't Is een kruis Middenstand Kesteren houdt St. Nicolaasactie ten bate van de sport SINT OP 23 NOVEMBER PER BOOT NAAR F.LST Iglo maakt nü verschil tussen andijvie! andijvie a la crème j „Baas Hen" veertig jaar in het bedrijf I VV V-avond rond open haardvuur I De heer A. W. de Haas maakte motorische'ontwikkeling mee Een herberg en een paard was t begin Cor Ouwehand op safari PTT-toneel voor Excelsior EHBO-iunioren bekampen elkaar in jeugdherberg Minder belasting biljetten voor Renswoudenaren Voorjaarszorg met de winter voor de deur Honds M.A.C.-avondrit Benoeming chef van politie wordt spoedig verwacht Trekker reed door na aanrijding Meer Raad vergadert Bij e reumatische pijnen, spit, neusverkoudheid, verstuikingenen winterhanden. infraphil 42.50 PHILIPS WOENSDAG 13 NOVEMBER 1968 RHENEN De Cuneratoren staat rond de prachtige spits opnieuw hele maal in de steigers. De haan is gevlo gen en nu is ook het enorme ijzeren kruis, waarop die haan moet rond draaien, verwijderd. Het ligt in de sme derij van de heer A. Bovenschen (84). We hadden het graag rechtop willen fotograferen, maar aangezien het orv- geveer 200 kg weegt, was dat met de weinige mankracht die op het moment aanwezig was, helaas niet mogelijk. Het kruis is in het midden twee meter breed en vier. meter hoog. Er moeten enkele kleine restauraties aan worden verricht en daarna gaat het op trans port naar een inrichting, waar het een speciale weer- en windbehandeling krijgt. Voor de christenen is het kruis de eeuwen door een symbool van de verlossing. Het is wel zeker, dat in de vijftiende eeuw dit kruis als een derge lijk symbool op het hoogste punt van de Cuneraioren is gezet. Nu de toren zo langzamerhand opnieuw helemaal in de steigers verdwijnt zou men ge neigd zijn aan dit kruis die andere be tekenis te geven, in de geest van „elk huis heeft z'n kruis"maar dat slaat voor de toren dan wel op de oneindig durende restauratiewerkzaamheden, 't Is gewoonweg een kruis RHENEN Cor Ouwehand (20), die behoort tot de derde generatie van de Ouwehand's, die sedert de dertiger ja ren het bekende dierenpark op de Greb- beberg in stand houden, en de in de toekomst over dit park de directie zal gaan voeren, bevindt zich momenteel in Zuid-Afrika, waar hij ongeveer acht maanden zal blijven om enerzijds het leven van dieren in de vrije natuur te bestuderen en anderzijds ervaringen op te doen bij safari's. De heer Ouwehand jr. schreef, dat hij de eerste safari achter de rug heeft. Veertien dagen lang huisde hij in een groot soort kist, voorzien van kijkgaten, aan de oever van een groot meer op 600 km afstand van zijn stand plaats in Okahandja, midden in de oer wouden van het meest zuidelijk deel van Afrika. Hij zag daar gnoe's, ze bra's, antilopen en giraffen bij de drinkplaatsen. In deze niet tot de na tuurreservaten behorende gebieden worden de dieren niet alleen geobser veerd, maar ook gevangen ter aanvul ling van de dierentuinen over de gehe le wereld. ACHTERBERG Zaterdag 16 no vember geeft de gymnastiekvereniging „Excelsior" haar jaarlijkse toneeluit voering in het buurtschaphuis. Door de toneelgroep „Vocaza'r van de sport- en ontspanningsvereniging P.T.T. te Ede, zal worden opgevoerd een blijspel in drie bedrijven getiteld: „De doffer op de dakgoot". Dit vrolijke spel is reeds met veel succes opgevoerd te Ede. J ELST De EHBO juniorenploeg, afdeling Efct, verleden jaar winnaar van de jaarlijkse wedstrijd in Rhenen, heeft nu de eer dit evenement te orga niseren, dat plaatsvindt zaterdag 16 november in jeugdherberg De Eikel kamp. Er zullen een twintigtal ploegen uit de provincie Utrecht aan de wedstrijd deelnemen, waaronder ploegen uit de omliggende plaatsen. De jury is gevormd uit artsen, uiter mate kundig op EHBO-terrein. Als patiënten fungeren leden uit een zogenaamde lotusgroep bestaande uit personen die een speciale opleiding hebben gevolgd om als patiënt (bijv. verkeersslachtoffer) te kunnen optreden. ADVERTENTIE 1555 KAREL V DOET AFSTAND VAN DE NEDERLANDEN. MAAR NIET VAN "VLEK", DIE KEIZERLIJKE JENEVER. Wel wis en waarachtig was in die tijd "Vlek" er al. Van 1550 af wordt "Vlek" volgens hetzelfde oude recept uitzuiver graan gestookt. Ook die extra zachte jonge jenever "Vlekje". De goedkoopste van alle merkjenevers. 