Gehavend Candia '66 ontmoet in Rhenen technische tegenstander Olympische ploeg vandaag naar Mexico vertrokken Hannover'96 geïnteresseerd in Cebinac 'MML DE SP0RTT0T0 Kraan en Van Kuyk neemt Weesper bedrijf over 's nachts, 'n paar uur overdag en praktisch het hele weekend Opheusden is nog zonder puntenverlies VOETRALPROGRAMMA Van Impe winnaar van achtste etappe Afscheid van wethouder C. N. van Kuijk Soldaten bewaken Olympisch Stadion Stroomkopen voor halve prijs, das wijs! .1 Veenendaal niet kansloos tegen Saestum Saestum-Veenendaal Afdeling Utrecht Tragisch einde van toneelstuk Leferink militair wielerkampioen Wereldkampioenschap trampolinespringen Draversinterland Nederland-België PUEM n.V. Catharijnesingel 32. Utrecht, telefoon 030-23041 Afd. Nijmegen Ronde van Toekomst DENK OVERAL EN ALTIJD WEER AAN HET KIND IN HET VERKEER Nachtstroom noemen we dat. En u hebt nachtstroom zodra u een elektrische boiler hebt. Alle elektrische toestellen plus de verlichting kosten dan op de aangegeven tijden slechts de helft. De boiler gaat 's nachts aan... en zorgt dag in dag uit voor volop heet water zó uit de kraanvoor maar 4 cent per 10 liter ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1968 V/MRgdan we heen? VEENENDAAL Candia '66 heeft morgen gelegenheid om in de derde klasse S, waarin het debuteert, zijn eer ste overwinning te boeken. Op het sportcomplex in Rhenen zijn de Candia- nen gastheren van het Utrechtse Ultra- jectum, dat momenteel met één winst punt in de onderste regionen van deze afdeling verkeert. Ultrajectum had vorig jaar een snel le, technische ploeg die fair voetbal speelde en tegen dergelijke opponenten komt het spel van Candia '66 het best tot ontplooing. Wij tippen de Rhenena- ren dan ook als favoriet voor de over winning. Candia '66 heeft overigens al wat te genslag ondervonden in deze competi tie in de vorm van blessures. Het mee spelen van Van Beek is nog niet zeker, terwijl de gevaarlijke aanvalsspits van de Rhenenaren, Jan ten Braak voor on geveer drie maanden buitenspel is ge zet. Hij heeft te kampen met een ern stige knieblessure. Candia komt vermoedelijk in de vol gende opstelling binnen de lijnen: doel: Kok; achter: Evers, Van Baal, Van Beek, Van Walsum; midden: Van Es trik, Mol; voor: Krechting, Van de Pol, Eibers en Van Veenendaal. Veenendaal heeft uit zijn twee compe titie-duels drie punten verzameld, even als Stichtse Boys, JSV en SVF. Alleen Utrecht is in de vierde klasse H-West nog zonder puntenverlies. Morgen heeft Veenendaal de uitwedstrijd tegen Saes tum uit Zeist voor de boeg, de gedegra deerde derdeklasser, die nogal ongeluk kig afzakte naar een lagere afdeling. De Zeister ploeg heeft tot op heden een punt bemachtigd door De Meern een gelijk spel af te dwingen en zal het de pupillen van trainer Zeiler morgen ui terst moeilijk maken. Veenendaal draait echter bijzonder goed in deze competitie en is geenszins kansloos tegen de thuisclub. De Veenendalers zijn als volgt gefor meerd: doel: A. Blankespoor; achter: Schans, C. Gerritsen, H. van de Boven- kamp, D. van Dijk; midden: J. Henzen, H. Stuyvenberg; voor: W. Derksen, G. Heikamp, St. Rebergen en J. Sukkel. De zondagploeg van Scherpenzeel is, na een