Labour Congres zet Wilson voet dwars Wat ziet de TV-cameraman in de zoeker? evoluon Voor u 31/2°/o op uw salarisrekening en desgewenst een maand salaris extra als gezinskrediet en voor u Citroen en Fiat nog niet tot een akkoord Kwart 100 GULDEN Bij wet over loonsverhoging ik. Luchtreus stak neus buiten de deur Meer hulp van Wereldbank voor Latijns-Amerika de bank waar ook zich thuis voelt Rode top wellicht uitgesteld Geboortecijfer daalt in India Papadopoelos tevreden Anval Izvestia op Mao Communisten op Banka gearresteerd T ransportvliegtuig verongelukt Weer twee loodsen gearresteerd Smrkofsky tegen aanhang Novotny eindhoven deflatie jenkins Hoe? Heel eenvoudig. Open een salarisrekening bij onze bank, de NMB. U profiteert dan van 31/20/oTentevergoeding. Bovendien is er de mogelijkheid een maandsalaris extra op te nemen als gezinskrediet. Als rekeninghouder geniet u een uitgebreide persoonlijke service. Zo kunt u bijvoor beeld gebruik maken van betaalcheques, waarmee u bijna 587 ste Staatsloterij WIJTING LEKKERBEKJES om te watertanden... Belastingvrije spaarpremie van 20% voor deelnemers aan het Premie Spaarplan tot een maximum van f 100,- per echt paar of f 50,- per persoon per jaar. DINSDAG I OKTOBER 1968 ADVERTENTIL Zie het zelf in het Evoluon. Stel zelf de beeldgrootte in en bekijk het resultaat op de monitor; in kleur of zwart/wit, zoals u wilt. Veel van zulke Interessante en vernuftige zaken maken een bezoek aan het Evoluon tot een belevenis. Voor iedereen! Toegang f 1.- dagelijks 10-18 uur zondags 13-18 uur Ruim parkeerterrein Gerieflijk restaurant Voordelige Trein- Toegangsbiljetten verkrijgbaar op meer dan 100 N.S.-stations BOEDAPEST In de Hongaarse hoofdstad Boedapest zijn gisteren be sprekingen begonnen van communis tische partijen uit de hele wereld ter voorbereiding van een eventuele topcon ferentie in Moskou in november. Afge vaardigden van 45 communistische par tijen nemen aan dit overleg deel. Het overleg geschiedt achter gesloten deu ren. Men neemt aan dat de meeste afge vaardigden zich uit zullen spreken voor uitstel van de conferentie. In de com munistische wereldbeweging zijn sterke verschillen aan de dag getreden na de Russische inval in Tsjecho-Slowakije. BLACKPOOL (Engeland) Het congres van de Britse Labour partij heeft premier Harold Wilson de voet dwars gezet, door zich met 5.098.000 tegen 1.124.000 stemmen uit te spreken tegen de wet waarbij loonsverhogingen tot een minimum worden beperkt. EerdeT hadden twee ministers Roy Jenkins (Financiën) en mrs. Barbara Castle (Arbeid) een vurig pleidooi gehouden voor steun aan het regeringsstreven. De stemming was een grote slag voor Wilson, die vroeger na soortgelijke partij moties van wantrouwen verklaard heeft, dat de regering alle Britten vertegen woordigt en dat „de regering moet regeren". De stemming is ook een aanwijzing van de grote verdeeldheid in z(jn eigen partij en de vakbeweging over het econo mische beleid van de regering. Het vakverbond T.U.C. heeft eerder deze maand, op zijn jaarcongres, de bevriezing van de lonen met een nog grotere meerderheid van stemmen verworpen. De nederlaag van de regering kwam bij de stemming over een motie welke Brittannië. Hij was in belangrijke ma- portarbeiders, de grootste in Groot- Brittannië. Hij was in belangrijke ma te het gevolg van een hartstochtelijke redevoering van Michael Foot, de lei ders van de linkervleugel van de par tij. Op het partijcongres mogen de ver tegenwoordigers van de vakbonden in evenveel stemmen uitbrengen als hun bond leden telt. De motie stelt dat de wetten ter be perking van loonstijgingen een hinder paal zijn geweest voor de bonafide ac tiviteiten van de vakbeweging en de economische expansie. De motie keert zich ook tegen verdere wetsontwerpen, welke ten doel hebben de fundamentele rechten van de vakbeweging te beper ken. Foot beschuldigde