Burgemeester installeerde jeugdraad Ijsbaan op ,B1. Kamer' van goede kwaliteit UW VALLEI? Belt u dan even *M.b. 10550 11079 R. van Gesink werd koninklijk onderscheiden Begrotingscommissie achter voorgestelde belastingverhogingen Soli Deo Gloria hield een druk bezochte receptie Verward (3) Wildbazaar s.v. Kesteren' Drie leden van „Kunst en Vriendschap*" onderscheiden Spreekuur Geen bezwaar tegen begroting voor 1969 Z. Meentsteeg moet worden verbeterd Raad Rhenen behandelt a.s. vrijdag gemeentebegroting Ontmoeting met overheid „Wij zijn jong, kritisch en nieuwsgierig Kerstvieringen Twee gewonden Wj aanrijding voor ziekenhuis VEERTIG JAAR IN DIENST VAN LANDBOUWBELANG Sch ietuitslagen I Kaartavond MVY Musketiers houdt kerst-kaartavond Antwoord 40 JAAR ZANGVERENIGING Urgentie BEKENDMAKING MAANDAG 16 DECEMBER 1968 RHENEN Vrijdagavond installeerde Rhenen's burgemeester jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch, ridder van Rosenthal, in de nieuwe raadzaal ten gemeente huize de jeugdgemeenteraad. De jongste telg van de Rhenense gemeenschap is daarmee ten doop gehouden. De burgemeester was verheugd dat de meisjes en jongens op deze wijze belangstelling willen tonen voor 't gemeentelijk beleid. „Een belangrijk element is dat u als jongeren persoonlijk de overheid ont moet. Er wordt zo vaak gezegd, waar om doen „ze" het niet zo, waarom doen „ze" het niet anders. We zijn zo vaak geneigd een zondebok te zoeken. Wan neer u zich gaat verdiepen in de ma terie, dan zult u tot de ontdekking ko men, dat de dingen veel gecompliceer der zijn dan u denkt en dat u er on eindig veel meer begrip voor zult krij gen. Dan zult u tevens constateren hoe moeilijk het is het algemeen belang te behartigen en dat u dan vaak op de te nen staat van het persoonlijk belang. U vertegenwoordigt nog niet de burge rij. Eén van uw belangrijkste taken zal zijn te proberen de gehele burgerij voor uw werk te interesseren. Ik zou het bijzonder leuk vinden, wanneer u zelf een systeem ontwikkelt om die in teresse te kweken". De heer G. Ziermans, voorzitter van de jeugdraad dankte de Burgemeester, B. en W. en de Raad voor het vertrou wen en voor het beschikbaar gestelde erediet. „Wij zijn jong, kritisch en nieuwsgie rig. Omdat we jong zijn zullen we nog RHENEN Gedurende het afgelo pen weekeinde kon de Rhenense IJs club de baan op „De Blauwe Kamer" voor de schaatsliefhebbers open stel len. Dank zij de bijzonder gunstige weersomstandigheden was het ijs op de hele plas in een goede conditie. Het is zelfs in geen jaren van zo'n goede kwa liteit geweest, 's Avonds kon worden gereden met een beperkte verlichting, die in een ijltempo was aangebracht. In de omtrek gingen geruchten dat het ijs op de „Blauwe Kamer" was afge keurd. Dit heeft velen er van weerhou den in de Grebbe een baantje te gaan trekken. Niet alleen de ijsclub werd daardoor min of meer gedupeerd, ook de schaatsliefhebbers, die op deze gro te ijsvlakte nog eens heerlijk van zich af hadden willen „slaan", zijn door de ze onjuiste verhalen van de ijspret ver stoken gebleven. KESTEREN De Sportvereniging „Kesteren" organiseert op vrijdag 20 en zaterdag 21 december een grote wildbazaar in het veilinggebouw. De opbrengst komt geheel ten goede aan het bouwfonds bestemd voor het club gebouw met kleedkamers, dat zal ver rijzen op het nieuwe sportveldencom plex. De bazaar is geopend op vrijdag van 19 tot 23 uur en op zaterdag van 15 tot 17 uur en van 19 tot 23 uur. De veilinghal wordt speciaal voor de ba zaar verwarmd. Volgens het bestuur van de S.V. „Kesteren" kan men op de bazaar zonder vergunning of akte het prachtigste wild voor het kerstdiner winnen. Personen, die nog prijzen voor de bazaar beschikbaar willen stellen kunnen zich in verbinding stellen met de heer D. A. J. van Breda, Stations straat 3. in