Veenendaals dagblad SmfimÉaiii Èl C.B.S. gooit berekening Schut omver Einde woningnood pas drie jaar later dan verwacht Guerrilla in Venezuela WIJ Buiten COUVE BESNOEIT DE BEGROTING STERK winnen OLGA Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei fndLe Westmoreland tevreden over resultaat in Viëtnam Achterstand op bouwprogramma eind 1968 circa 6.000 huizen Rood-China weer niet in V.N. Doodstraf geëist voor Salali Bitar Westduits echtpaar beschuldigd van spionage Vondeling s boek verschenen Twee miljard geschrapt Bonn zal niet revalueren EXECUTIE VAN PANAGOELIS UITGESTELD Verzetslieden in W.-Irian zouden zich overgeven Akkoord bij Ford in Genk Door auto geschept KBV bezorgd over personeelsbeleid spoorwegen Demonstraties in Mexico A\IW0- Bomexplosie in Rome 2-O NOVEMBER I968 - 42e JAARGANG no. 273 Opgeloste problemen TEKORT 7.000 MINDER POPULAIR BRANDENDE HENNEP f 'OLGEISS DJAKARTA: en/of het bestede bedrag aan een matras Mark Geen devaluatie Sleepboot trok nieuw schip van helling 1 l op mist ,.ji voor redactie en administratie: S^mnardlaan 28 Veenendaal, 08385 10550 (adm.) 10757 en (red Giro 1321600 Rhenen: 3c. .diidel C Wait-oer Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt In 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert losse mm-prijs 17 cent Kleine ^annonces „Vraag en Aanbod" op dl., do. en za. 1-10 woorden 1,50, leder woord meer 15 cent. m CORO Venezolaanse troepen jagen op het ogenblik op een groep van 15 Castro-gezlnde guerrillastrijders die kortgeleden uit Cuba zijn gekomen en maandag een patrouille van dc Venezo laanse nationale garde vanuit een hin derlaag heeft beschoten, waarbij een militair verwondingen opliep. De hinderlaag werd gelegd op 30 km van Coro, de hoofdstad van de staat Falcon. Een regeringsfunctionaris in Caracas heeft verklaard, dat de guerrilla-activi teit in Venezuela toeneemt. Guerrilla strijders hadden boerderijen in afgele gen gebieden overvallen, om levensmid delen en medicijnen te bemachtigen. Ook was zondag een bom gegooid naar de auto, waarin generaal Pardidavila zat. De bom ontplofte echter niet. Intussen poogt de politie van Cara cas de propagandisten van de elkaar bestrijdende politieke partijen te bewe gen, geen geweld meer te gebruiken. In Caracas hebben zich het afgelopen weekeinde namelijk straatgevechten voorgedaan, waarbij vierentwintig men sen dusdanig gewond werden dat zij naar het ziekenhuis moesten worden ge bracht. Binnen veertien dagen worden er in Venezuela algemene verkiezingen gehouden. .♦.ft» De gemeenteraad van Scherpenzeel heeft gisteravond na enig wikken en wegen besloten om toestemming te ver lenen voor de aanleg van een camping. Het voorstel was reeds eerder door de raad behandeld, maar men kon des tijds niet tot een besluit komen. Een adhesiebetuiging en het overleg tussen de CHU en de toekomstige beheerder hadden tot gevolg dat gisteravond het merendeel van de raad akkoord ging met het voorstel van B. en W. De SGP-er J. H. E. Sterk tekende echter ernstige bezwaren aan. Hij zag de zondagsrust verloren gaan door de drukte, die de toeristen ongetwijfeld te weeg zouden brengen. A l zal de mens er met al zijn tvijs- j heid en perfectie nooit in sla- gen om een volkomen kunstmatige natuurhuishouding te handhaven, toch slaagt hij erin hier en daar l aanvaardbare levensgemeenschap- I pen te ontwikkelen, waarvoor uiter- aard de benodigde wetenschappe- lijke kennis dient te worden ver- gaard, vóór men een verstandig plan kan uitvoeren. Het interessan- te boek van Ziswiler, in vooraf gaande kalenderblaadjes aange haald, bevat vele voorbeelden, b.v. van het fokken van bedreigde dier soorten als de Hawaïgans, de In dische neushoorn, de gorilla en de Oryxantiloop. In Zwitserland werd de verdwenen steenbok her-inge voerd en thans zijn daar 40 kolonies