TWEEMAAL BRONS EN EENMAAL ZIL VER Drie personeelsleden van Hein van Schuppen kregen koninkl. onderscheiding VALLEI? Belt 10550 11079 Verbetering sportcomplex „De Burgwal" voor f 50.000.- B. J. won Thomassen wisselbeker Stadsparkvijvers boden onverwachte kans aan liefhebbers schaatssport VEILING SEPTER TIEL Vergadering Ziekenzorg In Veenendaal Opheusdenaar aangehouden Extra subsidie voor Caecilia Recept ie van burgemeester met Nieuwjaar Beroepen Winkels alleen op maandag voor Kerstmis 's avonds open Raad op latere datum bijeen Politienieuws Bekendmaking Wegen krijgen „Oranjenamen" Verkeers maatregelen hij Plein 1940 Uitbreiding sportterrein UW VVV REIKTE PRIJZEN VIT VAN SIERTVINWEDSTRIJD VEEMARKT UTRECHT Gevonden en verloren ,De Instuif' houdt tentoonstelling CPB viert kerstfeest Exportmarkt eieren DINSDAG 17 DfcCEMBBR T9«8 ADVERTENTIE VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken be langhebbenden erop attent, dat, in ver band met de komende feestdagen, de aangifte van kadavers op dinsdag, 24 december 1968, vrijdag, 27 december 1968 en donderdag, 2 januari 1969 voor 12.00 uur des middags dient te worden gemeld aan de vleeskeuringsdienst ..Veenendaal", Nijverheidslaan 27 (te lefoon: 08385-10804), waarna de kada vers op diezelfde dag zoveel mogelijk zullen worden opgehaald door het des tructiebedrijf N.V. Gekro. Belanghebbenden wordt derhalve dringen verzocht op genoemde dagen hiermede rekening te houden en de aangifte zo vroeg mogelijk te doen. Veenendaal, 16 december 1968. Burgemeester en wethouders voornoemd: De secretaris, Van Manen. De burgemeester, P. Bode. RHENEN De Vereniging „Zie kenzorg" Rhenen organiseert a.s. vrij dag een ledenvergadering in het Wijk- gebouw op de Nieuwe Veenendaalse- weg in Rhenen. De agenda bevat o.m. de punten: jaarverslag, bestuursver kiezing en de bouw van een medisch centrum. SCHERPENZEEL In de komende raadsvergadering stellen burgemeester en wethouders van Scherpenzeel de raad voor de parallelweg aan de Glashorst en de nog aan te leggen wegen in het plan Wittenberg namen te geven. Daar het plan Wittenberg grenst aan de „Oranjebuurt" geeft het college de raad in overweging ook aan deze wegen sa men te geven welke betrekking hebben op het „Huis van Oranje". Voorgesteld wordt om aan de Paral lelweg aan de Glshorst de naam „Prin senlaan" te geven en aan de nog aan te leggen wegen in plan „Wittenberg de namen: Kon. Julianalaan, Kon. Wilhel- minalaan, Pr. Bernhardlaan, Prins Wil- lem-Alexanderlaan, Pr. Johan Friso- laan, Prins Mauritslaan en Oranjelaan. SCHERPENZEEL Nu het Plein 1940 een reconstructie heeft ondergaan verdient het volgens B. en W. aanbe veling om het parkeerverbod voor de weg Plein 1940 in te trekken. Aan bei de zijden van de weg zijn n.l. parkeer havens aangelegd. De gereconstrueer de weg Plein 1940 is 5 meter breed. Te vens zijn aan ceze weg enkele winkels gelegen. Uit het oogpunt van verkeersveilig heid, aldus burgemeester en wethou ders, verdient het aanbeveling voor de ze weg het verkeer in één richting te leiden. Aan de raad wordt voorgesteld om de weg Plein 1940 van zuidelijke naar westelijke richting gesloten te verklaren, dus richting Dorpsstraat Markstraat. „De reconstructie van de kruising Markstraat Dorpsstraat brengt met zich mee, aldus B. en W., dat uit oogpunt van de verkeersveilig heid een tweetal verkeersvoorzieningen moesten getroffen, t.w. het instellen van een voetgangersoversteekplaats tussen het Plein 1940 en het trottoir na bij de N.H. Kerk en het aanbrengen van een verkeersgeleider ter hoogte van het Plein 1940. Deze voorzieningen zijn aangebracht in overleg met het In genieursbureau. Ingevolge