Koelcel is overbelast met vlees Gebouw vleeskeuringskring is hard aan uitbreiding toe Gevaarlijke situatie voor de consument VALLEI? Belt u dan even a.u.b. 10550 11079 Feike Asma speelt in Ede verzoeknummers TEKENDRANG LEIDDE TOT VRAGEN IN GEMEENTERAAD Rhenense ambtenaar van gemeentewerken zelfstandig architect Hinderwet Bekendmaking Ds. Kooreman kreeg beroep Winst Spreekuur van burgemeester O.B.K. luisterde feesten op „Oneerlijke concurrentie" Midgetgolfclub in de prijzen MARKTEN Grote deelname bromfietsrallv UW BURGERLIJKE STAND AMERONGEN SCHERPENZEEL Aanleg Liefhebberij Vrije wil WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1968 VEENENDAAL Het gebouw van de Vleeskeuringskring Veencndaal aan de Nijverheidslaan te Veenendaal moet zo snel mogelijk worden uitgebreid. Het aantal noodslachtingen is de laatste jaren enorm toegenomen: in 1967 meer dan duizend. Dit heeft tot gevolg dat de koelcel veel te klein is, evenals het la boratorium waarvan een groot deel van de inventaris is ondergebracht in de kantoren. Om de koelcel zoveel mogelijk te ontlasten verkoopt men twee a drie maal per week vrijbankvlees. Ook het aantal kopers van vrijbankvlees is enorm toegenomen. Wanneer er een verkoop van dit vlees is staan tientallen mensen in rijen voor het gebouw om een portie te bemachtigen. Een uitbrei ding van het gebouw van de vleeskeuring is in behandeling. De directeur van de Vleeskeurings kring Veenendaal, de heer C. Favejee heeft in een rapport aan de kringcom missie een uitbreiding voorgesteld. Dit rapport is door de commissie doorge stuurd naar de veterinair-inspecteur van de provincie Utrecht. Tijdens de behandeling van de begro ting van de Vleeskeuringskring Veenen daal in de vergadering van de ge meenteraad van Rhenen vorige week dinsdag, merkte een der raadsleden op, dat de overbelasting van de koelcel een gevaarlijke situatie voor de consument zou zijn. De cel zou volgens het raads lid stampvol hangen met vlees, waarvan niet zeker is of de kwaliteit wel voor de consumptie geschikt is. Volgens de heer Favejee is dit onzin. „De keuring bljjft bjj ons het belang rijkste werk. We zorgen er altijd voor, ook al is de cel nog zo vol, dat er een ruimte is tussen dc verschillende stuk kon vlees. Als dat helemaal niet moge lijk is, hangen we plastic over de stuk ken vlees. Het is dus altijd van elkaar gescheiden. Het vlees van mindere kwaliteit komt nooit in aanraking met het andere vlees". Volgens de directeur zijn de uitlatingen in de raad een gevolg van jaloezie. Met schele ogen ziet men aan, hoe de veehouders voor nood- slachtingen naar Veenendaal gaan. „Ze komen hier, omdat ze een volledige en gespecificeerde afrekening krijgen. Ie der krijgt wat hem toekomt". De vlees- kcuringskring maakt geen winst. Alleen de onkosten worden berekend. Het geld dat men voor het vlees krijgt, wordt nog dezelfde dag aan de afdeling financiën van de gemeente Venendaal afgedragen. Daar kunnen de vee-eigenaren hun geld innen. „Iedereen heeft het recht om te komen kijken hoe het hier toegaat", zegt de heer Favejee. De directeur van de vleeskeurings kring meent, dat ook de enorme toena me van de noodslachtingen te wijten is aan de wijze, waarop de vee-eigenaren worden behandeld. „Als een noodslacht- plaats in particuliere handen is, moet men winst maken. Wij hebben met een gemeentelijke instelling te maken. Hier hoeft men geen winst te maken". Als een dier een ongeluk heeft gehad, wordt het volledig onderzocht en kan het vlees volledig worden goedgekeurd. Dit is ook mogelijk als een dier tengevolge van dolheid afgemaakt moet worden. Toch is het vlees van de dieren, die in een noodslachtplaats geslacht