Winkeliers helpen de gestoorde medemens met St.-Nicolaasactie ,Pas (beter) f op uw lot' RHC neemt deel aan competitie H. Kikkert sprak voor CHU-kiesverenigingen VALLEI? Belt 10550 11079 BEVOLKING PROTESTEERT Ederveners bang voor een levensgevaarlijke situatie na verbetering Slaperdijk Verrassende resultaten in Gelderse Vallei-competitie Buit van f 1000,- bij inbraak Rolschaatsbaan voor de jeugd Recticel N.V. in circustent Halve eeuw Ons Genoegen VEILING SEPTER TIEL Opbrengst voor dagverblijf voor gehandicapten in Veenendaal In memoriam Jan de Rooy Adspiranten Opbrengst bazaar Tollekamp f3000,- Intocht PUEM houdt demonstratie Rayonvergadering in Veenendaal Veenweg komt weer over dijk Geen moeite VEEMARKT UTRECHT Engelenburg nadert voltooiing COMITÉ VRAAGT BEVOLKING Instrumentarium moet helemaal worden vernieuwd Handbal Tafeltennis DINSDAG 5 NOVEMBER 1968 VEENENDAAL Laat Ons Niet Alleen Staan (LONAS) staat voor enige weken naast de Veenendaalse winkeliersvereniging Handel en Nijverheid. De Sint-Nicolaasactie van de winkeliers in Veenendaal zal namelijk in het teken staan van het door de stichting Lonas te bouwen dagverblijf voor gehandicap ten, waarvan de bouw binnenkort begint. De actie is een reprise van vorig jaar, toen een verloting voor het „Grote bad" een enorm succes had. Helaas werd toen de hoofdprijs een auto niet op- gehaaid. In tegenstelling tot vorig jaar hoopt men nu voldoende loten te hebben. Vo rig jaar was het miljoen loten uitver kocht voor het feest van de Heilige Nicolaas gevierd werd. Nu heeft men 15 miljoen lootjes laten drukken en AMERONGEN Op 23-jarige leef tijd is na een ongeval in militaire dienst overleden JAN DE ROOIJ. Hij was als vice-voorzitter én redacteur van de korfbalver. „Hemur Enge" een grote stuwkracht. De manier waarop hij de vereniging diende zal voor ons allen een voorbeeld blijven. Met volle inzet heeft hij onze korfbal gediend en met dankbaarheid zullen we dit gedenken. Maar in de eerste plaats verloren wij in Jan een vriend. De wa re vriendschap en trouw waarmee hij ons omringde zullen wij nooit meer ver geten. Op de Nieuwe Begraafplaats te Leersum hebben dan ook vele korfbal lers hem naar zijn laatste rustplaats begeleid. Ons medeleven gaat uit naar zijn fa milie, maar vooral naar zijn jonge vrouw, die een zo moeilijke tijd tege moet gaat. Moge zij kracht putten uit haar geloof en laat zij zich gedragen weten door de sympathie en waar mo gelijk de steun van alle korfbalvrien- Clen Rust in vrede, Jan. Het bestuur van Hemur Enge In verband met deze droeve gebeur tenis waren dit week-end alle Hemur Enge activiteiten afgelast. Wij willen de leden erop attent maken at het trai nen in de zaa la.s. vrijdag wel door gaat. RHENEN Ook deze laatste veld- handbalzondag viel in het water. Slechts één team speelde: de jongens- adspiranten. Candia behaalde met 81 een gemakkelijke overwinning op Oranje. Een goede gelegenheid om iets dieper in te gaan op de komende zaalhandbalcompetitie, die zaterdag 9 november van start gaat. RHO neemt met twee hïerenseniorenteams, één jon- gensjuniorenteam, één jongensadspi- rantenteam, één jongenspupillenteam, één damesseniorenteam en één meis- jesjuniorenfeam aan die competitie deel. In totaal zeven teams, die helaas onevenredig