Afgelopen seizoen was boordevol sensaties Van de baan.. Aantal STV-Climaxteams meer dan verdubbeld dit seizoen Wie wordt de derde man in eerste uitgave Forellen 1 tuimelde terug naar 4 e klas Weaving weer in distr. Utrecht? Competitie indeling RIVALEN DOVO EN GVVV IN VERSCHILLENDE KLASSEN CANDIA '66 IN 3D CONTRA TECHNISCHE OPPONENTEN KNVB-zaterdag KNVB-zondag Afd. Utrecht-zondag Afd. Nijmegen Afd. Utrecht-zaterdag Goede weg Studie Abrupt Trainer De Kruijf gaat de zaak hergroeperen Roemloos Alleen Jeugd Rhevo '66 verliest aantal heren Weaving Rhevo '66 VEENENDAAL. Het aanmoedigingsinstrumentarium is alweer voor de dag gehaald. De (vooral) jeugdige voetballiefheb bers hebben hun ratels geolied en hun bellen en blaasinstrumenten met zorg weer opgepoetst. De veel lawaai producerende attributen zijn weliswaar bij de verschillende oefenduels van hun favorieten nog niet gebruikt, maar binnenkort is het dan eindelijk zover. De nieuwe voetbalcompetitie gaat van start. Een nieuw seizoen, ongetwijfeld weer boordevol verrassingen, dolle vreugde, pijnlijke teleurstellingen en.stille hoop. Een nieuw seizoen ook met sfeervolle matches en oninteressante duels, met ultra-sportieve ontmoetingen en mini-veldslagen, met zeer eenzijdige wedstrijden en duels met sensationele ontkno pingen. Het competitie-avontuur begint Vechten Perspectieven KNVB-zaterdag ■cr afd. Utrecht-zat. Het competitie-avontuur begint Sensatie is er het afgelopen seizoen volop geweest. Daarvoor zorgden vooral de beide Veenendaalse tweedeklassers DOVO en GVVV, die in één afdeling wa ren ondergebracht. Toch zijn er in onze omgeving relatief weinig kampioensfeesten gevierd. Het Rhenense Candia '66 behaalde de titel in de vierde klasse H-West, terwijl de afdelingsclubs Renswoude en de zondagploeg van Scherpenzeel als eersten finishten in respectievelijk de tweede klasse A en tweede klasse B. Degradan ten waren er meer, vooral in de Betuwe. Opheusden wist zich niet meer te handhaven in de vierde klasse F-Oost en ook voetbalvereniging Kesteren de gradeerde naar de Afdeling Nijmegen. Scherpenzeel (zaterdag) en het Eder- veense Advendo werden het slachtoffer in de tweede klasse A en RK Unitas daalde af naar de derde klasse. Een bijzonder grote deceptie voor het Veenendaalse voetbalpubliek was wel, dat er geen Veenendaalse tweedeklasser kampioen werd het afgelopen seizoen, want daardoor miste men de interessante wedstrijden in de poule om de lands titel van het zaterdagvoetbal, matches die alle werden gespeeld in een hart verwarmende sfeer. DOVO en GWV hebben in hun afde ling gedurende lange tijd de dienst uit gemaakt, maar uiteindelijk werd IJs selmeervogels toch de grote triomfator. Vooral in de wedstrijden tegen de Spa kenburgers stelden beide Veenendaalse ploegen teleur. DOVO ging in een uitwedstrijd met 6-0 ten onder tegen de Vogels, terwijl GWV op het eind van de competitie op het Panhuis een pracht kans had om zich naast IJsselmeer- vogels te werken, maar bij een 2-0 voorsprong faalden zij en de ploeg uit Spakenburg zegevierde uiteindelijk nog met 2-3. IJsselmeervogels beging in de slotfase weliswaar nog een fatale ver gissing, maar in de laatste wedstrijd herstelde het zich en greep de titel bru taal weg voor de neus van DOVO, dat toen op het Panhuis GVVV naar een debacle voerde. In deze door een zeer groot publiek bezochte derby ging GWV dat slechts met acht man overbleef roemloos ten onder, maar voor de roodwitten was de overwinning niet genoeg. Het kampioenschap was voor IJsselmeervogels, dat o.i. bepaald niet meer rechten op de titel had dan de Veenendaalse ploegen. Deze competitie ontmoeten de rivalen tot, over het algemeen genomen, groot genoegen van een aantal bestuurs leden