worden kwetsbaarder dan het vlees van de ge wone slager. Vooral in dit opzicht doet het ruimtekort zich zo sterk voelen. Men kan niet efficiënt werken. Om de koel cel zoveel mogelijk te ontlasten houdt men twee a drie keer per week een verkoop van vrijbankvlees. „Als het warm weer is, of in de hondsdagen, gaat het aantal noodslachtingen omhoog. De koelcel is dan overbelast. We willen het vlees zoveel mogelijk in de cel hou den omdat de houdbaarheid nu eenmaal minder is dan van het normale vlees. Vrijbankvlees vereist een extra verzor ging", aldus de heer Favejee. Als het flink koud is, kan het vlees wel eens een dag buiten de cel blijven. Het laboratorium van de vleeskeu ringskring is ook veel te klein. Dit is volgens directeur Favejee een gevolg van de steeds uitgebreider wordende wetgeving op het gebied van de vlees keuring. Aanvankelijk ferd op het laboratorium alleen een bacteriologisch onder zoek veiricht. Daar kwam later het onderzoek naar para-tyfus bij en het ac tuele onderzoek bij mestkalvercn, die ingespoten kunnen zijn met hormonen. Bij de slagers moet men de hygiëne controleren bij de distributie van vlees. Zodoende heeft men steeds meer werk gekregen. De inventaris van het laboratorium neemt steeds meer ruim te in beslag. Het laboratorium is te klein geworden. In het kantoor van de heer Favejee staat een tafel, waarop het microscopisch onderzoek moet wor den verricht. Zijn kasten zijn voor het overgrote deel gevuld met laboratorium- materiaal. De slachtplaats en de uitbeenruimte zijn momenteel in een afdeling onderge bracht. Ook hiermee komt men de laat ste tijd in het gedrang. Deze afdelingen moeten gescheiden zijn. Verder heeft de belangstelling van de consument voor het vrijbankvlees een enorme vlucht genomen. Zoals gezegd wordt twee a drie maal per week vrij bankvlees verkocht. Steeds als er zo'n verkoop is, staan tientallen mensen in rijen voor het gebouw. „De mensen heb- enb 'n volledig vertrouwen gekregen in de keuringsambtenaren. Ook moet men hierbij de financiële consequenties niet uit het oog verliezen. Het vrijbankvlees De belangstelling voor vrijbankvlees is de laatste jaren in Veenendaal enorm toe genomen. Als er een verkoop van vrij bankvlees wordt gehouden staan tiental len mensen in de rij te wachten voor het gebouw van de Vleeskeuringskring Vee nendaal aan de Nijverheids laan. is veel goedkoper"Hiet staat weer te genover, dat men bij 't kopen van vrij bankvlees maar moet afwachten wat men krijgt. Het is niet mogelijk te zeg gen: „Geef mij maar een pond biefstuk en drie schouderkarbonaden". Men moet nemen wat men voorgescho teld krijgt en dat kan mee- of tegenval len. Dank zij de lge prijzen nemen veel mensen dit op de koop toe. Bovendien heeft men binnen de klan tenkring een vrijwel unieke regeling be treffende de verkoop ontworpen. De klanten brengen een briefkaart bij de vleeskeuringskring, waarop men alleen z'n eigen adres heeft ingevuld. Wanneer een bepaalde hoeveelheid vlees voor verkoop in aanmerking komt, worden de briefkaarten door de vleeskeurings kring ingevuld: de datum van de vrij- bankverkoop en de afzender, de vlees keuringskring. Deze regeling is getrof fen om „file-vorming" te voorkomen. De belangstelling is echter zo groot, RHENEN Burgemeester en wet houders van Rhenen brengen ter open bare kennis, dat ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken ter inzage liggen: a. een verzoek van G. Drost, Rijks straatweg 111 te Eist (U), om vergun ning tot het oprichten van een inrich ting voor het knippen van plaat in het perceel Rijksstraatweg 111 te Eist (U), kadastraal bekend gemeente Rhenen, sectie H nr. 3113; b. een verzoek van Shell Nederland Verkoop Mij. NV te 's-Gravenhage, om vergunning tot het wijzigen en uitbrei den van een inrichting bestemd tot het opslaan en afleveren van motorbrand stoffen bij het perceel Grebbeweg 3-9, kadastraal bekend gemeente Rhenen, sectie E nr. 1976; c. een verzoek van H. J. Bogaards, Vreewijkplein 1 te Rhenen, om vergun ning tot het oprichten van een inrich ting voor het bakken van voedings- en genotmiddelen in oli£n en vetten in het perceel Vreewijkplein 1 te Rhenen, ka dastraal bekend gemeente Rhenen. sec tie G nr. 2467. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van deze vergunningen kan een ieder gedurende tien dagen na dagteke ning van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar deze verzoeken ter inzage liggen. De inge komen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij de gemachtigde in brengen op een openbare zitting, te houden op dinsdag 17 september 1968 des voormiddags 11.00 uur ten gemeen tehuize. Beroep tegen een beschikking kan la ter o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente, waar deze openbare kennisgeving is ge schied, mits hij in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schrifte lijk bezwaren heeft ingebracht. Rhenen, 30 augustus 1968. B. en W. voornoemd, De secretaris, W. C. Pieters. De burgemeester, L. Bosch v. Ro senthal. ADVERTENTIE Tot 17.30 uur Van 17.30- 19.30 uur dan brengen wij hem nog 's Zaterd. van 16.30-17.30 uur EDE Woensdagavond wordt de ne gende en tevens laatste zomeravond-or gelbespeling in de maanden juli en au gustus van dit jaar, weer verzorgd door de bekende bekwame organist Fei ke Asma uit Maassluis. Het concert vindt plaats in de gerestaureerde oude kerk aan de Grotestraat te Ede. De verwachting is gewettigd dat voor deze laatste bespeling door Feike As ma in dit seizoen weer een talrijk pu- van de stemmingsvolle voordracht van bliek aanwezig zal zijn om te genieten deze bekwame organist in een program ma van verzoeknummers. Het is jaarlijks weer een goede ge dachte om de bezoekers verzoeknum mers te laten opgeven. Zeer velen heb ben hiervan steeds gebruik gemaakt, veel meer dan één orgelbespeling zou kunnen bevatten. Daarom is dit jaar een greep gedaan uit de nog niet be handelde verzoeken. Feika Asma heeft aan de hand van deze binnengekomen verzoeken een ver antwoord programma samengesteld met tot slot samenzang van het koraal: ,,'k Wil u o God, mijn dank betalen". Het programma voor woensdagavond luidt als volgt: 1. a Toccata Psalm 146, b. Trio „Gebed des Heren", Jan Zwart 2. Toccata et Fuga in d-moll, Joh. Seb. Bach 3. Adagio in g-minore, Wilhelm Albinoni 4. Sonate über den Choral: a. Toccata, b. Recitativo, c. Allegro, Wil helm Volckmar. 5. Marche Funèbre et chant sèraphique, A. Guilmant 6 a. Allegro Vivace, b. Fi nal (uit Symphonle I), Louis Veme 7. Fantasie over de avondzang: ,,'k wil U, o God, mijn dank betalen" met sa menzang. In september zullen nog twee orgel concerten worden gegeven door buiten landse organisten n.l. op 14 september door Heinz Lohmann uit Dusseldorp, deelnemer aan het Orgelconcours in de Grote Kerk te Arnhem en op 21 sep tember door Professor Kamiel d'Hooge, organist van de Kathedraal te Brugge in België. RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat hij vrijdag 30 augustus 1968 verhinderd is spreekuur te houden. Rhenen, 26 augustus 1968. De burgemeester voornoemd, L. Bosch van Rosenthal. dat men nog een of anderhalf uur op z'n portie moet wachten. Een portie wil zeggen: ten hoogste drie kilo vlees per gezin. In 1964 werd het huidige gebouw van de Vleeskeuringskring Veenendaal ge bouwd. Voorheen werkte de instelling in een particulier slagersbedrijf