BELEID VAN REGERING IS GROTE BELEMMERING Sluitende begroting, maar 't optimisme in Kesteren is gematigd Bouw openbare school te Opheusden start in 1969 Commissie acht soberheid nodig Caravanbedrijf Dick Wissink in gebruik genomen VALLEI? Belt 10550 11079 FEESTELIJKE INTOCHT VAN SINT-NICOLAAS Scheepjeswolharmonie hield majorettenkorps ten doop Aanvraag voor aanleg van camping opnieuw in raad Burgemeester P. Bode gaat verhuizen Verlanglijstje burgemeester toont nieuw gebouw voor Stichting Vorming Bedrijf s jeugd Parkeerverbod in Marijkelaan Lambrizering stond in brand STEEDS BU DE TUD Evenwicht Sociaal HOGERE STRAATBE Praatavond van VVV was succes Raad benoemt nieuw bestuur „Huis in de wei'" Rondrit bekort wegens koude Raad Scherpenzeel komt bijeen BEJAARDENMIDDAG OVER HET VERZET UIT HET ZAKENLEVEN Pagina 3 MAANDAG 18 NOVEMBER 1968 KESTEREN Alhoewel burgemeester en wethouders van Kesteren er opnieuw in ztfn geslaagd om de gemeenteraad een sluitende begroting voor 1969 aan te bieden, is het geraamde bedrag van f 19.062,75 op de post onvoorziene uitgaven slechts aanleiding tot een zeer gematigd optimisme. Het college heeft kans gezien de gestegen uitgaven te dekken met de vermeerdering van de inkomsten zonder te beschikken over de middelen van de batige saldi van vorige dienstjaren. „Stemt het bereiken van dit ztf het pover resultaat tot voldoening, minder tevreden moeten wjj helaas ztfn over 't zeer moeizaam tot uitvoering komen van kapitaal-intensieve werken. Het is voor de gemeentebesturen een grote belem mering, dat in verband met de spanning op de kapitaalmarkt het beleid van de regering steeds weer wordt gecontinueerd", aldus burgemeester en wethouders in de nota van aanbieding, die bij de begroting is gevoegd. Het college spreekt des ondanks de wens uit, dat in de loop van het jaar 1969 middelen beschikbaar zullen komen om voorgenomen belangrijke kapitaalswerken tot uitvoering te kunnen brengen. Terwille van een juiste planning van kapitaalswerken is een vierjarenplan samengesteld. Voor 1969 is onder ande re de bouw van een openbare lagere school in Opheusden en een openbare kleuterschool in Kesteren gepland, alsmede de aanleg van een sportpark in Opheusden en de bouw van een aula op de nieuwe begraafplaats. Boven dien zal in 1969 een begin worden ge maakt met het bouwrijp maken van gronden in de uitbreidingsplannen „Achterdorp", „Kesteren-zuid", en „Hoofdstraat". Voor het uitbreidings plan „Prinsenhof" in Kesteren en „Pastorale akkers" in Opheusden wor den in 1969 reeds grondaankopen ge daan. Gedurende de eerste drie kwartalen van 1968 heeft de vlottende schuld van de gemeente Kesteren regelmatig meer bedrogen dan de zogenaamde kasgeldnorm. Hieronder wordt ver- staan het bedrag dat 25 procent van de inkomsten van de gewone dienst van de laatst goedgekeurde begroting uitmaakt. Voor het jaar 1968 bedroeg deze norm f 582.000,-. De overschrijding wordt veroorzaakt doordat; diverse kapitaalsuitgaven zijn gefinancierd met vlottende middelen. „Bij herhaling is de minister van binnenlandse zaken verzocht toestem ming te verlenen vaste geldleningen te mogen aangaan met de NV Bank voor Nederlandse Gemeenten te 's Gravenhage. Het is niet mogelijk, dat de gemeente zelfstandig een be roep doet op de kapitaalmarkt. De cen trale financiering zal er zonder twijfel toe leiden, dat verschillende investe ringen, door gebrek aan financierings middelen op lange termijn, moeten worden uitgesteld", aldus het college in de nota van aanbieding. Naar raming bedraagt het tekort aan financieringsmiddelen voor 1969 f 1.526.582,68. Ter bestrijding van dit tekort zal eventueel een consolidatie- lening dienen te worden aangevraagd. Aan de bouw van woningwetwonin gen is de laatste jaren in de gemeente Kesteren grote aandacht besteed. Met het gereedkomen van nog eens 60 wo ningen