein winkelcen trum, dan een groot leeg centrum. Het eerste is natuurlijk veel gezelliger". Het nieuwe winkelcentrum zal vol gens de ondernemer geen enkele con currentie voor de Hoofdstraat vormen. „Integendeel, de Hoofdstraat zal er profijt van trekken. Al is het alleen al om de enorme parkeergelegenheid voor duizend auto's, waarop ook de Hoofd straat is aangesloten. Bovendien, een goed zakenman zal zich aan het nieu we winkelcentrum optrekken". Er zul len natuurlijk wel verschuivingen op treden van de Hoofdstraat naar het nieuwe koopcentrum. Mr. J. Wildeboer vindt Veenendaal een gezellige winkelplaats. „Veenen daal heeft sfeer. Vooral 's zaterdags krioelt het in de Hoofdstraat van men sen, ook al in verband met de drukke markt. Ja, het is echt een gezellige drukte. Een winkelcentrum moet sfeer hebben". Hij gelooft wel in het slagen van het nieuwe winkelcentrum, al geeft hij toe, dat er altijd risico's aan ver bonden zijn. Maar vooral gezien het feit, dat Veenendaal een dynamisch streekcentrum is geworden heeft hij goede verwachtingen. „De contacten met het gemeentebestuur en de Vee- nendaalse zakenwereld zijn in ieder ge val prima" besluit hij. AMERONGEN Het te bouwen Jeugdcentrum van de N.H. gemeente te Ame- rongen, dat gebouwd zal worden aan de Nederstraat op de plaats van het gesloop te Bethel is aanbesteed. Een zestal aannemers nam deel aan de inschrijving. Hoewel boven de raming werd door de Ned. Herv. Kerkvoogdij, in overleg met het architectenbureau Krager uit Voorburg besloten de opdracht te verlenen aan de Fa. H. Warns en Zn. uit Amerongen, de aannemer, die ook de ambtswoning van de burgemeester heeft gebouwd. De firma Warns was met een pr|js van f 121.375,de laagste inschrijver en de enige inschrijver uit Amerongen. LEERSUM tn een oud wees huis aan de Nieuwe gracht te Utrecht is de werkkamer van drs. A. G. W. Schapenk. De kamer kijkt uit op de gracht, een stukje Utrecht waar nog een antieke rust heerst. In de kamer werkt de heer Schapenk socioloog bij Diakonaal Jaar, ver bonden aan de landelijke kinderbe scherming. De heer Schapenk is de nieuwe wethouder van Leersum. In zijn werkkamer aan de Nieuwe- gracht vertelt hij. met de hem type rende kalmte en weloverwogenheid, van zijn ideeën en standpunten. De heer Schapenk is de opvolger van de heer J. K. de Vries, niet al leen als wethouder, maar ook als voorzitter van de C.H.U.-afdeling Leersum. Reeds eerder is de heer Schapenk wethouder van Leersum geweest, overigens slechts voor drie maanden. De heer De Vries wae toen ziek. Deze „vooropleiding" van drie maanden komt de nieuwe wethouder nu goed van pas. „Het was een mooie training", vertelt drs. Schapenk. „Ik vond het wethouderschap niet moei- lijk, al is dat misschien niet hele maal juist uitgedrukt. We gingen toen natyurlijk heel anders te werk dan nu. De andere wethouder, die toen aan was, de heer Van de Valk, stond op het punt naar Amersfoort te verhuizen en ik was Slechts voor enkele maanden wethouder. We kon den dus nergens teveel ons stempel op drukken en deden alleen de lo pende zaken af. Dat ifc nu anders. Er komen nu meer stukken aan de orde met een eigen inbreng." Eind 1962 vestigde de heer Scha penk zich in Leersum. Bij de laatst gehouden gemeenteraadsverkiezin gen werd hij tot C.H.U.