Kantongerecht Wageningen Aannemer grossierde in overtredingen matser corJam AERO WAAR9ddn weheen? DUCANA DUBBELE RAMEN 1 Jachtpartij op zondag voor rechter ontrafeld GELD NODIG? GEEN NOOD een vrl. administr. kracht Opa van Ekris 96 jaar Hinderwet UIT Schade Ontzegging AAN U HET NPB viert kerst in „Boszieht" Sint krijgt 't druk in Renswoude Langer nic kkelijk onderhoud praktische schoent^de van nu. Prijzen in loterij van speeltuin Fotowedstrijd van middenstand Fa. Joh. Ditewig heropende zaak Winkeliers doen munten cadeau BURGERLIJKE STAND UIT! Bar-restaurant „CHEZ JACQUES" HEEFT HET TONNY SPAAN Sommige mensen geloven het niet Deze fijne AERO schoenen zijn anders dan anderen Ze zijn waterafstotend, ze laten geen vlekken na, ze behouden hun vorm, zijn gemakkelijk in onderhoud en blijven langer nieuw. AERO maakt deze schoenen. Een stoere, modieuze kollektie van dat nieuwe ademende materiaal: wonderbaarlijk Officiële Bekendmakingen UIT HET ZAKENLEVEN „DE EEKHOORN" RHENEN RHENEN KESTEREN AMERONGEN ZATERDAG 30 NOVEMBER I9Ó3 ADVERTENTIE WAGENINGEN Aannemer Berend M. (27) uit Otterlo had het bont gemaakt. Hü stond langer dan normaal voor de balie, omdat h(j zich voor twee zaken moest verantwoorden, die geen direct verband met elkaar hadden. Stroperij in Lunteren en rjjden zonder rijbewijs. De tenlastelegging wegens stroperij bleek het meest ingewikkeld. Hoofdagent De B. uit Ede had ruim een jaar geleden proces-verbaal tegen Berend opgemaakt toen hjj op aanwijzing van getuigen de auto van Berend had gecontroleerd. In de auto had De B. een aantal veren gevonden die kennelijk afkomstig waren van een pas geschoten fazant. Tevens trof De B. een aantal lege patroonhulzen in de wagen aan. De eerste getuige die opheldering over de zaak zou kunnen geven was de 28- jarige smid L. uit Lunteren. L. bleek echter niet zonder meer bereid iets on der ede te verklaren. „Kijk eens, edel achtbare, ik zit in een moeilijk parket. Uit menselijk oogpunt gezien vind ik het beroerd om tegen Berend te getui gen", aldus L. De kantonrechter en de officier van justitie moesten nogal wat moeite doen om L. van het feit te overtuigen dat hij wettelijk verplicht was om tegen Be rend te getuigen. L. stak echter na eni ge tijd toch plichtsgetrouw twee vin gers in de lucht Uit de verklaring van L. bleek dat hij op een zondagmiddag op de Beu kenlaan in Ede was gepasseerd door een lichtblauwe Mercedes. Tot aan de Molenweg in Lunteren was L. achter de Mercedes blijven rijden. Op de Mo- enweg reed de wagen plotseling een jouwland in, stopte, een man stapte uit cn schoot met een geweer, raapte ver volgens een fazant van de grond, stap- .e in en scheurde weg. L. had met verbazing de hele ma noeuvre gevolgd en meende toen hij iet geweerschot hoorde en nog eens goed keek, dat Berend M. naast de vagen stond. Hij ontkende echter met klem dat hij Berend in de Mercedes had zien zitten. „Het was een afstand van ongeveer honderdvijftig meter, edelachtbare. Ik dacht dat hij het was. Toen ik achter ADVERTENTIE Sluit dan een persoonlijke lening. Wat kost U dat 7 1.000,aflossing 60,p. mnd. 1.500,aflossing 75.75 p. mnd. 2.000,aflossing 97.36 p. mnd. Ook hogere kredieten zijn