over dames en heren zijn verdeeld. Er is door de junioren- en senioren teams in de „Reehorst" te Ede gedu rende enkele woensdagavonden al hard getraind onder de deskundige leiding van de heer Beumkes, terwijl de al daar geleerde stof door vaste trainer Van de Pol in de gymnastiekzaal aan de Larikslaan in Rhenen nog eens dun netjes werd overgedaan. Er kan dan ook rustig worden gesteld, dat deze twee leeftijdsgroepen goed voorbereid de zaalcompetiiie induiken. En al heb ben adspiranten en pupillen dan niet in Ede kunnen trainen, vergeten zijn ze zeer zeker niet. Voor de dames is het begin van de zaalcompetitie zonder meer gunstig, want nu kan men einde lijk weer eens compleet gaan opere ren. De competitie wordt dit jaar gespeeld in wel vijf sportzalen. Amersfoort, Utrecht, „Bernhardhal" en „De Dreef", Hilversum en de Utrechtse „Beatrixhal". Het veelal gezamenlijk reizen komt de verenigingsband ten goede en het is gebleken, dat vooral de jeugd zich meer tot deze vorm van handbal voelt aangetrokken dan tot het veldhandbal. Omdat het ondoenlijk is in dit bestek de gehele competitie-indeling van RHC de revue te laten passeren, beperken we ons ditmaal tot de twee teams die in de eerste klasse van hun leeftijds groep uitkomen, t.w. de herensenioren en de jongensadspiranten. De eersten zullen het moeten opnemen tegen Fide- lits, HHC, Laren, Spirit en Sport Ver eent en het dient gezegd, dat RHC in deze poule bovenaan moet kunneneindi- gen om eindelijk eens te kunnen probe ren door te stoten naar het district. De adspiranten moeten aantreden tegen Achilles, Attila, Oranje, Sport Vereent en U.D. Het tweede seniorenteam zal ondanks de tweede plaats van vórig seizoen toch een klasse hoger uitkomen omdat het bij keuze is gepromoveerd. Er komt een hele competitie. >ehalve voor de pupillen die een dubbele spe len. Wie Lid wil worden kan zich mel en bij L. Bij'ker, Goudenregenplantsoe 21, Rhenen of telefoon 2769 te Wage ningen. RHC kan nog leden gebruiken. daaraan hoopt men voldoende te heb ben. Vrijwel iedereen rekent er op dat die lootjes op 5 december uitgedeeld zullen zijn. Mocht dat onverhoopt niet zo zijn dan bestaat er tot 30 december gelegenheid de lootjes te verkopen. Op die datum zal notaris Hage die weer geheel belangeloos zijn medewerking heeft toegezegd de trekking hou den. Dc prijzen voor deze loterij zijn de moeite waard. Als hoofdprijs fungeert een Simca-1000 personenauto met een waarde van ruim f 5.000,-. Verder wor den er vijf bromfietsen verloot die in waarde variëren van f 700- tot f 450-. De loten zullen door de Veenendaalse middenstand gratis uitgereikt worden bij elke bestede gulden. Ook de niet- leden van „Handel en Nijverheid" kun nen op deze actie inhaken. Lonas heeft reeds een aantal jaren plannen om in Veenendaal een gezins vervangend tehuis voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten te bouwen. Voor de inrichting van dat tehuis die RHENEN De bazaar, gehouden in „De Tollekamp", heeft maar liefst f 3000,- opgebracht. Hoewel er nog on kosten moeten worden betaald, blijft er toch een flink bedrag over. Het wordt besteed voor aankoop van allerlei ma teriaal om de bewoners van het bejaar dencentrum weer werk te kunnen ver schaffen (arbeidstherapie). De volgende