-raadslid ge kozen. Hij kent de Leersumse ge meenteraad dus goed: „Tussen de elf raadsleden onderling was een ARNHEM Shakespeare vormt in de komende weken de hoofdmoot van wat Arnhem in de komende zo merspelen zal bieden. In de stads schouwburg voert Theater twaalf maal haar befaamde Driekoningenavond op (donderdagavond de 22e voor de 100ste maal, een zeldzame prestatie die dan ook flink zal worden gevierd), terwijl de grote foyer van de schouwburg is omgetoverd tot een Shakespeare-inn die zowel voor als na de voorstelling voor drank en vertier zorgt. Maar daar blijft het niet bij. De zo merspelen breiden zich over een steeds breder wordend front uit. In de Saskia- bioscoop, die waarschijnlijk een oud- Engelse voorgevel zal krijgen, wordt een een week durend Shakespeai*efesti- val gehouden, waarbij alle befaamde verfilmde titels aan bod komen. Theater is ook te zien op twee voor stellingen van „Muziek rond Brecht" in het Theater aan de Rijn. Het ge meentemuseum stelt foto's van Wouter van Heusden ten toon met als onder werp: Shakespeare bij Theater. Het stuk „Eindeloze liefde" van de Fransman André Roussin gaat vier maal in de schouwburg en elk week einde is er „Floepla", een cabaret dat geen cabaret is, met spelers van Thea ter en anderen in de Korenbeurs. Ton Wijkamp schreef er veel muziek bij, tussen stukken van Brassens, Brei, Prévert, Erich Kastner en van de zeer oubollige Joop Vana zaliger door. Be kende acteurs en actrices zoals Mia Goossens, Franklin Lafour, Jan en Pim Gorissen, Jan Kieboom en Siem Vroom doen er aan mee, al naar gelang het ze uitkomt. Een agenda om uit te knippen voor AMERONGEN. Pas nu is be kend dat in een ziekenhuis te Am sterdam zondag Godard Adriaan Henrjj Jules, Graaf van Aldenburg Bentinck in de ouderdom van 81 jaar is overleden. Graaf Adriaan, zoals de over ledene in Amerongen werd ge noemd, was op een na de oudste van de familie. Z|jn overlijden betekende voor de kasteelbewoners de laatste van het mannelijk geslacht van de van Aldenburg Bentincks. Totdat de overledene zich in Amsterdam vestigde, was hjj medebewoner van het Kasteel aan de Drostestraat. De bijzetting van het stoffelijk overschot in het familie-mauso leum op de oude algemene be graafplaats te Amerongen, zal gschieden op vr|jdag 9 augustus a.s. om 14.00 uur. het zomerfeest, dat volgens de organi satoren beslist zonder zwart pak of sto la moet worden bezocht: Driekoningenavond - vrijdag t.m. zo. 25 augustus om 8 uur in de schouburg, en ook op 30 en 31 augustus. „Eindeloze liefde" van 26 t/m 29 augustus in de schouwburg, ook om 8 uur. „Muziek rond Brecht" op zondag 18 en 25 augus tus in Theater aan de Rijn in de Rijn straat, om half negen; twee zo/ner- avondconcerten van Het Gelders Or kest bovendien op donderdag en vrij dag 22 en 23 augustus in Musis Sacrum om 8 uur. Het cabaret gaat van de 16e af elke vrijdag en zaterdag t/m zater dag 7 september in de Korenbeurs, 9 uur. goede verstandhouding. Het ont breekt er volgens mij wel teveel aan, dat de raadsleden de hoofdlijn niet duidelijk formuleren." De heer Scha penk heeft al herhaaldelijk de wens uitgesproken, dat men niet teveel in details moest treden. Hij zal hier ook als wethouder op blijven hameren. De raad moet volgens hem po gen uitspraken te doen over de grote lijnen. „Men moet zich uitspreken over de toekomst van bijvoorbeeld: „Het Hof" of het Dorpshuis en niet beginnen over een kapotte lantaarn". Die uitspraken over de grote lijnen wil wethouder Schapenk dan horen van de fracties, maar ook de menin gen van de raadsleden afzonderlijk acht hij van groot belang. „Ik ben een voorstander van de participaire democratie", licht hij toe, „maar de ze heeft grenzen. Nu gaat het eerste kanaal van die democratie via de raad. De