U was stimulans voor het gehele gemeentepersoneel PERZISCH TAPIJT ALS CADEAU c. JXCodeshow Gymnastieklokaal aan Krouwellaan in gebruik gesteld KANTONGERECHT WAGENINGEN Volhardende verpleegster won het van hoofdagent Kantonrechter gaat zelf kruispunt zien VAN SCHUPPEN GEMEENTESECRETARIS BIJ AFSCHEID BURGE I Stenenauto ramde personenwagen Collecte „Panter''' opent nieuw filiaal in Utrecht Raket Te hard Melk Bouwvakker licht gewond Ede Beroepen DCE damt nu op dinsdagavond Bekendmaking Op woensdag 11 september in hotel La Montagne BURGERLIJKE STAND HEIN 4 ZATERDAG 31 AUGUSTUS 1968 VEENENDAAL In een stamp volle kantine van het nieuwe politie bureau nam het personeel in dienst van de gemeente Veenendaal vrijdag middag afscheid van burgemeester mr. dr. J. Hazenberg en zijn echtgenote. Onder dat personeel waren de politie ambtenaren, onderwijzers, de vlees keuringsdienst, kortom alle ambtena ren in gemeentedienst. Als ceremonie meester trad op de heer W. A. J. Monhemius, die in zijn welkomst woord zei: „Ik vraag me af of u in nw ambtsperiode het personeel ooit voltallig bijeen hebt gezien. Vrij wel iedereen is aanwezig, slechts uit gezonderd degenen die door dienstbe lang niet hier kunnen zijn." Onder de aanwezigen waren ook alle wethou ders. Het hoogtepunt van de geanimeerde afscheidsbijeenkomst, die van 4 uur in de middag tot in het begin van de avond duurde, was ongetwijfeld het aanbieden van het afscheidscadeau van de amb tenaren. Op originele wijze liet de cere moniemeester het cadeau, een Per zisch tapijt binnen brengen. Terwijl de band het trio Jan Lubbers uit Ben- nekom Oosterse muziek ten gehore bracht holden twee „Arabieren" in tra ditionele kleding met het tapijt over de ■chouders binnen. Tevoren had de heer D. van Manen, gemeentesecretaris, namens het per soneel een toespraak tot de scheidende burgemeester gehouden. Daarin zei hij ondermeer: „Ik geloof dat het een goe de gedachte is geweest vanmiddag met het hele personeel bijeen te komen als voorproef van de officiële afscheids receptie morgen. Ik ben niet van plan om een droevig tintje aan mijn toe spraak te geven, zodat ik niet zoals mijn voorganger, die, toen Veenendaal nog veel kleiner was dan nu, ook op trad als ambtenaar van de burgerlijke stand, zich voor iedere trouwerij af vroeg of hij het paar moest laten hui len of lachen. Hij kon het allei. We we ten dat een afscheid een melancholi sche zaak is, maar ik zal een poging doen een andere kant te tonen. Laten we vandaag plezier hebben omdat Vee nendaal 7 jaar lang een voortreffelijke burgemeester gehad heeft. Een betere kunnen we niet krijgen, laten we hopen op een even goede. Ik heb geen behoef te om in dit gezelschap van insiders uitvoerig te vertellen wat u allemaal voor Veenendaal bereikt hebt. Ik wil volstaan met de totaliteit. Zeven jaar geleden hadden we hier een dorpse ge meenschap, die zich zo graag het „Eind hoven van boven de Moerdijk" noemde, maar weini gbezat om dat waar te ma ken. Nu is het niet meer nodig om zich een .dergelijke naam aan te meten, want Veenendaal is tot een moderne stedelijke gemeenschap uitgegroeid." De heer Van Manen besloot zijn toe spraakje met: „Als burgemeester bent u voor ons een lastige burgemeester ge weest, maar we hebben die last blij moedig gedragen wetend, dat u voor uzelf nog veel lastiger was. U bent echter altijd een stimulans voor het gehele gemeentepersoneel geweest en we zouden het vreemd vinden als we een burgemeester zou den krijgen, die het ons gemakkelijk zou maken. Ik wens u Gods zegen op uw verdere weg en een voorspoedige tijd in het bijster land van de Veluwe en ik hoop dat u nog veel met plezier terug zult kunnen kijken op uw tijd in de gazige weiden van de Vallei". Hierna nodigde hij de aanwezigen uit een heildronk op het burgemeestersechtpaar uit te bren