formidabele start in de eerste klasse A, reeds aan het afzakken. Het staat momenteel op de voorlaatste plaats met één winstpunt uit drie wed strijden en ontmoet morgen in Utrecht Minerva, de ongeslagen koploper tegen deze sterke tegenstander, die duidelijke kampioensplannen heeft. Een opstel ling van Scherpenzeel is niet bekend. In de eerste klasse heeft 't Amenrong- se DVSA zich samen met MSC '19 aan de kop genesteld. Het boekte twee (be nauwde) overwinningen en vorige week een gelijk spel tegen Utrechtse Boys. De Amerongers hebben weliswaar in vele wedstrijden met de moed der wan hoop een voorsprong verdedigd, maar dat leverde toch de belangrijke punten- winst op. Morgen treden ze op de Burgwal aan tegen Voorwaarts, een overbekende ploeg voor de Amerongse formatie. Voorwaarts staat twee punten achter op de koplopers en wil de aansluiting hier mee niet verliezen. In de wetenschap dat het altijd een bijzonder lastige te genstander is voor DVSA, zal het mor gen op winst spelen in het duel in Ame- rongen. Wij geloven echter niet dat DVSA zich zal laten verrassen. In wel ke opstelling de thuisclub speelt is niet bekend. Oranje Wit krijgt het in de tweede klasse niet gemakkelijk. Het ontvangt in Eist Maluku Muda, de snelle Barne- veldse Ambonezenploeg die nog onge slagen is. Met Oranje-Wit wil het nog niet zo erg goed en daarvan zullen de gasten ongetwijfeld profiteren. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Oranje-Wit zelfs maar een gelijk spel in de wacht sleept. De opstelling van de Elstenaren heb ben niet doorgekregen. RK Unitas, dat vorig seizoen de twee de klasse moest verlaten, heeft in de derde klasse B op overtuigende wijze de kop genomen. Slechts SVMM uit Maarn kan de Veenendalers nog passe ren en tegen deze ploeg moeten de Vee nendalers het in een uitwedstrijd op nemen morgen. Een prognose voor de ze ongetwijfeld spannende strijd is moeilijk te geven. Een puntenverdeling ligt in feite het meest voor de hand. Het Leersumse HDS heeft alweer ge voelige klappen te incasseren gekre- van SVMM en de ploeg staat momen gen. Vorige week verloor het met 14 teel op de voorlaatste plaats van de ranglijst met 1 punt uit drie wedstrij den. HDS had kampioensplannen dit seizoen evenals overigens in vorige jaren maar daarvan lijkt ook nu weer bijzonder weinig terecht te komen. Het gaat morgen bij Ares op bezoek in Utrecht en ook daar zijn weinig kan sen op winst aanwezig. OPHEUSDEN Opheusden, dat na drie voetbaldagen nog steeds zonder enkele winst onderaan staat, moet het sondag wederom opnemen tegen een ■eer sterke tegenstander: het Winssen- se RODA. Opheusden zal beslist anders te voorschijn moeten komen dan in de afgelopen weken, wil het succes hebben tegen deze ploeg. Er is te weinig inzet bij de spelers die bovendien te „week" zijn voor de ze afdeling, waarin de andere teams er nogal fors opzitten. RODA is nog ongeslagen en zal onge twijfeld alles op alles zetten om dit re cord te behouden, zodat Opheusden op zware tegenstand kan rekenen. De an dere wedstrijden die in de hoofdklasse worden gespeeld zijn: Nijmegen Sp. Bemmel; DBV Nijm. Boys; Olympia Dodewaard; HAVO Aquila en NO- VIO Millingen. 