10.25 per liter. ANNO 1550 RENSWOUDE De inwoners van Renswoude krijgen voortaan ieder jaar geen vier maar twee gemeentelijke be lastingbiljetten door de deur. Het houdt geen verband met een inkrimping van het gemeentelijk belastinggebied maar met een vereenvoudiging van de ge meentelijke administratie. In de toekomst zullen de straat- en rioolbelasting namelijk op een biljet in gevorderd worden, terwijl hetzelfde sy steem zal worden toegepast met de huis- vuilrechten en de hondenbelasting. De invordering van de straatbelasting wordt tot dusver geregeld ingevolge een verordening die dateert van oktober 1958 en een looptijd heeft tot 1 januari 1969. De raad wordt voorgesteld een nieuwe verordening op de heffing en invorde ring van de straatbelasting per die da tum goed te keuren. Het samentrekken van straat- en rioolbelasting betekent geen verhoging alhoewel uit een bij het voorstel gevoegde staat van inkomsten en uitgaven blijkt, dat de lasten de ba ten vele malen overtreffen. RHENEN Tuinchef Wildekamp van Ouwehands Dierenpark heeft, gedachtig aan het spreekwoord regeren is vooruitzien", de afgelo pen week met zijn staf van perso neel niet minder dan 20.000 tulpen bollen in de dierenparkgrond op de Grebbeberg gepoot. Wanneer ko mend jaar met Pasen het seizoen 1969 aanvangt zullen de talrijke bezoekers weer verrast worden op een uitzonderlijk fraaie kleuren pracht. Het ene seizoen is nog niet afge lopen of achter de schermen wordt al weer gewerkt aan het volgende. RHENEN Donderdagavond 14 no vember organiseert de VVV te Rhenen in restaurant „De Koningstafel" op de Grebbeberg een praatje rond h^t open haardvuur, waar excursieleider Adri- aan P. de Kleuver onder meer een cau serie zal houden en daarbij talrijke vondsten aan de bezoekers zal tonen. VVV-Rhenen zet hiermee de eerste stap op een nieuwe beleidslijn, namelijk ook 's winters doorgaan met activiteiten voor de toeristen en wellicht toekomsti ge gasten. „In de winter is het in Rhenen net zo mooi als in de zomer. Denkt u maar eens aan de bossen, wanneer die be sneeuwd zijn. Misschien zijn ze dan nog wel mooier dan in de zomer", zei gis teravond VW-voorzitter A. J. Boven schen. „Wij hebben met deze avond al direct een succesje geboekt, want de NCRV maakt er een uitzending van", aldus de heer Bovenschen. RHENEN Op de Utrechtsestraatweg nabij de afrit naar de Veerweg moest gistermiddag een automobilist plotseling op z'n rem gaan staan om een grote bouvier te ontwijken. Het gevolg was dat een achterop komende auto op de wagen van de remmende automobilist botste. Er werd niemand gewon$, maar de blikschade was aanzienlijk. De hond werd zwaar gewond en is later afge maakt. ADVERTENTIE Overal waar warmte helpt, helpt de gèneeskrachtige warmte van Philips Infraphil beter. geneeskrachtige warmte die diep doordringt VEENENDAAL Zaterdagavond 16 no vember organiseert de MAC yeenen- daal een oriënteringsrit vanaf hotel „La Montagne". De geroutineerden kunnen starten in de A-klasse terwijl de minder bedreven automobilisten in de B-klasse een gooi naar de prijzen kunnen doen. De in schrijving staat vanaf 19.00 uur open. Om mee te kunnen rijden is het niet nodig dat de wagens met bijzondere verlichting zijn uitgerust