Kesteren. RENSWOUDE Donderdagavond wordt met de leerlingen van de kleu terschool in Renswoude het kerstfeest gevierd. De gereformeerde meisjesclub komt vrijdagavond voor de kerstviering bijeen. De gereformeerde vrouwenver eniging houdt vanavond de jaarlijkse kerstbijeenkomst. Woensdagmiddag zal voor de bejaarden van Renswoude een kerstviering worden georganiseerd. Bei de plaatselijke predikanten verlenen aan deze bijeenkomst hun medewer king. wel eens vallen maar we zullen zelf weer opstaan". De heer Ziermans kondigde voorts aan, dat na een zitting van twee jaar een verkiezing zal wordesn gehouden. De jeugd van Rhenen wekte hij op bij de jeugdraad met ideeën te komen wan neer men die mocht hebben. Na de korte installatieplechtigheid ging de jeugdraad over tot behandeling van een uit zeven punten bestaande agenda, waarbij de heer Hulshof een uiteenzetting g^f over de sport in de gemeente Rhenen. De installatie van de jeugdgemeente raad. OPHEUSDEN De muziekvereni ging „Kunst en Vriendschap" uit Op- heusden heeft vrijdagavond de jaar lijkse uitvoering gehouden. Na het ope ningswoord door voorzitter J. Wevers werd het muzikale gedeelte van de avond verzorgd door het muziekkorps. Er werden verschillende nummers ten gehore gebracht, zoals onder andere De Bostella. Tijdens de pauze werden drie leden van de muziekvereniging, de heren C. Weijman, G. H. Meijer en W. Ver- woert gehuldigd. Zij ontvingen voor een 25-jarige ononderbroken lidmaat schap de oorkonde van de Federatie van Koninklijke Muziekverenigingen. Voor zitter Wevers speldde de drie jubilaris sen 't daarbij behorende insigne op. De dames D. en R. Roelofsen, die iedere week tijdens de repetities voor de kof fie zorgen, ontvingen hiervoor ieder een platenbon. Na de gebruikelijke ver loting werd de avond gevuld met dan sen. Het dansorkest „Memorian Com bo" uit Tiel zorgde voor de muzika le omlijsting. ADVERTENTIE Tot 17.10 uur Van 17.30- 19.30 uur dan brenger wij hem nog Alleen voor Veenendaai 's Zaterd. van 16.30-17.30 uur RHENEN TEL. 3328 VEENENDAAL Bij een verkeers- ongval op de Cuneraweg te Veenen daai werden twee personen zwaar en één licht gewond. De Marokkaan P. en een Spaanse da me kwamen na op ziekenbezoek te zijn geweest de uitgang van het Juliana- ziekenhuis uit. Zonder op het verkeer te letten staken zij de rijweg over en werden daarbij geschept door een uit de richting Veenendaai komende auto bestuurd door P. J. van S. uit Gilze Rijen. Beiden moesten zwaar gewond in het Julianaziekenhuis opgenomen worden. De inzittende verloofde van de heer Van S. werd licht gewond. De auto werd zwaar beschadigd. RHENEN De heer R. van Gesink te Achterberg werd vrijdagavond in ho tel-paviljoen De Grebbeberg door Rhenens burgemeester jhr. inr. L. H. N. F. M. Bosch, ridder van Rosenthal, de bronzen eremedaille opgespeld, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, vanwege het feit, dat de jubilaris 40 jaar on afgebroken de coöperatie Landbouwbelang heeft gediend. Deze plechtigheid vond plaats tijdens 'n korte onderbreking van de jaarvergadering van de coöpe ratie en mitsdien waren talrijke leden getuige van de huldiging. SCHERPENZEEL De leden van de Scherpenzeelse schietvereniging schoten afgelopen week op de binnenbaan in het verenigingsgebouw aan de Molen weg de volgende resultaten met buks: J. Koudijs 93, A. C. v. Dusschoten 92, A. Valkenburg 92, J. ten Broek 90, H. v. Droffelaar 90, H. Peter 87, A. ter Burg 87, A. v. Eist 87, T. v. Rustenhoven 86, T. Valkenburg 86, J. v. Eist 84, A. Blan ken 84, A. v. Garderen 81, J. Davelaar 79, W. Klumpenaar 76, La Bastide 74, H. v. Ginkel 70. SCHERPENZEEL Op donderdag avond 19 december organiseert de be- stuurdersbond van het NW weer een kerstavond in hotel Boszicht. In ver band met de komende kerstdagen zijn er een paar extra prijzen