bazaar wordt gehouden in 1970. Men wil de dames voorlopig wat rust gun nen. Het organiserend comité is bijzon der dankbaar. Velen hebben hun mede werking vèrleend, zoals winkeliers, par ticulieren en het Rode Kruis. Ook de bewoners zelf hebben hun steentje bij gedragen. Zij hebben we vele uren werk gehad. Verschillende prijzen zijn nog niet afgehaald. Zoals 308-301 rood twee bak jes cactussen; 173 rose Smirnakussen; 337 wit kussen; 461 groen tafellaken; 330 geel sprei; 563 rood schilderij toren met markt; 82 blauw schilderij win- tergezicht. Deze prijzen kunnen worden afgehaald met inlevering van lotnum mer bij de secretaresse van het comité mevrouw Bruins-Brouwer, kamer 220. uit de aard der zaak zeer kostbaar is hopen de winkeliers f 18.000,- ter be schikking te kunnen stellen. Dat is de netto-opbrengst van de verloting in dien alle loten verkocht worden. De loterij wordt gehouden tijdens de Sinterklaasactie die van vrijdag 15 no vember tot en met donderdag 5 de cember duurt. De intocht van Sint-Ni- colaas is gepland op zaterdag 16 no vember. De Sint komt om 14.30 uur aan op de Bergweg en zal via een tocht door Veen endaal-Zuid om 15 uur verwelkomd worden op het raadhuis door burgemeester de P. Bode die toege zegd heeft met vrouw en dochter op het bordes te staan. Tijdens de actie zullen de winkels van vrijdag 29 november tot en met woensdag 4 december i eredeadonvtto woensdag 4 december iedere avond tot 21 uur geopend mogen zijn. De winke liersvereniging heeft besloten op zater dag 30 november de deuren dicht te houden maar daarvoor in de plaats heeft men het gemeentebestuur ver zocht op donderdag 28 november reeds in de avonduren geopend te mogen zijn. De beslissing van het gemeente bestuur is nog niet bekend zodat hier van later mededeling gedaan zal wor den. Om het fiasco van vorig jaar te gen te gaan de hoofdprijs is nooit af gehaald heeft de voorzitter van de winkeliersvereniging de heer J. H. van Schuppen de actie van dit jaar een motto meegegeven. Het luidt: Pas (beter) op uw lot". Mocht de auto dit jaar ook niet afgehaald worden dan vervalt hij evenals dat met de vori ge het geval was aan het goede doel i.e. Lonas. Om de prijzen bekend te maken bij het publiek zullen de bromfietsen gedurende de actie tentoon gesteld worden in de etalage van de oude winkel van Stapperbelt terwijl de bromfietsen en de auto op zaterdag 23 november door Veenendaal gereden zullen worden. ELST Donderdagavond 7 novem ber zal de afdeling Huishoudelijke Voor lichting van de PUEM een demonstra tie houden van elektrisch koken, bakken en braden in Café „Sportlust" in Eist, aanvang half acht. Ook over het gebruik van de grill zal een uiteenzetting worden gegeven, ter wijl iedere bezoekster een aantrekkelijk boekje met recepten wordt aangebo den. Daarenboven is er nog een klei ne gratis verloting. De toegang is gratis. VEENENDAAL Gisteravond werd in de kleine zaal van het Verenigingsgebouw aan de Eikenlaan een rayonvergadering gehouden van de CIIU. De vergadering was belegd door de propagandacommissic van de Christelijk Historische Unie. De voorzitter van deze commissie, het Tweede-Kamerlid de heer H. Kikkert, hield een korte lezing over de buitenlandse, binnenlandse en partijpolitiek. Het voor zitterschap van