DR. THOOMES VINDT OPERETTE-AFFAIRE VORM VAN TERREUR NUTSSPAARBANK DUCANA DUBBELE RAMEN 1 Kantongerecht Wageningen Zoon zonder rijbewijs vervoerde dronken vader Y erdachte is niet achter het stuur weg te krijgen WAM93dn we heen? VALLEI? Belt 10550 11079 Ds. Vroegindeweij: „Al geschrijf is kinderachtig; bij een eigen mening word je belachelijk gemaakt. Van verdraagzaamheid is zeer weinig te merken Wereldspaardag NUTSSPAARBANK Oma Drost overleden Vrij Dwang Geslaagd Film over Ederveen Geldboete voor diefstal op bouwwerk Woensdag 30 oktober a.s. Afkondiging van strafverordening RENSWOUDE BURGERLIJKE SfANü WERELDSPAARDAG- 30 OKTOBER 'BIJ-DE-TUPS" PAREN BIJ EEN BONDSSPAARBANK SPAARGIROREKENING GEGARANDEERDE SPAARBANKCHEQUES TERMIJNSPAARREKENINGEN PREMIE-SPAARREGELINGEN INNING VAN SALARISSEN EN PENSIOENEN REISVERZEKERINGEN VREEMDE VALUTA KLUISLOKETTEN HYPOTHEKEN EFFECTEN UW ZATERDAG 26 OKTOBER 1968 *9 VEENENDAAL De directrice van het bejaardencentrum De Engelenburgh heeft in de verste verte niet kunnen vermoeden dat haar afwijzende reactie op het aanbod van de S.K.F.-personeelsvereniging om aan de bejaarden in het tehuis kaarten voor een operette ter beschikking te stellen, zoveel stof heeft laten opwaaien. De vaderlandse pers is er op afgestoven als bijen op een pot honing. Daar is het echter niet bij gebleven. Uit alle delen van het land bereik ten de directrice brieven en briefkaarten waarin gepeperde taal wordt gebruikt. Ds. A. Vroegindeweij, voorzitter van het bestuur, geeft er een bloemlezing van: Ze variëren van „duivelin, die je bent" tot „ik wens je in de hel". De Hervorm de predikant heeft er geen woorden voor. „Ik vind al dat geschrijf kinder achtig". Wat de opmerkingen betreft die persoonlijk gericht zijn aan het adres van de directrice zegt hij: „En dan moet men weten welk een hoogstaand mens de directrice is". Ds. Vroegindeweij blijft rotsvast de overtuiging toegedaan dat de directri ce bij haar afwijzirig om te bemidde len bij de distributie van de kaarten juist heeft gehandeld. „Zodra je nog een eigen mening hebt in Nederland vliegen ze allemaal op je af. Ik vind het een wonderlijke zaak dat als je me ning niet strookt met die van de meer derheid je prompt belachelijk wordt ge maakt. De zogenaamde verdraagzamen worden dan bijzonder onverdraagzaam". In een artikel in het Veens Kerk blad" schrijft ds. Vroegindeweij over deze zaak onder meer „Mag men in Ne derland nog zelfstandig een beslissing nemen en mag men er nog een eigen mening op nahouden. Gelukkig heerst er in ons huis een bijzonder goede sfeer. Mensen van allerlei kerk en van ver schillend inzicht wonen in ons huis. Ie dereen is vrij om te gaan en te staan waar hij wil. Wanneer men ziet hoe men met elkaar omgaat zou men dit als voorbeeld kunnen stellen voor de hele samenleving. Maar de directrice is toch niet verplicht om haar medewer king te geven aan allerlei zaken die zo van buitenaf op haar afkomen". Als ds. Vroegindeweij de beslissing van de directrice nader toelicht zegt hij: „Als ze gezegd had goed geef maar hier die kaarten, dan was het geweest alsof de leiding van het tehuis het eens is met operettevertoningen. Het krijgt dan iets officieels. Ze had op die ma nier echter haar eigen geweten geweld aan moeten doen en dat kan men moei lijk van haar verlangen". Ds. Vroegin deweij is het er niet mee eens dat door het nemen van deze beslissing de be jaarden bevoogd worden. „Dit heeft niets te maken met betut telen. Ik