verleen- baar. Kosten per contract 4.50. Het aangewezen adres voor kre dietverlening is natuurlijk OM* de Mercedes reed heb ik niemand her kend." Aldus L. Kastanjelaan 40, Rhenen. Tele foon 08376-2720. Binnen 12 uur is het geld in Uw bezit. Plaatsing geschiedt buiten verantwoordelijkheid van de redactie Mijne Heren, is het mogelijk om het onderstaande in „De Vallei" op te ne- nen? Bij voorbaat onze hartelijke dank. In het Veens Kerkblad van 20 sep tember jl. stond te lezen dat er spoedig een bijeenkomst gehouden zou worden vaar zou worden gesproken over de getuigen van Jehovah. In De Vallei van 27 september jl. is toen een open brief opgenomen die ook persoonlijk aan alle hervormde predikanten is ver zonden met het voorstel om ons als Jehovah's Getuigen de gelegenheid te geven de aanwezigen van die aange kondigde vergadering toe te mogen spreken om een uiteenzetting te geven van de leer en het werk van ons als getuigen. Voor zover mij bekend is die „spoe dige" vergadering nog niet geweest het is nu twee maanden later). Ook heeft niet een aangeschreven predikant noch de voorzitter van de J.V., een be richt aan ons teruggeschreven, terwijl ze ons toch wilden helpen, volgens het Veens Kerkblad. Ik citeer: „Op deze wijze kunnen wij als kerk onze roeping vervullen om de aan hangers van deze sekte, die toch ook een ziel te verliezen hebben voor de eeuwigheid, te wijzen op hun dwaal leer". Waarom neemt niet een de moeite om ons dan eens persoonlijk thuis op te zoeken om ons te helpen? Wij ver wachten u! H3nd. 20:20 zfegt toch: „...om U te verkondigen en te leren in het openbaar en binnenshuis". Zoek eens voor uzelf op Hand. 5 42, Matth. 28 19,20. 1 Tim. 4 10, 16, Rom. 10 10. Het is een plicht van een ieder die zich christen durft te noemen een navolger van Christus dus, om van huis tot huis te gaan en met anderen te spreken over de hoop die in hem is. Petr. 3 15. Wij als getuigen van Jehovah voelen die plicht en zijn bereid om van huis tot huis te gaan en in het openbaar met mensen te spreken over de hoop die in ons is. Wat de prediking in het open baar betreft nodigen wij u uit om de eerste negen weken (te beginnen op 1 december as.) zondags om 9.30 uur vm. op onze openbare vergaderingen aan wezig te zijn waar de fundamentele grondleerstellingen van de getuigen aan de hand van uw eigen bijbel zal wor den besproken. Als u dus werkelijk wilt weten wat de getuigen van Jehovah leren, dan verwachten wij u in het NVV-gebouw, Tuinstraat 2, waar wij geregeld bijeenkomen. Namens de Gemeente van Jehovah's Getuigen, A. van Doorn. Duidelijk bewijsmateriaal kon L. niet verschaffen. Toosje de B. <16) uit Lun teren kon dat wel. Zij had samen met een vriendinnetje op de bewuste zon dagmiddag gewandeld op de Molen weg en bleek zich het gebeurde nog goed te herinneren. „De Mercedes zat onder de modder, edelachtbare. Ik weet het nog goed", zei Toosje. Bovendien verklaarde Toosje gezien te hebben dat de Mercedes aan de rechterzijde was beschadigd. Verbalisant De B. had toen hij de wagen bij Berend thuis onderzocht en proces-verbaal opmaak te deze beschadiging ook geconste- teerd. De derde getuige was het vriendinne tje van Toosje, de 15-jarige Joke