Koekoek't Gaat om presentiegeld A. J. Banink 25 jaar in dienst van gemeente Winkelweek in Opheusden DE VALLEI VALLEI? Belt 10550 11079 NED. MELK UNIE NEEMT „DE VOORUITGANG" OVER Veiling Septer Tiel Boers in de oppositie GEMAKKELIJKE ZEGE VAN RHEYO OP VIVES 3:1-3 Junioren van DOVO en Haarlem zaterdag op hoofdveld Panhuis SKF 1 favoriet tegen labiel De lovers Panters-dames in titanenstrijd met Spirit Provinciaal kampioenschap cycle-cross ingesteld -wu Neem nu een abonnement op Verkoopmiddag bracht f 641,- op Wintcrprogramma Nutsdepartement Demonstratie van apparaten voor huisvrouw en Weer cursus bloemschikken in Amerongen Koren zingen in zaal „KeholmtlT" „Vrolijke Zwervers" besloten seizoen Korfbal Gezellige avond voor bejaarden Bondsdag NCWB BURGERLIJKE STAND RHENEN BURGERLIJKE STAND AMERONGEN Volleybal Volleybal DONDERDAG 10 OKTOBER 1968 BOERENFRACTIE WEER VERDER AFGEBROKKELD T. BOERS geroyeerd AMERONGEN Het gehele ge meente- en politiepersoneel van Ame rongen was gistermiddag aanwezig in hotel „Het Rode Hert" tijdens de re ceptie van de gemeente-ontvanger, de heer A. J. Barink, die zijn 25-jarig ambtsjubileum vierde. Na vanaf 1943 in de gemeente Wisch te hebben gewerkt, werd de heer Ba- rink in 1955 te Amerongen benoemd om vervolgens in 1956 gemeente-ont vanger te worden. Na een korte toe spraak bood burgemeester Van den Bosch de jubilaris een enveloppe met inhoud aan alsmede een driedelig boekwerk over kunstgeschiedenis na mens de collega's van de heer Barink. De gemeentesecretaris, de heer Kor ten, maakte van de gelegenheid ge bruik om de prettige samenwerking met de heer Barink te memoreren.. Zijn wens was, dat dit nog vele jaren zou mogen duren. Na het officiële ge deelte bleef het gezelschap nog enige tijd gezellig bijeen. OPHEUSDEN De traditionele win- kqjweek die jaarlijks door de Opheus- dense middenstandsvereniging wordt georganiseerd, windt ditmaal plaats van 12 tot en met 19 oktober. Voor het eerst zullen dit jaar de deelnemende middenstanders herkenbaar zijn aan een Wag aan de gevel van de winkel. Tijdens de winkelweek zijn alle winkels geopend tot 9.00 uur 's avonds. Hoogte punt van de winkelweek is ongetwijfeld de markt, die gehouden wordt op woensdag 16 en donderdag 17 oktober. De markt vindt plaats van 's middags 2 uur tot 's avonds 10.00 uur. Dit jaar zal er een vrije markt worden gehouden zodat de belangstelling groter zal zijn dan voorgaande jaren. Geboren: Anna Wilhelmina, d. v. A. van Ledden en W. Dillen; Jan, z.v. A. Spies en W. F. Meijer; Cornelia, d.v. B. van de Scheur en C. van Walsem; Wilhelmus Gerardus, z.v. D. Leeuwen kamp erf G. van den Brink. Ondertrouwd: H. Smit en C. Wegh; A. Qaddouri en O. G. Wegh; A. Over- beek en L. J. E. van Ede. Gehuwd: G. Baardman en G. D. Hoolhorst. Overleden: Evert Baars. 