de regering de rug toegekeerd te hebben aan socialistische principes ten gunste van het „ortho doxe conservatieve beleid van deflatie". Hij voegde hieraan toe: „Wij zijn niet bereid te dulden dat de gesel van de werkloosheid van de huidige omvang blijft". Hij beschuldigde leden van de regering, die hij niet noemde, voor handhaving van een grote werkloosheid te zijn. Boven de toejuichingen hoorde men hem roepen „de regering moet kiezen tussen de eisen van de interna tionale bankiers en een socialistisch be leid van volledige werkgelegenheid". Wilson bleef onverstoorbaar aan zijn pijp trekken terwijl Foot van leer trok tegen het economische beleid van de re gering. Kort na de opening van het con gres had Wilson reeds een demonstratie te^en het economische beleid van de re- 50 leden van de bond van mijnwerkers de zaal binnendrongen met spandoeken waarin geëist werd, dat niet meer mij nen gesloten zullen worden. Jenkins verdedigde het versoberings programma van de regering door te zeggen dat dit de enige manier was om Groot-Brittannië sociaal vooruit te hel pen. De sociale voorzieningen, zo ver volgde hij, worden nu betaald uit lenin gen van derde landen. Groot-Brittannië, zo rekende hij voor, zal nog anderhalf jaar zeer sober moe ten leven. „Helpt ons uit de schulden geraken. Wij hebben een groot over schot (in de buitenlandse handel) no dig en wij hebben het snel nodig". ADVERTENTIE de heer A. Koopmans beheerder bijkantoor Snaak ov a\ »-»«taien ^un** NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Ondanks de diepe indruk die Jenkins maakte met dit soort argumenten had hij het grootste deel van de vakbonden tegen zich. Die zijn bijna over de hele linie sterk tegen de loonpolitiek gekant die hij zo onontbeerlijk vindt. Dit heeft hen tot bittere vijanden gemaakt van de Labourregering. Er zal heel wat rede- naarsgegoochel nodig zijn van premier Wilson om de rauwe wonden te helen. Het was zeker niet toevallig dat juist gisteren werd bekendgemaakt dat de bierprijzen voorlopig anderhalf jaar niet omhoog mogen. NEW YORK In India zijn vorig jaar ruim een miljoen kinderen minder geboren dan was verwacht. Dit is het resultaat van de maatrege len voor geboortenregeling die de In diase regering heeft getroffen. India heeft nu ongeveer 520 miljoen inwoners. Met de huidige toeneming' van geboorten zal het land nog voor het eind van deze eeuw een miljard men sen binnen zijn grenzen hebben. ADVERTENTIE 1 OKTOBER 1968 TWEEDE KLASSE van van van van van van van Prijzen Prijzen Prijzen Prijzen Prijzen Prijzen Prijzen Prijzen van Een prijs van Een prijs van Een prijs van Een prijs van Een prijs van Een prijs van De prijs van 15.— 50.— zijn 100.— zijn gevallen op no. eindigende 100.— zijn gevallen op no. eindigende 200.— zijn gevallen op no. eindigende 2000.— is gevallen op het nummer 2000.— is gevallen op het nummer 2000.— is gevallen op het nummer 2000.is gevallen op het nummer 2000.— is gevallen op het nummer 5000.is gevallen op het nummer 50.000.is gevallen op het nummer op 0 op 21 op 17 op 193 op 861 op 034 op 664 op' 5664 035184 036254 042996 027526 021995 019475 026009 De extra prijs van 100.000 is gevallen in de serie G op het no. 058556 Let wel op dit nummer zijn twee prijzen gevallen ATHENE. George Papadopoelos, de Griekse premier, heeft de Griekse kie zers gisteren dank gebracht voor de overweldigende steun aan de nieuwe grondwet die volgens hem de „revolu tie (april 1967) haar wettige basis" heeft gegeven. Volgens officiële cijfers stemden 92.2 procent van het totaal aantal stemge rechtigde kiezers voor de nieuwe grond wet, 7,3 procent was er tegen en 0,5 procent stemmen was ongeldig. Ofschoon de regering strenge straf fen had aangekondigd voor kiezers die thuis zouden blijven nam 22,3 prbcent van de kiezers niet deel aan het refe rendum van zondag. Men verwacht dat de Griekse rege ring