omdat alle oriënteringspunten met de "normale autoverlichting te zien zijn. KESTEREN De winkeliersvereni ging in Kesteren organiseert dit jaar de St. Nicolaas-actie ten bate van de sportvereniging „Kesteren". Zaterdag 16 november doet de Sint, vergezeld van zijn knechten, zijn intre de in het dorp. Om 3 uur 's middags wordt hij verwelkomd op 't Dorpsplein door de heer D. J. Pott, burgemeester der gemeente Kesteren. De fanfare Kesteren zal deze middag voor de nodige muzikale noten zorgen. Alle schoolkinderen zullen van de Sint een traktatie ontvangen. De winkeliers houden de actie om de St. Nicolaasinkopen zo aantrekke lijk mogelijk te maken. Bij de aanko pen ontvangt men voor elke bestede gulden gratis 'n bon. 10 van deze bon nen plakt men op 'n kaart. Deze kaar ten zijn bij de deelnemende winkeliers verkrijgbaar tegen betaling van 10 cent per stuk. De opbrengst van de kaarten komt geheel ten goede aan de Sport vereniging „Kesteren". De volle kaar ten kan men, voorzien van naam en adres, inleveren bij alle deelnemende winkeliers. Op deze genummerde kaar ten vallen prijzen. De trekking van de winnende kaarten zal geschieden door de heer E. Huber te Kesteren. De trek- kingslijsten zullen na 10 december 1968 bij de deelnemende winkeliers worden opgehangen. De prijzen zijn o.a.: Koelkast, rijwiel, eetservies, kook- set, wollen deken, keukenklok, nikkelen ketel, weekendtas, fles cognac, pe daalemmer, rollade, badhanddoek, da mes- of herenpantoffels, taart, cake, ELST Op uitnodiging van de El- ster contactgroep van winkeliers zullen St. Nicolaas en zijn knecht zaterdag 23 november een bezoek aan Eist brengen. 's Middags om drie uur komt de goed heiligman met de boot bij het Ingense Veer aan, waar hij natuurlijk hoopt te worden begroet door heel veel kinderen. Na aankomst zal Sint een rijtoer door Eist maken, waarbij hij door muziek vereniging Ons Genoegen uit Ameron- gen zal worden begeleid. De te volgen route zal zijn: Veerweg linksaf, Rijks straatweg, Houweg, Franseweg, School- weg, Beatrixstraat, Franseweg, Vee- nendaalsestraat, waarna Sint en Piet in de richting Rhenen,Eist weer zullen verlaten. krentenbrood, sigaren, rookworst, diep vrieskip, enz. enz. Ze zijn te bezichtigen bij: Garage „De Dijkgraaf" Hoofdstraat, Kesteren. ren. CJ Van onze correspondent UTRECHT Naar in Utrechtse politie kringen als vaststaand wordt aangeno men zal commissaris D. M. Verkerke van de Ryswykse politie, worden be noemd tot opvolger van hoofdcommis saris H. W. Óffers in Utrecht. De Utrechtse hoofdcommissaris is per 1 juli 1969 benoemd tot directeur van de Nederlandse Politie Academie te Apel doorn, naar welke plaats hij reeds spoe dig zal vertrekken om zich in de nieuwe taak in te werken. De 55-jarige commissaris Verkerke kwam in 1954 uit Rotterdam naar Rijs wijk als chef van het gemeentelijke korps. ELST Gistermorgen vond op de Cu- neraweg, nabij het Juliana-ziekenhuis, een aanrijding plaats, toen eeri trekker met oplegger van de firma O. uit IJmui- den de Brinkersteeg wilde inrijden op het moment dat de combinatie door een andere trekker met oplegger, werd in gehaald. De laatste week scherp uit naar links, als gevolg waarvan hij een betonpaaltje in de linkerberm ramde en lichte scha de opliep. De auto van de fa. O. ver dween letterlijk en figuurlijk in de mist, maar werd later op de dag aangehou den in Veenendaal. Tegen de chauffeur v.d. M. werd proces-verbaal opge maakt. ADVERTENTIE prijs: 450 gram 1.60 Andijvie la crème Spinazie spinazie la crème andijvieen nu andijvie la crème. Helemaal nieuw voor Nederland. En ongelooflijk lekker. Andijvie, vers van het land. gewassen, gesneden en bereid met een romig sausje. Zó klaar! Waarschijnlijk wordt dit nèt zo beroemd als spinazie