M. Ook zij verklaarde alles duidelijk te hebben gezien. „Ik heb de rook gezien die uit het geweer kwam, edelachtba re. Ook Berend M. heb ik gezien. Hij zat achter het stuur van de Mercedes toen de wagen het bouwland opreed", aldus Joke. Joke had echter niet gezien dat de wagen aan de linkerzijde was beschadigd. In zijn requisitoir stelde de officier dat de zaak voor hem zonneklaar was. „Dat getuige L. weigerde de eed af te leggen omdat hij het moeilijk vond om tegen Berend te getuigen, is naar mijn mening een teken dat L. Berend wel degelijk heeft herkend ondanks de be trekkelijk grote afstand tussen de bei de mannen", aldus de officier. Hij eiste hierop een boete van f 175. De raadsman van Berend M., mr. Jager, vond dat de getuigenverklarin gen te vaag waren om de schuld van Berend te bewijzen. De kantonrechter vond dit blijkbaar niet en vonniste conform de eis van de officier. Rijden zonder rijbewijs was het twee de feit waarvoor Berend M. zich moest verantwoorden. Door de rechtbank in Arnhem was hem een ontzegging van de rijbevoegdheid opgelegd omdat hij had gereden in een ondeugdelijke auto. Tijdens de periode van de ontzegging was het rijbewijs van Berend verlopen. Toen de periode van ontzegging voor bij was, had Berend, nu zonder rijbe wijs, toch de auto gepakt. Berend kon de kantonrechter echter toch een rijbewijs tonen omdat hij in middels opnieuw voor het rijexamen was geslaagd. „Ik lees hier dat u onlangs in Arn- ADVERTENTIE betekent sfeer en gezelligheid bij een rustig stukje muziek. in de kelder van Hotel-Rest. De Eekhoorn te Rhenen Aan ons huisorgel speelt iedere zaterdag en zondagavond en ook met de feestdagen de al om bekende pianist-organist entertainer hem bent veroordeeld tot een boete van f 500 omdat u tijdens de periode van ontzegging toch achter het stuur bent gekropen en nu staat u weer voor de balie omdat u zonder rijbewijs hebt gereden. U trekt zich van de wet bij zonder weinig aan", concludeerde de kantonrechter. Eis officier: een boete van f 250. De kantonrechter vojiniste met een boete van f 350. Makelaar T. W. den H. (52) uit Ame- rongen had gereden in een auto met een gladde achterband. Den H. had een schikking thuis gekregen maar hij vond het bedrag van vijftig gulden, dat hij moest betalen, wel wat aan de hoge kant. Voor de balie probeerde hij een lagere boete te krijgen. „Ik heb niet gemerkt, edelachtbare, dat de band glad was. Toen ik door de politie werd aangehouden heb ik on middellijk aangeboden een nieuwe band te zullen kopen. Ik kan maar niet be grijpen dat de band glad was. Ik had mijn auto nog niet zo lang tevoren in de revisie gehad. Misschien heeft de garage de band niet hard genoeg opge pompt. Een zachte band slijt sneller dan een harde", aldus Den H. Den H. kon praten als Brugman, het hielp allemaal niets. De officier eiste een boete van zestig gulden. De kan tonrechter hield het bij de schikking van f 50. SCHERPENZEEL Door de dames van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen afdeling Scherpenzeel wordt dit jaar op donderdag 12 decem ber het jaarlijkse kerstfeest gevierd. De avond wordt gehouden in hotel Bos- zicht. ADVERTENTIE INTERIEURVERZORGING vraagt voor