elkaar niet meer. DOVO komt uit in de tweede klasse C, waarin het samen met landskampioen Huizen favoriet is voor de titel, terwijl GWV is ondergebracht in de tweede klasse D. Bekende tegenstanders van de blauw- witten zijn WHC en Go Ahead-Kampen, teams die beide prachtig voetbal spe len. Bij de Veenendaalse ploegen is men optimistisch voor het nieuwe seizoen. DOVO is nagenoeg onveranderd, ter wijl bij GVVV Schreuders een vaste plaats heeft veroverd in de voorhoede. Doelman Van Dijk krijgt ernstige concurrentie van collega Van Capelle- veen, die van WAW is overgekomen en reeds een zeer goede indruk heeft gemaakt bij GVVV. Het spel van zowel DOVO als GVVV heeft de laatste tijd belangrijk aan techniek gewonnen. Derdeklasser VRC heeft een matig seizoen achter de rug. Na een sterke start vielen de Racers flink terug om in de slotfase toch nog aan een algeheel herspel te werken. Aartsvijand van de Veenendaalse ploeg werd HHC, dat uit geschakeld werd voor de titel door Gert van de Weerdhof c.s. In de derde klas se-Oost waarin VRC, tot groot onge noegen van zijn voorzitter, weer is in gedeeld moeten de Racers dit seizoen hoge ogen kunnen gooien. De Merino's en het Ophcusdense Sparta zijn weer in dezelfde afdeling ondergebracht. De Merino-ploeg zag geen kans aan de kop van de ranglijst 'te komen, terwijl Spar ta een langdurig gevecht heeft geleverd met Kesteren om het behoud van het vierdeklasserschap. De Opheusdenarui wonnen deze verbeten strijd. Merino's moet deze competitie als een van (de vele) kanshebbers worden beschouwd in de vierde klasse A-Oost. Musketiers uit Eist heeft een sei zoen met imponerende successen ge had. De Elstenaren debuteerden in de KNVB, vierde klasse C, maar niets weerhield de ploeg ervan om op de twee de plaats van de ranglijst te eindigen achter Sparta Nijkerk, onmiskenbaar de beste formatie in deze afdeling. Een prachtig resultaat van Musketiers, dat het deze competitie met zijn nieuwe trainer, de heer Heikamp die onder meer Lunteren het derdeklasserschap bezorgde, zeer ver zal brengen. De technisch knappe ploeg van Can dia '66 uit Rhenen, getraind door de heer Te Kulve, greep vorig seizoen de titel in de vierde klasse H-West. Met groot machtsvertoon stevenden de Rhe- nenaren op het kampioenschap af en toen zij de balans opmaakten bleek dat er een enorm grote voorsprong was op gebouwd op de naaste concurrenten (voor zover hiervan nog kon worden gesproken). Candia '66. dat over een zeer hecht team beschikt, komt nu uit in de derde klasse D, waarin het aan treedt tegen doorgaans technische oppo nenten. Als oude bekenden ontmoeten de pupillen van Te Kulve onder meer Amsvorde en WY. Een goede klasse ring ligt ondanks het feit dan Can dia '66 debuteert in deze klasse o.i. wel voor de hand. Veenendaal heeft geen rol van bete kenis gespeeld in de vierde klasse H- West. De ploeg van oefenmeester Zei ler startte bijzonder sterk, maar bleek na verloop van tijd toch boven haar stand te hebben geleefd. Het kwam zelfs nog in degradatiegevaar want de krachtverschillen waren met uitzon dering van de top nihil. Maar toch handhaafde het zich. Veenendaal heeft weer de beschikking gekregen over twee aanvallers, namelijk W. Derksen die Kesteren vaarwel zei na de degradatie en St. Rebergen, die afscheid nam van afdelingsclub SVP. De technische leiding van Veenendaal is zeer optimistisch voor het nieuwe seizoen en men houdt ernstig rekening met een eventueel uitbundig kampioens feest. Scherpenzeel werd kampioen in de tweede klasse B en promoveerde daardoor naar de eerste klasse A, waar in de ploeg het uiterst moeilijk krijgt. Midlandia, de gedegradeerde 4e klasser is hier kanshebber voor de titel. DVSA, dat twee seizoenen geleden