zich thans tegenover het buiten land zal voordoen als een bewind dat wordt gesteund door een grote meer derheid van de Griekse bevolking en niet langer als een militaire dictatuur. Tegelijkertijd bestaat de vrees dat de Griekse regering strengere maatrege len zal nemen om de binnenlandse vei ligheid te verhogen. MOSKOU Na de veelvuldige aan vallen in de Sovjet-pers op het beleid van de Chinese leider Mao Tse-toeng, heeft het Sovjet regeringsblad Izvestia ook een scherpe aanval op zijn persoon gedaan. De persoonlijke aanval op Mao kwam een dag nadat de Chinese premier Tsjo En-lai in Peking had verklaard, dat Sovjet-troepen worden samengetrokken aan de grenzen van China. Onder Mao, aldus Izvestia, was „een historische ramp" China ten deel gevallen, maar „de militaire dictatuur van Mao is slechts in staat de weg van het Chine se volk naar het socialisme door omwe gen te vertragen. Het verraad aan de zaak van het socialisme en het commu nisme door de hoogste leiders van de communistische partij van China geeft elke communist een gevoel van verbit tering en verontwaardiging in zijn hart". PARIJS De fusie tussen Citroën en Fiat schijnt nog steeds^ niet in kannen en kruiken te zijn. Citroën verklaarde gisteren in Parijs: „Er valt niets de finitiefs over een eventuele fusie te zeggen." Fiat ging enkele dagen gele den nog verder met: „Er is geen spra ke van onderhandelingen over een fusie met Citroën." Algemeen wordt echter aangenomen dat er wel degelijk over een fusie wordt onderhandeld en dat tde onderhandelin gen ver zijn gevorderd. Er wordt zelfs al gesproken over een geheime fusie. De Europese autofabrieken plegen aan de vooravond van de Parijse auto tentoonstelling, die donderdag wordt geopend, persconferenties te beleggen iW\\\\\%\\W\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\W\\VVY\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\V\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\v\\\\\\\YV\\\YW\YVYV\\v\\\V\V\\V Veenendaal: Markt 5. Ede: Breelaan 1. DJAKARTA Het Indonesische le ger heeft meegedeeld, dat men een groot aantal communisten had gearres teerd op het eiland Banka, bij Zuid-Su- matra, waar zij ondergrondse activitei ten zouden zijn begonnen. In een communiqué werd geen exact aantal opgegeven, maar werd gezegd dat ongeveer 70 communisten betrok ken waren bij de ondergrondse activi teiten op het eiland. De communisten zouden trachten de mijnwerkzaamheden te saboteren, een belangrijke bron van inkomsten voor Indonesië. Op het eiland Banka zijn grote tinmijnen. De arrestaties volgden na een grote jacht op communisten door de veilig heidsdienst op Java, Sumatra en Bor neo. A 's Werelds grootste straalverkeers- vliegtuig is voor het publiek ten toongesteld. Het vliegtuig dat 20 miljoen dollar kost, biedt plaats aan 490 pas sagiers en zal pas in oktober 1969 aan luchtvaartmaatschappijen kunnen wor den geleverd. LAGOS, (Nigeria) Een troepen transportvliegtuig van de Pan African Airways, een Douglas DC-4, is nabij Port Har court neergestort. De Ameri kaanse piloot, zijn Zweedse co-piloot en de 55 Nigeriaanse soldaten aan boord zijn allen omgekomen. De Amerikaanse piloot was de 47-ja- rige John P. Connell. Zijn Zweedse co- pijoot was de jonge Olie Ringstrand, die al op 18-jarige leeftijd een solovlucht over de Atlantische Oceaan maakte. De machine kwam terecht in de bo men rond het vliegveld van Port Har- court. WASHINGTON De Wereldbank gaat de ontwikkelingshulp fors aanpak ken. Dit maakte de president, Robert McNamara, gisteren bekend aan het begin van de jaarvergaderingen van de bank en het Internationale Mone taire Fonds. Hij zei dat in de komende vijf jaren 11,4 miljard dollar zal worden geleend aan de ontwikkelingslanden. Dit is bijna evenveel als het bedrag dat de bank tot dusver in haar 22-jarig be staan in totaal aan deze landen heeft versterkt. „Hel