94 jr., geh. gew. m. C. G. van Dolderen; .Jacob Heikamp, 60 jr., e.v. S. Slok. Veenen- daal; Frederika van den Heuvel, 73 jr., e.v. E. Baars. Ingekomen personen: W. van de Bo- venkamp, g.m. Van Veenendaal, van Veenendaal; H. J. G. van Manen. geh. m. Van Hardeveld, van Veenendaal; K. Rijniersce, van Delft; J. C. van Willingen, van Druten; G. W. Smid, geh. m. Van den Berg. van Ede; M. H. M. El Ghoul, van Kesteren; H. G. Vernes, geh. m. Verwoert, van Wage- ningen; J. Heenck, geh. m. Van Harn, van Kesteren. Vertrokken personen: J. L. Riems dijk. naar Utrecht; A. Westra. met ge zin, naar Sassenheim; T. S. Drost, geh. m. Keemer, naar Zoeterwoude; W. J. Schenk, naar Noordwijk; C. van de Pol. naar Zeist; B. L. Ben Moha med, naar Veenendaal; W. G. A. ten Hoope. naar Nijmegen; E. H. A. Idris- si, naar Bergen op Zoom; M. M. S. Mohamed. naar Veenendaal; L. Abdel- laoui, naar Veenendaal; J. Slijper, met gezin naar Tilburg; A. Es-Saïdi, naar Veenendaal; M. Mohamed Messaoud, naar Marokko; M. G. E. de Jager, naar Ede. EDE De gemeenteraads- fractie van de Boerenpartij in de raad van Ede is sinds de raadsvergadering van gisteravond ueer verder afgebrokkeld. Vu maakte de heer T. Boers zich van Koekoek en de zijnen los. Hij deed dat door middel van een verklaringwaarin hij allereerst stelde dat hij als lid van de Boerenpartij was geroyeerd en dienten gevolge niet langer deel kon uitmaken van de fractie. Toen hij de oorzaken hiervan nader uit de doeken wilde doen. greep de voorzitter van de raad, loco-burge meester A. Roseboom, in met de me dedeling dat hij er geen behoefte aan had uitvoerig geïnformeerd te worden over de interne conflicten in de Boe renpartij. De heer Boers volstond daarop met de mededeling dat hij tegen het roye ment in beroep zou gaan en dat hij voortaan als oppositie van de Boeren partij in de gemeenteraad zou optre den. Gevraagd naar de achtergronden van het geschil met de heer Koekoek zei hij na afloop van de vergadering: ..Wat een ander nooit zal lukken, lukt Koekoek in twee maanden: het afbre ken van de Boerenpartij. Verschillende leden hebben me overigens al weer ge vraagd of ik weer terug wil komen De lieer Koekoek (voorzitter van de fractie waartoe nu alleen verder nog de heren Pluim, Van den Dikkenberg en Van de Langemeen behoren) vatte de verklaring van de heer Boers op als een uitdaging en reageerde dan ook onmid dellijk. „De heer Boers .is als enige maanden in oppositie in onze partij. De mogelijkheid tot beroep bestaat bij ons niet, omdat de leden de dienst uitma ken. We hebben hem trouwens de tijd gegeven op zijn dwalingen terug te ko men, maar hij blijft volhouden. Hij gaat tegen iedereen in oppositie, ook tegen zijn eigen partij..." De grote ver deeldheid in de Boerenfractie bleek ook later tijdens de raadsvergadering. Zo vroeg loco-burgemeester Roseboom zich enkele malen af wie hij nu nog tot de fractie diende te rekenen. „Ik in ieder geval niet", riep de heer Meijer uit, „ik wil met die partij niets meer te ma ken hebben." Toen de heren Koekoek en Van den Dikkenberg zich bovendien in het nogal emotionele debat mengden, werden tussen hen en de heren Boers en Meijer over en weer met verwijten en beschuldigingen gesmeten. Met een ferme hamerslag maakte de loco-bur gemeester er tenslotte een eind aan. nadat de heer Koekoek nog had uitge roepen dat het de uitgetreden fractie-le den alleen nog maar om het opstrijken van het presentiegeld begonnen is. De Boerenfractie is door dit alles in drieën gesplitst. De heer Meijer opereert al enige tijd als „onafhankelijk", waarbij hij evenwel stelde met de groep-Harm- sen te sympathiseren. De heer Boers noemt zich de „oppositie van de Boe renpartij". De heren Pluim, Van den Dikkenberg en Van de Langemeen (op volger van de heer Toes, die