art. 132 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens moeten deze voorzieningen door de raad gesanctioneerd worden. Burgemeester en wethouders van Scher penzeel stellen de raad» dan ook voor te besluiten tot het instellen van de voet gangersoversteekplaats en het plaatsen van de verkeersgeleider in de Markt straat. VEENENDAAL Drie werknemers van de firma Hein van Schuppen wer den maandag gehuldigd omdat zij veer tig jaar in dienst waren. Tegelijkertijd werd er afscheid genomen van een werkneemster, die het bedrijf na vier enveertig jaar trouwe dienst verliet. De jubilarissen waren de heren H. J. de Fluiter, J. Huting en de zuster van de laatstgenoemde mej. H. (Riek) Hu ting. De drie jubilarissen ontvingen uit handen van burgemeester P. Bode een koninklijke onderscheiding. De heer De Fluiter kreeg de Eremedaille ver bonden aan de Orde van Oranje Nas sau in zilver, de beide anderen in brons. De heer De Fluiter (53) is veertig jaar werkzaam geweest in de winkel. Hij begon als jongste bediende en is nu chef van de „dameszaak". De heer Huting (58) begon als „eenling" in het magazijn en nog steeds beheert hij de inkomende goederen. Mej. Huting (64) heeft veertig jaar lang de panden van de firma schoongemaakt in haar func tie als werkster. De heer H. (Hein) van Schuppen directeur en kleinzoon van de oprichter van de modezaken zei in zijn toe spraak tot de jubilarissen onder meer: „De tijd gaat snel. Het is voor u niet al tijd gemakkelijk geweest om u aan te passen, maar 't is u wonderwel gelukt". De burgemeester zei in zijn toe spraak nadat hij er op gewezen had, dat velen het liefst buiten hun woon plaats kopen, en dat in zijn vorige standplaats eenmaal gebleken was, dat dat „onzin" was: „Ga met uw knaken, naar Veenendaalse zaken. Je kunt ze goed besteden en iedereen is tevre den", aldus de Veenendaalse winke liersvereniging een nieuwe slagzin be zorgend. Mej. De Fluiter, die „slechts" door haar directeur gehuldigd werd zij had reeds eerder een koninklijke on derscheiding ontvangen werd vooral geprezen om haar menselijk gevoel. Zij is vierenveertig jaar lang werkzaam geweest op de administratie afdeling van de modezaken. SCHERPENZEEL Burgemeester en wethouders van Scherpenzeel heb ben in augustus j.l. mevr. Th. Ph. Da- niëls-Royaards en mevr. B. M. gravin van den Bosch-Royaards in verband met de uitbreiding van het sportcom plex aan de Willaerlaan/Eikenlaan een perceel grond ter grootte van ca. 30.000 m2 aan de gemeente Scherpenzeel te verkopen. De eigenaressen hebben me degedeeld hier toe bereid te zijn. De prijs van de aan te kopen grond be draagt f 3,50 m2. In totaal derhave f 105.000. Burgemeester en wethouders stellen de raad voor een krediet be schikbaar te stellen ad. f 107.000 voor aankoop van de girond en de over drachtskosten. OPHEUSDEN De 20-jarige D. B. uit Opheusden is door de Veenendaalse politie gearresteerd omdat hij in mei van dit jaar in Veenendaal drie fietsen gestolen heeft. Hij pleegde deze diefstal len in vereniging met twee kameraden ook uit Opheusden die sinds enige tijd in verzekerde bewaring zitten. Eén fiets werd gestolen in samen werking met de heer J. M. S. S. die momenteel verblijft in de strafgevange nis (De Koepel) in Arnhem omdat hij schuldig bevonden is aan de opzienba rende inbraak in Opheusden, waarbij f 30.000,- gestolen is. De twee andere fietsen werden door de nu aangehouden Opheusdenaar gesto len samen met zijn plaatsgenoot J. S. Deze brengt momenteel zijn dagen door in het Huis van bewaring in Arnhem in verband met dezelfde diefstal van 30 mille. Het is niet uitgesloten, dat B. ook bij deze inbraak betrokken is ge