beschikbaar gesteld. RENSWOUDE De burgemeester van Renswoude is verhinderd woens dagmiddag as. 18 dec. zijn wekelijkse spreekuur te houden. Nadat voorzitter Prof. Moens de bur gemeester had uitgenodigd achter de bestuurstafel plaats te nemen, verklaar de mr. Bosch ridder van Rosenthal bij zonder graag te zijn gekomen, omdat hij vanaf zijn installatie in 1947 zeer veel contact heeft gehad en gehouden met het agrarisch deel van de bevol king, niet alleen via „Landbouwbe lang" maar ook vanwege het Water schap „Grebbe". „Ik ben erg blij, dat u uw taak op een juiste wijze uitvoert en dat uw coöperatie bloeit", aldus de burgemees ter. Hierna richtte de burgemeester zich tot de jubilaris. Hij memoreerde dat de heer Van Gesink bij „landbouwbe lang" was begonnen als magazijnbe diende, later had gewerkt als chauffeur en de laatste jaren als vertegenwoor diger. Het deed hem veel genoegen de jubi laris de koninklijke onderscheiding te mogen uitreiken, die hij vergezeld liet gaan van zijn welgemeende gelukwen sen. Voorzitter Prof. Moens liet zijn feli citaties vergezeld gaan van een prach tige stoel, een fraaie schemerlamp en bloemen voor mevr. Gesink. „Bestuur en leden hebben de jaren door steeds een groot vertrouwen in u gesteld", aldus de heer Moens. „In feite bent u volgens de boeken die ik er op na heb gesnuffeld al in 1926 bij de coöperatie begonnen met uw werk. Dat u nu pas wordt gehuldigd vind zijn oor- Burgemeester Bosch van Rosenthal spelt de heer Van Gesink de bronzen medaille op. zaak in het feit, dat u in 1928 uw vas te aanstelling kreeg". Voorzitter Moens memoreerde, dat Van Gesink begonnen was op een sala ris van f 2,50 per week, dat hij in de dertiger jaren nog alles met paard en wagen afdeed en pas later over kon stappen op gemotoriseerd vervoer. Ve len maakten van de gelegenheid ge bruik de trouwe werknemer geluk te wensen met zijn verdiende onderschei ding. ELST In hotel De Stuyvenberg te Eist wordt donderdag 19 december een kerstkaartavond gehouden, die wordt georganiseerd door vv Musketiers. Dat is de derde kerstavond in een serie van vijf. Er zullen ook nu weer aantrekke lijke prijzen beschikbaar worden ge steld. RHENEN De commissie, die door de raad van Rhenen destijds is be noemd om de begroting voor 1969 te onderzoeken vóór dat deze in de raad van komende vrijdag zal worden behandeld en die bestaat uit de raadsleden H. J. van Wijk (SGP), M. v.d. Berg (Vrije Partij) en C. Hensen (PvdA), heeft haar bevindingen op papier gesteld. Slechts enkele kleine opmerkingen worden gemaakt en aan het slot wordt verklaard dat de commissie zich met de aange boden begrotingen ten volle kan verenigen. Bezwaar bestaat tegen het aanbren gen van een nieuwe klinkerbestrating op Servet- en Hofstraat. Er was f 32.500,- uitgetrokken voor deze stra ten, alsmede voor de Grutterstraat. De commissie betwijfelt of dit ten aan zien van de Hofstraat en de Servet straat noodzkelijk is, gezien de geringe woondichtheid. Mocht dit volgens de commissie toch noodzakeliijk blijken dan kan naar haar mening een bezui niging worden verkregen door Hof straat en Servetstraat te herstraten met het vrijkomende materiaal. De commissie stelt vervolgens de vraag of het technisch mogelijk is de roterende bezem van de veegmachine en kolkenzuiger te vervangen door een bezem, die een grotere veegbreedte heeft dan de thans aanwezige. Daar door zou efficiënter kunnen worden ge werkt. De raming van f 1000 voor het rooien van tien bomen op het Konings hof wordt door de commissie te hoog geacht. Men is van oordeel dat met f 700 kan worden volstaan. Tenslotte zijn de leden van oordeel dat het gedeelte van de Zuidelijke Meentsteeg, gelegen tussen Cuneraweg en Spoorwegovergang moet worden verbeterd en verbreed en tevens dat een viertal lichtpunten worden aange bracht langs