Turnster Ans Heerschop, de Nederlandse Vera Caslavska T om Okker wikt en weegt nog steeds Zaalhandbalteam verloor van Slavia Tranida V.D.C. 1 werd teruggewezen Ons Genoegen 2 Veenendalers de ontnam titel Nationaal 2 belaagt nu de koplopers Hilversumse lonkt naar nationale titel Alf Ramsey op zoek naar schutters Nederland kansloos tegen Engelse tafeltennis-dames Eintracht Frankfurt speelt in januari tegen A.C. Bilbao Rudi Lubbers nam stevig revanche Oosterhof derde in Ronde van Mexico Amerongen 2 eiste tweede plaats op Feijenoord gaat in tent trainen Wachten op telefoontje Stuntwerk Biljartcompetitie Rijnstreek Overgangsklasse le klasse Uitslagen TOEKOMST INTERLANDS DAGTAAK VRIJE TIJD Aü SUB Dammen DINSDAG 10 DECEMBER 1968 HILVERSUM Gouden Vera, gouden Ans? Een vergelijking, die ener zijds niet opgaat, maar anderzijds een parallel vertoont. Vera Caslavska is de veelvuldige Olympische tunrkampioene, Ans Heerschop haar Neder landse evenknie. De blonde Hilversumse heeft namelijk een uitgesproken Caslavska-stijl. Een vloeiende stijl, neergelegd in oefeningen met vaart, durf, souplesse en vooral gratie. Ans Heerschop wordt dan ook gezien als één van de weinigen van wereldklasse, ondanks het feit, dat zij in ons land in de schaduw leeft van Margo Klees. oefeningen. De steun van verloofde Piet Moen (22) mag ook niet ver waarloosd worden. Sinds de sympa thieke gereedschapsmaker Ans kent, behoort hij tot de meest fervente aanhangers van de gymnastiek. „Een pracht sport" brengt hij in het mid den. Met belangstelling luistert hij toe, waneer zijn Ans over haar turncarrière vertelt. Een lang ver haal is dat beslist niet, want als jeugdig HVG-lid bereikte zij ontzet tend snel de top. Zij werd door vrien dinnetjes meegetroond naar de gym zaal waar haar aanleg al spoedig op viel en waar zij in het jeugd wed - strijdploegje kwam. Onder leiding van de heer B. v. d. Born werd de basis gelegd later door Christa de Geus en de heer A. Hardeveld kon worden ver der gebouwd. Het ging snel met Ans, heel snel. In Weesp zij weet het nog goed haalde zij met de HGV-spring- ploeg een eerste prijs. Het was haar eerste wedstrijd. „Ik was de jong ste kruimel, die erbij liep. Ik kon door mijn lengte wel onder het paard doorlopen", schertst zij. Toen zij elf jaar was, begon de imposante kampioenschappenreeks. Eerst in het rayon, later in de kring en nog weer later in landelijke titelgevech ten ging Ans met de eer strijken. Een louter toevallige overeenkomst vormt het kapsel, dat de beide turn sters altijd dragen. Het heeft er al toe geleid dat Ans Heerschop de Ne derlandse Vera Caslavska wordt ge noemd. De HGV-trunster vindt 't zelf overdreven, alhoewel zjj de groot ste bewondering heeft voor deze ko ningin van de turnsport. Als we op merken dat de Tsjechische veertig uur per week traint is haar ant woord verrassend. „Dat zou ik ook wel willen. De sport kan beoefend worden in werktijd, waardoor er in feite nog meer gelegenheid over blijft voor pure ontspanning dan bij ons, die het allemaal in vrije uren moeten doen", zegt zij met jaloer se blikken. Ans Heerschop heeft voorlopig één ideaal: Nederlands turnkampi- oene worden. Een ernstige blessu re, opgelopen tijdens de interland tegen Italië, zette haar drie maan den buitenspel en vernietigde een Olympisché illusie. „Ik stond toen eerste en maakte een flick-flack, waarbij ik blijkbaar te hard ben neergekomen. Het gebeurde aan het eind van mijn vrije oefening. Ik dacht: Ans, nog even keurig strek ken", maar dat heb ik geweten. Het was de volgende dag niet te hou den van de pijn. Wat deed het zeer. Ik heb de hele nacht niet geslapen." Met haar deelden Jannie Vierstra en Stientje de Goede eenzelfde lot. Nu, december 