gen. Na de heildronk sprak de hoofdin specteur van politie, de heer W. C. H. Dekker de burgemeester toe. „Wij wa ren destijds erg benieuwd hoe u, de nieuwe burgemeester tegenover de po litie zou staan", vertelde de heer Dek ker. Van een collega in Wassenaar kreeg hij echter zeer positieve informa tie. De heer Dekker werd door zijn col lega zelfs gefeliciteerd met burgemees ter Hazenberg. „Nu blijkt dat die in formatie juist en die felicitatie terecht is geweest. Het streven van u was er op gericht goed te werken met goede hulpmiddelen", aldus de hoofdinspec teur. Hierbij haalde hij het nieuwe po litiebureau aan en de mobilofoonver binding met de omgeving, die momen teel nog uniek is voor Nederland. „Het korps is op volledige sterkte en goed geoutilleerd". Namens het politiekorps overhandigde de, heer Dekker burge meester Hazenberg een dossier van 't politiekorps en het bureau. Na de heer Dekker voerde de direc teur van Gemeentewerken, de heer G. C. van Stuyvenberg het woord. Hq vond het jammer, dat juist nu er een scha duw over gemeentewerken hangt de burgemeester wegging. „Als u was ge bleven had u erop gesprongen als wij aan de verkeerde kant hadden gestaan. Als wij goed waren geweest en de in sinuaties fout, had u er voor ons op ge sprongen. Het is jammer, dat u net op dit moment moet verdwijnen". De heer Van Stuijvenberg prees de burgemees ter voor zijn rechtlijnigheid: „Ik wilde er wel eens omheen lopen. U wilde al le obstakels kapot rammen. We ken nen u als een ongeduldige burgemees ter, maar ik moet toegeven, dat ik op dit punt ongeduldiger was dan u"., De burgemeester sprak tenslotte het gemeentepersoneel toe waarin hij zijn waardering uitte voor het werk van de ambtenaren. ADVERTENTIE Kerkewijk 115, Veenendaal houden wij onze Aanvang 3 uur 's middags, 8 uur 's avonds. Kaarten f 3,50 (incl. koffie-complêt) verkrijgbaar aan de kassa van onze zaak. Telefonische reserveringen (08385) 12721. RHENEN Gisterochtend ramde een stenenwagen een personenauto, die voorgesorteerd stond op het Fred.v.d. Paltshof om de Torenstraat in te rij den. De chauffeur van de stenenauto dacht dat het gaatje tussen de klaagmuur en de voorgesorteerde auto nog groot genoeg was om te kunnen passeren. VEENENDAAL De collecte die in de week van 12 tot en met 17 augustus in Veenendaal werd gehouden ten bate van 't Algemeen Sociaal Fonds „Draagt Elkanders Lasten" heeft opgebracht 'n bedrag van f 4744,72. Het plaatselijke comité is allen die hebben meegeholpen om dit resultaat te bereiken zeer erken telijk. VEENENDAAL Donderdagmiddag 12 september openen de Panter Siga renfabrieken een nieuw bedrijf voor hun vestiging in Utrecht. Het gebouw dat in 1964 in de Meridiaanstraat be trokken werd is voor de Panter met zijn 120 personeelsleden in Utrecht veel te klein gewonden. Men heeft ech ter de beschikking gekregen over de gebouwen bij Fort Blauw Capel, waar in tot voor kort de drukkerij en uitge verij „De Banier" gevestigd was. De ze ruimte is aan de eisen van een mo derne sigarenfabriek aangepast en er zijn mogelijkheden om de produktie. die nu reeds meer dan 20 pet. van het totaal van de gehele Panteronderne- ming bedraagt, uit te breiden. De Panter Sigarenfabrieken werden in 1920 opgericht door de gebroeders H. C. G. van Schuppen en J. M. H. van Schuppen. Reeds vanaf het begin legde men zich toe op de vervaardiging van de kleine sigaren, die zich in de heden daagse rookgewoontes in een grote po pulariteit mogen verheugen. Toen in de jaren zestig de personeelsvoorziening in het Veenendaalse bedrijf moeilijkheden op ging leveren, zag men om naar een andere vestigingsplaats. De moeilijkheden in de personeels voorziening waren namelijk een gevolg van de politiek van het gemeentebe stuur om de industrie. Het pendelen van arbeiders uit de wijde omtrek bracht op den duur