met 3500 exemplaren. Door be schermende maatregelen brachten de Russen de bijna uitgestorven saïga-antilope terug op 2,5 miljoen en nu leveren deze dieren door ver standige afschot vlees, leer, vetten enz. Keren we ons tot Zuid-Afrika. Daar werd een 35.000 ha groot ge bied voor de helft ontsloten als wei de en de helft bleef wildernis. Res pectievelijk leefde er huisvee en 15 soorten wilde fauna. Allengs werd van de laatste een verantwoord aantal van 1100 geschoten; het vlees werd verkocht en ook de hui den brachten geld op. Daarbij over trof de opbrengst van de wilde vier voeters die van het vee met plm. Va. De laatste hebben meer weer stand tegen hitte, droogte, insecten en ziekten. Waar wilde dieren in 't leven blijven, sterven jaarlijks dui zenden runderen aan watergebrek. In Z.-Afrika gingen al vele boeren van rundvee over op wilde dieren. Op duizenden hectares omvattende bedrijven lopen geen koeien, maar gnoes, zebra's en antilopen, van welke elk jaar enige duizenden ton nen vlees wordt verkocht. Men noemt dit Wildlife Management ik ken er geen goed Nederlands woord voor. 20 nov. '68 A. B. WIGMAN DEN HAAG De woningnood zal pas drie jaar later zijn overwonnen dan minister Schut (Volkshuisvesting) tot dusver dacht. De minister verwacht pas in 1973 het einde van de misère. Zijn verwach ting dat het in 1970 met de woningnood zou zijn gedaan, blijkt niet houd baar. Hij heeft dit gisteravond aan de Tweede Kamer meegedeeld. Het woningbouwprogramma voor dit jaar (125.000 huisen) wordt bij lange na niet gehaald. Eind december wordt een achterstand in de uitvoering van het bouwprogramma van ongeveer zesduizend woningen verwacht. Aldus een verklaring van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Een uitgebreid onderzoek van het CBS, in 1967 gehouden, heeft volgens de minister aangetoond dat de woning behoefte de afgelopen jaren sterker is gestegen dan werd verwacht. Er ko men steeds meer gezinnen doordat huwelijken op jongere leeftijd worden gesloten en steeds meer inwonenden nu eindelijk wel eens een eigen huis willen hebben. Het CBS heeft berekend dat in de komende jaren alleen al tachtigduizend huizen per jaar moeten worden ge bouwd om de bevolkingstoeneming op te vangen. Daarenboven moeten dui zenden krotten worden vervangen. Op 1 januari van dit jaar was er al een tekort van 93.000 woningen. Minister Schut verwacht bij een jaarlijkse pro- duktie van 125.000 woningen daarom niet eerder dan in 1973 de achterstand te hebben ingehaald. In de eerste negen maanden van dit jaar zijn ruim zevenduizend woningen minder voltooid dan in dezelfde periode van het vorige jaar. Ook het aantal in aanbouw genomen huizen is minder dan verleden jaar. Alleen het totaal in aan bouw zijnde huizen ligt hoger dan ver leden jaar: een kleine tienduizend meer. De cijfers voor de eerste negen maanden van 1968. vergeleken met de zelfde periode van 1967 zien er als volgt uit: 1968 1967 Gereedgekomen woningen 83.951 91.249 In aanbouw genomen wón. 94.701 98.986 In aanbouw zijnde woningen 155.092 145.948 Minister Schut verwacht in de naas te toekomst vooral een tekort aan duur dere huizen. De belangstelling voor de ze woningen is gegroeid en wordt nog steeds groter. De vraag naar huizen met een huur van minder dan duizend gulden per jaar loopt daarentegen te rug. Op dit ogenblik zijn er volgens de minister meer dan voldoende huizen in deze prijsklasse. Vergeleken met de cijfers van het CBS uit 1964 blijkt dat juist de kleine re, comfortabele woningen met dou che en centrale verwarming populair zijn. Omdat slechts veertig procent van de verleden jaar gereed gekomen huizen drie of minder kamers telde, wil minister Schut meer van deze klei ne woningen laten bouwen. Het CBS heeft berekend, dat bijna de helft van alle gezinnen minder dan tien procent