la crème. Dat hangt helemaal v$n uw goede smaak af... ■■■•■«■■■■■■■■■■a VEENENDAAL "Vandaag is het veertig jaar geleden dat de heer A. Wde Haas uit Veenendaal in dienst trad bij de N.V. v./h. Fa. Wed. A. W. de Haas. Vanavond kan men de heer De Haas van 19.00 tot 20.00 uur feliciteren met zijn jubileum tijdens een receptie in hotel „De Korenbeurs"De heer De Haas heeft het grootste deel van de ontwikkeling van het bedrijf „De Haas" meegemaakt. Hij is de grondlegger geweest van de „mo torische" afdeling, nu de grootste afdeling, van de N.V. De Haas. „M'n grootvader begon in Veenen daal met een herberg en een paard", vertelt de heer De Haas. „Z'n vier zoons zetten het bedrijf voort". Een van die vier zoons was de vader van de vandaag jubilerende „baas Hen", zoals men hem in het bedrijf het best kent. „Baas Hen" ging, na dat hij de lagere school had doorlo pen eerst een jaar werken in een garage te Utrecht en daarna een jaar in een garage te Wageningen. Met de technische kennis, die hij in zijn twee jaar durende „opleiding" had verworven kwam de heer De Haas in 1928 bij het Veenendaalse bedrijf /„De Haas". Dit bedrijf be stond voorheen alleen uit een her berg en een transportafdeling en al le transport geschiedde met paar den. In 1928 deed de automobiel ech ter z'n intrede bij de firma De Haas. De heer De Haas was de eni ge in de familie, die verstand van auto's had. „Baas Hen" tbegon als monteur. Men repareerde de auto's in een ga rage aan de Markt te Veenendaal. Toen de heer De Haas 18 jaar werd ging hij „trouwen en rouwen", dat wil zeggen dat hij chauffeur werd in trouw- en begrafenisstoeten. Bij de firma De Haas behoorde ook nog steeds de herberg, die inmiddels is uitgegroeid tot een groot hotel. De heer De Haas sprong zodoende op drukke dagen ook nog wel eens bij in de Horeca-sector van de firma. „Ik heb een keer op een Koninginne dag samen met nog iemand 35 vaten bier getapt. Zoiets kom je tegen woordig niet meer tegen", vertelt de heer De Haas. De firma „De Haas" had op een gegeven moment tien paarden en in 1923 werden de eerste taxi's aange schaft. „Dat waren de zogenaamde „H-taxi's", die kostten een dubbel tje. Als de taxi moest voorkomen, dus als er aan huis gebeld moest worden, kostte een taxi twee dubbel tjes per persoon", aldus de heer De Haas. Later ging de firma De Haas wer ken met busdiensten en de repara ties kwamen hierdoor meer voor. De heer De Haas had toen als monteur meer dan een dagtaak in het be drijf: „Het was heel normaal als je 's zaterdagsavonds om negen uur nog in de garage wagens stond door te smeren. Tegenwoordig zit het werk er al vrijdagsmiddags om een uur of .half vijf op". In die tijd volgde de heer De Haas 's avonds nog een aantal cursussen om de be nodigde kennis op te doen voor het leiden van een zaak. Tijdens de tweede wereldoorlog raakte de firma De Haas vrijwel al le bezit kwijt. Na de oorlog kwam het bedrijf weer op. Met de groei ende vraag naar auto's breidde het bedrijf zich meer en meer uit. Nu zijn er behalve het hoofdbedrijf in Veenendaal filialen in Doorn en in Rhenen. „In 1948 verkocht ik twee auto's. Twee auto's in een jaar! Nu varieert de verkoop van een tot acht auto's per dag", rekent de heer De Haas voor. De NV De Haas bestaat nu behal ve uit de drie autobedrijven uit het hotel en het reisbureau. Dat reisbu reau is ontstaan uit de afdeling „tou ringcars". Natuurlijk leverde de heer De Haas ook hierin zijn aandeel: „Ik heb al heel wat vakantieritjes meegemaakt; ook naar het buiten land". De firma De Haas begon met een herberg en een paard. In de eerste jaren werd het aantal paarden uit gebreid. De heer De Haas voelde zich echter meer tot auto's aange trokken. „Ik had niet veel zin om op de bok te gaan zitten". Bij