weest. De heer H. van Schuppen deelde ca deautjes uit aan ,,zijn" jubilarissen. Van links naar rechts de heer H. J. de Fluiter, mej. H. Huting en de heer J. Huting. Voor hen de heer H. van Schuppen. SCHERPENZEEL Het bestuur van de Scherpenzeelse muziekvereniging „Caecilea" heeft burgemeester en wet houders van Scherpenzeel verzocht om een extra subsidie ter bestrijding van de kosten van opleiding van jonge muzi kanten. Het blijkt namelijk dat er bij de vereniging onvoldoende toeloop is van jonge mensen, terwijl andere mu zikanten langzamerhand afvloeien. Met medewerking van de hoofden van scholen heeft de vereniging nu een wer vingsactie op touw gezet en hebben zich ca. 40 jongens en meisjes aangemeld voor adspirant-muizikant. De kosten voor onderricht voor het eerste halfjaar van 1969 door een dirigent worden op f 750,- geraamd. Het bestuur voelt zich verplicht om leerlingen te gaan opkweken tot muzi kant daar zij anders ziet aankomen dat de vereniging over enkele jaren zal zijn verdwenen althans zal zijn gereduceerd tot een soort boerenkapel. Burgemeester en wethouders van Scherpenzeel zijn het met de zienswij ze van het bestuur eens gezien het hieraan verbonden gemeentebelang en stellen de raad der gemeente Scher penzeel dan ook voor de vereniging voor het eerste halfjaar van 1969 een ex tra subsidie van f 500 te verlenen. VEENENDAAL Burgemeester en mevrouw Bode zullen op Nieuwjaarsdag een nieuwjaarsreceptie geven in het ge meentehuis. De receptie duurt van 11.30 13 uur. VEENENDAAL De hervormde predikant ds. T. Langerak heeft een beroep ontvangen van de gemeente Mastenbroek. Tot 17.30 uur Ym 17.30- 19.30 uur u dan avofl a.u.b. don brengen wij hem nog Alleen voor Veenendaal 's Zaterd. van 16.30-17.30 uur RHENEN TEL. 3328 AMERONGEN Wanneer de ge meenteraad woensdagavond tijdens de maandelijkse vergadering ermee ak koord zal gaan, zullen op korte ter mijn enkele noodzakelijke voorzienin gen worden getroffen ter verbetering van de accommodatie op het sport complex De Burgwal in Amerongen. Burgemeester en wethouders hebben de raad daartoe een vierledig voorstel aangeboden, waarin op de noodzaak van een goede sportbeoefening en een goede vrijetijdsbesteding wordt gewe zen. De accommodatieverbetering op het sportcomplex betreft onder ander de aanleg van een korfbalveld en een twee de tennisbaan. Omdat de voetbalvereni ging DVSA binnenkort een eigen club gebouw op het terrein in gebruik zal nemen, kan door verbouwing van het oude gebouw een betere accommodatie worden verkregen. Er kunnen kleed ruimten worden geschapen, terwijl de sanitaire voorzieningen aanzienlijk kun nen worden uitgebreid. Tenslotte achten B. en W. het noodzakelijk.^ dat op de pa den van het sportcomplex een doelma tige verharding wordt aangebracht. De totale kosten van de accommodatiever betering worden geraamd op f 50:000,-. „Wij achten het een verheugend te ken, dat in een tijd, waarin een ver vlakking en een gebrek aan interesse moet worden geconstateerd, de sport beoefening een toenemende aantrek kingskracht blijkt te hebben. Gaarne willen wij deze ontwikkeling bevorde ren en ondersteunen, Als primaire taak zien wij hierbij de zorg voor voldoende accommodatie", aldus het college in de toelichting op het voorstel. VEENENDAAL In verband met Kerstmis zouden de winkels in Vee nendaal volgens de wettelijke regeling op de zaterdag, maandag en dinsdag voor Kerstmis tot 21 uur geopend mo gen zijn. De Veenendaalse winkeliers vereniging „Handel en Nijverheid" heeft gemeend een andere regeling te moeten instellen. De winkels in Veenendaal zijn (be halve op de normale koopavond op vrijdag 20 december) alleen geopend op maandag 23 december. Op kerst avond (24 december) en op zaterdag 21 december zijn ze dus gesloten. 