van het beschikbaar inko men aan huur besteedt; twaalf procent verwoont twintig procent of meer. Op vallend is dat juist mensen met de laagste inkomens dikwijls de hoogste huren betalen. Het aantal inwoningen is de afgelo pen drie jaren met 54.000 teruggelopen. Toch willen nog bijna 850.000 gezinnen en alleenstaanden graag verhuizen. Ir. W. F. Schut, minister van volks huisvesting en ruimtelijke ordening, werd door de harde cijfers van het C.B.S. op de werkelijkheid gedrukt: de woningnood zal zeker drie jaar langer duren dan hij had verwacht. NEW YORK De algemene verga dering der Verenigde Naties heeft het voorstel, communistisch China als VN- lid te aanvaarden en nationalistisch China uit te stoten, verworpen. De stemmenverhouding voor de Al- banees-Cambodjaanse resolutie van die strekking was: 58 stemmen tegen, 44 voor en 23 onthoudingen. Onder de voorstemmers waren Frankrijk, Enge land en Rusland, onder de tegenstem mers de Verenigde Staten. Tevoren was het voorstel praktisch getorpedeerd doordat de algemene ver gadering besloot de resolutie als een belangrijke kwestie te bestempelen, waardoor zij met tenminste een twee derde meerderheid had moeten worden goedgekeurd. DAMASCUS De openbare aankla ger in Syrië heeft de doodstraf geëist tegen Salah Bitar, oud-premier van Sy rië, en achttien andere verdachten, die betrokken zouden zijn geweest in het komplot van 10 juni 1967 tegen de staat. Tegen 35 mensen zijn gevangenis straffen geëist variërend van 3 tot 15 jaar. Tot deze laatste groep behoren een voormalige militaire stafchef, een oud-prefect, een oud-minister en een generaal buiten dienst. Gevangenisstraffen van een tot drie jaar zijn geëist tegen 19 personen, die ervan worden beschuldigd de autoritei ten niet op de hoogte gesteld te heb ben van de bijzonderheden van de sa menzwering. Ten slotte zijn nog gevangenisstraf fen van 2 tot 6 jaar geëist alsook een boete van 50 tot 500 Syrische ponden, tegen tien personen, die tot een geheim genootschap zouden behoren. Ook bij deze groep bevindt zich een oud-minis ter. Op 24 november wordt het proces voortgezet. KARLSRUHE Het bureau van de Wesrtdultse aanklager in Karlsruhe heeft bekendgemaakt, dat een West- duits echtpaar is heschuldigd van het verstrekken van militaire geheimen aan de Oostduitse inlichtingendienst. De beschuldigden zijn een voormalig employé van het Westduitse departe ment voor militaire zaken, een zekere Otto Nordmann, en zijn vrouw Herta. Het echtpaar bevond zich sinds augustus vorig jaar in voorlopige hech tenis. Het heeft volgens het bureau van de federale aanklager sinds 1955 ver raderlijke betrekkingen met Oost- Duitsland onderhouden. DEN HAAG Dr. A. Vondeling heeft gisteren in perscentrum Nieuwspoort te Den Haag zijn boek Nasmaak en Voorproef" geïntro duceerd bij de pers. Het boek biedt een handvol ervaringen en idee- en, die dr. Vondeling tijdens zijn parlementaire loopbaan heeft opge daan. LEIDSCHENDAM Twintig ton brandende hennep op een vracht auto met aanhangwagen hebben gistermiddag drie kwartier het ver keer op de rijksweg Den Haag Amsterdam belemmerd. Van de auto viel onderweg een baal hennep die onder de voorwie len van de aanhanger bleef hangen. Toen de chauffeur de baal hen nep onder de aanhanger uit pro beerde te halen vloog de hennep plotseling in brand. Waarschijnlijk was de hennep door de wrijving van de wielen van de aanhanger gaan smeulen. Het verkeer moest in beide rich tingen worden stilgelegd omdat de brandweer de slangen over de weg moest leggen. PARIJS De Franse nationale vergadering heeft vannacht haar goedkeuring gegeven aan een drastische bezuiniging van 2 miljard franc (1,8 miljard gulden) op de begroting voor 1969. De Franse premier Maurice Couve de Murville had hiertoe een verzoek ingediend bij de vergadering, om te laten