in de Zandstraat. Het nieuwe gebouw was op de toekomst gericht. Men had rekening gehouden met een verdubbeling van het aantal noodslachtingen. Achteraf blijkt, dat men met een veel grotere toename van noodslachtingen te maken zpu krij gen. Hierop had niemand gerekend. Nu blijkt men de toename echter onder schat te hebben en zal men tot uitbrei ding moeten overgaan. De vleeskeu ringskring Veenendaal heeft betrek king op de gemeenten Amerongen, Res teren, Leersum, Lienden, Rhenen. Vee nendaal en omgeving. OUiMSfiMtMêét* VEENENDAAL Heden, woensdag La Montagne: 14.30 en 20 uur: Mode show. BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal: 19.30 uur: „De dief van Parijs". Morgen, donderdag BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal: 19.30 uur: „Voor de vust weg". TENTOONSTELLINGEN Raadhuis en politiebureau, Veenendaal: t/m 7 sept. dubbelexpositie „Kiek en Kunst". Geopend van maandag t/m vrijdag van 9-18 en van 19-21 uur. Zaterdags 15-18 en 19-21 uur. Zondags gesloten. Streekmuseum Rhenen: tm 14 sept. werken van Leen Molendijk uit Arn hem. Dagelijks, behalve op zon- en woensdag, geopend van 11-12.30 en 14-17 uur. RHENEN Burgemeester en wet houders nodigen de inwoners van acht tien jaar en ouder van het dorp Eist uit op maandag 2 september 1968 des na middags 8.00 uur aanwezig te zijn in qafé „Sportlust" aan de Veenendaalse- straat, waar onder aanbieding van een kopje koffie en een rokertje een uiteen zetting zal worden gegeven van de uit breiding en de toekomst van het dorp. Er wordt tijdens deze samenspraak ruimschoots gelegenheid gegeven tot het stellen van vragen, die reeds van tevoren ten gemeentehuize, als ook aan het begin van deze avond of tijdens de pauze schriftelijk kunnen worden inge diend. Rhenen, 26 augustus 1968. B. en W. voornoemd, De secretaris, W. C. Pieters. De burgemeester, L. Bosch v. Ro senthal. RHENEN De Rhenense muziekver eniging „Oefening Baart Kunst", heeft in België het druivenfeest bij Rijssen muzikaal opgeluisterd. Er namen in to taal 32 korpsen aan dit feest deel. O.B.K. het 't voorrecht voor de drui- venkoningin te mogen marcheren. De vereniging gaf bovendien een concert en een show. Tot besluit werd defileermu- ziek gespeeld voor de optocht. In Renkum nam het korps deel aan de festiviteiten aldaar, waar men veel belangstelling en bekijks ondervond. RHENEN Ds. N. Kooreman uit Rhenen hqeft een toezegging van be roep ontvangen van de hervormde kerk te Vroomshoop. AMERONGEN Geboren: Ferry Pe ter Hendrik, z.v. P. H. Donker en H. M. Moesbergen; Mandy, d.v. W. v. Geffen en M. Stam; Arie, z.v. J. Bar- ten en H. J. van den Dikkenberg; Jan na Petronella, d.v. A. A. Bos en P. J. v. Verseveld; Anthonie Gerrit Jan, z.v. J. J. Gerritsen en E. M. v. Vessem; Maria Hendrika, d.v. J. H. R. de Bruin en J. v. Blitterswijk; Patrick Theodoor, z.v. G. A. Vos en B. M. A. Middelkoop; Gerard Roelof Timotheüs z.v. R. van der Poel en J. P. Schut. Getrouwd: Harry Zenner, 23 jr., en Arnolda Maria Ravenhorst, 18 jr.; Hen drik Comelis Johannes Kievith, 21 jr. en Anna Maria Aletta van Eek, 19 jr. Ondertrouwd: Teunis van Grootveld, 19 jr. en Gerdina Versteeg, 16 jr; Char les Hendrik de Beer 20 jr. en Jacoba de Haas, 21 jr; Hermanus Kluvers, 19 jr. en Jansje van Soest, 16 jr; Pieter Nicolaas Schouten, 23 jr. en Pieternel- la Aartsma, 19 jr; Leendert Verweij, 27 jr. .en Janna Willemina Speelziek. 