In bestemmingsplan „Donderberg" kan 54 ha worden gekocht Grondspeculatie niet lucratief meer Burgemeester uit volle borst toegezongen door vierhonderd bejaarden VALLEI? Belt 10550 11079 (#^L, KERKDIENSTEN Vanavond in Rhenens raad Zachte berm speelde automobilist parten VAN DER KOLK VEENENDAAL N.V. Jeugdwerk „de Instuif' in september van start Overleg Aankoop Snel N.C.V.B. hervat activiteiten Bekendmaking Bekendmaking 60 jaar samen Raad vergadert ADIDAS QUICK PUMA De Instuif ZONDAGSDIENSTEN" Waar Permanent FORD-show in showroom VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1968 RHENEN Burgemeester jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch, ridder van Rosen thal heeft voor hedenavond de gemeenteraad bijeen geroepen ter behandeling van één punt: de aankoop van het aandelenpakket van de N.V. Rhenense Cul tuur Maatschappij. In wezen gaat het bij deze aankoop om de eigendommen van genoemde vennootschap. Deze omvatten in totaal 54.0032 ha bos- en land bouwgrond. Ongeveer 26 ha van het totale bezit is binnen het bestemmingsplan „Donderberg" gelegen en 28 ha buiten het plan. Het bestemmingsplan omvat in het totaal een oppervlakte van plm. 48 ha, zodat door het aangaan van een transactie de verwerving van een aanzienlijk deel van de aan te kopen grond is veiilig gesteld. In de beleidsnota, die B. en W. ter gelegenheid van de behandeling van de gemeentebegroting voor 1968 hebben aangeboden, deelden zij mede, dat hun beleid er onveranderd op gericht bleef voldoende grondvoorraad te vor men om de woningbouw onbelemmerd voortgang te doen vinden. B. en W. her halen thans nogmaals dat zij er grote waarde aan hechten, dat grondspecula tie wordt voorkomen. Recente erva ringen met gronden in het bestemmings plan „Domineesberg" hebben de juist heid van dit uitgangspunt duidelijk aan getoond, zo stellen zij. Uit het preadvies wordt duidelijk, dat het toen met de grootste moeite is ge lukt om tot een redelijke transactie te komen op een ogenblik, dat de gemeente lijke en andere bouwactiviteiten reeds in gevaar begonnen te komen. Het col lege is van mening, dat het daarom geen betoog behoeft, dat tijdige aan koop, mits onder redelijke voorwaarden gedaan, aanbeveling verdient. Met deze overwegingen als achter grond heeft de gemeenteraad al eerder besloten enkele percelen langs de Utrechtsestraatweg aan te kopen, in totaal bijna 3 ha. Momenteel worden onderhandelingen gevoerd omtrent de aankoop van een aantal andere perce len in het gebied ten westen van de huidige bebouwde kom van Rhenei.. Voor ht gebied „Donderberg" werd nog geen bestemmingsplan vastgesteld. Op 29 november van vorig jaar heeft de raad vooruitlopend hierop besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid. Intussen blijkt uit de stukken dat de voorbereiding reeds VEENENDAAL Zaterdag 31 augustus: W. G. Annot, Kerkewijk 56, tel. 10198; Zondag 1 september: G. J. Verschoor, J. G. Sandbrinkstraat 2, tel. 12529. Apotheek: Zuiderapotheek, Dr. Slote- maker de Bruïneplein 7, tel. 10714. RHENEN Voor Rhenen neemt het aanstaande week-end waar: Dr. Rienstra, Herenstraat 63, tel. 08376- 2577. AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en Van Om meren uit Eist worden het aanstaande