de KNVB moest verlaten, heeft vorig sei zoen in de eerste klasse B nogal teleur gesteld. Ook de Amerongers begon nen hoopvol, maar zakten al spoedig te rug en kwamen zelfs in degradatiege vaar. In het bijzonder de frontlinie van de Amerongers laat te wensen over, met welk probleem men deze competi tie nog te kampen heeft. Oranje-Wit speelt weer in dezelfde afdeling en ont moet vele oude bekenden. De Elstena ren wisselden in de afgelopen competi tie goede wedstrijden af met uiterst zwakke en men moest daardoor genoe gen nemen met een zeer bescheiden klassering. RK Unitas wist zich niet te handha ven en daalde af naar de derde klasse B, waar het onder andere aantreedt te gen HDS uit Leersum, dat vastomlijn de kampioensplannen had gemaakt. Hiervan kwam echter niets terecht en onder leiding van de nieuwe trainer hebben de Leersumers een nieuw plan de campagne gemaakt, dat hun het kampioenschap moet opleveren. Opheusden, dat vorig seizoen uit kwam in de vierde klasse F-Oost, heeft zich niet kunnen handhaven. Na een spannende wedren met EWV uit Eek en Wiel degradeerden tenslotte de Opheus- denaren. De hoofdklasse van de Afde ling Nijmegen, waarin het nu is inge deeld is een uitermate zware klasse die moeilijk kan worden verlaten, daar de teams hierin vrijwel even sterk zijn als de KNVB-vierdeklassers. Opheusden is met een verjonging van het elftal bezig en men heeft daardoor vrij hoge ver wachtingen van de eerste uitgave. Zaterdagclub Kesteren werd ook ge grepen door het degradatiespook. Het hersteld^ zich in de laatste competitie duels verrassend goed, maar Sparta uit Opheusden, dat enkele wedstrijden min der had gespeeld, bemachtigde in de laatste duels meer punten dan Keste ren en de ploeg van Derksen werd over de KNVB-drempel gedrongen. Kesteren komt nu weer uit in de A-klasse van de Afdeling Nijmegen, waarin het zeker weer de grote kandidaat is voor de ti tel. Waar Kesteren gaat spelen dit seizoen is nog niet bekend, want het nieuwe sportpark kan vermoedelijk nog niet worden gebruikt. Waarschijnlijk speelt de vereniging een seizoen op het oude Uchta-veld in Ochten. Renswoude heeft voor de eerste maal in zijn bestaan een eersteklasser. De formatie van trainer Van Soest was veruit superieur in de tweede klas A en behaalde met grote overmacht de titel waardoor het team automatisch promo veerde. Ook dit seizoen verwacht men in de nieuwe afdeling een hoge klasse ring. Vier teams uit deze streek zijn nog in gedeeld in de tweede klasse A, de afde ling die zoveel derby's in zijn program ma doet. Het Rhenense Candia '66, Valleivogels uit Scherpenzeel en de Veenendaalse verenigingen Kulan en SVP komen weer VEENENDAAL De Veenendaal se lawn-tennisclub VLTC heeft dit jaar wederom niet aan de competitie deelgenomen. Twee seizoenen gele den kwam het nog uit met drie teams in de zaterdag competitie, maar dit zomerseizoen was er onvoldoende animo bij de leden om in te schrij ven voor de competitie. Bij de jeug dige spelers en speelsters is dit min of meer te wijten aan studieplichten, doch de oudere generatie voelt er eenvoudigweg niets voor in competi tieverband uit te komen. Dit is bij zonder jammer, want deze prachtige tak van sport heeft in Veenendaal een uitstekende accommodatie op de banen aan de Dennenlaan. In Veenendaal was men bij de VLTC twee jaar geleden op de goede weg toen maar liefst drie jeugdteams werden ingeschreven voor de zater dagcompetitie. Twee van deze teams werden toen kampioen, terwijl ploeg nummer drie op een haar na de titel greep. Verleden jaar was de animo voor de competitie al dermate ge daald, dat er vrijwel niet in compe titieverband werd uitgekomen en dit seizoen zijn er helemaal geen wed strijden op de prachtige