Veenendaals - dagblad Verliezen voor de N.P.D., kleine winst voor C.D.U. GOUD VOOR WIENESE Bemanning Apollo-7 wil geen ruimtepak dragen Buiten BORON Succesvol weekeind in Mexico Jongeman bekent dodelijke aanslag op miljonair Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei WINNAAR Eet-experiment in schouwburg Noorse tanker in brand GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN IN 3 DEELSTATEN Thieu wil eerst gebaar van Hanoi Grimin niet bij spionage betrokken Groep Harmsen sticht partij Binding Rechts in het grote STOPLICHT SPEL B WN IQ'N Staking bij Ford in Genk Weer drama aan „muur Dollarsanering in Zuid-Viëtnam Tijdelijk meer bewolking MENINGSVERSCHIL OVER LANDING v Dieren thuis I SAARLAND TACTISCH JJO 76106 DRIE VERMISTEN BIERTJES Bur voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telet 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.), Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C. Waiboer VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert, losse mm-prijs 17 cent. Kleine 'annonces „Vraag en Aanbod" op df., do. en za. 1-10 woorden ƒ1,50, Ieder woord meer 15 cent. MAANDAG 21 OKTOBER I968 - 42e JAARGANG no. 248 SAIGON De pogingen om het vast gelopen overleg tussen Noord-Viëtnam en de Verenigde Staten in Parijs over het dode punt heen te helpen, hebben nog geen resultaat opgeleverd. Het voornaamste obstakel schijnt de Zuidvietnamese regering te zijn. Presi dent Ngoejen Van Thieu heeft gezegd dat zijn regering blijft weigeren het „Nationale Bevrijdingsfront" de politieke organisatie van de Viet-Cong te erkennen. Hij blijft ook gekant te gen een volledige stopzetting van de bombardementen op Noord-Viëtnam. De Amerikaanse ambassadeur in Sai gon, Elsworth Bunker, heeft gisteren weer langdurig overleg gepleegd met president Van Thieu. Het was de vier de ontmoeting in vijf dagen in twee te levisietoespraken van president Thieu, één op zaterdag en één op zondag, sloe gen alle hoop voorlopig de bodem in. „Zolang de Noordvietnamezen troepen naar het zuiden sturen, is er geen en kele reden opn de bombardementen op Noord-Viëtnam te beëindigen", zo zei de president. Onvoorwaardelijke stop zetting van de bombardementen kan niet worden aanvaard. Hanoi moet een gebaar maken van goede wil. President Van Thieu was bovendien van mening dat een terugkeer van de vrede alleen kan worden bereikt als Noord-Viëtnam erkent dat het de aan valler is en instemt met rechtstreekse onderhandelingen met de regering van Zuid-Viëtnam. HAMBURG He kiezers in de TVestdutse deelstaten Hessen. Saarland en Baden-Württemberg hebben zondag bij gemeenteraadsverkiezingen de drie grote partijen opnieuw hun vertrouwen geschonken: de overweldigende meerder heid der stemmen viel de Christen-Democratische Unie (CDU), de Sociaal- Democratische Partij (SPD) en de Vrije Democratische Partij (de liberale FDP) ten deel. De uiterst-rechtse Nationaal Democratische Partij (NDP). die van neo-nazisme is beticht, verloor in Hessen veel stemmen in vergelijking met de landdagver kiezingen van 1966. Zij viel daar terug van 7,9 procent in 1966 tot 5,2 pro cent nu. In SaaTland verwief zij eveneens 5,2 procent. Tot dusver had zij in deze staat alleen kandidaten gesteld bij de verkiezingen voor de Bondsdag in 1965, toen zij slechts 13 procent behaalde. De opkomst van de partij begon na deze ver kiezingen. In Saarland ligt het aantal werklozen boven het bondsgemiddeldc. In verband hiermee rekende men op een zeker succes van de partij. In Baden-Württeni- berg, waar de uitslagen door een ingewikkeld kiesstelsel nog niet te overzien zijn, verloor de NPD, in vergelijking met de landdagverkiezing van april dit jaar, naar schatting de helft van haar stemmen. BONN De politie in Bonn is