week-end waargenomen door: Dr. Van de Burg, Rijksstraatweg 153, Leersum, tel. 03434 - 1388. SCHERPENZEEL Voor Woudenberg en Scherpenzeel neemt het aanstaande week-end waar: Dr. M. Pon, Holevoetplein, Scherpen zeel, tel. 03497 - 1250. De dienst geldt van zaterdag 9.00 tot maandag 10.00 uur. RENSWOUDE Voor Ederveen, De Klomp en Rens- woude neemt het aanstaande week-end Dr. Heij te De Klomp, tel. 08387 - 200. RESTEREN Voor Ommen, Lienden en Kesteren neemt het aanstaande v/eek-end waar: Dr. Keur te Kesteren, tel. 08886 - 201. De dienst vangt aan op zaterdag 9.00 uur precies. OPHEUSDEN Voor Echteld, Ochten, Dodewaard en Opheusden neemt het aanstaande week end waar: Dr. Budding te Opheusden, tel. 08887 - 213. De dienst vangt aan op zaterdag 9.00 uur precies. WIJKVERPLEEGSTERS RHENEN Voor Eist en Rhenen neemt het aan staande week-end waar: Zr. G. Feitsma, Nieuwe Veenendaalse- weg 53, Rhenen, tel. .08376 - 2381. KESTEREN Voor Echteld, Ochten en Kesteren neemt het aanstaande week-end waar: Zr. C. de Jong, Groene Kruis, Ochten, tel. 03444- 257. OPHEUSDEN Voor Dodewaard en Opheusden neemt het aanstaande week-end waar: Zr. H. Budding te Dodewaard, tel. 0Ö885- 218. TANDARTSEN VEENENDAAL/RHENEN Spoedgevallen, tel. 08385 - 12945. DIERENARTSEN EDERVEEN Voor Ederveen en omgeving neemt het .aanstaande week-end waar: Dr. Nutma, Hoofdweg 490, Ederveen, tel. 08387 - 457. zover is gevorderd, dat het bestem mingsplan met de daarbij behorende toelichtingsvoorschriften en exploitatie berekening ter toetsing van de econo mische haalbaarheid van het plan nog dit jaar aan de provinciale commissie voor de gemeentelijke plannen kan worden aangeboden. Reeds lang trachtten B. er. W. de gronden van de Rhenense Cultuur Maat schappij in handen te krijgen. Niette genstaande veel moeite zijn deze pogin gen gestrand. Korte tijd geleden echter zocht de heer E. F. M. de Kok te Am sterdam met B. en W. contact als al gemeen gevolmachtigde van mevrouw P. A. J. Holdert de Haas te Genzano (Italië). Hij bood bij die gelegenheid te koop aan het totale aandelenpakket van de Rhenense Cultuur Maatschap pij, waarvan alle aandelen in handen zijn van mevrouw Holdert de Haas. B. en W. hebben deze gelegenheid tot aankoop onmiddellijk aangegrepen. „Ge let op de reeds plaats gevonden hebbende aankopen en gezien de ligging, de aard en de verkave ling van de resterende grond", al dus B. en W., „kan worden gesteld, dat bij de verwerving van de aan de maatschappij behorende grond specu latie in grond binnen het gebied van dit bestemmingsplan nog nauwelijks aan trekkelijk is." Van groot belang voor de aankoop is volgens B. en W. de waarde van de eigendommen. Deze zijn getaxeerd door een deskundige. Uit het taxatierap port blijkt dat die totale waarde f 810.000,- bedraagt. Bij het uitbrengen van het bod op de aandelen hebben B. en W. rekening gehouden met de ven nootschapsbelasting die moet worden betaald, wanneer de boekwinst van de vennootschap door deze transactie wordt vrijgemaakt. In dit verband hebben B. en W. een bod uitgebracht van f 450.000,- dat door de heer Kok is geaccepteerd. Het colle ge acht het een unieke kans om deze transactie zonder onteigeningsprocedu re en de daarmee gepaard gaande kos ten af te