zie echter alle aanbiedingen voor de bejaarden in het tehuis als een vorm van betuttelen. Men gaat er ken nelijk van uit dat ze bij ons veel te kort komen. Het tegendeel is waar. Als je hier met de bejaarden spreekt dan zeggen de meesten dat ze tijd te kort komen en „wat zijn we hier vrij". Ieder een mag hier vrij in- en uitlopen en dat is wel in flagrante tegenstelling met de opvatting van sommigen dat wij ter reur uitoefenen". Over de principiële houding die hij zelf en ook de directrice van het be jaardencentrum hanteert bij het ne men van beslissingen zegt ds. Vroe- indeweij nog: „Wij willen vanuit de Schrift leven ook op onze positie, waarin we geroepen zijn leiding te geven aan het besturen van dit be jaardencentrum. Dat gebeurt vanuit een bepaald levensbeginsel en daar kan men het mee eens zijn of niet". Ds. Vroegindeweij noemt de uitlatin gen van dr. J. Thoomes in een artikel dat gisteren werd gepubliceerd in Het ADVERTENTIE Vrije Volk, onzin. Dr. Thoomes zegt hierin onder meer: „Er is in Veenen- daal een invloedrijke groep mensen, die alles fout vindt wat maar een beetje plezierig is in het leven. Voor hen is het woord operette een vloek net als toneel en cabaret. Zij wanen zich in het absolute bezit van de waarheid, die zij uitdragen als een heilige strijd voor hun beginselen. Zij zijn fanatiek en on verdraagzaam. Elk fanatisme ontaardt in terreur. Want wie meent, dat wat hij zegt hetzelfde is als wat Onze Lie ve Heer zegt, kan daaraan een recht ontlenen om andersdenkenden de her sens in te slaan". Ds. Vroegindeweij weer aan het woord zegt: „Deze ma nier van debatteren is kinderachtig en niet juist. Blijkbaar kan je tegenwoor dig geen eigen mening meer hebben zon der dat je belachelijk wordt gemaakt". Volgens dr. Thoomes zijn er verschil lende bejaarden, die hem graag zon dags eens in het kerkzaaltje zouden ho ren preken „Maar ik mag niet. Dan moeten ze maar in hun kamertje een bandrecorder met m'n preek afdraai en. Zo gaat (jat daar", aldus dr. Thoo mes. „Er wordt in dat tehuis gebruik ge maakt van overmacht, doordat voor mondige mensen wordt beslist wat zij mogen horen en zien. Dat is een gees telijke dwang, een symptoom van een geestelijk achtergebleven gebied. Het is zo'ri mooi tehuis; de verzorging met het natje en droogje en de bewassing is er puik,, maar daar gaat het niet om. Er zijn, aldus nog steeds dr. Thoomes in het Vrije Volk, daar bejaarden, die een operette willen zien. Maar de direc trice zegt: „Dat woord kennen we hier niet", en dus: geen operette. In een persoonlijk gesprek noemt dr. Thoomes de affaire een vorm van ter reur. „Het schijnt in Veenendaal een plaatselijke gewoonte te zijn geworden dat een minderheid de wil op tracht te ADVERTENTIE Gezien de grote belangstelling op zijn onze kassen geopend van 91 uur en van 28 uur 's avonds. VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken be kend: dat gedurende drie maanden ter secretarie dezer gemeente (Raadhuis, kamer 1.7) voor een ieder ter lezing is nedergelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is ge steld, de door de raad dezer gemeen te op 25 juni 1968 vastgestelde veror dening regelende het verstrekken van alcoholvrije drank in deze gemeente. Deze verordening treedt in werking op de derde dag, na heden. Veenendaal, 22 oktober 1968. B. en W. voornoemd: De secretaris, Van Manen. De burgemeester, P. Bode. Geboren: Wilhelmina Jacoba, dochter van: Adr. Koppejan en J. W. van