inwoners van een gemeen te kunnen zich met vragen tot de raadsleden wenden. De raadsleden moeten in-de raad ooft vragen stel len en suggesties doen en niet alleen kritiek hebben". Grote zaken van algemeen belang, zoals bijvoorbeeld een bestemmings plan moeten volgens de heer Scha penk een nog grotere democratise ring ondergaan. Door middel van een hearing zou hij de mening van de be volking over het plan willen horen. „Het plan moet dan natuurlijk wel klaar zijn. Overigens is dit idee niet nieuw. Het oude college wilde ook al een bestemmingsplan in het open- baar doorpraten. Ik denk hierbij ook aan Arnhem, waar iets dergelijks al meer is gedaan". Onlangs verscheen in de pers nog een andere wens van de heer Schapenk, maar dan van het CHU- lid Schapenk en niet de wethouder. Hij zou zo graag een bundeling van de christelijke partijen verwezenlijkt zien. Niet alleen uit principiële over wegingen. Ook puur praktisch heeft een samenwerking van de conventio nele partijen volgens hem voordelen. „Men krijgt de beste politieke ver houding. Als de christelijke partijen zich gaan concentreren krijgen we 'n evenwichtsfunctie ten opzichte van de socialisten en de liberalen". Hij merkt op, dat een samenwerking van CHU en AR in Leersum voor de deur staat. Politiek heeft de heer Schapenk vanaf zijn studie bezig gehouden. „Bij de sociologie is men al zeer nauw met politiek betrokken. Hieruit is ook mijn interesse voor politiek gegroeid", vertelt hij. Hij is al jaren lang lid van de CHU, een partij die hij bewust heeft gekozen. Hij ziet zijn wethouderschap uit- sluitend als een functie. Hij houdt van het werk, maar dan als werk j en niet als hobby. Men moet bestu- ren. „Dan heeft <men teveel te ma- ken met feitelijke verantwoordelijk- 2 heid om het als een soort van lief hebberij te beschouwen", aldus de nieuwe wethouder. Drs. A. G. W. Schapenk zal onge twijfeld hard werken. Of hij zijn grootste wens, de particuliere demo cratie, in vervulling zal zien gaan is nog de vraag. De raad is gekozen door de bevolking. Die kan met haar 2 vragen en wensen naar de raadsle- 2 den. De raadsleden moeten dan recht- 2 lijnig hun vragen stellen en hun wen- sen te kennen geven. Niet te veel in details treden. Voor grote zaken de mening van de bevolking horen. Een mooi streven van een jonge, talent- 2 volle wethouder. 10000000000000000000000*********************"'' ■000*00***00000000000**00**********' VEENENDAAL In Veenendaal zijn vanavond maar liefst twee clubs uit het betaalde voetbal te gast. Voetbalvereniging Veenendaal speelt een oefen wedstrijd tegen de kersverse eerste-divisieclub Wageningen, terwijl tweedeklas ser DOVO op het Panhuis-sportcomplex als gastheer optreedt van SC Gooi land. Doordat beide plaatselijke verenigingen geen ruggespraak hebben gehouden, komen nu terzelfder tijd twee sterke formaties van betaalde verenigingen naar Veenendaal om zich voor te bereiden op de competitie. DOVO en Veenendaal zijn dus sinds enkele dagen reeds aan het touwtrekken om zoveel mogelijk publiek te lokken naar hun respectieve sportvelden. Op het Panhuis-complex starten de roodwitten om half zeven tegen SC Gooi land, dat aldus een woordvoerder van de vereniging in één van z|jn sterkste opstellingen komt. In de gastenploeg z|jn maar liefst drie ex-DWS-ers opgesteld, namelijk Roders, Lenz en Boogaart, terwijl ook Kanselaar van Go Ahead van de part|j is. DOVO komt met de volgende formatie uit: doel: T. van Hardevcld; achter G. van Beek, G. Slotboom, R. van Braxvoort, G. van Kooten; midden