in het plan Kesteren-zuid, als mede van 80 woningen in het dorp Op heusden kan, volgens B. en W., worden gesteld, dat het evenwicht op de wo ningmarkt in de gemeente praktisch is bereikt. Verwacht mag worden dat de noodwoningen in het begrotingsjaar vrijwel zullen zijn verdwenen. De gewone dienst van de ontwerp begroting van het grondbedrijf voor 1969 vertoont een nadelig saldo van f 200.403,19. Dit saldo ontstaat in hoofd zaak door de verschuldigde rente aan de gemeente over de geraamde kapi taalschuld per 1 januari 1969. Bij de vaststelling van .de grondüitgifte prij zen is met dit renteverlies rekening ge houden. Hoewel de uitgifte van bouw terreinen voor de woningbouw bevredi gend verloopt, zouden B. en W. niette min gaarne zien, dat de uitgifte van grond voor woningbouw door particu lieren in omvang toenam. De exploitatievergoeding per leerling voor de scholen van het basisonder wijs is voor 1969 gesteld op f 116,60, derhalve ruim f 18,- meer dan voor het jaar 1968. Juist dezer dagen ont ving het college de mededeling, dat vaste financieringsmiddelen zullen worden verstrekt ten behoeve van de bouw van het schoolgebouw voor open baar basisonderwijs in Opheusden. Met de kapitaalslasten, die hieruit zul len voortvloeien is bereids in de ont- werp-begroting rekening gehouden. In de nota van aanbieding vraagt het college de bijzondere aandacht van de raad voor het hoofdstuk sociale zorg en maatschappelijk werk. Het aan trekken van een nieuwe kracht, die ge acht wordt volledig met de gang van zaken op de afdeling sociale zaken op de hoogte te zijn, is in een vergevorderd stadium. Een en ander heeft uiteraard zijn invloed gehad op de geraamde sa larissen. Het doen van uitkeringen krachtens de Algemene Bijstandswet en de vele daaruit voortvloeiende rege- KESTEREN De begrotingscommissie is van oordeel, dat de aangeboden begroting zeer weinig ruimte biedt voor het ter hand nemen van nieuwe ka pitaalswerken. Zij acht uiterste soberheid geboden. De commissie, bestaande uit de heren J. van Appeldoorn. J. van Eek en T. van de Pol, is ongeveer een week geleden tijdens het onderzoek tot deze conclusie gekomen. De commis sie adviseert de raad de begroting vast te stellen. In de memorie van antwoord ge ven burgemeester en wethouders toe, dat de begroting inderdaad zeer weinig, zo niet te weinig, ruimte biedt voor realisering van nieuwe kapitaalswerken in het komende be grotingsjaar. Het college is echter na een uitvoe rige gedachtenwisseling tot de con clusie gekomen, dat tenuitvoerleg ging van kapitaalswerken ook in 1969 doorgang dient te vinden op de wijze zoals dit de laatste jaren het geval is geweest. „Alleen hiermee kan 'n voortgaande verbetering van de leefbaarheid van de gemeente, die toch zowel direct als indirect zo be langrijk is om de groei van de ge meente ie handhaven en te bevorde ren, worden verkregen". Omdat het college van mening is, dat dit stre ven dient te worden voortgezet, stelt het de raad onder andere voor het tarief van de straatbelasting te her zien. In de raadsvergadering van eind november komt een voorstel aan de orde om het gespecificeerde tarief in al zijn onderdelen met 1 procent te verhogen. De meer-op- brengst zal globaal geschat ongeveer f 8.000,— bedragen. Met betrekking tot een geraamd subsidiebedrag van f 1020,— aan de Streek-VW Over- en Midden-Betu- we heeft een lid van de begrotings commissie het college gevraagd of de gemeente Kesteren rechtstreeks voordeel heeft van deze subsidiever lening. „Aan het principebesluit tot het toekennen van een subsidie aan de Streek-VVV heeft destijds niet ten grondslag gelegen, dat hieruit voor delen voor de gemeente Kesteren zouden vloeien", aldus B. en Win de memorie van antwoord. Reeds vanaf de oprichting is de gemeente bij deze vereniging aangesloten. Het college vervolgt: „Hoewel