zien dat Frankrijk het ernstig meent met zijn pogingen om de Franse franc te versterken. De communistische fractie stemde in haar geheel tegen. NEW YORK De voormalige Amerikaanse opperbevelhebber in Viëtnam, ge neraal William Westmoreland heeft dinsdag op zijn eerste persconferentie sinds zijn terugkeer in c'fm^ r'cnigYk) Staten verklaard, dat Amerika het doel van zijn militair optreden Vietnam heeft bereikG door Noord-Viëtnam aan de onder handelingstafel te krijgen. ATHENE De executie vait de ter dood veroordeelde Griekse soldaat Alexandras Panagoelis is voorlopig en kele dagen uitgesteld. Dit is vooral te danken aan verzoeken om clementie aan het Griekse regime van paus Pau- lus, de regeringen van West-Duitsland, Oostenrijk en Italië, de Franse minis ter van' Cultuur André Malraux, de Zwitserse socialistische partij. de zaakgelastigde van de Sovjet-Unie, en de wereldberoemde schilder Pablo Pi- Tegelijk met deze stroom van buiten landse petities had ook de 28-jarige nicht van Panagoelis, Anastassia Mei- las, om uitstel van executie gevraagd. De verdediger maakte bekend, dat het hof binnen drie dagen bijeen zal ko men om over de verzoeken te beraad slagen. Ook de moeder van Panagoelis heeft intussen om gratie gevraagd. In Londen begon gisternacht een groepje van twintig Grieken een hon gerstaking buiten de Griekse ambassa de uit protest tegen het doodvonnis te gen Panagoelis. De voornaamste deel nemers aan deze stille demonstraties zijn de zangeres Melina Mercouri en een broer van Panagoelis. Melina Mer couri voorspelde een bloedbad in Grie kenland als het eerste doodvonnis van het regime inderdaad wordt uitge voerd. Ongeveer 300 betogers in Frankfort, onder wie veel Grieken, zijn opgemar cheerd naar het Griekse consulaat-ge neraal om te protesteren tegen het doodvonnis tegen Alexander ^Panagoelis. Demonstranten die protesteerden te gen het doodvonnis tegen Alexander Panagoelis, zijn opgemarcheerd naar gebouwen van de Griekse regering in Rome en Milaan en in botsing geko men met de politie. Meer dan 10 per sonen werden gewond. DJAKARTA Volgens de legervoor- lichtingsdienst in Djakarta hebben zich zaterdag meer dan 140Q. volgelingen van de Westiriaanse rebellenleider Lo- dewijk Mandatjan op drie plaatsen overgegeven. Volgens de dinsdag gedane medede ling hadden de leden van de „Bewe ging Vrij Papoea" 77 wapens bij zich. Zij gaven zich over in Waitopi, Ransi- ki en Isrodey in de Vogelkop. De Indonesische legervoorlichtings- dienst schat de totale sterkte van de beweging op 4000 tot 6000 man. Enkele weken beloofde de regionale militaire commandant, brigade-gene raal Sarwo Edhi, de opstandelingen een goede behandeling als zij zich voor eind november zouden overgeven. Westmoreland, die thans stafchef is van de Amerikaanse landstrijdkrachten, zei dat ondanks enige incidenten in de gedemilitariseerde zone de oorlog in Viëtnam niet is verhevigd, na stop zetting van de bombardementen op Noord-Viëtnam. Hij zei t& geloven dat de Viëtnamese troepen in de toe komst een groter deel van de oor logslast kunnen dragen en dat Ame rikaanse troepen kunnen worden te ruggetrokken. Een datum hiervoor wilde hij echter niet noemen. Generaal Westmoreland is dinsdag on derscheiden met de gouden ereme daille van de „Holland Society", een in 1885 opgericht genootschap van New Yorkers van Nederlandse af komst. BRUSSEL Onderhandelingen over een regeling van het geschil bij de Ford-fabrieken te Genk (In Belgisch Limburg) hebben gisteravond Iaat tot een akkoord geleid. De besprekingen tussen de Ford-di rectie en vakbondsvertegenwoordigers waren in het afgelopen weekeinde in Antwerpen begonnen onder leiding van een regeringsbemiddelaar en dinsdag voortgezet. De slotvergadering, dins dagavond, stond onder leiding van de minister van Arbeid, Major. Het