1968, is alles slechts een herinnering. Geen prettige herin nering, want als we vragen of het een teleurstelling was onderstreept het woordje „hartstikke" duidelijk het toen gevoelde verdriet, ke" duidelijk het toén gevoelde ver driet. Ans Heerschop blikt alweer in de toekomst. Met haar twintig jaren en onbetwistbaar talent kan zij dat doen. De wil om alles opzij te zet ten is aanwezig, de gedachte van een Nederlandse titel speelt mee de deelneming aan Europese kampioen schappen en zelfs aan de spelen in München over vier jaar lokt. „Ik ga er beslist mee door. Zo snel moge lijk probeer ik weer wedstrijden te turnen. De training verloopt goed, al levert het zware werk aan de brug nog wel moeilijkheden op. Het moet echter kunpen lukken", zo geeft zij ons in haat- ouderlijke wo ning aan de Merelstraat in Hilver sum te verstaan. Met haar trainer A. Hardeveld („zonder hem zou ik me doodongelukkig voelen") is het avond aan avond schaven aan de Intiem gesprek tussen Vera Caslavska en Ans Heerschop, die kort na dit onderhoud haar kapsel veranderde in de stijl van haar grote voorbeeld. „Het stikt van medailles en bekers", zegt moeder Heerschop grappig. De plakboeken, die Ans ons voorlegt, doen de prachtige prestaties nog eens herleven. In 1964 werden het kampioenschappen van hoger gehal te. Bij de meisjes veroverde zij toen de nationale titel en dat ge beurde in 1965, 1966 en 1967 bij de jeugdturnsters. In 1968 bij de da mes werd het een tweede plaats. In dien zij in de halve finale niet twee maal van de evenwichtsbalk was gegaan dan zou wellicht ook deze nationale titel mee naar huis zijn gegaan. Zij piekert er nog wel eens over hoe het mogelijk was, dat het niet gebeurde. „Ik ben vermoede lijk weggegleden op de balk en de kluts kwijt geraakt. Het moet mij overrompeld hebben", verklaart zij heel simpeltjes, daarbij met geba ren duidelijk makend, hoe het zich allemaal heeft afgespeeld. Het slot commentaar van Ans op dit onfor- tuin: „Evenwichtsbalk is een fijn toestel op de training, maar op een wedstrijd een zenuwen-ding." In totaal nam de Nederlandse top- turnster deel aan elf interlandwed strijden. De resultaten waren uit stekend. Tegen Polen bezette zij in het individuele klassement zelfs de eerste plaats. Een geweldige presta tie, alhoewel zij een mooiere herin nering heeft overgehouden aan de eerste interland tegen Oostenrijk, toen zij inviel voor Griet van Es- Ans Heerschop in actie op de evenwichtsbalk. sen. „Ik eindigde als reserve op de vierde plaats. Dat was gewoon „mi rakels", zegt zij heel enthousiast. De Hilversumse traint een slordi ge 10 minuten in de week. Hiervan maken de centrale bijeenkomsten onder leiding van de Roemeense Livia Costa een belangrijk deel uit. Belangrijk in meer dan één opzicht, want deze buitenlandse trainster blijkt steeds op de hoogte te zjjn van nieuwste methodieken, soorten oefenstof en bepalingen. „De training is gewoon keihard", zo vindt Ans Heerschop. Zij be hoort tot degenen, die daarop prijs stellen. „Binnen de grenzen red je het niet als je wilt bijblijven", stelt zij. „De kennis van de buitenland se mensen is ontzettend groot. Zij kunnen een onderdeel in theorie zo danig uitleggen, dat het in de prak tijk gewoon gemakkelijker uit te voeren is.", beweert Ans Heerschop. Zij maakt ons erop attent, dat het bovendien wenselijk is, dat een top- turnster haar eigen fouten opspoort en met de trainer overleg pleegt. „Daarbij moet je durven zeggen, dat je het niet snapt, desnoods twee of drie keer", verkpndigt zij fel. Ans Heerschop heeft naast turnen geen andere hobby's, of het zou een uurtje krant lezen moeten zijn on der het genot van wat Veronica-mu- ziek. Zij is niet op balletles, al