de vergadering berustte bij jhr. mr. L. E. de Geer van Oudegein, lid van de Eerste Kamer. Op de vergadering waren de vijf kiesverenigingen Achterberg, Rhenen, Amerongen, Renswoude en Veenendaal uitgenodigd. De kiesverenigingen van Amerongen en Renswoude waren niet aanwezig. Na de lezing van de heer Kikkert konden de aanwezigen vragen stellen over hetgeen hij gezegd had. De heer Kikkert noemde de wereld politiek zorgelijk. Hij haalde hierbij voorbeelden aan, zoals Viëtnam en de verhouding Oost-West. Door de recente gebeurtenissen in Tsjecho-Slowakije was de ontspanningspolitiek abrupt verbroken. „Onze methode om met de landen van het Oostblok afzonderlijk te praten bleek niet juist te zijn", aldus het Kamerlid. Wat de binnenlandse politiek betrof toonde de heer Kikkert" zich nogal opti mistisch. „Het kabinet De Jong zit op rozen", zei hij. De CHU-afgevaardigde was bijzonder tevreden over de gang van zaken op allerlei gebied. „Het is wel goed om een kabinet dat op rozen zit steeds met kritiek te prikkelen, an ders bestaat het gevaar, dat het in slaap valt". In de Tweede Kamer verkeerde men volgens de heer Kikkert in een moeilij ke situatie met de veertien partijen. „Als er na de volgende verkiezingen nog eens dertig bijkomen, wat zeer goed mogelijk is, ontstaat er een on mogelijke situatie" Over de toestand binnen de CHU was de heer Kikkert tevreden. De CHU had zich volgens hem voorspoedig en snel ontwikkeld. Wat de CHU-jongeren be treft, zei hij. „Ik vind ze de beste van heel Nederland. Dat neemt niet weg, dat er wel eens botsingen zijn". Na de pauze kregen de aanwezigen gelegenheid tot het stellen van vragen. Men ging onder andere in op de woor den die de heer Kikkert had gesproken over de werkloosheid in Nederland. Men was hier wat minder optimistisch over dan de heer Kikkert. Ook werd gesuggereerd, dat de regering eer.s wat moest doen aan het feit, dat er voor nog 84.800 personen werkgelegen heid is. Uit de gebieden waar werk loosheid is zou men deze vacatures kunnen opvullen. Volgens de heer Kik kert waren deze twee punten niet zo eenvoudig met. elkaar in overeenstem ming te brengen. ADVERTENTIE Tot 17.30 uur u dan even a.u.b. Van 17.30- 19.30 uur dan brengen wij hem nog 1 Alleen voor Veenendaal 's Zaterd. van 16.30-17.30 uur EDERVEEN De bevolking in Ederveen heeft behalve de brandweeraffaire nog meer reden om minder-gelukkig te zijn met besluiten die over haar hoof den heen worden genomen. De Provinciale Waterstaat van Utrecht heeft een plan uitgewerkt om de slaperdijk weer in orde te maken, maar dat betekent, dat de levensgevaarlijke verkeerssituatie bij het begin van de Veenweg opnieuw zal ontstaan. Hiertegen willen een aantal Ederveners protest aantekenen. De Veenweg werd enkele jaren gele den verhard en tegelijkertijd kreeg het gemeentebestuur een stukje van de dijk VEENENDAAL In de kring Gelderse Vallei van de NTTB is sinds enkele weken de competitie van start gegaan. Er werden tot nu toe al enige opmerkelijke resultaten geboekt, waaronder een geflatteerde overwinning van STV Climax 4 op het bezoekende Kracht en Vriendschap 3, in de derde klasse E. Hol, v.d. Brink en v. Hal hieven ongeslagen en brachten mej. Scheeren en mej. v. Dam de eerste nederlagen toe. De uitslag was hier 91 voor STV Climax 4, maar daar er zeven partijen in drie games gingen, had de uitslag zeer gemakkelijk niet ver van een gelijk spel af kunnen liggen. Verder is opmerkelijk de 91 zege van SKF 2 op het bezoekende RTC 3 uit Ede. Schimmelp. 