3e klasse D V West 1: AmsvordeZeist Candia '66Ultrajectum CDN—Holland VriendenschaarDon ar BaarnDEV Victoria—WY 4e klasse H - West 1: Zwaluwen VooruitDe Meern SaestumVeenendaal SVF—JSV V rees wij kFortitud o Stichtse BoysKDS EMS—Utrecht AFDELING UTRECHT le klasse A: MidlandiaSoesterberg EMMKampong Roda '46—BDC MinervaScherpenzeel Amf. BoysHoogland le klasse B: MSV '19RK Stormvogels PVCWijk bij Duurstede DVSAVoorwaarts PatriaUtrechtse Boys BrederodesDWSV 2e klasse B: Ri v ier wij kersD VSU BarneveldVSK De MeeuwenMaarssen Olympia '25DSO (U) Oranje-WitMaluku Muda 3e klasse B: SVMM—RK Unitas RUCBilthoven Dorestad't Goy AresHDS AMSTERDAM De Olympische ploeg heeft verzamelen geblazen. Vrijdag avond kwamen de atleten, officials en andere begeleiders bijeen in het motel Amsterdam, waar familieleden afscheid konden komen nemen. Daarvan werd zulk uitbundig gebruik gemaakt dat het in een oogwenk onmogelijk was om el ders in het motel nog iemand te gaan begroeten. Wie vroeg was gekomen bleef hardnekkig aan zijn zetel vastgenageld, want hier gold in dubbele mate „op staan, plaatsje vergaan". Een voorproefje van Mexico kregen allen na enige tijd, toen de temperatuur in het restaurant zó begon te stijgen dat velen buiten de frisse lucht opzochten. Om negen uur maakte NOC-directeur, ir. A. Paulen, een eind aan het feest. Nu de familie vertrok kregen de Olym piërs meer gelegenheid om oude kennis makingen te vernieuwen. In de hele ploeg was slechts één „geblesseerde", wielrenner Fedor den Hertog, die nog wat last heeft van zijn rechter knie. VIELSALM De achtste etappe van de Ronde van de Toekomst, een rit' over 190 km. van Verdun (Fr.) naar Vielsalm (Belg), is gewonnen door de Belg Van Impe. De winnaar had ze ven seconden voorsprong op zijn ploeg- makker Opdebeeck en ruim een halve minuut op zijn landgenoot De Vlae minck, die voor twee andere Belgen, Frenay en Coulon, derde werd. De Fransman Boulard behoudt de leiders trui, De Vlaeminck verstevigde zijn po sitie aan de top van het puntenklasse ment. De uitslag van de achtste rit: 1. Van Impe (Belg), 190 km van Verdun naar Vielsalm in 4 uur, 45 min. en 52 sec. met tijdsvergoeding 4.45.32; 2. Opde beeck (Belg.) 4.45.59, met tijdsvergoe ding 4.45.49; 3. De Vlaeminck (Belg,.) 4.46.29, met tijdsvergoeding 4.46.24; 4. Frenay (Belg.) 4.46.29; 5. Coulon (Belg.) 6. Kokh (Rusl.); 7. Ivatsjin (Rusl.)8. Lund (Den.); 9. Boulard (Fr.); 10. Thalmann (Zwits.), allen in dezelfde tijd als Frenay. Het algemeen klassement luidt: 1. Boulard (Fr.), 33 uur, 30 min., 33 sec.; 2. Thalmann (Zwits.), op 8 sec.; 3. Cou lon (Belg.) op 35 sec.; 4. Wilhem (Fr.- NO) op 1 minuut, 26 sec.; 5. Fabri (It.) op 1.56; 6. Thevenet (Fr.-O) op 2.00; 7. Gilson (Lux.) op 2.36; 8. Rigon (Fr.- O.) op 5.32; 9. De Vlaeminck (Belg.) op 5.37; 10. Abrahamian (Fr.) 6.36. Het dagploegenklassement werd ge wonnen door België (14.18.20), Rusland was tweede (14.19.27) en Frankrijk der de in dezelfde tijd. In het algemeen ploegenklassement bleef Frankrijk eerste (101.03.27) voor België (101.10.43) en Italië (101.11.12). Van Impe is leider in het bergklasse- ment met veertig punten voor Opde beeck met tweeëndertig punten en Fa bri (Italië) met negenentwintig punten. DJAKARTA Maandag is in Ke- dungdjati bij