lijkt haar dat wel wenselijk. Er is ech ter eenvoudig geen tijd voor beschik baar. Een normale dag begint voor haar om zeven uur met opstaan en ontbijt (twee crackertjes en een kopje thee zonder suiker). Op de fiets is zij twintig minuten onder weg om bij garage Van Voorden te komen, waar zij op de administra tie van de afdeling verkoop werkt. De lunch (drie sneetjes brood met beleg, halve liter melk en een si naasappeltje) gebruikt zij in de be drijfskantine, want zij geniet slechts een pauze van een uur. Klokslag half zes is haar werktaak beëindigd en gaat zij rechtstreeks naar de gymnastiekzaal om zelf te trainen of les te geven. Ans komt tussen half acht en acht uur thuis en ge bruikt dan pas de warme maaltijd, bestaande uit enkele aardappels, veel groente, veel vlees en een bord je yoghurt. Verder is op tijd naar bed gaan voor een sportvrouw aan de top natuurlijk noodzakelijk, al geeft zij ruiterlijk toe, dat het nog wel eens een half uurtje te laat wordt. „Maar ik ben tenslotte ook verloofd". In de weekeinden blijft er weinig vrije tijd over door de centrale trai ning. De aantrekkelijkheid van top sport beoefenen wint het bij Ans Heerschop keer op keer. Als we vragen „waarom?", blijft zij het ant woord enigszins schuldig. Je bent er gewoon in gegroeid, je hebt er plezier in en je werkt ergens voor", luidt haar wat onvolledige redene ring. Het zijn echter wel punten, die samen een gezonde en zinvolle vrije tijdsbesteding vormen. Hoe zinvol blijkt op het moment, dat we terwil- le van de tijd moeten opstappen. „Och nu hebben we nog niet gepraat over daten over dat...." zegt zij jnet enige spijt in de stem, daarbij de onderwerpen noemende, die ons in de haast niet zijn bijgebleven. Wat ons wel bijbleef was het ideaal van Ans Heerschop om Nederlands kam pioene te worden. Reken maar, dat zij er alles voor zal doen om ook eens een „gouden Vera" te zijn. ROTTERDAM Op echt gras trainen en toch gevrijwaard zijn van ijs, sneeuw en modder? Feyenoord is deze maand nog zover. De Rotterdamse voetballers kunnen zeer binnenkort gaan trainen in een grote tent (veertig bij achttien meter), die zij gaan opstellen op een trainings veld. Een tent als die Feyenoord krijgt, wordt op het ogenblik al bij de Shell in Pernis gebruikt. Zij is op te bla zen en is juist omdat er geen vloer in zit bijzonder geschikt voor training met de bal. LONDEN De scherpschutters van het Engelse wereldkampioenschapself tal zullen hun best moeten doen om hun plaats te behouden. Manager Sir Alf Ramsey heeft een selectie van 22 spelers voor de vriendschappelijke wedstrijd tegen Bulgarije van morgen, op Wembley samengesteld en onder hen bevinden zich drie aanvallers, die nog nooit een interland hebben ge speeld. Het is Ramsey's manier om te trachten Engeland méér te laten sco ren. De doelpunten van Engeland zijn sinds de weredlbekerfinale van 1966, toen Engeland met 4-2 van West-Duits- land won, schaars geweest. Geoff Hurst en Martin Peters, die in die wedstrijd de punten onderling verdeelden, bevin den zich nu nog steeds in Ramsey's ploeg. Ook Bobby Charlton, wiens fan tastische schoten Engeland hielpen in de finale te komen. Maar hun plaatsen kunnen bedreigd worden door drie nieu welingen Jeff Astle van West Brom- wich, John Radford van Arsenal en Francis Lee van Manchester City. Zelfs als de nieuwe spelers niet tegen Bulgarije worden opgesteld hebben ze toch in de voorafgaande training enig idee gekregen van Ramsey's methoden om Engeland voor te bereiden op de wereldkampioenschappen in Mexico van 1970. Ook zijn er aanwijzingen, dat Ramsey terugvalt op orthodoxe vleugelspelers. Lee is een speler, die heel wat goals maakt. Peter Thompson van Liverpool ook van