vier halve dagen per week. Sollicitaties HOOGSTRAAT 16 VEENENDAAL RENSWOUDE De boot uit Spanje zal zaterdag ook in Renswoude aanko men en afmeren bij „Het Kanaal", waar de Goedheiligman door de mu ziekvereniging „Ons Genoegen" zal worden opgewacht. Vandaar vertrekt de Sint eerst naar het gemeentehuis en zal daar officieel worden ontvangen en toegesproken door burgemeester J. A. Hosang. Vervolgens zal Sint Nicolaas een rond rit door het dorp maken. Op zaterdag 30 november en 5 december zal hij bij Piet Overeem de Sinterklaas Sjoel- en Schietavond bezoeken. Op maandag en woensdagavond staan bezoeken aan en kele winkels op het programma. Don derdag worden de kleuter- en de chr. lagere school met een bezoek vereerd. Deze schoenen met de bekende Aero protopasvorm zijn verkrijgbaar van ft 39,90 - ft 44,901 Damesschoenen uit CORFAM* worden vervaardgd doorTlMTLR. "Gedep. hwxWsmefk voor Ou Port'» poromeer materia*. RHENEN Op de secretarie van de gemeente Rhenen ligt ten inzage een verzoek met bijlagen van de heer A. J. Oosters, luitenant-kolonel der Genie, hoofd van het Arrondissement Oost van 't BABOV, Kazernestr. la te Deventer om vergunning tot 't oprichten van een gasdrukregel- en meetstation aan de Utrechtsestraat weg 230 te Rhenen, sec tie H, nummer 3416. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunnig kan een ieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting te houden op dinsdag 17 december '68 om 11.00 uur in het gemeentehuis Rhenen. Beroep tegen een beschikking kan la ter o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting is versche- ne; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht. Datum: 29 november 1968. B. en W. van de gemeente. De secr. W. C. Pieters. De burg. L. Bosch v. Rosenthal. VEENENDAAL In de grote verlo ting van de speeltuinvereniging „Prins Willem Alexander" zijn tot dusver de volgende nummers getrokken: 134, 671, 292, 63, 633, 178, 307, 82, 583 en 142. De prijzen variërend van een koelkast tot een elektrische messenslijper, kunnen worden afgehaald aan het adres Buurt- laan-west 3, De volgende trekking zal plaats vinden op 30 december. RENSWOUDE De nog jonge mid denstandsvereniging „De Heraut" heeft weer een nieuwe actie op touw gezet. Vanaf vrijdag 29 november zal in de deelnemende zaken (herkenbaar aan „Het Kasteel Renswoude" op een zich- bare plaats opgehangen) een foto wor den geëxposeerd van een typisch plek je in het dorp of de omgeving. Deze foto's dragen een nummer en moeten worden thuisgebracht. Op een aan alle inwoners toegestuurde lijst moet de juiste volgorde worden vermeld. Op de zelfde lijst moet ook worden ingevuld welke drie etalages men het mooist vindt. Het inleveren van de oplossing moet uiterlijk woensdagavond 4 decem ber voor 21.00 uur geschieden bij de firma C. v.d. Pavert. Nog dezelfde avond wordt in de werkplaats van de firma Van Raay de uitslag bekend ge maakt. ELST In tegenwoordigheid van een groot aantal genodigden, onder wie bur gemeester jhr. mr. L. H. N. F. Bosch ridder van Rosenthal heropende de de heer Joh. Ditewig zijn woning- en textielzaak. Het is reeds de vierde maal in acht jaar tijds, dat de zaak werd verbouwd, met het oog op het