zwaartepunt van het hulppro gramma", aldus McNamara. „zal wor den verlegd van Azië naar Latijns- Amerika, waar de investeringen in vijf jaar tijds zullen worden verdubbeld, en naar Afrika waar de investeringen zullen verdrievoudigen". De bank zal het geld lenen op de we reldkapitaalmarkt. In de afgelopen drie maanden al heeft de Wereldbank meer geleend dan in enig ander jaar van haar 'bestaan. Geboorteregeling McNamara handhaafde zijn stand punt, hoewel enkele andere bestuursle den van de bank het hiermee niet eens zijn, dat geboortencontrole een van de voorwaarden is voor de econo mische ontwikkeling van de arme lan den. „Het is onjuist te denken dat er lan den zijn die hun bevolking moeten ver groten om daarmee hun economische groei te bevorderen'aldus McNama ra „Projecten voor irrigatie, toene mend gebruik van kunstmest en dege lijk onderwijs kunnen grotere wonde ren verrichten". „Trouwens", zo vervolgde hij, „op het gebied van de landbouw staan wij aan het begin van een revolutie, die even belangrijk zal zijn als welke in dustriële revolutie ook. Daar is veel geld voor nodig. Hangijzer De president-directeur van het Inter nationale Monetaire Fonds, Pierre- Paul Schweitzer, verdedigde gisteren in zijn openingstoespraak de rol van het goud in het internationale kapitaal verkeer. Deskundigen in Washington verwachten dat het goud een heet hang ijzer zal zijn in de jaarvergadering, die tot eind deze week duurt. Schweitzer wees erop dat het mone taire systeem de schokken van vorig jaar goed heeft opgevangen, dank zij de internationale samenwerking. „Veel hangt nu nog af van de maatregelen die de Verenigde Staten en Engeland hebben genomen om hun betalingsba lans te verbeteren", aldus Schweitzer. „Dit vereist van beide landen een vol hardende houding. Bovendien moet de economische politiek van Europa op expansie gericht blijven". „Zowel voor Engeland als de Vere nigde Staten geldt ook dat het even wicht op de betalingsbalans niet wer kelijk doeltreffend kan zijn, zonder een terugkeer naar normale omstandighe den van economische groei na de hui dige pogingen tot stabilisatie. Deze ver wezenlijking zal evenmin doeltreffend zijn zonder een streng toezicht op het kapitaalverkeer. Dit alles zal lange tijd vergen", aldus Schweitzer. ADVERTENTIE 1 kg wijting filets, 80 gr bloem, 1 ei, zout, 1 dl melk, slaolie of frituurvet. De filets door een deegje halen van bloem, ei, zout en melk en goudbruin bakken In dampende slaolie of frituurvet. Warm opdienen. Kostelijk! Vraag recept«n bij uw vishandelaar of bij het Proauktschap voor Vis en Visprodukten, Wassenaarseweg 20, Den Haag. om hun nieuws te spuien. Citroën deed daar nooit aan mee, maar brak dit keer met die gewoonte. Waardoor de geruchten over groot nieuws werden aangewakkerd. Op het lijstje van de verwachtingen stonden drie zaken hoog genoteerd: 1. Bekendmaking van een fusie met Fiat; 2. Introductie v^n een prestigeauto, een Citroën met een motor van Massa- sati 3. Introductie van een middenklasser met een draaizuigermotor, waaraan Citroën sameri met NSU werkt. Niets Van dit alles kwam niets uit. De directeur-generaal van Citroën, Pierre Bercot, was niet aanwezig, „omdat hij niets te zeggen had", aldus Citroëns perschef. Misschien dat Bercot het te druk had met de afsluitende fusieon derhandelingen? Over de twee verwachte auto's werd gezegd dat deze nog geruime tijd op zich zullen laten wachten. De ontwikke ling van de auto met een draaizuiger motor zou zelfs nog drie tot vijf jaar in beslag nemen. Namens de directie van Citroën werd een lange verklaring voorgelezen waar in er de nadruk op werd gelegd dat Ci troën een door en door gezonde onder neming is, die niet aan fusies denkt om te kunnen blijven voortbestaan, maar omdat fusies tussen de Europese auto- fabrieken de enige mogelijkheid zijn om het in de toekomst tegen de Ameri kaanse