het nut van 'n dergelijke vereniging niet di rect zichtbaar is, wordt het bezoek van toeristen aan deze streek door deze vereniging zeer bevorderd. Me de door voorlichting via folders in het binnen- en buitenland wordt de aandacht ook op deze gemeente ge vestigd. Het veelvuldige bezoek op de campings in de gemeente is hier van een rechtstreeks gevolg. De middenstand plukt hiervan onge twijfeld de vruchten. Aansluiting bij de Streek-VW is dan ook zeer zeker in het belang van Kesteren". De commissie verheugt zich over de lijst van geplande kapitaalswer ken in de komende jaren. Zij zou evenwel gaarne zien, dat de volgor de van urgentie, waarin de kapitaal- werken dienen te worden uitge voerd, wordt aangegeven. Burge meester en wethouders antwoorden: „Het gebrek aan financieringsmidde len en dekkingsmiddelen maakt het onmogelijk een urgentievolgorde aan te geven. Zodra de vereiste geldmid delen ter beschikking komen, zullen hieromtrent nadere mededelingen worden gedaan". Tot slot brengt de begrotingscom missie dank aan al degenen, die aan de samenstelling van de aangeboden begroting hebben meegewerkt. lingen vereist een omvangrijke en ac curate administratie. De gehanteerde bijstandsnormen zullen voor zover noodzakelijk worden aangepast aan de algemeen geldende normen. Tegenover de verlaging van uitgaven ten behoeve van in inrichtingen ver blijvende personen, staat een verlaging van de factor sociale zorg van de alge mene uitkering uit het gemeentefonds. Voor de berekening van het onderdeel sociale zorg voor het jaar 1969 zijn be palend de netto kosten van sociale zorg over dat jaar. De vermindering van de inkomsten zal verhoudingsge wijze vrijwel gelijk zijn aan de verla ging der uitgaven. Blijkens de begroting 1969 bedroeg het aanital inwoners van de gemeente Kesteren per 1 januari 1968 6636. Bij de laatste 10-jaarlijkse volkstelling be zat Kesteren 5546 inwoners. In de maandelijkse vergadering van de gemeenteraad, die vrijdagavond 29 november plaatsvindt, zal de aangebo den begroting in behandeling worden genomen. SC HERPENZEEL De eerstvol gende bejaardenmiddag van de Ned. Herv. Kerk vind plaats op dinsdag 26 november. Aanvang 2.30 uur in „Fi- laletes". Deze middag zal ds. F. Slomp uit Vaassen iets vertellen over het verzet in de oorlogsjaren 1940-1945. Zij die afgehaald wensen te worden kunnen dit weer opgeven bij mevrouw Osnabrugge-Bakker, Marktstraat 7, tel. 1313. Ook bejaarden van andere kerk genootschappen zijn hartelijk welkom. KESTEREN Caravanimporteur Dick Wissink heeft vrijdagmiddag zijn nieuwe hoofdbedrijf in Kesteren inge- bruik genomen. Onder de vele aanwe zigen bevond zich onder andere burge meester D. J. Pott. Het bedrijf is on dergebracht in het voormalige veiling gebouw in de Spoorstraat. Ter gelegen heid van de ingebruikneming werd de talrijke gasten 'n koud-buffet aangebo den, dat was verzorgd door hotel „De Wageningse Berg". De grote hal van het gebouw is bin nen enkele weken omgetoverd in een sfeervolle showruimte, waarin de uit gebreide collectie Adria-caravans wordt getoond. In het centrum van de hal is een enorm plantsoen aangelegd. Een gezellig ingerichte conversatieruimte brengt de bezoeker geheel in vakantie stemming. Het caravanbedrijf is van groot be lang voor de economie van Kesteren. Op het hoofdbedrijf zal niet alleen de verkoop van caravans plaatsvinden, maar ook de import loopt in zijn ge heel via Kesteren. De gunstige ligging van het gebouw aan de Betuwespoor lijn heeft bij de vestiging van de gara- van importeur in Kesteren een belang rijk rol gespeeld. Vanuit Kesteren zal tevens het dealernet van caravans wor den voorzien. Het voormalige hoofdbedrijf in Oud- Loosdrecht zal worden gehandhaaft voor de verkoop van de caravans. ADVERTENTIE Tot 17.30 uur da n oven a.u .b. dan brengen vrij hem nog Alleen voor Veenendaal 't