om de kwestie-Van den Dikkenberg destijds voor het lidmaatschap van de raad be dankte) scharen zich nog steeds achter fractieleider Koekoek. AMERONGEN Na de gehouden verkoopmiddag op het Bejaardencen trum „De Ridderhof" te Amerongen van de stukken en artikelen die door de bewoonsters en één bewoner waren vervaardigd kon thans de balans wor den opgemaakt. Na de gehouden tel ling bleek, dat de opbrengst f 641,- heeft bedragen. Vanzelfsprekend wa ren de Ridderhofbewoonsters met deze opbrengst verheugd, omdat nu weer nieuw materiaal aangeschaft kan wor den. ADVERTENTIE BON INVULLEN...... POSTEN (zonder postzegel)EN KLAAR Neem Adres Woonplaats per week ad 0,97 abonneert zich op DE VALLEI per maand ad 4,15 per kwartaal ad 12,35 (Doorhalen wat niet wordt gewenst) Deze bon uitknippen en in open enveloppe verzenden. Wij betalen de port. U behoeft geen postzegel te plakken, indien als volgt wordt geadresseerd Dagblad De Vallei, Antwoordnummer 8, VEENENDAAL De Vallei wordt nog op de dag van uitgifte bezorgd in Veenendaal - De Klomp - Ederveen - Renswoude - Scherpenzeel - Overberg - Amerongen - Leersum - Eist - Kesteren - Opheusden - Lienden - Ochten - Rhenen - Achterberg. AMERONGEN -- Geboren: Janna Margaretha Wilhelmina, d.v. W. L. Prijs en J. Budding. Gehuwd: A. A. van Doorn en J. E ten Geuzendam; A. C. van Oostwaard en J. T. Avezaat; H. J. Vonk en A. M. van Malsen. Ondertrouwd: J. van Zeumeren en A. J. Ploeg; J. L. van Verseveld en J. Brinkman; M. van Gessel en M. M. van Altena. Ingekomen personen: L. Verweij van Veenendaal; N. A. Wiesman van Den Helder; K. M. de Zoete-van der Jagt van Veendam; P. Schouten-Aartsma van Rotterdam; H. Vervat van 's-Gra- venhagr. Vertrokken personen: C. W. van Loo-de Goede naar Eindhoven; J. Th. van Oostwaard-Avezaat naar Rozen burg. LIENDEN Het bestuur van het Nutsdepartement Lienden heeft het programma voor het komende winter seizoen samengesteld. Er zijn weer vijf avonden gepland, waarvan er vier in hotel Van Esterlk te Ingen in één in Het Wapen van Lienden worden ge houden. Het programma biedt ook voor het komende seizoen weer heel wat varia tie. De eerste avond wordt gehouden op donderdag 17 oktober in hotel Van Esterik te Ingen. Het eerste halfuur wordt besteed aan huishoudelijke za ken. Daarna zal de heer H. Schuitema ker aan de hand van dia's vertellen over de gehele bouw van de Metro in Rotterdam. Op donderdag 21 november komt dr. J. van der Grient uit Oegstgeest. alge meen inspecteur van het Gevangenis wezen. Hij spreekt over „De wereld in wording of verwording". Op deze avond wordt men geconfronteerd met de cri minaliteit. haar oorzaak en gevolg. Plaats van samenkomst: hotel Van Es terik te Ingen. Op 16 januari 1969 spreekt in hotel Van Esterik de heer A. D. Hildebrand uit Kalmhout (België) over „40 jaar om roepervaring' Op 6 februari 1969 wordt ln hotel Het Wapen van Lienden de Nutsavond ver zorgd door de afdeling Public Rela tions van de Philips Gloeilampenfa brieken NV te Eindhoven. Dan staat een lezing met een film over de histo rie van dit wereldconcern op het pro gramma. Tevens wordt een kleine ex positie ingericht van Philips produkten die betrekking hebben op de historie en ontwikkeling van deze onderneming van 1891 tot 1940. Op 20 maart 1969 vindt er in hotel Van