de selectie, is net zo'n snelle vleugelspeler. Het wereldkampioen schapselftal speelde 4-3-3, waarbij er voor ouderwetse vleugelspelers geen plaats was. Maar dat betekent niet, dat Ramsey dit zo laat. In de verhitte sfeer van Mexico zouden plotselinge uitval len succes kunnen hebben. Snelle vleu gelspelers, die uit het eigen strafschop gebied vrij komende ballen oppikken en ermee van door gaan voordat de defen sie van de tegenpartij zich heeft kunnen sluiten, kunnen in 1970 sleutelfiguren worden. HAARLEM Nederlands tenniskam pioen Tom Okker wacht op een tele foontje uit Amerika. Daar onderhandelt een zaakwaarnemer van de Haarlem mer op het ogenblik met de tennispro- motors George McCal en Lemar Hunt, de leiders van de twee concurrerende profgroepen. „Er bestaat ongeveer vijfenzeventig procent kans dat ik een profcontract zal tekenen", aldus Okker. „Maar voor wie weet ik nog niet. Het is logisch, dat de man, die in Amerika mijn be langen behartigt, een zo gunstig moge lijk contract voor mij probeert te krij gen. Ik verwacht, dat de zaak binnen een paar weken rond zal zijn." Daarmee zou dan een eind zijn geko men aan een maandenlange periode van wikken en wegen. Al sinds Wim bledon is Okker in contact geweest met de twee Amerikanen. De meest serieuze indruk maakt de groep van McCall. Hij heeft onder anderen de Australische Wimbledonkampioen Rod Laver en diens landgenoot Ken Rose- wall onder contract staan. In tegenstel ling tot Hunt heeft McCall ook dames, onder wie Wimbledonkampioene Billie Jean King, in zijn groep opgenomen. Hunt zwaait de scepter over de als „Knappe Acht" gestarte groep, die kortgeleden werd uitgebreid met Ok- kers Amerikaanse dubbelspelpartner Marty Riessen. De mooie jongens van Hunt, die onder anderen de Australiërs WELLINGBOROUGH Het Engel se damestafeltennisteam heeft maan dagavond in het Britse plaatsje Wel lingborough met 9-0 gewonnen van Ne derland. Geen van de Nederlandse meisjes slaagde erin een game te win nen. De gedetailleerde uitslag was: Piddock (GB) Mieke ten Broek 21-12, 12-13; Radford Mary van Rui ten 21-8, 21-15; Williams Veronique van der Laan 21-11, 21-11; Radford Mieke ten Broek 2-10, 21-15; Piddock Veronique van der Laan 21-14, 21-14; Williams Mary van Ruiten 21-18, 21-19; Radford Veronique van der Laan 21-11, 21-13; Williams Mieke ten Broek 21-12, 23-21; Piddock Ma ry van Ruiten 21-16, 21-17. UTRECHT Het Nederlandse bondsteam zaalhandbal (heren) heeft maandagavond in de Beatrixhal te Utrecht met 15-18 verloren van de Tsjechische club Slavia Tranwa. Bij de rust hadden de Tsjechen een mini male voorsprong: 8-7. In de eerste helft gaven de Nederlanders goed par tij. Trainer Mraz bracht na de pauze enkele wijzigingen in de bondsploeg, maar dit bleek geen gunstige uitwer king te hebben. Vooral de aanval stel de teleur. Bij Slavia was Paulicek met tien treffers de grote man. Henny Loef- fen van Swift Arnhem zorgde voor de meeste Nederlandse doejpunten: vier. Driemaal raak schoten Guus Cantel- berg (Sittardia) en Dick Veen (Jahn II). FRANKFORT De besturen van Eintracht Frankfurt en AC Bilbao zijn maandag de speeldata overeengekomen voor de kwartfinalewedstrijden van het toernooi om de jaarbeursstedenbeker. De eerste wedstrijd wordt op 8 januari in Bilbao gespeeld en de tweede op 29 januari in Frankfort. Newcombe (Wimbledonkampioen in 1967) en Roche tot zijn beschikking heeft, hebben een vergeefse poging gedaan de tennismarkt met dynamisch stuntwerk te veroveren. Ze speelden in gekleurde shirts, voerden een ande re, op harde dollars gebaseerde pun tentelling in en verrasten een deel van het publiek met kleine geschenken. Beide profgroepen hebben Okker een aanbieding gedaan, die hij, bijge