27 jr. SCHERPENZEEL Geboren: Hen drika, dv W. Wagensveld en J. H. B. de Haas; Rob, zv J. J. Scargo en B. v. d. Wende; Janna, dv E. van Ginkel en G. Blaauwehdraat; Wouter Hendrik, zv H. W. Berkhof en A. G. van Dronke- laar; Gijsbartus, zv G. van Koerten en C. G. Hoogeveen. Ondertrouwd: W. van der Horst (Renswoude) en G. de Fluiter. Gehuwd: T. F. Kuilenburg en C. van Middenorp; C. A. H. Velthuizen en M. H. van de Wetering. Overleden: Hendrika de Vries wv W. van Leuveren, 64 jaar. agd gkooreman RHENEN Per 1 september zegt de heer Comelis Johannes van Kralingen de dienst van gemeente werken vaarwel. Hij gaat zich op die datum in de gemeente Rhenen vestigen als architect, voorlopig nog op het adres Rozenlaan 64, maar per I november aan het Goudenre genplantsoen 7. De bij dit pand be horende garage wordt omgebouwd tot kantoor-tekenkamer. De heer Van Kralingen heeft er de eerste lijnen al voor op papier gezet. Dat lijnen op papier zetten, dat heeft deze geboren Hagenaar er toe gebracht de ambtelijke dienst te ver laten, na vanaf 1 september 1965 aan bouw- en woningtoezicht in de Greb- bestad zijn beste krachten te hebben gegeven. Het werk bij de bouwpoli- tie bevredigde hem niet. Steeds kwam die drang weer naar voren om te tekenen. Vaak deed hij dat al in zijn vrije tijd. Dan haalde hij moeilijkheden op zijn hals die tenslotte culmineerden in vragen in de gemeenteraad. Want 'n technisch- ambtenaar van gemeentewerken mag nu eenmaal geen bouwplannen ont werpen voor particulieren. Ook niet wanneer hij dat pro-deo doet. Dat betekent oneerlijke con currentie. Maar het bloed kruipt nu eenmaal waar het niet gaan kan, ook bij de heer Van Kralingen. Hij is tenslotte bezweken voor die steeds terugkerende drang naar het maken van ontwerpen en na rijp beraad is dan eindelijk bij hem het besluit ge vallen: ik vraag ontslag en ik ves-tig me als architect. Van Kralingen (29) is zoon van een uitvoerder. Vader Van .Kralingen be-: gon als timmerman,, wilde het bren gen tot bouwkundig opzichter, maar de oorlog stak een spaak in het wiel en hij werd toen uitvoerder. „Wan neer het mij dan niet is gelukt, dan moet mijn zoon het maar proberen", moet hij gezegd hebben. Hij voegde de daad bij het woord en stuurde Comelis Johannes naai de technische school. De jongen had aanleg. Hij doorliep daarna de UTS en deed in het laatste jaar van deze school ook nog en passant de cursus bedrijfs-organisatie van het Bouw centrum Rotterdam. Even moest de studie worden on derbroken voor de wapenrok. Van Kralingen diende bij de Genie, waar hij acht maanden doorbracht op de tekenkamer. Hij werkte samen met de kapitein van de bruggenschool in Den Bosch voornamelijk brugslag- oefeningen uit. Toen die militaire diensttijd er op zat ging hij opnieuw naar school. Hij werd geplaatst in de derde klas van de HTS en op 24-jarige leeftijd kwam hij in het bezit van het zo begeerde diploma, afdeling bouwkun de. Op de HTS ontwikkelde zich. bij de heer Van Kralingen een sterk ge voel voor esthetica. Hij wist zich te plaatsen op een architectenbureau en was al gauw als dagelijks opzich ter verantwoordelijk voor de bouw van een kantoor in Den Haag dat maar liefst vier miljoen kostte. On danks zijn jeugdige leeftijd had hij het vertrouwen al gewonnen van zijn superieuren. Na het architectenkantoor kwam hij in Weesp terecht, waar hij twee jaar op de afd. bouw- en woning toezicht werkzaam was. Uit liefheb berij ontwierp hij in die tijd een schoolgebouw. Het werd zelfs door de gemeente Weesp gebouwd! Van Kralingen maakte in die dagen ook voor het eerst kennis met dè prefab systemen in de bouwwereld, voor het eerst ontwikkeld door een grote groep aannemers onder de naam ..Indeco-Coignet". Met nog een col lega had hij het toezicht over de bouw van maar liefst 600 woningen. De vele nieuwe industrievestigin gen in Weesp drukten hem telkens weer op ingewikkelde staalconstruc ties en steeds meer woningen voor de personeelsleden van de