Esterik de jaarvergadering plaats in samenwerking met de afdeling In gen van de Ned. Bond van Plattelands vrouwen. spreekster is Scheherazade, humoristische schrijfster van bijdra gen aan damesbladen. Na de lezing wordt voor de Nutsleden de jaarverga dering gehouden met bestuursverkie zing wegens het aftreden van mevrouw J. G. Blaak-Eerden, secretaresse van het departement. Tot 17.30 uur Van 17.30- 19.30 uur Jan aven a.u.b. dan brengen wij hem nog I Alleen voor Veenendaal 's Zaterd. van 16.30-17.30 uur AMERONGEN Op dinsdag. 15 ok tober wordt om half acht in het Dorps huis te Amerongen door de plaatselijke huisvrouwenvereniging een demon stratie-avond georganiseerd, waaraan medewerking zal worden verleend door Philips Nederland NV. Tijdens de voorlichtingsavond krijgen de huis vrouwen de kans om meer te weten te komen omtrent elektrische apparaten in de huishouding. Als een bijzondere attractie wordt aan het eid van de avond een zogenaamde luistertest ge houden met één of twee elektrische apparaten als prijs. De toegang tot deze demonstratieavond is gratis, ter wijl introducés van harte welkom zijn. zijn. RHENEN De heren van Rhevo hebben geen moeilijke taak gehad om Vives 3 te IJsselstein er onder te hou den. Het werd een eenvoudige 13 overwinning op een /wak team. dat het in de 3e klasse heel zwaar gaat krijgen. Voor Rhevo waren het de eer ste winstpunten in deze competitie. Direct in de eerste set bleek al dat Rhevo heer en meester was. Goe de aanvalen werden besloten met tac tische manoeuvres aan het net, hetgeen resulteerde in een 8-15 setzege. Ook in 1 de tweede set bleef Rhevo domineren. Men ging weliswaar wat al te gemakke lijk in op de simpele aanvallen van Vi ves 3, maar niettemin werd het weer een setzege van 9-15 en Rhevo stond met 0-2 voor. In de derde set werd de tegenstan der door Rhevo zwaar onderschat. Een grote dosis nonchalance in afwer king was er debet aan, dat ditmaal Vives 3 wat beter voor de dag kon komen. Het scoorde snel veel punten achter elkaar en de eindsprint van Rhe vo kwam te laat om de grote achter stand weg te werken. Met 15-9 won Vi ves 3 ditmaal en had de achterstand tot 1-2 gereduceerd. Maar in de vierde en laatste set was het weer alles Rhevo wat de Klok sloeg en er werden weer goede aanvallen opgebouwd. Bovendien werd het serveren van Rhevo een nachtmerrie voor Vives 3, want de meeste ballen konden niet worden ge stopt. Rhevo draaide rustig door totdat een 5-15 setoverwinning werd bereikt (1-3). WOUDENBERG Commissarissen ongeveer 50 personeelsleden is hoofd en directie van NV De Roomboterfa briek „De Vooruitgang" te Wouden berg hebben overeenstemming bereikt met NV Nederlandse Melk Unie NMU te Amsterdam omtrent het uitbrengen van een bod door de 'NMU op de uit staande aandelen van „De Vooruit gang". De NMU biedt voor de aande len een koers van 203 procent. De Vooruitgang, een melkfabriek met Opgave na klasse mm maat. Appelen Bramley Seedling k.2 Binderzoet x Cox Orange k.2 Ingrid Marie k.2 Notarisappel k.2 Goudreinet k.2 Goudreinet k.2 Glorie v. Holl. Ellison Orange Dijkmanszoet Jonathan k.l Jonathan k.2 Wealthy Zoete Agen Lemoenappel Lobo k.2 75 opw 27—29 48—58 42—50 22—25 31—47 31—47- 70 75 23—25 40—62 34—40 30—39 30—39 65 70 20—22 60 65 55 80 32—50 28—40 23—29 29—37 