Zaterd. van 16.30-17.30 uur Yan 17.30- 19.30 uur RiHENEN Het bestuur van de Rhe- nense WV heeft met haar eerste praat avond om de open haard in restaurant „De Koningstafel" succes geboekt. De belangstelling was uitstekend en de be zoekers waren praktisch allemaal af komstig van buiten Rhenen. De VVV wil steeds meer bekendheid aan Rhenen en omgeving geven. Adri- aan P. de Kleuver heeft heel lang ver teld over de natuur en het natuurschoon alsmede over het ontstaan daarvan in en na de ijstijd. Talrijke voorwerpen, gevonden in Rhenen en omstreken, wer den daarbij aan het aandachtig gehoor getoond. Tijdens de avond maakte de NCRV een korte reportage, die vrijdagavond tussen elf en twaalf tot driemaal toe werd uitgezonden. Zaterdagochtend was De Kleuver opnieuw voor de radio, nu voor de VARA, waar hij vijf minuten sprak over de activiteiten, die door Rhe- nen's WV in de toekomst nog zullen worden ontplooid. SCHERPENZEEL Door de raad der gemeente Scherpenzeel worden de leden van het Algemeen bestuur stich ting bejaardentehuis Scherpenzeel be noemd. Het algemeen bestuur der stichting heeft 'n rooster van aftreden vastgesteld hetwelk alsvolgt luidt: 1968 mevr. A. Zwaan-den Hertog, de he ren B. Valkenburg en J. van den Ham; 1969 de heren W. van Bruggen, W. Boelhouwer en G. Veenvliet; 1970 de heren J. H. E. Sterk, mr. C. P. Hoyte- ma van Konijnenburg en G. J. Bak ker; 1971 de heren B. van den Brink en P. de Jonge. Daar er van de zijde van 't stichtingsbestuur geen tegenkan didaten zijn voorgesteld en het college van burgemeester en wethouders zich met de herbenoeming van de in 1968 af tredende leden kan verenigen stelt het college de raad voor tot herbenoeming over te gaan. VEENENDAAL Burgemeester P. Bode. die wat het wonen betreft zijn vorige gemeente, Elburg. nog steeds trouw bleef, gaat zich binnenkort in Veenendaal vestigen. Aan het foren sen komt op zijn eigen uitdrukkelijk verzoek een eind als hij zich, in af wachting van het gereedkomen van de nieuwbouw van een bungalow in het bestemmingsplan Salamander, voorlo pig vestigt in een flat in de Molen- brug. VEENENDAAL Door de koude wel wat minder dan andere jaren, maar toch altijd nog enige duizenden, waren zaterdagmiddag getuige van de intocht van Siint-Nicolaas. Op uitnodiging van de winkeliersvereniging Handel en Nij verheid arriveerde de Sint, vergezeld van twee Pieten, in een open (brrrr) lan dauer bij de Bergweg, daar Caecilia klaar stond voor de tocht naar het raadhuis via Veenendaal-Zuid. SCHERPENZEEL Door de raad der gemeente Scherpenzeel is in de verga dering van juni j.l. besloten een par keerverbod in te stellen voor één zijde van de Pr. Marijkelaan. Voor het ge deelte van deze laan van de Pr. Bea- trixlaan tot aan de Glashorst levert dit echter moeilijkheden op. Er is hier een grote parkeerhaven aanwezig. De auto's worden echter op de rijbaan ge parkeerd. Aan de raad wordt nu voor gesteld een parkeerverbod in te stellen voot beide zijden van de weg met uit zondering van de parkeerhaven. VEENENDAAL Zondagmiddag brak er een brandje uit, dat gemakke lijk ernstiger gevolgen had kunnen heb ben. Door de toevallige omstandigheid dat het vuur in een vroeg stadium ont- denkt werd en doordat de brandweer snel ter plaatse was, bleef de schade tot slechts enkele honderden guldens beperkt. Het brandje ontstond in de woning van de bejaarde familie B. aan de Mid dellaan. De bewoners waren een week end uit en een zoon van het echtpaar B. ging een kijkje bij de kachel nemen, omdat het huis weer warm moest zijn als de oude mensen thuis zouden komen. Toen de heer B. jr. in de kamer kwam, bleek, dat de lambrizering achter de ka chel brandde. Tegen de wand achter de kachel was een betimmering aange bracht, waarin een gat dat slechts groot genoeg was om de pijp door te kunnen steken. Doordat de kolenhaard veel