deze weg. Deze werk zaamheden worden zelfs urgenter ge acht dan de herbestrating van Hof straat en Servetstraat. Met de voorgestelde wijziging van de plaatselijke belastingen kan de commissie zich verenigen, waarbij ech ter als voorwaarde wordt gesteld, dat de urgentie kapitaalswerken voorzover het betreft de aanleg en verbetering van wegen in 1969 daadwerkelijk tot uitvoering zullen worden gebracht. Burgemeester en wethouders heb ben de commissie inmiddels geant woord in een schrijven, dat aan de raad is gericht. Zij blijven van mening dat zowel de Servetstraat als de Grut terstraat van een nieuwe klinkerbestra ting moet worden voorzien. Wel ach ten zij het mogelijk de Hofstraat te herstraten met het vrijkomende mate riaal. Hierdoor kan de raming van f 32.500,- worden verlaagd met f 8000,- Vervanging van de roterende bezem van de veegmachine is niet mogelijk. Wel kan een tweede veegbezem wor den aangebracht, waardoor een totale veegbreedte wordt verkregen van 3 meter. Bij de aanschaf zou dit een prijsverhoging hebben gegeven van f 6000,- terwijl dan bovendien de on derhoudskosten aanzienlijk hoger zou den zijn. B. en W. menen dan ook dat het aanbrengen van een tweede bezem moet worden nagelaten. Voor het rooien van bomen op het Koningshof is uitgegaan van f 100,- per boom. Bij de uitvoering van het werk zal erop worden toegezien dat deze prijs althans niet hoger zal wor den. Wat de verbetering van het gedeelte Zuidelijke Meentsteeg betreft zijn B. en W. het met de commissie van onder zoek eens. De verlichting is lang gele den opgenomen in het vijfjarenplan en zal uiterlijk in 1970 tot uitvoering komen. Ten aanzien'van het daadwer- ADVERTENTIE RHENEN De leden van de gemeenteraad van Rhenen hebben de convocatie voor de belangrijkste vergadering van het jaar in huis. Vrijdagavond om 8 uur komen zij ten gemeentehuize in openbare zitting bijeen voor de behandeling van een agende, bestaande uit negentien punten. De belangrijkste daarvan zijn de vaststelling van de gemeentebegroting met de bedrotingen voor de drie bedrijven en de voorstellen van B. en W. tot verhoging van verschillende plaatselijke be lastingen. In de vergadering van 20 december komt ook aan de orde het in de verga dering van 26 november aangehouden voorstel tot aankoop van grond in het uitbreidingsplan „Donderberg", momen teel nog eigendom van de erven Rut gers. Dit voorstel werd één vergade ring aangehouden, omdat verschillende raadsleden zich nader wilden oriënte ren. Een belangrijk ander onderdeel van de agenda betreft het aanvullen van verschillende commissies en herbenoe mingen. Per 1 januari treedt onder an dere de bijstandscommissie af. Voorge steld wordt alle leden een herbenoe ming te bezorgen. Dat zijn zuster G. Feitsma en de heren G. v. Gesink, C. SCHERPENZEEL Dat de christelijke gemengde zangvereniging Soli Deo Glo ria in Scherpenzeel nog steeds in de belangstelling staat, bleek zaterdagmiddag tijdens de druk bezochte receptie, die werd gehouden ter gelegenheid van het 40- jarig bestaan van de vereniging. De receptie werd onder andere bijgewoond door het voltallige college van burgemeester en wethouders. De heren J. Inkenhaag, G. Overeem sr. en jr. boden het jubilerende bestuur een bedrag van 1100 gulden aan. Dit bedrag was het resultaat van een kleine actie die door het drietal onder de bevolking was georganiseerd. Burgemeester mr. C. P. Hoytema van Konijnenburg richtte zich in zijn toespraak allereerst tot de voorzitter van de zangvereniging, de heer W. Schimmel, die sinds de oprichting van Soli Deo Gloria lid is. „U hebt in de afgelopen 40 jaar met het lidmaatschap van Soli Deo Gloria vele anderen een plezier gedaan maar ik neem aan dat u dit uzelf ook hebt gedaan", aldus de burgemeester die er op wees, dat de zangvereniging op concoursen altijd