ronden. Zij achten de totale aankoop van het aandelenpakket ge rechtvaardigd en in het belang van de gemeente Rhenen. Het ligt in hun be doeling nadere voorstellen aan de raad te doen om de gronden die daarvoor in aanmerking komen in te brengen in het gemeentelijk grondbedrijf. Over de overheveling van de bosgronden naar het gemeentelijk bosbezit beraden B. en W. zich nog. Wellicht zit er een mogelijkheid in krachtens de geldende regeling een subsidie van het ministe rie te verkrijgen. De situering van de bosgrond in de onmiddellijke nabijheid van de stadsbossen maakt deze oplos sing voor de hand liggend. Er is al een gunstige betalingsrege ling bedongen. De eerste aanbetaling van f 20(1000,- zal plaats vinden bij de overdracht van de aandelen, waarna vervolgens nog vijf gelijke ajaarlijkse termijnen zullen worden betaald. Nadat de transactie een feit is geworden zal getracht worden met de fiscus eenzelfde regeling te treffen. Tijdens de gemeenteraadsvergade ring van 20 augustus j.l. werden door verschillènde sprekers, waaronder de heren Van Donselaar (CHU) en Grif fioen (ARP) felle aanvallen gedaan op de voorzitter vanwege de lakse voort gang van de planologie in de gemeente. Dit voorstel, dat vanavond aan de orde wordt gesteld, moet deze horen uiteraard uit het hart gegrepen zijn. Het bestemmingsplan „Donderberg" moet nog in de raad behandeld worden en nu al komen B. en W. met een zeer belangrijk voorstel om een groot deel van de benodigde grond tot verwezen lijking van het plan aan te kopen! Utrecht, 29 aug. 1968 Veemarkt. Totale aanvoer 4126; runderen 1147; vette kalveren 182; graskalveren 40; nuchtere kalveren 314; schapen 1162; varkens (boven 100 kg) 426; varkens (beneden 100 kg) 41; biggen 759; bokken en geiten 55. PRIJZEN (in guldens): melk- en kalf- koeien, per stuk 985-1500; kalfvaarzen, per stuk 940-1100; vare koeien, per stuk 900-1050; pinken, per stuk 700-825; stie ren, per stuk 750-1200; graskalveren, per stuk 400-575; nuchtere kalveren, per stuk 40-80; fokkalveren, per stuk 110- 300; schapen per stuk 90-130; lammeren, per stuk 100-160; drachtige varkens, per stuk 350-450; lopers, per stuk 85- 110; biggen, per stuk 65-73; bokken en geiten, per stuk 14-60; vette koeien le kwal., per kg gesl. gew. 4.20-4.50; vette koeien 2e kwal., per kg gesl. gew. 4.05- 4.15; vette koeien 3e 'kwal., per kg gesl. gew. 3.65-4.00; vette kalveren le kwal., per kg lev. gew. 3.60-3.80; vette kalve ren 2e kwal., per kg lev. gew. 3.40-3.55; vette kalveren 3e kwal., per kg lev. gew. 3.00-3.35; nuchtere kalveren, per kg lev. gew. 1.40-1.85; zware vette varkens, per kg lev. gew. 2.15-2.20; zouters, per kg lev. gew. 2.35-2.40; slachtzeugen, per kg lev. gew. 1.65-1.70 en jonge slachtzeu gen, per kg lev. gew. 1.70.1.80 OVERZICHT (resp. handel en pryzen): melk»- en kalfkoeien: rustig-prijsh.; vette koeien: rustig-prijsh.; vare koeien: rus tig-prijsh.; vet^e kalveren: redelijk- prijsh.; graskalveren: rustig-niet prijsh.; nuchtefe kalveren: rustig-prijsh.; fok kalveren: rustig-prijsh.; schapen: willig- prijsh.; lammeren: willig-ruim prijsh.; varkens: redelijk-ruim prijsh. en biggen: redelijk-ruim prijsh. RHENEN De afdeling Rhenen van de Ned. Chr. Vrouwen Bond houdt dinsdag 3 