akkoord, waarvan nog geen bij zonderheden bekend zijn, zal heden of donderdag aan de circa 7000 stakers worden voorgelegd. Gehoopt wordt dat het werk uiterlijk maandag a.s. zal worden hervat. Een der vakbondsvertegenwoordi gers verklaarde nader, dat het begin sel van volledig gelijk loon voor gelijk soortig werk in Genk en Antwerpen niet verwezenlijkt kon worden. ARNHEM De 62-jari^e wielrijder A. van Minnen uit Arnhem is vanmor gen op weg naar zijn werk in zijn woonplaats om het leven gekomen, toen hij door een auto werd geschept. Hij was plotseling de straat overge stoken. De heer Van Minnen werd zo ernstig gewond, dat hij vrijwel direct overleed. UTRECHT De voorzitter van de katholieke bond van vervoerspersoneel, de heer A. F. Jentjens, heeft vanmor gen in Utrecht, op de bondsraadsverga dering van de KJZV kritiek geuit op de manier, waarop de voordracht voor een nieuwe directie bij de Nederland se Spoorwegen tot stand is gekomen. Hij sprak de hoop uit, dat de daarbij gevolgde procedure geen teken aan de wand is voor het toekomstige sociale beleid bij NS. Het personeel kreeg de directiewijziging via een telex te horen, aldus de heer Jentjens, en er is geen enkele aanwijziging of men ook heeft overwogen, of bij de keuze niet een bepaalde inspraak van de kant van het personeel mogelijk was. Het personeelsbeleid bij NS draagt naar de mening van de heer Jentjens duidelijk sporen van een crisissituatie. De onzekerheid over de toekomst duurt te lang, zo zei hij, en de onrust is nog versterkt door de plotselinge directie wisseling. De twee directeuren, mr. De Bruin en ir. Bosboom, zullen zich in de toe komst beiden met het sociale aspect van het beleid belasten. De heer Jent jens mist bij hen echter een duidelijke achtergrond van waaruit ze dit voorne men kunnen waarmaken. Nu boven dien de chef van de dienst van perso neelszaken eveneens binnen zeer afzien bare tijd vertrekt, vindt de KBV-voor- zitter het (mede met het oog op de hardnekkige geruchten over reorgani saties in het organisatieschema van NS) een ernstige omissie, dat niet te gelijk met de belangrijke verandering in de directie duidelijkheid is gescha pen over de wijze waarop het perso neelsbeleid in het ondernemingsbeleid van de NS kan en zal functioneren. STAD MEXICO Tienduizend stu denten hebben dinsdagavond een stormachtige vergadering gehouden op de Santo Campus van het poltechni- sche instituut te Mexico. De studenten riepen tegen de regering gerichte leu zen en verklaarden dat hun reeds drie maanden durende stakingen voortge zet zouden worden tot aan hun eisen voldaan zou zijn. Aangespoord door de leiders van het nationale stakingscomité dreigden de studenten hun „volksvergaderingen" in alle delen van de stad te zullen hervat ten. Dinsdagavond hebben de studenten o.m. besloten zaterdagmiddag een monstermeeting te houden op de grootste binnenplaats van het universi teitscomplex. Op die vergadering zal de autoriteiten verzocht worden hun verzoeken ten spoedigste in te willi gen. ADVERTENTIE Dit z\jn de winnaars van het aankoopbedrag In de afgelopen weekt Mevr. Klappe, Adelaarsweg 64 bis, Amsterdam-Noord. H. Mulder-Ruiter. Pr. Bernardlaan 6, Hattem. Mevr. AJ.M. Droste, Pannerdenseweg 67 b, Doornen burg. Mevr. Donkers, Pieter Breughelstraat 7, Helmond. CX. Cleeren, Barn steenhorst 190, Den Haag. Vraag nw beddenvakman nadere inlichtingen. De Franse geldmarkten, waaronder de effectenbeurzen en de goudmarkt. zullen vandaag gesloten blijven, zo is van officiële zijde vernomen. De Murville zei dat de onmiddellijke oorzaak van de crisis de speculatie was over een mogelijke revaluatie van de Duitse mark. In de afgelopen dagen is door deze speculatie veel valuta uit Frankrijk gestroomd. Couve De Murville zei in zijn rede voor de nationale vergadering, dat hij geen voorspellingen