Semarang een toneelstuk opgevoerd, dat wel op bijzonder tragi sche wijze is geëindigd. De schurk in het stuk, een Nederland se soldaat van het voormalige KNIL, moest de hand vragen van de dochter van een nationalistisch dorpshoofd. De ze moest die hand weigeren en op dat moment zou de Nederlandse soldaat hem met een pistool bedreigen, waar op het dorpshoofd zou zeggen: „Je kunt mij doodschieten maar mijn dochter krijg je niet". Daarna zou het fatale schot vallen. Deze scène werd met overgave ge speeld. Het schot viel en het dorps hoofd stortte ter aarde. Hij bleek wer kelijk dood te zijn, want in het pistool was per ongeluk een echte kogel blij ven zitten. VEENENDAAL Op 30 septem ber zal de heer C. N. van Kuijk zijn ambt van wethouder van Veenendaal neerleggen. De heer Van Kuijk zag zich hiertoe om gezondheidsredenen genoodzaakt. Aan hen, die afscheid van de wethouder en zijn echtgenote willen nemen wordt daartoe de gele genheid geboden op vrijdag 27 septem ber tussen 16.30 en 18.00 uur in het raadhuis. Die werd ruim een week geleden getrof fen door een wegspringende steen. De NOC-artsen hadden Fedor nog vrijdag middag in Zeist onderzocht en hem toe stemming gegeven met de ploeg te ver trekken. Uiteindelijk moet hij pas over vier weken aan de start komen. Intus sen zou KNWU-voorzitter P. v. Dijk, die als lid van de medische commissie van het IOC naar Mexico gaat, de knie be handelen. „Het is mijn vak geweest en in drie maanden, dat ik er nu uit ben heb ik het nog niet verleerd", zo zei de ze gepensioneerde. Fedor zelf ziet de toekomst ook niet somber in: „Ik kan al mooi fietsen. Zo'n lekker tredje. Straks gaat het wel weer hard ook." De Olympische ploeg, die bij aankomst in 't motel de bagage al moest inleveren om later stagnatie te voorkomen, ver trok vanmorgen om tien uur met een chartertoestel van Schiphol. De laatste maanden is het aantal officiële Mexico- gangers echter zó toegenomen dat men plaats tekort komt in dit toestel. Daar om zullen de zeilers, vergezeld van Si mon de Wit en dokter Van Dijk en echt genote, zaterdagmiddag met het lijntoe- stel van Schiphol vertrekken. MEXICO STAD Ongeveer 1000 Mexicaanse soldaten stonden vrijdag rond het Olympisch stadion op wacht terwijl oproerige studenten voortgaan te dreigen het stadion in te nemen en de Olympische Spelen te verstoren. De spelen zullen op 12 oktober beginnen en 1500 van de 7000 deelnemende sportlieden zijn al gearriveerd. Presi dent Gustavo Diaz Ordaz heeft gezegd dat hij alle wettige middelen zal aan wenden, ook het gebruik van militair geweld, om de Spelen zonder onrust te laten verlopen. De minister van Binnen landse Zaken heeft gezegd dat de solda ten te hulp waren geroepen omdat de studenten nog geen gehoor hebben gege ven aan de oproep van de rector van de universiteit om naar de collegebanken terug te keren. Een functionaris van het Mexicaanse Olympische Comité onderhandelt met het Ministerie van Defensie om te zorgen dat de atleten het stadion kunnen gebruiken. VEENENDAAL De samenwerking die reeds geruime tijd bestond tussen Kraan en Van Kuyk n.v. te Veenendaal en A. J. B. Helmers Handelsonderne ming n.v. te Weesp heeft geleid tot een volledige fusie per 21 september. De