Rumpt; Izak Jan. z.v. J. van den Broek en A. van Veldhuisen, Kooiweg 18; Gerritje, d.v. J. van de Vliert en G. Bleijenberg. Ondertrouwd: Anthonie M. van den Berg en Dirkje van Bennekom. leggen aan een meerderheid", aldus dr. Thoomes, die ondanks de vele sombere berichten, die de laatste week zijn ge publiceerd, toch wel een zekere ver nieuwing in Veenendaal constateert. Ds. Vroegindeweij heeft helemaal geen goed woord over voor hetgeen het KVP-raadslid de heer M. G. H. Hen driks in hetzelfde artikel aanvoert. Het raadslid beweert, dat hij gevallen kent van rooms-katholieken, die niet in het bejaardentehuis konden komen op grond van hun overtuiging, „Maar bewijs maar eens, dat dit de reden was. De gedupeerden zwijgen erover, want ze kijken wel uit anders krijgen ze straks geen bejaardenflatje waaraan nu druk wordt gebouwd", aldus de heer Hendriks in het Vrije Volk. „Dat is in tens gemeen", reageert ds. Vroeginde weij nadat hij kennis heeft genomen van het desbetreffende artikel. „Dergelijke insinuaties zyn een raadslid onwaardig. Dat gaat alle perken te buiten". De pre dikant kondigt een bespreking van het bestuur aan waaraan deze kwestie aan de orde zal komen. „Misschien nodigen we ook de heer Hendriks wel uit", vult de dominee aan. Dr. Thoomes merkt in het artikel van Het Vrije Volk tot slót nog op: „De Ge reformeerde Bonders moeten de katho lieken niet. Als ze de pastoor zien aan komen lopen ze een straatje om. En als ze iets over Rome horen krijgen ze de kriebels. Dan denken ze aan brandsta pels en martelkamers". ADVERTENTIE Iedere spaarder ontvangt de fraaie kalender. Onze kantoren zi{n op deze dag geopend tot 's avonds 8 uur. ELST Gistermorgen overleed in het Julianaziekenhuis te Veenendaal mevrouw Drost, weduwe van G. Drost. Mevrouw Drost was de oudste inwoon ster van Eist en werd 3 september j.l. 99 jaar. Sinds haar huwelijk in 1892 woonde ze in Eist. Haar jeugd bracht ze in Ochten door. RHENEN De heer P. A. van Schup- pen slaagde te Amsterdam voor het ma kelaarsdiploma afgenomen door de Ned. Federatie van Makelaars. ADVERTENTIE Alleen zijn gemakkelijk uitneembaar en absoluut condensvrij. 0 In verschillende uitvoeringen 0 Beslist geen onderhoud 0 Maximale warmtebesparing 0 Volledige schriftelijke garantie op alle artikelen I ET OP I Openslaande delen worden voor u GRATIS voor kei wr x|en van onze ALUMINIUM TOCHTSTRIPS en toeh zjjn onze ramen AANTREKKELIJK IN PRIJS. Bel of schrijf geheel vrijblijvend ons adres J. J. SCHIPPER, Noordelijke Spoorstraat 11-13, Ede - Telefoon (08380)-10501 Toonzaal Spoorlaan 2, Bilthoven - Tel. (03402)-5524 WAGENINGEN „Als het nog een keer gebeurt, gaat u een week achter de tTalies", zei kantonrechter mr. A. C. van den Brand vrijdagmorgen tegen de jonge Wageningse stucadoor A. V„ die voor de zoveelste maal zonder rijbewijs achter het stuur was gaan zitten. „Ach edelachtbare, het was maar zo'n eindje. M'n vader had weer eens teveel op en toen moest ik 'm ophalen. Van 't Klaas Katerplein naar huis, meer is 't niet geweest", beweerde verdachte, leunend tegen de balie. „Dan had u maar moeten lopen of een taxi nemen", repliceerde de rechter. „U werd 3 juli voor dit feit bekeurd en op de 24ste juli gebeurde het opnieuw. U neemt maar een loopje met de wet. Ik zie hier ook nog een boete wegens overtreding van de maximum-snelheid...." Officier mT. J. C. H. Pieters keek nogal bedenkelijk toen V. slim lachend antwoordde: „Nee, daarvoor hebben ze me tot nu toe nog