1 verloor vrij onverwacht met 28 van RTTV uit Rhenen, dat hiermee de eerste punten binnenhaalde. In 3F verloor SKF 1 in Wageningen met 64 van Swift 2. V.d. Berg (SKF) verloor hier zijn eerste wedstrijd van Bax (Swift), die op zijn beurt de eer weer moest laten aan M. Diteweg. RTTV 7 boekte zijn eerste overwin ning ten koste van KEV 4 nl. 9-1, dat nu met Shot 3, dat met 100 van RTTV 5 verloor, de laatste plaatsen moet delen. In 4J won RTC 4 zijn eerste wed strijd tegen SKF 4 met 82. V. Smaa- len van RTC 4 bleef ruimschoots onge slagen en had een gemakkelijke avond. Budding (SKF) won 2 maal, evenals v.d. Meulen en v. Voorst van RTC 4. RTTV 8 won tegen de verwachting in van STV Climax 7 met 7-3. Mevr. No- termans bleef ook nu ongeslagen even als G. v.d. Wetering. Van STV Climax zijde werden de punten gescoord door Gaasbeek, v.d. Brink en v.d. Kraats die allen van mevr. v. Breenen won nen. In 4K had KEV 6 geen enkele moei te met de spelers van Schimmelp. 2, die met een 8-2 nederlaag naar Wageningen werden gestuurd. Met deze overwin ning boekte KEV 6 zijn 2e zege. We zenberg, Veenendaal en KEV zijn na de ze 2 wedstrijden nog ongeslagen. WSTC uit Wageningen boekte eveneens zijn RHENEN Terwijl het echtpaar Van T., wonende aan de Eikenlaan in Rhenen, niet thuis was, hebben tot nog toe onbekenden zich toegang weten te verschaffen tot hun woning. Pas de volgende ochtend ontdekten de bewo ners dat een geldkistje was opengebro ken en dat er ongeveer f1000,was verdwenen. De politie heeft onmiddellijk een on derzoek ingesteld. Er werden wel vin gerafdrukken gevonden, maar van de daders ontbreekt verder spoor. tweede overwinning. Het bleef baas over STV Climax 9 met 7-3, dat het zonder E. Vos jr. moest doen. Voor Vos viel hier W. Helderman in, die 2 overwinningen boekte. Tenslotte in 4K het verrassende gelijke spel van STV- Climax 8 tegen Shot 4, dat in tegenstel ling met verleden jaar ook nog reen vuist kan maken. J. Vos en J. v. Eden boekten tegen Shot hun eerste overwinning, terwijl Rust voor twee punten zorgde. Verwey van Shot boekte deze avond 3 overwin ningen en heeft met dit resultaat veel bijgedragen voor dit gelijke spel. Ritac 2 ging op de goede weg voort en won met 91 van SKF5. T. v. Beveren (Ri tac) bleef ook nu ongeslagen. T. Vaart jes wist deze avond alle 3 partijen vor ziioh op te eisen. Smijders (SKF) was de man die hier de eer redde ten koste van G. v. Erven (Ritac). in bruikleen. Hierdoor was de mogelijk heid om de dijk te doorgraven ontstaan en zo 'n veilige aansluiting op de huidi ge Munnikenweg in Ederveen te ma ken. Voorheen liep die aansluiting over de Dijk en daardoor gebeurden tal van ongelukken. Vooral sinds het verharden van de Veenweg is er van deze korte verbinding met Renswoude veel ge bruik gemaakt. Daarbij stellen de agita toren dat er meer motorrijtuigen bijge komen zijn, sinds het doorgraven van de dijk, waardoor de kans op ongeluk ken veel groter wordt. De protesterenden vragen zich af waarom het beslist noodzakelijk is dat de dijk