de NV de Haas zijn de paarden ver dwenen. De herberg werd een hotel, de paarden werden een ziekenauto, taxi's, personenauto's en bussen. De eerste „mijnheer De Haas", die zich tot auto's voelde aangetrokken was de heer De Haas die vandaag zijn 40-jarig jubileum viert. Hij praat er zelf liever niet over. Als het over de groei van het bedrijf gaat haalt hij er steeds zijn broers en zijn neef bij. „En we hebben ook gebrek gehad." Hij haalt wel graag herinneringen op aan „die goeie ouwe tijd". Met recht voegt hij aan een van die herinneringen toe: „Ach het is wel mooi om daar nu over te vertellen, maar je moet er niet in zitten". ■iiniiHiiiir Bij verschillende liefhebbers ziet -riten een druif buiten tegen een muur op het zuiden staan. De standplaats op het zuiden is goed, doch het is totaal fout om zo'n exemplaar aan zijn lot over te laten. Het gebeurt, jammer genoeg, nog maar al te veel dat men na het planten de druif z'n eigen gang laat gaan. Het gevolg van zo'n verwaarlozing is een warwinkel van takken, op en over elkander heen. Vruchten? Ja, het kan zijn enige armzalige trosjes, die zelfs bij een zonnige zomer nog niet rijp worden. Breek met die sleur! Een dezer dagen zag ik een druiven- boom die precies het voorbeeld gaf, zogls het niet moet. De stengels wa ren tot boven op het dak gegroeid. Ik nam de brutaliteit dit exemplaar van nabij te bewonderen en zag tus sen de stengels enkele half verga ne (verrotte) trosjes zitten. Geloof me, beste lezers en lezeressen, dat deed me pijn. Ik geef hier het vol gende advies en hoop dat de bezit ter van voornoemd exemplaar het ook leest en bedoelde druif nu zal behandelen zoals dat behoort. Het is in uw eigen voordeel! Daar gaan we dan: Bij niet-vriezend weer kan de buitendruif, na de bladval geknoeid worden. Een druif behoort zeer vroeg gesnoeid te wor den, want de sapstroom begint al heel vroeg te werken en zou men in het vroege voorjaar snoeien, dan gaat de plant bloeden en dit geeft groot verlies aan kracht. Snoeit men nu dan heeft men geen last van bloeden. Ga als volgt te werk: snoei alle jonge scheuten, die men niet nodig heeft om een ruimte te vullen, tot op een paar ogen boven het oude hout terug. Aan de kleur van het hout kan men duidelijk het verschil tussen het jon ge en het oude hout zien. Het jon ge hout is lichtbruin van kleur, de oude takken zijn meer grijs ge kleurd. Daar kan men zich niet in vergissen. Laat dus aan elke jonge tak (scheut) ongeveer 10 cm hout zitten. Dit is voor een druif die buiten staat de beste snoei. Ik kom te zijner tijd op de verdere behande ling wel terug. Snoei nu alvast zo als aangegeven. De Phyllocactus staat thans in een koude kamer in het volle licht en houdt daar haar rusttijd die zij, om straks te kunnen bloeien, abso luut nodig heeft. Geef haar dus vooral niet volop water of bemes ting. Houdt de potgrond zo droog mogelijk! Het spreekt vanzelf dat de plant niet verdrogenmag, zo dat de bovenaardse delen indrogen Af en toe 'n weinig water geven In februari ongeveer ziet men aan de bladranden heel kleine puntjes ver schijnen. Deze zullen zich tot grote bloemen ontwikkelen. Er zijn er met rode, oranje, geel of witte bloemen, naar gelang de variëteit van de plant. Let op, dat de plant niet ver zet wordt. Zet haar steeds met de zelfde kant naar het licht toe. Blijft men dit verzuimen, dan vallen de knoppen af. Als men straks de bloemknopjes ontdekt, zet de plant dan warmer en geef haar meer wa ter (halflauw). Deze Cactus is oorspronkelijk afkom stig uit Midden-Amerika en Mexico. Zij had daar een droog en koel kli maat in de wintermaanden. Haar af komst verloochent ze niet en de plant moet dus ook bij' ons in haar rusttijd een koele omgeving en zeer sporadisch water. De