Kunstacademie ontruimd 611 lekker Water stijgt in Engeland Meer beleggings fondsen kopen eigen stukken U bent toe aan de voordelen van de postgiro Conservatieve stromingen Besprekingen in en waren rookgordijn Voorzitter Mao ziet toe Rode vlag van de revolutie in Parijs weer gehesen Rozebotteljam Ruim 30.000 ZWAARDEMAKER Beleid in Zweden wordt radicaler Fellowship trekt aandacht op show iij Farnhorough Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten Rode Kruis l>rch«t weer voedsel naar Biafranen NOODWEER IN ITALIË Nieuw van Jovanda. De Sterke Kous. Nu met garantie. Op perfecte Pasvorm. En op een langer Leven Hart in Caracas overgeplant Drie doden door gasverstikking p£D D' NADER BESCHOUWD p.ARIJS De rode vlag van de re- volutie heeït gisteren opnieuw bo ven Parijs gewaaid. Ruim dertig leer lingen van de kunstacademie hebben gisteren in de loop van de dag het ge bouw bezet en daarop de vlag gehe sen. Zij deden dit uit protest tegen de weigering van de directeur om de aca demie voortijdig te openen. In de loop van de avond heeft de politie zonder al te veel moeite het gebouw ontruimd. GEWEIGERD GETTO vol natuurlijke vitamine C Tsjechen zijn gevlucht TSixon stuurt ai gezant Buitenaards Eerste in december afgeleverd Situatie nog niet zorgelijk ZELF KIEZEiS Voor bestaande rekeninghouders F /STCHEQUE- EN GIRODIENST Koppen bij elkaar Onaanvaardbaar Verkeerde indruk OTA SIK: Rehabilitatie Schrijvers WOENSDAG 18 SEPTEMBER 1968 Van onze correspondent Het besluit tot de bezetting werd ge nomen door een groep extreem-linkse leerlingen. Dinsdagochtend druppelden kleine groepjes leerlingen het gebouw binnen onder verschillende voorwend sels. Toen er ruim dertig leerlingen bin nen waren, waarschuwde de pedel de politie, die kort daarop de toegang af sloot. De bezetting begon meteen met het hijsen van de rode vlag en het aan-, brengen van posters met leuzen met verwijten aan de regering. Omstreeks twee uur verzocht een vertegenwoordiger van het ministerie van Cultuur de bezetting het gebouw te ontruimen! Hij verklaarde zich in ruil daarvoor bereid een afvaardiging van drie man te'ontvangen. De leerlin gen weigerden. Daarop besloot de politie het gebouw desnoods met geweld te ontruimen. Enkele tientallen leerlingen van ^de kunstacademie koelden hun wraak op de studenten van de medische faculteit. Met de rode vlag voorop drongen zij het gebouw van de faculteit binnen en ver oorzaakten een grote wanorde onder de studenten die bezig waren examen af te leggen. Er ontstond een fel handgemeen waarbij enkele tientallen gewonden vie len. De examens werden onmiddellijk afgelast en verplaatst naar een tot nü toe nog niet bekende datum. Ook is nog altijd bezet een van de gebouwen van het studentendorp te Nanterre. Hier hebben zich in een soort qetto de meest onvermurwbare revolu tionaire studenten teruggetrokken. ADVERTENTIE MÜNCHEN In West-Europa be vinden zich op het ogenblik meer dan dertigduizend Tsjechoslowaakse vluch telingen. die hun land als gevolg van de bezetting door de oostblokstaten mijden. Dit heeft het internationale hulpcomité. I.R.C.. een internationale organisatie voor hulp aan vluchtelin gen. bekendgemaakt. De meesten van hen verblijven in Oostenrijk, Zwitserland, West-Duits- land, Italië en Frankrijk. Veel Tsjecho slowaakse vluchtelingen zijn joden. Een groot aantal is bezig met emigra tie naar Australië en Canada. Omdat zich onder hen veel intellectuelen bevin den zal het plaatsen van deze mensen volgens het I.R.C. weinig moeilijkhe den opleveren. ANAHEIM (California) Oud-gou verneur van Pennsylvania, William Scranton vertrekt vandaag naar Euro pa als afgezant van de Republikeinse kandidaat voor het Amerikaanse presi dentschap. Richard Nixon. Nixon zei gisteren