ID i 19120 cItroIn reesink SVN een medewerker ADVERTEREN doet VERKOPEN! Villa Woonhuis Winkel-woonhuis BON BEL Die regenjas van u is zo neerslag-tig. Zo vuil. Zo vaal. Zo vlekkerig. Palthe maakt 'm superschoon. En regendicht geld nodig? wij lenen het u graag H U W E L IJ K I Goed, er zijn opzienbarende verbeteringen in de nieuwe modellen van '69. Zoals de nieuwe Citroënstoel met verhoogde rugleuning voor nog meer rijcomfort; zoals de Krachtiger motoren voor Ti nog fellere acceleratie; zoals de thermostatisch geregelde Interieurverwarming voor een beter autoKlimaat. Maar omdat u nooit alleen daarom ID of DS zult gaan rijden, noemen we deze verbeteringen liever de Kleine puntjes op die ene i van Citroen. Om u met meer plezier een '69 model te Kunnen meegeven als u met een 'gewone* ID/DS in gedachten bij ons binnenstapt. Ook de nieuwe ID20 en DS20 zijn uw aandacht waard. Natuurlek wil je wat anders leerling ziekenverzorgster of verpleeghulp GEZINS jvjV/5 krediet ÖÜL3 NEDERLANDS BEMIDDELINGS CENTRUM APELDOORN APELDOORN DEVENTER Dat u centrale verwarming wilt, spreekt vanzelf. Wie niet? Het hele huis behaaglijk warm. Geen kou, geen tocht. De kamerdeuren mogen open blijven. Ook al is het nog zo koud buiten, uw woning is van onder tot boven 'bewoonbaar'. Wilt u een iets hogere of lagere temperatuur? Een knopje omdraaien en het is voor elkaar! Dank zij aardgas en Gascon kunnen nu uw warme wensen in vervulling gaan. Voor een flat en een kleine eengezinswoning hebt u reeds vanaf 2.400,- een complete Gascon CV, geplaatst en wel. (Voor grotere woningen vanaf 2.700,-.) Wilt u dit bedrag niet ineens uittrekken, dan komt Gascon u tegemoet met een gunstige financieringsregeling. Desgewenst tot 100%. In het algemeen is uw Gascon CV binnen een week geïnstalleerd. De brandstof is aardgas. Dat is een groot voor deel, want aardgas gebruikt u ook voor koken en warm water. U komt met een Gascon CV in een lager tarief. Van plm. 20 ct. per m3 zakt de prijs tot ongeveer 7 ct. Zo bespaart u, vergeleken met ge wone éénkamerverwarming, per jaar ruim ƒ100,- aan stookkosten. Mocht dat ooit nodig zijn, dan kunt u in de meeste gevallen uw Gascon CV ge makkelijk meenemen en in een ander huis instal leren. Dat maakt Gascon CV ook zo ideaal voor huurhuizen! ZATERDAG 26 OKTOBER 1968 r BAH BEL DE PtlTHE-MiH! V Toegegeven dat geld belangrijk is. Maar als je tegelijkertijd méér wilt, als je ook nog iets wilt doen waar je bet gevoel bij hebt dat je werk doet, dat ontzettend belangrijk is voor andere mensen, dan kun je als samen met je collega's, die er net zo over denken de zorg op je nemen voor een aantal demente bejaarden in ons nieuwe verpleeghuis te Harmeien. Daar kun je, op 8 kilometer van Utrecht en gemakkelijk per bus te bereiken, in een vijfdaagse werkweek, met je collega's een enorm fijne tijd hebben. Enige ervaring is gewenst, doch niet noodzakelijk. Voor inlichtingen kun je schrijven aan de Adj. dir. Heremaler Hot Spruit en Bosch 1 Harmeien Een lening sluiten is bi] ons geen gunst. Dat gaat zakelijk.soepel en snel. Zo zijn wij al bijna 'n half miljoen gezinnen van dienst geweest Schrijf,of bel gerust eens op. Contant geld binnen 5-10 dagén op wettelijke voorwaarden. Kredieten tot 9.000,-. Aflossing in maximaal 3 jaar. Geen borg. Zonodig 3 maanden gratis uitstel van aflossing. Kwijtschelding restant lening bij overlijden. N.V. NATIONALE VOLKSBANK Den Haag Arnhem: Mariënburgstraat 10 telefoon 08300-27561 Tevens vestigingen te Amsterdam, Rotterdam en Voor betrouwbare contact- bemiddeling kunt u zich wenden tot de 14 samen