banen aan de Dennenlaan gespeeld. De VTLC be perkt zich thans tot wat incidentele wedstrijden zoals toernooien tegen verenigingen uit de omgeving, maar de pure noodzaak om goed te trainen voor de competitie is letterlijk en fi guurlijk van de baan. Het is wel zo, dat diverse poten tiële kandidaten voor één der teams dit seizoen om studieredenen de tijd om veel te trainen wel anders konden gebruiken, maar jammer blijft het, dat veel andere leden domweg geen zin hebben in de competitie. Vooral bij de senioren-leden beperkt men zich tot het sporadisch op de baan verschijnen om „een balletje te slaan". Aan het eind van de maand organiseert VLTC nog wel het jaar lijks terugkerende evenement, de „invitatie-wedstrijden", voor teams uit de omgeving van Veenendaal zo als Ede, Rhenen, Wageningen, Leer sum en Amerongen. Toch valt een en ander zeer te be treuren, want met de zeer goede ac commodatie aan de Dennenlaan zou er toch werkelijk in Veenendaal een gewéldig brok tennis ten beste kun nen worden gegeven. Helaas werd de opmars van de jeugd wat abrupt onderbroken door een zekere laksheid van het bestuur en de technische leiding van VLTC. Het onbreekt de club onzes inziens aan jeugdig enthousiasme. Als hierin in de nabije toekomst verandering kan worden gebracht, is het zeer goed mogelijk dat Veenendaal bin nenkort weer over een goed draaien de lawn-tennisclub kan beschikken. De exploitatie van de banen aan de Dennenlaan zal ongetwijfeld de nodi ge financiële consequenties met zich meebrengen, maar het nuttig rende ment blijft nu te enen male uit. En dat is bijzonder jammer...! 9 De nieuwe kandidaat voor het eerste elftal van GVVV, de ex-WAVV-er Van Capelleveen, in actie in de oefenwed strijd tegen Vitesse-B. Doelman Wim v. Dijk krijgt zware concurrentie van de Wageningse goalie uit in deze afdeling, waarin moeilijk fa vorieten voor de titel zijn aan te wij zen. Advendo en Scherpenzeel wisten zich niet te handhaven in deze klasse en de gradeerden naar de derde klasse A, waar zij ongetwijfeld weer een hoofdrol gaan vertolken. In de derde klasse B is NSVS titelkandidaat, de ploeg die vo rig seizoen de boot miste. De Veenenda lers krijgen evenals vorig seizoen onder andere tegenstand van DVSA uit Ame rongen. VEENENDAAL Het eerste team van STV-Climax heeft het afgelopen sei zoen voor „groot nieuwsgezorgd in de Veenendaalse sportwereld. Het verover de op imposante wijze een plaats in de hoofdklasse en daarmee werden de pres taties van het trio Vermeer-Van Wely- Vos op prachtige wijze beloond. De drie sportlieden demonstreerden in het merendeel van hun matches een uitstekende vorm en baanden zich na verbeten en soms totaal uitputtende duels een weg naar een geheel nieuw terrein: de hoofdklasse. STV-Climax zorgde regelmatig voor hot-news en stond daardoor in het mid delpunt van de belangstelling. Het leden aantal groeide onstuimig, de donateurs actie van de vereniging werd een gewel dig succes, kortom STV-Climax kon trots zijn. Vorig seizoen schreef men met vier teams in voor de competitie en dit aan tal is nu meer dan verdubbeld. Nu wer pen negen Climax-formaties zich bin nenkort in de tafeltennisstrijd. Een prognose te geven voor het eer ste team is te enen male onmogelijk, daar de competitieindeling bij het ter perse gaan van deze extra sportkrant nog niet bekend was. De twee hoofd klassen in Nederland zijn verdeeld in vier groepen van zes teams, waarvan er vier automatisch degraderen. „Ik kan nog geen zinnig woord zeg gen over onze kansen in de hoofdklas se", vertelde eerste-teamspeler Rein van Wely desgevraagd, „maar hét gro te streven is uiteraard om ons te hand- haven en daarvoor zetten we ons ge heel en al in". Van Wely en Henk Vermeer