geen werkelijke verbete ring in de personeelsvoorziening. Dat leidde tot vestiging van een Panterfi- liaal in Utrecht. De keuze viel op Utrecht als vesti- ginsplaats, omdat de Denovafabrieken in 1964 besloten het produktiebedrijf in Utrecht te verplaatsen. Hierdoor kwa men 40 sigarenmakers vrij, die vrijwel allen door Panter overgenomen konden worden. Met medewerking van het ge meentebestuur van Utrecht kon men vrij spoedig een tijdelijk onderkomen in de Meridiaanstraat in gebruik ne men. Dat gebouw werd al spoedig te klein, vooral doordat de personeelsbe zetting in 1965 en 1966 groeide tot 120 personen. De directie van Panter, die tegen woordig bestaat uit de heer J. J. van Schuppen, zoon van oprichter H. C. G. van Schuppen, als algemeen directeur, de heer H. Stoffels als commercieel di recteur en de heer D. Ydema als direc teur produktie, heeft naarstig naar een geschikt en definitief onderkomen ge zocht. Men vond dit vorig jaar in de ge bouwen van „De Banier", dat ideaal ge legen is vlak bij de nieuwe Utrechtse woonwijk „Overvecht". In enkele maan den werd het gebouw geheel gemoder niseerd en aangepast aan de eisen, die het produceren van sigaren stelt. De nieuwe gymnastiekzaal Burgemeester Hazenberg bewees met zijn 65 jaar nog goed uit de weg te kunnen aan de ringen. Het vogelnestje ontlokte de genodigden een applaus. VEENENDAAL Voor de tweede keer binnen de tijd van een week is Vee nendaal een fraaie sportaccommodatie rijker geworden. Kon zaterdag het nieuwe overdekte Valleibad in gebruik worden gesteld, gistermiddag ver richtte burgemeester mr. dr. J. Hazenberg zijn laatste officiële daad door het gymnastieklokaal aan de Krouwellaan te openen. In ongeveer vijf maanden tijd is aan de Krouwellaan een gymnastieklokaal uit de grond gekomen dat het fraaiste exemplaar van de gemeente genoemd kan worden. Het gebouw, kosten inclu sief de inventaris ca. f330.000,- zal een sportief toevluchtsoord zijn voor de Ju liana van Stolbergschool en de Reho- bothschool. De gymnastiekzaal waarin de laatste snufjes op het gebied van ma terialen zijn verwerkt, heeft een werk- oppervlakte van 22 x 12 vierkante meter exclusief de open toestelberging. Via een ruime hal komt men in een kleedruimte, die via een looppad ver bonden is met de zaal. Verder bevat 't complex een leraarskamer, douches, toiletten en een aparte ruimte voor de verwarmingsinstallatie die gevoed wordt door aardgas. Nadat de burgemeester de toegangs deur ontsloten had en de genodigden had geïnviteerd voor een rondgang door het gebouw (op kousevoeten), maakte WAGENINGEN De kraamverpleegster K. C. van R. uit Kootwijkerbroek bleef voet bij stuk houden toen ze voor kantonrechter mr. A* C. van den Brand moest verschijnen, omdat ze volgens een proces-verbaal op de kruising Hoofdstraat/Hoogstraat/Zandstraat in Veenendaal door een rood verkeers licht heengereden zou zijn. „Geen sprake van", beweerde ze. Die verklaring had ze ook al tijdens een vorige rechtszitting afgelegd. Toen was de zaak aangehouden om de verbali sant de Veenendaalse hoofdagent R. Klaver te kunnen horen. De agent was er nu. Zijn lezing van de gebeurtenis stond lijnrecht tegenover de ontkenning van de verdachte. Hij had wel terdege een overtreding geconstateerd, zo gaf hij te kennen. Het was beslist geen twijfelgeval geweest voegde hij daar nog aan toe. „Wij hebben overigens instructies om in twijfelgevallen geen proces verbaal op te maken", antwoordde hij op een vraag van de officier van justitie mr. J. J. van Oost veen. Toen de agent uitgesproken was, herhaalde de ver pleegster met klem: „Ik heb getn overtreding begaan...." Twee verklaringen, die direct tegen elkaar indruisten. De kantonrechter constateerde dan ook: „De beide par tijen blijven tegenover elkaar staan." Ook enkele verdere vragen die de officier richtte