P. Blom, H. van Kooten; voor B. Visscher, A. Gerritsen, N. Diepeveen en B. Demoet. In de ploeg van trainer Hol ontbreken dus Roel Schoeman en J. Rebergen. Vierdeklasser Veenendaal start z|jn oefenwedstrijd een half uur later dan DOVO. Een zegsman van Wageningen deelde mee, dat de Bergbewoners met een basis elftal voor de nieuwe competitie naar „De Salamander" komen, maar dat er toch wel wat geëxperimenteerd zal worden met nieuwe aanwinsten. De formatie van trainer Zeiler ex-Wageninger luidt als volgt: doel. A. Blankespoor; achter: C. Henzen. H. Imbos, H. van de Bovenkamp, D. van Djjk; midden; J. Henzen, H. Stuytenberg; vooe: W. Derksen, G. Heikamp, St. Rebergen en P. Muller. Linksbuiten Jan Sukkel kan niet meespolen bij de geelblauwen in verband met de vakantie. VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken bekend, I. dat zij bij hun besluit van 15 juli 1968, nr. 50.735, hebben besloten op de Munnikenweg, voor wat betreft het gedeelte tussen de Vendelseweg en de Rondweg-west, en de Vendelseweg, voorzover het gedeelte gelegen tussen de Munnikenweg en Holleweg, borden model 49 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeerstekens te plaatsen, waardoor het verboden zal zijn aan de noordzijde van dit wegge deelte c.q. deze weg te parkeren II. dat hun onder. I genoemd besluit in werking zal treden, zodra dit onherroe pelijk is geworden III. dat een afschrift van hun onder genoemde besluit gedurende 30 dagen na heden voor een ieder ter inzage ligt in het -Raadhuis (kamer 1.7) en dat ge durende deze termijn eventueel beroep kan worden ingesteld bij H.M. de Ko ningin, in te dienen bij de Commissa ris der Koningin dezer provincie; IV. dat afschrift van hun meergenoem de besluit is toegezonden aan: 1. Gedeputeerde Staten van Utrecht 2. de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat te Utrecht 3. de Koninklijke Nederlandsche Au tomobielclub KNAC, Sophialaan 4 te 's-Gravenhage 4. de Koninklijke Nederlandsche Mo torrijders Vereniging, Bezuidenhoutse- weg 185 te 's-Gravenhage 5. de Koninklijke Nederlandsche Toe ristenbond ANWB, Wassenaarseweg 220 te 's-Gravenhage. Veenendaal, 2 augustus 1968. B. en W. voornoemd: de secretaris, Van Manen de burgemeester, J. Hazenberg. AMERONGEN Burgemeester en wethouders van Amerongen maken be kend, dat het in hun voornemen ligt om met toepassing van artikel 20 der We- deropbouwwet bouwvergunning te ver lenen aan Teohnivorm N.V., gevestigd Utrechtsestraatweg 26 te Amerongen tot het vergroten van een werkplaat* op het perceel, kadastraal bekend ge meente Amerongen, sectie D no. 3108, gelegen aan de Schapendrift Belang hebbenden kunnen bezwaren tegen het verlenen dezer vergunning tot en met 22 augustus 1968 bij het gemeentebe stuur indienen. Amerongen, 8 augustus 1968. De burgemeester, O. R. van den Bosoh. De secretaris, C. Th. de Boer. AMERONGEN Burgemeester en wethouders van Amerongen maJ<en be kend, dat het in hun voornemen ligt om met toepassing van artikel 20 der We- deropbouwwet aan het gemeentebe stuur van Amerongen bouwvergunning te verlenen voor het uitbreiden van de Chr. ULO-school met 3 lokalen en een toilettengroep op het perceel kadastraal bekend gemeente Amerongen, sectie D no. 3279, gelegen aan de Tabakslaan. Belanghebbenden kunnen bezwaren te gen het verlenen dezer vergunning tot en met 22 augustus 1968 bij het gemeen tebestuur indienen. Amerongen, 8 augustus 1968. De burgemeester, O. R. van den Bosch. De secretaris, C. Th. de Boer, wnd.

De Vallei | 1968 | | pagina 3