september in gebouw „Ire ne" de eerste ledenvergadering in het nieuwe seizoen. Ds. A. Bikker uit Utrecht zal op deze avond spreken over het onderwerp „Van koppensneller tot opperzangmeester". RHENEN Een wat te driest uitge voerde inhaalmanoeuvre door de auto mobilist L. de V. uit Makkum had tot gevolg dat hij zijn wagen nog maar net op de rand van de Grebbedijk tot staan kon brengen. Het ongeluk gebeurde gis termorgen toen De V. een vrachtwagen wilde inhalen en daarbij in de berm terecht kwam. Hij verloor de macht VEENENDAAL Het clubwerk voor jongeren van het jeugdwerk „De In stuif" gaat volgende week weer op vol le toeren draaien. Ook het werk voor de ouderen gaat binnenkort weer van start. Het gewone winterprogramma start traditioneel eigenlijk pas de dag na de Lampegietersavond, die dit jaar op maandag 16 september gevierd wordt. De dinsdag daarna staat het jeugdgebouw dan weer voor alle groe pen open. De clubs voor de kinderen beginnen echter al eerder. Allen, die aan het clubwerk willen deelnemen moeten zich daarvoor opge ven bij het Instuif-gebouw. Dat geldt ook voor die kinderen, die vorig seizoen reeds lid van een club waren. De mo gelijkheid tot opgave is geopend op woensdag 4 en donderdag 5 september. Woensdag 4 september kunnen de kin- VEENENDAAL „Burgemeester, burgemeester, Hazenberg, Hazenberg, hij gaat ons verlaten. Hij gaat ons verlaten, 't Ga hem goed. 't Ga hem goed". De ze tekst zongen gisteravond ruim vierhonderd bejaarden burgemeester mr. dr. J. Hazenberg toe in het Verenigingsgebouw aan de Eikenlaan. Men zong het lied, in canon op de wijs van het aloude „Vader Jacob", tijdens een bijeen komst van de deelnemers aan de bejaardentocht 1968, waarbij de bejaarden afscheid namen van de burgemeester. De voorzitter van het Oranje-comité had tevoren burgemeester Hazenberg toegesproken. Hij bedankte de eerste burger van Veenendaal voor de steun en de medewerking die men van hem had ondervonden bij bejaardentochten en oranjefeesten. Namens het comité „Oranjedag" overhandigde de heer Van Schuppen de burgemeester het minia- tuursierkruis in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De bejaarden zongen hierna in een ander officieel lied de burgemeester toe. Daarna zong men nog wat liedjes als „Mama, 'k wil een man hè!" en ,,'k Heb mijn wagen volgeladen". Mede werking verleende de jeugdcantorij on der leiding van de heer Gijsbert van Zanten. Na deze vrolijke samenzang nam de burgemeester afscheid van de bejaar den en het comité „Oranjedag". „Bij acties van het Oranje-comité hebben mijn vrouw en ik nooit moeite geh^d aanwezig te zijn", aldus burgemeester Hazenberg, „Ik heb nergens, tot in de verste uithoeken van ons land, spon tanere demonstraties gezien dan in Veenendaal bij het Koninginnefeest. Mijn vrouw en ik bewaren de beste her inneringen aan de Koninginnefeesten, wanneer de Markt en dit jaar het Raad huisplein met duizenden Veenendalers was gevuld". De burgemeester zei on gelooflijk veel waardering te hebben voor het comité „Oranjedag". „Wat betreft het cadeau. Ik moet eerlijk bekennen dat ik deze nog niet had. Wat dat betreft hebt u- 'n schot gedaan dat zit", sprak de burgemeester. Hij droeg niet vaak de gelegenheidskleding waarbij