dat Scranton zich op de hoog te moet stellen van de meningen van Europese leiders over kwesties als de NAVO. het niet-verspreidingsverdrag, de EEG en de crisis in het Midden- Oosten. Scranton bezoekt Londen, Pa rijs, Bonn en Brussel. Op deze katoenplantage in China wordt gewerkt onder het toeziend oog'' van ixirtijvoorzitter Mao; aan halingen uit het „rode boekjedie op de borden Lussen het gqwas zijn ge plaatst, moeten de arbeiders inspireren tot goede arbeid. NEEMT VAKER GENEVE Vliegtuigen van het In ternationale Rode Kruis hebben gister nacht de voedseltransporten naai Biaf- ra kunnen hervatten, zo werd giste-en meegedeeld. Zeven vliegtuigen, waaronder dat van het Nederlandsche Roode Kruis, vlo- geYi 51 ton voedsel en veertien ton me dicamenten en andere hulpgoederen van het Spaanse eiland Fernando Poo naar Biafra over. Op de terugvluchten is 'n aantal evacué's meegenomen. ROME De zwareslagregens en stormen die de laatste dagen Engeland en Frankrijk teisterden, hebben zich nu ook in Noord-Italië laten gelden. De spoorwegverbindingen tussen Italië en Oostenrijk zijn verbroken. Het trein verkeer wordt omgeleid via Zuid- Slavië en is gedeeltelijk overgenomen door busdiensten. Meer staatsbedrijven STOCKHOLM I)c sociaal-demo craten in Zweden, die bfj de zondag gehouden algemene verkiezingen een grote overwinning hebben behaald, heb ben gisteren toegezegd, dat zij een ra dicaler beleid zullen gaan voeren; o.a. zullen verscheidene nieuwe staatson dernemingen worden gevormd. Naar de minister van Economische Zaken, Kris ter Wickman. op een persconferentie meedeelde, staan er plannen voor her vormingen op industrieel en handels gebied op stapel. Het eerste doel is de bestrijding van de werkloosheid in het noorden van het land. Op het ogenblik is ongeveer vijf pro cent van dc Zweedse industrie in staats- handen. Dit percentage zal mogelijk tot vijfentwintig procent stijgen, aldus minister Wickman, De 67-jarige eerste minister Erlan- der, die al sinds 1946 aan het bewind is, heeft bevestigd dat hij volgend né- jaar zal aftreden. Volgens het sociaal democratische blad Aftonbladet is het vrijwel zeker, dat de 41-jarige minister van Onderwijs, Olóf Palme, dan rege ringsleider wordt. Hij wordt beschouwd als de voorman van de nieuwe intel lectuele garde in de partij. Hij heeft het Amerikaanse optreden in Viëtnam ver oordeeld. SEVILLA In Spanje bevindt zich een kolonie van buitenaardse wezens, heeft pater Enrique Lopez Guerrero 2 (38 jaar), in alle ernst beweerd. Guer- rcro is pastoor van de parochie Mairena-del-Arcor bij Sevilla. Hij zegt over deze wezens wetenschappelijke gegevens in handen te hebben. Zij zijn 2 volgens hem afkomstig van de planeet 2 Ummodie ongeveer veertien iichi- jaren van de aarde verwijderd zou zijn. De wezens zijn groot en blond. 2 van het Noordse ras. Zij willen onze g beschaving voor vreedzame doelein- den bestuderen, aldus de pastoor. 2 Hij zegt, dat zij in ruimtevaartuigen op 28 maart 1950 in het Franse de- partement Basses Alpes zijn geland er zich sinds 1952 in Spanje bevinden. 2 Waar? Dat zegt de pastoor niet „Ummo'' telt volgens hem 1,8 mil- jard inweners. die telepathisch met 2 elkaar in contact staan en in onge veer dezelfde omstandigheden leven als wij. Van onze correspondent LONDEN De Fokker F-28 Fellowship is hpt enige nieuwe straalverkeers- vliegtuig dat dit jaar op de Britse luchtvaartshow in Farnborough is te zien. Het presenteert zich 's ochtends op dc grond en 's middags in het vliegpro- gramma. Er was flinke belangstelling voor dit Nederlandse produkt waarvan de eerste in begin december wordt afgeleverd. „De tweede hopen we nog voor Kerstmis de deur uit te krijgen", hoorden we van de heer D. Zwitser, plaatsvervangend ex port manager van