tot de conclusie gekomen, dat er geen ver band bestaat tussen de zelfmoord van luitenant-kolonel Johannes Grimm (54) van het Westduitse ministerie van Ver dediging en de geheimzinnige dood van de gepensioneerde admiraal Hermann Lüudke 157). Naar zondag is meegedeeld, heeft het onderzoek in de zaak Grimm geen ver denking van spionage opgeleverd. De zelfmoord van Grimm wordt aan overdrevenheid en zijn gezondheid toe geschreven. In de zaak Lübke bestaat veel verdeking via spionage. KAAP KENNEDY Er is een verschil van mening ontstaan tussen de beman ning van de in de ruimte zwevende Amerikaanse ruimtecabine Apollo-7 en de vluchtleiding op aarde. De drie astronauten willen tegen het voorschrift in, geen ruimtepakken dragen wanneer zg morgen terugkeren. Z(| vrezen namelijk voor trommelvliesbeschadigingen door de snelle drukverschillen bij hun terugkeer in de dampkring. Daarbg komt nog dat de drie mannen opnieuw een neusver- koudheid hebben. Zü willen de mogelijkheid hebben tydens de veranderingen van de atmosferische druk hun neusvleugels dicht te knijpen en daarby hard te blazen, zoals piloten by een snelle daling gewend zgn te doen. Dat zou echter on- mogeiyk zyn wanneer zg hun Apollo-helmen op hebben, die geen beweegbare gezichtsplaten bezitten. Daarom willen de astronauten hun vliegeroveralls of des noods alleen maar hun ondergoed dragen. In een ruimtepak zonder helm, zouden zy bg de landing hoofd- of nekbeschadi- gingen kunnen oplopen. ■•••MIMIIIMMIMII ItHMIIIHIHIIIIIlIHMIIHtMIIHHIIMHHHaiIHMIHIHIM1 -èc IToor het fonds van W. J. Thieme Cie te Zutphen, dat voortdurend wordt verrijkt met vaak interessante I boeken voor de buitenman, werd de hondenserie thans aangevuld door de I expert op kynologisch gebied J. v. Rheenen met „De air e dale ter - rier". Dit ras van moedige, manvas- te honden zien we meer en meer als begeleider van de mens en toch is het pas omtrent het midden der 19e eeuw 1 ontstaan. Ik zie deze terriers vooral als scherpe achtervolgers van ratten, vos en das (in Engeland ook otteren een avontuurlijk preparateur, die bij nacht en ontij placht rond te zwerven door de Geld. Vallei, prees zijn onver- 1 moeide viervoetige kameraad als bun- zingvanger. In ons land kwam de aire- dale pas in 1902 op de proppen en ge kunt in v. Rheenen's boek precies na- gaan, hoe het met de fokkerij is ver- lopen. Exemplaren uit Nederlandse l kennels verwierven grote bekendheid. 1 Alles over de historie, tegenwoordige status, aanschaf, voeding, onderhoud, fok, trouw en wat ermee samenhangt, kunt ge in dit goed geïllustreerd werk (f 8,50 geb.) vinden en bij de nog al toos toenemende belangstelling zal het stellig zijn weg vinden. Een minder populaire figuur in en buiten onze woning, maar die toch ook al heeft zij geen pels om te stre len wel even in de krant mag, is de schildpadwe kennen haar al uit de schoolbanken van de wedloop met de haas. De meesten vinden dit speel goedbeestje traag, vervelend en saai, doch anderen dwepen er mee en zul len tevreden wezen, dat Thieme er zelfs een boekje over publiceerde W. Jocher „Schildpadden" (f 5,50 geb.), ruim een dozijn dezer schepse len beschrijft, met alle hints, die voor de liefhebberij nuttig zijn. Voor een hond moet nog belasting worden betaald, voor de schildpad niet, ook kost zij haast niets aan voer en be hoeft zij niet te worden uitgelaten, waarom er geen aangeschaft? 