weer hersteld wordt. De kans dat hij ooit dienst moet doen wordt vrij wel uitgesloten geacht, terwijl boven dien in het verleden altijd gebleken is, dat de dijk het water toch niet kon te genhouden. Indien de verbetering van de dijk doorgaat, dan zouden de Eder veners het op prijs stellen, dat de door braak voor de Veenweg gehandhaafd blijft en dat er aan weerszijden van de weg voorzieningen gemaakt worden om in noodgevallen de doorbraak met bal ken af te kunnen sluiten, zoals ook het geval is bij de Rijksweg. Omdat het magazijn van waterstaat vrij dicht bij de Veenweg ligt, lijlrt hun dat een goe de mogelijkheid. De heer St. Boonzaaier jr., Munniken weg 5 in Ederveen is een der initiatief- nmers van het protest. Hjj zou graag met zoveel mogelijk Ederveners in contact komen, om gezamenlijk de be trokken instanties van de gevaarlijke situatie op de hoogte te brengen. UTRECHT, 4 november Op de Utrechtse paardenmarkt zijn vandaag 305 dieren aangevoerd. De prijzen wa ren (in guldens): luxe paarden 1150- 1600, werkpaarden 1250-1625, 3-jarige paarden 925-1200, 2-jarige paarden 700-950, veulens 300-650, hitten 700- 925, oude paarden 750-1450, slachtpaar- den 2,70-3,60 per kg geslacht gewicht; jonge slachtpaarden 3,60-4,00 per kg geslacht gewicht. De handel was matig. VEENENDAAL De woonwijk „De Engelenburg" begint nu haar definitieve ge zicht te kragen. Door veel bewoners Is vaak geklaagd over de trage wjjze waarop de bestratingswerkzaamheden en dergelijke uitgevoerd werden, maar momenteel is men zover, dat de wfjk een werkelijk leefbaar karakter krijgt. Behalve dat men nu de ventwegen van een gladde asfaltlaag voorzien heeft wordt er ook het een en ander gedaan aan de verdere aankleding van de wijk. Zo is er achter de Pal- mengrift een rolschaatsbaan aange legd die ook voor de beoefening van enkele balsporten geschikt is. De groenvoorziening begint nu ook in aan leg te komen en waarschijnlijk zullen het volgend voorjaar de zwarte asfalt- kleuren gaan afsteken tegen het prille groen van de beplantingen. Het ligt in de bedoeling op zo kort mogelijke termijn het aantal voorzie ningen vooral voor de jeugd nog iets op te voeren. KESTEREN De polyetherfabriek Recticel N.V. in Kesteren heeft voor de komende wintermaanden de grote circustent van Toni Boltini gehuurd. De fabriek kampte met een groot te kort aan opslagruimte. De grote cir custent betekent slechts een voorlopige oplossing gedurende de periode dat AMERONGEN In Amerongen is een comité opgericht dat binnenkort een aantal acties gaat ondernemen ten bate van de plaatselijke muziekvereniging Ons Genoegen. Het gehele instrumentarium van de harmonievereniging moet worden vernieuwd. De acties staan in het kader van het 50-jarig bestaan van Ons Genoegen op woensdag 21 mei heeft men een circulaire uitgereikt, wordt gevraagd. 