Fokker. Engeland komt dit jaar met weinig nieuws voor de dag, hoewel de Britse luchtvaartindustrie na de zware klappen van de laatste jaren door het afzeggen van belangrijke militaire pro jecten, zich in een groei verheugt. De uitvoer van de lucht- en ruimtevaart- industrie bereikte in juli zelfs een nieuw record: bijna dertig miljoen pond. In de eerste zeven maanden van dit jaar leverde Engeland voor 158,6 mil joen pond aan vliegtuigen, motoren, raketten en onderdelen naar het buiten land. Het ^vliegprogramma is langer en in teressanter dan ooit met bijna honderd nummers. I f Japan is vertegenwoordigd met zijn tweemotorige YS-11, een verkeersvlieg tuig voor korte en middelgrote afstan den. Bij de militaire vliegtuigen trekt veelal dé Zweedse straaljager Draken vepl aandacht, een luidruchtige ge weldenaar die de meest fantastische ca priolen uithaalt. Engeland toont met veel fanfares de Nimrod, het nieuwste vliegtuig ter wereld voor het opsporen van onder zeeërs. Het is de opvolger van de oude vertrouwde verkenner Shackle- ton en zit stampvol met computers en andere elektronische apparaten. Ook de Harrier (net als de Nimrod van Hawker-Siddeley) geeft demon straties die ontzag afdwingt. Dit is een nieuw aanvalsvliegtuig met als eerste ter wereld vaste vleugels —dat rechtstandig stijgt en daalt. MODEL Dit alles neemt niet de teleurstelling weg dat Engeland er niet in is geslaagd om Farnborough het grootste klapstuk te bezorgen dat er kon zijn: de Concor de, het verkeersvliegtuig dat het samen met Frankrijk bouwt en dat sneller gaat vliegen dan het geluid. De bezoe kers moeten het nu doen met een fraai model en met het overvliegen van een Vulcan bommenwerper, uitgerust met machtige straalmotoren van Rolls Roy- ce, die ook de Concorde straks de lucht zullen insturen. Donderdag bezoekt prins Bernhard als eregast de luchtvaartshow. ADVERTENTIF JOV. De Sterke Kous. De ragfijne nylon die tweemaal zolang leeft Gegarandeerd. JOV. Die zitten perfect en u doet er langer mee. Niet goed? Geld terugl Jovanda staat ervoor in. Postbus 41, Hengelo CO) CARACAS Een team van vflf Venezolaanse chirurgen heeft gister avond de eerste harttransplantatie in Venezuela uitgeroerd in het centrale militaire ziekenhuis van Caracas. De ontvanger van het hart zou een 44-.jarige man zijn; de donor is een vrouw van 27 jaar. diSch bulletin over de operatie worden In dé loop van vandaag zal een me- uitgegeven, aldus een woordvoerder van het ziekenhuis. De operatie is geleid door dr. Julian Morales Rocha, hoofd van de chirurgi sche afdeling van het ziekenhuis. BRUSSEL In een woning in Merk- sem b\j Antwerpen is gistere i een ge zin vader, moeder en drie kinderen bewusteloos aangetroffen als gevolg van gasverstikking. Voor de 38-jarige vader en twee kin deren van vier en twee jaar, kwam hulp te laat. De 24-jarige moeder en een meisje van één jaar zijn in ernstige toestand naar een ziekenhuis gebracht. Zij verkeren echter niet in levensge vaar. ADVERTENTIE 1555 KAREL V DOET AFSTAND VAN DE NEDERLANDEN. MAAR NIET VAN "VLEK", DIE KEIZERLIJKE JENEVER. Wel wis en waarachtig was in die tijd "Vleker al. Van 1550 af wordt "Vlek" volgens hetzelfde oude recept uit zuiver graan gestookt. Ook die extra zachte jonge jenever "Vlekje". De goedkoopste van alle merkjenevers. 