staan door een advocaat, een paar maanden lang uitputtend heeft bestu deerd. Okker: „Ik wil in ieder geval een beetje vrijheid houden. Een be langrijke voorwaarde voor mij is, dat ik, wanneer ik niet voor hun hoef te spelen, zelf voor een ander toernooi kan inschrijven. Voor veel profs is dat verboden." DEN HAAG Rudi Lubbers heeft zich maandagavond in het Haagse „Amicitia" gerevancheerd voor de nederlaag, die hij ruim een week gele den in Brunssum tegen de jonge Duit ser Peter Hüssing leed. Lubbers kreeg dit keer een Duitse tegenstander in de geroutineerde Weber. De Duitser had tegen de duidelijk geprikkelde Neder landse kampioen weinig in te brengen. Lubbers begon furieus en Weber kon vooral in de tweede en derde ronde weinig meer doen dan verdedigen. Lubbers trof zijn tegenstander toen met fraaie combinaties en strakke di- recten naar het hoofd. Vooral in de laatste ronde moest Weber veel incas seren. Jan van I spel en, de Nederlandse middengewicht-kampioen, had met Borneman (W-Dld) ook niet veel moei te. De geroutineerde Haarlemmer kwam wat langzaam op gang, maar in de tweede en derde ronde beheerste hij het gevecht volkomen. John van Schaik, nationaal weltergewicht-kam- pioen, bleek aanmerkelijk aan stoot kracht te hebben gewonnen. De Am sterdammer haalde zijn Duitse tegen stander Krupka in de eerste ronde met een rechtse hoek op de kaak voor acht tellen neer en toen dat in de tweede ronde opnieuw gebeurde staakte de Duitser wijselijk de strijd. MEXICO-STAD In het algemeen klassement van de Ronde van Mexico, die door de Rus Vladimir Sokolov in een totaaltijd van 49 uur 58 min en 18 sec. werd gewoon.n, eindigde die Ne derlandse renner Popke Oosterhof als derde in 50.03.30 en niet als vijfde, in 50.04,30 zoals aanvankelijk was gemeld. In het klassement om de grote berg prijs bezette Popke Oosterhof met 10 punten de zesde plaats vóór zijn ploeg genoot Theo van der Leeuw, die zeven punten vergaarde. De Nederlandse equipe eindigde in het algemeen ploegenklassement met een tijd van 150.56,52 als twaalfde. De plaatsingen van de overige Neder landse coureurs in de algemene rang schikking luiden: 33. Theo van der Leeuw 50.40.28; 57. Jan Spetgens 51.13.54; 62. Kees Kohen 51.28.51; 87. Wicher Vlot 52.40 38. Van de 154 ge starte coureurs reden er 107 de cours uit. Bij de dood van de 51-jarige zwer ver Harm Kijlstra wiens lichaam zon dag in een bos in Maarsbergen in een sloot werd gevonden, is geen misdaad in het spel geweest. De man moet misleid door de duisternis in de sloot zijn gevallen en daarna verdron ken zijn. VEENENDAAL De spanning was gisteravond in ,,'t Trefpunt" in Veenen- daal te snijden toen het eerste tiental van damclub V.D.C. de strijd aanbond met Ons Genoegen 2 uit Zeist. De Veenendalers zouden bij een overwinning kampioen zijn in de eerste klasse B, terwijl hun tegenstanders bij een zege zeer dicht bij de titel kwamen. Na een slopende strijd ging V.D.C. tenslotte met 5-15 ten onder tegen de Zeister ploeg en verloor daarmee zijn kansen op het kampioenschap. Om ongeveer elf uur waren drie bor den uitgespeeld en de stand was op dat moment 24. Toen reeds was duidelijk dait Ons Genoegen de beste papieren Het eerste tiental van VDC, dat zich gisteravond de titel zag ont gaan door een 515 nederlaag tegen het Zeister Ons Genoegen 2. VEENENDAAL De biljartcompetitie in de Rijnstreek van de Wageningse Biljartbond lag een week stil in verband met de Sint-Nicolaas-drukte. Deze vrije week werd daarom door enkele ploegen benut om uitgestelde wedstrijden te spelen, overigens een relatief klein aantal. In de hoofdklasse moet nog steeds gespeeld worden de match tussen Rijn stroom en ABC uit Maurik. Hierin zal echter het bestuur