niet gepakt". „Dat was met een bromfiets", verduidelijkte de rechter. „Nou ja repliceerde de stucadoor. „Deze verdachte is gewoon niet ach ter het stuur weg te krijgen", conclu- teerde de officier in zijn requisitoir. Boete is blijkbaar onvoldoende. Dan lijkt me een week hechtenis, nu nog voorwaardelijk, - ^t een proeftijd van twee jaar, he angewezen middel. Daarnaast een boete van f 150 of vijf tien dagen". De rechter vonniste conform, wat een schouderophaal van verdachte als reac tie opleverde. Zaterdag 26 oktober Rehoboth, Renswoude, 19.00 uur: Uitvoering „Ons Genoegen". Junushof, Wageningen, 20.00 uur: Toneelgroep Theater met „Hendrik IV" (Deel 1). Maandag 29 oktober Junushof, Wageningen, 20.00 uur: Tsjechisch Dans-ensemble .Broln'. Marktgebouw, Ederveen, Schras, 15.45 en 19.30 uur: film over Ederveen Ned. Blindenbond. BIOSCOPEN Luxor Theater, Veenendaal, zaterdag 19.30 en zondag 15.00 uur: „De hete zon". Zondag en maandag 19.30 uur „De Cobra". Bio, Rhenen, zaterdag 20.00 en zon dag 14.30 uur: „Wat deed jij in de oorlog, Pappie?" Zondag 20.00 uur: „Verdorven liefde". UTRECHT (Tot 15 december manifestatie Stu denten Generale. Gebeurtenissen aangeduid met (S.G.) zijn in dat kader. Inlichtingen inform, cen trum. Plompetorengracht 9, tel. 030 - 18100). Zaterdag 26 oktober Stadsschouwburg, 20.00 uur: Hoofd stad Operette met „Die Czórdasfür- stin". Mickery-theater, Loenersloot, 20.30 uur: De Yale Reportory Company met twee eenakters: „The First word and the Last" van Richard France en „Keep Tightly closed in a Cool dry place" van Megan Terry. Zondag 27 oktober StadsschoiAvburg, 20.00 u.: Hoofdstad Operette met „Die Czórdasfür- stin". Majellatoren, 17.30—^ÏS.SO uur: Beiaardocncert door Jac. Ponten. Maandag 28 oktober Stadsschouwburg, 20.00 uur:' De Haagse Comedie met „Trommels en Trompetten" v. Bertolt Brecht. Pieterskerk, 20.15 uur: Utrechtse Kringcantorfj o l.v. r^j. Miek Rheenen. Solisten: Annet Robeer. sopraan en Joosje le Coultre, flui tiste. Tivoli, 20.15 uur: Concert door het USO m.m.v. cellogroep. Leeuwenberghkerk, Lepelenb., 20.15 uur: Concert door het Utrechts Studenten Barok-ensemble o. 1. v. Joop van Zon. Stadsschouwburg, Blauwe Zaal, 20.15 uur: De poëtische industrie, m.m.v. Judith Herzberger, prof. J. Em- mens, Carol van Herwijnen {S.G.). Dinsdag 29 oktober K. en W. (Utrechtse Kring), 20.15 uur Daniël Wayenberg, piano. Woensdag 30 oktober Aula Utrechts Conservatorium, 20.00 uur: Voordrachtsoefeningen. K. en W., 20.15 uur: De poëzie en haar randgebieden, m.m.v. Herman van Veen en zijn ensemble en Henk van Ulsen. Muziek van Misja Mengelberg (S.G.). Donderdag 31 oktober Stadsschouwburg, 20.00 uur: A.B.C.- cabaret o.l.v. Wim Kan en Corry Vonk met het programma: „Hop! Hop! Hop!" K. en W., 20.15 uur: De poëzie en haar randgebieden, m.m.v. Herman van Veen en zijn ensemble en Henk van Ulsen. Muziek van Misja Hengel- berg (S.G.). Vrydag 1 november Stadsschouwburg, 20.00 uur: A.B.C.- cabaret o.l.v. Wim Kan en Corry Vonk met het programma: „Hop! Hop! Hop!" Tivoli, 20.15 uur: Promenade-Con cert. Dirigent Paul Hupperts. Zaterdag 2 november Stadsschouwburg. 20.00 uur: A.B.C.