29—37 31—34 27—29 13—15 1 50—59 17—53 25—35 20—24 25—39 25—39 21—27 22—25 34—72 17—22 62—66 19—29 11—29 VEENENDAAL Daar de eerste uitgave van voetbalvereniging DOVO zaterdag a.s. een vrije dag heeft in de tweede klasse C en GVVV de uitwed strijd tegen DES speelt, heeft het be stuur van DOVO van de sportstichting speciale toestemming gekregen om de junioren zaterdagmiddag op het hoofd veld te laten uitkomen in een thuiswed strijd. De roodwitte junioren, die dit seizoen zijn doorgedrongen tot de interregiona le jeugdcompetitie, spelen 's middags om half drie de moeilijke wedstrijd te gen het sterke Haarlem A. De Veenendaalse ploeg heeft in deze competitie haar drie uitwedstrijden al le verloren, terwijl de twee ontmoetin gen op eigen terrein in een overwin ning werden omgezet. AMERONGEN Op verzoek van vele dames, leden van de huisvrou wenvereniging, zal weer een cursus bloemschikken worden gehouden. De cursus, die zal worden gegeven door mevrouw van Wijhe-Ruys omvat in totaal zes lessen. De kosten van de cursus bedragen f 9,-. De eerste les- avond zal zijn op donderdag, 17 okto ber in het zaaltje Lievendael van 19.30 tot 22.00 uur. RENSWOUDE Zaterdag 12 oktober zal het kinderkoor uit Renswoude in samenwerking met het meisjeskoor 'n uitvoering geven in Rehoboth. Het kinderkoor dat onder leiding staat van mevrouw Jo Boeve-Tollenaar zal diverse liederen ten gehore bren gen. Het meisjeskoor treedt op onder leiding van de heer Hans Boelee. Als pianiste werkt mee mevrouw Bep Vis ser-Hendriks. In de pauze is er een verloting ter bestrijding van de onkosten. ...OPHEUSDEN De O pheusdense wandelvereniging „De Vrolijke Zwer vers" besloten het wandelseizoen met deelneming aan de 7e Beijerse tocht in Oud-Beijerland. De senioren o.l.v. de heer D. Wevers behaalden van de 12 groepen op de 20 km een fraaie 3e prijs .De junioren, o.l.v. de heer D. v. Edlik, behaalden op de 5 km een 7e plaats, terwijl hier aan niet minder dan 18 groepen deel namen. „De Vrolijke Zwervers" be haalden in het afgelopen seizoen niet minder dan 26 prijzen, waaronder vele fraaie bekers. 17—21 9—36 40—44 23—26 20—23 24—31 23—26 17—21 6—15 16—29 16—28 10-18 6—16 27—29 20—27 24—26 16—22 18—23 9—19 7—14 25—27 Zuurkroet per 100 kg f 12,40; rood f8.90; zoet f7.00. Fabrieksfruit blank per 100 kg f 14,80; rood f8,00. Peren Bonne Louise d. Avrch. 2830 Beurre Hardy Doyene de Cornice k.l 7072 Doyene de Cornice k.2 5456 Conference k.2 2630 St. Remy IJsbouten x Legiponts k.l x Legiponts k.2 Brederode Giezewildeman Winterjannen Perenkroet per 100 kg f3.103,50. Bramen per doosje van 250 gram 25—29. Aardbeien per doosje van 250 gram 6270. 3845 Druiven Frankenthalers 92120. Groenten: Andijvie 516, Princessebonen 59126. Staakprincessen 91—130. Kassnijbonen 170—208. 70—81. Uien 14—19. Sla per 100 krop f 14.00—18.00, Spruiten 53—56, prej 29—32. Wortelen 12—21, Komkommers groene per stuk 2527. 5—12. x To maten per kistje van 6 kg export a f4.204.25. export b f3,70—3.75. export c f2,40 —2,25. x Tomaten per kistje van 6 kg binnenland 11.403.90, 901.30. x Is Hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. 