aan het adres van de verbalisant wisten de zaak niet verder te verduidelijken. Er ontspon zich een debat tussen de agent en de verpleeg ster over het verspringen van de ver keerslichten en over andere details van de vermeende overtreding. „Toen ik optrok, stond het licht op groen...", zo bleef de verdachte vol houden. De rechter maakte tenslotte een eind aan het debat met de constatering dat de zaak te twijfelachtig was om tot oplegging van straf over te gaan. Het werd dan ook vrijspraak voor de opge luchte kraamverpleegster. Mr. Van den Brand, de officier van justitie mr. Van Oostveen en de bei de partijen, die bij een aanrijding op de kruising Simon Stevinweg-Achter- bergsestraatweg (voorrangsweg) op- waren geweest zullen die kruising over enkele weken persoonlijk gaan bekij ken. Hoe de bewuste aanrijding pre cies tot stand gekomen was, werd niet duidelijk uit de diverse verklaringen die ter zitting werden afgelegd. De kantonrechter besloot de zaak aan te houden om zelf maar eens te gaan kij ken hoe de vork ter plaatse precies aan de steel zit. Verdachte Joh. G. uit Rotterdam was vanuit de S. Stevinweg de Achter- bergsestraatweg (voorrangsweg) op gereden en was toen in botsing geko men met de automobilist A. J. S. uit Ede, sinds kort in Rijswijk woonach tig. Verdachte gaf toen dat hij niet in de gaten had gehad met een voorrangs weg te maken te hebben, „maar dat doet niets ter zake" stelde hij, „de weg was vrij aan beide kanten. Ik moest er wel oprijden..." De fout school bij de tegenpartij, zo oordeelde hij. Die zou veel te hard heb ben gereden. Inplaats van vijftig was het zeker tachtig geweest, verklaarde G. De gemachtigde van S., mr. Smeets, bestreed dit. „Niet harder dan zestig a vijfenzestig". Ook zei hij dat zijn cliënt beslist niet onvoorzichtig te werk zou zijn gegaan. Getuige G. van de Scheur uit Rhenen, die bij G. in de auto had gezeten, zei echter weer dat de snelheid wel veel te hoog was geweest: ,,'t Was gewoon een raket..." „Minstens tachtig", ver klaarde vervolgens getuige H. Ophof, eveneens uit Rhenen. Bovendien speel de het feit, dat de kruising minder overzichtelijk wordt door het hoogte verschil ter plaatse een rol, zodat de kantonrechter na niet al te duidelijke verklaringen te hebben gehoord maar tot de conclusie kwam dc zaak aan te houden. „Met de thuishaven in zicht heb ik de fout begaan het gaspedaal iets te ver in te drukken", aldus vertegen woordiger C. van M. (44) uit Wagenin- gen toen hij voor de balie verscheen. Van M. had dit voorjaar op de prof. Ritzema Bosweg vijftien kilometer bo ven de maximum snelheid gereden. De prachtige volzinnen die hij ter wille van zijn verdediging uit de mond liet rollen maakten echter op de kanton rechter geen enkele indruk. „Zes tot zeven duizend kilometer laat ik ieder jaar onder de wielen van mijn auto wegrollen. Een fout die men dan maakt is te verklaren. Hier komt bij dat ik, de dag nadat proces-verbaal te gen mij is opgemaakt, met mijn gezin op vakantie zou gaan. Er moest thuis nog het een en ander gebeuren. Ik moest me dus haasten", aldus ver dachte. De officier eiste honderdtwin tig gulden boete of twaalf dagen. De kantonrechter zag de overtreding blijk baar iets ernstiger want hij vonniste met honderdvijftig gulden boete. Autohandelaar H. van R. (24) uit Veenendaal had onder de maximum snelheid van vijftig kilometer gereden, maar kreeg toch een ernstige verma ning wegens te hard rijden. Toen hij met zijn auto door het „Expeditie straatje" in Veenendaal reed wees de kilometerteller drieenveertig aan. Van R. reed toch te hard, omdat het straat je omringd is door bomen en heggen en zodoende zeer onoverzichtelijk is. Een jongetje dat vanuit een zijpad het straatje wilde oversteken was hiervan het slachtoffer geworden. Hij werd aangereden en met een hersenschud ding