werkende afdelingen v. h. Hoofdadm. Poetbua 6087, Amsterdam. Afd. Arnhem: Oude Vel- perweg 13, tel. 08300-23093. Desgewenst vrijbl. hui«- oezoek. Op de Crediet- en Incassoaideling, die zich bezighoudt met de bepaling en de bewaking van de aan afnemers te verlenen credieten en de hieruit voortvloeiende correspondentie ver zorgt, is plaats voor van tenminste 21 jaar. Een volledige ULO-opleiding is vereist, alsmede enige boekhoudkundige kennis. Een diploma Nederl. Handelscorrespondentie strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neelszaken, Havenstraat 7, Zutphen. ZUTPHEN. Gascon centrale verwarming, ook in een huurhuis, nu vanaf f 2.400,- en als u wilt helemaal gefinancierd! Makelaarskantoor P. A. HOUTZAGERS Te koop vrijstaande aan de Jachtlaan met grote garage en rondom fraai aangelegde tuin. Indeling zitkamer, -eetkamer met open haard en terras, moderne keuken, ruime hal, toilet en kelder. Ie verdieping 4 slaapkamers en badkamer. 2e verdieping 1 slaapkamer en zolder, volautomatische C.V.-olie. In overleg te aanvaarden. Koopsom 170.000,k.k. Helft van dubbel aan de Schubertlaan met garage, grote voor- en achtertuin. IndelingEngelse kamer, keuken, kel der, grote hal. toilet. Ie verdieping 3 slaapkamers en douchecel. Koopsom 52.000,k.k. aan de Brinkgreverweg. Winkelopp. 55 m2. Indeling woonhuis woonkamer, eet kamer, 3 slaapkamers, douche en zolder. Koopsom 45.000,k.k. Inlichtingen Jans Buitensingel 19, Arnhem. Tele foon 08300-52751. Dit Ft Gascon Een grote installatie-onderneming, gespecialiseerd in aardgas. Deel uitmakend van de Verenigde Machinefabrieken N.V. Stork-Werkspoor. In Nederland bouwde Gascon al ruim een miljoen gasaansluitingen om. De centrale verwarmingen worden geïnstalleerd door ervaren vakmensen. Gascon fabriceert zelf niet, maar betrekt de onderdelen van gerenommeerde fabrieken. Gascon-fnstallaties Het vertrouwde, solide warm-water-systeem, in kostenbesparende standaard-uitvoeringen. Sterke constructie, perfecte afwerking. Eénpijpsysteem, dus vlotte aanleg. Overal gelijkmatige warmte. Mooie, modern-strakke convectoren voor elk interieur. Warmte- regeling naar wens. Keuze uit: CV met centrale haard voor flats en eengezinswoningen. Ketelsysteem voor eengezins- en grotere huizen. Maatsysteem - aangepast aan bijzondere eisen of wensen. Prijzen en financiering Vanaf 2.400,- voor flats en kleine eengezinswoningen met een inhoud van maximaal 200 m3. Vanaf 2.700,- voor grote flats en middelgrote eengezinswoningen met een inhoud van maximaal 300 m3. Alles inclusief aanlegkosten. Exclusief aanleg gas- en elektriciteitsleidingen en schilderen van buizen. Financiering tot 100%. Vol jaar garantie. Onderhouds- en controleservice. Voor meer dan 5 woningen tegelijk prijzen op aanvraag. U wilt méér weten? Bij Gascon ligt een brochure met alle inlichtingen voor u klaar. Stuur de bon op of pak de telefoon. Behaaglijke warmte in het hele huis en ruim 100,— minder stookkosten per jaardat is toch wel een paar dubbeltjes voor een postzegel waard I U kunt ook bellen: Intertel, Den Haag, 070-244455. U wordt dag en nacht persoonlijk te woord gestaan. Naam: Straat: Zend mij s.v.p. de gratis brochure over aardgas CV volgens Gascon-systeem. Woonplaats: Telefoon: Op briefkaart geplakt (met 15 ct. porto), of in gesloten envelop (met 20 ct. porto) opzenden naar: Gascon N.V., Neudeflat, Postbus 215, Utrecht Intertel, Den Haag, 070 - 244455. U wordt dag en nacht persoonlijk te woord gestaan. L 48 deel uitmakend van de Verenigde Machinefabrieken N.V. Stork-Werkspoor

De Vallei | 1968 | | pagina 10