kon doen over de mark of over het geld van de andere landen, die bij de crisis zijn betrokken. Maar hij zei dat het een feit was, dat de franc verzwakt was, omdat hij was aangevallen na de gebeurtenissen in mei. Hij zei verder dat de franc bloot staat aan verdere aanvallen „zolang als ons algemene evenwicht niet volledig her steld wordt en de laatste fantomen van de meimaand nog niet vernietigd zijn". Dinsdag is officieel bekendgemaakt dat West-Duitsland de mark niet zal revalueren. De regeringswoordvoerder. Günther Diehl, riep een persconferentie bijeen om mede te delen welke besluiten 's middags waren genomen tijdens een vergadering van Bondskanselier Kurt Gforg Kiesinger met enkele van zijn voornaamste ministers en de fractie leiders van de christen-democraten en de sociaal-democraten. De woordvoerder verklaarde dat de Bondsregering de mark niet opwaarts zal herwaarderen. Zij zal door middel van onmiddellijke belansting maatrege len op het gebied van in- en uitvoer prijsstabiliteit in het binnenland waar borgen. Dat zal tegelijkertijd een doel treffende Duitse bijdrage zijn aan de verbetering van de internationale be talingsbalanssituatie. Op de vergadering waren o.a. aan wezig de minister van Buitenlandse Za ken, Wiily Brandt, de minister van Financiën, Franz Josef Strauss, de mi nister van Economische Zaken, Karl Schiller, CDU-fractieleider Rainer Bar- zel en SDP-fractieleider Helmut Schmidt. Uit gewoonlijk goed ingelichte bank- kringen in Frankfort werd vernomen, dat men meent, dat de door de regering in Bonn aangekondigde lastenverzwa ring voor de uitvoer en voor verlichting de invoer in beide gevallen 4 a 4,5 pro cent zal bedragen. In een vraaggesprek voor de televisie zei minister Schiller, dat het in de be doeling ligt de duur van de belasting maatregelen te beperken tot vijftien maanden. Naar hij zei, zijn de maatre gelen bedoeld om West-Duitsland te beschermen tegen de in de Verenigde Staten, Frankrijk, en Engeland voor dit jaar verwachte prijsstijgingen van vijf procent, die naar West-Duitsland zouden kunnen overslaan. De maatregelen zul len geen inflatie veroorzaken, zo zei hij. De Britse minister van Financiën, Roy Jenkins, vertrekt heden naar West- Duitsland voor dringende besprekingen over de Europese monetaire crisis, zo werd door regeringsfunctionarissen in Londen bekenck gemaakt. ROME Voor een Romeinse school is gisteravond een bom ontploft, die enige schade heeft aangericht maar niet tot persoonlijk letsel heeft geleid, aldus de politie. Vermoed wordt dat studenten, die hervorming van het onderwijs eisen, de hand in de aanslag hebben gehad. ROTTERDAM Er moest dinsdag in Alblasserdam een sleepboot inge schakeld worden om een bevoorra dingsschip van ruim 50 meter lang van de Verolme-werf in Alblasserdam te trekken. De tewaterlating, die op nor male wijze zou plaatsvinden gelukte niet. Minder kans Terwijl zich boven Rusland en 2 Scandinavië een gebied van hoge l 2 luchtdruk handhaafde, is boven 5 1 West- en Midden-Europa de lucht- j druk regelmatig blijven stijgen. 5 Hierdoor is er ook boven de Alpen j een hogedrukgebied ontstaan, ter- j wijl een kleine storing, die gisteren boven onze omgeving aanwezig j was vrijwel geheel is opgevuld. Als J gevolg van deze ontwikkeling ble- 5 5 ven de luchtdrukverschillen in onze 5 streken klein en duurde het rustige 5 weer voor. 2 Depressies, die bij de Azoren ont- j staan trekken in de richting van IJsland. Ze laten het weer boven 5 2 het Europese vasteland vrijwel on- 2 i gemoeid. Wel neemt de wind een 2 1 weinig toe uit zuidelijke richting en 2 2 dringt iets koudere lucht uit Frank- 2 rijk verder ons land binnen. Overi- j j gens blijft het somber weer, waar- 2 2 bij de kans op mist kleiner wordt. 2 w»nmuu«w«wtiiuuuwuuw»uwvw\\uC

De Vallei | 1968 | | pagina 1