een beslissing moe ten nemen, daar Rijnstroom meent deze wedstrijd door niet opkomen van ABC gewonnen te hebben met 80 regle mentair, terwijl ABC zegt wegens ge brek aan spelers (ziekte) en vervoer verhinderd te zijn geweest. In de overgangsklasse werd de uit gestelde wedstrijd tussen Nationaal 2 en ABC 2 uit Maurik in Wageningen gespeeld. Nationaal 2 was hierin sterker en wist met 62 te winnen. Door deze zege is het opgeklommen naar de derde plaats achter de beide Opheusdense teams. Nationaal 2 heeft maar een ge ringe achterstand op de leidende ploegen zodat de komende duels spannend zul len zijn. ABC 2 blijft in de middenmoot hangen met ruime voorsprong op het onderaan staande DVJ 1 uit Keateren. De stand is nu als volgt geworden ONA 1, Opheusden 73818 VOP 1, Opheusden 7—36—20 Nationaal 2, Wageningen 73323 had voor een triomf. Na ruim anderhalf uur spelen stond W. de Kleuver aan bord 6 één steen voor door een blunder van zijn tegen speler, maar een half uur later maakte hij zelf een fout waardoor hij een steen achter kwam en verloor. E. de Kleuver aan bord 10 liet de winst glippen doordat hij niet de moed had na 35 zetten een steen te nemen, Taveerne 1, Veenendaal 73026 Rijnstroom 2, Wageningen 72927 ABC 2, Maurik 7—26—28 Torenzicht 2, Lienden 72531 Ons Genoegen 2, Ingen 72234 Vogelenzang 1, Echteld 72036 DVJ 1, Keateren 7—19—37 In de le klasse werd ook een uitge stelde wedstrijd gespeeld, eveneens in Wageningen, waar Rijnstroom 3 het moest opnemen tegen ODI 1 uit Lien den. Fel werd er gestreden en er kwam uiteindelijk een gelijk spel uit de bus. Eten resultaat waar ODI best content mee was, want door dit gelijke spel is het de onderste plaats kwijtgeraakt en klom door de vier punten weer een eindje op de ranglijst van deze afdeling. Ook Rijnstroom 3 steeg door de vier punten die het uit deze match behaalde een eind en staat nu in de middenmoot. De stand in deze klasse is nu BVR 2, Rhenen 7—40—16 Terminus 2, Wageningen 73224 Torenzicht 3, Lienden 73125 ONA 2, Opheusden 7—30—26 De Zwaan 1, Opheusden 62919 Rijnstroom 3, Wageningen 72531 Nationaal 2, Wageningen 72333 ODI 1, Lienden 6—22—26 DOH 2, Veenendaal 7—22—34 Ons Genoegen 3, Ingen 71838 I omdat hij vreesde dat zijn opponent dan een dam zou halen. Ook A. Key man aan bord 8 moest zich na een spannende wedstrijd gewon nen geven, evenals Vermeer en B. Val kenburg. De volledige uitslagen van deze avond waren als volgt: V.D,C. I—Ons Genoegen II H. v. d. Brandhof—H. Pul 1—1 D. BoumanG. Mulder 11 J. v. d. FliertE. v. Waveren 1—1 J. VermeerH. Verhoeff 0—2 B. ValkenburgL. Hoven 02 W. de Kleuver—A. Schouten 02 E. Schaap—G. v. d. Horst 11 A. KooymanA. Hol 02 W. v. d. Hor—A. Gerrits 1—1 E. de KleuverW. Straatman 02 5—15 V.D.C. 2 speelt dit jaar voor de twee de maal mee In de competitie, maar heeft nog geen enkel punt veroverd. Dat komt voornamelijk door de omstan digheid dat dit team vaak met slechts acht of zelfs zes mensen de strijd moet beginnen in verschillende duels van dit seizoen. De Veenendaalse damclub ziet dan ook reikhalzend naar nieuwe leden uit om de tientallen te versterken. AMERONGEN Het tweede tiental van de Amerongse Damclub zette zijn overwinningenreeks voort door een 14-6 zege te boeken op DA WO 2 uit Wouden berg. Aangezien DAWO 1 echter al zijn wedstrijden won wordt deze club kam pioen met Amerongen 2, met twee pun ten achterstand, op een eervolle tweede plaats. Voor de punten zorgden G. Rebergen v.d. Berg, Van Ewijk, J. Wildeman, De Groot jr. en Kleinveld (winst) en A. v.d. Kolk en E. v.d. Grift met remise. Ame rongen 1 speelt deze week de laatste competitiewedstrijd. Vriendenkring uit Utrecht is de opponent van de Ameron- gers.

De Vallei | 1968 | | pagina 11