Blasbegonia's (Begonia Rex) moet men gedurende de wintermaanden matig gieten. Er kwijnt 's winters nogal eens een begonia Rex weg, hetgeen zijn oorzaak vindt in een te overvloedig gieten. Geeft deze be gonia's een lichte standplaats in de verwarmde kamer. De potkluit mag natuurlijk nooit uitdrogen', doch geeft u steeds zo min mogelijk wa ter en tot april geen bemesting. De Begonia ertrophylla. met haar gro te ronde glazende bladeren, aan de achterzijde van het blad rood ge kleurd, vraagt dezelfde behande ling. De Achimenes staat nu uitgebloeid en we laten haar nu rustig afsterven. Zet de plant met pot en al in een kast of kelder eh u hoeft de hele win ter er niet naar om te zien. Tegen maart hcfhlt men het geval weer voor de dag, haalt de knolletjes uit de pot en poot deze opnieuw. Over dit oppotten en verder kweken hoop ik ter zijner tijd terug te komen. Abonnee mevr. M. C. v.d. H.-G. te Scherpenzeel schrijft een lange brief waarin zij diverse vragen stelt. Geachte abonnee, zeker mag u deze vragen stellen. Weet u, door beant woording van binnenkomende vra gen kunnen meer abonnee's Weg wijsgemaakt worden. Zo leren we met elkaar van elkaar en daar gaat het juist om. Zie hier mijn antwoord. De Koherbromelia moet in de winter niet bemest worden en heeft nu ook niet zoveel water nodig als in de zomer. Giet vooral lauw water m de koker, elke week verversen. Zo, dus u zit te tobben met de Bego nia Corallina (een der mooiste Be gonia's). Dat de ptant enige vol wassen bladeren heeft laten vallen, is een gewoon verschijnsel bij deze soort. U kunt dit zoveel mogelijk voorkomen door de bladeren elke dag flink met lauw water besproei en en haar een licht plekje te ge ven. In het vroege voorjaar kunt u een of meer wat kale stengels gerust terugsnijdm. De toppen kun nen dan wel op water gestekt wor den. Een matig verwarmde kamer is wel goed. U schrijft zonder meer over Dracae na, maar welke variëteit is het? Is het de „fragans" de „Godseffiana" of misschien de „Sanderiana?" Houd in elk geval voor ogen, dat alle Dracaena's zeer vochtige lucht nodig hebben en dus meer malen per dag besproeid moeten worden (lauw water). Dracaena's zijn fraaie sierplanten! Uw Gynura. aurantiaca kan nu in een normaal verwarmde kamer. De Ipomea (blauwewinde) kan niet overgehouden worden. U kunt deze in het voorjaar opnieuw zaaien en bloeit de gehele zomer door. Dank voor uw stimulerend schrijven. E. J. GRIJSEN-Rhenen RENSWOUDE De gemeenteraad van Renswoude komt donderdagavond 14 november in vergadering bijeen. De agenda luidt: Opening; Notulen; Ingekomen stuk ken; Vaststelling nieuw Alg. Ambtena renreglement, Arbeidsovereenkomsten verordening, Wachtgeldverordening en Uitkeringsverordening; Wijziging ver ordening op de heffing van keurloon; Verhoging kleding- en rijwieltoelagen gem. werklieden; Vaststelling verorde ning op de heffing en invordering van 'n straat- en rioolbelasting; Beschik baar stellen krediet v. subsidie Stichting Prot. Chr. Gezinsverzorging Renswoude; Verlening garantie voor aan te gane hy potheken v. koopwoningen; Aanbieding begroting Woningbedrijf en Grondbe drijf 1969 en gemeentebegroting 1969; Vaststelling van de navolgende begro tingswijzigingen van het dienstjaar 1968 21e wijziging: aanpassing diverse ra mingen; 22e wiiziging: kapitaalverstrek- king aan het grondbedrijf in verband met bouwrijpmaken gedeelte plan „Noord". 23e wijziging: raming subsi die Gezinsverzorging. Vaststelling 3e wijziging van de begroting van het grondbedrijf 1968 betreffende gewijzig de raming kosten bouwrijpmaken plan ..Noord"; Vaststelling 2e wijziging van de begroting van het Woningbedrijf 1968 betreffende aanpassing diverse ra- min gen. Rondvraag; Sluiting. r

De Vallei | 1968 | | pagina 5