10.25 per liter. ANNO 1550 Opnieuw regenbuien LONDEN Honderden redders zijn gisteren met roeiboten en landings vaartuigen in de weer geweest om hulp te verlenen aan duizenden Britten, die door de ergste overstromingen sinds vijftien jaar in het zuidoosten van En geland in moeilijkheden zijn geraakt. De regen, die ook gisteren weer over vloedig viel, sloeg de hoop. dat het wa ter op de overstroomde wegen en lan derijen zou dalen, de bodem in. Zes rivieren in het zuidoosten, waaronder stukken van de Theems, stortten opnieuw water in de lager gelegen gebieden, die nog verder on der water kwamen te staan. De weervoorspellers hebben tot dusver schademeldingen uit het getroffen ge bied ontvangen die tesamen een som van tien miljoen gulden bedra gen. De schade bij de overstromings ramp in Engeland van 1953 bedroeg 43 miljoen gulden. Ruim driehonderd personen verloren toen het leven. Politie-agenten, soldaten en burgers zijn dag en nacht in touw om mensen, dieren en bezittingen te redden. Zij be dienen zich onder meer van kleine lan dingsvaartuigen uit de tweede wereld oorlog en rubberboten. Vele geïsoleer- den geven er de voorkeur aan op de zolder de afloop af te wachten. Een van de zwaarst getroffen plaatsen is Molesey, een dorp van 7000 inwoners in de buurt van Londen. Het water stond er bijna 2,5 meter hoog in de straten. Onder de streken die gisteren met overstromingen te kampen kregen bevindt zich Norfolk. A MSTERDAM Inkoop van eigen participaties of aandelen, die Ver- eenigd Bezit van 1894 noodzaakte aansluiting te zoeken bij het Rotter dams Beleggingsconsortium is niet alleen tot deze beleggingsmaatschappij beperkt gebleven. Ook andere, zoals De Nederlandsche Fondsen Mij., en het Algemeen Fondsenbezit, hebben met dit euvel te kampen, al wordt hier nog niet de noodklok geluid. ..Uit het jaarverslag over de periode 1 juli 1967 tot en met 30 juni 1968, dat eind deze maand verschijnt, zal blijken dat het aantal uitstaande puUcipatie- bewijzen is teruggelopen", zei ons een v?n de beheerders van het Algemeen Fondsenbezit. „Wij hebben soms aan bod te verwerken, soms ook niet, maar de laatste tijd weer wel. Er is de laatste tijd'etn neiging bij de beleggers merkbaar, dat zij liever bun eigen stukken willen uitkiezen. Dit is een algemeen verschijnsel, waarmee de metste beleggingsmaat schappijen en -fondsen hebben te kempen. Daartegenover staat echter weer een sterk streven van verzeke ringsmaatschappijen. die door hun combinaties verzekeren/sparen meer te beleggen krijgen". Eind maart had dit beleggingsfonds, dat overal in mag beleggen, behalve iri niet-volgestorte aandelen, 22.070 participaties uitstaan tegen 23.890 eind juni 1967. Hierdo. nam het vermogen slechts met 3.9 pet. toe tot f 24.5 miljoen. De Nefo had eind juni (op de helft van het thans lopende boekjaar) 40.685 eigen aandelen in portefeuille. „Hierna zijn er nog wat bijgeko men". aldus de directie. ..maar wij zijn toch niet pessimistisch". Vooralsnog speelt zij niet met de ge dachten van Vereenigd Bezit, die door de inkoop van eigen aandelen het be drijf zag uitgehold. Deze beleggings maatschappij stond voor de keus: Door gaan met inkopen of dit staken, waar door de aandelen zeker 15 a 20 pet. in koers zouden dalen. Een uitweg werd toen gevonden in ruil in Robeco of haar onderhorige maatschappijen Rolinco en Utilico. OORZAKEN De directie van de Nefo ziet voor de inkoop verscheidene oorzaken: A) De interestkwestie (op obligaties wordt een hoger rendement behaald, waartegenover weer staat, dat veel mensen helemaal geen prijs stellen jp dat rendement, maar liever groei zien); B) Het modeverschijnsel (het tijd perk, dat het een zeker? r ode was aar-delen in beleggingsmur schappijen te kopen, is weer voorbij, „sen zeer belangrijke factor", aldus de directie van Nefo); ADVERTENTIE U hebt immers een salaris of andere inkomsten! Kies dan ook de makkelijkste manier van ontvangen en betalen via de Postgiro. Een.handig boekje „Wat u met uw postrekening kunt doen..." ligt bij elk postkantoor voor u klaar. Daarin vindt u alles over de eenvoud en het gemak van zo'n postrekening, over de tijd- en geldbesparing, rentegevende rekeningen bij diverse spaarbanken enz. enz. 