in het ziekenhuis opgenomen. De officier stelde in zijn requisitoir dat een automobilist in een smal en onoverzichtelijk straatje meer verant woordelijkheidsbesef moet tonen. „Dit moet naast het opvolgen van de ver keersregels van een automobilist wor den verlangd. Ik vind'een snelheid van drieënveertig kilometer in het Expedi tiestraatje onverantwoordelijk", aldus de officier die hierop een boete van honderdtwintig gulden, met een voor waardelijke ontzegging van de rijbe voegdheid van drie maanden eiste. De kantonrechter vonniste met honderd gulden boete. H. J. S. (41) assistent-bedrijfsleider uit Arnhem verliet de rechtszaal niet zo goed gehumeurd als hij binnen was gekomen. Volgens het proces-verbaal dat tegen hem was opgemaakt had hij op een kruising in Oosterbeek een melkwagen gepasseerd die links voor gesorteerd stond. De politie had te vens geconstateerd dat de bestuurder van de melkwagen duidelijk richting aan had gegeven. S. verklaarde echter dat de melkwagen rechts van de weg had gereden zodat hij er makkelijk langs kon. De melkwagen had boven dien volgens S. helemaal geen richting aangegeven. Om de kantonrechter hiervan te overtuigen liet S. zijn vader als getuige oproepen. De vader ver klaarde, tot grote teleurstelling van S„ dat de melkwagen midden op de weg, dus voorgesorteerd had gestaan. De knipperlichten hadden ook vol gens de vader niet gewerkt, maar hierbij hechtte de kantonrechter meer geloof aan de verklaring van de poli tie in het procesverbaal. De officier eiste vijftig gulden boete. De kanton rechter vonniste conform. VEENENDAAL Vrijdagmiddag stortte de bouwvakker H. A. K. uit Har- dinxveld van het dak van de Carolan- uitbreiding. Hij klaagde over pijn in de rug en in de armen, maar zjjn verwon dingen leken niet van dien aard, dat overbrenging naar het ziekenhuis nood zakelijk was. De heer K. was bezig zes meter lan ge betonnen dakplaten op hun plaats te brengen. Dat gebeurde met een speciaal geconstrueerd wagentje, waarop de pla ten gehesen werden. Toen K. een der platen op zijn plaats wilde leggen, vie len de twee laatste platen naar bene den, waardoor ook K. viel. Hij kwam boven op de betonplaten terecht. De politie heeft de werkzaamheden stil laten leggen in afwachting van een onderzoek van de Arbeidsinspectie. Vail. st„ Ed. Dagbl. en Ed. p. Kranen Burgerlijke Stand Ede Geboren: Gerrit, z.v. H. Timmer en J. A. Hazeleger; Jannetje, d.v. H. Huisman en T. G. Kroesbergen; Si- monette C. L„ d.v. W. E. H. v.d. Brink en G. Roelof sen; Gerrit je G., d.v. G. G. v.d. Grift en N. v.d. Scheur; Belinda G. T., d.v. L. P. D. M. Kok en P. C. M. T. v.d. Pas; Markus J. C., z.v. G. C. Hesseling en C. D. van den Hooven. Saskia, d.v. J. C. van Del den en W. Schouten; Annetje C., d.v. A. Slettenhaar en A. Riemens; Gera A., d.v. O. Barneveld en G. Everhard; Otto, z.v. M. van Lagen en A. Rose- boom; Noël G. J., z.v. A. H. Frede- riks en G. M. P. Geurts; Huiberdina M., d.v. J. Groeneveld en J. van Mid dendorp; Anna H., d.v. H. M. J. Rijs- dijk en J. W. Rozenboom; Maria M. A. H„ d.v. F. P. J. M. Delen en M. Mombarg; Audrey M., d.v. C. W. Schut en C. A. de Geest; Albertus, z. v. E. Jansen en J. van den Brink; Al bertus, z.v. J. van Lambalgen en E. G.. Beumer; Teunetta J., d.v. H. Kroesber gen en J. van Breeschoten; Nanda J. D., d.v. L. J. Bogers en L. C. M. Mus ters; Evert, z.v. E. van Hardeveld en I. Kooi; Freddy J. R., z.v. F. M. Smit en L. Mechl; Jacob, z.v. C. Nij- burg en W. van Galen; Tanja J., d.v. J. M. O. van Bussel en E. H. van Mierlo; Cornelis C. M. J„ z.v. C. C. Meulenkamp en G. J. Heij; Grada, d. v. H. Drost en J. Bouw; Remco E., z. v. A. J. Vahl en A. M. Becht; Diana, d.v. H. de Koning en J. G. I. de Ko ning; Sjaane B. N., van J. Corte en F. W. Latumahina. Ondertrouwd: Augustinus W. de Vreede en Antonia