21 okt. '68 A. B. WIGMAN iiiiiiiiiiiiiiiillllilimiiiimuiiiiiiuiiiiiii De vluditleiders op aarde hebben weliswaar begrip voor de problemen van het drietal, maar zij staan er toch op dat de ruimtepakken worden gedra gen, want deze kunnen de lichamen be ter op hun plaats houden bij de lan ding van de Apollo-cabine op het wa ter. Het meningsverschil is nog niet op gelost. De commandant van de Apollo-7. Walter Schirra, heeft al enkele malen met de vluchtleiding overhoop gelegen, sinds hij in de ruimte is. Herhaalde lijk geeft hij lucht aan zijn ergernis over nieuwe ..krankzinnige proeven", die men voor hem en zijn bemanning heeft uitgedacht. Het eerste „incident" deed zich 13 oktober voor, toen Schir ra botweg weigerde mee te werken aan een tv-uitzending, later gevolgd door een woordenwisseling over de vesten met medische apparatuur, die volgens Schirra te warm waren en die de ruimtevaarders niet langer wilden dragen. ..Het is zo welletjes geweest", aldus de commandant, die liet weten dat de vesten waren opgeborgen. Zondag klaagde Schirra geprikkeld over veranderingen, die steeds weer op het laatste moment in het werksche ma werden aangebracht. „Ik ben van mening dat het slecht is voorbereid en te snel is goedgekeurd", aldus de ruimtecommandant, die even later op merkte „Wij hebben het gevoel dat een aantal experimenteurs daar beneden door jullie als heiliger dan God wordt aangezien. Wij zijn anders een flink stuk dichter bij hem op het ogen blik". Enige tijd later bracht Schirra de aarde onder de aandacht dat hij de commandant van het ruimteschip was en dat hij en zijn mannen niet van plan zijn „nieuwe spelletjes te spelen" of „andere krankzinnige proeven uit te voeren, waar we nog nooit van ge hoord hebben." ADVERTENTIE verkrijgbaar in de dierenspeciaalzaak SOMEREN De 67-jarige J. van Eijk is gistermiddag bij het oversteken van de Kanaaldijk in Someren op zijn fiets geschept door een auto. Hij was op slag dood. Bij de grote partijen zijn lichte ver schuivingen voorgekomen. Het stem menverlies van de sociaal-demicraten, die met de christen-democraten in de „grote coalitie" van de Bondsregering verenigd zijn, heeft zich in lichte mate voortgezet. De christen-democraten boekten lichte winst en de vrije demo craten gingen iets terug. In Hessen behielden de sociaal-demo craten hun leidende positie maar liepen in vergelijking met de vorige gemeen teraadsverkiezingen terug van 51,7 tot 49,9 procent. De christen-democraten kwamen op 29.7 procent, een winst van 0,7 procent. De liberalen behaalden 10,4 procent (tegen 11,1). De NPD, die bij de gemeenteraads verkiezingen van 1964 geen kandidaten had gesteld, verloor 2,7 procent in ver gelijking met de landdagverkiezingen van 1966 en kwam op 5,2 procent. De splinterpartijen kwamen ook ditmaal niet aan bod. In Saarland heroverden dc christen democraten, die hun leidende rol bij de jongste gemeenteraadsverkiezingen voor het eerst na de oorlog aan de sociaal democraten moesten afstaan, hun posi tie van grootste partij. Zij kregen 39,8 procent der stemmen. 2,4 meer dan 1964. Voor de SPD zijn deze cijfers re- spectieveiyk 37,4 en 39,9 procent, een verlies van 2,5 procent. Met 8,5 procent ging de FDP een half procent achter uit. De NPD kreeg 5,2 procent. De uitslagen in Baden-Mürttemberg zullen pas over enige dagen bekend zijn. Volgens voorlopige gegevens won de CDU ongeveer twee procent. De SPD leed eenzelfde verlies. De FDP gaat waarschijnlijk zeer weinig vooruit. De ongeveer 9,5 miljoen stemgerech tigden in de drie staten vormen meer dan een kwart van alle Westduitse kie zers. In Hessen bracht 76,9 en in Saar land 81.7 procent der kiesgerechtigden zijn stem uit. Woordvoerders van de CDU. SPD en FDP gaven in het algemeen uitipg aan hun tevredenheid over de uitslagen. Bruno Heck, secretaris-generaal van de CDU verklaarde ten aanzien van de resultaten van de NPD dat nu bewezen was dat de successen van deze partij bij landdagverkiezingen slechts getuig den van een tijdelijke protesthouding en niet zozeer de uiting waren van een nieuw rechts radicalisme. Ook woord voerders van de SPD