'f V* -f v V RHENEN Gisteravond belegde de Rhenense WV een siertuinavond in ho tel De Koning van Denemarken. Daar werden de uitslagen bekendgemaakt van de siertuinwedstrijd, die traditiegetrouw ook de afgelopen zomer weer werd gehouden. Het doel van de wedstrijd is de voortuinen van de huizen aantrek kelijk te maken, niet alleen voor de bewoners zelf, maar ook voor de toeristen die Rhenen aandoen. De keuringscommissie, bestaande uit de heren A. Blom, P. G. van Dam en J. de Jong, heeft talrijke keuringen verricht op verschillende tijdstippen ver deeld over het seizoen. Er werden steeds drie cijfers gegeven, namelijk voor aanleg, combinatie in kleur en bloei en voor het onderhoud van de tuin. De ereprijs, een grote wisselbeker voor de mooiste tuin in categorie C (kleine tuinen), werd dit jaar voor de derde maal gewonnen door de heer B. J. Tho massen, Dennenweg 20. De andere drie wisselbekers gingen naar de winnaars in de klasse A, B en C. De heer A. Blom (rechts) overho digt de heer Thomttssen (midden) xoisselbeker. Voorzitter A. J. Bovenschen wees in zijn openingswoord op de vele taken, die de Rhenense VVV vervult. „We zijn zo zoetjes aan een bedrijf gewor den, in plaats van een vereniging", al dus de voorzitter, die memoreerde dat het bestuur nu reeds het zomerpro- gramma 1969 bij de plaatselijke druk ker heeft liggen en daarmee aantoonde dat men zeer actief te werk gaat. „Voorheen beperkten de VVV-werk- zaamheden zich uitsluitend tot de zo mermaanden, maar sinds kort gaan we zomer én winter door. Dat dit wordt gewaardeerd door de toeristen blijkt wel uit de telkens weer grote deelna me die de excursies trekken in deze tijs van het jaar. Wij zijn zeer erken telijk voor de medewerking die we krijgen van pers, radio en televisie. Over enkele dagen komt er op de tv zelfs nog fotomateriaal van de mid winterwandeling die op 28 december wordt gehouden op en rond de Greb- beberg. Hoewel we aanvankelijk het siertuinwerk hadden willen overdoen aan een op te richten afdeling van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor Tuinbouw is dat helaas niet ge lukt. Daarom heeft de VVV maar door gezet". Drie en dertig Rhenenaren vielen in de prijzen De keuringscommissie maakte die bekend en beantwoordde ook de talrijke vragen op het gebied van de tuinaanleg. Dank zij de medewerking van de Paters van de H. Geest, die in Rhenen gehuisvest zijn, kon een fraaie natuur film worden vertoond. Alle medewer kers aan deze siertuinwedstrijd moch ten een aandenken in ontvangst nemen. De eerste vijf in elke groep kregen een waardebon en de overige geklas- seerden een fraai diploma. Kweker v. d. Bijl stelde voor alle eerste en tweede prijswinnaars plant- materiaal beschikbaar op waardebon- UTRECHT, 16 december 1968 Op de Utrechtse paardenmarkt werden van daag 392 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor: luxe paarden f 1200f 1675, werkpaarden f 1150f 1600, 3-jarige paarden f 900f 1250, 2-jarige paarden f750—f975, veulens f325—f650. hitten f 725f 900, oude paarden f 800f 1450, slachtpaarden per kg gesl. gew f 2,60 f 3,30 en jonge slachtpaarden per kg gesl. gew. f 3,30 tot f 3,85. nen van f 10,- en f 5,-, hetgeen met een applausje werd beloond. De complete uitslag was als volgt: Groep A 1. H. M. v.d. Heijden, 2. J. A. Bunt, 3. J. D. A. Heerbaart, 4. G. 5. Schoots, 5. Voorburg, 6. E. W. D. Schaftenaar 7. F. A. de Graaf, 8. J. Lagaay, 9. K. v.d. Stelt. Groep B 1. mevr. Bosman, 2. A. M. Sanders, 3. M. ter Haar, 4. B. van Veenendaal, 5. S van Laar, 6. mevr. G. Noppen, 7. M. de