hij het sierkruis kon dra gen. Maar als hij die kleding droeg, zou hij altijd terugdenken aan de af komst van het sierkruis. Tegen de bejaarden begon burge meester Hazenberg ironisch „Jongelui" en een spontaan applaus barstte los. Hij wenste de bejaarden veel gezondheid en nog een lang leven toe met menige tocht, waaraan men zoveel ple zier beleefde. „Als ik kijk hoe mijn vrouw en ik hier vanavond ontvangen werden, dan geeft dat een indruk die we niet zo gauw zullen vergeten", be sloot hij. Daarna stonden alle aanwe zigen op en zong men uit volle borst „Burgemeester, burgemeester", het af scheidslied op de wijs van „Vader Ja cob". De afscheidsavond in het Verenigings gebouw was voor de bejaarden het da verend slot van een heerlijke dag. Gis termorgen vertrok men vanaf de In dustrielaan richting Renswoude. Via Barneveld, Kootwijkerbroek, Stroe, Garderen, Uddel, Elspeet en Vierhou ten kwam men in Epe, waar men in hotel „De Ossenstal" koffie met gebak kreeg. De reis werd hierna voortgezet via Oene, Terwolde, Twello, Wilp, Kla- renbeek, Dieren, De Steeg, Velp, Arn hem en Nijmegen naar Berg en Dal, waar men in hotel „Erica" de broodmaaltijd gebruikte. Na Nijmegen ging de reis naar Rheden door Weurt, Ewijk, Druten en Ochten. In Rheden bezocht men Ouwehands Dierenpark en week men even van de route af om Rode Kruisschip de „Henri Dunant" te zien. Het schip lag afgemeerd aan de loswal. Aan de tocht namen 403 bejaarden deel. Verder gingen nog negenentwintig helpers mee, waaronder leden van de afdeling Veenendaal van het Rode Kruis. De bejaarden hadden goed weer. Alleen bjj het vertrek 's morgens regen de het iets. Het was de 21e bejaarden- tocht. deren, die een club die om 16.30 uur be gint willen bezoeken om die tijd terecht. De kinderen die clubs willen bezoeken die om half zeven beginnen moeten zich donderdag 5 september om 18.30 uur opgeven. Bij de inschrijving ont vangen de deelnemers een kaart, waar op staat voor welke club men heeft in geschreven en wanneer deze begint. Er zijn clubs op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag om 16.30 en 18.30 uur en op woensdag om 16.30 uur. De clubs van 16.30 uur zijn voor jon gens en meisjes van 8 tot en met 10 jaar, die van 18.30 voor jongens en meisjes van 11 jaar en ouder. De instuifavonden voor jongens en meisjes vanaf 16 jaar beginnen op dins dag 17 september. Tot 1 oktober alleen nog op doordeweekse avonden, na die datum ook tijdens de weekends. De openstelling van „De Instuif" op die avonden is van 20 tot 22 uur, op woens dagen van 19-22 uur. De instuifavonden zijn ook dit jaar weer alleen toeganke lijk voor leden. Of er een uitzondering gemaakt wordt voor dansavonden zal nog bekeken worden. VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken be kend: dat tijdens de op zaterdag 7 sep tember a.s. te houden wielerronde in de gemeente, de navolgende wegen tij delijk zijn gesloten verklaard voor alle verkeer: de Industrielaan, voor zover gelegen tussen de Groeneveldselaan en de Ambachtsstraat, de Nijverheidslaan, de Laan der Techniek, de Energie straat, de Productiestraat en de zuid westelijke uitloper van de Wageningse- laan naar de Groeneveldselaan. Veenendaal, 30 augustus 1968. B. en W. voornoemd: de secretaris, Van Manen, de burgemeester, J. Hazenberg. RHENEN Burgemeester en wet houders van Rhenen maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 20 augustus 1968 aan de Stich ting Christelijke Kleuterzorg „Irene" ten behoeve van haar kleuterschool „Irene", Prins Bernhardstraat 26, al hier, medewerking, als bedoeld in ar tikel 50 der Kleuteronderwijswet heeft verleend voor de vervanging van het meubilair. Binnen 30 dagen na heden kan iedere ingezetene van dit besluit in beroep komen bij gedeputeerde staten der pro vincie. Rhenen, 27 augustus 1968. B. en W. voornoemd, De secretaris, W. C. Pieters. De burgemeester. L. Bosch van Rosenthal. ADVERTENTIE Tot 17.30 uur da n even a .u.b. Van 17.30- 19.30 uur dan brengen wij hem nog 's Zaterd. van 16.30-17.30 uur over het stuur maar kwam verder met de schrik vrij. Zijn wagen werd be schadigd. VEENENDAAL Gisteren herdacht het echtpaar Rebergen - Steffers, wo nende aan de Julianastraat 62, op intie me wijze de dag waarop zij zestig jaar geleden in het huwelijk traden. Bruid en bruidegom zijn respectieve lijk 79 en 81 jaar en genieten nog een redelijke gezondheid. Tijdens de recep tie die gistermiddag in het Vereni gingsgebouw aan de Eikenlaan werd ge houden, kreeg het echtpaar een stroom gelukwensen en geschenken in ont vangst te nemen. Vandaag zou burge meester Hazenberg het echtpaar met het bereiken van deze zeldzame mijl paal komen complimenteren. RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat de gemeenteraad vrijdag 30 augustus 1968 des namiddags 7.30 uur ten ge meentehuize in openbare zitting bijeen komt. Rhenen, 27 augustus 1968. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. ADVERTENTIE De drie toppers Ook voetbaltassen met verenigingsnaam HOOFDSTRAAT 15, VEENENDAAL (BIJ DE MARKT) TEL. 12869 ELST De postduivenvereniging „de Instuif" nam deel aan de wed vlucht vanaf Orleans. Afstand 534 km. In concours 183 duiven, die om 6.30 uur werden gelost. Aankomst eerste duif 17.08.17. Uitslag: P. J. A. van Geel 1, 4 ,16 en 35; T. van Laar 2, 5, 20 en 22; M. Riemsdijk 3, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 26, 28, 31, 33, 34 en 36; M. Brou wer 6; Gebr. Brienesse 8; G. v.d. Berg 11 23, 24, 25 en 32; J. van Aal ten 14; G. Brienesse 12; W. E. van Laar 19 en 37; C. Veenhof 21; T. van Laar 22; Gebr. Veenhof 27 en 30; C. van Viegen 29; Gebr. Veenhof 30. ADVERTENTIE V- K.dïlce wijle ifojx?*-"'. Telefoon (08385)12244 ZONDAG 1 SEPTEMBER 1968 VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk Oude Kerk, 9.30 en 17 uur ds. Graafland. Julianakerk, 9.30 uur ds. Wisgerhof; 17 uur ds. Jongerden. Vredeskerk, 9.30 uur ds. Langerak; 17 uur ds. Vroegindewey. Sionskerk. 9.30 uur ds. Jongerden; 17 uur ds. Langerak. Poortkerk, 10.30 uur ds. Wiegeraad uit Bennekom; 18.30 uur ds. Vroeginde wey. Bejaardencentrum, 9 uur ds. Vroeginde wey. Veeneind, 15 uur, de heer Van Rossum uit Scherpenzeel. Dijkstraat, 14.15 uur, ds. v. d. Haar uit Achterberg. Herv. Gemeente „Sola Fide", 10 uur ds. Vijzelaar. Jeugdkapel, 10 uur de heer Van Pijpen; 17.30 uur ds. Nijeboer. Geref. Kerk Oude kerk, 9.30 uur ds. Blanken; 17 uur ds. IJtsma. Petrakerk, 9.30 uur ds. IJtsma; 17 uur ds. Blanken. Geref. Poortkerk (vrijgemaakt): 8.45 uur ds. Pool; 16.30 uur leesdienst. Chr. Geref. Kerk Bethelkerk, 9.30 en 17 uur ds. Lang broek. Pniëlkerk, 9.30 en 17 uur ds. Brons. Geref. Gemeenten (Ned.), 9.30 en 18.30 uur, leesdienst. Geref. Gemeente (Syn.) 9.30 en 17 uur leesdienst; donderdag 5 sept. a.s. 19.30 u.: ds. C. Wisse (H.D.). Ned. Prot. Bond, 10.30 uur ds. Zuurdeeg uit Maarssen. R.K. Kerk Salvatorkerk, zaterdag 31 aug. 18.45 uur en zondag 9 en 11 uur H. Mis. Willibrorduskerk, 8 uur H. Mis. Leger des Heils, 10 u. Heiligingssamen komst; 19.30 uur Verlossingssamen komst. Jehova's getuigen: 9.30 u.: „De Wacht toren" studie; 10.30 u.: Openbare toe spraak; dinsdag 3 sept. a.s. 19.30 uur: Theoc. school; 20.30 u.: Dienstverga- dering. De diensten worden gehouden in het NVV-gebouw aan de Tuinstr. RHENEN Ned. Herv. Kerk Bergschool, geen opgave ontvangen. Cunerakerk, 9.00 u. ds. P. P. J. Monster uit Barneveld. Van overige diensten geen opgave ontvangen. Geref. Kerk 10.00 en 17.00 u.: ds. W. Schouten uit Utrecht. Geref. Gem. Synodaal: 10.00 en 17.30 u.: leesdienst. Geref. Gem. Nederland 10.00 en 17.30 u.: leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10.00 en 17.30 u.: leesdienst; woensdag 4 sept. a.s. 19.00 u.: ds. Gebrand uit St. Philipsland. Ned. Prot. Bond 10.30 u.: ds. W. F. Monné (H) uit IJs- selstein. elst Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.30 u. ds. J. v. Malenstein. Geref. Gem. 9.30 en 18.00 u.: leesdienst. OVERBERG Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.30 u.: hulppr. v. Vrouwerff Oud Geref. Gem.: 10.00 en 18.30 u.: leesdienst. AMERONGEN Ned. Hen\ Kerk 10.00 u. ds. G. Kaastra; 18.30 u. ds. J. van Noort. Geref. Kerk 10.00 u.: ds. L. Zwaan; 18.30 u. ds. Hoorweg. Ned. Prot. Bond: 10.30 u. ds. R. G. van der Voet (NH) uit Hilversum. Dorpshuis 10.00 u.: Jeugdkapel. LEERSUM Geref. Kerk: 10.00 u. ds. L. Hoorweg; 18.30 u. ds. L. Zwaan. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18.30 u.: ds. J. T. Cazander. Geref. Kerk 10.00 u. ds. J. Firet sr.; 18.30 u. ds. P. van Strien. Geref. Gem. 10.00 en 18.30 u.: dhr. B. Roest. Vrjje Evang. Gem.: 10.30 u.: evang. C. van de Gaar uit Woudenberg. De dienst wordt gehou den in het verenigingsgebouw aan de Molenweg. Ver. van Vrqz. Herv. 19.15 u. ds. G. M. Spelberg uit Utrecht. De dienst wordt gehouden in 't nieuwe verenigingsgebouw te Woudenberg. R. K. Kerk 8.30 u.: H. Mis. De dienst wordt ge houden in het verenigingsgebouw aan de Molenweg. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.30 u.: ds. Van de Peut. Geref. Kerk 9.30 en 18.30 u. ds. J. C. Jonkers. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 18.30 u. ds. J. C. de Bie. Geref. Gem. 9.30 en 18.45 u. ds. Aangeenbrug. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 19.00 u.: leesdienst. Lienden Ned. Herv. Kerk 9.30 u.: ds. C. van Viegen uit Ame rongen; 18.30 u. dhr. J. M. Meijer uit Veenendaal. KESTEREN Ned. Herv. Kerk 10.00 u. dhr. M. Schoonderbeek uit Lunteren; 18.30 u. ds. D. van Vliet uit Zetten. OPHEUSDEN Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.30'u.: ds. A. Muilwijk. Geref. Gem. Synodaal 10.00 en 18.30 u.: leesdienst. Geref. Gen?. Nederland 10.00 en 18.30 u.: ds. M. van Beek.

De Vallei | 1968 | | pagina 5