en FDP spraken van een verheugende teruggang van de NPD HILVERSUM De groep-IIarmsen heeft zich zaterdag in Hilversum offi cieel afgescheiden van de Boerenpar tij. Beu van de „ondemocratische han- delwgze van deze partij en de geringe inspraak van de leden", stichtte de groep een nieuwe politieke formatie: Binding-Rechts. Ongeveer driehonderd aanhangers van het Tweede-Kamerlid E. J. Harm- sen maakten de geboorte mee en tra den en bloc als lid toe. Niet aanwezig was het Bredase Kamerlid mr. Kro nenburg die bij de heer Harmsen in de fractie zit. Hij is het niet eens met de opzet van de nieuwe partij en vindt het tijdstip van de oprichting ongelukkig gekozen. Mr. Kronenburg zal wel in de frac tie van B. R. blijven. Hij zei daar ech ter over: „Het gebeuren in Hilversum zal ernstige tactische gevolgen kunnen hebben voor mijn opstelling in het par lement". Onder de aanwezigen bevond zich wel mevrouw Hetty Bennink. ad ministratrice van de Stichting Vrije Omroep, (2000 leden. 1000 sympathi santen) waarvan mr. Kronenburg voor zitter is. Na afloop van de besloten oprich tingsvergadering zei de heer Harmsen ervan overtuigd te zijn dat nu ruim zeventig procent van de Vrije Boeren achter Binding-Rechts staat. Voorzit ter van het waarnemend bestuur van dertien leden (dat optreedt tot het bui tengewoon openbaar congres in maart) is J. S. Wynia uit Espel in de Noord oostpolder. De heer Harmsen zelf zit niet in het bestuur. „Ik ben tegen het opstapelen van functies. De nieuwe statytenver bieden dat ook. We hebben gezien wat voor ellende ervan komt als te veel ta ken in handen van één man zijn". B. R. streeft naar een zo groot mo gelijke rechtse groepering („een bol werk tegen oprukkend links"). In het bestuur zitten twee oud-leden van de Christen-Democraten Unie. ADVERTENTIE WINNAAR 1500." BELGRADO President Tito heeft zondag op een bijeenkomst in Leskovac, •waar naar schatting 100.000 mensen aanwezig waren, „andere eommunisti- sche landen" gewaarschuwd, tegen een militaire interventie in Zuid-Slavië en gezegd dat buitenlandse troepen die de grenzen Vfn zijn land zouden over schrijden, op fel verzet kunnen reke nen. De Nederlandse afvaardiging in Mexico heeft in het afgelopen weekeinde voor opmerkelijke successen gezorgd. Skif- feur Jan Wienese veroverde een gou den medaille, de dubbel-twee Droog en Van Dis en de gestuurde twee Su- selbeek en Van Nes behaalden zilver en de atlete Maria Gommers behaal de op de 800 meter hardlopen brons En daarmee was de kook nog niet op. De dames-estafetteploeg evenaarde op de viermaal 100 meier zaterdag het wereld- en Olympisch record, dat de Amerikaanse meisjes enkele minuten tevoren op 43.4 seconden hadden ge bracht. In de finale reikten ze echter niet verder dan een vierde plaats. Ze bleef in ieder geval wel in het bezit van het Europees record. Piet van der Kruk verbeterde vervol gens het Nederlands record gewicht heffen, Ada Kok zwom zich in de fi nale van de 100 meter vlinderslag en de tandem Jansen-Loevesijn bereik te de halve finale na tegen de Tsje chische formatie met 9.88 sec over de laatste 200 meter de snelste tijd te hebben gemaakt, die ooit op een tan dem werd gereden. Skiffeur Jan Wienese ontving voor zijn prachtige prestatie een gelukwenstele- gram van koningin Juliana. Maria Gommers kreeg een telegrafische ge lukwens van de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijpk Werk, dr. M. A. M Klompé AMSTERDAM Zaterdagavond heeft een groep opgeschoten jongens een drie tal grote ruiten van het Mexicaans con sulaat aan de Herengracht in Amster dam ingegooid. BRUSSEL Bij de Fordfabrieken te Genk (Belgisch Limburg) zijn van ochtend circa 3400 arbeiders (vrijwel de volledige ochtendploeg) in staking gegaan, ter ondersteuning