- cabaret o.l.v. Wim Kan en Corry Vonk met het programma: „Hop! Hop! Hop!" Stadsschouwburg, 14.00 uur: Het Na tionaal Ballet. Werken van Van Dantzig: Monument en Ogenblik ken. Bespreking met Van Dantzig (S.G.). BIOSCOPEN Voorstellingen werkdagen 14.30, 18.45 en 21.00 uur, zondagen 14.15 16.30, 18.45 en 21.00 uur. Camera, Oude Gracht 156: „Ik ben nieuwsgierig - geel". Zaterdag 23.15 uur: „De grote stilte". City, Voorstraat: £9: McCord Dood of LAravt riimaTT, Vredenburg 29, dg. doorlo pend: „Billy Droom", twea films en uitgebreid nieuws. Palace, Vredenburg, 29, dag. 18.45 en 21.00 uur: „De straat van het ver derf". Zaterdag 23.30 uur: „Invi tation to a gunfighter". Olympia, Amsterdamsestraatweg 350, alleen middagvoorstellingen op zondag en woensdag, tot en met zondag: „El Dorado". Maandag tot en met woensdag: „Finale in Ber lijn". Rembrandt, Oudegracht 73: „Vier kante rekruut". Scala, Potterstraat 16, dag. 14.15 en 20.00 uur: „Play-time". Zondag 10.30 uur: „La Traviata". Studio, Oude Gracht 154, voorst. 15 min. later: „Mona, vrouw voor één nacht". Vreeburg, Vredenburg 8a, dag. 14.00 en 19.30 uur: „Dr. Zjivago". Zater dag 23.15 uur: „Nevada Smith". ARNHEM Zaterdag 26 oktober Stadsschouwburg, 20.00 uur: Wim Sonneveld-show met Ina van Faas- sen. Zondag 27 oktober Stadsschouwburg, 20.00 uur: Wim Sonneveld-show met Ina van j Faassen. Gemeentemuseum, 16.00 uur: Orgel concert door Addie de Jong uit Delft en Johan van Dommele uit Arnhem t. g. v. de tentoonstelling „Luister van het Orgel". Dinsdag 29 oktober Stadsschouwburg, 20.00 uur: Wim Sonneveld-show met Ina van Faassen. Woensdag 30 oktober Stadsschouwburg, 20.00 uur: Wim Sonneveld-show met Ina van Faassen. Musis Sacrum, 20.00 uur: Het Gel ders Orkest o. 1. v. Carl van Gara- guly. Solisten: Jan Wijn, piano en Erik Visscher, trompet. BIOSCOPEN Voorstellingen zon- en werkdagen 14.30, 18.45 en 21.00 uur. Rembrandt, Velperplein: „De Detec tive". Saskia, Looiersta-aat: „Ik-iten nieuws gierig - geel". Lufcor. Willemsplein: „Angelique en de Sultan". Zaterdag, 23J30 uur. „Het huis der begeerte". "^lace, Bakkerstraat, tjn. saterdag: „Winneiflfe tagen Witte Buffel". Zondag t.m. woensiL zonder glorie". Studio-A, Lange Wal, dag. 18.45 en 2 21.15 uur: „Es". Zondag en woens- J dag 14.30 uur: „Freddy, die Gitarre und das Meer". De Arnhemse consulent M. A. B. zat het werk blijkbaar hoger dan het feit dat hij voor de vierde maal bin nen dertien maanden een bekeuring we gens snelheidsovertreding had gekre gen. Omstandig vertelde hij, dat zijn werkprogramma overladen was, dat hij zo'n zestigduizend kilometer per jaar langs de weg zat, dat het aantal consu lenten uitgebreid moest WQrden en dat zij dan elk een rayon toegewezen zou den krijgen. Zijn dborlopende tijdnood vormde echter allerminst een verzachtende omstandigheid voor het Kantongerecht. De gedwongen snelheidsmaniak had ditmaal in Arnhem de 110-km li miet ruimschoots overschreden. „Ik was fout" gaf verdachte tenslot te toe. „Daar kunnen op de weg noodsitua ties door ontstaan. Uw rijwijze zou sta tistisch inhouden, dat u veel vaker de maximum snelheid overschrijdt. Om dat er te weinig controlemogelijkheden zijn, wordt het echter niet geconsta teerd. Ik eis een boete van f 100 en twee maanden voorwaardelijke ontzeg ging van de rijbevoegdheid met een proeftijd van twee jaar", aldus de of ficier. Rechter Van den Brand was van mening, dat de consulent maar een tijd je van de weg af moest. In zijn vonnis werd de gevraagde boete gehandhaafd maar daarnaast kreeg B. een onvoor waardelijke ontzegging van drie maan den. De eerstejaars student H. uit Wage ningen was nog maar net in zijn stu diestad toen hij op de Generaal Foul- keswe^ een proces-verbaal kreeg, om dat hij met zijn fiets niet het verplich te rijwielpad