stijgende aantal klanten, niet alleen in Eist, maar ook in de omliggende plaatsen. „Ik heb zelfs klanten in Arnhem", aldus de heer Ditewig. De burgemeester hield een lovende toespraak over de enorme ruimte en de inrichting daarvan. Een meubel-showroom was er nog niet eerder, maar nu is er 150 vierkan te meter, alleen voor showruimte bijge bouwd. Er is plaats voor verscheidene bankstellen, eethoeken en slaapkamer meubelen. Al met al is de uitbreiding erop ge richt, gezien de geweldige opppervlakte, dat de zaak nog jaren „vooruit" kan. ADVERTENTIE SCHERPENZEEL Vrijdag vier de de oudste inwoner van Scherpen zeel, „opa" Van Ekris, zijn 96ste ver jaardag. In ca jé „De Prins", waar een zoon van de heer Van Ekris de scep ter zwaait, werd reeds donderdagavond een voorproefje op het verjaardags feest gegeven. Ruim 100 mensen wen sten daar de heer Van Ekris geluk met zijn hoge leeftijd. De stroom siga- Zaterdag 30 november Pniëlkerk, Hoofdstraat Veenendaal 20 uur: Uitvoering bejaardenkoren „De Engelenburgh" en „De Tollenkamp". Het Hof, Leersum 19.30 uur: „Soul Sound" voor beatclub „De Weerwolf". De winkels in Veenendaal zijn heden tot 18 uur open. Maandag 2 december Postkantoor, Veenendaal 9-12 u.: stand Kinderzegels geopend. De winkels in Veenendaal zijn heden tot 21 uur open. BIOSCOPEN Luxor Theater, Veenendaal, zaterdag 19.30 en zondag 15 uur: „De man, die een ander was". Zondag en maandag 19.30 uur: „Stormloop zonder gena de". Bio Rhenen, zaterdag 20 en zondag 14.30 uur: „Kissin' Cousins". Zondag 20 uur: „Ik, een markies". UTRECHT (Tot en met 15 december manifestatie Studium Generale. Evenementen in dit kader zijn aangeduid met (SG). Inl.: Plompetorengracht 9, tel. 030- 18100). Zaterdag 30 november Caveau 20.30 en 23.15 uur: Muzeval- cabaret met „Dwars tegen de draad". Zondag 1 december Stadsschouwburg 20 uur: De Neder landse Comedie met „De Huisleraar". Geertekerk 19.30 uur: Cantatedienst. Cantate 61 van J. S. Bach. „Nun komm der Heiden Heiland". Maandag 2 december Tivoli 20.15 uur: USO-concert o.l.v. Frits Knol, m.m.v. Theo Olof, viool. Werken van Glinka, Tsjaikowski, Ja- neck. Studio Theater, 21.30 uur: Muziekfilms, w.o. een over Edgar Varese (SG). Dinsdag 3 december Kathedrale Kerk, 20.15 uur: De Stich ting Utrecht Studentenkoor en Or kest met kerstconcert. Informatiecentrum, 20.30 uur: Film academie A'dam presenteert films van aankomende cineasten (SG). Studiokelder, 21 en 23 uur: Cabaret van Joris Schiks en Sjef van Roos malen. Woensdag 4 december Stadsschouwburg, 20 uur: De Neder landse Comedie met „Alles voor de tuin". Vrydag 6 december Caveau, 20.30 en 23.15 uur: Muzeval- cabaret met „Dwars tegen de draad". Zaterdag 7 december Caveau, 20.30 en 23.15 uur: Muzeval- cabaret met „Dwars tegen de draad". BIOSCOPEN Voorstellingen werkdagen 14.30, 18.45 en 21 uur. Zondagen 14.15, 16.30, 18.45 en 21 uur. Camera, Oude Gracht 154: „Thérèse en Isabelle". Zaterdag 23.15 uur: „Une femme est une femme". City, Voorstraat 89: „Duivels van het geweld". Filmac, Vredenburg 29, doorl. voorst. „Grote kolderparade", twee teken films en uitgebreid nieuws. Palace, Vredenburg 29: dag. 18.45 en 21 uur: „Mondo Freudo". Zaterdag 23.30 uur: „The Reward". Olympia, Amsterdamsestraatweg 350: t/m zondag „Lanky Fellow, de een zame wreker". Maandag t/m woens dag „Matt Helm, de lokvogel". Rembrandt, Oude Gracht 73: „Veel liefs uit Moskou". Scala, Potterstraat 16: „From Here tot Eternity". Zondag 10.30 uur: „De le vensroman van Johann Strauss". Studio, Oude Gracht 154, voorst. 