van loon eisen. Onderhandelingen tussen de vakbon den en de directie over optrekking van de lonen tot het niveau van de lonen die bij de Fordfabrieken «te Antwerpen worden betaald, zijn eind vorige week mislukt. LONDEN Van de Noorse tanker Sitakund (1657 ton) die zondagavond begeleid door explosies in brand is ge vlogen in het Kanaal zgn 34 man door twee Franse trailers gered. Zes man ble ven aanvankelijk aan boord om het vuur te bestrijden. Drie man worden vermist. Een kleine vloot van sleepboten, w.o. de Nederlandse Zwarte Zee, reddings schepen, vissers treilers en een fregat van de Britse marine spoedden zich naar het brandende schip, dat geen olie verloor. Dit feit en de betrekkelgk geringe grootte van het schip wezen er op. dat er weinig kans bestond op een herhaling van de ramp met de Torrey Canyon. De mogclgkheid blgft, dat door verdere ontploffingen 't schip kan breken en de olie toch in zee komt. Het schip wordt naar Eastbourne gesleept. De Sitakund lag ongeveer 17 mijl ten zuiden van Beachy Head bij Eastbour ne aan de zuidkust van Engeland. De eerste drie explosies werden aan de kust over een afstand van 50 km ge hoord. De vensterruiten rammelden maar er werd geen schade aangericht. De elektriciteit aan boord en ook de radio werden uitgeschakeld. De vuur pijlen die de bemanning omhoog schoot werden in het drukke Kanaal snel ge zien. Reddingsschepen richtten hun zoek lichten op de tanker en meldden dat ze de bemanning konden zien vechten te gen de brand. Zij konden eerst niet dichter dan op 500 m het schip naderen, wegens het gevaar van nog meer ex plosies. NIJMEGEN Toneelgroep Theater is zaterdagavond ir de Nijmeegse Stadsschouwburg gestart met een „eet-experi- ment". Tussen de middag- en avondvoorstelling van twee delen van Hendrik de Vierde" van Shakespeare werd hel publiek in de gelegenheid gesteld een gemeenschappelijke maaltijd te gebruiken in de schouwburghal. BONN Vijf vluchtelingen onder wie een moeder met twee kinderen zijn zondagmorgen vroeg van Oost- Duitsland uit West-Berlgn binnengeko men. De vader van de kinderen echter werd halverwege de gordel van grens- versperringen door de Oostduitse grens wachters doodgeschoten. Even na zes uur 's morgens werd de politie van het Westberlijnse stadsdeel gealarmeerd door tien schoten aan de grens. Op dat ogenblik kon een echt paar en een moeder met haar kinderen allen uit de omgeving van de Oost duitse stad Rathenow, dwars door de grensversperringen Westberlijns grond gebied bereiken. De vader echter werd in de zoge naamde controlezone tussen de ver sperringen door ettelijke kogels getrof fen, en viel bij een prikkeldraadver sperring neer. Later werd hij door Oostduitse grensbewakers op 'n draag baar weggevoerd. De vijf vluchtelingen die allen symptomen van shock ver toonden, werden in West-Berlijn me disch behandeld. BERGEN OP ZOOM De 21-jarige fabrieksarbeider J. F. uit Hoogerheide heeft bekénd dat hij de 74-jarige Ber gen op Zoomse miljonair Ch. Rogier met een kris heeft neergestoken en ver volgens met een zilveren kandelaar de hersens heeft ingeslagen. Daarna heeft hg z'n slachtoffer beroofd van 2400 gul den en een hoeveelheid zilveren rijks daalders. De bejaarde miljonair overleed op 7 augustus vier dagen na de overval in een Tilburgs ziekenhuis aan her senletsel en steekwonden, maar ook aan 'n maagbloeding, veroorzaakt door zijn hoge leeftijd. F. zal het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel de dood tot gevolg hebbend worden ten laste ge legd. F. is al op 25 augustus gearresteerd geweest. Hij had toen, na een feest, een zestienjarig meisje aangerand. F., ge huwd en vader van een kind, werd van zijn bed gelicht en in Breda opgesloten. Zijn kleding vertoonde overmatig veel