ex- ereklassespeler zijn verzekerd van een vaste plaats in STV-Climax 1, maar om de bezetting van de derde plaats zal dit seizoen hard moeten wor den gevochten bij de Veenendaalse club. E. Vos, die de afgelopen compe titie samen met Vermeer en Van We ly speelde, krijgt concurrentie van maar liefst drie andere kandidaten voor de derde plaats. Van overgangs- klasser Zeist kwam W. Bos over naar STV-Climax en hij maakt een goede kans, evenals de momenteel sterk spe lende C. van Dam. Bovendien keerde crack T. van de Weerd terug naar zijn vereniging en ook hij kan even tueel aanspraken maken op de felbe geerde plaats. Met acht seniorenteams en een junio renformatie start STV-Climax de com- RHENEN Toen de eerste uitgave van RZ en PC „De Forellen" vorig jaar kampioen werd van de vierde klasse en pro moveerde naar de derde, wist men by de Rhenen se club dat dit zevental het uitermate zwaar zou krygen in de derde klas se. En toen twee sterke spelers van Forellen on- middellyk na de promo tie vertrokken, leek het helemaal onwaarschijn lijk dat de Rhenenaren zich zouden handhaven in de nieuwe afdeling. Welnu, de formatie heeft het inderdaad het afgelopen seizoen niet kunnen bolwerken. Roemloos degradeerde men weer naar de vierde klasse. Geen enkel winst punt wist Forellen 1 te bemachtigen. Het moest genoegen nemen met doorgaans verpletteren de nederlagen en het kon op geen enkele wyze de kracht van zijn klas segenoten weerstaan. Als een rotsblok tui melde men weer terug in de oude afdeling. Wat zijn nu de oorza ken van dit roemloze competitieverloop? An- dré de Kruijf, de 20-ja- rige technische man van Forellen, die sinds 1 juli belast is met de zwem en polotraining bij de Rhenense zwemclub, wijt de povere oogst van het afgelopen seizoen voor 't grootste gedeelte aan de omstandigheid, dat twee van de sterkste spelers vertrokken na de promo tie. „Maar", gaat de opvol ger van ex-oefenmeester Ton van Dijk verder, „er zijn meer oorzaken. Die noem ik echter lie ver niet, want ik ben bang om via een krante artikel anderen te bele digen." Waarschijnlijk doelt de jonge trainer, die in de komende herfst zijn stu die voor badmeester wil voltooien, op „badbeer" Van Dijk, die aan het begin van het waterpolo- seizoen veel kritiek kreeg te verwerken over de po vere resultaten van zijn ploeg. Waren er dan geen krachten aanwezig, die de opengevallen plaatsen in het eerste zevental weer konden innemen? „We hebben reserve-spe lers genoeg", vertelt An- dré de Kruijf, „maar de capaciteiten van de twee poloërs die vertrokken, konden beslist niet wor den geëvenaard". raak je al meteen jaren achterop. Het enthousias me is er in ruime mate en ik maak me over de toekomst dan ook be paald geen zorgen. Er zit een heel nieuw zevental in voor de toekomst". Forellen 2 deed het het afgelopen seizoen beter en legde beslag op de ti tel in zijn afdeling. Het aantal leden van de Rhenense zwemclub blijft nog steeds groei en. Er wordt intensief getraind in 't Ouwehand- bad en binnenkort gaat men verhuizen naar het Lijsterbergbad van de gemeente. Dit seizoen gaan twee andere spelers van Fo rellen 1 trouwen en men rekent bij Forellen niet meer voor de volle 100 procent op deze krach ten. Trainer De Kruijf: ,,/oor mij staat het vast, dat het eerste waterpolo- zevental voor de naaste toekomst moet worden opgebouwd uit de jeugd. Er is talent voldoende om tijdens het over gangsstadium de zaak te hergroeperen en er met de training naar toe te werken, dat we zeer bin nenkort met een verjong de ploeg te water kun nen". Hij, wil nu de gehele ploeg een drastische ver jongingskuur laten on dergaan. „Daar moet je niet mee wachten totdat het hele eerste team is leeggelopen, want dan De