fraaie resultaten heeft behaald. Namens het gemeentebestuur bood de burge meester een enveloppe met inhoud aan. Vele oud-leden waren zaterdag naar Scherpenzeel gekomen om het bestuur met het jubileum geluk te wensen. Een groot aantal verenigingen uit de omge ving maakten eveneens van de gelegen heid gebruik om het bestuur te felicite ren. Voorzitter Schimmel bedankte in zijn slotwoord alle aanwezigen voor hun belangstelling en de vele geschenken. Hensen, H. Roseboom. P. v. Viegen, D. Dirkse, J. B. Meijer. P. Tijssen, W. J. M. v.d. Voort, R. Rijkse en E. P. van Dijk. In verband met de periodieke aftreding van dokter Stegeman als lid van de adviescommissie studiefonds wordt voorgesteld ook hem een herbe noeming te bezorgen. Dat is ook het geval met de zogenaamde vorderings commissie. Daarin hebben zitting de heren E. P. v. Dijk, C. Hensen, W. Klaassen, G. J. Verwoert en W. J. M. v.d. Voort. Allen hebben verklaard een herbenoeming te zullen aanvaarden. Door het bedanken van het raadslid D. de Jong is een vacature ontstaan in de commissie georganiseerd overleg, de onderwijscommissie en de commis sie voor sociale en culturele belangen. B. en W. hebben de opvolger van de heer De Jong, de heer J. P. Glasbergen, die vrijdag voor het eerst de raadsver gadering zal bijwonen, benoemd tot lid van de commissie voor sociale en cul turele belangen. Zij stellen verder voor de heer Glasbergen te benoemen tot plaatsvervangend lid van de commis sie voor georganiseerd overleg en tot lid van de onderwijscommissie. Per 1 januari zijn de heren E. P. v .Dijk en D. de Jong periodiek aftredend als le den van de woningadviescommissie. B. en W. stellen de raad voor beiden opnieuw voor twee jaar te benoemen. Op 31 december is de heer H. J. v.d. Schaaf aftredend als lid van de com missie van toezicht handelsavondschool. Voorgesteld wordt hem opnieuw als zo danig te benoemen tot 31 december 1972. Op het financiële vlak komen twee rekening-courant overeenkomsten aan de orde. Beiden gelden voor 1969, één met A. v. Hoboken en Co te Rhenen tot een maximum erediet van f 175.000 en één met de N.V. Bank voor Neder landse Gemeenten tot een bedrag van f 1.000.000,-. Ten behoeve van het openbaar lage onderwijs wordt voorgesteld het bedrag per leerling voor 1969 te bepalen op f 144,-. Voor het onderwijs aan kinderen van woonwagenbewoners op f 320,- per leerling en voor imbeciele kinderen op f 165.- per leerling, met dien verstan de dat tevens wordt voorgesteld ook het salaris van de aan de betreffende school verbonden assistente volledig te ver goeden, alsmede het salaris van de aan dezelfde school verbonden logopediste voor het geven van spraakonderwijs. kelijk tot uitvoering brengen van de urgente werken aan wegen deelt het college mede, dat de commissie van openbare werken het volgende urgen tieschema heeft geadviseerd: Urgentie I: afwerking terrein oost zijde Sport en Spel: aanbrengen par keerterrein ter plaatse van afgebroken huizen Waalbuurt; aanbrengen par keerterrein afgebroken huizen omge ving Markt; nieuwe verwijzing naar brandkranen; herziening oude be graafplaats Herenstraat, verbetering Nieuwe Veenendaalseweg en Geerte- steeg en verbreding Candialaan. Urgentie II: verbetering wegen om geving Duistereweg; verbetering Kas- tanjelaan tussen Veenendaalseweg en Meubelfabriek de Specht; vervanging riolering Achterbergsestraatweg en rio lering Franseweg. De aanleg van een parkeerterrein aan de Kuilweg met af werking plantsoen ziet de commissie openbare werken als kosten bouwrijp maken plan „Donderberg" en kan dus nog wel even aanlopen. B. en W. kunnen zich met deze ur gentieschema's verenigen en zullen de verbetering Z. Meentsteeg aan urgen tieschema I toevoegen. Plaatsing geschiedt buiten verantwoordelijkheid van de redactie Geachte redactie, Er zijn twee manieren