warmte aan de achterzijde afgeeft, was de wand oververhit geraakt en in brand gevlogen. De gewaarschuwde brandweer had he vuur zeer spoedig onder de knie. VEENENDAAL Zaterdagmiddag werd het majorettenkorps van de Scheepjeswolharmonie ten doop gehou den. Ruim 20 in fleurig textiel uit gedoste meisjes in de leeftijd variërend van 818 jaar presenteerden zich tege lijk met de intocht van St. Nicolaas. Alleen toen de majorettes voor het raad huis op de komst van de Goedheiligman moesten wachten werd de koude wind, die wat te uitbundig met de mini-rokjes speelde, verschillende meisjes wat te veel. Burgemeester Bode werd dat te bar en riep ze in de hal van het raad huis waar onze fotograaf bijgaande fo to maakte. Na afloop van de marsroute werden de majorettes door de Sint toe gesproken, waarbij hij blijk gaf ook op zijn leeftijd niet ongevoelig voor vrou welijk schoon te zijn. De Pieten moes ten herhaaldelijk tot de orde geroepen worden omdat zij voor het uitdelen van een forse chocoladeletter een tegenpres tatie verlangden. Ook de moeders van de meisjes van wie velen verschillende uren nachtrust hadden opgeofferd om de kleding voor deze dag tijdig gereed te hebben werden niet vergeten. Zij ont vingen een bos bloemen, vers uit Span je geïmporteerd. Ook de leider van de drumband, de heer T. van de Weerd, en de directeur van de Scheepjeswolhar monie de heer H. W. A. C. Warnas wer den niet vergeten. Ieder was het er na afloop over eens dat de majorettes geen betere entree bij de Veenendaalse be volking hadden kunnen maken en hun presentatie krijgt nog meer glans bij de wetenschap dat eerste drie weken gele den het plan voor het stichten van het korps werd gelanceerd. Burgemeester P. Bode was met zijn gezin en zijn vier wethouders op het bordes aanwezig toen de Sint ver kleumd zijn opwachting maakte. Bur gemeester Bode verzekerde de Sint, dat hij, ondanks zijn nog korte ambts periode in Veenendaal, al een flink ver langlijstje had voor de gemeente. „Daarop staat bijvoorbeeld een nieuw gebouw voor de Stichting Vorming Be- drijfsjeugd, en dat komt er. En verder een gezinsvervangend tehuis voor ge handicapten", aldus de burgemeester die daarmee tevens inhaakte op de ac tie, die de winkeliersvereniging tijdens deze St. Nicolaasweken voert. Nadat de Sint zijn blijdschap had uitgesproken weer in Veenendaal te zijn nam de Scheepjeswolharmonie de muzikale omlijsting over, maar niet voordat mevrouw Bode als eerste Veenendaalse een cadeau had ontvan gen. Door de koude werd de rondrit door de rest van Veenendaal wat be kort. Ook in Kesteren vond zaterdagmid dag de intocht van de Goedheiligman plaats. Op het Dorpsplein had de jeugd van Kesteren zich verzameld om de Sint toe te zingen. Burgemeester D. J. Pott sprak een kort welkomstwoord tot St. Nicolaas, die op uitnodiging van de plaatselijke winkeliersvereniging, Kesteren tijdens zijn intocht in ons land aandeed. SCHERPENZEEL In november 1967 heeft de heer H. v.d. Heuvel te Ede een aanvraag voor een kampeer plaats bij burgemeester en wethouders van Scherpenzeel ingediend. De aan vraag voldeed aan de te stellen eisen doch planologisch was in de gemeenten Scherpenzeel geen grond voor recreatie aangewezen, zodat deze aanvraag eerst in de gemeenteraad behandeld moest worden in verband met een eventuele nieuwe bestemming van de grond waar voor de vergunning werd gevraagd. Deze betreffende aanvraag werd door de gemeenteraad in de vergadering van januari niet ongunstig ontvangen en de raad besloot tot herziening van het be stemmingsplan voor het gehele gebied langs de Ruwinkelseweg en de Heintjes- kamperweg. In de raadsvergadering van maart werd medegedeeld door de voorzitter, dat er voor een nadere dis cussie voor de raadsleden een bijeen komst zou worden belegd. Tijdens deze discussie in mei bleek het dat enkele raadsleden