training is zowel op waterpolo als op wed- strijdzwemmen gericht en De Kruijf doet het hele maal alleen. „Dat vind ik uitermate prettig", zegt hij, „want wanneer er twee trainers over gaan is dat minder gunstig, om dat iedere oefenmeester andere inzichten heeft. André de Kruijf be schouwt de afgelopen maanden (vanaf 1 juli) als een soort inleiding op zijn definitieve trainings programma, dat hij in ok tober hoopt te beginnen en het komende voorjaar in het open bad wil aan sluiten. Aan wedstrijdzwem- men is het afgelopen sei zoen weinig gedaan bij „De Forellen". Er is slechts één ontmoeting gehouden met ZC Tiel, waarvan binnenkort de return zal volgen. Bovendien staan de clubkampioenschappen nog voor de deur, terwijl de waterpolo-af deling nog deelneemt aan drie toernooien, alle buiten Rhenen. petitie. Voor de helft van de senioren- ploegen zijn goede vooruitzichten op 'n titel aanwezig. STV-Climax 2 heeft in de eerste klasse de beste papieren voor het kampioenschap, terwijl het derde team tweedeklasser eveneens vrijwel zeker kan zijn van de titel. In de vierde klasse gaat STV-Climax 5 als de grote favoriet van start. In de derde klasse is het sterke team van SKF de grote kanshebber, maar ook STV-Climax 4 moet beslist tot de titel kandidaten in deze afdeling worden ge rekend. Het wordt waarschijnlijk een spannende wedren tussen deze beide Veenendaalse verenigingen. Morgen worden de clubkampioen schappen van STV-Climax gehouden. Henk Vermeer heeft in feite de meest reële kansen op de clubtitel. Ter voorbereiding op de ongetwijfeld zware competitie komt de Veenendaal se vereniging verder nog uit in een tweekamp tegen RTTV uit Rhenen, ter wijl zij in september deelneemt aan een groot nederlaagtoernooi dat wordt georganiseerd door het Apeldoornse Torpedo. Met vijf ploegen heeft STV-Climax hiervoor ingeschreven. In januari van het volgend jaar zijn ook weer de kampioenschappen van de Gelderse Vallei gepland, die worden gehoudeA onder de naam „Scheepjeswol-toer nooi". VEENENDAAL RHENEN De volleybalverenigingen Weaving uit Vee nendaal en Rhevo '66 uit Rhenen heb ben zich de afgelopen competitie goed door de wedstrijden heengeslagen. Wea ving eindigde op de tweede plaats in de 2e klas van district Amersfoort en Rhe- vo-heren eveneens aan de kop van de ranglijst in de 3e klas district Utrecht. De damesploegen deden het ook goed. Rhevo eindigde in de middenmoot van de 2e klas district Utrecht en de Wea- ving-dames op eenzelfde plaats In dis trict Amersfoort. De toekomst voor Rhevo is minder rooskleurig, want het ziet ernaar uit, dat bij de heren enkele vaste spelers gaan verdwijnen. Bij Weaving zijn de moeilijkheden van andere aard. Momenteel wordt een herindeling door de bond bestudeerd en het moet niet onwaarschijnlijk worden geacht, dat Weaving weer wordt terug geplaatst naar district Utrecht. En het is algemeen bekend, dat hierin veel sterkere ploegen uitkomen. Weaving deed het in de nieuwe Amersfoortse sporthal uitstekend. De heren draaiden van meet af aan mee in de kop van de 2e klas, maar toch moest het ten slotte een ploeg voor laten gaan. De dames debuteerden in de competi tie en na geacclimatiseerd te zijn sloe gen zij soms veel hoger geklasseerde ploegen. Een plaats in de middenmoot was de beloning voor hen. Een onzeke re factor voor de toekomst van Wea ving is dus de terugplaatsing naar het district Utrecht. Enkele jaren geleden moest het daaruit verdwijnen omdat het niet kon voldoen aan het te leveren aantal scheidsrechters. Het kan dus erg zwaar worden want in de 2e klas district Utrecht wordt er minstens twee klassen beter gespeeld dan in het district Amersfoort. Maar Weaving heeft laten zien, dat het te gen sterke tegenstanders