Bruin, 8. J. H. v. d. Berg, 9. J. Jeucken, ,10. D. Keijman, 111. J. Keijmatn-Macor, 12. J. Zuidain, ,13. D. Kosters. Groep C 1. B. J. Thomassen, 2. H. van Nellestijn, 3. R. W. van Zwieten, 4. G. van Breenen, 5. G. J. Looyen, 6. G. H. Bosch, 7. C. Keijman-v. Vee nendaal, 8. J. Lamme, 9. L. Klaassen, 10. N. A. van Gelder, 11. W. G. Cijs. De heer J. Meijer, directeur van ge meentewerken, stelde een nieuwe wis selbeker beschikbaar, omdat de heer Thomassen nu de beker definitief mag houden. SCHERPENZEEL Gevonden: Kin dersokken (rood), een want (rood), een achterhek van vrachtauto, een bankbil jet. Verloren: nylon-want (bruin); hals doek (rood-groen), damesregenmantel (groen); wollen damessjaal; gouden halsketting met hanger (gouden tientje); jongensjasje (bruin); herenhandschoe nen (bruin leer)damesfiets (blauw grijs zadeldek); damesportemonnee (in houd sleutels en f 30,-). ELST Postduivenvereniging „De Instuif" te Eist organiseert vrijdag en zaterdag een kersttentoonstelling in de zaal van Café „Sportlust". Als keur meester is aangesteld de heer J. B. Hendriks uit Apeldoorn. Er zijn aan trekkelijke prijzen beschikbaar ge steld. De zaal is open vrijdag 19.00 uur en zaterdag vanaf 15.30 uur. De toegang is gratis. KESTEREN In verband met do feestdagen is de maandelijkse ge meenteraadsvergadering van Kesteren, die op vrijdag 27 december zou plaat»» vinden, verschoven naar een latere da tum. De vergadering vindt nu plaats op vrijdag 3 januari. VEENENDAAL De heer P. J. M. van C. van de Beatrixstraat in Vee nendaal deed maandag bij de politie aangifte, dat in het weekend een fiets van hem gestolen was. De fiets had in de schuur gestaan. Maandagmiddag werd de vijftien jarige W. F. N. uit Arnhem aange houden. Hij was in het bezit van een - ander - gestolen rijwiel. N. was weg gelopen uit een Rijksinrichting voor jongens. VEENENDAAL De ChristeUjfeo Plattelandsvrouwenbond houdt op don derdag 19 december het kerstfeest voor de leden. De bijeenkomst wordt gehouden in hotel „De Korenbeuass" en begint om 10.30 uur. De eiermarkt is vriendelijk en vast gestemd. De afzet naar de lidstaten Duitsland en Frankrijk is zeer goed. In Duitsland beweegt de produktie zich rond het laagste punt van het jaar. Naast de lidstaten zijn derde landen in de markt. Oostenrijk heeft de im port tot 20 dec. vrijgesteld van invoer recht en is daarom een willig koper. Voorts is Israël in de markt, welk land eieren kocht in België, Scandina vië en ook Nederland. Derde landen kunnen nauwelijks iets aanbieden. Er was de laatste weken enige aanvoer in Duitsland van Zuidafrikaanse eie ren. De gestage stroom van Australi sche eieren richt zijh vrijwel uitslui tend op Engeland. Men mag overigens verwóchten dat na de feestdagen een reactie zal intreden. Dat is doorgaans het geval geweest in voorgaande jaren. Het verbruik blijft echter, voor zo ver dit thans te beoordelen is goed, doch in de detailhandel zal men de komende dagen/weken meer aandacht gaan be steden aan gevogelte en wild, dan aan eieren, die daardoor wat in de ver drukking kunnen komen. In de week tot 7 dec. werden ruim 26.4 milj. eie ren uitgevoerd. Naar Duitsland gingen 17,1 milj.; Frankrijk 3,1 milj.; Oosten rijk 2,0 milj. en diverse landen 4,0 milj. Aan broedeieren werden 667-669 stuks uitgevoerd, waarvan 559.309 naar Duitsland. VEENENDAAL De historie herleefde zaterdag en zondag op de stadspark vijvers en voor de flats aan de Grote en Kleine Pekken. Duizenden schaatslief hebbers ontdekten op slag dat Veenendaal geen ijsbaanproblenien ineer kent en genoten naar hartelust van deze wintersport. De toeloop was zo groot dat particulieren voorzieningen