15 mi nuten later: „Gekust en geslagen". Vreeburg, Vredenburg 8a „Doublé Trouble". Zaterdag 23.15 uur: „In specteur Clouseau slaat weer toe". ARNHEM Zaterdag 30 november Stadsschouwburg, 20 uur: Toneelgroep Theater met „Hendrik IV", deel II. Zondag 1 december Theater aan de Rijn, 20.30 uur: Toneel groep Theater met ..La Musica". Maandag 2 december De Coehoorn, 20 uur: „Zilver", lezing door de heer M. H. Gans, juwelier antiquair. Woensdag 4 december Musis Sacrum, 20 Uur: Het Gelders Orkest o.l.v. Francesco Mander, met medewerking van Masuko Ushioda, viool. Werken van Henkemans, Tsjai kowski, Suchon, Wagner en Stra- winski. BIOSCOPEN Voorstellingen op zondagen en werkda gen 14.30, 18.45 en 21 uur. Rembrandt, Velperplein: „De zoete zon den van Sexy Suzanne". Palace, Bakkerstraat, t/m za. „De ge maskerde wolvin". Zondag t/'m wo. „Coplan schiet met scherp". Saskia, Looierstraat: „Wat niet weet, wat niet deert". Luxor, Willemsplein: „The double man". Za. 23.30 uur: „De beul van Londen". Studio-A, Lange Wal, middagvoorst, al leen op zondag en woensdag: „Don't look back". ren en pruimtabak was zo groot, dat de heer Van Ekris opmerkte „Ik mag wel een krui nemen om alles naar huis te brengen". De nu 96-jarige werd in Maartens dijk op een boerderij geboren. Het boeren heeft de krasse oude baas nooit geheel kunnen laten, want nog steeds verzorgt hij een groot aantal kippen en houdt hij zijn tuin bij. Vrijdag heeft het voltallige college van burgemeester en wethouders de oudste inwoner van de gemeente be zocht. AMERONGEN De Amerongse win keliers blijken de juiste weg te hebben gevonden voor de St. Nicolaasactie. Het koperspubliek vindt het in het alge meen bijzonder prettig verlost te zijn von de rompslomp van de bonnen zoals voorgaande jaren het geval was. Bo vendien is de kans op een prijs een gouden munt aanmerkelijk groter geworden. Voor mensen die de spaar kaart niet vol kunnen krijgen in drie weken bestaat de kans de ontbrekende zegels bij een van de Amerongse bak kers of bij de sigarenwinkels tegen kostprijs bij te kopen. Naar alle waar schijnlijkheid zal, afhankelijk van de goudprijs op de wereldmarkt, het aan tal munten dat beschikbaar wordt ge steld tussen de 80 en 100 zijn. ADVERTENTIE Betekent uw kinderen verrassen, uw vrouw verwennen, eens gezellig met z'n allen lekker eten bij: Het pannekoeken- en kipspecialiteiten- restaurant hotel Speciale Kerst- en Nieuwjaarsmenu's van f 17,50 tot f 27,50 per couvert. Vroegtijdige tafelreservering onder tel. 08376 - 2276. Alleen xijn gemakkelijk uitneembaar en absoluut condensvrij. 