autoconcerns te kunnen blijven opnemen. „Niet Citroën, maar de Euro pese auto is het probleem". De Fiat fabrieken hadden per 31 de cember 1967 een aandelenkapitaal van 155.000 miljoen lire t.w. 100.000 miljoen lire in aandelen van 500 lire en 15.000 miljoen lire in preferente aandelen ook van 50 lire. In 1966 heeft Fiat een dividend van 100 lire per aandeel betaald en in 1967 was het dividend 115 lire. Over de verdeling van de aandelen is weinig bekend, maar vrij algemeen wordt in Italiaanse financiële kringen aangenomen dat zeker 51 pet. van de aandelen in handen is van de machtige familie Agnelli in Turijn. In Italiaanse zaken- en regeringskrin gen wordt aangenomen, dat de trots van president De Gaulle de goedkeu ring van een samenwerking tussen Fiat en Citroën in de weg staat. AMSTERDAM De rijkspolitie te water heeft gistermorgen weer twee Noordzeekanaalloodsen aangehouden. De 39-jarige C. L. en de 41-jarige A .B. J. v. d. S. uit IJmuiden worden ervan verdacht dat zij steekpenningen hebben aangenomen van twee sleepbootrederij en. Zij moesten daarvoor kapiteits van zeeschepen adviseren meer sleepboten te gebruiken dan nodig was. Er zijn inmiddels in deze zaak al ze ven arrestaties verricht. Het Bureau Wijsmuller N.V. uit IJmuiden en Rederij Goedkoop uit Amsterdam zullen volgens de recherche eveneens bij het onderzoek worden betrokken. Tie Republikeinse kandidaat voor het Amerikaanse vice-presidentschap - de heer Spiro T. Agnew - heeft een merkwaardig geval van kleurenblind heid laten zien. De Republikeinen hebben in een deel van het program ma kreten als gezag, orde en antl- communisme opgenomen. Inderdaad kreten, als men aan deze begrippen niet de juiste of in leder geval een goede inhoud weet te geven. Want Agnew kwam te spreken over het Griekse kolonelsbewind en beweerde toen dat de militaire junta veel heeft gedaan om de communistische drei ging in Griekenland te stabiliseren. lVu is het een eerste vraag of er wel een communistische dreiging tegen Griekenland of in Griekenland was en is. Maar de volgende en veel be langrijker vraag is of de daden van het kolonelsbewind iets hebben ge daan om deze al of niet imaginaire dreiging af te wenden. Het is nog altijd een bekend feit dat het uitdrijven van de duivel door Beëlze bub een vrij nutteloze en onbegon nen zaak is of vertaald voor Grieken land: het tegengaan van een commu nistische dreiging met een fascistische dictatuur, is een nutteloze en hopelo ze zaak. Dat de kolonels het op de anti-commu nistische toer gooien is niet zo ver- ADVERTENTIf WENEN De voorzitter van het Tsjechoslowaaksc parlement, Josef Smrkofsky heeft de orthodoxe volgelin gen van de vroegere partijleider Anto- nin Novotny gewaarschuwd, dat zij niet moeten geloven dat zij de klok nu kun nen terugzetten. Smrkofsky zei in een rede voor de te levisie ter gelegenheid van de dertigste gedenkdag van het verdrag van Miin- chen, dat men in de toekomst op meer resolute wijze de anti-socialistische krachten moet tegenwerken en de extremistische radicalen geen kans meer moet geven. „Tegelijkertijd zullen wij ons niet van deze weg af laten brengen door de val se „vrienden van het volk" van voor januari, die nu geloven dat zij de klok terugzetten". In verband met de invasie van Tsje cho-Slowakije zei Smrkofsky, dat de herdenking van de overeenkomst van München komt op een moment dat „wij geconfronteerd zijn met veel on verwachte en gecompliceerde proble men". Hij voegde daar aan toe, dat „wij genoodzaakt zijn een weg voor waarts te vinden en dat wij daarnaar zoeken." Smrkofsky zei dat de recente over eenkomst van Moskou een weg uit de ze moeilijke situatie was en dat de Tsjechoslowaakse leiders van plan zijn om deze overeenkomst na te komen. Spaarvormen (evt te combineren): spaarbewijzen effectenbewijzen levensverzekeringen spaarkasinschrijvingen hypotheekafiossingen