volgde. „Ik ben later gaan kijken en inderdaad staat er een bord, maar dat is 's avonds nauwelijks te ontdekken, vooral omdat er dan de schaduw van een boom op valt", ver telde de student. Officiér mr. Pieters vroeg een mini male boete van f 5 en de clementie van de rechter ging nog verder. „Ik vind uw verdediging wel aannemelijk", zei hij. Voor deze keer: schuldigverkla ring zonder toepassing van straf. Op de gelegenheid gekleed, met streepjesbroek en zwart colbert ver scheen R. V. voor 't kantongerecht. Hij stond daar per slot van rekening ook niet elke dag! De boomkweker werd ten laste gelegd, dat hij op een T-krui- sing in Veenendaal met zijn auto had ingehaald. Verdachte vertelde in klankrijk, sap pig Betuws, dat hij door de rijwijze van een andere automobilist zozeer af geleid was, dat hij de situatie ter plaat se onvoldoende nauwkeurig had beke ken. De tegenpartij was ook schuldig er was een aanrijding ontstaan Wx had een schikkingsvoorstel betaald. „Maar wie betaalt uiteindelijk het ge lag", wilde de heer V. weten, doelend op de schade. Dat wordt hier niet behandeld. Dat is een civielrechterlijke zaak, legde de officier uit. Hij eiste tegen de boomkwe ker een boete van f 30. Rechter v. d. Brand vonniste de gemoedelijke Be- tuwnaar met f 25. Tot 17.30 uur u dan «ven a.u.b. Van 17.30- 19.30 uur dan -brengen wij hem nog Alleen voor Veenendaal 's Zaterd. van 16.30-17.30 uur EDERVEEN Maandagmiddag 28 oktober wordt om kwart voor vier voor de jeugd de film getoond over Ederveen die deze zomer gemaakt is. Deze film zal ongeveer ruim een uur duren maar als de tijd, het toelaat zal er nog een leuke tekenfilm gedraaid worden, 's Avonds wordt de film over Ederveen die getiteld is „Hoe het hier reilt en zeilt" getoond worden aan de Ederveense burgerij. Na deze film zal er een film vertoond worden die geti teld is „Lachen is gezond". De voor stellingen vinden plaats in het markt gebouw aan de Schras waar ook de kin dervoorstelling gegeven wordt. Kaarten zijn in voorverkoop verkrijgbaar voor de avondvoorstelling bij café Markt- zicht, kapper Slotboom, Van Laar en bij D. van Heerdt. De opbrengsten van deze voorstellingen zfijn bestemd voor de Ned. Blindenbond. ARNHEM „Er gebeuren zo veel gekke dingen op de bouw. Ze stelen er als raven en iedereen loopt er maar in en uit". Dat zei gisteren de 52-jarige loodgie ter Henri R. uit Veenendaal tegen de Arnhemse politierechter mr. L. Bon- homme. R. stond terecht omdat hij van zijn werk in Ede twaalf zaagblaadjea, een ijzerzaag, een buigtang en een potje soldeervet zou hebben gegapt. „Welnee", zei Henri R. „Die zaag blaadjea had iemand anders in mijn tas gestopt. Toen ik ze zag heb ik ze er di- rekt weer uitgelegd". „Maar het andere gereedschap had u ergens buiten in een buis verstopt", merkte de officier van justitie, mr. R. A. Th. Gevers Deynoot, ironisch op. „Ik had het alleen maar willen le nen", verdedigde R. zich. „Als Ik het niet naast de werkkeet had gelegd liep ik de kans dat die 's avond» op slot zat". „Deze verdachte kleineert de zaak", vond de officier. „Als er sprake is van twaalf zaagblaadjes zegt hij het waren er maar twee. Die andere dingen heeft hij geleend In plaats van verstopt in een buis. Do opzet lijkt me duidelijk". Hij eiste vijftig gulden boete. Mr. Bonhom- •me veroordeelde R. tot een Iets lagere geldsom 35 gulden. ALS U VANDAAG NOG BELT. HEEFT U MORGEN HET GELD Kastanjelaan 40 Tel 08376-2720 Rhenen

De Vallei | 1968 | | pagina 3