50 JAAR 1918-1968 (nu al 1.600.000) is het boekje al even nuttig. De service is zo uitgebreid dat lang niet iedereen volledig profiteert van alle postgiro-mogelijkheden. Daarom krijgen alle particuliere rekeninghouders het boekje thuisgestuurd. van en voor ons allemaal Amerikaanse presidentiële verkie zingscampagne heeft, anderhalve maand vóór de grote stembusslag, een danig verhit karakter gekregen. Richard Nixon, de Republikeinse kan didaat voor het presidentschap en Hu- bert Humphrey, zijn Democratische rivaal, vliegen elkaar veelvuldiger en vinniger in de haren. Ook over de Amerikaanse Senaat is de schaduw van de naderende verkiezingen ge vallen. Vele senatoren die in novem ber voor herverkiezing in aanmerking komen, voelen er weinig voor om op dit ogenblik kiezers tegen zich in te nemen. Zij spreken zich daarom lie ver niet al te nadrukkelijk uit over controversiële kwesties. Er zijn twee* vraagstukken die menige senator al bij voorbaat zwaar op de maag liggen. Zij staan komende week op de agenda: goedkeuring van de benoeming van Abe Fortas tot opper rechter van het Amerikaanse hoogste gerechtshof en goedkeuring van het verdrag dat de spreiding van kern wapens moet tegengaan het non- proliferatie-verdrag. T~)e benoeming van Abe Fortas tot op- perrechter als opvolger van Earl Warren heeft heel wat Republikeinen en conservatieve Democraten in het harnas gejaagd. Een groep conserva tieve Republikeinse en Democrati sche senatoren uit de zuidelijke sta ten heeft al de koppen bij elkaar ge stoken om senatoriale goedkeuring te voorkomen door het houden van een „filibuster" het voeren van obstruc- tie door middel van eindeloze rede voeringen. Een filibuster kan alleen worden voor komen als de Senaat zich daar met een tweederde meerderheid tegen ver zet. Het is hoogst twijfelachtig dat die meerderheid zal worden bereikt. De afkeer van de zuidelijke senatoren van Fortas berust op twee factoren: Hij is de adviseur van de president geweest, terwijl hij als rechter mede verbonden was aan het opperste ge rechtshof. Dit wordt dpor sommige senatoren als een schending gezien van de door de Constitutie voorge schreven scheiding van de uitvoeren de en de wetgevende macht. De twee de factor is echter van veel beslissen der aard: Fortas heeft in de afgelo pen jaren in alle gevallen „liberaal" gestemd bij beslissingen over bur gerrechten e.d. Dat maakt hem voor de conservatieve senatoren volslagen onaanvaardbaar. Tiet is allemaal niet onmogelijk dat de zuidelijke senatoren erin slagen de obstructie tot aan het reces in ok tober vol te houden. Daarmee zal ook het debat over het non-prol if era - tie-verdrag moeten worden uitgesteld. Senator Mike Mansfield, de Democra tische fractieleider in de Senaat, heeft laten weten dat hij pas na de behan deling van de kwestie Fortas het non- proliferatie-verdrag ter discussie wil stellen. Het zal de meeste senatoren, Republi kein of Democraat, liberaal of con servatief, uitermate welkom zijn voorlopig hun standpunt in deze zaak niet te behoeven bepalen. De Repu blikeinen kandidaat Nixon voorop hebben al voor uitstel gepleit. Hun argument was dat ondertekening van het verdrag de indruk zou wekken dat de Verenigde Staten de Russische in vasie in Tsjecho-Slowakije goedkeu ren. Ofschoon de meeste Democrati sche senatoren dit een overdreven ar gument vinden, willen zij koste wat kost de indruk vermijden dat zij een „zachte" houding tegenover het com munisme aannemen. Met de huidige conservatieve stromingen binnen het Amerikaanse kiezerskorps zou dit ir november funeste politieke gevolgen kunnen hebben. Titstel van het debat over het non- proliferatie-verdrag is dus uiter mate gewenst. Het is om die reden dat het voorstel om een filibuster in de