garantiekredietaflossingen Nadere inlichtingen bij Spaarbanken, Boerenleenbanken, Raiffeisenbanken, Postkantoren. Banken, Borgstellings fondsen, Hypotheekbanken, Bouwfond sen, Spaarkassen, Levensverzekering maatschappijen, assurantie-tussenper sonen en de Sociale Verzekeringsbank. Of vraag per briefkaart aan Premie Spaarplan, Postbus 51, Den Haagk vrij blijvend de brochure over dit nationale plan. PAPADOPOELOS kom nou wonderlqk. De burgeroorlog van *44 '49, waarbij vele doden vielen, grote verwoestingen werden aangericht en ontzaglijke wreedheden werden be gaan, is voor de Grieken nog altijd een schrikbeeld dat de kolonels maar al te gretig laten opdraven. Maar dat de Griekse regeringen voor de junta en de koning, nu net bezig waren om de communisten in de kaart te spelen is iets wat zelfs de kolonels niet echt geloven. Het is integendeel een feit dat de ko ning al of niet serieus heeft ge speeld met de gedachte aan een eigen staatsgreep. En dat deze greep naar de macht niet jubelend door de linkerzij de van het land zou zijn aangezien, mag men wel aannemen. Noch Con- stantijn noch zqn vader Paul heeft veel gedaan om de democratie in Griekenland vaste grond te doen krij gen. Zij hebben integendeel steeds ge knipoogd naar de min of meer auto ritaire zijde. De koning heeft in de kolonels en omgekeerd alleen maar concurrenten gezien naar de macht. Tie Griekse communistische party was al verboden. Weliswaar waren daarmee de communisten niet weg. De meesten hadden zich in de links- democratische partij genesteld. Maar daar speelden zij toch geen overheer sende, zelfs geen grote rol. In de cen trumpartij van Papandreoe was de communistische invloed nihil. Wel leefde ook daar een uitgesproken anti pathie tegen het koningshuis en mis schien nog meer tegen de koningin moeder Frederika. Maar gezien het feit dat er bij de recen te poging van de koning om de macht te grijpen weinig of geen sympathie van de zijde van de Griekse bevol king is geweest, mag men aannemen dat deze afkeer door het merendeel der Grieken werd gedeeld. Liet kolonelsbewind heeft thans ge- poogd zich een wettelijke status te verschaffen door een volksstemming over een nieuwe, bij uitvaardiging al weer half ingetrokken grondwet. Na tuurlijk stemde van de opgekomen kiezers negentig procent voor de grondwet. Met minder kan een dicta tuur het niet afdoen. Maar een voor de kolonels vreselijke waarheid kwam naar voren. Liefst een kwart van de kiezers bleef weg en men kan moeilijk aannemen dat dit enthousiaste aanhangers van het bewind zijn geweest. Met de acht tot tien procent tegenstemmers maakt dit een vijfendertig procent van de Grie ken tot besliste tegenstanders. Onder de overige stemmers zullen er be paald nog wel een tien procent door directe of indirecte terreur „ja" heb ben gezegd. Het resultaat is voor de kolonels niet erg hoopgevend. Al moge dan hier en daar op het platte land meer aanhang zijn gevonden, het Griekse volk heeft zich toch wel afwijzend opgesteld. Daar helpen geen spitsvondige drog redenen over oude kiezerslijsten of over „gezondheid van de Griekse pa tiënt" iets aan. Dat de kolonels zelf de uitslag wantrouwen blijkt wel uit het feit dat de grondwet nog maar voor een deel in werking treedt en dat algemene verkiezingen nog een fata morgana blijven. Het ergste is dat het voortduren van de fascistische dictatuur de tegenstan ders van alle soorten en maten in de armen drijft van de best georgani- seerden, te weten de communisten. En dan wil de heer Agnew nog een lof zang op Papadopoelos en de zijnen houden, die meer voor de populariteit van het communisme hebben gedaan dan welke agitprop in Griekenland zelf ook. Inbrekers hebben kans gezien een Londense juwelierszaak binnen te drin gen gedurende de nacht en voor 30.000 Engelse ponden aan gouden trouwrin gen en sieraden buit t$ maken.

De Vallei | 1968 | | pagina 5