0 In verschillende uitvoeringen Beslist geen onderhoud 0 Maximale warmtebesparing 0 Volledige schriftelijke garantie op alle artikelen I ET OP I Openslaande delen worden voor u GRATIS voor- 1 zien van onze ALUMINIUM TOCHTSTRIPS en toch z(jn onze ramen AANTREKKELIJK IN PRIJS. Bel of schrijf geheel vrijblijvend ons adres J. J. SCHIPPER, Noordelijke Spoorstraat 11-13, Ede - Telefoon (08380)-10501 ToonzaalSpoorlaan 2, Bilthoven - Tel. (03402)-5524 RHENEN Geboren: Jacoba, d.v. J. P. van den Brink en M. J. van Appeldoorn; Gerdien Annette, d.v. J. de Kroon en A. Hoogeveen; Janet Arrezina, d.v. G. Klok en E. P. J. Puijk; Petrus Gerardus Arnoldus, z.v. P. J. van Dam en M. Jansen; Jean J. van Dam en M. Jansen; Jean Jacques, z.'v. J. Kroesbergen en A. M. M. Griffioen, Eist; Huibertje Klazina, d.v. C. Demoet en C. van Barneveld, Veenendaal. Ondertrouwd: M. van Soestbergen en G. J. M. Kuipers; J. L. Schoof en M. Klaassen; M. C. van Doorn en N. J. van Ree; G. Simon en C. C. Ver- woert. Getrouwd: A. Maij en J. van den Oosterkamp. Overleden: Willem Franciscus Ger- rit Lauerentius, 73 j., echtgenoot van H. M. Ba rink, Eist; Hendrik van Zan ten, 76 j., echtgenoot van J. Hulst; Geertje Evers, 86 j., echtgenote van W. van Manen, Veenendaal; Jan Cor nells Achterberg, 58 j., ongehuwd, Vee nendaal. Ingekomen personen: C. A. Land man, wed. v. De Lijster, van Ren- kum; R. Rijksen, van Maarn; H. b.A. Bouhaddou, van Utrecht; P. W. Th. M. Thijssen, van Tegelen; J. Stroobach met gezin van Zaandam; W. J. van Gaaien van Eindhoven; G. Spies, met gezin van Woensdrecht; R. Bellaart, met gezin van Ede; A. Ba za, van Geldermalsen; I. E. Veen, g. m. Clous, van Renkum; El Khader, van Lienden; E. de Jong, van Utrecht. Vertrokken personen: P. J. Janssen, naar Rotterdam; G. van Aalten g/m Van Brenk met gezin naar Lienden; M .W. van Ginkel, naar Dronten; D. van Baaren g/m Van Dijk, naar Vee nendaal; D. Regeer, met gezin naar Veenendaal; H. C. Bos, naar Boekei; H. C. Kelderman, naar Haarlem; P. Haveman, wed. v. Bielen, naar Wou denberg; A. Ravestijn, met gezin naar Wageningen; W. H. van Gesink, naar Wageningen; M. Aïech, naar Leersum C. Th. Klaver, naarW ageningen; D. Kikstra, naar Wageningen; C. de Wit, naar Amerongen; J. A. Hensen, g/m De Wit, naar Araerongen; T. O. Mason naar V.S.A. Geboren: Hendrik Jan, z. v. H. J. Roodbeen en C. Roodbeen, Opheusden; Nicolaas Willem C., z. v. N. W. C. Au- gustinus en S. Lindner, Opheusden; Bouwe Hendrik, z. v. E. Verwoert en A. Roelofsen; Gerrit, z. v. G. v. IJme- ren en E. van Broekhijze, Opheusden. Getrouwd: J. van Dam en G. A. van Nordennen, Opheusden; J. de Kruijf en M. J. van Dam, Opheusden. AMERONGEN Geboren: Jan, z.v. A. Keiman en M. G. van Buul. Gehuwd: Johannes Gerardus Steen huis, 23 jaar en Hendrik je Engelaar, 22 jaar. Ondertrouwd: J. D. Klumpenaar, 26 jr. en G. Plantinga, 22 jr.; B. Kolff, 66 jr. en A. M. Kolff, 55 jr.; T. H. Zum- brink, 24 jr. en J. Schimme, 23 jr.; L. G. Kas, 21 jr. en A. J. A. Voest, 18 jr.; H. J. van Altena, 23 jr. en I. P. Burgstede, 22 jr. Overleden: Maria Hendrika van Ree, 86 jr. Ingekomen: G. W. Breeschoten, Ame- ronger Wetering 26, van Maarn; A. M. Weber, Drostestr. 2, van Haarlem; C. van Laar, Vissersweg 2, van Wagenin gen; C. de Wit, Vissersweg 4, van Rhe- ne; T. van der Wiel, Boslaan 15, van Doorn. Vertrokken: A. A. van Dij, Lekdijk 22, naar Wijk bij Duurstede; A. J. van Zeumeren-Ploeg, Heuvejse Steeg 12. naar Scherpenzeel.

De Vallei | 1968 | | pagina 3