kwestie-Fortas tegen te gaan ver moedelijk geen tweederde meerder heid zal behalen. Het zal niet de eerste keer zijn dat elec torale overwegingen een „monster verbond" tussen Republikeinen en Democraten tot stand brengen. C) De sterk toegenomen concurrentie, vooral van buitenlandse beleggings maatschappijen en -fondsan, zoals In- veslors Overseas Services. De directie van de Nefo /iet hel ech ter ock wel weer de andere en du» betere kant uitgaan. „Noodgedwon gen tot bepaalde stappen overgaan, zit er bij ons fiiet in". BREMEN De I sjechoslowaakse oud-vice-premier Ota Sik, die econo mische hervormingen in Tsjecho-Slo wakije wilde invoeren, heet't in een vraaggesprek met de correspondent van de Bremer Nachrichten" in Bel grado gezegd, dat al voor de bespre kingen te Cierna en Bratislawa tot de invasie van zijn land door de landen van het Warschau-Pact was besloten. „De bijeenkomsten, onderhandelingen en overeenkomsten waren slechts een rookgordijn**, zei hij. De economisphe hervormingen in Tsjecho-Slowakije en militaire redenen hadden slechts tot de Sovjetrussische stap geleid doordat zij politieke reacties konden uitlokken. Bepaalde heersende kringen in het oostelijke blok voelden aankomen, dat zij zelf door de gebeur tenissen in zijn land in een moeilijk parket zouden komen. „Wanneer ons werk zou zijn geslaagd, zou dat voor hen het einde geweest zijn". Op de vraag wat hij dacht van de nieuwe overeenkomst tussen president Svoboda en de Sovjetrussische leiders antwoordde hij: ..Elke overeenkomst muet door het volk. dat partijleider Dubcek eensgezind steunt, worden aan vaard". Professor Sik trad onlangs af als vice-minister en minister van Econo mische Zaken, nadat de Sovjet-Unie hem scherp had aangevallen. Gisteren werd vernomen dat hij benoemd is tot handelsadviseur bij de Tsjechoslowaak se ambassade in Belgrado. De voorzitter van de Tsjechoslo waakse nationale vergadering, Smrkovsky, heeft gisteren in Praag een plechtigheid geleid, waarop 94 leden van de nieuwe speciale ka mers voor de rehabilitatie van onder het bewind van Novotny gestraften werden beëdigd. Tot het instellen van deze instan ties is op de bijeenkomst van het cen trale partijcomité in januari van dit jaar besloten. Smrkovsky zei in een toespraak, dat bij de onderhandelin gen in Moskou de wederpartij de Tsjechoslowaakse delegatie plechtig had beloofd zich niet in de binnen landse zaken van Tsjecho-Slowakije te mengen. Volgens Smrkovsky hadden de vijf landen van het Pact van Warschau voorts de juistheid erkend van de po gingen van de Tsjechoslowaakse re gering om de onrechtvaardig gestraf te te rehabiliteren. De wet op de re habilitatie is een van de belangrijk ste factoren van onze politiek sinds januari, aldus de parlementsvoorzitter De Tsjechoslowaakse schrijvers zijn steeds trouw gebleven aan de demo cratische tradities van land en volk. Dit wordt gezegd in een gisteravond door Radio-Praag omgeroepen verkla ring van de Bond van Tsjechoslowaak se schrijvers. „Zij hebben dit bewezen in hun strijd tegen het fascisme, bij hun steun aan de opbouw van het so cialisme en tijdens het sinds januari begonnen democratiseringsproces", al dus de verklaring, waarin verder wordt gezegd, dat de schrijvers, „Ook nu één zijn met het volk bij het verzekeren van een democratisch socialisme en een vruchtbare samenwerking van alle so cialistische krachten in de wereld". Wij vormen een hecht front met allen die strijden tegen leugen en onoprechtheid, zo zeggen de schrijvers. ADVERTENTIE Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Deumatiscne pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt 1 Zorgt dat. U thuis altijd e^i tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog.

De Vallei | 1968 | | pagina 9