bloedsporen, die bovendien van verschillende bloedgroepen waren. Toch stond noch de politie, noch de justitie stil bij de mogelijkheid dat F. wel eens de aanslag op Ch. Rogier kon hebben gepleegd. Veertien dagen geleden, na zes weken voorarrest, werd hij vrijge laten in afwachting van zijn berech ting voor de aanranding. Afgelopen vrijdag dronk F. na zijn werk een paar biertjes met een vriend. Antwerpen kwam ter sprake en het tweetal besloot ook daar het bier te gaan proeven. F. stal daartoe een Volkswagenbusje. Zijn vriend bang voor de politie, trok zich echter terug. F. reed weg, maar besloot later toch naar huis te gaan. Hij zette het busje in Hoogerheide neer en liep naar huis. Een bekende had hem echter in 't bus je zien wegrijden en zijn naam aan de politie gegeven, 's Nachts om half vier werd hij wederom van zijn bed gelicht. F. bekende de diefstal van het busje onmiddellijk. Toen hij echter op het po litiebureau van Bergen op Zoom nader werd verhoord vond één van de recher cheurs dat hij verdacht veel leek op de montagefoto die de politie aan de hand van getuigenverklaringen van de mogelijke overvaller van Ch. Rogier had gemaakt. Zaterdagavond laat bekende F. Hij zegt dat hij naar de heer Rogier is ge gaan met de bedoeling geld van hem te lenen. Hij was door de afbetaling van een bankstel in moeilijkheden gekomen. De heer Rogier was wel bereid hem geld te geven, maar, aldus F., eiste daarvoor homofiele tegenprestaties. F. werd volgens rijn verklaringen zo kwaad dat er een hevige ruzie ontstond. Daarbij zou de heer Rogier de kris die hij naast rich had liggen, naar F. heb ben geworpen. Bij een poging de kris weer te pak ken te krijgen zou de miljonair zijn ge vallen, waarop F. zijn slachtoffer heeft geschopt, geslagen en gestoken. Toen ging de telefoon. F. zegt daardoor in paniek te rijn geraakt, de hoorn naast de haak te hebben gelegd, de heer Ro gier nogmaals te hebben gestoken en hem tenslotte met een zware kandelaar de schedel te hebben ingeslagen. Daarna deed hij de gordijnen dicht. Hij doorzocht het huis op geld en ver dween met het bankpapier en de rijks daalders. Na zijn bekentenis zei hij: „Ik ben blij dat het er nu allemaal uit is." Bij hem thuis heeft de politie nog duizend gulden gevonden. SAIGON De Amerikaanse autori teiten in Zuid-Viëtnam rijn vanmorgen tot een dollarsanering overgegaan in de strijd tegen valse munters en hande laars die op de zwarte markt onwettige winsten maken. Zij namen de ongeveer 45 miljoen „militaire dollars" in, die de Amerikanen voor hun aankopen in Zuid-Viëtnam gebruiken, en. gaven nieuwe uit. De speciale dollars worden4 aan Ame rikaanse militairen verstrekt in landen waar de vrije circulatie van de dollar de plaatselijke of Amerikaanse econo mie zou kunnen benadelen. De gevechtsactiviteit was zondag op nieuw gering. Amerikaanse vliegtuigen voerden bombardementen uit in een gebied ten noorden van de gedemilita riseerde zone. De afgelopen dagen zorgde een krachtig gebied van hoge luchtdruk boven Centraal Europa voor zonnig en droog weer in grote delen van West-Europa. In het weekeinde trok een depressie over Scandinavië naar het oosten terwijl het centrum van het hogedrukgebied zich naar het zuidoosten verplaatste. Hierdoor be reikte een zwak front behorende bij deze depressie het noorden van het land. In dit front is boven de Golf van Biskaje een kleine storing ontstaan, die de komende 24 uur dicht langs ons land naar het noordoósten trekt. Tij- i delijk kan deze storing bewolking brengen maar het blijft op de meeste j plaatsen droog weer. Achter de sto- i ring verplaatst een rug van hoge j luchtdruk zich opnieuw naar onze op- j geving, zodat dinsdag ook opklaringen i verwacht worden.

De Vallei | 1968 | | pagina 1