improviseerden en van gemeentewege werd zater dag een veegmachine ingezet om de schaatsvreugde ook zondag is continueren. Tot vrijdagavond was het circa vijf tig jaar geleden dat op deze plaats naar hartelust geschaatst kon worden. Wethouder Ant. de Ruiter vertelde daar over: „Vroeger stond het gebied vanaf de Kerke wijk tot aan Wageningen geheel blank. Als het vroor kon men de hele afstand op de gladde ijzers afleggen ook al was de kwaliteit van het ijs niet altijd om over naar huis te schrijven. Als de „koek - en - zopie" - tenten op het ijs verschenen Was het feest com pleet. Voor een paar centen kon men toen een warme dronk nuttigen. De ten ten hadden overigens nog een andere „functie". Door de jeugd werden er dan slingers gemaakt (rijen schaatsers) waarbij dan altijd geprobeerd werd de achterste man onder de tent door te la ten schieten. Bekend uit die tijd zijn de ijsfeesten die door de ijsvereniging werden ge organiseerd op „de Rode Deur". De muziek van Nannenberg („Caecilia") verleende vaak medewerking aan een dergelijk evenement wat de feestvreug de nog verhoogde". Wethouder De Ruiter weet zich ook nog goed te herinneren hoe militairen uit het garnizoen- Ede op de schaats naar Veenendaal kwamen om daar te ook problemen. Gezorgd moet worden dat het niveau van het water op peil blijft, maar de grootste zorg gaat uit naar de taluds van de vijvers. Een en ander is maandagmorgen een punt van bespreking geweest tijdens de vergade ring van het college. Zo nodig zal de sportstichting in het overleg worden be trokken. Zaterdag heeft wethouder De Ruiter ervoor gezorgd dat de heer Kees Drost gemeentewerken werd ingezet om de baan schoon te maken, na over leg met diens schef de heer Van Hol land. De service aan de schaatsliefheb bers kwam ook van de kant van parti culieren die de baan 's avonds met schijnwerpers verlichtten en een was er zelfs die met behulp van een ver sterker voor gezellige muziek zorgde. Van gemeentewege zal ook bij op- oefenen. Hetzelfde deden ook de Wage- nieuw invallende vorst graag medewer- ningse studenten maar hun oefeningen king wordt verleend zodat er van de hadden minder met militaire aangele genheden maar meer met de Veenen daalse schonen te maken. De plotselinge recreatiemogelijkheid die het ijs in het stadspark en langs de Industrielaan biedt schept evenwel schaatssport zal kunnen worden geno ten. Daarvoor wordt op een punt mede werking gevraagd van de schaatsers na melijk zo weinig mogelijk schade aan te richten aan de taluds en de daarop staande beplantingen. Opgave na klasse mm maat. Appelen 75/opw 70/75 65/70 60/65 55/60 1 2 x Cox Orange Pippin kl.2 8396 7382 6368 4855 2832 Benderzoet 2545 1421 Kon. zuur 2729 1632 Bellefleur Brab. 2227 Dijkmanszoet 3450 x Goudreinet kl.l 6467 6063 x Goudreinet kl.2 5765 5260 5056 x Golden Delicious kl.2 45—50 37—40 28—31 22—26 17—41 Jonathan kl. 1 51—55 50—53 40—42 Jonathan kl.2 26—33 24—37 21—25 16—24 Lombarts Calville kl. 2 34—36 30—33 17—26 Ingria Marie kl.2 5658 5254 3236 Kroet per 100 kg zuur 11,70, rood 12,40. Fabrieksfruit per 100 kg blank 14,10—15,20, rood 13,40. Peren Avezaathese Kapelle 2835 1118 Bonne Louise kl.l 2426 2022 Bonne Louise kl.2 1921 Giezewildeman 1659 1026 Brederode 28—38 12—22 Beurre Hardy kl. 2730 Winter jan 1830 514 Legipont kl.2 2124 St.-Remy 17—26 Doyenne du Cornice 6066 Perenkroet per 100 kg 3,00. Groenten Andijvie 6164; Boerenkool 3450; Koolraap 1517. Knolselderij per stuk 2640; uien 2330 1021; Rode kool 2931. Prei 26—51 10—28; Spruiten 70—75; Sjalotten 52—56; Wortelen 27—31 20—23. x is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld.

De Vallei | 1968 | | pagina 3