nieuwe bedrijven. Hij hielp mee aan de vormgeving van talrijke objecten. Het gevoel voor esthetica kwam hem daarbij tehulp. Van Kralingen is wat dit betreft misschien wel een natuurtalent. Drie jaar geleden keer de hij Weesp met veel ervaring de rug toe. „Kijk", zegt hij leunend op z'n tekentafel, „in Weesp kon je wonen, maar er was geen enkele vorm van recreatie, daarom verhuisde ik naar het mooie Rhenen, waar je alles kunt vinden, uitgestrekte bossen, wijde velden, water". In de afgelopen drie jaar heeft de heer Van Kralingen in Rhenen con trole uitgeoefend op bouwwerken, woningklachten behandeld ingeko- De heer Van Kralingen aan de teken tafel, waaraan al menig idee is ont sproten. men bouwplannen bekeken onder andere op brandpreventie en wat hij zijdelings betrokken bij de esthe tica. „Dat deed ik maar uit diefhebbe- rij evenals het ontwikkelen van bouwplannen. In m'n vrije tijd was ik er altijdvmee bezig. Ik heb bijzon der vee! ontworpen en dat gaf ten slotte vragen in de gemeenteraad. Daarom heb ik geen ontslag geno men want het is allemaal weer ge regeld. De architectuur trekt me nu eenmaal zo sterk dat ik er geen weerstand aan heb kunnen bieden en dat is de enige reden dat ik m'n ambtelijke sta'tus eraan geef en in het vrije beroep stap. Het is m'n eigen vrije wil om in Rhenen en om geving als architect werkzaam t« zijn". Talrijke adspirant-bouwers had den de heer Van Kralingen al ont dekt als een kundig architect. Voor één geval kreeg hij ontheffing van het gemeentebestuur öm een bouw plan te ontwikkelen. Het worden drie dubbele woonhuizen aan de Dahlia straat in het resterende gedeelte van het uitbreidingsplan .Domineesberg" vlakbij de nieuwe kerk Van de afde ling Rhenen van de Nederlandse Pro testanten Bond. Hij maakte er een schetsje van. Wie dat bekijkt zal moeten beamen dat de heer Van Kralingen er beslist wel zal komen. De nieuwe woningen die door de heer Van Kralingen zijn ontworpen voor de Dahliastraat in het bestemmings plan „Domineesberg". RHENEN De Midgetgolfclub „Rhenen" kon weer met enke le prijzen de terugweg uit Sneek aan vaarden, waar een sportieve strijd werd gestreden met clubs uit Schoort, Medemblik, Rijs, Appelscha, Dwingelo en Gasselte om de „Zilveren Draeck". Deze trofee was in het bezit van de M.G.C. „Sneek", maar deze club moest met 1 punt verschil de Draeck inpakken en meegeven aan de MGC „Gaasterland" uit Rijs. Bij „Rhenen" lagen de successen op het individuele vlak. Mej. Lida Spek I veroverde de eerste prij» en haar club- oVQO^V^L^ genote mevrouw G. Breman-Kas legde beslag op de derde prijs. De tweede prijs was bestemd voor mej. A. Spies van de club „Sonsbeek" uit Arnhem. Bij de heren was Joop Veenendaal uit Rhenen de gelukkige om een prijs in ontvangst te nemen, omdat hij met de laagste score van de baan kwam, namelijk 28 punten. Mej. Lida Spek kreeg voor de laag ste ronde (32) punten) ook nog een ex tra prijs. VEENENDAAL Eiermarkt: Aan voer ca. 51.000 'stuks. Prijzen voor grote 13,75 tot 14,50 en voor kleine 9, tot 12,50, alles per 100 stuks. Handel redelijk. V'WffftfMf/WfntMt/WfHfW/trfMtfrMftffft RHENEN Voor de bromfietsrally van de stichting Jeugdzorg Rhenen be stond tamelijk veel belangstelling. Mis schien kwam dat wel omdat het de laatste van het zomerseizoen was. Er verschenen bij de instuif van „Bella Vista" 34 deelnemers aan de start. De mooie prijzen waren beschikbaar ge steld door de Rhenense V.V.V. E. van Veenendaal uit Rhenen won met 25 straf punten, gevolgd door G. Opperman met 31 strafpunten. Op de derde plaats kwam D. van Doorn, even eens uit Rhenen met 38 strafpunten. De poedelprijs ging naar A. van Thuyl.

De Vallei | 1968 | | pagina 3