om van re pliek te dienen: a diplomatie met het achter de ellebogen gedoe en b- het recht van een mens een vrije menings uiting daadwerkelijk om te zetten. Van zelf moet men in dat laatste geval langs lange tenen laveren. En er zijn lange bij hoor! Omdat ik er een beetje onbesuisd aan kwam, stond ik er op een paar. Wie zich het ergste bezeerd heeft is nog een open vraag. Telefo nisch sprak ik met de heer A. Datema, voorzitter van de Hist. Kring Kesteren af kort te zullen zijn van beide kanten. Persoonlijk heb ik steeds geijverd voor de kring. Maar de opzet werd niet geheel gerealiseerd. Kesteren werd de definitieve zetel van de beweging en die brandt je er niet meer weg. Wij, uit het Over-Rijnse, mogen braaf mee lo pen. En daar voel ik nou nét niets voor. Persoonlijk wens ik niet bevoogd te worden. Dat is één. En dan twéé! Geen haar op mijn hoofd denkt er aan ook maar een woord van mijn repliek terug te nemen. Al was de voordracht van prof. Bogaers dan voor mij gesne den koek, dan behoef ik mij toch nog niet te verlustigen in het oppeuzelen van de laatste kruimels. Ik herhaal: „Als die man met niet wat beters had kunnen komen, had hij voor mij in Nij megen kunnen blijven". Het is grappig dat nog iemand op gemerkt heeft dat hij schrok van de aanval van Heijenga. En nog een ander is aan het denken geslagen over een punt van belang dat beslist niet klopt. De heet- Datema zei mij door de tele foon dat hij alleen geen breuk met Bo gaers wilde en vreesde dat de H.K. een klap zou krijgen. Wat dat eerste betreft zit het altijd goed. Maar ijverig „Ave Bogaers" blijven roepen en er is geen vuiltje aan de lucht. Wat het tweede betreft kan ik ook het boze be stuur geruststellen. Er is op de wél erg koude, maar geslaagde excursie die ik pro Deo voor u leidde (het bestuur schitterde door afwezigheid en liet mij maar aanmodderen) naar de kerken van Eist (Bet.) en Andelst niets hate lijks voorgevallen. Wij hadden een fij ne middag en een ieder was tevreden en dankbaar. Nu zal wel niemand bé ter dan steller het bestuur kennen. Huldigen de bonzen van de H.K. niet wat al te veel het dictatoriale princi pe? Een voorbeeld? Wat een grote mond werd er opgezet toen iets dat mij dierbaar is gekraakt werd voor een vergadering plaats zou hebben. Nog een voorbeeld! Zonder mij er over te benaderen begon men (ongevraagd dus!) artikelen van mijn hand in het mededelingenblad te publiceren. Later zei men dat men gedacht had dat ik (als een échte Jan Goedbloed) dat wel goed gevonden zou hebben. Zulke „kleinigheden" vergat het be stuur (hoeveel waren er geïnfor meerd?) er bij te zetten. Slikken maar jongens. Kijk en daar wil ik dan wel eens iets over zeggen. Met zulk een bestuur heb ik evenmin vrede als dat met mij. Wel, wel en dat distancieert zich dan maar. Bovendien schijnt het liever een ineidentele prof (die het zo mooi weet aan te kleden dat het niets anders is dan: jawel professor, als wij iets vinden dan hoort u er van) aan de haak te slaan dan een goede en willige buur te hebben. Wil ik het dan maar zonder omwegen zeggen? Ik distancieer mij van dit be stuur van de H.K. Kesteren (dat „Om streken" geldt toch niet voor het Over- Rijnse). En daarover spreek ik mijn leedwezen niet uit. Ook bied ik geen verontschuldigingen aan. Dat zou toch onzin zijn met wat ik privé te incasse ren had. De mensen in Kesteren die op een zo gemakkelijke manier het mede delingenblad wisten te vullen, hebben bepaald nog nooit gehoord van die ei gen hand in eigen boezem. Ze zullen dit wel een kleinigheid vinden. Maar er is er tenminste één bij die weet dat daar het brood mee verdient moet worden. Voorlopig voor mij géén Kes teren meer. Een goed verstaander heeft maar een half woord nodig. Voi- la! Dit geldt niet voor de AWN. A. P. de Kleuver.

De Vallei | 1968 | | pagina 3