bezwaar hadden tegen een eventuele wijziging van het bestem mingsplan voor het buitengebied langs de Ruwinkelseweg en de Heintjeskam- perweg. De heer Van den Heuvel wil het kam peerterrein, wanneer dit er komt, maar de eisen des tijds inrichten. Hij heeft in deze de medewerking van de recrea tiegemeenschap Veluwe, waarvan de gemeente Scherpenzeel lid is. Door de ze instelling is het terrein voor de heer Van den Heuvel verkaveld en, zo schrij ven burgemeester en wethouders in him vöorstel aan de raad, het geheel ziet er aantrekkelijk uit. Het college van burgemeester en wet houders is voornemens geweest deze aangelegenheid in mei nogmaals in de gemeenteraad te brengen maar hier van is afgezien omdat handhaving van het eerder door de gemeenteraad inge nomen standpunt dubieus was. Op sug gestie van burgemeester en wethouders heeft daarna een onderhoud plaatsge had tussen de CHU-fractie en de heer Van den Heuvel. Tevens is er een ad- hesie-betuiging ingekomen bij burge meester en wethouders van Scherpen zeel van de Scherpenzeelse winkeliers gaan en er geen bezwaren inkomen, vereniging, die de raad verzoekt de door de heer Van den Heuvel gevraagde me dewerking te verlenen. Het college van burgemeester stelt de raad nu voor het in januari j.l. inge nomen standpunt te handhaven voor de zuidelijke helft van de gronden, waar voor de vergunning is aangevraagd. Wanneer de exploitatie goed blijkt te gaan en er geen bezwaren inkomen, kan later eventueel over de noordelijke helft geen beslissing worden genomen. Aan de zuidzijde van het zuidelijke gedeelte van het terrein is een paarden- wei gecreëerd. Burgemeester en wet houders achten 't billijk dat de raad in de komende vergadering een uitspraak doet en genegen is dit terrein eventueel te bestemmen voor kampeerterrein. Wanneer de raad bereid is boven staande te besluiten kan de heer Van den Heuvel een kampexploitatievergun ning krijgen voor het terrein aan de Ruwinkelseweg Heintjeskamperweg voor wat betreft het zuidelijke gedeel te. Een definitieve vergunning wordt eerst verleend wanneer aan alle voor waarden is voldaan. SCHERPENZEEL Morgenavond komt de raad van de gemeente Scher penzeel bijeen. Aanvang der vergade ring 19.30 uur. Op de agenda staan de volgende punten: 1. Opening. 2. Vaststelling notulen vergadering 16 september 1968. 3. Ingekomen stukken. 4. Invoering liberalisatie huur- en woonru i mtebeleid. 5. Behandeling verzoekschrift van de heer H. v.d. Heuvel inzake een te stichten camping. 6. Beëdiging van de heer A. van den Berg als wnd. gemeente-ontvanger. 7. Vaststelling nieuwe algemene poli tieverordening. 8. Instelling parkeerverbod gedeelte Prinses Marijkelaan. 9. Aanvrage ex art. 72 L.O. wet voor 30 leerlingensets bijzondere school aan de Glashorst. 10. Garantieverlening hypotheken t.b.v. particuliere woningbouw. 11. Herbenoeming 3 leden Algemeen be stuur Bejaardencentrum. 12. Verkoop 3 perceeltjes grond aan de Molenweg aan de heer J. Davelaar. 13. Verkoop plaagstrook in plan Zuid aan de heer A. Spies. 14. Verkoop plaagstrook in plan Zuid aan de heer C. Blijleven. 15. Verkoop woningwetwoning aan de Lijsterbeslaan aan de heer G. van den Brink. 16. Verkoop grond in de proeftuin aan mevr. J. E. M. Vedder-de Smidt te Utrecht. 17. Benoeming begrotingscommissie '69. 18. Vaststelling bedrag per leerling voor het openbaar lager onderwijs over 1967. 19. Verlening rekening-courant-over eenkomst met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten voor het jaar 1969. 20. Reconstructie Barneveldsestraat. 21. Garantieverlening geldlening voor de aanschaf van een dentalcar voor de schoolartsendienst. 22. Aangaan vaste geldlening groot f 245.000,- t.b.v. financiering van twee kapitaalwerken. 23. Mededelingen. 24. Rondvraag. 25. Sluiting. ADVERTENTIE In chroom-staal-doublé-goud

De Vallei | 1968 | | pagina 3