behoorlijk voor de dag kan komen, dus mocht het inderdaad zover komen, dan zullen Piet van de Bosch c.s. ook die klip wel we ten te omzeilen. Rein van Wely (links) en Henk Ver meer zijn de vaste krachten van STV- Climax 1. Welke speler hen dit seizoen in de hoofdklasse gezelschap houdt, is echter nog lang niet bekend. Het Rhenense Rhevo '66 startte goed in de 3e klas van de bond district Utrecht. De heren gaven met nog twee ploegen de toon aan in de eerste helft, maar daarna ging het finaal mis. Enke le wedstrijden werden dom verloren, zo dat ver voor het einde van de competi tie de kanshebbersplaats al moest wor den verlaten. De dames deden het in de 2e klas aardig. In de eindfase moest eveneens enkele malen onnodig de vlag gestreken worden en het eindigde daar door in de middenmoot. En ook dat is voor een debutant een goede plaats. Ook de toekomst voor Rhevo ziet er niet zo best uit. Zoals het er nu voor staat gaan vooral bij de heren enkele gerenommeerde spelers het veld rui men. Het boterde niet meer aan het einde van de competitie en enkele spe lers hebben er de voorkeur aan gege ven een ander klimaat op te zoeken. Hieraan is de gehele structuur van de vereniging debet en dit zou verholpen kunnen worden wanneer enkele oudere leden de helpende hand zouden bieden, zodat de taken beter kunnen worden verdeeld. ■cr KNVB-zondag District West I 3de klasse D: Amsvorde Baarn Candia '66 CDN DEV 4de klasse H: EMS Fortitudo JSV KDS De Meern Saestum Donar Holland Ultrajectum Victoria Vriendenschaar WY Zeist Stichtse Boys SVF Utrecht Veenendaal Vreeswijk Zw. Vooruit 2de klasse A: Arnemuiden CSVD Excelsior M Rijnburgse Boys SHO 2de klasse B: DOTO HCSC HBSS NDSM Noordwijk 2de klasse C: Apeldoorn CJVV DOVO Geinoord 's-Gravenz. SV 2de klasse D: DES Excelsior '31 Fit Boys Go Ahead K. GVVV 2de klasse E: Be Quick '28 Blauw Wit '34 DOSK Eems Boys Genemuiaen DISTRICT WEST I 4de klasse C: AMVJ Altijd Paraat Bloemenkwartier Flora Boys Hierden DISTRICT OOST 3de klasse: Bergentheim DOS '37 Elb. Sportclub Enter Vooruit ESA 4de klasse A: Bennekom Blauw Geel '55 DTS '35 FHS Marskamp De Merino's SIZO SSS Ter Leede IJsselmeervogels Zwaluwen Zwart Wit '28 Quick Boys RVVH Rijsoord ZCFC Zuidvogels Heerjansdam Huizen Kozakken Boys Spakenburg Sprang SSC 55 Klazienaveen Nunspeet SVZW vvoo WHC wzc Harkemase Boys ONS Oranje Nassau Urk VVT WVF Jonathan De Musketier* NSC OSDO Veluwse Boys IJ.F.C. HHC Lunteren ON OWIOS Voorwaarts VRC Vroomsh. Boys Ostrabeke Otterlo Redichem SKV Sparta '57 VVS '65 1ste klasse Cobu Boys CSV Vitesse CSW Eemnes Hulshorst 2de klasse A: Baarn Candia '66 Hees Hoevelaken Kulan 3de klasse A: Achterveld RS Advendo Barneveld EFC '58 Posthoorn 3de klasse B: Beverw. Boys Bunnik CDN DEV Dold. Boys Lekvogels Lopik Montfoort Renswoude Tersch. Boys VVJ SEC SVP TOV Valleivogels VVZ '49 Woudenberg Roda '46 Rood Wit Scherpenzeel SOVA Veense Boys Zwart Wit DVSA FZO (Zeist) Langbroek NSVS Soesterberg Stroe •cr afd. Utrecht-zond. 1ste klasse A: Midlandia Amf. Boys Minerva BDC Roda '46 EMM Scherpenzeel Hoogland Soesterberg Kampong Veense Boys 1ste klasse B: PVC Brederodes RK Stormv. DVSA SCH DWSV Utr. Boys MSV '19 Voorwaarts Patria Wijk bij Duurstede 2de klasse B: Mal. Muda Barneveld Olympia '25 DSO (U) Oran|e Wit DVSU Rivierwijkers Maarssen VSK De Meeuwen 3de klasse B: 't Goy A res HDS Bilthoven RUC Dorestad RK Unitas En Avant SVMM ■cr afd. Nijmegen AFD NIJMEGEN Aquila-Dreumel Hoofdklasse (zondag) Nijmegen Spel. Bemmel Novio-Nijmegen Olympia Horssen Dodewaard Millingen Opheusden Nijmeegse Boys DBV-Maasbommel ""'insen HAVO-Haalderen A-klasse (zaterdag) Kesteren Oranje-Blauw UNI PGEM Trajanus HSV FHS 2 WS 2 Sparta 2 Opheusden 2

De Vallei | 1968 | | pagina 12