1969. Aan de bevolking van Amerongen waarin om hulp en suggesties tot hulp Het actie-comité schrijft in de circu laire: „Onze ijverige muzikanten ver dienen het ter gelegenheid van hun be langrijke jubileum zelf eens in het zonnetje te worden gezet, temeer daar zich voor deze vereniging aan de hori zon donkere wolken gaan aftekenen' In 1919 werd de muziekvereniging op gericht. Het gehele instrumentarium was, zoals toen gebruikelijk, hoog ge stemd. Na de bevrijding in 1945 gingen de fabrieken van muziekinstrumenten alleen nog maar instrumenten met lage stemming maken. Dit gaf destijds on der de muziekkorpsen in Nederland veel beroering, maar protesteren hielp niet. De instrumenten met een hoge stemming moeten nu speciaal worden besteld en zijn 40 tot 60 pet. duurder dan de instrumenten met een lage stemming. „Ons Genoegen' :s nu genoodzaakt zich een geheel nieuw instrumentarium aan te schaffen. De meeste instrumen ten zijn versleten. Het zou te duur ko men alleen maar de versleten instru menten te vervangen door nieuwe, om dat men zich dan aan de hoge stem ming zou moeten houden. Bovendien kan men met de oude, hoog gestemde instrumenten niet samen spelen met piano, orgel of dergelijke instrumenten die allemaal laag gestemd zijn. Om de vernieuwing van het instrumentarium mogelijk te maken gaat men volgend jaar enkele acties voeren. Over twee weken geeft het actie-comité een twee de circulaire uit, waarin de inwoners van Amerongen meer verteld zal wor den over de te voeren acties. „Ons Genoegen" werkt als harmonie en als boerenkapel mee aan de opluis tering van feestelijke gebeurtenissen, herdenkingen en jubilea in Amerongen. Over het algemeen bestaat bij de jeugd weinig animo voor muziekkorpsen. In Nederland werden ten gevolge hiervan al diverse korpsen opgeheven. In Ame rongen heeft men momenteel tien jeug dige muzikanten in opleiding en er is zelfs een wachtlijst. het circus in winterslaap" is. In de I uitsteekt zullen tijdelijk de blokken tent die boven het fabriekscomplex polyetherschuim worden opgeslagen. Opgave van de Tielse Veiling Opgave na klasse mm maat. Appelen Benderzoet x Cox Orange Pippin kl.2 Ingrid Marie kl.2 x Goudreinet kl.l x Goudreinet kl.2 x Golden del. kl.l x Golden del. kl.2 Notarisappel kl.2 Jasappel x Jonathan kl.2 Lomb. Calville kl.2 Laxtons Superb, kl.2 Rienzotet Glorie van Holland kl.2 Bellefleur Eng. kl.2 Lemoenappel Dijkmanszoet Kroet per 100 kg zuur f 14,-; rood f9,60; zoet f8,-. Fabrieksfruit per 100 kg blank f 15,30; rood f 9,69. Peren: Avez Kapelle Septer te Tiel van maandag 4 november 1968. 2 16—26 75/opw 70/75 65/70 60/65 55/60 1 38—45 63—83 56—87 48—66 37—47 27—31 19—66 40—47 40—52 32—42 23—39 45—57 43—46 39—42 36—55 40—44 31—40 45—52 39—50 35—46 32—41 26—30 25—32 26—29 20—22 17—25 11—26 15—25 12—20 11—15 11—33 24—26 18—29 29—34 31—33 28—30 17—27 32—36 30—34 20—38 19—28 17—32 v 20—22 17—19 23—31 12—24 23—26 29—47 18—21 21—30 31—36 8—16 Bonne 1. de Avranches kl.2 Beurre Hardy kl.2 Beurre Alex Lucas kl.2 1625 66—71 15—28 72—74 45—47 9—21 41—44 43—45 20—25 38—51 8—28 6—16 40—42 24—26 28—33 16—23 23—26 1521 15—25 20—67 7—38 21—36 8—18 13—30 6—14 16—32 x 6—21 10—16 7—14 Doyenne du Co. kl.2 x IJsbouten Conference kl.2 Legipont kl.2 x Gieserwildeman x Brederode x Winterjan St. Remy Zw. Wijnpeer kl.2 Perenkroet per 100 kg f3,40. Bramen per doosje 3638 Groenten Andijvie 2435; Prinsessen bonen 1.051.65; Uien 1726; Sla per 100 krop f 14,00 —17,00 5,00—8.00; Rodekool P—16; Prei 29—36 17—23; Spruiten 38—52 30—36; Wortelen 1822; Savooiekool 2430; Tomaten per bakje 1,803,30 1,001,30. Veldsla 2,60—2,70. x Hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld.

De Vallei | 1968 | | pagina 3