H. R. H. M. Wolfs; Aart ter Beek en Aaltje Bakkenes; Evert Bodde en Roelie M. Odding; Ja cobus Boeve en Tiny Leenders; Daniel •T. Lazonder en Anna K. Huizebosch; Matthijs van Dijk en Aaltje S. H. Looijen; Gerrit J. Verburgt en Dirkje Minnen; Gijsbert van den Top en Ger- ritje van Geerenstein; Hendrik van der Hulst en Rinske G. van Koesveld; Arnoldus G. Timmer en Willempje D. Hol. Getrouwd: A. Brons en H. van Roe kei; W. Blankespoor en G. H. Schut; G. W. Idema en T. D. Loen; T. A. Ja ger en R. Alberts; F. A. Anthonijsz en F. E. van Baal; W. H. Matser en J. R. Brinkman; G. A. van Dooren en J. B. Dibbet Overleden: Willem van Silfhout, 75 jr.; Grietje van Zetten e.v. J. J. van Sas, 54 jr.; Jan Pater, 78 jr.; Trijntje van Beek e.v. G. Otter, 55 jr. VEENENDAAL Door de kerkeraad van de gereformeerde gemeente in Ne derland is in de vacature ds. F. Malilan een beroep uitgebracht op ds. J. Panne- koek te Terneuzen. hij de n.v. Bouwmaatschappij Van Eist een compliment voor de kwalitatieve uitvoering van het gebouw. „Het is weer echt in de lijn zoals u doorgaans pleegt te werken", aldus de burgemeester. EDERVEEN Aangezien de lokali teit in het Groene Kruis gebouw op maandagavond niet beschikbaar is heeft het bestuur van de damvereniging „DCE" besloten de wekelijkse speel avond waarin de onderlinge competitie wordt afgewerkt te verzetten naar de dinsdagavond. De Ederveense dammers gaan dins dagavond 3 september weer van start met de onderlinge competitie en naar verwacht wordt zal in het komende sei zoen een felle strijd geleverd worden omdat de leden die gedegradeerd zijn naar het tweede achttal hun plaats in het eerste team willen heroveren. Voor de bondscompetitie komt DCE dit jaar voor het eerst met twee achttal len uit omdat men de beschikking heeft over precies zestien spelers. Men be schikt dan wel niet over enige reserves maar het bestuur verwacht dat er zich voor het begin van de competitie nog wel enige dammers als lid zullen opge ven Aanmelding kan geschieden bij kapper Slotboom. RHENEN Burgemeester en wet houders van Rhenen maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 20 augustus 1968 medewerking als bedoeld in artikel 72 der Lager-on- derwijswet 1920, heeft verleend aan: a. de André-Stichting te Utrecht voor de aanschaffing van een naaimachine, een wasmachine, een centrifuge, een aluminium huishoudtrap en een kook plaat met pannenset ten behoeve van de bijzondere school voor imbeciele kinderen „Heimerstein"; b. de Vereniging tot Stichting en In standhouding van Scholen met de Bij bel te Rhenen: 1. ten behoeve van de school met de Bijbel aan de Achterbergsestraatweg voor: aanschaffing van leer- en hulp middelen en van meubilair voor het eerste leerjaar, aanschaffing *van mu- zikinstrumenten; aanschaffing van psalmbundels in de nieuwe berijming; 2. voor de uitbreiding van de Berg- school voor christelijk M.A.V.O. met vier lokalen met nevenruimten; 3. ten behoeve van de Bergschool voor aanschaffing van schoolboeken voor de brugklassen, aanleg van telefoon, in voering van het vak handvaardigheid en aanschaffing van twee bandrecor ders en een televisietoestel; c. de Sint Cunera Stichting ter bevor dering van het R.K. lager en kleuter onderwijs te"Rhenen voor de aanschaf fing van enig meubilair, leer- en hulp middelen en verbruiksmateriaal in ver band met de invoering van het vak handenarbeid aan de Sint-Cuneraschool. Binnen 30 dagen na heden kan iede re ingezetene van elk dezer besluiten in beroep komen bij Gedeputeerde Sta ten der provincie. Rhenen, 27 augustus 1968. Bur gemeester en wethouders voor noemd, De burgemeester, L. Bosch van Rosenthal en de se cretaris W. C. Pieters. ADVERTENTIE ALS U VANDAAfe NOG BÉlf? HEEFT U MORGEN HÊT GELD Kastanjelaan 40 Tel 08376-2720 Rhenen HOOFDSTRAAT 81 89 VEENENDAAL

De Vallei | 1968 | | pagina 3