1932 22—53 21—31 10—17 10—25 10—18 VEENENDAAL Na twee weken op non-actief te hebben gestaan treedt het eerste twaalftal van korfbalvereniging SKF zaterdag in een thuiswedstrijd aan tegen De Tovers. Uit dit duel, dat om vier uur begint, moet de Veenendaalse formatie als overwinnaar te voorschijn kunnen komen, want de gasten zijn dui delijk van slag af. Wanneer SKF het accent gedurende de gehele wedstrijd op de snelheid legt, ligt de volle winst o.i. voor het grijpen. SKF leverde vorige week een prach tige prestatie door het sterke Vinken een 5-4 nederlaag toe te brengen. Dit team heeft de uitwedstrijd tegen KVO 1 voor de boeg en krijgt het, als trotse koploper, erg moeilijk bij de thuisclub. De derde uitgave van de korfbalclub is eveneens in de winning-mood. Ze versloeg in haar vorige wedstrijd Meeu wen 2 met forse cijfers en is ook favo riet tegen VIKO 1. welke ploeg zaterdag op bezoek komt in Veenendaal. SKF 4 treedt als gastheer op van Activitas 1 en het tweede juniorenteam speelt uit te gen Meeuwen 1. De eerste juniorenuitgave is vrij. De jeugd speelt als volgt: adsp.: SKF a - Vogel a; Hemur-Enge b - SKF c; pup.: SKF 2 - Gelria 2. VEENENDAAL Zaterdagmiddag staan er voor Panters twee interessan te thuiswedstrijden op het programma. Om drie uur starten de dames met de titanenstrijd tegen het Amersfoortse Spirit en om vier uur de heren tegen een evenzo moeilijke tegenstander, Valbovol 3 uit Woerden. Twee wedstrij den die altijd weer de nodige spanning en sensatie hebben opgewekt en het ziet ernaar uit. dat dit ook dit weekend het geval zal zijn. Spirit is altijd een zeer lastige tegen stander voor de Panters-dames ge weest. Verleden jaar wonnen de Vee- nendaalsen thuis, maar uil werd het een nederlaag. Gezien het spel van ver leden week tegen EVV is Panters lichte lijk favoriet en onder normale omstandigheden blijven (na een lang durige strijd) de punten vermoedelijk in Veeneen da al. De heren krijgen het tegen Valbovol 3 ook moeilijk. Deze reserves van een hoofdklasseploeg demonstreren een zeer apart spel. Alleen gebrek aan ervaring en vaak aan beheersing doen hen wel eens ten onder gaan. Panters heeft al tijd goed gespeeld tegen deze ploeg, waardoor ook nu weer een geanimeerd gevecht tegemoet kan worden gezien. Heren 2 gaat naar Utrecht om het op te nemen tegen Pioniers 1, heren 3 eveneens naar Utrecht om te trachten VKS 1 eronder te houden en heren 4 naar Breukelen om strijd te leveren met Vitesse 1. De vooruitzichten voor deze reserveteams zijn goed. AMERONGEN In hotel Buitenlust te Amerongen vond gisteravond een gezellige avond plaats, georganiseerd door het Comité Bejaardentochten Amerongen. Velen zagen zich terug op de vertoonde dia's van de gehouden tochten in 1967 en 1968. Kortom, het was een geslaagde bijeenkomst. OPHEUSDEN Het bestuur van de Opheusdense wandelsportvereniging „De vrolijke Zwervers" heeft van het hoofdbestuur van de Nederlandse Christelijke Wandelsport Bond bericht ontvangen dat de Bondsdag 1969 zal worden gehouden in Opheusden. De bondsdag vindt plaats op zaterdag 7 ju ni 1969. zakelijk ingericht voor de bereiding van melkpoeder en boter. De NMU ex ploiteert een groot aantal melkfabrieken in het westen van het land, waarbij in totaal 3000 mensen werkzaam, zijn. Commissarissen en directie van De Vooruitgang bevelen het bod van de NMU aan op grond van de overweging dat de belangen van alle betrokkenen, zowel aandeelhouders, personeel, melk- leveranciers. als