fusie impliceert dat per genoemde da tum alle rechten en verplichtingen van Helmers n.v. worden overgenomen door Kraan en Van Kuyk n.v. „Ten behoeve van onze leden-afne mers hebben wij van de fusie grote verwachtingen en wij stellen ons voor dat deze schaalvergroting het mogelijk maakt ons dienstenpakket aanmerkelijk te vergroten", zo schrijft de directie in een perscommuniqué dat naar aanlei ding van deze fusie is uitgegeven. Per 21 september zijn de directiele den van A. J. B. Helmers n.v. opgeno men in de directie van Kraan en Van Kuyk n.v. In verband met de uitbreiding van de magazijnen te Veenendaal zal het ma gazijn van Helmers n.v. te Weesp nog gedurende 10 a 12 weken worden ge bruikt voor ontvangst en uitlevering van goederen. De bedoeling is echter dat het Weesper bedrijf voor 1 decem ber aanstaande zal zijn gesloten. „De fusie hebben wij aanvaard als een uitdaging om ons marktaandeel in ons verzorgingsgebied te vergroten zo wel via de bestaande VéGé - verkoop punten als in de nieuwbouw-sector", al dus het communiqué. A. J. B. Helmers Handelsonderne ming n.v. voerde hetzelfde artikelenpak ket als Kraan en Van Kuyk n.v. zodat de fusie voor deze onderneming geen uitbreiding van het assortiment met zich meebrengt. HANNOVER De Duitse Bundesliga- vereniging Hannover '96 is sterk geïn teresseerd in de 28-jarige Zuidslaviër Zvezdan Cebinac, die door zijn huidige club, FC Nürnberg voorlopig is ge schorst, omdat hij woensdag kort voor de wedstrijd FC Nürnberg Ajax het trainingskamp van zijn ploeg had ver laten. „Voor een dragelijk transferbe drag willen wij hem graag overnemen", aldus Rudi Franz, bestuurslid van Han nover '96. Tschik Cajkovski, de Zuidslavische trainer van Hannover '96, die opmerke lijke successen met Bayern München bereikte, stelde, dat als Cebinac naar een andere Duitse club zou willen, hij waarschijnlijk wel eerst bij hem in Han nover zou komen. „Toen ik nog trainer bij Bayern München was, wilde hij reeds graag bij mij spelen", aldus Caj kovski. FC Nürnberg zal vermoedelijk aan het eind van deze week of in het begin van de volgende week een defi nitieve beslissing nemen over wat er met Cebinac gaat gebeuren. Zaterdag 21 september Muziektent. Eist 19.30 uur: Start Lampionoptocht. BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal, zater dag 19.30, zondag 15 en 19.30 en maandag 19.30 uur: „Dr.# Zjiva- go" UTRECHT Zaterdag 21 september Michaelskapel 19.30 uur: Concert door Gé van Koten, hobo: Hanna Vos, fagot: Chris Bos, klavecim bel. Muzevaltheater 21 uur: Muzevalca- baret met „Dwar s tegen de draad" Nicolaikerk 19.30 uur: Orgelvesper. Zondag 22 september Stadsschouwburg 20 uur: Zuidelijk Toneel met „De jongste dag" Muzevaltheater 21 uur: Muzevalca- baret met „Dwars tegen de draad" Maandag 23 september Stadsschouwburg 20 uur: Toneel groep Theater met „Beschuit met muisjes" Woensdag 25 september Stadsschouwburg 20 uur: Tournee Theater met „Blaffende honden bijten niet" Tivoli 20.15 uur: USO, o.l.v. Paul Hupperts, m.m.v. Masuko Ushio- da, viool. Werken van Mozart en Bruckner. Donderdag 26 september Stadsschouwburg 20 uur: De Haag se Comedie met „Veertig karaat" Vrijdag 27 september Stadsschouwburg 20 uur: Musical „Ja ik wil" Muzevaltheater 21 uur: Muzevalca- baret met „Dwars tegen de draad" Zaterdag 28 september Stadsschouwburg 20 uur: Musical „Ja ik wil" Muzevaltheater 21 uur: Muzevalca- baret met ,J)wars tegen de draad" Nicolaikerk 19.30 uur: Orgelvesper. BIOSCOPEN Voorstellingen werkdagen 14.30, 18.45 en 21 uur. Zondag 14.15, 16.30, 18.45 en 21 uur. Camera, Oude Gracht 156: „Het valse paradijs" Zaterdag 23.15 uur: „l'Année dernière Mariën- bad" City. Voorstraat 89: „Django schiet het eerst" Filmac, Vredenburg 29, dag. doorl. 10 - 18.30 uur: „Tokyo Olympiade deel 1" Palace, Vredenburg 29, dag. 18.45 en 21 uur: „Sexpartners". Zater dag 23.15 uur: „Mac Lintock, de geweldige" Olympia Amsterdamsestraatweg 350, t.e.m. zondag: „Mooi, maar slecht". Maandag t.e.m. woens dag: „De laatste safari" (geen middagvoorst, op maandag en dinsdag). Rembrandt, Oude Gracht 73: „Irma la douce" Scala, Potterstraat 16: „Ontemba re Angélique" Studio, Oude Gracht 154: „Je t'aime,. je t'aime" Vreeburg. Vredenburg 8a: „Geef mij maar zo'n baantje". Zater dag 23.15 uur: „Frankenstein schiep een vrouw" ARNHEM Zaterdag 21 september Grote Kerk 20 uur: Juryconcert i.v.m. Internationale orgeldagen Rijnstreek, door de organisten Jean Langlais (Parijs), Erich Vol- lenwyder (Zürich) en concert voor orgel en koperblazers van en m.m.v. Albert de Klerk (Haar lem). Korenbeurs 21 uur: Café-Chantant „Floepla" Zondag 22 september Theater aan de Rijn 20.30 uur: Spe ciaal programma over „Hendrik IV" van William Shakespeare. Maandag 23 september Stadsschouwburg 20 uur: Haagse Comedie met „Trommels en trompetten" Grote Kerk 20 uur: Finaleconcert door de drie best geplaatste deel nemers aan de Internationale or geldagen Rijnstreek. Dinsdag 24 september Stadsschouwburg 20 uur: Neder landse Comedie met „Alles voor de tuin" Woensdag 25 sepitember Stadsschouwburg 20 uur: Toneel groep Centrum met „Slachtveld" Musis Sacrum 20 uur: Het Gelders Orkest o.l.v. Carl von Garaguly, m.m.v.' Daniel Wayenberg, piano. Werken van Ketting, Bizet en Brahms. Donderdag 26 september Sonsbeekboerderij 20 uur: Kamer- cabaret De Foekepot met „We moeten zo nodig" Vrijdag 27 september Sonsbeekboerderij 20 uur: Kamer cabaret De Foekepot met „We moeten zo nodig" Korenbeurs 21 uur: Café-Chantant „Floepla" Zaterdag 28 september Stadsschouwburg 20 uur: Toneel groep Theater met „Beschuit met muisjes" Korenbeurs 21 uur: Café-Chantant „Floepla" BIOSCOPEN Voorstellingen op zon- en werk dagen 14.30, 18.45 en 21 uur. Rembrandt, Velperplein: „Het won der der liefde" Palace, Bakkerstraat, t.e.m. zon dag: „The Happening". Maandag t.e.m. woensdag: „1000 toma hawks tegen Winnetou" Studio-A, Lange Wal, dag. 19.30 uur: „Dr. Zjivago". Zondag en woensdag 14.30 uur: „Met de drie Stooges de wereld rond" Luxor, Willemsplein: „De geweten loze plunderaars van Mexico" Zaterdag 23.30 uur: „Die vrouw tjes" Saskia, Looierstraat: „De vervol ging van en de moord op Jean- Paul Marat, opgevoerd door de verpleegden van het krankzinni gengesticht te Charenton, onder leiding van markies De Sade" AMERSFOORT De 21-jarige Ger- rit Leferink uit Haaksbergen is vrij dagmiddag in Amersfoort Nederlands militair wielerkampioen op de weg ge worden. Leferink legde