haal een paar pakken extra personeel voor diverse produktie- afdelingen ct. voordeel ct. voordeel HOOGOVENS IJMUIDEN Op zaterdag 12 oktober In Ruurlo een feestelijke Kijk-In/Zit-In Toonkamers Dominesteeg 14 Ruurlo op een reuzepak Smiths Chips (zout en paprika) op een grootpak Smiths Chips (zout en paprika) n collectie kijkje Bouw uw toekomst op staal Hoogovens IJmuiden vraagt Zoveel bomen u langsrijdt op die leuke rit naar het rustieke R uurlo, zoveel meubelen ziet u daar in onze wereldstedelijke toonzaal! iïthv IM ■'4:* *m,. HM :rrKj\ ff* ïffl U kunt natuurlijk elke dag gewóón meubelen zien. Winkel in, winkel uit en daarmee afgelopen. U kunt het ook héél anders doen, heel feestelijk, heel 0 apart. U rijdt langs fluisterende bossen, u geniet van de schitterende herfsttinten, van een uniek landschap en u stevent langzaam op het rustieke Ruurlo af, waar u in de kom van dat lieflijke dorp tot uw verrassing een wereldstedelijke meubeltoonzaal vindt. meubel Liefst 124 Oost-Nederlandse meubelzaken hebben daar hun collecties bijeengebracht, een voor elk wat wils keus waar u niet van terug hebt. Er zijn zoveel stoelen en banken om op te zitten, dat u er haast weer moe van wordt. Er staan zoveel bedden, dat u er klaarwakker van bent. Kasten, tafels, elke stijl die u maar zo gauw te binnen schiet, van Chippendale tot eigentijdse vormgeving. Als u zich nou écht eens wilt oriënteren, is een bezoek aan deze toonzaal een „must". En stapt u maar rustig binnen; niemand zal u iets opdringen: dit is een kijkfeest waarbij het voor het zeggen heeft! Of u nu een dag besteedt om 20 winkels binnen te lopen of een paar uurtjes om in één keer alles bij elkaar te zien-wat kiest u dan? Het is gezelligheid troef op zaterdag 12 oktober in Ruurlo. Kom er gezellig bij. Open elke kast die u wilt, ga zitten op bank na bank, op stoel na stoel. Ook op donderdagavond 6-9 geopend. Het staat u helemaal vrij. U bent onze gast. zondag gesloten. publikatie van de coöperatieve inkoopvereniging van woninginrichters de graafschap u.a. Ptginc 14 DONDERDAG 10 OKTOBER 1968 SMITHS CHIPS TIJDELIJK GEWELDIG VOORDELIG Dat moet u beslist eens nemen In onze modieus gevarieerde collectie. U hebt keus uit jeugdige modellen. Ook in maat 50. En in makkelijk te dragen stoffen. Daarom neemt u snel 'n kijkje in onze collectie, u ziet aa. in DIOLEN LOFT: a. slank-kledende japon, gemêleerd dessin. Rose, bruin, aqua, groen, bleu en grijs. 42 - 50 f69.75 b. Jeugdige japon, met decoratieve gesp met ceintuur. In bruin, groen, rood en marine. 40-48 f79.50 Door gestadige uitbreidingen zijn er nu en In de toekomst plaatsingsmogelijkheden in allerlei richtingen en is in veel gevallen opleiding tot een geoefende functie mogelijk. In het algemeen wordt het werk in ploegendienst verricht. Leeftijd 21 - 45 jaar. Minimumaanvangssalaris (indien 23 jaar of ouder) f 8.717,- per jaar; dit komt inclusief ploegendiensttoeslag neer op ca. f 195,- bruto per week. Voor gehuwden vanaf 24 jaar komen woningen beschikbaar. Indien u hiervoor belangstelling hebt. verzoeken wij u onderstaande coupon volledig ingevuld, in een gesloten envelop, gefrankeerd met 20 cents postzegel, te zenden aan Personeelsvoorziening, Hoofdkantoor 2. Hoogovens IJmuiden. Na ontvangst zullen wij nader met u in contact treden. „Ik stel prijs op nader contact over plaatsing bij uw bedrijf". Nr. NG 287 Naam: Voornaam: Adres: Woonplaats: Geboortedatum: Huidig beroep: Gehuwd/ongehuwd Handtekening: doe maar open? ga maar zitten V ;\"S

De Vallei | 1968 | | pagina 14