afnemers ermee ge diend worden. De NMU zal beter dan de op zichzelf staande onderneming in staat zijn te zorgen voor instandhou ding van het bedrijf. Reeds geruime tijd werden tussen de beide ondernemingen onderhandelingen gevoerd. Aan de zijde van „de Vooruit gang" was de aanleiding daartoe voor namelijk gelegen in de omstandigheid, dat binnen EEG-verband grote con centraties van zuivelfabrieken ont staan, waardoor het voor individuele bedrijven op den duur moeilijk wordt hun bestaande marktpositie te behou den. Uiteraard zijn de vakbonden op de hoogte gesteld van de gang van zaken. Het ligt in de bedoeling de bedrijfsex- ploitatie van De Vooruitgang voort te zetten. De personeelsleden van De Vooruitgang zullen niet ten achter wor den gesteld bij de personeelsleden van de NMU., VEENENDAAL In het clubgebouw van de Gooise Wieier Club „De Ade laar" werd door de verenigingsbe stuurders het winterprogramnia cycle- cross en home-trainen vastgesteld. Door de consul van het district Utrecht, de heer P. B. M. Smit, werd medegedeeld, dat door de sportcommis- sie van de KNWU een provinciaal kam pioenschap cycle-cross wordt ingesteld, waarvan de organisatie in handen is van „Tempo". Aan de winter-competitie zullen niet alleen renners van de verenigingen „De Adelaar": „Jan van Arckel"; „Jan van Riebeeck"; „Tempo"; „Het Stadion"; „De Volharding": „De Pe daalridders" en „Amersfoort" deelne men. maar ook van de Amsterdamse verenigingen „GMC", Ulysses" en „De Germaan". Het programma luidt: 3 november: Het Stadion", Klein Zwitserland. Drie bergen; 10 november: „De Adelaar", nabij Gooise wielerbaan. H'sum; 17 november: „Tempo", Soesterduinen, Soestduinen; 24 november: „De Volhar ding", Klein Zwitserland, Driebergen; 30 november: „Amersfoort". Den Treek/Henschoten of Veenendaal; 8 de cember: „De Adelaar", nabij Gooise wielerbaan; 15 december: Invitatie cross „De Germaan", Industrieterrein, Weesp; 21 december: „Amersfoort", Dert Treek/Henscljoten of Veenendaal; 29 december: „Het Stadion", Klein- Zwitserland, Driebergen; 5 januari '69: „Tempo", Soesterduinen, Soestduinen; 12 januari: Provinciaal kampioenschap „Tempo", Soesterduinen, Soestduinen; 19 januari: „GMC" nabij Gooise wie lerbaan. Deelnemende klassen: B-A- adspiranten nieuwelingen, amateurs en veteranen. Home-trainer-competitie: 1 decem ber: „De Volharding", Wilgenpias, Maarssen; 14 december: „De Adelaar", clubhuis Gooise wielerbaan; 22 decem ber: „De Adelaar", clubhuis Gooise wielerbaan; 28 december: „De Volhar ding", Wilgenpias, Maarssen. Deelne mende klassen: A-adspiranten, nieuwe lingen, amateurs en veteranen. Tussen deze competities door houdt „Amersfoort" een cycle-cross-competi- tie in Den Treek/Henschoten, met als sluitstuk het clubkampioenschap cycle- cross. De kampioen van 1967/1968 is Matti de Koning uit Scherpenzeel. EDE Aan de Proosdij- weg; wordt momenteel ge werkt aan de aanleg van een groot recreatiegebied dat bestemd is voor bet uitbreidingsplan Veldhui zen. De grote vijver, waar omheen een aantal ont spanningsmogelijkheden zullen worden aange bracht, krijgt al vorm. Er is onder meer een kinder boerderij geprojecteerd. Bij de opzet is overigens in het algemeen vooral aan de kinderen gedacht. *y/. «i, ae*#««.v *5:

De Vallei | 1968 | | pagina 5