de 132 kilome ter op het 5300 meter lange parcours op de tankbaan van de vlasakkers af in 3 uur 31 minuten, 42 seconden. In de eindsprint van een kopgroepje van vijf renners, dat meer dan vier minuten voorsprong had op de overige renners, versloeg Leferink de Hagenaar Michas Bertou. De uitslag luidt: 1. Gerrit Leferink (Haaksbergen) de 132 kilometer in 3 uur, 31 minuten, 42 seconden; 2. Mi chas Bertou (Den Haag) z.t.; 3. Nico Vermeulen (Amsterdam) z.t.; 4. Luud van Dam (Eindhoven) z.t.; 5. Wil de Vlam (Sanbeek) z.t. Nu de voorlopige inschrijving voor de wereldkampioenschappen trampoline springen is gesloten, blijkt dit evene ment een belangrijk wereldtoernooi te zullen worden. De volgende landen heb- veer bruto f 644 uitgekeerd. ben zich aangemeld: Zuid-Afrika, Aus tralië, Denemarken, België, Engeland, Amerika, Zwitserland, West-Duitsland en Nederland. Het toernooi wordt ge houden in het kader van de eeuwfeest viering van het Kon. Ned. Gymnastiek Verbond op 30 november in de sport hal te Amersfoort en vormt tevens het sluitstuk van het eeuwfeest. De ver plichte oéfeningen worden 's morgens van half elf tot één uur afgewerkt, des middags van drie uur tot half zes de oefeningen naar keuze en het zoge naamde synchroonspringen. DEN HAAG De cijfers van de sporttoto van het afgelopen weekeinde waren: deelnemers 829.491; inleg f 1.725.794,10; prijzenbedrag f 776.607. Eerste prijs f 232.982,10. Zeven mel dingen met 13 goed voorspelde uitsla gen. Per kolom wordt bruto f 33.283 uitgekeerd. Tweede prijs f 155.321,40. Honderdvijfenvijftig meldingen met 12 goed voorspelde uitslagen. Per kolom wordt ongeveer bruto f 1.000 uitgekeerd. Derde prijs f 232.982,10. Duizendzeshon- derddrie meldingen met 11 goed voor spelde uitslagen. Per kolom wordt onge veer bruto f 145 uitgekeerd. Extra prijs f 155.321,40. Tweehonderdeenentwintig meldingen met de eerste acht uitslagen goed voorspeld. Per kolom wordt onge- DEN HAAG Voor de op zondag 29 september op de renbaan Duindigt te houden 34e draversinterland Nederland- België zijn door de Belgische federatie en de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport de volgende draver-equipes sa mengesteld: Driejarigen: Nederland: Gallant Way, ree. 1.21.7; Ger Westlandia 1.23.5; Good will 1.25.1; Goudplevier S 1.24.2; België: Davioli, ree. 1.23.6; Don Ravioli 1.24.6; Dolman 1.24.6; Dedee de Carnelle 1.27.6. Vierjarigen: Nederland: Faith Hollan- dia ree. 1.22.0; Felix 1.22.0; Florissant 1.21.6; Fouquet 1.23.1; België: Clipper, ree. 1.21.4; Caruso 1.22.6; Caravelle 1.23.2; Cheribibi 1.22.6. Vijfjarigen: Nederland: El Hadie, ree. 1.20.2; Emma Quichotte 1.23.11; Esme- raud 1.20.0; Evelyn Hollandia 1.20.6; Bel gië: Babar 1.21.3; Beaujolais 1.20.4; Be- nerva 1.21.9; Bloc 1.22.9. Zesjarigen en ouder: Nederland: An ton, ree. 1.18.4; Carlos Pluto 1.18.5; Che- rie Spencer 1.18.1; Duchesse Mac 1.20.5; België Atgus ree. 1.19.2; Timour 1.19.0; Ann Williams 1.21.1; Angeline 1.21.7. De landenwedstrijd waarvoor f 28.000 aan prijzen is uitgeloofd wordt volgens een puntentelling beslist. Stroom vow halve prijs Huurprijzen heetwaterreservoirs per maand, 50 liter f 2.65 80 liter f 3.15 120 liter f 3.60

De Vallei | 1968 | | pagina 7